Parafia
Rok 2012
Modlitwa
Modlitwa

Wybierz rok z modlitwami:

| 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |


M.W. - 6 listopada 2012 Wtorek
Panie Boże, proszę o łaskę wytrwania w bólu, dodaj nam Ojcze odwagi i siły. Panie, zjednocz nas ponownie w Swoim Sercu. Utul nas, Panie Najwyższy, i pobłogosław na nowo. Oczyść nas, Panie, i przywiedź do Swoich Bram. Matko Boża, pobłogosław nas Swoją Ręką i ucz nas, Matko. Nasi Patronowie, otoczcie nas Swoja opieką i wstawiajcie się za nami.
Magdalena - 5 listopada 2012 Poniedziałek
Dziękuję za wszystkie otrzymane dotąd łaski Boże, proszę o dalszą opiekę Maryi, błogosławieństwo Boże i o potrzebne łaski dla najbliższych, przyjaciół, rodziny, znajomych oraz dla mnie.
Bóg zapłać!
Andrzej - 4 listopada 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę w intencji zmiany pracy.
M.G. - 4 listopada 2012 Niedziela
Panie Jezu, proszę w imię Twoje i za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o Twoje błogosławieństwo, pomyślność w życiu, zdrowie, miłosierdzie nad naszymi grzechami, obfitość łask Ducha Świętego oraz opiekę w czasie podróży i ochronę od zła wszelkiego dla całej rodziny.
Dorota - 4 listopada 2012 Niedziela
Matko Boża, proszę Ciebie, wyproś mojej Mamie i mi zdrowie, abyśmy mogły normalnie bez bólu chodzić, spraw poprzez modlitwę, aby wszystko nam się układało. Pomóż mi w pracy, abym nie straciła stanowiska i miej mnie zawsze pod swoją opieką.
Proszę, pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia.
Bóg zapłać!
Edyta z Więcborka - 4 listopada 2012 Niedziela
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej kochanej mamy, z prośbą o zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji oraz szybki powrót do zdrowia.
Magdalena z Tarnowa, małopolska - 3 listopada 2012 Sobota
Proszę o modlitwę w mojej intencji: o siły do nauki i światło Ducha Świętego, abym dobrze zdała Maturę i dostała się na wymarzone studia. Proszę o pomoc we właściwym wyborze drogi życiowej, oraz o spotkanie prawdziwej i szczerej miłości. Proszę także o uzdrowienie moich relacji z rodzicami, aby w naszej rodzinie panowała miłość, nie kłótnie.
Paweł - 1 listopada 2012 Czwartek
Proszę o modlitwę w intencji pojednania między Zygmuntem i Janiną, Gosią i Pawłem, Darkiem; łaskę sakramentu małżeństwa dla Bożeny /Pawła, Iwony/ Piotra; opiekę Maryi, Boże Miłosierdzie, łaskę mądrości, zdrowia, podejmowania odpowiednich decyzji dla Pawła, Leszka, Alicji, Tadeusza, Pawła, Marty, Magdy, Marii, Janiny, Oliwii, Bartka, Grześka, Andrzeja, Magdy, Kuby, Darka, Ewy, Bartka, Jacka, Adriana, Łukasza, Kamila, Piotra, Bartka, Grześka, Wandy, wszystkich członków ich rodzin, łaski potrzebne do nauki dla Pawła (programowanie), Pawła (napisanie/obrona pracy magisterskiej), nawrócenie dla Ewy, Zygmunta, Bartka.
Bóg zapłać!
Barbara - 3 listopada 2012 Środa
Proszę o modlitwę za Agatę w trudnej sprawie w pracy, by prawda zwyciężyła, oraz ochronę przed wszelkimi atakami zła dla mnie i dla rodziny - o uzdrowienie duchowe Grzegorza ze wszystkich zranień, łaskę nawrócenia, ochronę przed atakami zła, uleczenie zniewoleń, złych nałogów i pokus - o uzdrowienie małżeństwa Magdy i Grzegorza, by zapanował spokój, a ich serca napełniły się miłością, radością, Bożym Miłosierdziem.
Barbara - 3 listopada 2012 Środa
Proszę o modlitwę w intencji uratowania naszego małżeństwa Barbary i Tomasza.
O nawrócenie i przemienienie mojego męża. O odnowienie naszych relacji i dialogu między nami.
Usuń, Panie, z serca mojego męża lęk, strach, daj mu odwagę do budowania od nowa naszego małżeństwa.
Michał - 30 października 2012 Wtorek
Proszę Boże Wszechmogący przez Twojego Syna Jezusa i za wstawiennictwem Najświętszej Maryi o Twoją opiekę w czasie podróży, zdrowie, błogosławieństwo w pracy, miłosierdzie nad naszymi grzechami oraz potrzebne łaski Ducha Świętego dla całej rodziny.
E.E. - 29 października 2012 Poniedziałek
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Błagam Cię, pomóż mi i daj dużo pracy chałupniczej i pomóż mi zdobyć pieniądze, wygrać w totolotka, abym mogła oddać mojej córce pieniądze i żebym miała chwile spokoju w moim życiu, abym pomogła i miała siłę w leczeniu męża i miała pieniądze na jego leczenie i na wszystkie opłaty.
Matko, zlituj się nade mną.
Błaga Twoja czcicielka.
R.Ż. - 28 października 2012 Niedziela
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia, pogodzenia i zjednoczenia mojej rodziny. Z całego serca Bóg zapłać
Żona - 27 października 2012 Sobota
Błagam o modlitwę o uwolnienie od psychomanipulacji Piotra z Baranowa.
A.K. - 27 października 2012 Sobota
Bardzo proszę o modlitwy w intencjach Panu Bogu wiadomych.
Bardzo dziękuję. Bóg zapłać!
Diakonia Ewangelizacji Domowego Kościoła z diecezji kaliskiej - 27 października 2012 Środa
Drodzy Ojcowie i Bracia!
Jesteśmy osobami ze wspólnoty Domowego Kościoła posługującymi w diakonii ewangelizacji w diecezji kaliskiej, ramach Ruchu Światło - Życie.
Idąc za wezwaniem naszego Pana "Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!" (Mk 16,15) chcemy stwarzać przestrzeń i miejsca, gdzie ludzie będą mogli spotkać MIŁOŚĆ. Dlatego organizujemy rekolekcje ewangelizacyjne. Widzimy wokół siebie tak wielu poranionych i zagubionych ludzi, którzy żyją nieświadomi Bożej miłości, która najpełniej objawiła się w osobie Jezusa Chrystusa. Pragniemy tym ludziom mówić o MIŁOŚCI! Sami Jej doświadczyliśmy, Ona nas ocaliła, ta MIŁOŚĆ przemieniła nasze życie!
Ale do tego głoszenia bardzo potrzebujemy pomocy Waszej Wspólnoty! Bez Was, drodzy Ojcowie i Bracia, bez Waszego modlitewnego wsparcia po prostu nie damy rady! Dlatego też zwracamy się z prośbą o modlitwę, osobistą i wspólnotową, w intencji rekolekcji ewangelizacyjnych, które odbędą się w dniach 30.11 - 02.12. 2012 w parafii p.w. Chrystusa Króla w Jarocinie.

Boże Ojcze Wszechmogący, w tym wielkim czasie łaski, który dajesz całemu Kościołowi, przez ROK WIARY, prosimy Cię o Twoją moc i łaskę na czas REKOLEKCJI EWANGELIZACYJNYCH, abyśmy nieśli ludziom radość naszej wiary, którą Ty chcesz umacniać i nakazujesz ją głosić. Prosimy o błogosławieństwo na czas przygotowań. Miej w opiece rodziny Domowego Kościoła i Kapłanów. Otwórz serca małżeństw oraz innych osób, aby zechciały w nich uczestniczyć, udziel im łaski głębokiej wiary i przemiany serc. Ojcze Franciszku Blachnicki wstawiaj się za nami.

Za podjęcie modlitwy w tej intencji - Bóg zapłać!
Niech Wam błogosławi Pan i niechaj Was ochrania i okazuje przychylność;
niech się rozpromienia na Wasz widok i wypełnia Was swoją miłością;
niech każde Jego spojrzenie, gdy na Was patrzy, obdarza was Jego pokojem i nim wypełnia.
Urszula. - 27 października 2012 Środa
Proszę w intencji mojego męża Krzysztofa, o wyzwolenie z samowolnych zachowań ku dojrzałości i odpowiedzialności, oraz współpracy z drugim człowiekiem. Polecam Bogu przez przyczynę Najświętszej Maryi ważną rodzinną sprawę znaną Bogu, żeby On sam wziął ją w swoje ręce i nią pokierował. Proszę o łaskę, żeby mój mąż, w tej ważnej dla nas sprawie, ze mną współpracował, żeby okazał dojrzałość i odpowiedzialność.
Boże zabierz od niego samowolę i wlej w jego serce dojrzałość i odpowiedzialność.
Ponadto pragnę podziękować Bogu i najświętszej Maryi za wysłuchanie moich próśb, które do Boga za Jej pośrednictwem w ostatnim czasie zanosiłam.
Dziękuję również za wszelkie łaski, które otrzymałam wychowując moich synów.
Dziękuję za ich dobre wychowanie, za pomoc Bożą i ludzką w tej sprawie.
Bóg zapłać!
Anita z Wrocławia - 23 października 2012 Wtorek
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji dobrego kochającego, zdrowego psychicznie i fizycznie męża, za jego rodzinę, żeby mnie również pokochali, o dobrą pracę, o zdrowie fizyczne i duchowe dla mnie, dla moich rodziców.
Z góry dziękuję za modlitwę.
Arek - 18 października 2012 Czwartek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwy w intencjach mojej koleżanki Doroty, która wychowuje dwie córki.
Pozdrawiam. Bóg zapłać.
Anna Maria - 17 października 2012 Środa
Modlitwa o Miłość.
Proszę o Modlitwę w intencji nawrócenia Sebastiana (jest to mężczyzna, którego kocham) oraz za jego rodziców i siostrę, a także za moją rodzinę o nawrócenie i dary Ducha Świętego dla wszystkich nas, a także proszę za dusze zmarłych z mojej rodziny Janusza, Danutę, Urszulę i Ksawerego. Proszę także o modlitwę za Jagodę, która jest w Stanie błogosławionym, aby szczęśliwie doszło do rozwiązania, a także o dużo sił dla Sławka w jego pracy.
Dziękuję z Całego Serca, Bóg zapłać i Szczęść Boże!
N.N. - 15 października 2012 Poniedziałek
Bardzo proszę o wsparcie modlitewne w intencji Krzysztofa, o jego dalsze nawrócenie oraz przemianę jego serca.
Bóg zapłać!
E.E. - 15 października 2012 Poniedziałek
Matko Boża Nieustającej Pomocy
Proszę o pomoc w sprawie, o której proszę każdego dnia.
O pracę dla córki w Warszawie, niech jej ktoś pomoże, aby tę pracę jej załatwić, bo jest w coraz większej depresji przez niemoc załatwienia pracy. Niech się nie poddaje i ma siły każdego dnia w problemach codziennych. Pomóż, abym wszystkie sprawy uregulowała jak najszybciej wszystkim i o pomoc finansową, tylko ona mi może pomoc, aby mieć pieniądze na opłaty, o siłę i pomoc dla męża, daj mi siły znieść te wszystkie sprawy, o wyrozumiałość i miłość siostrzaną i pomoc sobie w każdej chwili, wzajemne zrozumienie, którego tak ostatnio brakuje w mojej rodzinie, spokój i kulturalne wzajemne rozwiazywanie naszych problemów.
Błaga Twoja czcicielka.
M.W. - 15 października 2012 Poniedziałek
Panie Jezu, proszę Cię oczyść ciało i duszę Ani, przywróć jej zdrowie i siły witalne, obdarz ją miłością i dobrocią Swoją. Panie Boże, przytul ją do Swego Serca i błogosław jej na każdy dzień.
M.W. - 15 października 2012 Poniedziałek
Panie Jezu, proszę, obdarz, proszę, otocz Swoją opieką Andrzeja - zdrowiem i miłością Swoją. Proszę, pomóż mu w jego trudnościach i cierpieniach. Panie Boże, błogosław Andrzejowi i jego rodzinie na każdy dzień. Matko Boża, strzeż ich od wszelkiego złego i czuwaj nad nimi.
M.W. - 15 października 2012 Poniedziałek
Panie Boże, proszę Cię o łaski i dary potrzebne dla Janusza, proszę o zmiłowanie dla niego, obdarz go zdrowiem i długim życiem. Przymnóż mu wiary i nadziei. Matko Boża, czuwaj nad nim i strzeż od złego. Święci Archaniołowie Pana, bądźcie z nim w każdy czas, otoczcie go Swoją ochroną. Wszyscy Święci przyjdźcie mu na pomoc.
Jadwiga - 14 października 2012 Niedziela
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji zbliżających się Misji Św. w naszej parafii.
O Światło Ducha Św. dla Misjonarzy, o powrót do Kościoła tych, którzy odeszli. O wiarę, nadzieję i miłość dla wszystkich parafian. Bóg zapłać!
Agata - 12 października 2012 Piątek
Bardzo proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych.
Bóg zapłać.
Elżbieta z Łodzi - 11 października 2012 Czwartek
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Andrzeja - o łaskę zdrowia.
Bóg zapłać.
Paweł - 11 października 2012 Czwartek
Proszę o modlitwę za media katolickie, nawrócenie grzeszników, dusze czyśćcowe; pasterzy kościoła, o liczne powołania kapłańskie/zakonne opiekę Maryi, dary Ducha Świętego, Boże Miłosierdzie, uzdrowienie duszy/ciała, dla Jakuba, Pawła, Darka, Leszka, Alicji, Tadeusza, Pawła, Kamila, Łukasza, Michała, Ewy, Oliwii, Mariusza, Małgorzaty, Janiny, Bogdana, Bożeny, Magdy, Alicji, Marii, wszystkich członków ich rodzin, wszystkich prześladowanych, chorych, samotnych, cierpiących; uzdrowienie relacji między Bogdanem i Haliną, Małgorzatą i Pawłem, Zygmuntem i Janiną, pokój na Ziemi; łaskę nieba dla zmarłych, łaski potrzebne do zaliczeń dla Pawła, umiejętność rozpoznania powołania, podejmowania odpowiednich decyzji dla Pawła, Jakuba, Darka, Małgorzaty, Mariusza, Janiny.
Bóg zapłać.
Bezrobotna - 10 października 2012 Środa
Witam.
Proszę o modlitwę w mojej intencji.
Matko Boża Nieustającej Pomocy, błagam Cię, abym została zatrudniona na obiecanym przez prezesa stanowisku.
Aby mój przyszły pracodawca otrzymał kontrakt i mnie zatrudnił. Muszę utrzymać rodzinę.
JEZU UFAM TOBIE!
Zofia - 10 października 2012 Środa
Panienko Jasnogórska, opiekuj się moją osobą w czasie mojej pracy w Niemczech.
Weź pod opiekę mojego wnuka Oskara Hinca oraz jego mamę Alicję.
Pobłogosław mojemu synowi Janowi Tadeuszowi Lewandowskiemu i jego rodzinie w Otwocku.
Prosi Ciebie Zofia Lewandowska z Torunia
Magdalena - 8 października 2012 Poniedziałek
Dziękuję za wszystkie otrzymane dotąd łaski Boże, proszę o dalszą opiekę Maryi, błogosławieństwo Boże i o potrzebne łaski dla najbliższych, przyjaciół i dla mnie.
Bóg zapłać.
Jadwiga - 7 października 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę w intencji błogosławionych owoców Misji Św. dla parafii, o dar wiary i powrót do Kościoła tych, którzy odeszli, o światło Ducha Św. dla Misjonarzy.
Katarzyna - 6 października 2012 Sobota
Szczęść Boże!
Za wstawiennictwem Św. Faustyny, Św. Rity i Św. Teresy od Dzieciątka Jezus pokornie błagam Matuchnę Bożą i Św. Trójcę o łaskę cudownego uzdrowienia, a tym samym o możliwość uwolnienia się od już całkowicie paraliżujących życiowych węzłów i ew. obciążeń międzypokoleniowych oraz o wszelkie łaski potrzebne do zakończenia tej tragedii.
Błagam również Jezusa Miłosiernego o cudowne nawrócenie, uwolnienie od złego i obciążeń międzypokoleniowych oraz o przemianę serc i zdrowie dla bliskich, a także o uzdrowienie relacji, pokój i dostatek w domu.
Jezu ufam Tobie!
P.S. Gorąco pozdrawiam! Z Bogiem!
A.B. - 5 października 2012 Piątek
Proszę o modlitwę za moją żonę Kasię i znajomych z problemem alkoholowym. Za wszystkich zmarłych i żywych, za których się modlę. Za Darka, Zdzicha, moją i żony rodzinę. Za dusze cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy. Za ludzi grzesznych, satanistów i ateistów. Za mnie.
Boże, niech nie moja, ale Twoja wola się stanie!
Dorota - 3 października 2012 Środa
Matko Boża, proszę Ciebie, wyproś mojej Mamie i mi zdrowie, abyśmy mogły normalnie, bez bólu, chodzić spraw poprzez modlitwę, aby wszystko nam się układało. Pomóż mi w pracy, abym nie straciła stanowiska i miej mnie zawsze pod swoją opieką. Proszę, pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia.
Bóg zapłać.
Maria - 1 października 2012 Poniedziałek
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o pilną modlitwę za 6-miesięczną, chorą dziewczynkę zagrożoną aborcją. Rodzina mieszka poza Polską.
Módlmy się za rodziców - o opamiętanie i za dziewczynkę - by mogła się narodzić.
Jutro (2.10) mają być kolejne badania, to ich pierwsze dziecko.
Bóg zapłać za modlitwę.
Anna - 1 października 2012 Poniedziałek
Szczęść Boże,
proszę o modlitwę w intencji Mariusza, który ma sumienie skrupulanckie i cierpi z powodu myśli o potępieniu, by dobry Bóg rozproszył jego lęki i uzdrowił go na ciele i na duszy. Proszę także o zdrowie duszy i ciała dla mojego brata Wojtka, cierpiącego na ostre martwicze zapalenie trzustki.
Bóg zapłać za modlitwę.
Z Panem Bogiem.
Kasia - 1 października 2012 Poniedziałek
Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji, które w dniach 5-7 października będą się odbywały w Roscinnie - o światło Ducha Świętego dla całej diakonii oraz o otwarcie się na Boże działanie dla wszystkich uczestników.
Magdalena - 1 października 2012 Poniedziałek
Dziękuję za wszystkie otrzymane dotąd łaski Boże, proszę o dalszą opiekę Maryi, błogosławieństwo Boże i o potrzebne łaski dla najbliższych, przyjaciół i dla mnie.
Bóg zapłać.
N.D. - 28 września 2012 Piątek
Matko Boża Nieustającej Pomocy, błagam o cud uzdrowienia, uwolnienia od wszelkiego zła, Błogosławieństwo Boże i wszystkie upragnione i potrzebne łaski. Błagam o Twoje wstawiennictwo u Pana i Jego Miłosierdzie dla moich bliskich i wszystkich cierpiących. Mateczko, dziękuję za Twoje wstawiennictwo, za to, że zawsze czuwasz nade mną i mnie wspierasz.
Bóg zapłać.
M.G. - 26 września 2012 Środa
Proszę o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski Ducha Świętego oraz miłosierdzie nad naszymi grzechami. Niech Najświętsza Maryja Panna oręduje w naszych intencjach, które mamy ukryte w sercu i chroni nas w czasie podróży. Amen.
Anita z Wrocławia - 24 września 2012 Poniedziałek
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji dobrego kochającego męża, za jego rodzinę, żeby mnie również pokochali, o dobrą pracę, o zdrowie fizyczne i duchowe dla mnie, dla moich rodziców.
Z góry dziękuję za modlitwę.
A.S. - 23 września 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę w intencji Adama i Katarzyny B., by dobry Bóg przywrócił nam siebie na nowo, by postawił nas ponownie na swojej drodze, aby ta miłość mogła się spełnić. Byśmy szli przez życie razem wspierając się w każdym momencie (jako mąż i żona) ciesząc się i płacząc razem. Proszę o modlitwę, byśmy założyli rodzinę na Chwałę Pana.
JEZU UFAM TOBIE!
Andrzej - 23 września 2012 Niedziela
Serdecznie proszę o modlitwę w intencji znajomego małżeństwa, któremu właśnie urodziło się martwe dziecko. O Boże pocieszenie, zrozumienie i pogodzenie się z wolą Bożą, a także o ponowny dar macierzyństwa.
Bóg zapłać!
Magdalena - 23 września 2012 Niedziela
Dziękuję za wszystkie otrzymane dotąd łaski Boże, proszę o dalszą opiekę Maryi, błogosławieństwo Boże i o potrzebne laski dla najbliższych, przyjaciół i dla mnie.
Bóg zapłać.
E.E. - 21 września 2012 Piątek
Matko Boża Nieustającej Pomocy, błagam Cię o pomoc! Niech moja córka dostanie pracę, niech jej pomogą załatwić tę pracę, pomóż jej i niech się nie poddaje i nie załamuje, pomóż jej, mateńko, daj jej siły, a mi pomóż i daj prace chałupniczą i daj wygrać pieniądze, abym mogła oddać ludziom, którym jestem winna, pomóż mi w pracy, bo ja już nie mam siły i przychodzą mi myśli, aby skończyć już ze sobą, bo nie daję rady ze wszystkim. Powoduje te myśli ciągły brak pieniędzy, daj siłę mojemu mężowi, niech się nie poddaje, daj miłość i wyrozumienie w mojej rodzinie
Błaga Twoja czcicielka.
Katolik - 20 września 2012 Czwartek
Św. Maryjo, Matko Boża, najlepsza matko i orędowniczko, ulecz mnie z choroby i miej nadal w swojej opiece mnie i moją rodzinę. Proszę o modlitwę w tej intencji. Bóg zapłać za modlitwę. Szczęść Boże.
T. - 19 września 2012 Środa
Boże, ulituj się nade mną i moją rodziną.
Proszę o modlitwę.
Bóg zapłać.
M.G. - 18 września 2012 Wtorek
Matko Boża, wypraszaj nam potrzebne łaski Ducha Świętego, wspomagaj w trudnych decyzjach, otaczaj opieką w czasie podróży, proś Swego Syna o miłosierdzie nad naszymi grzechami oraz o Boże błogosławieństwo w każdym dniu.
Dziadkowie - 18 września 2012 Wtorek
MATKO BOŻA NIEUSTAJĄCEJ POMOCY, prosimy o pomoc, zdrowie i TWOJĄ opiekę dla naszej wnuczki Martusi.
Urszula - 17 września 2012 Poniedziałek
Proszę w intencji mojego teścia Józefa, o łaskę pojednania się z Bogiem przed jego odejściem do Pana. Proszę o łaskę dobrej i spokojnej śmierci dla Niego.
Za wstawienniczą modlitwę serdecznie dziękuję.
Teściowa - 17 września 2012 Poniedziałek
Polecam synową Katarzynę przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny, prosząc Boga o wszelkie potrzebne łaski dla niej, szczególnie jako żonie i matce, o właściwy kierunek w wychowywaniu dzieci, o łaskę wiary żywej, o pokorę, światło Ducha Św. i Jego kierownictwo. Proszę, żeby Sam Duch Św. i Pan Bóg kierował dziećmi Kasi i Radka, ochraniał ich, oraz o nie się troszczył, jak również ich rodzicami. Proszę o uzdrowienie wewnętrzne dla synowej Kasi, o właściwą hierarchię wartości, o uwolnienie z materializmu, nieustannych roszczeń i oczekiwań, i od wszystkiego, co przeszkadzałoby Duchowi Św. w Jego kierownictwie.
Jakub, Dęblin - 16 września 2012 Niedziela
Bardzo proszę o modlitwę w intencji odwzajemnienia miłości przez dziewczynę, którą bardzo kocham.
Matka - 16 września 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo zagrożone rozwodem przez niemoralność mojego męża, a szczególnie dla córki Mileny, która niedawno aktywnie działała w Odnowie w Duchu Św., a teraz odwróciła się od Boga, porzuciła dom, szkołę, nosi krzyż Nerona i inne znaki, a jej zachowanie mocno wskazuje na zniewolenie.
Za modlitwę dziękuje Matka.
M.G. - 11 września 2012 Wtorek
Dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o Boże błogosławieństwo w życiu, o zdrowie, o opiekę Maryi w trudnych sytuacjach, i prosimy również o miłosierdzie nad naszymi grzechami oraz o potrzebne dary Ducha Świętego.
Alina i Sławek - 11 września 2012 Wtorek
Bardzo proszę o modlitwę do Najukochańszej Matki, aby dopomogła nam wyjść z trudnej sytuacji finansowej oraz aby otoczyła opieką całą naszą Rodzinę.
O pomoc proszą Alina i Sławek.
K.W. - 7 września 2012 Piątek
Matko Boża Nieustającej Pomocy, błagam Cię, abym znalazła pracę, aby mój przyszły pracodawca otrzymał zamówienia i mnie zatrudnił. Muszę utrzymać rodzinę.
JEZU UFAM TOBIE!
Katolik - 7 września 2012 Piątek
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę o zdrowie i błogosławieństwo Boże w mojej rodzinie.
Bóg zapłać za modlitwę.
Dorota - 6 września 2012 Czwartek
Matko Boża, proszę Ciebie, wyproś mojej Mamie i mi zdrowie, abyśmy mogły normalnie bez bólu chodzić. Spraw poprzez modlitwę, aby wszystko nam się układało. Pomóż mi w pracy, abym nie straciła stanowiska i miej mnie zawsze pod swoją opieką. Proszę, pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia. Bóg zapłać!
Wioletta - 5 września 2012 Środa
Proszę o modlitwę, 4 września dowiedziałam się, że przestało bić serduszko 9 tygodniowego płodu. Proszę Cię, Panie Jezu i Matko Boża, o siłę, o pokój dla mnie i mojego męża, byśmy mogli przetrwać ten czas, bym potrafiła to wszystko oddać Wam i zaufać, i przestać się bać, i móc cieszyć się z daru kolejnej ciąży i narodzonego dziecka, jeśli taka będzie Twoja wola, Panie.
Maria - 4 września 2012 Wtorek
Proszę za wstawiennictwem Matki Bożej o Boże miłosierdzie i potrzebne Łaski w trudnej sprawie.
Bóg zapłać!
Katolik - 4 września 2012 Wtorek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i mojej rodziny. O opiekę Matki Bożej.
Dziękuję za modlitwę.
Bóg zapłać!
M.G. - 2 września 2012 Niedziela
Proszę, Maryjo, o miłosierdzie nad naszymi grzechami, zdrowie, opiekę w czasie podróży, o Boże błogosławieństwo w pracy i potrzebne dary Ducha Świętego. Panie Jezu, przez orędownictwo Twojej Matki, strzeż nas od wypadków, złej woli ludzi i kradzieży.
Piotr - 2 września 2012 Niedziela
Święta Maryjo, miej dalej w swojej opiece mnie i moją rodzinę. Proszę o modlitwę. Z góry dziękuję za modlitwę.
Bóg zapłać! Szczęść Boże!
Katarzyna - 2 września 2012 Niedziela
Pokornie błagam Matkę Bożą Jasnogórską o łaskę cudownego uzdrowienia i zakończenie po kilkunastu latach męki, obecnie już gehenny, w każdej sferze życia.
Mateczko, błagam o ratunek!!!
Paweł - 2 września 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę za media katolickie, nawrócenie grzeszników, za dusze czyśćcowe, pasterzy kościoła, o liczne powołania kapłańskie i zakonne, o opiekę Maryi, dary Ducha Świętego, Boże Miłosierdzie, o uzdrowienie duszy i ciała dla Jakuba, Pawła, Darka, Leszka, Alicji, Tadeusza, Pawła, Kamila, Łukasza, Michała, Ewy, Oliwii, Mariusza, Małgorzat y, Janiny, Bogdana, Bożeny, Magdy, Alicji, Marii, wszystkich członków ich rodzin, wszystkich prześladowanych, chorych, samotnych, uzdrowienie relacji między Bogdanem i Haliną, Małgorzatą i Pawłem, Zygmuntem i Janiną, o pokój na Ziemi, o łaskę nieba dla zmarłych, łaski potrzebne do zaliczeń dla Pawła, umiejętność rozpoznania powołania, podejmowania odpowiednich decyzji dla Pawła, Jakuba, Darka, Małgorzaty, Mariusza i Janiny.
Bóg zapłać!
Katolik - 30 sierpnia 2012 Czwartek
Święta Mario, Matko Boża, najlepsza orędowniczko, poratuj mnie w chorobie i miej nadal w swojej opiece mnie i moją rodzinę. Proszę o modlitwę.
Bóg zapłać! Szczęść Boże!
Magdalena - 29 sierpnia 2012 Środa
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dojrzałość i potrzebne łaski dla mnie, moich najbliższych, moich rodziców, teściów, moich krewnych i rodziny mojego męża (rodzeństwa, krewnych);
Proszę o dobre relacje, wzajemną miłość, dobroć dla mnie i moich najbliższych z innymi ludźmi;
Proszę o modlitwę o zgodę i pokój, dobre relacje w pracy dla mnie i moich najbliższych;
Proszę o modlitwę o dojrzałość dla Piotra do bycia dobrym ojcem i dobrym mężem oraz wyzwolenie się spod wpływu rodziców i rodzeństwa;
Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie i moich najbliższych od zazdrości, zawiści, nienawiści innych ludzi - zarówno bliskich z rodziny, krewnych, jak i nieprzyjaciół;
Proszę o nawrócenie moje i moich najbliższych;
Proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe i uwolnienie od przekleństwa moich najbliższych i mnie, moich rodziców, rodziców męża i całej jego rodziny (rodzeństwa, krewnych) oraz moich krewnych;
Proszę o modlitwę o pogłębienie wiary, nadziei i miłości oraz przezwyciężenie wszelkich pokus dla mnie i moich najbliższych;
Proszę o szczęśliwe zapisanie się na terapię małżeńską oraz o miłość czystą, bezinteresowną i zapisanie się do Ruchu Czystych Serc przez Magdalenę i Piotra;
Proszę o modlitwę o pomoc w trudnej sytuacji dla Teresy i Rafała;
Proszę o trwałą przyjaźń i dobre relacje moje i mojej rodziny z ks. Januszem;
Proszę o modlitwę o to, by moja rodzina i moi najbliżsi spotkali osoby życzliwe, byśmy mieli wokół siebie życzliwych ludzi i byśmy byli otwarci na przyjaźnie z innymi;
Proszę o uwolnienie z czyśćca wszystkich z mojej rodziny i z rodziny mojego męża;
Proszę o modlitwę, by mąż dostał uprawnienia w swoim zawodzie, o które się ubiega bezskutecznie od ponad roku;
Proszę o modlitwę, by nam się udało szczęśliwie zrezygnować z wynajmowanego mieszkania, sprzedanie niepotrzebnych rzeczy i szczęśliwe kupienie nowego mieszkania na kredyt oraz pomyślną przeprowadzkę;
Proszę o modlitwę o szczęśliwe sprzedanie samochodu;
Proszę o modlitwę, by Magdalena dostała prace na cały etat;
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi, Ewy, Behi, Moniki oraz Anny i ich najbliższych;
Proszę o modlitwę w pewnej intencji Bogu wiadomej;
Dziękuję Maryi i Jezusowi za wszystkie otrzymane łaski i ich opiekę na każdy dzień dla moich najbliższych i dla mnie;
Proszę o modlitwę za ks. Janusza, ks. Antoniego i ks. Stanisława o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski oraz uwolnienie od wszelkich pokus i gorliwość do pełnienia służby kapłańskiej.
M.G. - 28 sierpnia 2012 Wtorek
Proszę, Maryjo, o Boże błogosławieństwo w pracy, zdrowie, opiekę w czasie podróży i potrzebne łaski Ducha Świętego w ważnej sprawie dla całej rodziny.
Jola - 28 sierpnia 2012 Wtorek
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Św. Rity, patronki spraw beznadziejnych i trudnych, w intencjach Joli i Sławka. Panu Bogu znane dokładne intencje. Św. Rito, daj mi siłę, cierpliwość, bym nie zwątpiła w moc modlitwy.
Bóg zapłać!
Elżbieta - 28 sierpnia 2012 Wtorek
Matko, Maryjo Ukochana!
Dziękuję Ci za wszystko.
Błagam, miej w opiece moje dzieci - Mateusza i Martynkę, męża, moich rodziców, siostrę z narzeczonym.
Spraw, żeby mały Bartek nie miał żadnych powikłań po powrocie ze szpitala.
Opiekuj się Nami. Chroń Nas. Spraw, żebyśmy zawsze i wszędzie byli zdrowi i bezpieczni. Z odpowiednimi ludźmi, w odpowiednim miejscu. Odwróceni w odpowiednią stronę.
Mama - 28 sierpnia 2012 Wtorek
Mateńko, miej rodzinę Marty i Piotra w swej opiece, czuwaj nad nimi i daj im potrzebne łaski. Niech ich życie przybliży się do Pana Boga. Bóg zapłać za wszystkie już odebrane łaski.
Agnieszka - żona - 26 sierpnia 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę za mojego męża o nawrócenie go z drogi grzechu, o potrzebne łaski dla niego, o szczerą spowiedź świętą. Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo. Panie, ulecz, uzdrów, uratuj nasze małżeństwo. Proszę o potrzebne łaski dla naszego małżeństwa.
Panie, ratuj, błagam, ratuj nasze małżeństwo!
Adam - 26 sierpnia 2012 Niedziela
Bardzo proszę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i w codziennej modlitwie: o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące.
Bóg zapłać !
Niech Was Bóg błogosławi.
Barbara - 23 sierpnia 2012 Czwartek
Najukochańsza Matko Nieustającej Pomocy, proszę o zdrowie, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla mojej Mamy.
Bóg zapłać!
Piotr z rodziną - 23 sierpnia 2012 Czwartek
Szczęść Boże!
Święta Maryjo, najlepsza matko, miej nadal w swojej opiece mnie i moją rodzinę. Nie opuszczaj nas, udziel potrzebnych łask. Proszę o modlitwę w tej intencji. Z góry dziękuję za modlitwę.
Urszula - 22 sierpnia 2012 Środa
Polecam Matce Najświętszej Właściciela Motelu, w którym będziemy wypoczywały, znanemu Panu Bogu. Proszę o dobre wzajemne relacje, wyrozumiałość oraz o wszelkie potrzebne łaski do dobrego wypoczynku, oraz wzajemnej współpracy.
Bóg Zapłać!
Pozdrawiam i dziękuję.
Magdalena - 22 sierpnia 2012 Środa
Matko Boża, proszę Cię o łaskę życia i zdrowia dla maleństwa, które noszę pod swoim sercem. Proszę Cię także, opiekuj się naszą rodziną.
Agnieszka - 22 sierpnia 2012 Środa
Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę w bardzo ważnej dla mnie sprawie, aby wszystko się jak najszybciej pomyślnie ułożyło.
Czcicielka - 21 sierpnia 2012 Wtorek
Matuchno Kochana! Dziękuję za wszystkie wyproszone łaski u Twego Syna, Ty wiesz ile razy błagałam dzisiaj. Dziękuję!!
Twoja czcicielka!
M.G. - 20 sierpnia 2012 Poniedziałek
Proszę, Maryjo, o potrzebne łaski Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo w pracy, szczęśliwą podróż i zdrowie dla wszystkich, którym obiecałem modlitwę i za których modlić się powinienem.
Urszula - 20 sierpnia 2012 Poniedziałek
Pragnę polecić Panu Bogu, Magdy i mój pobyt wypoczynkowy nad morzem w miesiącu sierpniu. Proszę o potrzebne łaski dla nas oraz dobry, spokojny, pełen radości wypoczynek, w tym o łaskę dobrego rozumienia się. Proszę o pełnię łask z ww. wypoczynku dla nas i nie tylko dla nas. Polecam również naszą podróż, prosząc Boga o potrzebne siły i łaski do tej podróży. Proszę, żeby Sam Pan Bóg poprzez Ducha Świętego, kierował tą podróżą i nami się opiekował.
Bóg zapłać!
Bożena - 19 sierpnia 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca dla Ilony i Marcina i uratowanie ich małżeństwa.
E.E. - 19 sierpnia 2012 Niedziela
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Proszę o pomoc w sprawie, o którą proszę każdego dnia, o pracę dla córki i siły każdego dnia w problemach codziennych i o pracę chałupniczą. Pomóż, abym wszystkie sprawy uregulowała jak najszybciej wszystkim i o pomoc finansową - tylko ona mi może pomoc. Proszę o siłę i pomoc dla męża, daj mi siły znieść te wszystkie sprawy, daj siły i zdrowie moim rodzicom.
Proszę o ich szczęśliwy pobyt i powrót z wakacji - chroń i opiekuj się nimi.
Błaga Twoja czcicielka!
Kasia - Poznań - 17 sierpnia 2012 Piątek
Prosimy w intencji rekolekcji, które od 21-26.08. będą się odbywały w Rościnnie - o światło Ducha Świętego dla całej diakonii oraz o otwarcie serc na słowo, które dla uczestników przygotował Pan Bóg.
Prosimy także o umocnienie w powołaniu dla ks. Dominika.
Piotr z Torunia - 17 sierpnia 2012 Piątek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę za sąsiada z klatki, by nie urządzał hałasów nocnych oraz o uzdrowienie mojej kuzynki z raka i aby Ania J. miała dobrą pracę, abyśmy byli razem, o pracę dla Magdy S. z Bydgoszczy oraz w innych intencjach, w których się modlę.
Syn - Tomasz - 17 sierpnia 2012 Piątek
Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę za zmarłą 29 lipca br. moją najukochańszą mamę Zofię Smoleńską.
Niech cieszy się obcowaniem ze świętymi, a Bóg Ją prowadzi do Królestwa Niebieskiego.
Pogrążony w cierpieniu,
Izabela L. - 16 sierpnia 2012 Czwartek
Proszę o modlitwę za mojego syna Sebastiana lat 21 (podjął decyzję o leczeniu w Cenacolo -jest uzależniony od narkotyków), aby został jak najszybciej przyjęty do wspólnoty i wyjechał do jednego z domów. Każdy dzień jest bardzo trudny dla niego i całej naszej rodziny.
Piotr - 15 sierpnia 2012 Środa
O Matko Boża, najlepsza orędowniczko, uproś powrót do zdrowia dla mnie i miej dalej w swojej opiece mnie i moją rodzinę. Jezu ulituj się nad nami! Proszę o modlitwę!
Bóg zapłać!
Agnieszka - 14 sierpnia 2012 Wtorek
Szczęść Boże!
1) Bardzo proszę o modlitwę za mojego dziadka, Jana, chorego na nowotwór, o zdrowie i siły dla niego, aby wygrał walkę z chorobą i powrócił całkowicie do zdrowia.
2) O zdrowie dla babci Marii, aby po operacji szybko powróciła do zdrowia, o umocnienie małżeństwa Marii i Jana i wszystkie potrzebne dla nich łaski
3) O wszystkie łaski potrzebne dla Elżbiety, o dobrą pracę i o dobrego męża dla niej.
Pozdrawiam serdecznie
M.G. - 14 sierpnia 2012 Wtorek
Proszę o Bożą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie dla Nataszy, Michała i Jana. Maryjo bądź z nami w czasie podróży, wypraszaj potrzebne łaski Ducha Świętego oraz chroń nas od wypadków, nieszczęść i kradzieży.
Piotr - 13 sierpnia 2012 Poniedziałek
Święta Mario, Matko Boża, uzdrów mnie z choroby i miej dalej w swojej opiece mnie oraz moją rodzinę. Daj nam potrzebne łaski.
Proszę o modlitwę. Z góry dziękuję! Bóg zapłać!
Piotr z rodziną - 12 sierpnia 2012 Niedziela
Święta Maryjo, najlepsza matko i orędowniczko, uproś mi powrót do zdrowia i miej dalej w swojej opiece mnie i moją rodzinę.
Maryjo, ulituj się, Panie Jezu, zmiłuj się nad nami!
Bóg zapłać!
A. - 10 sierpnia 2012 Piątek
Proszę o modlitwę za moją żonę Kasię, by porzuciła swoje 3 nałogi: picia, palenia i przeklinania. Za Edka i jego mamę i Andzię, którzy są alkoholikami. Za Darka, brata mojego i Zdzicha. Za dusze Jerzego Kuleja.
Bóg zapłać!
Kasia - 9 sierpnia 2012 Czwartek
Serdecznie proszę Braci o modlitwę za mnie w bardzo ważnej dla mnie sprawie, proszę o miłosierdzie Pana Jezusa i o wstawiennictwo Matki Bożej.
Z serca dziękuję.
Hanna - 9 sierpnia 2012 Czwartek
Mam 49 lat. Jestem schorowaną nauczycielką. Przeszłam 14 operacji i jeszcze czeka mnie przynajmniej jedna. Z powodu choroby zostałam zwolniona z pracy. Obecnie przebywam na rencie. Ale dziś o godzinie 14.10 mam kolejną komisję lekarską. Proszę o modlitwę, aby Duch Święty natchnął mnie, abym wiedziała co mam odpowiadać lekarzowi i aby natchnął też szanowną komisję, aby była życzliwa wobec osób chorych i cierpiących. Sama polecam Matce Boskiej wszystkich, którzy będą mnie wspomagać modlitewnie.
Magdalena - 8 sierpnia 2012 Środa
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dojrzałość i potrzebne łaski dla mnie, moich najbliższych, moich rodziców, teściów, moich krewnych i rodziny mojego męża (rodzeństwa, krewnych);
Proszę o dobre relacje, wzajemną miłość, dobroć dla mnie i moich najbliższych z innymi ludźmi;
Proszę o modlitwę o zgodę i pokój, dobre relacje w pracy dla mnie i moich najbliższych;
Proszę o modlitwę o dojrzałość dla Piotra do bycia dobrym ojcem i dobrym mężem oraz wyzwolenie się spod wpływu rodziców i rodzeństwa;
Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie i moich najbliższych od zazdrości, zawiści, nienawiści innych ludzi - zarówno bliskich z rodziny, krewnych, jak i nieprzyjaciół;
Proszę o nawrócenie moje i moich najbliższych;
Proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe i uwolnienie od przekleństwa moich najbliższych i mnie, moich rodziców, rodziców męża i całej jego rodziny (rodzeństwa, krewnych) oraz moich krewnych;
Proszę o modlitwę o pogłębienie wiary, nadziei i miłości oraz przezwyciężenie wszelkich pokus dla mnie i moich najbliższych;
Proszę o szczęśliwe zapisanie się na terapię małżeńską oraz o miłość czystą, bezinteresowną i zapisanie się do Ruchu Czystych Serc przez Magdalenę i Piotra;
Proszę o modlitwę o pomoc w trudnej sytuacji dla Teresy i Rafała;
Proszę o trwałą przyjaźń i dobre relacje moje i mojej rodziny z ks. Januszem;
Proszę o modlitwę o to, by moja rodzina i moi najbliżsi spotkali osoby życzliwe, byśmy mieli wokół siebie życzliwych ludzi i byśmy byli otwarci na przyjaźnie z innymi;
Proszę o uwolnienie z czyśćca wszystkich z mojej rodziny i z rodziny mojego męża;
Proszę o modlitwę, by mąż dostał uprawnienia w swoim zawodzie, o które się ubiega bezskutecznie od ponad roku;
Proszę o modlitwę, by nam się udało szczęśliwie zrezygnować z wynajmowanego mieszkania, sprzedanie niepotrzebnych rzeczy i szczęśliwe kupienie nowego mieszkania na kredyt oraz pomyślną przeprowadzkę;
Proszę o modlitwę o szczęśliwe sprzedanie samochodu;
Proszę o modlitwę, by Magdalena dostała prace na cały etat;
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi, Ewy, Behi, Moniki oraz Anny i ich najbliższych;
Proszę o modlitwę w pewnej intencji Bogu wiadomej;
Dziękuję Maryi i Jezusowi za wszystkie otrzymane łaski i ich opiekę na każdy dzień dla moich najbliższych i dla mnie;
Proszę o modlitwę za ks. Janusza, ks. Antoniego i ks. Stanisława o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski oraz uwolnienie od wszelkich pokus i gorliwość do pełnienia służby kapłańskiej.
Piotr - 7 sierpnia 2012 Wtorek
Maryjo, Matko Boża, daj mi powrót do zdrowia, ulecz mnie z paraliżu i miej dalej w swojej opiece mnie i moją rodzinę. Matko Boża, ulituj się nad nami!
Bóg zapłać za modlitwę w tej intencji!
Szczęść Boże!
Małgorzata - 6 sierpnia 2012 Poniedziałek
Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia mojej Mamusi. Mamusia miała operację serca 27 czerwca 2012 roku i do chwili obecnej przebywa w szpitalu. Pojawiły się komplikacje: wydolność krążenia zamiast się poprawić to się pogorszyła, w jamach opłucnych i w osierdziu serca pojawił się płyn. Lekarze próbują usunąć ten płyn na drodze farmakologicznej, ale z miernym skutkiem. Sytuacja jest patowa: bo po wymianie zastawki Mamusia musi mieć leczenie przeciwzakrzepowe, a żeby można było zrobić punkcję trzeba by zrezygnować z leczenia przeciwzakrzepowego, a to jak i sama punkcja stanową duże zagrożenie.
Bardzo się martwię o moją Mamusię i proszę o modlitwę.
Arek - 6 sierpnia 2012 Poniedziałek
Proszę o modlitwę w intencji ks. Daniela z parafii Św.Ottona i jego chorującej mamy.
Dorota - 5 sierpnia 2012 Niedziela
Matko Boża, proszę Ciebie, wyproś mojej Mamie i mnie zdrowie, abyśmy mogły normalnie, bez bólu, chodzić. Spraw poprzez modlitwę, aby wszystko nam się układało. Pomóż mi w pracy i miej mnie zawsze pod swoją opieką. Proszę, pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia.
Bóg zapłać!
M.G. - 4 sierpnia 2012 Sobota
Polecam Panu Bogu zdrowie szczególnie mojego syna Michała. Proszę o Boże błogosławieństwo i miłosierdzie nad naszymi grzechami. Proszę o opiekę Bożą podczas podróży, o pomoc w trudnych sprawach oraz proszę o wszelkie łaski Ducha Świętego i pomyślność dla całej rodziny.
Anna - 3 sierpnia 2012 Piątek
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Anny i Damiana, aby Dobry Bóg Był Łaskaw usunąć przeszkody stojące między nimi na drodze do ich szczęścia.
Basia - 1 sierpnia 2012 Środa
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, abym mogła odbyć staż, o który się staram. Matko Nieustającej Pomocy, proszę pomóż mi, bo sama nie dam sobie rady.
Bóg zapłać!
M.G. - 31 lipca 2012 Wtorek
Polecam Wszechmogącemu Bogu przez ręce Maryi wszystkie potrzeby duchowe i materialne, szczególnie proszę o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski Ducha Świętego dla Nataszy, Michała, Amelii i Jana. Polecam Bogu szczęśliwe rozwiązanie dla Sandry i proszę dla Niej i narodzonego dziecka o zdrowie.
Ewa - 30 lipca 2012 Poniedziałek
Panie mój, całym sercem proszę Cię o łaskę głębokiego nawrócenia dla Karola, o uwolnienie go od wszelkich więzów uzależnień, od seksoholizmu, nałogu masturbacji, złych i natrętnych myśli, pychy, egoizmu, od dręczenia przez złego ducha. Proszę aby Duch Twój napełniał go wiarą, nadzieją, miłością i pokojem, aby go prowadził, oświecał i umacniał, proszę Panie przywróć go do pełni życia w Tobie.
Ja proszę Cię także o łaskę nawrócenia dla mnie, o uwolnienie od lęków, braku poczucia wartości bycia Twoim dzieckiem, pomóż mi otworzyć się na miłość oraz proszę uzdrów mnie ze zranień które utrudniają mi zbliżanie się do Ciebie...
Amen.
Kasia - 30 lipca 2012 Poniedziałek
Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji w Krościenku w dn. 7-12 sierpnia - o światło Ducha Świętego dla całej diakonii oraz o otwarcie na Jego działanie dla wszystkich uczestników.
Prosimy także o umocnienie na drodze kapłańskiej dla ks. Dominika.
Bóg zapłać!
Justyna i Sylwia - 30 lipca 2012 Poniedziałek
Szczęść Boże!
Chciałam poprosić o modlitwę na najbliższy czas w następującej intencji.
Wyruszamy w poniedziałek (6.08) na Camino do Santiago de Compostela (Szlak św. Jakuba). Chciałyśmy prosić o wsparcie modlitewne na ten czas.
Całą drogę ofiarujemy Panu Bogu prosząc go o opiekę na ten czas, potrzebne łaski, zdrowie i siłę. Żebyśmy całe i zdrowe stamtąd wróciły, żeby to był owocny czas, na Jego chwałę. Prosimy za wszystkich, których tam spotkamy, już teraz chcemy ofiarować każdego kierowcę, który się zatrzyma, żeby nas podwieźć (jedziemy stopem w obie strony), o wszelkie łaski i błogosławieństwo Boże oraz za każdą osobę, którą spotkamy na szlaku. Prosimy, by Pan, jeśli zechce, działał przez nas, żebyśmy były narzędziami w Jego rękach, jeśli taka Jego wola. O wiarę i zaufanie na ten czas. Chcemy prosić również za wszystkie intencje, które ze sobą zabieramy z Polski.
Bardzo dziękujemy!
Mariola - 30 lipca 2012 Poniedziałek
Matko Nieustającej Pomocy, pomóż Piotrowi w jego trudnej sytuacji życiowej ,żeby nie utracił swojego mieszkania. Bo tylko cud może uratować Piotra. Przed decyzją komornika i jego byłej żony. Pokieruj tak, Matko, żeby obowiązki alimentacyjne na rzecz byłej żony Ewy, zaczął jej płacić pierwszy mąż lub jej syn, którzy są bardzo w dobrej sytuacji finansowej. Zmień serce tej kobiety, która jest przepełniona nienawiścią. Niech dobro zwycięży zło. Jeśli Piotr nie może zmienić decyzji sądu i komornika, to proszę, dopomóż jemu finansowo. Wysłuchaj mej prośby.
Dziękuję za modlitwę.
N.N. - 29 lipca 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę za Marcina i Karolinę, aby się nawrócili na wiarę, wzięli ślub kościelny, ochrzcili jak najszybciej dziecko i żeby Marcin znalazł dobrą pracę.
Barbara - 29 lipca 2012 Niedziela
Bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla męża.
Piotr - 28 lipca 2012 Sobota
Maryjo, Matko Boża, ulecz mnie z choroby i miej dalej w swojej opiece mnie, moją rodzinę i udziel nam potrzebnych łask.
Proszę o modlitwę. Bóg zapłać za wsparcie modlitewne!
E. - 26 lipca 2012 Czwartek
Proszę o modlitwę o pomoc w rozwiązaniu kłopotów finansowych i o pomoc w sprzedaży działki.
E.E. - 25 lipca 2012 Środa
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Proszę o pomoc w sprawie, o którą Proszę każdego dnia. Proszę o pracę dla córki i siły każdego dnia w problemach codziennych i o pracę chałupniczą, i siły w pracy leśnej. Pomóż, abym wszystkie sprawy uregulowała jak najszybciej wszystkim i o pomoc finansową - tylko ona mi może pomóc, o siłę i pomoc dla męża. Daj mi siły znieść te wszystkie sprawy i krytykę, pracę dla córki i pomoc w jej leczeniu, daj siły i zdrowie moim rodzicom.
Błaga Twoja czcicielka.
Piotr - 24 lipca 2012 Wtorek
Maryjo, Matko Boża, miej w swojej opiece mnie i moją rodzinę i udziel nam potrzebnych łask.
O modlitwę prosi Piotr z rodziną.
Bóg zapłać!
Mama z dziećmi - 22 lipca 2012 Niedziela
Proszę o wsparcie modlitewne, o wyproszenie dla nas Bożej ochrony, darów Ducha Św.: o łaskę wiary, dar rozeznania duchowego, mądrości, roztropności i odwagi. Pokornie proszę o wyproszenie spełnienia słów modlitwy Jabesa: "obyś skutecznie nam błogosławił i rozszerzył granice nasze, a ręka Twoja była z nami, i obyś zachował nas od Złego, a utrapienie nasze się skończy!"
Amen.
Bóg zapłać!
Joanna i Łukasz - 20 lipca 2012 Piątek
Szczęść Boże!
Prosimy o modlitwę, w intencji łaski powrotu do zdrowia, oraz wypełnienia woli Bożej dla Aliny!
Bóg zapłać!
ks. Mariusz - 17 lipca 2012 Wtorek
Prosimy o modlitwę w intencji Rekolekcji Ewangelizacyjnych w Zduńskiej Woli w dniach 2 - 5 sierpnia 2012 r.
Adam - 16 lipca 2012 Poniedziałek
Proszę o modlitwę za moją żonę Kasię i znajomych z problemem alkoholowym. Za wszystkich zmarłych i żywych, za których się modlę. Za Darka, Zdzicha, moją i żony rodzinę. Za dusze cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy. Za ludzi grzesznych, satanistów i ateistów.
Za mnie. Boże, niech nie moja, ale Twoja wola się stanie!
Kamil Klocek - 16 lipca 2012 Poniedziałek
Proszę o modlitwę o potrzebne łaski i uwolnienie od złych duchów.
Bóg zapłać!
Estera Scieszka - 16 lipca 2012 Poniedziałek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę: aby mój brat Maciej poszedł na pielgrzymkę do Częstochowy.
Dziękuję. Bó g zapłać!
Piotr - 10 lipca 2012 Wtorek
Maryjo, najlepsza Matko, miej mnie i moją rodzinę w swojej opiece i uzdrów mnie z choroby.
Proszę o modlitwę w tej intencji.
Bóg zapłać!
Elżbieta - 10 lipca 2012 Wtorek
Ukochana Maryjo, miej w opiece Mateusza i Martynkę. Chroń moje dzieci. Zawsze i wszędzie.
Błagam, strzeż ich!
Pozwól Martynie, normalnie funkcjonować. Pomóż Mateuszowi iść prostą i jasną ścieżką.
Anita, 18 lat (Warka) - 8 lipca 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę w intencji mojej o uzdrowienie ze skrupułów, jeśli chodzi o sposób przeżywania swojej grzeszności. To prawdziwy i uciążliwy problem, z którym samej nie potrafię sobie poradzić. Proszę też o wyzwolenie z nałogu nikotynowego dla Marzeny i innych osób palących w mojej rodzinie oraz o łaskę powrotu do Kościoła dla nich, aby zrozumieli, gdzie można znaleźć prawdziwe szczęście.
Dziękuję z góry i pozdrawiam!
Violetta - 4 lipca 2012 Środa
Proszę o modlitwę za moją bardzo chorą mamę Halinę M., aby moja codzienna modlitwa - Koronka do Miłosierdzia Bożego została przyjęta na odpuszczenie jej wszystkich grzechów. Proszę o łaskę dla niej szczęśliwego przejścia do nieba.
Bóg zapłać!
Elżbieta - 4 lipca 2012 Środa
Ukochana Maryjo!
Dziękuję Ci za wszystko. Za łaski, troskę. Za Twoje wielkie, dobre serce. Chcę tylko, abyś nadal Nas chroniła. Abyś nadal wstawiała się za Nas u Ojca niebieskiego. Chcę abyśmy zawsze i wszędzie byli zdrowi, bezpieczni, z odpowiednimi ludźmi. Odwróceni w odpowiednią stronę.
Módl się za mnie, Mateusza, Martynkę, Marcina, Justynkę, Macieja, Teresę i Wiesława. Za Annę i Kosmę.
Za Nas wszystkich.
M.G. - 2 lipca 2012 Poniedziałek
Proszę o Bożą opiekę nad Nataszą, Michałem i Janem. Niech Pan obdarzy nas potrzebnymi łaskami Ducha Świętego. Prosimy o miłosierdzie nad naszymi grzechami i zdrowie.
Arek - 2 lipca 2012 Poniedziałek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę za Dorotę i jej nagle zmarłego męża Jacka. Człowiek poszedł do dentysty, po kilku dniach zmarł zaraziwszy się sepsą. Pogrzeb jest jutro 3.07.2012.
Bóg zapłać!
Bogusia - 1 lipca 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojego męża Grzegorza oraz o udaną operację dla Marzeny Aniołowskiej.
Bóg zapłać!
A. - 1 lipca 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę w intencji Katarzyny o łaskę urodzenia zdrowego dziecka.
Bóg zapłać!
T. - 30 czerwca 2012 Sobota
Matko Boża, miej mnie i moją rodzinę dalej w swojej opiece, daj nam potrzebne łaski. Proszę o modlitwę za nas.
Monika - 30 czerwca 2012 Sobota
Proszę Cię, Panie Jezu, o opiekę nad nami przed atakami złego ducha i złych ludzi. Otocz nas, Panie, Swoją obroną i strzeż nas, Panie, od ich wpływów i ingerencji w nasze życie.
Matko Boża, czuwaj nad nami.
Święci Archaniołowie Pana, miejcie nas w Swojej opiece.
Święty Stanisławie Kostka, przyczyń się za nami.
Święty Józefie, przyjdź nas z pomocą Swoją.
S. - 30 czerwca 2012 Sobota
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Drodzy Ojcowie w Chrystusie Panu!
Bardzo proszę modlitwę!
Moja siostra jest w 6 miesiącu ciąży. Wykryto u jej dziecka wodogłowie i od ok. 5 tygodni, lekarze, mówią i namawiają moją siostrę do dokonania aborcji.
Proszę o modlitwę w intencji o mądrość dla mojej siostry i łaskę życia dla maleństwa.
Serdeczne Bóg zapłać!
M.G. - 27 czerwca 2012 Środa
Proszę, Jezu, przez wstawiennictwo Maryi, wysłuchaj mnie, bo Ty wszystko możesz! O, wybacz nam nasze grzechy, daj zdrowie i Boże błogosławieństwo w pracy, ochraniaj nas przed złem w każdej postaci oraz proszę o potrzebne łaski Ducha Świętego i szczęśliwą podróż.
Samarytanka - 26 czerwca 2012 Wtorek
Proszę o modlitwę za niesprawiedliwych, Sędziów i. Proszę o uwolnienie ich z sideł szatana i odebranie im ochrony złego, oraz mocy czynienia zła. Proszę dla nich o łaskę wiary. Ufnie zwracam się do Miłosierdzia Bożego o udzielenie łask ponad życzenie dla ofiar. Proszę o Boże błogosławieństwo i mnóstwo łask potrzebnych do odbudowy zniszczeń dla wszystkich pokrzywdzonych.
Amen.
Bóg zapłać za modlitwę!
Ł. - 26 czerwca 2012 Wtorek
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię, wstaw się u Syna swojego za Martą i Łukaszem w Tobie i Bogu wiadomej intencji. Błagam Cię Matko moja.
Bardzo proszę o modlitwę...
M.W. - 24 czerwca 2012 Niedziela
Proszę Cię, Panie Jezu, o łaskę nawrócenia dla Anny, proszę, obejmij ją, Panie, Swoją Przemożną łaską i wyprowadź ją, Panie, z tej nędzy w jakiej jest obecnie. Niech Twa Przenajświętsza Krew obmyję ją z wszelkich jej grzechów i błędów.
Panie, ratuj ją, przyprowadź ją do domu bezpiecznie, do córki Natalii.
Okaż jej, Panie, Swoją łaskę bo Ty wszystko możesz.
Okaż jej, Panie Swą litość i pomóż jej.
Niech Twa Ręka prowadzi. Proszę Cię, Panie Jezu, przez Niepokalane Serce Maryi.
Maryjo, proszę, ratuj ją.
Bądź uwielbiona w jej sercu, niech Twa moc ją prowadzi.
M. - 23 czerwca 2012 Sobota
Proszę Cię, Panie Jezu, o potrzebne łaski i polepszenie stanu zdrowia dla Janusza. Matko Boża, proszę, wstaw się za nim do Boga i uproś potrzebne łaski.P roszę o Boże błogosławieństwo na każdy dzień dla Janusza.
Przyjaciółka - 22 czerwca 2012 Piątek
Proszę o modlitwę za Ewę o łaskę uwolnienia (jest dręczona), aby ze spokojem w sercu mogła realizować Wolę Jezusa. Proszę także o modlitwę za Asię o łaskę całkowitego uwolnienia, aby Bóg dokończył swego dzieła i aby mogła spokojnie rozeznawać swoje miejsce w Kościele.
Maria - 22 czerwca 2012 Piątek
Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy proszę o Boże miłosierdzie i potrzebne Łaski w trudnej sprawie.
Bóg zapłać!
Mama - 22 czerwca 2012 Piątek
O uwolnienie i uzdrowienie duszy i ciała Marty ze skutków gwałtu.
Piotr - 21 czerwca 2012 Czwartek
Matko, miej dalej mnie i moją rodzinę w swojej opiece. Daj nam potrzebne łaski.
Proszę o modlitwę.
Bóg zapłać!
Katarzyna - 21 czerwca 2012 Czwartek
Bardzo proszę o wstawiennictwo w intencji mojej rodziny, żeby wszystko co złe wreszcie minęło, żeby udało mi się pokonać problemy finansowe i spłacić długi, a firma nie zbankrutowała. Proszę też o pracę dla mojego męża, żebyśmy wszyscy mogli odzyskać poczucie bezpieczeństwa i spokój psychiczny. Jednocześnie dziękuję za wszystkie łaski, które otrzymaliśmy do tej pory.
Maria - 19 czerwca 2012 Wtorek
Za wstawiennictwem Matki Bożej proszę o Boże miłosierdzie w trudnej sprawie.
Bóg zapłać!
B.R. - 19 czerwca 2012 Wtorek
Gorąco proszę o modlitwę w intencji przemiany serca dla Marcina i Anny, o opiekę Matki Bożej dla ich rodzin oraz o Dary Ducha Świętego dla wnuków.
Lidka - 19 czerwca 2012 Wtorek
Bardzo proszę o modlitwę o powodzenie na egzaminie, który czeka mnie jutro o 8.15. Chociaż jestem przygotowana, wiem, że bez pomocy Boga, nie poradzę sobie.
Proszę Was o wsparcie modlitewne.
Magdalena - 17 czerwca 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie, dojrzałość, przymnożenie wiary, nadziei i miłości, przezwyciężanie wszelkich pokus oraz potrzebne łaski dla mnie i moich najbliższych;
Proszę o dobre relacje, wzajemna miłość, dobroć dla mnie i moich najbliższych z innymi ludźmi;
Proszę o modlitwę o zgodę i pokój, dobre relacje w pracy dla mnie i moich najbliższych;
Proszę o modlitwę o modlitwę o dojrzałość dla Piotra do bycia dobrym ojcem i dobrym mężem i wyzwolenie się spod wpływu rodziców i rodzeństwa;
Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie i moich najbliższych od zazdrości, zawiści, nienawiści innych ludzi;
Proszę o modlitwę o nawrócenie moje i moich najbliższych;
Proszę o modlitwę o uzdrowienie międzypokoleniowe i uwolnienie od przekleństwa moich najbliższych i mnie;
Proszę o modlitwę o szczęśliwe zapisanie się na terapię małżeńską oraz o miłość czystą, bezinteresowną i zapisanie się do Ruchu Czystych Serc przez Magdalenę i Piotra;
Proszę o modlitwę o pomoc w trudnej sytuacji oraz dar macierzyństwa dla Teresy;
Proszę o modlitwę o trwałą przyjaźń i dobre relacje moje i mojej rodziny z ks. Januszem;
Proszę o modlitwę o to, by moja rodzina i moi najbliżsi spotkali osoby życzliwe, byśmy mieli wokół siebie życzliwych ludzi i byśmy byli otwarci na przyjaźnie z innymi;
Proszę o modlitwę o uwolnienie z czyśćca wszystkich z mojej rodziny i z rodziny mojego męża;
Proszę o modlitwę, by mąż dostał uprawnienia w swoim zawodzie, o które się ubiega bezskutecznie od ponad roku;
Proszę o modlitwę, by nam się udało szczęśliwie zrezygnować z wynajmowanego mieszkania, sprzedanie niepotrzebnych rzeczy i szczęśliwe kupienie nowego mieszkania na kredyt oraz pomyślną przeprowadzkę;
Proszę o modlitwę o szczęśliwe sprzedanie samochodu;
Proszę o modlitwę, by Magdalena dostała pracę na cały etat;
Proszę o modlitwę o pomyślne zdanie egzaminu przez Magdalenę;
Proszę o modlitwę o pomyślne napisanie pracy magisterskiej, pomyślną obronę i ukończenie studiów przez Katarzynę;
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Julii, Jadwigi, Ewy, Beni, Moniki, Anny, Jarka, Darka oraz Eidenaidy i ich najbliższych; proszę o modlitwę w pewnej intencji Bogu wiadomej;
Dziękuję Maryi i Jezusowi za wszystkie otrzymane łaski i ich opiekę na każdy dzień dla moich najbliższych i dla mnie;
Proszę o modlitwę za ks. Janusza, ks. Antoniego i ks. Stanisława o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski oraz uwolnienie od wszelkich pokus i gorliwość do pełnienia służby kapłańskiej.
Dziękuję.
Anna - 17 czerwca 2012 Niedziela
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie pracy zgodnej z moim powołaniem w miejscu mojego zamieszkania.
M.G. - 17 czerwca 2012 Niedziela
Jezu Miłosierny, wysłuchaj nas, bo Ty wszystko możesz: broń nas Panie przed złem, zasłoń nas przed nieprzyjaciółmi duszy i ciała, błogosław nam w pracy, przebacz nam nasze grzechy oraz obdarz potrzebnymi łaskami i daj szczęśliwą podróż. Dla zmarłych: Kazimierza, Czesława i Zbigniewa prosimy o życie wieczne.
Aga - 16 czerwca 2012 Sobota
Bardzo proszę o modlitwę w intencji odnowienia więzi i jedności w naszym małżeństwie oraz powrót męża do rodziny...
Panie Jezu, odbuduj to wszystko co zostało zniszczone, użyj swojej wskrzeszającej mocy i ożyw naszą obumarłą miłość.
Panie Jezu, oczyść umysł i serce mojego męża mocą Swojego Ducha...
Dorota - 16 czerwca 2012 Sobota
Matko Boża, proszę Ciebie, wyproś mojej Mamie i mi zdrowie, abyśmy mogły normalnie bez bólu chodzić. Spraw, poprzez modlitwę, aby wszystko nam się układało. Pomóż mi w pracy i miej mnie zawsze pod swoją opieką. Proszę, pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia.
Bóg zapłać!
D.P. - 15 czerwca 2012 Piątek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Ireny, ulgę w cierpieniu oraz o pomyślne wyniki badań.
Bóg zapłać!
Lidka z Podkarpacia - 14 czerwca 2012 Czwartek
Proszę o pomoc modlitewną. 20 czerwca zdaję ważny egzamin. Przystępuję do niego kolejny raz i chociaż jestem przygotowana, ciągle porażka. Czuję, że sama nie dam rady. Proszę o wsparcie modlitewne.
Bóg zapłać!
Teresa i Wiesław - 13 czerwca 2012 Środa
Bardzo proszę o modlitwę dla mojego syna Jacka. Proszę o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia.
Proszą rodzice: Teresa i Wiesław
Iza - 12 czerwca 2012 Wtorek
Proszę o modlitwę w intencji łaski uzdrowienia wewnętrznego, łaski założenia katolickiej, szczęśliwej rodziny, Daru Miłości Rafała, dobrej obrony pracy naukowej oraz potrzebnych łask w pracy zawodowej.
P.B. - 12 czerwca 2012 Wtorek
Proszę Cię, Maryjo, za Eweliną o Twoją i całego nieba opiekę nad nią. Proszę, aby nie ulegała złym nałogom. Proszę, aby chciała być ze mną. Abyśmy założyli wspólnie dobrą rodzinę, owocną miłą w oczach Boga i ludzi.
M.W. - 12 czerwca 2012 Wtorek
Proszę Cię, Panie Jezu, o łaskę miłości i nadziei dla Andrzeja i jego rodziny. Przymnóż im Panie wiary i prowadź ich do Boga. Matko Boża, otocz ich Swoją opieką.
E.E. - 11 czerwca 2012 Poniedziałek
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Dziękuję za otrzymane łaski, proszę o pomoc w sprawie, o której proszę każdego dnia, o pracę dla córki i siły każdego dnia w problemach codziennych i o pracę chałupniczą oraz o pomoc w pracy codziennej. Pomóż, abym wszystkie sprawy uregulowała wszystkim jak najszybciej i o pomoc finansową - tylko ona mi może pomóc, oraz o załatwienie produktów w tym tygodniu do pracy, aby mieć pieniądze na opłaty. Proszę o siłę i pomoc dla męża.
Błaga Twoja czcicielka
O.M. - 11 czerwca 2012 Poniedziałek
Za wstawiennictwem Maryi proszę o Boże miłosierdzie i potrzebne łaski w trudnej sprawie.
Nieznajoma ze Starogardu Gdańskiego - 11 czerwca 2012 Poniedziałek
Proszę o modlitwę za chorego Dawida Zapisek cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni. Niech Matka Boża da jemu i jego Matce siłę w tej jego ciężkiej chorobie.
W.W. - 10 czerwca 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę za mnie, jestem w ciężkiej sytuacji finansowej.
Wyprostuj, Panie, moją drogę.
Matthias - 9 czerwca 2012 Sobota
Błagam o modlitwę w mojej intencji:
- o wyleczenie z uzależnienia od marihuany i alkoholu,
- wyleczenie z fobii społecznej, głębokiej depresji i dezorganizacji życiowej.
- powrót sprawności umysłu,
- znalezienie partnerki życiowej.
BÓG ZAPŁAĆ!
P.B. - 9 czerwca 2012 Sobota
Bardzo proszę o modlitwę Boże i wasze błogosławieństwo na to, abym się tego lata zaręczył z Eweliną. Aby ona i jej rodzina mnie pokochała i przyjęła, abyśmy byli razem dobrym, zgadzającym się małżeństwem, miłym w oczach Boga i ludzi. Aby ona była ze mną szczęśliwa a ja z nią, Abyśmy przynieśli razem owoc stokrotny dla Boga, Kościoła i ludzi. Bardzo proszę o błogosławieństwo i modlitwę, aby to się spełniło. Aby Bóg nam obficie błogosławił.
Mama - 9 czerwca 2012 Sobota
Proszę gorąco o modlitwę za moje dzieci, o łaskę wiary i Boże błogosławieństwo dla nich. Proszę o Boże prowadzenie mojej córki, o dobrego, zaradnego życiowo męża dla niej, odpowiednie dla niej zajęcie, pozwalające na godziwe utrzymanie, miłych przyjaciół, oraz o radość i pomoc w pokonywaniu trudów życia codziennego.
Bóg zapłać!
Maria z Warszawy - 7 czerwca 2012 Czwartek
Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji pomyślnego, rychłego zakończenia trudnej sprawy, odzyskania dóbr i daru szczęśliwego małżeństwa.
Bóg zapłać!
P.B. - 6 czerwca 2012 Środa
Proszę, aby Bóg doprowadził rychło do świętego związku małżeńskiego Ewelinę i mnie. Aby nasze małżeństwo było miłe w oczach Boga i ludzi, owocne, dobre, szczęśliwe, na chwałę Bożą. Na wzór małżeństwa Maryi i św. Józefa. Proszę również o łaskę święceń diakonatu dla mnie.
***
Proszę za moich rodziców o Boże błogosławieństwo i łaski dla nich, szczególnie o świętość.
A.W. - 6 czerwca 2012 Środa
W intencji Urszuli: o wyprowadzenie z przykrych doświadczeń zdrowotnych, o światłego lekarza i odpowiednią terapię, o łaskę dobrego i spokojnego odnalezienia się w nowej sytuacji życiowej, o umocnienie wiary, miłości, ufności i nadziei.
Bóg zapłać!
Magdalena - 5 czerwca 2012 Wtorek
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie, dojrzałość, przymnożenie wiary, nadziei i miłości, przezwyciężanie wszelkich pokus oraz potrzebne łaski dla mnie i moich najbliższych;
proszę o dobre relacje, wzajemna miłość, dobroć dla mnie i moich najbliższych z innymi ludź mi;
proszę o modlitwę o zgodę i pokój, dobre relacje w pracy dla mnie i moich najbliższych;
proszę o modlitwę o modlitwę o dojrzałość dla Piotra do bycia dobrym ojcem i dobrym mężem i wyzwolenie się spod wpływu rodziców i rodzeństwa;
proszę o modlitwę o uwolnienie mnie i moich najbliższych od zazdrości, zawiści, nienawiści innych ludzi;
proszę o modlitwę o nawrócenie moje i moich najbliższych;
proszę o modlitwę o uzdrowienie międzypokoleniowe i uwolnienie od przekleństwa moich najbliższych i mnie;
proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Jarka i jego najbliższych;
proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Darka i jej najbliższych;
proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Eidenaidy i jej najbliższych;
proszę o modlitwę w pewnej intencji Bogu wiadomej; dziękuję Maryi i Jezusowi za wszystkie otrzymane łaski i ich opiekę na każdy dzień dla moich najbliższych i dla mnie;
proszę o modlitwę za ks. Janusza, ks. Antoniego i ks. Stanisława o błogosławieństwo boże, zdrowie i
potrzebne łaski oraz uwolnienie od wszelkich pokus i gorliwość do pełnienia służby kapłańskiej.
Dziękuję.
M.G. - 5 czerwca 2012 Wtorek
Proszę o Boże błogosławieństwo w naszych życiowych planach, o światło Ducha Świętego w podejmowaniu decyzji oraz o wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny.
Michał - 4 czerwca 2012 Poniedziałek
Za wstawiennictwem Matki Bożej Łaskawej oraz Bł. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Agnieszki i Michała z Wrocławia, by sakramentalna miłości małżeńska zwyciężyła wszelkie pokusy. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej Żony Agnieszki i dla mnie. Aby Żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazła Boga lub by pozwoliła Bogu odnaleź ć siebie.
O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże dla naszych synów.
Viola - 2 czerwca 2012 Sobota
Pilnie prosimy w intencji nowo powołanego ruchu pokrzywdzonych niesprawiedliwością sędziów i prokuratorów: NIEPOKONANI 2012, o Bożą ochronę przed działaniem złego ducha, prosimy o orędownictwo Matki Bożej, wszystkich Aniołów i Świętych, o Boże prowadzenie walczących. O usunięcie zdemoralizowanych sędziów z zajmowanych stanowisk. A dla pokrzywdzonych prosimy o zadośćuczynienie krzywd.
Szczęść Boże i Bóg zapłać!
Mama - 2 czerwca 2012 Sobota
Mateńko, błagam Cię i proszę, wstawiaj się za małżeństwem mej córki Marty i zięcia Piotra. Wskaż im drogę do Boga. Uproś dary Ducha Świętego. Wspieraj ich w trudach dnia codziennego. Błaga Cię o to stroskana mama.
Arek - 30 maja 2012 Środa
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwy w intencji by w imię Pana Jezusa, przez niepokalane serce Maryi, Ojciec dobry i miłosierny obdarzył potrzebnymi łaskami Marię Karkiełło i mnie i ofiarował mi Marię za żonę. Zależy mi na tej dziewczynie i proszę o modlitwy.
Bóg zapłać!
Urszula - 29 maja 2012 Wtorek
Pragnę Bogu Najwyższemu podziękować za wszystkie dary Jego i Najświętszej Maryi, Matce Bożej, podziękować za wszystko, za wysłuchanie próśb moich i naszych, opiekę, kierownictwo Ducha Św., za Boga nieustanną troskę i obecność w życiu moim i moich najbliższych. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję. Nie ma odpowiednich słów, żebym mogła je wypowiedzieć, jak bardzo głęboko Bogu za wszystko dziękuję, ale On to wie!!!!!!
Polecam w dalszym ciągu opiece Bożej bliską mi bardzo i pokrewną duszę Magdy w dniu Jej imienin, prosząc o błogosławieństwo dla niej na każdy dzień Jej życia, o rozwiązanie spraw Bogu wiadomych, o pozytywne i dobre rozwiązanie priorytetowej sprawy Magdy w sposób dobry dla wszystkich, o zdrowie dla Magdy, o jeszcze większą samodzielność, wybawienie i uzdrowienie ze wszystkiego, co nie pozwala jej cieszyć się pełnią życia, wielbiąc w tym Boga, a także o łaskę przyjmowania swych doświadczeń, oraz ludzkich ograniczeń z miłością i cierpliwością. Proszę także o łaskę zdrowej i żywej wiary dla Magdy oraz o wynagradzanie jej, jej dobra. Proszę ponadto dla Magdy o łaskę nieustannego dziękowania Bogu za wszystko, co od Niego otrzymała i otrzymuje oraz o to, co jest wszystko dobre dla Niej w dalszym jej życiu. Dziękuje Bogu Jedynemu i Miłującemu za wszystko, za wszystko, także za obecność Magdy.
Proszę jeszcze Matkę Najświętszą oraz Boga Najwyższego i Miłującego o wszelkie dalsze łaski, oraz nieustanną opiekę i błogosławieństwo dla moich synów Radosława, Kamila i Mateusza, o nieustanne i widoczne Boże prowadzenie w ich życiu oraz namacalne działanie Ducha Św. o łaskę pomnażania w nich żywej, zdrowej wiary, nadziei i miłości, o łaskę mądrości, cierpliwości i o wszystkie dary Ducha Św., dla siebie także proszę o wszelkie potrzebne, znane Bogu i dobre dla mnie łaski, również pod kątem zawodowym, rozwojowym jako człowieka, o nieustanne prowadzenie Ducha Św., i Jego cudowną troskę i opiekę, polecam Duchowi Św. mojego męża i jego rozwój, prosząc o nieustanne dojrzewanie do życia i do prawdziwej dojrzałej miłości. Polecam Bogu i Matce Najświętszej moje małżeństwo!!! Dziękuję za wysłuchanie moich próśb i za wszystkie otrzymane w życiu łaski.
Dziękuję także i polecam Najświętszym sercom, wszystkich tych, którzy modlą się w moich i w naszych intencjach, w tym bardzo szczególnie Ojców Paulinów, niech dobry Bóg im wszystko dobro, jakie czynią względem ludzi, zwłaszcza tych potrzebujących, nieustanie wynagradza !!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękuję Ojcom Paulinom za wszystko, za to że są !!!!!
Pozdrawiam serdecznie.
Alicja - 29 maja 2012 Wtorek
Matko Nieustającej Pomocy! W Tobie ostatnia nasza nadzieja. Pomóż nam obalić perfidne i podłe kłamstwa pewnych osób i wzbudź czujność Sądu na nie.
Oremus - 28 maja 2012 Poniedziałek
Proszę Maryję o potrzebne łaski w pracy, zdrowie i Bożą opiekę dla Nataszy, Michała i Jana. Boże, strzeż nas od złej woli ludzi, Matko Najświętsza, wypraszaj nam potrzebne łaski Ducha Świętego.
Urszula z Poznania - 28 maja 2012 Poniedziałek
Matko Ukochana, proszę o piekę nad moim synem Markiem, synową Agnieszką oraz nowonarodzonym wnukiem Tomaszem, który ma dopiero 14 dni.
Prosi matka
Marta - 28 maja 2012 Poniedziałek
W intencji Piotra, aby Bóg uleczył go ze zranień i obdarzył zdolnością prawdziwej miłości i otwartości na Boga i drugiego człowieka.
E.E. - 28 maja 2012 Poniedziałek
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Dziękuję za prośby i łaski otrzymane każdego dnia za pomoc i prośby. Spełnij moje prośby i pomóż w zdobyciu pracy chałupniczej i pracy dla córek, oraz spełnienia prośby, o którą proszę każdego dnia. Wysłuchaj i spełnij moją prośbę, daj zdrowie mojej rodzinie i moim rodzicom, pomóż mojemu mężowi - niech wraca do zdrowia i niech jego zdrowie się poprawia. Proszę o spokój w pracy i niech nie otrzymuje listów, wiesz jakich. Niech mi córki wybaczą, że im nie pomagam.
Błaga, dziękuje i prosi Twoja czcicielka.
Małżeństwo ze Starogardu Gdańskiego - 27 maja 2012 Niedziela
Bardzo proszę o modlitwę za mnie Katarzynę i mojego męża Rafała. Ponad rok temu oboje straciliśmy pracę i do tej pory bezskutecznie staramy się o nią. Mamy dwoje dzieci, zaciągnięty kredyt, długi i coraz mniej siły na ciągłą walkę o lepsze jutro. Mimo tego, że staram się ze wszystkich sił wierzyć, że będzie dobrze i znajdziemy pracę, ogarnia mnie czasem ogromny strach - co z nami będzie. Bardzo proszę o modlitwę za nas, byśmy mogli godnie pracować i zapewnić naszym dzieciom poczucie bezpieczeństwa i godziwy byt.
Bóg zapłać!
Anita z Wrocławia - 27 maja 2012 Niedziela
Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę w intencji dobrego, kochającego męża, za jego rodzinę, żeby mnie również pokochali, o dobrą pracę, o zdrowie fizyczne i duchowe dla mnie, dla moich rodziców. Z góry dziękuję za modlitwę.
Matka - 27 maja 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, wszelkich potrzebnych łask Bożych dla mego syna i jego rodziny. By jego wiara w uczciwość i w to co robi nigdy nie została zachwiana.
Żona - 27 maja 2012 Niedziela
Matki Bożej Nieustającej Pomocy!
Proszę Cię o wstawiennictwo do Syna Twego o odpuszczenie grzechów i łaskę przyjęcia do Swego królestwa zmarłego Ryszarda.
Andrzej z Ełku - 27 maja 2012 Niedziela
Proszę gorąco o modlitwę, gdyż jest mi bardzo przykro i smutno z tego powodu, iż będąc w domu mam potrzebę i bardzo pragnę spotkania z Jezusem, ale gdy przybywam przed obliczem Jezusa w Przenajświętszym Sakramencie, zaczynam odczuwać pośpiech, niezadowolenie i coś co mnie wypycha z kościoła. Jest to sytuacja, której doświadczam od bardzo dawna. Obecnie również dość często sięgam po alkohol, mimo że jestem osobą uzależnioną od alkoholu, a przy tym towarzyszy mi czasami grzech nieczystości. To wszystko rodzi we mnie zniechęcenie do modlitwy oraz myślenie, że Pan Bóg jest głuchy na moje prośby. Czuję się bardzo często smutny, bezradny, bezsilny i zniechęcony.
Sławomir Dominiak z Częstochowy - 24 maja 2012 Czwartek
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za Danutę Dominiak w intencji uzdrowienia fizycznego (guz na jelicie), uzdrowienia emocjonalnego ze zranień oraz umocnienia wiary i pokoju serca.
Ella - 23 maja 2012 Środa
Matko Boża Nieustającej Pomocy, Ty która możesz wszystko wyprosić u Boga Ojca przychodzę do Ciebie pełna ufności i proszę o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny i pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych.
Matko, weź to w swoje ręce, Tobie to ofiaruję.
Matko, pokieruj mną.
M.W. - 23 maja 2012 Środa
Proszę o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Moniki. Matko Boża, czuwaj nad nią i osłoń przed atakami złego ducha.
Święty Michale Archaniele mniej mnie w Swojej opiece.
Sylwia Łabaziewicz-Zydroń - 23 maja 2012 Środa
Szczęść Boże,
bardzo proszę o modlitwę za moją chorą na raka wątroby Mamusię Grażynę(58 lat), aby Wszechmocny Pan uzdrowił ją z choroby.
Również proszę o modlitwę za chorą na raka trzustki P.Zofię - Mamę mojej Koleżanki.
Obydwie w/wym. zostały skazane już na śmierć przez lekarzy, ponieważ odmówili leczenia.
Serdeczne Bóg zapłać!
Barbara - 22 maja 2012 Wtorek
Matko Boża Nieustającej Pomocy, pomóż mi i mojemu mężowi w znalezieniu dobrej pracy.
UFAJĄCA - 20 maja 2012 Niedziela
Proszę Matkę Najświętszą o wyjednanie u Swego Syna łaski, podjęcia właściwej terapii dla Urszuli oraz o potrzebne środki na ten cel. Proszę o łaskę powrotu do zdrowia dla Niej, o uzdrowienie zranień, osiągnięcie spokoju wewnętrznego oraz harmonii i wyciszenia, o odzyskanie poczucia bezpieczeństwa i stabilności emocjonalnej.
Dziękuję.
M.W. - 20 maja 2012 Niedziela
Proszę Cię, Panie Boże, o miłość, światło i nadzieję Ducha Świętego dla nas.
Proszę Cię, Panie Boże, o radość i pomyślność dla nas.
Jan - 19 maja 2012 Sobota
Proszę o Boże błogosławieństwo w pracy, zdrowie i potrzebne łaski Ducha Świętego dla całej Rodziny Jana.
Piotr - 18 maja 2012 Piątek
Proszę o uwolnienie od złego, uzdrowienie wewnętrzne Magdaleny, by podążała przez życie napełniona Duchem Świętym i pod opieką Matki Bożej. Proszę o dobrego, roztropnego i pełnego wiary męża dla niej.
Bóg zapłać za modlitwę.
Rodzina - 17 maja 2012 Czwartek
Najświętsze Serce Jezusa, błagamy Cię, pomóż nam w tej trudnej i beznadziejnej sytuacji, w jakiej obecnie się znajdujemy.
Magdalena - 16 maja 2012 Środa
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie, dojrzałość, przymnożenie wiary, nadziei i miłości, przezwyciężanie wszelkich pokus oraz potrzebne łaski dla mnie i moich najbliższych;
proszę o dobre relacje, wzajemna miłość, dobroć dla mnie i moich najbliższych z innymi ludźmi;
proszę o modlitwę o zgodę i pokój, dobre relacje w pracy dla mnie i moich najbliższych;
proszę o modlitwę o modlitwę o dojrzałość dla Piotra do bycia dobrym ojcem i dobrym mężem i wyzwolenie się spod wpływu rodziców i rodzeństwa;
proszę o modlitwę o uwolnienie mnie i moich najbliższych od zazdrości, zawiści, nienawiści innych ludzi;
proszę o modlitwę o nawrócenie moje i moich najbliższych;
proszę o modlitwę o uzdrowienie międzypokoleniowe i uwolnienie od przekleństwa moich najbliższych i mnie;
proszę o modlitwę o szczęśliwe zapisanie się na terapię małżeńską oraz o miłość czystą, bezinteresowną i zapisanie się do Ruchu Czystych Serc przez Magdalenę i Piotra;
proszę o modlitwę o pomoc w trudnej sytuacji oraz dar macierzyństwa dla Teresy;
proszę o modlitwę o trwałą przyjaźń i dobre relacje moje i mojej rodziny z ks. Januszem;
proszę o modlitwę o to, by moja rodzina i moi najbliżsi spotkali osoby życzliwe, byśmy mieli wokół siebie życzliwych ludzi i byśmy byli otwarci na przyjaźnie z innymi;
proszę o modlitwę o uwolnienie z czyśćca wszystkich z mojej rodziny i z rodziny mojego męża;
proszę o modlitwę, by mąż dostał uprawnienia w swoim zawodzie, o które się ubiega bezskutecznie od ponad roku;
proszę o modlitwę, by nam się udało szczęśliwie zrezygnować z wynajmowanego mieszkania, sprzedanie niepotrzebnych rzeczy i szczęśliwe kupienie nowego mieszkania na kredyt oraz pomyślną przeprowadzkę;
proszę o modlitwę o szczęśliwe sprzedanie samochodu;
proszę o modlitwę, by Magdalena dostała pracę na cały etat;
proszę o modlitwę o pomyślne zdanie egzaminu przez Magdalenę;
proszę o modlitwę o pomyślne napisanie pracy magisterskiej, pomyślną obronę i ukończenie studiów przez Katarzynę;
proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi i jej najbliższych;
proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy i jej najbliższych;
proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Beni i jej najbliższych;
proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Moniki i jej najbliższych;
proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Anny i jej najbliższych;
proszę o modlitwę w pewnej intencji Bogu wiadomej; dziękuję Maryi i Jezusowi za wszystkie otrzymane łaski i ich opiekę na każdy dzień dla moich najbliższych i dla mnie;
proszę o modlitwę za ks. Janusza, ks. Antoniego i ks. Stanisława o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski oraz uwolnienie od wszelkich pokus i gorliwość do pełnienia służby kapłańskiej.
Dziękuję.
Halina Kozy koło Bielska-Białej - 16 maja 2012 Środa
Z całego serca proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej teściowej (Józefy K.), niech zakończą się jej cierpienia i ból. Niech dobry Bóg pozwoli nam się cieszyć jej zdrowiem i powrotem do domu.
Monika - 15 maja 2012 Wtorek
Proszę o siły i motywację do życia oraz o potrzebne łaski dla mnie. Proszę Cię, Panie Jezu, pokrzep moje serce i prowadź do Ojca Niebieskiego, pojednaj mnie z Bogiem w Swoim Sercu. Proszę Cię, Panie, pomóż mi w walce ze swoimi słabościami, dodaj mi otuchy i mądrość, abym mogła żyć w pełni i cieszyć się każdym dniem.
Duchu Święty przyjdź do mnie ze Swoimi darami i uświęć mnie!
Żona Jolanta - 14 maja 2012 Poniedziałek
Proszę o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla wspaniałego człowieka Antoniego, który od 2 lat zmaga się z tą chorobą w ciszy i cierpliwości rozumiejąc swój krzyż.
Pozwól mu, Boże, zostać jeszcze trochę na tym świecie, by mógł zobaczyć swojego upragnionego wnuka.
E.E. - 13 maja 2012 Niedziela
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Dziękuję za prośby i łaski otrzymane każdego dnia, za pomoc i spełnione prośby.
Spełnij moje prośby i pomóż w zdobyciu pracy chałupniczej i pracy dla córek, oraz spełnienia prośby, o którą proszę każdego dnia, wysłuchaj i spełnij moją prośbę, daj zdrowie mojej rodzinie i moim rodzicom, pomóż mojemu mężowi, niech wraca do zdrowia i niech jego zdrowie się poprawia.
Proszę o spokój w pracy i niech nie otrzymuję listów, wiesz jakich.
Niech mi córki wybaczą, że im nie pomagam.
Błaga, dziękuje i prosi Twoja czcicielka.
Magda - 12 maja 2012 Sobota
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji sprawy, która się dzieje teraz w moim życiu. To wszystko jest bardzo trudne i tylko Pan Bóg może to poukładać. Proszę o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla siebie i Kamila. Dziękuję za otrzymane już łaski.
Z Panem Bogiem.
Jolanta - 9 maja 2012 Środa
Drodzy Bracia!!!
Proszę Was o modlitwy w intencji wygrania przeze mnie mojej bardzo ważnej sprawy apelacyjnej, która ma się odbyć w dniu 16 maja.
Mama Kasia - 9 maja 2012 Środa
Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie i życie mojej nienarodzonej córeczki Anielki, która przestała rosnąć w 20 tygodniu ciąży oraz zdiagnozowano u niej wiele wad układu nerwowego i lekarze nie dają jej szans na przeżycie, aby za wstawiennictwem Matki Boskiej zaczęła rosnąć i urodziła się zdrowa.
Bóg zapłać!
Alicja - 8 maja 2012 Wtorek
Proszę o wsparcie modlitewne w bardzo trudnych i ciężkich chwilach naszego życia, w jakich obecnie znajduje się moja rodzina.
Elżbieta z Jeleniej Góry - 6 maja 2012 Niedziela
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę za córkę Gosię o łaskę uzdrowienia z choroby, pojednania, przebaczenia, siłę, chęci do życia. O łaskę nawrócenia, uzdrowienia i pojednania dla syna Tomasza i dla brata Andrzeja.
Bóg zapłać!
Dorota - 6 maja 2012 Niedziela
Matko Boża, proszę Ciebie, wyproś mojej Mamie i mi zdrowie, abyśmy mogły normalnie bez bólu chodzić. Spraw poprzez modlitwę, aby wszystko nam się układało. Pomóż mi w pracy i miej mnie zawsze pod swoją opieką. Proszę, pomagaj nam i mojej całej rodzinie, i błogosław nas każdego dnia.
Bóg zapłać!
E.E. - 3 maja 2012 Czwartek
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Dziękuję za prośby i łaski otrzymane.
Spełnij moje prośby i pomóż w zdobyciu pracy chałupniczej i pracy dla córek, oraz spełnienia prośby o która proszę każdego dnia, wysłuchaj i spełnij moja prośbę, daj zdrowie mojej rodzinie i moim rodzicom, pomóż jutro mojej siostrze, pomóż mojemu mężowi - niech wraca do zdrowia i niech jego zdrowie się poprawia.
Mama - Mikołów - 3 maja 2012 Czwartek
Pan Bóg układa swoje scenariusze, których się nie spodziewamy. Moja córka studiuje pielęgniarstwo, a wcale tego nie planowała przed maturą. N.M.P. Częstochowska, wstaw się za moją Madzią, żeby Pan Bóg dał jej odczuć wewnętrznie, że pewnego dnia będzie prawdziwą pielęgniarką. Ma przed sobą egzaminy - proszę Ciebie, N.M.P Częstochowska, wstaw się za nią u Pana Boga - pomóż jej, aby je zaliczyła... Ty wiesz, N.M.P Częstochowska, jak bardzo się martwiłam przed maturą, jak potoczy się jej "droga". Wiesz najlepiej, że nie spodziewałam się, że na tej uczelni będzie próbować swoich sił. I tak bardzo mocno dziękuję Panu Bogu, że Tam ją zaprowadził...
Bóg zapłać za modlitwę!
Urszula - 3 maja 2012 Czwartek
Proszę o modlitwy w intencji Martyny, o siłę wewnętrzną, światło Ducha św., o opiekę Bożą na każdy dzień Jej życia, o błogosławieństwo, oraz o to, żeby dobry Bóg wyciągnął wszelkie dobro z doświadczeń, które w ostatnich latach przeżywała, o postawienie na jej drodze życia właściwych ludzi, o uzdrowienie wewnętrzne i skierowanie jej kroków na Boże drogi, oraz o mądrość i dobre, właściwe relacje z Kamilem, o to, żeby ich miłość dojrzewała w sposób łagodny, mądry i odpowiedzialny, żeby obecny w ich miłości był Pan Bóg, który nich im zawsze błogosławi, oraz siły w tworzeniu i pogłębianiu ich związku o łaskę żywej wiary dla Nich, nadziei i miłości o dobre, łagodne i pełne miłości względem siebie relacje, wzajemne zrozumienie i wspieranie się.
Proszę o pokój dla duszy niedawno zmarłej Mamy Martyny, o Boże Miłosierdzie dla Niej.
Bóg zapłać i pozdrawiam serdecznie.
Monika - 3 maja 2012 Czwartek
Proszę Cię, Panie Boże, o łaskę wytrwania w niedoli i bólu dla nas. Proszę Cię o łaskę wyzwolenia od ataków złego ducha i wrednych, głupich ludzi, którzy poprzez czarną magię i sektę szkodzą nam.
Piotr - 2 maja 2012 Środa
Proszę o dobrą, mądrą żonę dla Piotra.
Proszę o Boże Miłosierdzie, moc i światło Ducha Świętego, uwolnienie od demonów, łaskę nawrócenia dla Magdaleny. Proszę o codzienną opiekę Najświętszej Maryi Panny i św. Archanioła Michała nad Magdaleną i Piotrem, i aby między nimi wypełniła się Wola Boża.
Proszę o miłosierdzie Boże, w tym łaskę nawrócenia i zbawienia dla Heleny, Zyty, Małgorzaty, Mariana i Stefana.
Bóg zapłać za modlitwy!
Alicja M. - 1 maja 2012 Wtorek
Matko Nieustającej Pomocy, pomóż w szybkim i pomyślnym załatwieniu pewnej bardzo trudnej i skomplikowanej sprawy. Otocz opieką moją mamę, moje dzieci i wnuki, a szczególnie Annę i jej dziecko, aby udało im się wreszcie otrząsnąć po wielkiej krzywdzie jaka ich spotkała, ze strony bardzo bliskiej osoby. Aby na nowo znaleźli dom.
Mama - 30 kwietnia 2012 Poniedziałek
Matko Boża - Królowo Polski i Pani Nasza najczulsza, najlepsza i rozumiejąca, proszę Ciebie o Twoje miłosierdzie nad nami, Twoją pomoc dzieciom i mi pomóż nam zawsze. Pomagaj nam w naszych sercach, w naszym życiu, aby było dobre, łatwiejsze, bezpieczne i wartościowe. Błagam o dobre zdrowie dla Łukasza, dla Oli i Ani i dla mnie, męża i proszę, pomóż w naszych sprawach związanych z nauką, wychowaniem, wykształceniem, pracą, życiem dzieci i moim. Były już pod Twoją opieką. Pozwól Duchowi Świętemu działać dobro w życiu Oli, Łukasza, Ani i moim. Działaj w życiu męża, Panie Jezu, działaj w nim dobro. Proszę, mateczko, pomóż dzieciom i mi w nauce, otaczaj nas swoją pomocą, potrzebnymi nam łaskami. Matko najświętsza, weź pod opiekę na zawsze, na wieki, broń nas, osłaniaj i ochraniaj nas, działaj dobro w naszych sercach, życiu każdego z nas, wprowadzaj zgodę, szacunek, miłość, jedność na zawsze w nasze życie i w życie dzieci, i daj dzieciom w przyszłości dobre, szczęśliwe, zdrowe i wartościowe rodziny, najlepszych ludzi ku pomocy i dobro, i szczęśliwe domy, i pracę Pomóż nam w sprawie naszej przyszłości i w sprawach finansowych. Pomóż w dobrym przygotowaniu i zdaniu matury, dobrym przygotowaniu, wyborze i nauce na dobrym kierunku studiów Łukaszowi, Oli i ani, i w podejmowaniu dobrych decyzji ukończeniu dobrych studiów. Obdarzaj naszą rodzinę obfitością Twoich łask przez Ducha Świętego, bożymi łaskami, pomocą, obroną przed wszelakim złem i opieką Twoją najświętszą, Maryjo Panno, i błogosław nam,
prosimy - Jezu ufamy Tobie!
Piotr z Torunia - 30 kwietnia 2012 Poniedziałek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę o potrzebne łaski dla Ani Jędrzejewskiej, Agnieszki z Inowrocławia oraz o dobrą żonę dla mnie, o zdrowie dla mojej kuzynki, o pracę dla Magdy Słowińskiej z Bydgoszczy.
Magdalena - 29 kwietnia 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla mnie, moich najbliższych, moich rodziców, teściów, moich krewnych i rodziny mojego męża (rodzeństwa, krewnych);
proszę o dobre relacje, wzajemna miłość, dobroć dla mnie i moich najbliższych z innymi ludźmi;
proszę o modlitwę o zgodę i pokój, dobre relacje w pracy u Magdaleny i Piotra;
proszę o modlitwę o zgodę i pokój, dobre relacje w pracy u Łucji;
proszę o modlitwę za Piotra, całą jego rodzinę i moją rodzinę - by umieli przebaczyć z serca mnie i wszystkim innym ludziom, którzy ich skrzywdzili;
proszę o modlitwę o uwolnienie mnie i moich najbliższych od zazdrości, zawiści, nienawiści innych ludzi - zarówno bliskich z rodziny, krewnych, jak i nieprzyjaciół
proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łski dla Moniki i jej najbliższych Oskara;
proszę o błogosławieństwo boże, zdrowie i opiekę Maryi i Jezusa na każdy dzień dla Igora;
proszę o błogosławieństwo boże, zdrowie i opiekę Maryi i Jezusa na każdy dzień dla Amelii;
proszę o błogosławieństwo boże, zdrowie i opiekę Maryi i Jezusa na każdy dzień dla Maksymiliana;
proszę o modlitwę o to, by moja rodzina i moi najbliżsi spotkali osoby życzliwe, byśmy mieli wokół siebie życzliwych ludzi i byśmy byli otwarci na przyjaźnie z innymi,
proszę o modlitwę o pomyślne napisanie pracy magisterskiej, pomyślną obronę i ukończenie studiów przez Katarzynę;
proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi i jej najbliższych;
proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy i jej najbliższych;
proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Behi i jej najbliższych;
proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Moniki i jej najbliższych;
proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Anny i jej najbliższych;
Dziękuję
Tomasz Krzysztof Śliwiński - 26 kwietnia 2012 Czwartek
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczo - przebłagalną w następujących 10 intencjach:
1. "przebłagalna o darowanie kary doczesnej dla Tomasza Śliwińskiego",
2. "przebłagalna o odwrócenie Świętego, sprawiedliwego i słusznego gniewu Bożego od Tomasza Śliwińskiego i jego rodziny",
3. "przebłagalna o Boże Błogosławieństwo dla Tomasza Śliwińskiego i jego rodziny",
4. "przebłagalna o uwolnienie z negatywnych skutków grzechów przodków Tomasza Śliwińskiego z rodu Śliwińskich i Witasów",
5. "przebłagalna o wyzwolenie dla Tomasza Śliwińskiego z więzów wszystkich nieprzyjaciół widzialnych i niewidzialnych",
6. "przebłagalna o całkowite uzdrowienie ciała-trwałe zdrowie dla Tomasza Śliwińskiego",
7. "przebłagalna o poprawę sytuacji finansowej i życie w obfitości oraz dobrobycie dla Tomasza Śliwińskiego i jego rodziny",
8. "przebłagalna o pieniądze na kupno mieszkania w Lublinie, także na urządzenie i utrzymanie tego mieszkania dla Tomasza Śliwińskiego i jego rodziny",
9. "przebłagalna o uwolnienie od bliższej (to są alkoholicy, chorzy psychicznie i ludzie agresywni) i dalszej rodziny żony (przez którą wiele wycierpiałem w życiu) dla Tomasza Śliwińskiego",
10. "przebłagalna o uzdrowienie drzewa genealogicznego Tomasza Śliwińskiego".
Ps. Bóg zapłać za modlitwę w moich intencjach i szczęść Boże dla Was! Z wyrazami szacunku.
Małgorzata - 24 kwietnia 2012 Wtorek
Proszę o uwolnienie mojej Mamy i całej naszej rodziny od wpływów złego. Przyjdź Duchu Święty z Darem uwolnienia!
Jezu, ufam Tobie!
Bóg zapłać za każde westchnienie!
E.E. - 23 kwietnia 2012 Poniedziałek
Matko Boska Nieustającej Pomocy
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski
Błagam o pomoc w tych wszystkich problemach każdego dnia, daj mi siły i pomoc, niech wszystkie sprawy zostaną zakończone pozytywnie i niech zdobędę pieniądze, aby uregulować i oddać tym wszystkim, którym jestem winna, daj pomoc, o którą Cię proszę każdego dnia - wysłuchaj mej prośby, i niech załatwię pracę chałupniczą dla siebie.
Błagam o spokojne i szczęśliwe dni pełne miłości i zrozumienia.
Błagam Cię o pomoc dla mojej rodziny, niech wszystkie problemy zostaną rozwiązane pozytywnie,
Daj siłę i zdrowie moim rodzicom, oraz mojemu mężowi, niech córki dostaną pracę i będą wreszcie szczęśliwe, niech zaznają radości życia i niech zrealizują swoje marzenia, a ja zaznam troszkę spokoju, którego mi tak choć na chwilę potrzeba i brakuje.
Błaga Twoja czcicielka
Mariusz Siekierka - 23 kwietnia 2012 Poniedziałek
Witam w Chrystusie. Serdecznie proszę o chociaż krótką modlitwę w intencji mojego wyzdrowienia ze schizofrenii.
Bóg zapłać za modlitwę.
Z bożym błogosławieństwem.
N.N. - 23 kwietnia 2012 Poniedziałek
Proszę o modlitwę, abym otrzymała dobrego i kochanego męża, który będzie kochał Pana Boga, mnie, nasze dzieci, dla którego będę ważna i który nie pozwoli mnie nikomu skrzywdzić.
Mama - 23 kwietnia 2012 Poniedziałek
Proszę we wszystkich intencjach Kamila i Mateusza, o łaskę prowadzenia duchowego, światło Ducha Św. oraz opiekę i błogosławieństwo na każdy dzień życia dla Nich. Proszę dla Kamila o właściwego, dobrego klienta w sprawie sprzedaży jego samochodu. Boże, przyślij Kamilowi odpowiedniego i zdecydowanego człowieka proszę, żeby była to dobra transakcja, proszę również o kupno odpowiedniego samochodu dla Kamila, z którego byłby szczerze zadowolony, proszę o wytrwanie i ukończenie przez Kamila szkoły, do której się zapisał. Dla Mateusza proszę o pozytywne ukończenie nauki zawodu, którą kontynuuje, proszę o wszystkie potrzebne łaski, oraz opiekę i prowadzenie Mateusza, w tym również o łaskę zdrowia dla niego pod kątem zawodowym, jak również ogólnym. Oddaję Bogu poprzez ręce Najświętszej Matki wszystkich trzech synów, w tym również Radosława wraz z żoną i ich dziećmi (Klaudią,Olimpią i Dominikiem), niech sam Pan Bóg ich prowadzi w całym życiu i strzeże, oraz opiekuje się nimi wszystkimi, a także ich sprawami.
Joanna - 23 kwietnia 2012 Poniedziałek
Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji:
Panie, przepraszam Cię za moja nieuwagę i spowodowanie wypadku samochodowego. Proszę Cię o zdrowie dla małżeństwa z drugiego samochodu. Proszę Cię, uchroń moją rodzinę przed trudnymi konsekwencjami tego wypadku i pomóż mi być lepszym kierowcą.
Maria - 22 kwietnia 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę Boże miłosierdzie i Bożą pomoc w trudnej sprawie.
Bóg zapłać!
Mama - 22 kwietnia 2012 Niedziela
Proszę we wszystkich intencjach Katarzyny i Radosława , oraz ich dzieci, o opiekę nad nimi, o światło Ducha Św., o prowadzenie dla Kasi i Radka w sprawach wychowawczych, małżeńskich i rodzinnych, o potrzebne siły i łaski, również o to, żeby wszystkie doświadczenia, które w życiu spotykają przybliżały ich do Pana Boga, kierowały na Jego ścieżki, niech sam Bóg opiekuje się ich rodziną, którą stworzyli, niech im błogosławi, ochrania i prowadzi oraz troszczy się o nich każdego dnia w sprawach doczesnych, oraz duchowych.
Dziękuję.
Marian Jacko, Szczecin - 18 kwietnia 2012 Środa
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny: o opiekę Bożą, o wsparcie duchowe i materialne, o zdrowie dla nas i błogosławieństwo Boże. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie modlitewne i wyrażam głęboką wdzięczność.
Stroskana matka - 18 kwietnia 2012 Środa
Pokornie proszę o modlitwę, aby Marcin przemienił swoje życie, uwolnił się od alkoholu i złego towarzystwa. Żeby założył katolicką rodzinę i powrócił do wiary, bo bardzo cierpię.
Edyta - 18 kwietnia 2012 Środa
Kochana Matko, proszę, wysłuchaj moich modlitw i spraw, żeby spełniło się to, czego tak bardzo pragnę, żebym była szczęśliwa i żeby on znów kochał mnie tak jak dawniej i doceniał za to, jaka jestem. Żeby zmądrzał i przestał słuchać kolegów, tylko głosu Boga. Proszę, dopomóż nam, żebyśmy znów spotkali się na tej samej drodze i zostali razem na zawsze. Żeby wszystko się ułożyło.
Błagam, nie opuszczaj mnie!
Agata - 16 kwietnia 2012 Poniedziałek
Bardzo proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych.
Bóg zapłać!
E.E. - 15 kwietnia 2012 Niedziela
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Mateńko, dziękuję za otrzymane łaski, błagam, pomóż mi każdego dnia, niech pozałatwiam wszystkie sprawy i daj mi szczęście w moich prośbach, daj łaski, o które Cię proszę, niech moje córki załatwią sobie pracę, a ja niech dostanę pracę chałupniczą. Daj zdrowie moim rodzicom i siłę każdego dnia, chroń i strzeż, pomagaj i wspieraj moją rodzinę.
Błaga Twoja czcicielka
Halina z Lęborka - 13 kwietnia 2012 Piątek
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia mnie z raka. Jestem matką 4 dzieci.
Jezu ufam Tobie!
Aleks - 12 kwietnia 2012 Czwartek
Proszę o modlitwę w intencji Norberta z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia.
Magda - 12 kwietnia 2012 Czwartek
Szczęść Boże,
proszę o modlitwę za Kamila, aby Jego serce zmartwychwstało oraz o potrzebne Mu łaski.
Z Panem Bogiem!
E.E. - 10 kwietnia 2012 Wtorek
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.
Błagam o pomoc w tych wszystkich problemach każdego dnia, daj mi siły i pomoc, niech wszystkie sprawy zostaną zakończone pozytywnie i niech zdobędę pieniądze, aby uregulować i oddać tym wszystkim, którym jestem winna, niech jutro przyznana zostanie mi pożyczka i niech załatwię pracę chałupniczą dla siebie.
Błagam o spokojne i szczęśliwe dni pełne miłości i zrozumienia.
Błagam Cię o pomoc dla mojej rodziny niech wszystkie problemy zostaną rozwiązane pozytywnie, daj siłę i zdrowie moim rodzicom, oraz mojemu mężowi, niech córki dostaną pracę i bedą wreszcie szczęśliwe. Niech zaznają radości życia i niech zrealizują swoje marzenia, a ja zaznam troszkę spokoju, którego mi tak choć na chwilę potrzeba i brakuje.
Błaga Twoja czcicielka
Agnieszka - 8 kwietnia 2012 Niedziela
Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę w bardzo ważnej dla mnie sprawie, aby wszystko się jak najszybciej pomyślnie ułożyło.
Magdalena - 5 kwietnia 2012 Czwartek
Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie i moich najbliższych od zazdrości, zawiści, nienawiści innych ludzi - zarówno bliskich z rodziny, krewnych, jak i nieprzyjaciół.
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Moniki i jej najbliższych.
Dziękuję
Jolanta - 5 kwietnia 2012 Czwartek
Drodzy Bracia !!!
Niech Zmartwychwstały Chrystus
wypełni Wasze Serca Błogosławieństwem
nie tylko w tym czasie wielkanocnym,
ale także na każdy dzień roku.
Jan i Jadwiga Paproccy z dziećmi - 3 kwietnia 2012 Wtorek
Serdecznie pozdrawiamy życząc głębokich i owocnych przeżyć Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego A.D. 2012 oraz Błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Radosnego Alleluja!
Żona - 31 marca 2012 Sobota
Proszę o modlitewne wsparcie w intencji cudu uzdrowienia i uratowania naszego małżeństwa. O odnowienie więzi, jedności, powrót męża do domu oraz jego uwolnienie spod działania złego ducha i wszelkich manipulacji.
Magdalena - 30 marca 2012 Piątek
Modlitwa dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski dla Magdaleny i Piotra, Modlitwa dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski dla Lucji i Józefa,
Proszę o modlitwę w pewnej intencji Bogu wiadomej.
Dziękuję
Arek - 30 marca 2012 Piątek
Szczęść Boże!
Życzę zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych. Niech Zmartwychwstały Jezus Chrystus obdarza łaskami, o które prosimy.
Tesia z woj opolskiego - 29 marca 2012 Czwartek
Gorąco proszę o modlitwę za panią Janinę Kubiak, która wczoraj miała udar(prawostronny paraliż).
Dziękuję.
Znajoma pani Janiny - Tesia
Iwona & Miroslav Török - 29 marca 2012 Czwartek
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus!
Prośba o modlitwy:
- O łaskę przebaczenia, wiary, miłości, uzdrowienia wewnętrznego z praktyk okultystycznych, zdrowia i pomocnych ludzi na co dzień na tej drodze i zbawienie dusz, mamy i taty - Danuty i Jerzego.
- O uzdrowienie relacji rodzinnych, dar przebaczenia, łaskę wiary, miłości, nadziei dla brata Adama.
- Dla Iwony i Mirosława: o uzdrowienie własnych relacji we własnym małżeństwie, łaskę miłości, wiary, respektu do siebie, i poszanowanie wolności osobistej. Jeżeli to Twoja wola, Panie, to również prośba o uzdrowienie bezpłodności naszego małżeństwa.
- Dla Sebastiana: o uzdrowienie relacji z ojcem, zranień z dzieciństwa, rozwodu rodziców, choroby epileptycznej, o pomoc życzliwych i dobrych ludzi, łaskę bezgranicznej miłości Boga Ojca, łaskę wiary, miłości, nadziei, o prawdziwych przyjaciół, łaskę poznania jak najszybciej właściwego powołania, opiekę Matki Przenajświętszej na drodze ku zbawieniu, o zbawienie duszy.
- Za rodzinę Sebastiana: o łaskę powrotu do Boga Ojca, o przebaczenie i Miłosierdzie Boże, o nawrócenie i odejście od Świadków Jehowy.
- Prośba o światło, mądrość, pomoc Bożą w prowadzeniu i rozwoju firmy o pomocnych i życzliwych zleceniodawców.
- Prośba o pracę.
- Prośba o wszystkich ludzi i sprawy, które noszę, Ojcze Przenajświętszy, w mym sercu, a Ty, Ojcze, je doskonale znasz. Wszelkie troski i strapienia, ale i całe moje uwielbienie oddaję Ci Ojcze!
- O Miłosierdzie Boże dla nas wszystkich!
Chwała Ci we wszystkim, Panie, zawsze i wszędzie!
Dziękuję Ci, Ojcze!
Michał - 28 marca 2012 Środa
Proszę o Boże błogosławieństwo w pracy i zdrowie dla całej rodziny.
H. - 28 marca 2012 Środa
Matko Boża Nieustającej Pomocy, błagam Cię o zdrowie, ochronę przed wszelkim złem i Nieustanną Pomoc dla Dzieci, Rodziców i całej rodziny. Maryjo Niepokalana, Twej Macierzyńskiej Opiece zawierzam Olę i Małgosię i błagam o godne i dobre przygotowanie ich serduszek na przyjście Pana Jezusa w Pierwszej Komunii Świętej i w całym życiu.
Jezu, ufam Tobie!
Magdalena - 25 marca 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę o miłość czystą i bezintersowną w małżeństwie Magdaleny i Piotra oraz przystąpienie ich do Ruchu Czystych Serc. Proszę o modlitwę o znalezienie dobrej opiekunki do dziecka. Proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie, potrzebne łaski oraz przezwyciężanie wszelkich pokus i o gorliwość kapłańską dla Księdza Janusza.
Dziękuję.
Beata - 24 marca 2012 Sobota
Proszę modlitwę w następujących intencjach: W intencji Brata proszę o przemianę Jego serca, życia o uwolnienie się z nałogu o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej Jego rodziny, szczególnie dla dzieci o opiekę Anioła Stróża, zdrowie i radosne dzieciństwo.
Proszę o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na każdy dzień dla moich rodziców, babci, dziadka, cioci.
Proszę o modlitwę w mojej intencji o siłę, wiarę, potrzebne łaski i rozwagę w pracy i na drodze.
Gorąco i nieustannie polecam modlitwie śp. Mariusza, proszę o radość wieczną dla Niego, aby Pan odpuścił mu wszystkie Jego winy i przyjął do królestwa niebieskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
Polecam modlitwie rodzinę śp. Mariusza i wszystkich Jego bliskich, przyjaciół. Proszę o nadzieję i pociechę dla nich w tych trudnych chwilach, aby dostąpili ukojenia bólu.
P.S.
Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy.
B.K. - 24 marca 2012 Sobota
Matko Boża Nieustającej Pomocy, Bolesna i Zwycięska Królowo Różańca i Szkaplerza Św., dziękuję Ci za wszelkie otrzymane łaski i proszę:
- o wszelkie potrzebne łaski dla Ojca Św., Księży Biskupów, Arcybiskupów i Kardynałów, dla wszystkich Kapłanów, o pomoc dla pewnych osób, o wieczne zbawienie dla wszystkich konających, za dusze Kapłanów w Czyśćcu i wszystkie dusze czyśćcowe, o pokój na całym świecie, w Polsce, w rodzinach i ludzkich sercach, o wszelkie potrzebne łaski dla Gosi, Marty, Agaty, pewnej osoby i ich rodzin, p. Julii, p. Glorii, Księdza Alojzego, Ojców Paulinów posługujących w tej parafii,
- o nieustanne nawracanie się dla mojej rodziny, przyjaciół, znajomych ich rodzin i mnie, o Boże prowadzenie, światło Ducha Świętego, wierność Kościołowi Św. i wieczne zbawienie dla nas wszystkich, o nawrócenie dusz Tobie wiadomych, o nawrócenie dla wszystkich, nawet najbardziej zatwardziałych grzeszników, nieprzyjaciół Kościoła Św., członków sekt, prześladowców Chrześcijan, grzeszników, którzy stracili ufność w Boże Miłosierdzie,
- o zaprzestanie wykonywania aborcji eutanazji, zabiegów in-vitro oraz innych grzechów przeciwko życiu na całym świecie, o nawrócenie dusz, które mają w nich jakikolwiek udział, o zmianę ludzkiej mentalności, aby te grzechy nie były akceptowane, o rozszerzenie naprotechnologii- etycznej metody leczenia niepłodności, - o ochronę przed wszelkim złem, świętość i wszelkie potrzebne łaski dla Kuby,
- o męstwo dla prześladowanych Chrześcijan, o jedność wszystkich Chrześcijan, aby cała ludzkość zjednoczyła się w miłości Trójcy Św. z Ojcem Świętym, aby cała ludzkość zjednoczyła się w walce ze złem, o jak najszybszy triumf Najświętszego Serca Twojego Syna i Twojego Niepokalanego Serca, o Twoją opiekę nad naszą Ojczyzną i całym światem, o rozszerzenie nabożeństwa szkaplerznego, różańcowego oraz nabożeństwa I-szych sobót miesiąca w Polsce i na świecie, o światło, dary i owoce Ducha Św. dla przywódców europejskich,
- o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, o liczne i święte powołania do Zakonu Karmelitańskiego oraz Zakonu Św. Pawła Pierwszego Pustelnika, o świętość dla Szymona, Mateusza i ich rodziny, o pomoc w pewnych sprawach., o wszelkie potrzebne łaski i obfite owoce posługi dla Michała Orlickiego i Michała Szymańskiego, którzy 28 maja ubiegłego roku przyjęli święcenia kapłańskie, o łaskę Nieba dla śp. Haliny, Zofii, Andrzeja, Rafała, Bogdana, o wytrwanie w abstynencji dla Tadeusza,
- o obfite owoce tegorocznej godziny łaski 8 grudnia, o uzdrowienie serca i emocji, pokonanie głębokiego kryzysu, przylgnięcie i ukojenie w Jezusie dla pewnej osoby, o zdrowie dla Marka, o uzdrowienie małżeństwa Kasi i Jacka, o powstrzymanie od grzechu i wszelkie potrzebne łaski dla Moniki, o zdrowie dla Dawida, Przez wstawiennictwo Bł. Jana Pawła II proszę:
- o zdrowie i inne potrzebne łaski dla Agnieszki, Maćka i ich córki Natalki, o uzdrowienie dla Barbary, nawrócenie dla niej, jej męża i rodziny, o jak najszybszy powrót do zdrowia dla Bogdana, o zdrowie dla Katarzyny,
- aby nasza Ojczyzna była wierna Panu Bogu, Krzyżowi, Ewangelii i Kościołowi, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu, o obfite owoce Światowych Dni Młodzieży w Madrycie, a także w innych intencjach Bogu wiadomych
M.W. - 23 marca 2012 Piątek
Proszę Cię, Panie Jezu, w Twoje Imię, o radość w sercu, o łaskę zdrowia i uwolnienia od wszelkich zranień z dzieciństwa dla Andrzeja.
Adrian - 22 marca 2012 Czwartek
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej Haliny.
Magdalena, z Oslo - 21 marca 2012 Środa
Proszę o modlitwę za Piotra, całą jego rodzinę i moją rodzinę - by umieli przebaczyć z serca mnie i wszystkim innym ludziom, którzy ich skrzywdzili;
- proszę o modlitwę za mnie, bym z serca przebaczyła wszystkim;
- proszę o modlitwę o to, by szantaże męża nigdy się nie spełniły i nie ziściły - by uwolnił się od wpływu rodziców i rodzeństwa;
- proszę o modlitwę o dojrzałość dla Piotra do bycia dobrym ojcem i dobrym mężem i wyzwolenie się spod wpływu rodziców i rodzeństwa;
- proszę o nawrócenie Piotra i Józefa;
- proszę o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Maryi i Jezusa na każdy dzień dla Oskara
- proszę o dojrzałość dla Magdaleny i Lucji;
- proszę o uzdrowienie międzypokoleniowe i uwolnienie od przekleństwa moich najbliższych i mnie, moich rodziców, rodziców męża i całej jego rodziny (rodzeństwa, krewnych) oraz moich krewnych;
- proszę o modlitwę o dojrzałość dla Józefa i Stanisława do bycia ojcem, mężem, dziadkiem;
- proszę o dojrzałość dla całej rodziny mojego męża (rodziców, rodzeństwa, krewnych) oraz mojej rodziny (rodziców, krewnych);
- proszę o modlitwę o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla moich najbliższych, moich rodziców, teściów, moich krewnych i rodziny mojego męża (rodzeństwa, krewnych);
- proszę o modlitwę o pogłębienie wiary, nadziei i miłości oraz przezwyciężenie wszelkich pokus dla Magdaleny i Piotra oraz Lucji i Józefa;
- proszę o szczęśliwe zapisanie się na terapię małżeńską oraz o miłość czystą, bezinteresowną i zapisanie się do Ruchu Czystych Serc przez Magdalenę i Piotra;
- proszę o modlitwę o pomoc w trudnej sytuacji dla Teresy i Rafała;
- proszę o trwałą przyjaźń mojej rodziny z ks. Januszem;
- proszę o nawrócenie wszystkich z rodziny mojego męża i mojej - by byli wobec nas życzliwi;
- proszę o modlitwę za nieprzyjaciół mojego męża, moich nieprzyjaciół i moich rodziców nieprzyjaciół - byśmy się nigdy nie załamali;
- proszę o uwolnienie z czyśćca wszystkich z mojej rodziny i z rodziny mojego męża;
- proszę o modlitwę, by mąż dostał uprawnienia w swoim zawodzie, o które się ubiega bezskutecznie od ponad roku;
- proszę o modlitwę, by nam się udało szczęśliwie zrezygnować z wynajmowanego mieszkania, sprzedanie niepotrzebnych rzeczy i szczęśliwe kupienie nowego mieszkania na kredyt oraz pomyślną przeprowadzkę;
- proszę o modlitwę o szczęśliwe sprzedanie samochodu;
- proszę o modlitwę, by Oskar dostał się do dobrego przedszkola;
- proszę o modlitwę, by Magdalena dostała prace na cały etat;
- proszę o modlitwę o pomyślne zdanie egzaminu przez Magdalenę;
- dziękuję Maryi i Jezusowi za wszystkie otrzymane łaski i ich opiekę na każdy dzień dla moich najbliższych dla mnie;
- proszę o modlitwę za ks. Janusza, ks. Antoniego i ks. Stanisława o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski oraz uwolnienie od wszelkich pokus i gorliwość do pełnienia służby kapłańskiej
Dziękuję
Agnieszka - 20 marca 2012 Wtorek
Ukochana Mateczko, błagam Cię, ja też już mama, o zdrowie i opiekę nad Wojtusiem. Błagam Cię, żeby zaczął już jeść, prawidłowo się rozwijał, by był zdrowym, mądrym chłopcem, posłusznym Panu Bogu i nam, rodzicom. A mi, Mateńko, daj pokój serca, żebym całkowicie Tobie i Panu Bogu zaufała.
Ewelina - 20 marca 2012 Wtorek
Proszę przez Mękę i Krew Twoją, Panie Jezu, o łaskę wybawienia i wyzwolenia od wszelkich ciemności, od wszelkich naszych grzechów, wybaw nas Panie.
Ewa - 17 marca 2012 Sobota
O łaskę modlitwy w intencjach: Matko Boża proszę wysłuchaj moich pokornych modlitw, które do Ciebie zanoszę.
Twoja czcicielka.
Magdalena - 17 marca 2012 Sobota
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla moich najbliższych, moich rodziców, teściów, moich krewnych i rodziny mojego męża (rodzeństwa, krewnych).
Proszę o modlitwę o pomoc w trudnej sytuacji dla Teresy i Rafała.
Proszę o modlitwę o błogosławieństwo boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi i jej najbliższych oraz rozwiązanie wszelkich trudności.
Proszę o pogłębienie wiary, nadziei i miłości oraz przezwyciężenie wszelkich pokus dla Magdaleny i Piotra oraz Łucji i Józefa.
Agnieszka - 16 marca 2012 Piątek
Szczęść Boże!
Czy mogłabym prosić o modlitwę w pewnej mojej intencji?
Pozdrawiam.
Helena i Czesław - 15 marca 2012 Czwartek
M. Boża Fatimska, służebnico Boża, proś dobrego Boga, aby Samorządowe Kolegium Odwoławcze pozytywnie rozpatrzyło wniosek Czesława i było przychylne do jego prośby. O to Cię bardzo proszę, pomóż, Dobry Boże, o ile możesz.
Prosi żona Helena wraz z mężem Czesławem.
Helena - 15 marca 2012 Czwartek
Matko Boska Fatimska, Tobie powierzam w opiekę mojego męża Czesława, aby zrozumiał swoje błędy życiowe z powodu nadużywania alkoholu i zaczął pracować nad swoim życiem. Pomóż mu w tym, proszę Cię bardzo, na ile to możliwe.
Prosi żona Helena.
Magda - 15 marca 2012 Czwartek
Matko Najukochańsza, proszę o Twoją opiekę, proszę o zerwanie wszelkich szatańskich więzów, uwolnienie od grzechów pokoleniowych w mojej rodzinie. Proszę o wewnętrzne uzdrowienie, o dar wzajemnej miłości, o znalezienie pracy, której tak bardzo potrzebuję.
Iwona D. z Jastrzębia Zdroju - 12 marca 2012 Poniedziałek
Proszę o wstawiennictwo w modlitwie o uzdrowienie mojego kochanego taty Oskar,a który z ciężkim zapaleniem płuc walczy o życie w szpitalu. Niech chociaż na krótki czas w zdrowiu do nas powróci, abyśmy mogli okazać mu miłość i troskę, której dotąd skąpiliśmy.
Córka Iwona
M.G. - 11 marca 2012 Niedziela
Zawierzam Tobie, Panie Jezu zdrowie całej rodziny i wysłuchanie wszystkich próśb, które nosimy w naszych sercach. Prosimy o szczególne łaski Ducha Świętego w realizacji naszych planów na przyszłość. Strzeż nas, Boże, przed złem w każdej postaci i spraw, aby wokół nas było jak najwięcej osób nam przychylnych. Maryjo wstawiaj się za nami.
Magdalena, z Oslo - 11 marca 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę o uzdrowienie międzypokoleniowe i uwolnienie od przekleństwa Magdaleny, Piotra i Oskara, Lucji i Józefa.
Proszę o modlitwę o dojrzałość dla Piotra i wyzwolenie się spod wpływu rodziców i rodzeństwa..
Proszę o modlitwę o dojrzałość dla Józefa.
Proszę o nawrócenie Piotra i Józefa.
Proszę o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Maryi i Jezusa na każdy dzień dla Oskara.
Dziękuję za wszystkie otrzymane dotąd łaski i opiekę Maryi i Jezusa na każdy dzień.
Ania z Redy - 10 marca 2012 Sobota
Błagam o modlitwy w intencji utrzymania mojej zagrożonej ciąży, aby ustały plamienia i krwawienia i o szczęśliwe rozwiązanie.
Bóg zapłać za modlitwy!
Renata - 10 marca 2012 Sobota
Błagam o modlitwę o cud dla mnie... O ratunek, pomoc w ważnej sprawie, o obronę przed nieprzyjaciółmi, o uczynienie ich bezsilnymi w szkodzeniu mi. Tak bardzo się boję, wyproście dla mnie wzrost wiary...
Łukasz - 9 marca 2012 Piątek
Proszę o modlitwę za Olę, o mądrość dla niej oraz przemianę serca, bardzo proszę.
Malwina - Wałbrzych - 8 marca 2012 Czwartek
Proszę o modlitwę o uzdrowienie, jeszcze nienarodzonego dziecka mojej siostry Beaty, u którego wykryto poważne wady genetyczne. Proszę także o łaskę umocnienia rodziców tego dziecka, wiarę, nadzieję.
Elżbieta - 7 marca 2012 Środa
Proszę Cię, o Matko Pomocy Nieustającej, o wstawiennictwo u Boga, aby obdarzył mnie potrzebnymi Łaskami, które pozwolą mi przebaczyć krzywdę, jaka spotkała mnie od Jarka i jego rodziny. Pomóż mi, Matko Boża, wyrzucić belkę z własnego oka . Daj mi łaskę doprowadzenia do zgody i wyjaśnienia sobie błędów, które nas od wielu lat dzielą. Chcę pojednać się z moim pasierbem i jego rodziną, proszę o cnotę pokory, abym umiała przebaczać krzywdy. Droga Matko, proszę Cię o umiejętność niesienia pomocy Jarkowi, aby zrozumiał, że bardzo oddalił się od Boga i wpadł w nałóg walki za wszelka cenę o dobra materialne. Duchu Święty, oświeć mnie swoim światłem, abym trudne sprawy, Tobie wiadome, umiała doprowadzić do szczęśliwego końca.
Ufam, że moje prośby zostaną wysłuchane, bo dla Boga nie ma niemożliwych rozwiązań. Wierzę, że to, co latami było niemożliwe do załatwienia, Bóg, jeśli będzie taka Jego wola, zmieni w jednej chwili. I właśnie o tę chwilę pokornie proszę. Może ja nie jestem na tyle godna, by prosić Boga o pomoc, dlatego wierzę, że modlitwa innych ludzi zdoła Boga przebłagać o litość w moich bardzo zawiłych sprawach.
Bóg zapłać!
Julia Zalewska z Krakowa - 6 marca 2012 Wtorek
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę w następujących intencjach: o zdrowie dla Marzeny i o Łaskę Nieba i Twoje Miłosierdzie dla duszy Adama i Franciszki.
Bóg zapłać!
Z poważaniem, Julia
Michał - 6 marca 2012 Wtorek
Proszę Maryję o potrzebne łaski Ducha Świętego, o opiekę w pracy i w czasie podróży. Niech Maryja wyprosi dla nas wszystkie sprawy, które polecamy naszemu Ojcu w Duchu Świętym w imię naszego Zbawcy, Jezusa Chrystusa.
V.M. - 5 marca 2012 Poniedziałek
Proszę o modlitwę w intencji przemienienia w dobro i szczęście wszelkich zmierzających do pokrzywdzenia poczynań moich wrogów, w tym klątw, psychomanipulacji i złorzeczeń kierowanych w stronę mojej rodziny, mnie, przyjaciół i znajomych.
Bóg zapłać!
Renata - 4 marca 2012 Niedziela
Błagam o cud, o to, by Pan bronił mnie od niebezpieczeństw, by chronił mnie przed nieprzyjaciółmi...
Ratuj mnie, Panie...
Rafał ze Śląska - 3 marca 2012 Sobota
Witam,
Wiem jak ciężko zmotywować się do modlitwy za zupełnie obcą osobę. Nie chcę prześcigać się w jak najbardziej wzruszającej intencji. Jestem grzesznikiem, popełniłem w życiu setki błędów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Moje życie legło w gruzach 6 miesięcy temu, zostałem zwolniony z pracy, mój związek z kobietą, która kocham rozpadł się. Kobiecie tej wyrządziłem wiele krzywd łącznie z licznymi zdradami. Mimo, że uważam się za katolika, odszedłem kilka lat temu od Boga. Wiem, że to co się wydarzyło musiało mieć miejsce, abym się opamiętał. Codziennie zgłębiam wiarę, proszę o wybaczenia i dziękuję za łaski, oddając się Bogu do dyspozycji.
W chwili obecnej mojego życia nie da się inaczej nazwać niż wegetacją i marną egzystencją. Nie mam bliskiej osoby, nie mam pracy, mam duże długi.
Proszę o modlitwę w mojej intencji. O to, aby moja wiara była bezgraniczna i silna, o to, abym znalazł pracę i mógł wynagrodzić wyrządzone krzywdy, o to, abym mógł naprawić wyrządzone zło kobiecie, którą kocham, o to, abym został uwolniony od zniewolenia seksem i pornografią.
Wiem, że ratunek może przyjść tylko z góry. Jednak coraz częściej myślę, że niebo oraz uszy Boga są dla mnie zamknięte.
Jezu, jeżeli chcesz możesz mi to dać, zrobię wszystko, aby Cię nie zawieść.
Byłem martwy, ale chcę wrócić, wiem, że moje życie było złe i zdeprawowane.
Proszę o modlitwę wstawienniczą za mnie. Wiem jak ciężko się modlić za kogoś zupełnie nam obcego. Bardzo chciałbym, aby Bóg spojrzał na mnie i usłyszał mój głos.
Wszystko w Bogu.
Viola - 2 marca 2012 Piątek
Proszę o modlitwę w intencji łask szczęśliwego małżeństwa z odpowiednimi partnerami dla mnie, Pameli oraz Raissy.
Bóg zapłać!
S. - 28 lutego 2012 Wtorek
Boże, Proszę Cię o zdrowie i miłość w rodzinie i o szczęśliwe rozwiązanie synowej Beaty, która jest w stanie błogosławionym.
Dobry Boże, pomóż w chorobie alkoholowej mojego męża Czesława. Ulecz jego chorą duszę i ciało, aby jego życie miało jakiś cel.
Na ile możesz, to pomóż. Proszę Cię bardzo!
J.B. - 25 lutego 2012 Sobota
Jezu Wszechmogący i Matko Przenajświętsza, proszę pokornie o łaskę wiary nadziei i miłości dla naszej córki Moniki, o dary Ducha Świętego dla niej, czyste serce i pokój w sercu. Proszę o mądrość, aby potrafiła odróżniać dobro od zła i by zawsze wybierała dobro. Proszę o chęci i zdolności do nauki dla niej, aby kształciła się i rozwijała na chwałę Boga w Trójcy Jedynego. Proszę o dobrych i prawych ludzi na drodze jej życia, aby nigdy nie czuła się samotna. Abyśmy z żoną byli dla niej dobrymi rodzicami, a ona dla nas dobrą córką. Proszę o pokój w naszej rodzinie. Za żonę proszę, o zdrowie duszy i ciała dla niej, o siły do życia, czyste serce i silną wiarę. Proszę, Święty Boże, oczyść ze zła wszelkiego miejsce jej pracy, uczyń je sobie miejscem Twego panowania. Proszę o zdroje łask wszelkich dla naszych rodziców i rodzeństwa; o wyzwolenie z nałogu pijaństwa i nawrócenie dla mojego szwagra. I mnie miej w swej opiece, Boże Wszechmogący.
Bóg zapłać za modlitwę!
Violetta - 25 lutego 2012 Sobota
Proszę o modlitwę w intencji udzielenia potężnej BOŻEJ ochrony przed złem, w intencji pomyślnego zakończenia trudnego sporu, oraz łaski w szczęściu osobistym.
Bóg zapłać!
E.E. - 25 lutego 2012 Sobota
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.
Błagam o pomoc w tych wszystkich problemach każdego dnia, daj mi siły i pomoc, niech wszystkie sprawy zostaną zakończone pozytywnie i niech zdobędę pieniądze, aby uregulować i oddać tym wszystkim, którym jestem winna, niech dziś wygram w lotto i wtedy będę miała na oddanie ludziom, którym jestem winna pieniądze.
Błagam o spokojne i szczęśliwe dni pełne miłości i zrozumienia.
Błagam Cię o pomoc dla mojej rodziny, niech wszystkie problemy zostaną rozwiązane pozytywnie, daj siłę i zdrowie moim rodzicom, oraz mojemu mężowi. Niech córki dostaną pracę i będą wreszcie szczęśliwe. Niech zaznają radości życia i niech zrealizują swoje marzenia, a zaznam troszkę spokoju, którego mi tak choć na chwile potrzeba i brakuje.
Błaga Twoja czcicielka.
Ania z Warszawy - 24 lutego 2012 Piątek
Proszę o modlitwę w intencji mojej wyczekanej 3-miesięcznej córeczki Natalki, u której jest podejrzenie wodogłowia. Aby dobry Pan pobłogosławił jej i obdarzył łaską zdrowia.
Prosi matka.
Violetta - 24 lutego 2012 Piątek
Proszę o modlitwę w intencji udzielenia potężnej BOŻEJ ochrony przed złem, w intencji pomyślnego zakończenia trudnego sporu, oraz łaski w szczęściu osobistym.
Bóg zapłać!
Ewa - 24 lutego 2012 Piątek
Panie mój, całym sercem proszę Cię o łaskę głębokiego nawrócenia dla Karola, o uwolnienie go od wszelkich więzów uzależnień, od seksoholizmu, nałogu masturbacji, złych i natrętnych myśli, pychy, egoizmu, od dręczenia przez złego ducha. Proszę aby Duch Twój napełniał go wiarą, nadzieją, miłością i pokojem, aby go prowadził, oświecał i umacniał, proszę Panie przywróć go do pełni życia w Tobie.
Ja proszę Cię także o łaskę nawrócenia dla mnie, o uwolnienie od lęków, braku poczucia wartości bycia Twoim dzieckiem. Proszę, uzdrów mnie ze zranień, które utrudniają mi zbliżanie się do Ciebie... Amen
Czcicielka - 24 lutego 2012 Piątek
Matko Boska Nieustającej Pomocy! Dziękuję Ci za ratunek w ciężkich chwilach i za twoją pomoc, Mateńko, z serca Ci dziękuję.
Błagam Cię, pomóż mi, abym dostała pracę chałupniczą i daj mi siły, aby znieść te wszystkie problemy dnia codziennego, abym zarobiła dużo pieniędzy i nie potrzebowała od nikogo pomocy, żebym sama radziła sobie ze swoimi problemami, niech córki pozałatwiają sobie pracę i mają mnóstwo pieniędzy, a ja żebym wygrała w lotto i oddała tym, co mam im do oddania.
Mateńko ratuj!
Błaga Cię Twoja czcicielka.
Gosia i Jarek z dziećmi - 23 lutego 2012 Czwartek
Szczęść Boże!
Przyszedł w naszej rodzinie czas, by zmienić obecne mieszkanie na coś większego. Proszę o modlitwę w intencji, byśmy otrzymali światło Ducha Świętego, byśmy potrafili dobrze rozeznać i podjąć najwłaściwszą decyzję dla naszej rodziny odnośnie naszej sytuacji mieszkaniowej, a także później o pomoc w realizacji tego zamierzenia. Dodatkowo proszę o modlitwę w intencji naszej nowopowstałej, internetowej księgarni katolickiej - by Pan błogosławił temu przedsięwzięciu, by zaczęła ona stosunkowo małym nakładem czasu, przy dobrej organizacji przynosić zyski.
Bóg zapłać za modlitwę!
Krzysztof - 23 lutego 2012 Czwartek
Proszę o wsparcie modlitewne o uzdrowienie mojej nienarodzonej jeszcze córki Julii, u której zdiagnozowano wodogłowie.
Czcicielka - 22 lutego 2012 Środa
Matko Najświętsza, proszę o Twoje wstawiennictwo u Twego Syna - wyproszenia łask Bożych dla mojego Tatusia - o zdrowie dla niego, siły, pomyślne wyniki, szczęśliwy pobyt w szpitalu oraz o zdrowie i siły dla całej rodziny w walce z chorobą...
Bóg zapłać!
Jola - 21 lutego 2012 Wtorek
Proszę, Matko Nieustającej Pomocy, Współodkupicielko i Pośredniczko wszelkich łask, o nawrócenie i przemianę życia dla mojego męża Marka, o pokorę i skruchę dla niego oraz powrót do domu i podjęcie walki o rodzinę w prawdziwej miłości i przebaczeniu.
Violetta - 21 lutego 2012 Wtorek
Proszę o modlitwę w intencji usunięcia wszelkich klątw i złorzeczeń rzucanych na mnie, moich bliskich i znajomych. Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego zakończenia trudnego problemu oraz o potrzebne łaski w ważnej sprawie.
Bóg zapłać!
E.E. - 20 lutego 2012 Poniedziałek
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Błagam o pomoc w tych wszystkich problemach każdego dnia, daj mi siły i pomoc, niech wszystkie sprawy zostaną zakończone pozytywnie i niech zdobędę pieniądze, aby uregulować i oddać tym wszystkim, którym jestem winna.
Błagam o spokojne i szczęśliwe dni pełne miłości i zrozumienia. Błagam Cię o pomoc dla mojej rodziny, niech wszystkie problemy zostaną rozwiązane pozytywnie. Daj siłę i zdrowie moim rodzicom, oraz mojemu mężowi i niech wyniki mojej córki będą pozytywne. Niech się okaże, że nastąpiła pomyłka podczas badania. Daj jej zdrowie i siły i niech dostanie wreszcie staż lub niech dostanie pracę.
Błaga Twoja czcicielka!
Arek - 20 lutego 2012 Poniedziałek
Szczęść Boże!
Moja mama Wiesława chciałaby "mieć" synową.
Proszę o modlitwy, by Pan Bóg okazał mojej mamie tę łaskę.
Bóg zapłać.
M.G. - 19 lutego 2012 Niedziela
Proszę o Matczyną opiekę dla mojej Żony i Syna.
Proszę o zdrowie i łaski Ducha Świętego w pracy oraz nauce.
Proszę o szczęśliwą podróż i potrzebne dary duchowe dla Jana.
Proszę o życzliwość i pomoc dla wszystkich członków naszej rodziny.
Regina - 19 lutego 2012 Niedziela
Szczęść Boże!
Serdecznie proszę o modlitwę, abym mogła jak najszybciej poznać i wyjść za mąż za pana samotnego i stanu wolnego.
Błagam o miłosierdzie Boże, w imię Jezusa!
I w intencjach Panu Bogu wiadomych.
Bóg zapłać stokrotnie za modlitwę!
Monika - 16 lutego 2012 Czwartek
Proszę o modlitwę o uwolnienie, o uzdrowienie wewnętrzne, o przerwanie wszelkich szatańskich więzów w mojej rodzinie, o przebaczenie grzechu nieczystości i wszelkich innych naszych grzechów i win. Boże, proszę Cię o spokój ducha, o światło, o Twoją łaskę i miłosierdzie dla nas i naszego domu.
Ewelina - 16 lutego 2012 Czwartek
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uratowania i uzdrowienia mojego małżeństwa, Eweliny i Janusza, o nawrócenie męża, jego powrót do domu.
Dziękuję.
Beata - 16 lutego 2012 Czwartek
Dziękuję za dotychczasowe łaski. Proszę o modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie ran mojej kobiecości oraz problemów wielopokoleniowych, jakie występowały w tej kwestii w mojej rodzinie.
Serdecznie dziękuję.
Janusz, Białystok - 14 lutego 2012 Wtorek
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej żony Teresy i opiekę Matki Bożej w czasie operacji nowotworowej.
E.E. - 14 lutego 2012 Wtorek
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.
Błagam o pomoc w tych wszystkich problemach każdego dnia, daj mi siły i pomoc, niech wszystkie sprawy zostaną zakończone pozytywnie i niech zdobędę pieniądze, aby uregulować i oddać.
Błagam o spokojne i szczęśliwe dni pełne miłości i zrozumienia.
Błagam Cię o pomoc dla mojej rodziny, niech wszystkie problemy zostaną rozwiązane pozytywnie.
Daj siłę i zdrowie moim rodzicom.
Błaga Twoja czcicielka.
K.K. - 14 lutego 2012 Wtorek
Z całego serca proszę o modlitwę za mojego brata alkoholika Łukasza. Niech Pan go wyzwoli z nałogu i uzdrowi jego życie.
Aga - 12 lutego 2012 Niedziela
Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę o miłość L.B do mnie, żeby wszystko się między nami dobrze ułożyło, o zmianę jego zdania na temat związku na odległość - aby się zdecydował na ten związek ze mną, aby moja wizyta u niego 2.03 - 6.03 rozpaliła nasze serca miłością do siebie wzajemną, o pobudzenie do konkretnych czynów - o stały związek z L.B
Mama - 12 lutego 2012 Niedziela
Proszę o modlitwę, aby Jarosław założył katolicka rodzinę. Proszę o potomstwo dla niego i głęboką wiarę. Żeby jego serce skruszało i stało się miłosierne.
Stroskana matka - 12 lutego 2012 Niedziela
Błagam o modlitwę, aby Marcin przemienił swoje życie, uwolnił się od alkoholu i złego towarzystwa, żeby założył katolicką rodzinę i powrócił do wiary, bo bardzo cierpię.
Ania W. - 9 lutego 2012 Czwartek
Proszę o modlitwę wstawienniczą
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię za Twoim wstawiennictwem, wyproś mi u Twojego syna łaskę małżeństwa i macierzyństwa. Znalezienia dobrej pracy i godnego życia, uzdrowienia z depresji oraz wylania Darów Ducha Świętego.
Estera S. - 9 lutego 2012 Czwartek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę: o zdrowie duszy i ciała dla naszej córeczki Nadusi.
Dziękuję.
Bóg zapłać!
A. - 8 lutego 2012 Środa
MATKO BOŻA, PATRONKO NASZEJ RODZINY, PROSIMY CIEBIE o dobre zdrowie, mądrość, Światło i dary Ducha Świętego, o dobre, bezpieczne, ułożone i szczęśliwe życie dla naszych dzieci: OLI, ŁUKASZA I ANI - z okazji dziesiątej rocznicy urodzin w październiku i naszej całej rodziny. Opiekuj się nami, ochraniaj nas zawsze od wszelkiego zła, przeciwności. Prowadź, proszę, o wiele dobra i pomagaj w tym wszystkim, o czym TY przecież wiesz. Proszę o szczęśliwe dzieciństwo i dobre szczęśliwe całe długie życie naszych dzieci. Działaj, osłaniaj nas, nasze sprawy Swoja opieką. Proszę o potrzebne łaski w obfitości dla dzieci i dla nas, o pomoc w nauce, zdobyciu wykształcenia i w naszej pracy, w życiu osobistym, rodzinnym, szkolnym dzieciom i mi zawodowym, w relacjach domowych i z innymi ludźmi, o dobre i szczęśliwe rodziny w przyszłości dla dzieci, o Boże błogosławieństwo i proszę także o poprawę naszych spraw materialnych, pomoc w mieszkaniu i stabilność w nich
Jolanta - 8 lutego 2012 Środa
Panie Jezu, obecny w Najświętszym Sakramencie - polecam Ci moją rodzinę w gorącej modlitwie do Twego Nieskończonego Miłosierdzia, ratuj, Dobry Jezu, wszystkie zagrożone dusze w mojej rodzinie - zwłaszcza zaś duszę mojego męża, mojej córki i moją.
Obiecuję Ci Najdroższy Jezu modlitwę w tych intencjach.
Amen.
Joanna - 7 lutego 2012 Wtorek
Szczęść Boże!
Miłosierny Boże, za pośrednictwem Matki Najświętszej, z głębi mego serca, błagam o cud nawrócenia i łaskę prawdziwego życia w Bogu dla córki Moniki, uleczenie wzajemnych relacji. Powierzam Ci także wszystkie intencje mojego serca, w tym błogosławiony pobyt u córki i błagam o Twoją pomoc.
Bóg zapłać!
E.E. - 7 lutego 2012 Wtorek
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.
Błagam o pomoc w tych wszystkich problemach każdego dnia, daj mi siły i pomoc, niech wszystkie sprawy zostaną zakończone pozytywnie i niech zdobędę pieniądze, aby uregulować i oddać długi. Błagam o spokojne i szczęśliwe dni pełne miłości i zrozumienia.
Błagam Cię o pomoc dla mojej rodziny, niech wszystkie problemy zostaną rozwiązane pozytywnie.
Błaga Twoja czcicielka.
M.C. z Lublina - 6 lutego 2012 Poniedziałek
Bardzo proszę o modlitwę, abym szybko wyszła za mąż za dobrego człowieka, a jeśli to Marek, to proszę o błogosławieństwo temu związkowi.
Bardzo dziękuje za modlitwę.
Joanna i Maciej - 5 lutego 2012 Niedziela
Bardzo prosimy o zdrowie dla naszego synka, uzdrowienie z ciężkiej choroby mojej mamy oraz o pomyślność w pracy. Dodaj nam, Boże, siły i wiary w codziennych zmaganiach i pomóż nam w potrzebie.
Dziękujemy za wszelkie łaski.
Wdzięczni Joanna i Maciej
Siostra - 5 lutego 2012 Niedziela
Proszę o nieustającą opiekę Matki Bożej nad moim bratem Jackiem, o łaskę spotkania dobrych ludzi na obczyźnie, o pokarm dla ciała i ducha, dach nad głową i zwrócenie serca ku Panu Bogu i szczęśliwy powrót na łono rodziny.
Szczęść Boże!
Ewa - 4 lutego 2012 Sobota
Gorąco proszę i błagam, jeśli jest to zgodne z wolą Ojca, o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla mojego męża Jerzego. Jeżeli jednak postanowisz, o Jezu, inaczej, to pomóż zrozumieć i pogodzić się z Twoją świętą wolą.
Zrozpaczona Ewa
Arek - 4 lutego 2012 Sobota
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Zwracam się z prośbą o pomoc dla pana Janusza K., który dostał wypowiedzenie z pracy i z końcem lutego odchodzi z niej. To człowiek uczciwy i traktujący człowieka w należyty sposób. Przekonał się o tym mój tata, który kiedyś pracował z panem Januszem. Pan Janusz jest chory na arytmię serca, jego żona pani Krysia jest pediatrą dziecięcym i bierze dużo nadgodzin, syna mają chorego, który cierpi na autyzm, i sytuacja jest dramatyczna.
Bardzo proszę o serdeczną pomoc dla pana Janusza i jego rodziny.
Z poważaniem Arek.
Bóg zapłać.
Jolanta - 3 lutego 2012 Piątek
Proszę o modlitwę w intencji Jolanty, Marka i Klaudii o wszelkie potrzebne łaski.
Przede wszystkim w intencji odrodzenia małżeństwa i rodziny w miłości prawdziwej.
Bóg zapłać za modlitwę.
Ewelina z Kolbuszowa - 2 lutego 2012 Czwartek
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za moje małżeństwo, Eweliny i Janusza, proszę o modlitwę w intencji uratowania i uzdrowienia mojego małżeństwa.
Bóg zapłać!
Krzysztof - 1 lutego 2012 Środa
Pilnie potrzebne wsparcie modlitewne o łaskę zdrowia dla nienarodzonej jeszcze mojej córki Julii, u której stwierdzono wodogłowie.
Tylko w Bogu nadzieja.
Bóg zapłać!
Przemek - 1 lutego 2012 Środa
Proszę o modlitwę w mojej intencji o pomoc w rozwiązaniu raz na zawsze swoich osobistych spraw.
E.E. - 31 stycznia 2012 Wtorek
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.
Błagam o pomoc w tych wszystkich problemach każdego dnia, daj mi siły i pomoc, niech wszystkie sprawy zostaną zakończone pozytywnie i niech zdobędę pieniądze, aby uregulować i oddać długi.
Błagam o spokojne i szczęśliwe dni, pełne miłości i zrozumienia.
Błaga Twoja czcicielka.
P.G. - 31 stycznia 2012 Wtorek
Proszę o modlitwę za Cezarego i Jadwigę o Boże Błogosławieństwo i Światło Ducha oraz uwolnienie z nałogów Cezarego.
Marysia - 31 stycznia 2012 Wtorek
Proszę o modlitwę w intencji dostania się na wymarzony kierunek, jeżeli taka wola Boża i abym nie zmarnowała czasu, który mam na przygotowanie się na studia.
G. - 30 stycznia 2012 Poniedziałek
Matko Boża, proszę, wstaw się do Jezusa za świętej pamięci Jarkiem o łaskę Nieba i o pokój wieczny.
A.Z - 27 stycznia 2012 Piątek
Proszę o miłość L.B do mnie, o to żebyśmy stworzyli stały związek, aby mój przyjazd do niego w marcu sprawił, że on pozytywnie zmieni zdanie na temat związku na odległość, że wyzbędzie się dumy, upartości, strachu i zdecyduje się zaryzykować.
Z Panem Bogiem
Arek - 26 stycznia 2012 Czwartek
Szczęść Boże!
Proszę o wsparcie modlitewne, bym mógł otrzymać od Boga, łaski wiary, nadziei, uzdrowienia ze wszystkich chorób, dojrzałości, męstwa, odwagi, cierpliwości, wytrwałości i abym spotkał dziewczynę - miłość mojego życia, bym mógł ożenić się i jak najszybciej zmienić pracę, pojechać na trzy pielgrzymki w tym roku.
Pozdrawiam
Bóg zapłać.
Barbara - 26 stycznia 2012 Czwartek
Najukochańsza Mateczko Częstochowska, dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię z całego serca o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla mnie. Daj mi dużo siły, wiary i wytrwałości, abym pokonała tę chorobę, nie poddała się. Wiem, że bez Twojej pomocy sobie nie poradzę, dlatego proszę Cię, nie opuszczaj mnie, bądź ze mną każdego dnia.
Pomóż mi kochana Mateczko.
Jolanta - 25 stycznia 2012 Środa
Matko Boża Niepokalana, kocham Cię i proszę o modlitwę w intencji odrodzenia mojej rodziny i małżeństwa w miłości prawdziwej, przemianę życia i nawrócenie dla mojego męża, jego powrót do naszego domu, przebaczenie wzajemne, dochowanie wierności przysiędze małżeńskiej.
Dobry Boże otocz nas Swoją Opatrznością.
Panie Jezu wysłuchaj modlitwy mojej i daj łaski potrzebne do naszej przemiany. Duchu Święty obdarz nas hojnie Swymi darami zwłaszcza darem miłości, wiary, nadziei i mądrości.
Chóry Anielskie pod wodzą św. Michała Archanioła przyjdźcie nam z pomocą, wszyscy święci w niebie wspomagajcie nasze modlitwy.
Amen.
Aurelia ze Świnoujścia - 24 stycznia 2012 Wtorek
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę, wyproś łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojej mamy. Mama bardzo w Ciebie wierzy, szanuje Ciebie i ufa Tobie. Całe życie troszczyła się o innych i modliła za tych, którzy byli w potrzebie i była wysłuchana. Teraz mama sama potrzebuje pomocy. Maryjo, wstaw się za moją mamą i spraw, aby zostały wysłuchane modlitwy w jej intencji. Wiemy, że zawsze trzeba zgadzać się z wolą Boga, ale doznane łaski jeszcze bardziej nas do Niego zbliżają i skłaniają serce do uwielbiania i oddawania Mu jeszcze większej chwały. Matko Boża, spraw więc, aby tak się stało. Niech mama się przekona, że Bóg jest nieograniczony w swych darach i nie czyni limitów.
Zraniona Agnieszka z Niemiec - 24 stycznia 2012 Wtorek
Kochana Matko Boża, Maryjo. Proszę Cię abyś udzieliła mi swej łaski , o którą gorąco proszę i której tak bardzo potrzebuję. Proszę, aby Sascha do mnie wrodził, pozwolił odejść swej przeszłości i ze mną u swego boku rozpoczął nowe życie. Proszę, aby Pan uczynił mnie swym narzędziem, abym mogła wlać w serce tego mężczyzny wiarę i nadzieję oraz byśmy szczęściem służyli naszemu Panu. Pomóż nam obojgu, abyśmy mogli wspierać się w trudnych chwilach naszego życia.
Amen
Joanna z Podlasia - 24 stycznia 2012 Wtorek
Witam serdecznie Ojców Paulinów.
Proszę Matkę Bożą Nieustającej Pomocy o zdrowie dla mojego 3-letniego synka chorego na raka. O to, aby bez komplikacji przeszedł przeszczep szpiku. O miłość, zdrowie i siłę dla całej rodziny.
Dziękuję z góry za modlitwę w intencji mojego Krzysia.
Pozdrawiam.
E.E. - 24 stycznia 2012 Wtorek
Matko Boska Nieustającej Pomocy
Błagam, pomóż mi i daj mi siły w tych trudnych chwilach mojego życia, żebym dała radę z problemami dnia codziennego bo ja nie mam już siły. Błagam, nie zesyłaj mi już żadnych kłopotów. Pomóż mi znaleźć pracę chałupniczą, abym dużo zarobiła i poradziła sobie z problemami finansowymi. Matko, błagam, pomóż mi i ratuj mnie!
Pomóż mnie i mojej rodzinie, niech starsza córka dostanie umowę na stałe o pracę, młodsza córka niech dostanie pracę, a ja niech już wrócę do starej pracy.
Dziękuję Ci, Matko, czuję obecność Twoją i pomoc, i że opiekujesz się moim mężem, bo on nie chce już żyć. Daj mu siłę w bólu i wytrwałość w cierpieniu.
Błaga Twoja czcicielka
Bartek z Warszawy - 24 stycznia 2012 Wtorek
Bardzo proszę o modlitwę za nawrócenie Magdy.
Maria - 24 stycznia 2012 Wtorek
Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy proszę pokornie o Bożą pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy, o Boże miłosierdzie, błogosławieństwo i potrzebne Łaski.
Bóg zapłać!
M.G. - 23 stycznia 2012 Poniedziałek
Proszę Najświętszą Maryję Pannę o potrzebne łaski Ducha Świętego, opiekę nad całą rodziną i pomoc we wszystkich trudnych sprawach.
Terenia - 23 stycznia 2012 Poniedziałek
Z całego serca proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej mamusi.
Elżbieta - 23 stycznia 2012 Poniedziałek
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Proszę o pomoc w ratowaniu naszego 20 letniego małżeństwa, naszej rodziny. Proszę o nawrócenie mojego męża Piotra, aby wrócił do Jezusa, dzieci, żony, rodziny, miłości małżeńskiej i rodzinnej, oby się opamiętał. Aby opuściły go wszystkie złe duchy, oby kobieta która rozbija nasz święty sakrament małżeński odeszła od mojego męża. Proszę też o opiekę nad naszym małżeństwem na następne długie lata.
Żona Elżbieta
Paulina - 22 stycznia 2012 Niedziela
Proszę Cię, Miłosierna Matko Nieustającej Pomocy, o wskazanie powołania i siłę w pokonywaniu codziennych problemów. Proszę też o zdrowie dla całej mojej rodziny i znajomych. O polepszenie sytuacji materialnej mojej rodziny- żeby brat znalazł stałą pracę.
Marlena - 21 stycznia 2012 Sobota
Najświętsza Panno Maryjo!!
Proszę Cię o ułożenie sobie życia, wyzwolenie mnie z tej samotności, proszę Cię, Matko, ześlij mi osobę, która mnie pokocha. Jeśli mężczyzna, z którym byłam, jest mi pisany, proszę Cię, Matko, by zawrócił i abyśmy byli znowu razem.
Proszę Cię Matko!!
Ulituj się nade mną i wstaw się za mną do Boga.
M.J. - 21 stycznia 2012 Sobota
Najświętsza Matko Jasnogórska!!
Proszę Cię o wstawiennictwo do naszego Pana Najwyższego w mojej intencji, o uzdrowienie mojego kręgosłupa. Proszę Cię Najświętsza Matko, o zmiłowanie się nad moją osobą, bym mogła normalnie żyć, wychowywać córeczkę. Proszę Cię Matko również o wstawiennictwo do Boga o to, by postawił na mej drodze osobę, która zaopiekuje się mną i moją córką, z którą będę mogła stworzyć prawdziwą rodzinę.
Babcia Maria - 20 stycznia 2012 Piątek
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z zaniku mięśni Iana Daniela Wagner z Bochum. Ma on 15 lat, bardzo chce żyć.
Prosi babcia Maria.
Bóg zapłać!
Anna - 20 stycznia 2012 Piątek
Proszę o Modlitwę o Światło i Łaski Ducha Świętego dla Anny i Damiana.
Serdeczne Bóg zapłać!
B.R. - 19 stycznia 2012 Czwartek
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę o przemianę serca dla Michaliny i Magdaleny oraz o uzdrowienie małżeństwa Marcina i Ilony.
Dorota - 19 stycznia 2012 Czwartek
Matko Boża, proszę Ciebie o wszelkie łaski dla mnie i mojej Rodziny. Proszę o zdrowie dla Mamy, która się bardzo męczy, bo bolą ją kości. Pomóż jej, aby mogła normalnie funkcjonować. Pomóż mi, abym mogła normalnie bez bólu chodzić, żeby z biodrem i kolanem było wszystko w porządku. Proszę też o modlitwę za moją siostrę, która nie może znaleźć pracy, aby przez Twoje wstawiennictwo je znalazła. Miej w opiece wszystkich z mojej Rodziny i błogosław każdego dnia we wszystkich trudnościach i radościach dnia codziennego.
Michał z Gniewkowa - 18 stycznia 2012 Środa
Proszę o modlitwę za mojego brata Marcina, o uwolnienie od złego ducha i lęków, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie.
Dziękuję.
E.E. - 17 stycznia 2012 Wtorek
Matko Boska Nieustającej Pomocy
Z serca bardzo Ci dziękuję za pozytywne na dzień dzisiejszy załatwienie sprawy tak bardzo dla mnie ważnej, niech osoba, która mi dziś dała pozytywną odpowiedź, niech dotrzyma danego słowa.
Kocham CIĘ Matko!
Pomagaj i wspieraj, daj łaski, o które cię proszę każdego dnia.
Błaga i dziękuje Twoja czcicielka.
Jolanta - 17 stycznia 2012 Wtorek
Bardzo proszę o modlitwę za Jolantę i Tomasza, abyśmy pokonali kryzys w naszym małżeństwie. Abyśmy stworzyli udaną rodzinę z córką Olą i z maleństwem, które niedawno pojawiło się na świecie. Abyśmy znów darzyli się taka miłością jak na początku. Abyśmy znów dbali o siebie, mieli do siebie szacunek i kochali się bezgranicznie.
Proszę o modlitwy za mojego męża, o powrót do domu i o ukojenie jego nerwów.
M.O. - 17 stycznia 2012 Wtorek
Maryjo, dziękuję za otrzymane Łaski, proszę o dalszą opiekę i potrzebne Łaski.
Elżbieta - 16 stycznia 2012 Poniedziałek
Matko Boża, proszę dla świętej pamięci Jarka o łaskę nieba i o pokój wieczny oraz o potrzebne łaski dla rodziny.
E.E. - 16 stycznia 2012 Poniedziałek
Matko Boska Nieustającej Pomocy,
Błagam, pomóż mi i daj mi siły w tych trudnych chwilach mojego życia, żebym dała radę z problemami dnia codziennego, niech mi dadzą trochę zrozumienia i pomocy, niech dostanę je ze strony mi osób bardzo bliskich, bo ja nie mam już siły, mam dość walki o byt i walki o prawdę i wyjaśnienia, pomóż mi znaleźć pracę chałupniczą, abym dużo zarobiła i poradziła sobie z problemami finansowymi. Matko, błagam, pomóż mi i ratuj mnie w każdej minucie moje życia.
Pomóż mnie i mojej rodzinie w tych trudnych chwilach, niech pozytywnie pozałatwiam wszystkie sprawy, córka starsza niech dostanie umowę o pracę na stałe, młodsza córka niech dostanie pracę, a ja nich wrócę już do starej pracy lub niech mi załatwią nowe stanowisko pracy.
Dziękuję Ci, Matko, czuję obecność Twoją i pomoc i że opiekujesz się moim mężem, bo on nie chce już żyć. Daj mu siłę w bólu i wytrwałość w cierpieniu. Niech moja rodzina też otrzyma łaski, o które proszę każdego dnia
Błaga Twoja czcicielka
Gosia - 15 stycznia 2012 Niedziela
Błagam, Matko Nieustającej Pomocy, o cud uwolnienia i uzdrowienia mojej Mamy z bulimii.
Beata - 14 stycznia 2012 Sobota
Proszę o pozytywne zakończenie trudnej i ważnej sprawy dla brata oraz o zgodę i miłość w rodzinie.
Piotr - 14 stycznia 2012 Sobota
Proszę o modlitwę, prośba o otrzymanie pracy, zdrowie, pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw Bogu wiadomych. Oraz o potrzebne łaski dla rodziców i bliskich.
Prosi wdzięczny Piotr
B.K. - 13 stycznia 2012 Piątek
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Proszę o siły dla Ani na drodze powrotu do Kościoła. Proszę, aby wytrwała w podjętej decyzji. Święty Michale Archaniele, strzeż ją i wspieraj w walce ze złem, nie pozwól, aby złe myśli przeszkodziły zaufać Bogu i powierzyć się Jego Woli. Matko Przenajświętsza, proszę o szczęśliwy poród dla Ani.
Jezu, ufam Tobie!
M. - 13 stycznia 2012 Piątek
Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji:
Proszę o łaskę podjęcia dobrej decyzji przez mojego chłopaka i pokorę, abym umiała ja przyjąć. Proszę o pokrzepienie naszych serc i pomyślne rozwiązanie naszych spraw. Proszę o dary Ducha Świętego, aby żadne z nas się nie omyliło.
Dziękuję za łaski, które pomagają nam trwać.
Z Panem Bogiem.
Marta - 12 stycznia 2012 Czwartek
Kochana Matko,
Proszę przez wstawiennictwo Błogosławionego Ojca Świętego o uzdrowienie Basi z Warszawy. Proszę, pomóż Jej zwycięsko przetrwać chemioterapię, daj jej siłę i nadzieję w to, że będzie zdrowa. Dziękuję też za pomoc w przetrwaniu choroby raka przez moją mamę Zofię z Zamościa (wysoki stopień), o tę pomoc i modlitwę prosiłam. Jak na razie wyszła zwycięsko.
Dziękuję Ci Matko.
Rodzice: Basia i Leszek - 12 stycznia 2012 Czwartek
Prosimy o modlitwę o nawrócenie naszej ukochanej córki Oli, o uzdrowienie jej duszy, aby wróciła do Kościoła, aby zaczęła odróżniać dobro od zła. Udziel jej, Panie, swojej łaski. Błagamy Cię, Mój Boże, - w Tobie jedyna nadzieja.
Jezu Ufamy Tobie!
Ania, Rypin - 11 stycznia 2012 Środa
Proszę o modlitwę w intencji odzyskania przeze mnie dawnej sprawności intelektualnej, która uległa pogorszeniu wskutek zażywania źle dobranych leków psychotropowych. Proszę również o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego chłopaka z nałogu alkoholowego.
Dziękuję z góry za wszelki trud modlitewny podejmowany w moich intencjach.
Zatroskana matka z Łomianek - 11 stycznia 2012 Środa
Matko Nieustającej Pomocy, proszę daj łaskę odwagi dla mojego syna, żeby wrócił do domu, ponieważ wyprowadził się do dziewczyny i nie widzi w tym nic złego.
Błagam, ulecz to dziecko!
Michał - 10 stycznia 2012 Wtorek
Proszę o opiekę Maryi nad naszym domem, o wyproszenie Bożego błogosławieństwa i zdrowia dla całej rodziny. Niech Matka Najświętsza wyprosi nam potrzebne łaski Ducha Świętego i opiekę w czasie podróży oraz miłosierdzie nad naszymi grzechami.
Andrzej, Kraków - 10 stycznia 2012 Wtorek
Gorąco proszę o modlitwę w intencji podjęcia dobrej decyzji w czekającym mnie bardzo trudnym dla mnie wyborze związanym ze sprawami zawodowymi.
Dobry Boże, błagam Cię, wysłuchaj mnie grzesznego i pozwól mi oraz mojej żonie wybrać lub znaleźć ciekawą, satysfakcjonującą i nie tak bardzo obciążającą psychicznie pracę, która pozwoli nam również mieć czas dla naszego ukochanego synka, który jest darem od Boga.
Błagam również o opiekę Bożą, zdrowie i łaski Ducha Św. dla mojej rodziny i najbliższych. Nie zasługuję na takie łaski ale tak bardzo o nie proszę bo wiem, że dla Ciebie Boże nie ma nic niemożliwego. Tyle razy mi już pomogłeś w tak trudnych sprawach i obdarowałeś mnie tyloma łaskami. Tak bardzo Ci za to dziękuję !
Dziękuję również Matce Bożej, św. Ricie, św. Judzie Tadeuszowi, św. Józefowi i bł. Janowi Pawłowi II za wstawiennictwo w moich wcześniejszych modlitwach i błagam o wstawiennictwo również i w tej sprawie.
Najserdeczniejsze Bóg zapłać dla tych osób, które modliły się i będą się modlić w moich intencjach.
Bogusia - 10 stycznia 2012 Wtorek
Tak bardzo błagam o modlitwę, o błogosławieństwo dla Ewy i jej męża. Ewa traci radość, sens życia i nadzieję. Proszę o uzdrowienie jej małżeństwa, rozwiązanie trudnych spraw finansowych, siłę w pokonywaniu problemów i aby oboje zbliżyli się do Boga i uwierzyli w miłość i miłosierdzie Pana.
Amen.
Bóg zapłać!
Niech Was Bóg błogosławi.
E.E. - 9 stycznia 2012 Poniedziałek
Matko Boska Nieustającej Pomocy,
błagam pomóż mi i daj mi siły w tych trudnych chwilach mojego życia, żebym dała radę z problemami dnia codziennego, niech mi dadzą trochę zrozumienia i pomocy, niech dostanę je ze strony osób mi bardzo bliskich, bo ja nie mam już siły. Błagam, nie zesyłaj mi już żadnych kłopotów, pomóż mi znaleźć pracę chałupniczą, abym dużo zarobiła i poradziła sobie z problemami finansowymi. Matko, błagam pomóż mi i ratuj mnie!
Pomóż mnie i mojej rodzinie w tych trudnych chwilach, niech pozytywnie pozałatwiam wszystkie sprawy, córka starsza niech dostanie umowę o pracę na stałe, młodsza córka niech dostanie pracę, a ja nich wrócę już do starej pracy.
Dziękuję Ci, Matko, czuję obecność Twoją i pomoc, i że opiekujesz się moim mężem, bo on nie chce już żyć. Daj mu siłę w bólu i wytrwałość w cierpieniu.
Błaga Twoja czcicielka
Arek - 8 stycznia 2012 Niedziela
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwy:
Za śp. pana Marka Ruska, który zmarł 1.01.2012r., a także o nawrócenie jego żony Elżbiety i syna Michała.
Proszę o modlitwy w moich intencjach osobistych, bym od Ojca Niebieskiego otrzymał łaskę nawrócenia Marii, bym mógł z nią pojechać na trzy pielgrzymki w tym roku, by Maria, została moją żoną, miłością mojego życia, bym się z nią ożenił, bym został jej mężem, miłością Jej życia, oraz abym przyjął sakrament bierzmowania.
Bym mógł zmienić jak najszybciej pracę, bym z Marią założył szczęśliwą rodzinę silną Bogiem, by Bóg był silny naszą Rodziną.
Byśmy z Marią otrzymali dary Ducha Świętego, bym otrzymał łaski i został uzdrowiony ze wszystkich chorób i dolegliwości. Bym stał się dorosłym, dojrzałym, mężczyzną - duchowo, cieleśnie, psychicznie i fizycznie.
Pozdrawiam
Bóg zapłać!
Monika - 6 stycznia 2012 Piątek
Proszę o pełne błogosławieństwa i radości życie dla Marzeny i Moniki.
Proszę o łaskę uzdrowienia i przebaczenia.
Proszę o Boże łaski i Boże prowadzenie dla nas.
Proszę o opiekę i wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej i Niepokalanej.
Pozdrawiam
Monika - 6 stycznia 2012 Piątek
Proszę o łaskę wolności i wyzwolenia dla Ani, o pokój w jej sercu oraz o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego. Proszę, aby Pan Najwyższy obdarzył ją łaską powrotu do Polski. Proszę też o opiekę i wstawiennictwo Wszystkich Świętych i Archaniołów Pana dla Ani. (sytuacja jest ciężka i trudna, zmagam się z nią od paru lat bez skutku).
Będę wdzięczna za każdą modlitwę i pomoc.
Pozdrawiam
Elżbieta - 5 stycznia 2012 Czwartek
Dziękuję, dziękuję, Ukochana Maryjo, za wszystko, co dla nas zrobiłaś.
Błagam Cię o dalszą pomoc. O opiekę. Ochronę.
Strzeż nas. Pilnuj. Otaczaj miłością.
Spraw, żebyśmy zawsze i wszędzie byli w odpowiednim czasie, odpowiednim miejscu i z odpowiednimi ludźmi. Spraw, żebyśmy byli zdrowi i bezpieczni - abyśmy wychodzili obronną ręką ze wszystkich przypadłości - jak do tej pory...
Dziękuję za moje dzisiejsze wyniki. Za badania Mateusza w kwietniu i Martynki w październiku.
Błagam, Najdroższa Maryjo, strzeż Nas!
Szczególnie moje dzieci - Mateusza i Martynkę. Rodziców - Wiesława i Teresę. Męża Marcina, siostrę Justynkę i jej Maciejka.
Chroń Julkę przed nawrotem choroby.
Dziękuję za wszystko.
T.T. - 3 stycznia 2012 - Wtorek
Proszę o modlitwę za moją rodzinę. Za młode małżeństwo. Za bratową i brata, ich dziecko - o uwolnienie od złych mocy; od nienawiści i złości; o miłość między tym małżeństwem i ojcem brata; o pokój i nawrócenie; przebaczenie, pojednanie, uwolnienie od złych myśli, niechęci wzajemnej, pijaństwa, i wszelkiego zniewolenia; o uzdrowienie w Duchu Świętym za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi i bł. Jana Pawła II.
O obronę również dla mnie i o Ducha Świętego.
Bóg zapłać!
Ola - 2 stycznia 2012 - Poniedziałek
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i wszelkich potrzebnych łask dla ks. Mariana Piątkowskiego.
Monika - 1 stycznia 2012 - Niedziela
Proszę o łaskę pojednania Justyny z Bogiem, o pokój w jej sercu, o mądrość dla niej.
Proszę też o łaskę pojednania mojej rodziny z Bogiem, proszę o przebaczenie naszych grzechów i win.
Modlitwa
Do Matki Bożej Częstochowskiej
Matko Boża Częstochowska, która dajesz światu Jezusa, największy skarb i największe szczęście świata - spójrz na nasze młodzieńcze serca szukające prawdziwych wartości i prawdziwego szczęścia.
Pomóż nam zrozumieć i całym życiem wyznawać tę prawdę Ewangelii, że tylko ofiarna służba Bogu i bliźnim daje prawdziwe szczęście. Chcemy iść przez życie drogą wskazaną przez Jezusa Chrystusa, pod Twoją Macierzyńską opieką.
Pomóż nam urzeczywistnić ten ideał i dlatego wspomagaj nas w poznawaniu prawd wiary Chrystusowej, i zdobywania prawd wiary naszej woli, by piękne były nasze postępowania.
A w chwilach słabości i upadku ukazuj nam Jezusa - nasz wzór i nasze szczęście, abyśmy z nową energią bez zniechęcenia wracali do Niego.
Matko Boża, daj nam Jezusa na całe życie doczesne i na wieczność.
(z Modlitewnika Jasnogórskiego)
Gdzie wysłać modlitwę?
Własną modlitwę, która ma ukazać się na tej stronie, prosimy przesłać na adres e-mail: e-mail:
e-mail: modlitwy@torun.paulini.pl
Jak podpisać modlitwę?
- Modlitwy prosimy podpisywać swoim imieniem.
- Mile widziane jest podanie miejscowości, z której pochodzi osoba prosząca o modlitwę, jeżeli nie pochodzi z Torunia.
- Można podpisać modlitwę inicjałami.
- Podawanie nazwiska nie jest wymagane.
- W przypadku obawy o identyfikację, prosimy podać proste określenie np.: "Rodzice", "Bezrobotny" itp.
Zobacz też
Ogłoszenia duszpasterskie | Budowa kościoła i klasztoru | O Zakonie Paulinów | O Obrazie NMPCz | | Skrzynka modlitewna
Adres parafii:
   Parafia Rzymskokatolicka 
   p.w. N.M.P. Częstochowskiej
   ul. Konstytucji 3 Maja 3c, 87-100 TORUŃ
Klasztor: (56) 659 93 44
Faks: (56) 659 93 44
Biuro Parafialne: (56) 659 98 85
   czynne od poniedziałku do piątku:
   16.30 - 17.30
Email (OO.Paulini): zakon@torun.paulini.pl
stat4u
2012 © Parafia p.w. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Toruniu