Parafia
Rok 2011
Modlitwa
Modlitwa

Wybierz rok z modlitwami:

| 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |


H.K. - 31 grudnia 2011 - Sobota
Matuchno Kochana dziękuję za miniony rok, był on trudny ale z pomocą Bożą wszystko przetrwaliśmy. Oby następny przyniósł nam zdrowie którego tak bardzo potrzebujemy spokoju na świecie , a Duch Święty nigdy nas nie opuszczał.
Dziękuje Twoja czcicielka!!!
P.S.
Wszystkim ojcom posługującym życzę zdrowia wytrwałości w posłudze kapłańskiej w Nowym Roku 2012!!
M.K. - 30 grudnia 2011 - Piątek
Serdecznie proszę o modlitwę za mnie w intencji odwzajemnienia mojej miłości przez dziewczynę, którą kocham.
E.E. - 29 grudnia 2011 - Czwartek
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Dziękuję Ci za ratunek w ciężkich chwilach i za Twoją pomoc. Mateńko, z serca Ci dziękuję.
Błagam Cię, pomóż mi, abym dostała pracę chałupniczą i daj mi siły, aby znieść te wszystkie problemy dnia codziennego, abym zarobiła dużo pieniędzy i nie potrzebowała od nikogo pomocy, żebym sama radziła sobie ze swoimi problemami, bo każdy mi tylko dokłada, a co ja mogę, jak się wszystko kręci wokół pieniędzy, weź, pozałatwiaj, popłacaj, jak nie masz z czego.
Pomóż mi, Mateńko!
Mateńko, ratuj!
Błaga Cię Twoja czcicielka.
Mama - 29 grudnia 2011 - Czwartek
Proszę o modlitwę wstawienniczą dla Moniki i Marzeny, aby otworzyły swe serce na Boga, życie i ludzi, by ich serce doznały ożywienia, uzdrowienia, tak jak kwiat na wiosnę, żeby były pełne radości.
Niech Bóg je prowadzi w życiu i strzeże.
Monika Wójcik - 29 grudnia 2011 - Czwartek
Proszę o Boże łaski i dobro w życiu Andrzeja, o pokój w jego sercu i czystość jego myśli.
Proszę też o łaski potrzebne dla mojej rodziny, o łaskę przebaczenia dla nas, o łaskę pojednania z Bogiem. Proszę o wstawiennictwo i opiekę Matki Bożej Zwycięskiej i Łaskawej oraz Archanioła Michała.
Beata - 29 grudnia 2011 - Czwartek
Proszę modlitwę w następujących intencjach:
  • Proszę o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo na każdy dzień Nowego Roku, dla moich rodziców, babci, dziadka, cioci oraz rodziny brata by panowała w niej miłość, zgoda i zrozumienie, o pozytywne załatwienie bardzo ważnej i trudnej sprawy aby udało się im pokonać wszystkie trapiące ich kłopoty, aby brat postępował uczciwie oraz o opiekę Anioła Stróża zdrowie i radosne dzieciństwo dla dzieci brata.
  • Proszę o modlitwę w mojej intencji o siłę, wiarę, potrzebne łaski i rozwagę w pracy i na drodze.
  • Gorąco i nieustannie polecam modlitwie śp. Mariusza, proszę o radość wieczną dla Niego, aby Pan odpuścił mu wszystkie Jego winy i przyjął do królestwa niebieskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
  • Polecam modlitwie rodzinę śp. Mariusza i wszystkich Jego bliskich, przyjaciół proszę o nadzieje i pociechę dla nich w tych trudnych chwilach, aby dostąpili ukojenia bólu.
P.S.
Z okazji zbliżającego się Nowego Roku życzę
Niech Nowonarodzony
oświeca drogi codziennego życia,
obdarza błogosławieństwem
i pomaga życie czynić szczęśliwym.
Szczęśliwego Nowego Roku!
Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy.
Karolina - 28 grudnia 2011 - Środa
Proszę o modlitwę wstawienniczą za moje zdrowie.
Proszę o uzdrowienie mnie z bólów somatycznych, przywrócenia miesiączek, owulacji, o cud zajścia w ciążę i zostania matką, i aby okazało się, że te znamiona nie są niczym złym. Abym w końcu wyzdrowiała i cieszyła się życiem.
BÓG ZAPŁAĆ!!!
G. - 27 grudnia 2011 - Wtorek
Matko Boża, proszę o cud uzdrowienia Jarka z choroby nowotworowej, o dobre wyniki oraz o błogosławieństwo Boże.
Matko, pomóż mu!
Ola - 27 grudnia 2011 - Wtorek
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji uczestników i animatorów kursu modlitwy wstawienniczej (rekolekcji), który odbędzie się w dniach od 26-28 stycznia w Rokietnicy.
Bóg zapłać.
Bogusia z Warszawy - 27 grudnia 2011 - Wtorek
Matko Nieustającej Pomocy, proszę o łaskę rozwiązania trudnych spraw finansowych, życiowych i abym nie ponosiła konsekwencji swoich uczynków.
Proszę o opiekę, o pomoc, o siłę, pocieszenie, spokój i otuchę.
Bóg zapłać.
Mama Hania - 26 grudnia 2011 - Poniedziałek
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia ze śmiertelnej choroby i całkowity powrót do zdrowia 5-miesięcznego synka Stasia.
Bóg zapłać.
Joanna - 25 grudnia 2011 - Niedziela
Proszę o modlitwę w intencji Gabrysi z Rejowca Fabrycznego urodzonej 23 grudnia 2011r. Dziewczynka jest w ciężkim stanie i walczy o życie.
M. - 23 grudnia 2011 - Piątek
Proszę o łaskę uzdrowienia dla Moniki i Oli, o dary Ducha Świętego i o opiekę Matki Bożej Częstochowskiej i św. Ekspedyta.
Elżbieta - 21 grudnia 2011 - Środa
Maryjo Ukochana, dziękuję Ci za wszystko, błagam o opiekę na Mateuszem i Martynką. Proszę o ich zdrowie i dziękuję za to, co dostałam do tej pory.
Sylwia - 21 grudnia 2011 - Środa
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji akademickiej wspólnoty św. Anny z Warszawy. O łaskę trwania przy Panu Bogu, a także wzrastanie w łasce. O Ducha Świętego dla ks. Piotra i odpowiedzialnej - Sylwii.
Bóg zapłać.
G. - 20 grudnia 2011 - Wtorek
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Jarka o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej, o dobre wyniki dla niego oraz o błogosławieństwo Boże.
Bóg zapłać.
Marlena z Bydgoszczy - 19 grudnia 2011 - Poniedziałek
Proszę Cię, Matko, o wstawiennictwo u Twego Syna - o zdrowie dla babci, siły do walki z chorobą dla niej i całej rodziny, o mądrość dla lekarzy i udaną operację.
Jan - 18 grudnia 2011 - Niedziela
Proszę, Maryjo, o łaski Ducha Świętego w załatwieniu po ludzku trudnych spraw. Proszę, wyproś Matko Boga dla całej naszej rodziny zdrowie, Boże błogosławieństwo i przebaczenie nam grzechów. Chroń nas Swoim wstawiennictwem przed wypadkami, kradzieżą i złą wolą ludzi.
Pozdrawiam
Bożena z Warszawy - 17 grudnia 2011 - Sobota
Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie i życie mojego nienarodzonego dziecka, aby urodziło się silne i zdrowe, abym za kilka miesięcy mogła cieszyć się darem macierzyństwa. Proszę o potrzebne mi w tym błogosławionym czasie łaski i błogosławieństwo Boże.
Bóg zapłać.
Arek - 17 grudnia 2011 - Sobota
Szczęść Boże! Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę, by Chrystus przyszedł do każdego i każdej z was przede wszystkim duchowo, bo o to chodzi w tak ważnych świętach w naszym życiu. Życzę opieki Ojca Niebieskiego, zdrowia, szczęścia, miłości, spełnienia marzeń, wiary, nadziei i nieba.
Proszę o modlitwę 1 stycznia za mego zmarłego tatę Jerzego. O godz. 1.30 przypada 9 rocznica śmierci.
Pozdrawiam.
Bóg zapłać.
B. - 15 grudnia 2011 - Czwartek
Proszę o modlitwę za zmarłego Wujka Piotrka, znajomego Jana oraz wczoraj zmarłego sąsiada Bogusława. Sąsiad zostawił dorosłe dzieci, wcześniej zmarła mu żona. Proszę o modlitwę za nie, by nie straciły wiary.
Dziękuję.
D.P. - 15 grudnia 2011 - Czwartek
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę o otrzymanie łaski zdrowia dla Ireny, Iwony, Kasi i Hermana oraz o miłość i zgodę małżeńską dla Iwony i Grzegorza.
Bóg zapłać!
Jolanta Z. - 14 grudnia 2011 - Środa
Jezu Miłosierny! Proszę, ulituj się nad moją rodziną i moim małżeństwem. Otocz opieką mojego męża Marka, by powrócił do domu, byśmy odrodzili się w prawdziwej miłości jako rodzina i małżeństwo.
Amen.
G. - 13 grudnia 2011 - Wtorek
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Jarka o cud uzdrowienia go z choroby nowotworowej, o dobre wyniki dla niego oraz o błogosławieństwo Boże.
Bóg zapłać.
Elżbieta - 13 grudnia 2011 - Wtorek
Mateńko Ukochana, Mateńko Serdeczna, Mateńko Najdroższa! Proszę, wspieraj mnie, proszę, pomóż mi!
Mateńko, opiekuj się moimi dziećmi Mateuszem i Martynką, nie pozwól, aby powtórzył się zeszły rok - dziękuję za ich wyniki.
Wesprzyj mnie, Ukochana, w rozmowach z synem, opiekuj się moimi rodzicami Teresą i Wiesławem, moim mężem Marcinem, siostrą i jej ukochanym, Justynką i Maciejem.
Dziękuję za wszystko!
E.E. - 12 grudnia 2011 - Poniedziałek
Boże, zabierz mnie do siebie, bo ja mam już dość tego życia tu, na ziemi. Już przeżyłam swoje i chcę odejść, żeby nie miały problemów ze mną moje córki, żebym nie była dla nich ciężarem, bo po co mi żyć, skoro nie mogę im pomóc i dać dużo pieniędzy, kupić samochodów, dać na wyjazdy zagraniczne, i nie chcę już słuchać codziennie, jaka jestem niezaradna.
Violetta - 11 grudnia 2011 - Niedziela
W intencji szybkiego powrotu do zdrowia dla Pameli.
Bóg zapłać!
Piotr z Mazur - 11 grudnia 2011 - Niedziela
Proszę o modlitwę za zdrowie, spokój w rodzinie i Boże błogosławieństwo dla Teresy, Piotra, Józefa, Maryny, Daniela.
Violetta - 10 grudnia 2011 - Sobota
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od przekleństw i psychomanipulacji osób trzecich wobec mojej rodziny i przyjaciół.
Bóg zapłać!
G. - 7 grudnia 2011 - Środa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Jarka o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej, o dobre wyniki dla niego oraz o błogosławieństwo Boże.
Bóg zapłać!
Maria - 7 grudnia 2011 - Środa
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę wstawienniczą o zdrowie dla wnuczka, który nazywa się Ian Daniel Wagner - Mieszka w Bochum De.
Jest chory na zanik mięśni, ma już 15 lat. Jego stan jest krytyczny.
Prosimy o wsparcie modlitewne.
Bóg zapłać!
Wdzięczna Maria
Ewelina - 6 grudnia 2011 - Wtorek
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Krzysztofa, aby te święta Bożego Narodzenia mógł spędzić z nami w domu.
Ewa - 6 grudnia 2011 - Wtorek
Matko Nieustającej Pomocy proszę o łaskę wiary, sakrament pojednania i pokój w sercu dla Moniki i Damiana. Niech Syn Twój Jezus Chrystus dotknie ich serc - jak dotknął rok temu mojego - uzdrowi ich relacje, a Duch Święty niech wskaże im drogę w podejmowaniu ważnych decyzji.
Panie... nie moja, ale Twoja wola niech się stanie.
Prosi mama Moniki.
Dominika T. - 6 grudnia 2011 - Wtorek
Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry, która jak zbłąkana owieczka nie umie rozpoznać swej drogi tej ku wieczności... i o rozeznanie dla niej, aby nie było za późno
Bóg zapłać za modlitwę, z serca dziękuję!
Beata - 4 grudnia 2011 - Niedziela
Proszę o gorącą modlitwę w intencji Adriana, aby udało mu się pozytywnie załatwić wszystkie trudne, sprawy, aby uniknął kary. Proszę o przemianę życia dla niego, aby postępował uczciwie.
P.S. Dziękuję za wszystkie modlitwy
Justyna z Krakowa - 4 grudnia 2011 - Niedziela
Pokornie i z wiarą proszę Pana Boga o łaskę nawrócenia dla Wojciecha.
Maria - 4 grudnia 2011 - Niedziela
W kolejnym tygodniu nowenny proszę, za wstawiennictwem Maryi, o dalszą modlitwę o pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnych spraw, o co modlę się bezskutecznie od wielu miesięcy, o Boże błogosławieństwo, Bożą hojność i światło Ducha św., o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, oczyszczenie i potrzebne Łaski, o ulgę w cierpieniu duchowym i wytrwałość.
Bóg zapłać!
Jola - 4 grudnia 2011 - Niedziela
1. Przepraszam Cię Panie i proszę o Twoje Miłosierdzie dla mnie i mojej rodziny:
O PRZERWANIE KONSEKWENCJI GRZECHÓW DZIEDZICZNYCH W RODZINIE, A ZWŁASZCZA WSZELKICH PRAKTYK OKULTYSTYCZNYCH.
2. Przepraszam Cię Panie i proszę o Twoje Miłosierdzie dla mnie i mojej rodziny:
za opuszczenie pacierza, za lekceważenie Mszy Świętej, za brak przygotowania w spowiedziach, za brak szczerego żalu i poprawy, za niedbałe odprawienie pokuty, za brak przygotowania i dziękczynienia po Komunii Świętej, za brak wiary, miłości i ufności w Miłosierdzie Boże, za nieposłuszeństwo spowiednikowi, za lekceważenie Miłości Bożej i zuchwalstwo, za ciężkie upadki, za grzechy w nadziei Miłosierdzia Bożego, za zgorszenie dane bliźniemu, za zmysłowość i brak umartwienia, za samowolę i egoizm, za upór i złą wolę, za pychę straszliwa, za sprzeciwianie się Twej Woli i Natchnieniom, za wielką lekkomyślność, za bunty i zuchwalstwo, za brak miłości i ducha ofiary. Amen.
Elżbieta - 30 listopada 2011 - Środa
Mateńko Ukochana!
Dziękuję Ci za wszystko!
Proszę, spraw, żeby moje dzieci, Mateusz i Martynka, nadal były pod Twoją nieustającą opieką. Dziękuję za ich ostatnie wyniki. Dziękuję z całego serca.
Błagam, pomóż mi, Maryjo, być dobrym człowiekiem. Żyć w zgodzie z Tobą, innymi ludźmi i z samą sobą.
Otaczaj Nas nieustanną opieką.
Chroń moich rodziców - Wiesława i Teresę. Opiekuj się moją siostrą Justynką i jej Maciejem.
Dziękuję Maryjo za Julkę - niech czas próby będzie już za nią...
Wesprzyj też w tych ciężkich dniach moją ciocię - Elę i pozwól jej wreszcie odzyskać upragniony spokój i szczęście.
Jan - 30 listopada 2011 - Środa
Prosimy o Bożą opiekę w czasie pracy i podróży. Niech Duch Święty prowadzi nas każdego dnia. Prosimy o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski do zbawienia. Wszechmogącemu Bogu polecamy nasze sprawy prosząc o szczęśliwe ich rozwiązanie.
Pozdrawia Jan
N.N. - 29 listopada 2011 - Wtorek
Proszę o modlitwę za mojego Wujka chrzestnego Rafała, jest na ojomie. Jeżeli jest to wolą Boga, to proszę dla niego o zdrowie, proszę, by mógł otworzyć swoje serce dla Jezusa, dla Jego miłości, by jej nie odrzucił. Dziękuję
E.E. - 29 listopada 2011 - Wtorek
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Dziękuję ci za ratunek w ciężkich chwilach i za Twoją pomoc, Mateńko, z serca Ci dziękuję.
Błagam Cię, pomóż mi, abym dostała pracę chałupniczą i daj mi siły, aby znieść te wszystkie problemy dnia codziennego, abym zarobiła dużo pieniędzy i nie potrzebowała od nikogo pomocy, żebym sama radziła sobie ze swoimi problemami, bo każdy mi tylko dokłada, a co ja mogę jak się wszystko kręci wokół pieniędzy, weź pozałatwiaj, poopłacaj, jak nie masz z czego. Pomóż mi, Mateńko.
Mateńko ratuj!
Błaga Cię Twoja czcicielka.
Basia z Poznania - 28 listopada 2011 - Poniedziałek
Panie Jezu, proszę o Łaskę nawrócenia, Łaskę Wiary dla męża i syna. Otwórz im serca, otwórz im oczy. Wlej do serc miłość do Boga i ludzi.
Dziękuję.
Mirek z Gdańska - 28 listopada 2011 - Poniedziałek
Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz bł. Jana Pawła II proszę o uratowanie małżeństwa Patrycji i Mirosława, aby nasz związek przetrwał i aby żona ponownie pokochała męża.
Mąż Mirek
Czcicielka - 28 listopada 2011 - Poniedziałek
Matko Boska Nieustającej Pomocy,
Błagam, pomóż mi i daj mi siły w tych trudnych chwilach mojego życia, żebym dała radę z problemami dnia codziennego, niech mi dadzą trochę zrozumienia i pomocy, niech dostanę je ze strony mi osób bardzo bliskich, bo ja nie mam już siły, niech mi ktoś pomóże, błagam, nie zesyłaj mi już żadnych kłopotów i daj mi pracę chałupniczą, abym dużo zarobiła i poradziła sobie z problemami finansowymi, abym miała za co kupić węgiel na zimę.
Matko, błagam, pomóż mi i ratuj mnie!
Pomóż mnie i mojej rodzinie w tych trudnych chwilach, niech pozytywnie pozałatwiam wszystkie sprawy, które mam jutro do załatwienia.
Twoja czcicielka
Małgosia - 25 listopada 2011 - Piątek
Proszę o modlitwę za Grzegorza, który odszedł od nas dzisiaj. Aby jego dzieci i rodzice umieli odnaleźć się w tej trudnej sytuacji.
Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen
Piotr z Torunia - 25 listopada 2011 - Piątek
Proszę o modlitwę o dobrą żonę dla mnie oraz inne potrzebne łaski dla mnie i moich bliźnich.
Bogusia - 24 listopada 2011 - Czwartek
Proszę o modlitwę, aby Bóg ustrzegł mnie od złych konsekwencji mego błędu, zabrał strach i rozwiązał całą sytuację.
Bóg zapłać!
G. - 24 listopada 2011 - Czwartek
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Jarka, o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej, o dobre wyniki dla niego oraz o błogosławieństwo Boże.
Bóg zapłać!
E.E. - 23 listopada 2011 - Środa
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Błagam Cię, Matko, o opiekę nad moją rodziną, bo u nas pod każdym względem jest krytycznie, pomóż mi, Matko, jutro u burmistrza, niech mi pomoże w wiadomej mi sprawie i niech będzie spokój i daj siły mojemu mężowi pokonywać choroby, bo on nie ma już siły w takim bólu już żyć. Chroń i strzeż moją rodzinę, daj nam siły w tych krytycznych momentach, opiekuj się nami. Potrzebujemy tej Twojej opieki, ochrony i wsparcia.
Błaga Twoja czcicielka.
E.E. - 23 listopada 2011 - Środa
Matko!
Dziękuję za łaski otrzymane, proszę o pomoc w pracy chałupniczej, aby ją załatwić, a za tą, którą mam, to niech otrzymam wreszcie zapłatę. Niech moje córki załatwią sobie pracę, no i też mnie pomóż, aby znana mi osoba pomogła mi wrócić do pracy na stanowisko, na którym byłam. Matko, pomóż mi, daj mi siły do tych opłat i spłat, do oddania wszystkich moich długów, daj mi siłę, chroń i strzeż, i pomóż mi w jednej sprawie, nam tylko wiadomej, odnośnie mojego szwagra, niech zmieni swoje zachowanie i przestanie się znęcać. Matko, daj mi siłę w Czwartek, niech wszystko to, co powiem, będzie świadczyło w mojej obronie i było dobrze na moją korzyść odebrane.
Matko, o wszystko błaga Cię Twoja czcicielka
Dorota - 22 listopada 2011 - Wtorek
Matko Boża, przez wstawiennictwo Sł. Bożego kard. A. Hlonda, błagam, miej w opiece mojego brata i jego bliskich.
E.E. - 21 listopada 2011 - Poniedziałek
Matko!
Dziękuję za otrzymane łaski, proszę o pomoc w załatwieniu pracy chałupniczej, a za tą, którą mam, to niech otrzymam wreszcie wypłatę, niech moje córki załatwią sobie pracę no i też mi pomóż, aby znana mi osoba pomogła mi wrócić do pracy na stanowisko, na którym byłam.
Matko, pomóż mi, daj mi siły do tych opłat i spłat, do oddania wszystkich moich długów, daj mi siłę, chroń i strzeż i pomóż mi w jednej sprawie, nam tylko wiadomej, odnośnie mojego szwagra. Niech zmieni swoje zachowanie i przestanie się znęcać.
Matko, daj mi siłę w Czwartek, niech wszystko to, co powiem, będzie świadczyło w mojej obronie i było dobrze, na moją korzyść, odebrane.
Matko, o wszystko błaga Cię Twoja czcicielka.
Mąż - 21 listopada 2011 - Poniedziałek
Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz bł. Jana Pawła II proszę o uratowanie małżeństwa Agnieszki i Michała, aby Agnieszka nie doprowadziła do rozwodu i ponownie pokochała męża.
Siostra Dorota, Kraków - 20 listopada 2011 - Niedziela
Bardzo proszę o modlitwę za moją siostrę Zosię z Krakowa, która cierpi z powodu lęków i urojeń. Proszę, żeby Jezus za pośrednictwem swojej Matki pomógł nam dobrze się nią zaopiekować i znaleźć odpowiednią pomoc.
Proszę, żeby jej choroba przyniosła rodzinie jedność i nawrócenie.
Serdeczne Bóg zapłać!
M.R. - 20 listopada 2011 - Niedziela
Proszę Cię, Panie Jezu, o uwolnienie, uzdrowienie i wylanie darów Ducha Świętego dla córki i potrzebne łaski dla całej rodziny.
Monika - 19 listopada 2011 - Sobota
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie mojej mamy Anny, o pomyślne przejście badań 22 i 23 listopada, o dobre wyniki tych badań, żeby moja mama nie miała guza ani polipów, o dary Ducha św. dla lekarzy, którzy będą ją badać. Aby Maryja czuwała nad moją mamą.
Prosi Monika.
Zatroskana babcia z Legionowa - 19 listopada 2011 - Sobota
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej 6-letniej wnusi Zosi. Bardzo często choruje obecnie, jest bardzo słaba, ma wysoką temperaturę i silne osłabienie, leki nie działają. Proszę o wstawiennictwo do najlepszego lekarza, Jezusa.
Bóg zapłać! Jezus żyje!
Elżbieta - 18 listopada 2011 - Piątek
Mateńko Ukochana miej Nas w opiece - Mateusza i Martynkę.
Bogusia - 17 listopada 2011 - Czwartek
Proszę o modlitwę, aby nasz Pan, Jezus, uzdrowił moją trudną sytuację finansową. Bardzo ciężko mi jest z brakiem środków na życie i na spłacenie zobowiązań. Proszę o zesłanie Ducha Świętego i jego dary, o dobrego męża i szczęśliwe życie rodzinne. Mateczko Przenajświętsza, okryj mnie swoim płaszczem i moją córkę Natalię. Jezu, pragnę Twojego Miłosierdzia i Łaski.
Chwała Tobie Panie, bądź błogosławiony!
Bóg zapłać!
Iwona z Niemiec - 16 listopada 2011 - Środa
Proszę o modlitwę za Grzegorza i mnie, żeby Bóg nam dał swojego błogosławieństwa. I żebyśmy mieli razem wspólną przyszłość.
Bóg zapłać!
Jolanta - 16 listopada 2011 - Środa
Proszę o modlitwę w intencji przemiany i nawrócenia dla mojego męża Marka, odrodzenia małżeństwa i rodziny w miłości prawdziwej.
Mateusz z Jastrowia - 15 listopada 2011 - Wtorek
Serdecznie proszę o modlitwę za mnie w intencji odwzajemnienia mojej miłości przez dziewczynę, którą kocham.
Beata - 14 listopada 2011 - Poniedziałek
Proszę o szczęśliwą podróż dla brata oraz o powodzenie w pracy, aby Jemu i Jego rodzinie udało się pokonać wszystkie kłopoty. Proszę o zdrowie i potrzebna łaski dla brata, bratowej i dzieci.
P.S.
Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy.
Grzegorz - 14 listopada 2011 - Poniedziałek
Proszę o modlitwę o łaskę uwolnienia od zła duchowego, nieprzebaczenia, i lęków oraz o ufność względem Boga.
E.E. - 13 listopada 2011 - Niedziela
Matko!
Błagam, daj mi siły i pomóż mi w wiadomej Ci sprawie, bo ja mam już wszystkiego dość, już te moje problemy mnie przerosły, i naciski ze strony znanych mi osób. Matko, wybacz, ale dość mam wszystkiego.
Twoja czcicielka
Dominik Chwolik DDE - 11 listopada 2011 - Piątek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji ewangelizacji ulicznej na ul. Stawowej w Katowicach (14.02.2011). Akcję przygotowuje Diecezjalna Diakonia Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej.
Potrzeba modlitwy, a także pomocy na różne sposoby. Szczegóły owych potrzeb na stronie DDE: http://www.dde.katowice.pl/ W budowie jest też strona akcji: http://www.stawowa.oazowicz.info/
ABC - 10 listopada 2011 - Czwartek
Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i powrotu do żony mojego męża Bernarda.
Bogu niech będzie chwała!
Eliza - 9 listopada 2011 - Środa
Gorąco proszę o modlitwę o zdrowie moich synków oraz o siły psychiczne dla mnie, wewnętrzny pokój i cierpliwość.
Bóg zapłać za każdą modlitewkę!
P.G. - 9 listopada 2011 - Środa
Proszę o modlitwę za zmarłych - z rodziny Gosów, Górskich, Woźniaków, Sobieskich,, Ziembowiczów, oraz za zmarłych z rodziny i za dusze polecone.
E.E. - 8 listopada 2011 - Wtorek
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Błagam, ześlij łaski, o które Cię proszę każdego dnia, daj siłę w rozwiązaniu problemów, daj siłę do pracy, niech moje córki dostaną pracę, mężowi poprawę zdrowia, a mnie siłę zniesienia problemów dnia codziennego, niech nadejdzie poprawa finansowa i poprawa w rozwiązywaniu problemów, miłość, zrozumienie wzajemne i wzajemna pomoc pod każdym względem, daj zdrowie i siłę moim rodzicom.
Dziękuję za łaski i opiekę każdego dnia.
Błaga Twoja czcicielka
M.W. - 8 listopada 2011 - Wtorek
Proszę o modlitwę w intencji Agaty i Marty o łaskę nawrócenia i wiary. O uzdrowienie duszy i ciała. O Bożą pomoc, oraz opiekę Maryi i ich świętych patronów, o Światło Ducha Świętego w podejmowaniu życiowych decyzji, o Boże Błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski. By dobry Bóg czuwał nad nimi i strzegł ich od złego.
Maria - 8 listopada 2011 - Wtorek
Proszę o modlitwę dla mojej przyjaciółki Teresy, o szczęśliwą operacje oczu i szybkie wyzdrowienie. Proszę o modlitwę za moja przyjaciółkę Aldonę, żeby Duch Święty napełnił jej całą rodzinę łaską Bożą. Mojej mamusi daj siłę pokonać chorobę - depresję.
Wysłuchaj, ukochana Matko Boska, mojej prośby.
Bożena - 7 listopada 2011 - Poniedziałek
Gorąco proszę o modlitwę w intencji przemiany serca dla Ilony, o uzdrowienie jej małżeństwa, rodziny i domu oraz o dobre relacje między dziećmi.
Bóg zapłać!
Bogusia - 7 listopada 2011 - Poniedziałek
Boże, Ojcze, proszę o uzdrowienie duszy i ciała Bogdana, i aby otworzył serce na Twoje Miłosierdzie. Proszę, Panie, by pojednał się ze swoimi synami. Proszę, Boże, o wsparcie dla mnie i rozwiązanie problemów.
Boże jesteś Wielki i działasz cuda!
Bóg zapłać!
Arek - 6 listopada 2011 - Niedziela
Szczęść Boże!
W dniu 21 listopada obchodzę 35. urodziny. Proszę o modlitwę w tym dniu za mnie, by Bóg Ojciec obdarzył mnie łaskami, o które proszę.
Pozdrawiam. Bóg zapłać!
Małgorzata z Rzeszowa - 6 listopada 2011 - Niedziela
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby dla Marcina, który bardzo cierpi i bardzo tej modlitwy potrzebuje.
Edward - 4 listopada 2011 - Piątek
Proszę o wsparcie w modlitwie:
- W intencji Janki o uzdrowienie z choroby nowotworowej oraz o dar cierpliwości, spokoju wewnętrznego i zewnętrznego, wytrwałości i silnej wiary, że Pan Bóg nigdy o niej nie zapomni, nie pozostawi i nie opuści w tej trudnej sytuacji.
- W intencji Ewy o uzdrowienie z dręczącej ją choroby i urodzenie zdrowych, wspaniałych, długo oczekiwanych dzieci, będących ukoronowaniem szczęśliwego małżeństwa.
- W intencji Pawła, by Pan Bóg dał jemu łaskę nawrócenia.
- W intencji Joanny, by Pan Bóg obdarzył ją wspaniałym zdrowiem.
Studentka - 4 listopada 2011 - Piątek
Proszę o modlitwę za mnie, o uwolnienie mnie od złego ducha, żebym w końcu mogła wszystkim szczerze przebaczyć.
I. - 4 listopada 2011 - Piątek
Matko Najświętsza, uproś u Twojego Syna dar uzdrowienia dla Tatusia, o potrzebne łaski i siły dla Całej Rodziny...
Bóg zapłać...
Iwona - 3 listopada 2011 - Czwartek
Kochani Ojcowie!
Proszę o modlitwę: o pracę na chwałę Boga i dla dobra ludzi.
Bądź wola Twoja Panie!
Elżbieta - 2 listopada 2011 - Środa
Mateńko Ukochana, chroń Nas, opiekuj się Nami - Mateuszem, Martynką, Marcinem, Teresą, Wiesławem, Justyną i Maciejem.
Zrozpaczona matka - 31 października 2011 - Poniedziałek
Proszę o modlitwę za syna Patryka, o jego uwolnienie z nałogów i o uzdrowienie duchowe.
Bóg zapłać!
Jan - 30 października 2011 - Niedziela
Prosimy o potrzebne łaski Ducha Świętego w ważnej dla nas sprawach. Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Prosimy o odpuszczenie naszych kar i win za wszystkie popełnione przez nas grzechy.
Strzeż nas, Panie, przed nieszczęściami duszy i ciała!
Rodzice - 29 października 2011 - Sobota
Prosimy o modlitwę i błogosławieństwo Boże dla naszych dzieci, żeby ich życie toczyło się ścieżką dobra i miłości.
Danka - 29 października 2011 - Sobota
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia, pomyślny przebieg operacji i dobre wyniki badań dla Kasi oraz o łaskę zdrowia dla Damiana.
Bóg zapłać!
Beata - 28 października 2011 - Piątek
Gorąco i nieustannie polecam modlitwie śp. Mariusza, proszę o radość wieczną dla Niego, aby Pan odpuścił mu wszystkie Jego winy i przyjął do królestwa niebieskiego.
Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!
Maria z Warszawy - 28 października 2011 - Piątek
W dziewiątym tygodniu nowenny proszę, za wstawiennictwem Maryi, o dalszą modlitwę o pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnych spraw, o co modlę się bezskutecznie od wielu miesięcy, o Boże błogosławieństwo, Bożą hojność i światło Ducha św., o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, oczyszczenie i potrzebne Łaski, o ulgę w cierpieniu duchowym i wytrwałość.
Bóg zapłać!
Elżbieta - 25 października 2011 - Wtorek
Mateńko Ukochana, dziękuję za dobre wyniki Martynki i szczęśliwy powrót mamy...
Proszę Cię tylko o to, żeby zdrowie Nas nie opuszczało.
Chroń, Niebieska matuchno, mnie i moją małą trzódkę, a szczególnie Mateusza i Martysię.
Arkadiusz Borowiec - 24 października 2011 - Poniedziałek
Proszę o miłosierdzie Boże i dar życia wiecznego dla Marka oraz pokój serca dla wszystkich, którzy opłakują jego odejście.
E.E. - 24 października 2011 - Poniedziałek
Matko Boska Nieustającej Pomocy, błagam, pomóż mi i daj mi siły w tych trudnych chwilach mojego życia, żebym dała radę z problemami dnia codziennego, niech mi dadzą trochę zrozumienia i pomocy, niech dostanę je ze strony mi osób bardzo bliskich, bo ja nie mam już siły, niech mi ktoś pomoże, błagam, nie zsyłaj mi już żadnych kłopotów i daj mi sił do pracy chałupniczej, abym dużo zarobiła i poradziła sobie z problemami finansowymi, abym miała za co kupić węgiel na zimę.
Matko, błagam, pomóż mi i ratuj mnie, niech mam trochę spokoju.
Twoja czcicielka
Maria z Rzeszowa, bezrobotna - 23 października 2011 - Niedziela
Proszę o modlitwę, aby wszystkie trudne sprawy, po ludzku beznadziejne, pomyślnie dla mnie się rozwiązały. Niech zakwitnie radość i szczęście z posiadania bliskiej osoby na dobre. Panu oddaję siebie i Janka, abyśmy stworzyli szczęśliwą rodzinę
Zrozpaczona matka - 23 października 2011 - Niedziela
Maryjo,
mój syn Krzysztof zdradził żonę I dzieci.
Maryjo ratuj, bo serce MI pęknie! Błagam o nawrócenia Krzysztofa, pokonanie kryzysu w małżeństwie oraz ratunek dla poczętej dzieciny i córeczek.
Arek - 23 października 2011 - Niedziela
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
W imię PANA JEZUSA proszę o modlitwy za księdza Krzysztofa Zdziarskiego, by dobry Bóg, Ojciec Niebieski dał mu siły, zdrowie, pogłębienie wiary nadziei i miłości, by Duch Święty umacniał, oświecał ks. Krzysztofa, prowadził na dobrej i jedynej drodze do Boga, a Matka Boża chroniła go przed szatanem, pokusami i złem.
Pozdrawiam.
Bóg zapłać!
Maria z Warszawy - 22 października 2011 - Sobota
Proszę, za wstawiennictwem Maryi, o dalszą modlitwę o pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnych spraw, o co modlę się bezskutecznie od wielu miesięcy, o Boże błogosławieństwo, Bożą hojność i światło Ducha św., o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, oczyszczenie i potrzebne Łaski, o ulgę w cierpieniu duchowym i wytrwałość.
Bóg zapłać!
Małgorzata - 21 października 2011 - Piątek
Szczęść Boże!
Proszę bardzo o modlitwę za córkę, gdyż ma problem z nałogami, o jej uwolnienie, uzdrowienie i wylanie darów Ducha Św. Jakiś czas temu prosiłam o modlitwę za nią i była owocna. Pan Bóg wysłuchał zanoszoną modlitwę.
Bardzo dziękuję.
Kamila - 20 października 2011 - Czwartek
Matko Najświętsza,
Wyjednaj u Pana łaskę szczęśliwego małżeństwa i macierzyństwa, uzdrowienie z lęków i łaskę zdrowia dla mnie.
Proszę Cię też w intencji Ani, Oli i Emilii o uzdrowienie dla nich.
Strapiona matka - 19 października 2011 - Środa
Maryjo, błagam Cię, ratuj mojego syna Krzysztofa, który bardzo się pogubił, oddalił do Boga i żony, córki i nas. Ratuj małżeństwo Katarzyny i Krzysztofa oraz uchroń córki oraz maleńką, jeszcze nie narodzoną, przed cierpieniem utraty taty i azylu rodziny.
Błagam Maryjo!
A.A. - 18 października 2011 - Wtorek
Matko Najświętsza, proszę Cię o uzdrowienie Tatusia, o siłę dla niego i dla nas.
Bóg zapłać!
Elżbieta - 18 października 2011 - Wtorek
Mateńko Najukochańsza, dziękuję za wszystko.
Błagam, chroń Mateusza i Martynę - opiekuj się moimi dziećmi.
Matka - 16 października 2011 - Niedziela
Proszę o modlitwę do Matki Nieustającej Pomocy, aby chroniła mego syna i jego rodzinę. Matko, proszę Cię, bądź przy nim każdego dnia i nocy. Czuwaj nad nim i nigdy go nie opuszczaj.
A.B. - 16 października 2011 - Niedziela
Proszę o siły w zmaganiu z choroba nowotworową, pokój serca i łaskę uzdrowienia dla Marka.
N.N. - 16 października 2011 - Niedziela
Serdecznie proszę o modlitwę za moich bliskich (mamę, tatę i babcię), o siły i pogodę ducha w zmaganiu się z codziennymi kłopotami oraz o modlitwę o uzdrowienie dla Adriana, chorującego na białaczkę, aby Bóg zesłał mu długie lata życia.
Chciałabym również prosić o modlitwę za mnie, abym obroniła bez problemu pracę magisterską i znalazła pracę.
Bóg zapłać, niech Matka Boża obdarzy ojców potrzebnym łaskami.
Maria z Warszawy - 15 października 2011 - Sobota
Proszę za wstawiennictwem Maryi o modlitwę o pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnych spraw, o co modlę się bezskutecznie od wielu miesięcy, o Boże błogosławieństwo i światło Ducha św., o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, oczyszczenie i potrzebne Łaski.
Bóg zapłać!
Mama Karolina z Poznania - 15 października 2011 - Sobota
Prośba o modlitwę za mojego 2-miesięcznego synka, Karolka, który juz drugi raz jest w szpitalu z zapaleniem płuc, o zdrowie, potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże.
Ewa. - 14 października 2011 - Piątek
Szczęść Boże!
Chciałabym prosić o modlitwę, jeśli to możliwe, w intencji znalezienia pracy, dobrze wiem, jak to jest być bezrobotnym, jakby "niepotrzebnym".
Bóg zapłać!
Ewa z Wrocławia - 13 października 2011 - Czwartek
Szczęść Boże,
proszę o modlitwę, aby Błogosławiony Jan Paweł II wyprosił dla mnie i mojej rodziny cudowną interwencję Matki Bożej w sprawie dobrze Mu znanej oraz uzdrowienie duchowe i miłość wzajemną dla wszystkich osób mi bliskich i przyjaciół
Bóg zapłać za modlitwę!
Zofia - 12 października 2011 - Środa
Proszę o modlitwę za 37-letnim Tomkiem, który 20 lat temu miał przeszczepioną nerkę od ojca. Obecnie leży w szpitalu, bo nerka ta przestała pracować i do tej pory nie podjęła pracy.
Bóg zapłać!
A.B. - 10 października 2011 - Poniedziałek
Proszę o cierpliwość w zmaganiu z nowotworem, pokój ducha i laskę uzdrowienia dla Marka.
Magda - 9 października 2011 - Niedziela
Proszę o modlitwę za mnie w intencji wybrania dobrej drogi życiowej.
Agnieszka G. - 9 października 2011 - Niedziela
Matko Boża Nieustającej Pomocy, dziękuje Ci za darowane łaski.
Bardzo proszę o siłę w przezwyciężaniu codziennych trudów, o zdrowie, o to, abym jak najszybciej znalazła pracę i nie martwiła się o jutro.
Pomóż w wychowywaniu syna, w tym roku przystąpi do Pierwszej Komunii, abym nauczyła go wiary, nadziei i miłości. Aby w dorosłym życiu umiał podejmować dobre decyzje, cieszył się zdrowiem i był szczęśliwy.
Proszę także o błogosławieństwo dla całej rodziny.
Bóg zapłać!
M.H. - 9 października 2011 - Niedziela
Mateńko, tracę siły, boję się że nie dam rady wychować dzieci. Modlę się codziennie i jest coraz gorzej. Ty wiesz, o co Ciebie proszę, daj mi już być szczęśliwą z Jackiem, bo bez niego nie daję rady,
Błagam!!
Bogusia z Warszawy - 8 października 2011 - Sobota
Ojcze Niebieski, w Imię Jezusa i ze wstawiennictwem Matki Bożej proszę o łaskę uwolnienia od problemów finansowych i długów, Bogdana, Jolę, Ewę sąsiadkę, Ewę z Bełchatowa oraz mnie, Bogusię. Bóg jest Wielki i działa cuda, tylko On jest Bogiem. Niech się stanie jego wola. Proszę, byśmy bardziej ufali Jezusowi we wszystkich sytuacjach życiowych.
Jezu, przyjdź do nas. Ześlij Ducha Świętego, by nam pomógł rozwiązać problemy.
Dziękuję Bogu za wszystko co posiadam.
Bóg zapłać!
Arek - 7 października 2011 - Piątek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwy dla państwa Pruchniewicz. Pani Lidka ma kłopoty z kręgosłupem i to poważne, a jej mąż pan Ryszard jest po udarze, czy wylewie i ma sparaliżowaną prawą stronę. P
roszę o modlitwy, by w imię Jezusa ojciec niebieski ich uzdrowił. Ja staram się pomagać im jako kierowca, bo oboje nie mogą prowadzić auta. Są na rentach lub emeryturach.
Pozdrawiam
Bóg zapłać!
Maria - 7 października 2011 - Piątek
Proszę za wstawiennictwem Maryi o modlitwę o pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnych spraw, o co modlę się bezskutecznie od wielu miesięcy, o Boże błogosławieństwo i światło Ducha św., o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, oczyszczenie i potrzebne Łaski.
Bóg zapłać!
Bogusia, Czeladź - 6 października 2011 - Czwartek
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Matki Bożej o zdrowie, wytrwałość i siły do walki z przeciwnościami losu. O dar założenia prawdziwej, trwałej rodziny, oraz o pomyślny rozwój mojej małej firmy, aby wszystko się dobrze układało, a praca zapewniła utrzymanie.
Elżbieta - 4 października 2011 - Wtorek
Mateńko, pomóż Julii pokonać chorobę. Rok w szpitalu, to już za dużo dla tej małej i umęczonej dziewczynki. Pomóż jej, Maryjo, błagam, pomóż jej...
Elżbieta - 4 października 2011 - Wtorek
Maryjo Ukochana Matko Nasza, dziękuję Ci za wszystko i błagam miej nas nadal w swej opiece. Chroń moje dzieci - Mateusza i Martynkę, mojego Marcinka, mnie, siostrę Justynkę i jej Maćka. Opiekuj się rodzicami Teresą i Wiesławem.
Dziękuję za wszystko - i proszę pomagaj Nam nadal. Chroń. Opiekuj się. Nie pozwól zejść na złą drogę. Spraw, abyśmy zawsze i wszędzie byli w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie, z odpowiednimi ludźmi, odwróceni w odpowiednią stronę.
Adrianna ze Szczecina - 3 października 2011 - Poniedziałek
Proszę o modlitwę w intencji Anny o łaskę nawrócenia i dojrzałości do zawarcia związku małżeńskiego.
Mirek - 3 października 2011 - Poniedziałek
Kochana Matko!
Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci Radosława i Małgorzaty, by w Chrystusie pokładali całą swą nadzieję.
Proszę Ducha Świętego o wszelkie łaski i moc potrzebną dla nich.
Jednocześnie proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Heleny o uzdrowienie z choroby nowotworowej.
Mnie, mamo, pomóż w mojej trudnej sprawie finansowej.
Arkadiusz - 2 października 2011 - Niedziela
Proszę o wytrwałość w cierpieniu, siły do zmagania z chorobą nowotworową i łaskę uzdrowienia dla Marka.
A. - 2 października 2011 - Niedziela
Proszę was o modlitwę, bo demony strasznie dręczą moją rodzinę.
BÓG ZAPŁAĆ!
M. F. - 2 października 2011 - Niedziela
Panie Jezu, proszę Cię z całego serca o to, abyś spojrzał na mnie łaskawie i wysłuchał moją prośbę. Proszę, przyjdź do mojej relacji z Kamilem, obdarz nas wzajemnym zaufaniem, przyjaźnią, miłością i bliskością. Usuń wszystkie przeszkody stojące na naszej drodze szczególnie tę jedną najważniejszą. Panie Jezu, proszę Cię, abyś połączył nasze drogi ze sobą, abyśmy mogli resztę życia spędzić razem we dwójkę. Panie, proszę Cię, jeśli taka jest Twoja wola, aby to on i nikt inny został moim mężem. Panie, teraz po ludzku moja prośba wydaje się być nierealna, absurdalna i niemożliwa do spełnienia, ale ja wiem, że dla Ciebie nie ma takich rzeczy, bo u Ciebie wszystko jest możliwe.
Panie Jezu, przestawiam Ci tę prośbę wraz ze wstawiennictwem Matki Bożej oraz Świętych.
Dziękuję Ci Jezu, bo wierzę w to głęboko, że spełnisz to, o co Cię proszę.
Chwała Tobie Panie!
Teresa - 1 października 2011 - Sobota
Bardzo proszę o modlitwę w intencji ciężko chorej mojej siostry, aby Bóg za wstawiennictwem Matki Bożej i Św. Ojca Pio uzdrowił ją z tej choroby oraz za moją całą rodziną o silną wiarę dla nas i pomoc w naszym życiu osobistym i zawodowym.
Renata - 1 października 2011 - Sobota
Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, o uratowanie przed rozbiciem, o to byśmy znów byli razem. O łaskę nawrócenia dla mojego męża Piotra. O umiejętność przebaczenia i dobre relacje w rodzinie. O rozwiązanie trudnej sytuacji.
Maria z Warszawy - 1 października 2011 - Sobota
Proszę o dalszą modlitwę o pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnej sprawy życiowej, z prośbą o błogosławieństwo i Dary Ducha św. oraz w intencji Bogu wiadomej z prośbą o przebaczenie, miłosierdzie, oczyszczenie, uwolnienie, uzdrowienie wewnętrzne i potrzebne Łaski.
Bóg zapłać!
Ks. Paweł, Żaneta, Dominik i Ania - 29 września 2011 - Czwartek
Szczęść Boże!
Bardzo prosimy o Modlitwę w intencji owocnego wyjazdu do Częstochowy, o potrzebne łaski na czas pobytu 30.09-2.10, a także o Boże Błogosławieństwo dla Rodziny Wnuk, Bąkowskich, Chrzanowskich, Czechowskich, a także za zmarłych z tych rodzin, w szczególności za dusze św. pamięci Andrzeja Bakowskiego.
Bóg Zapłać za modlitwę!
Jolanta - 28 września 2011 - Środa
Proszę o dary Ducha Świętego, zwłaszcza o prawdziwą miłość rodzinną i małżeńską, o pokorę, przemianę życia, nawrócenie dla męża Marka.
Amen
Arkadiusz - 27 września 2011 - Wtorek
Proszę o wytrwałość w cierpieniu, siły w zmaganiu z chorobą nowotworową i łaskę uzdrowienia dla Marka.
Basia z Torunia - 27 września 2011 - Wtorek
Drodzy ojcowie, bardzo proszę o modlitwę w intencji pięciomiesięcznego synka mojej koleżanki, Filipka, u którego zdiagnozowano chorobę nowotworową. Aby szybko wrócił do zdrowia, a jego rodzice mieli dużo siły by przetrwać ten ciężki czas.
Anna - 26 września 2011 - Poniedziałek
Dobry Boże, proszę Cię o powtórne połączenie naszych serc Twoją miłością... Proszę o ich uzdrowienie, oraz poprawę sytuacji w rodzinie.
Edward - 25 września 2011 - Niedziela
W intencji Janki o uzdrowienie z choroby nowotworowej oraz o dar cierpliwości, spokoju wewnętrznego i zewnętrznego, wytrwałości i silnej wiary, że Pan Bóg nigdy o niej nie zapomni, nie pozostawi i nie opuści w tej trudnej sytuacji.
W intencji Ewy o uzdrowienie z dręczącej ją choroby i urodzenie zdrowych, wspaniałych, długo oczekiwanych dzieci będących ukoronowaniem szczęśliwego małżeństwa.
W intencji Pawła, by Pan Bóg dał jemu łaskę nawrócenia.
Babcia - 25 września 2011 - Niedziela
Proszę Cię, Matko Nieustającej Pomocy, o wstawiennictwo u Twego Syna dla mego dziecka i jego dzieci. O łaskę zdrowia, spokoju i wyciszenia w trudnych dla niego chwilach. Proszę również o uwolnienie dla całej rodziny od złych mocy i ochronę przed złymi ludźmi i ich poczynaniami. A wnuczce o Boże błogosławieństwo i opieką w rozpoczynanej nauce.
Przyjaciele - 25 września 2011 - Niedziela
Boże, jeśli taka wola Twoja, okaż łaskę ojcu Medardowi, i przywróć go do zdrowia i sprawności, aby mógł jeszcze cieszyć się pełnią życia i służyć Tobie Boże, Kościołowi i ludziom, oraz doczekać upragnionych 100 lat.
Bóg zapłać!
J. - 24 września 2011 - Sobota
Szczęść Boże!
Piszę z błaganiem o modlitwę w intencji zmarłej Bogusławy. Zmarła wczoraj o 22.00, nie chciała pogodzić się z rodziną, z którą była skłócona od wielu lat. Bardzo proszę o modlitwę!
Bóg zapłać!
Arek - 24 września 2011 - Sobota
Szczęść Boże!
Dopadła mnie choroba. Mam zaatakowane oskrzela, dostałem antybiotyk. Moja babcia mówiła, bym poszedł na zwolnienie. Od kilku dni chodzi mi po głowie ojciec Pio. Sam, nie wiem czemu, zacząłem czytać o nim książkę i modlić się do niego, by mi pomógł, osobiście, na ile może i by wstawił się za mną do Boga, by mnie uzdrowił i okazał inne łaski. Ja nie mam czasu na chorowanie. Pomagam ludziom, bo pan Rysiek jest po wylewie i nie może prowadzić auta, a żona nie ma prawa jazdy, a też jest chora. Tylko Pan może uczynić cud i mnie uzdrowić.
Proszę o modlitwę.
Bóg zapłać!
Maria z Warszawy - 24 września 2011 - Sobota
Maryjo, proszę, wysłuchaj mojej modlitwy i pomóż mi w trudnej sprawie, z prośbą o Bożą pomoc, Błogosławieństwo i światło Ducha św. oraz w intencji Bogu wiadomej z prośbą o przebaczenie, miłosierdzie i potrzebne Łaski.
Bóg zapłać!
Elżbieta - 22 września 2011 - Czwartek
Mateńko Ukochana - opiekuj się moimi dziećmi - Mateuszem i Martynką.
Mariusz Z. z USA - 22 września 2011 - Czwartek
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, moją duszę i moje życie. Abym mógł się uwolnić od złych mocy nękających mnie dniem i nocą, aby zapanował spokój w moim sercu i moim życiu. Proszę też, aby mi było dane doświadczenie miłości w małżeństwie i abym mógł zapewnić finansowo moją rodzinę.
Agnieszka - 22 września 2011 - Czwartek
Boże, błagam Cię z całego serca, uzdrów mnie z moich chorób. Bez względu na to jakim jestem człowiekiem i jakie błędy popełniłam. Błagam Cię, nie zostawiaj mnie w chorobie.
Błagam z całego serca!
Edward - 22 września 2011 - Czwartek
W intencji Janki o uzdrowienie z choroby nowotworowej oraz o dar cierpliwości, spokoju wewnętrznego i zewnętrznego, wytrwałości i silnej wiary, że Pan Bóg nigdy o niej nie zapomni, nie pozostawi i nie opuści w tej trudnej sytuacji.
W intencji Ewy o uzdrowienie z dręczącej ją choroby i urodzenie zdrowych, wspaniałych, długo oczekiwanych dzieci, będących ukoronowaniem szczęśliwego małżeństwa.
W intencji Pawła, by Pan Bóg dał jemu łaskę nawrócenia.
Arkadiusz z Chełma - 21 września 2011 - Środa
Proszę o cierpliwość w zmaganiu z chorobą nowotworową i laskę zdrowia dla Marka.
W.W. - 21 września 2011 - Środa
Panno moja piękna, błoga
Proś za duszę moją Boga.
Daj mi pracę doskonałą
Tobie ją poświęcę całą.
Daj mi żonę do kochania
Mądrą, piękną tak jak łania.
Niech się dzieje wola Boga
Piszę dziś do Ciebie bloga.
Kto nie prosi, nie zyskuje
Panno, Tobie cały się daruję.
Iwona - 20 września 2011 - Wtorek
Kochani Ojcowie !
Proszę o modlitwę: o dobrą spowiedź mojego syna Jacka i Anny poprzedzającą zawarcie ich małżeńskiego związku sakramentalnego.
Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasowe modlitwy, które zaowocowały decyzją o sakramencie małżeństwa. Ślub rzymski 24 września br.
Monika - 19 września 2011 - Poniedziałek
Bardzo proszę o modlitwę za mnie o dar macierzyństwa.
Jolanta - 19 września 2011 - Poniedziałek
Matko najświętsza, uproś mi u swego Syna:
Panie Jezu Chryste przychodzę do Ciebie i proszę Cię, przemień w moim życiu i życiu mojego męża, to wszystko, co potrzebuje uzdrowienia i przemiany,
przemień każdy mrok w Twoje światło,
każdą gorycz w Twoją boską słodycz,
każde zło w dobro,
każdy grzech w cnotę,
każdy smutek w prawdziwą radość,
każdy lęk w odwagę,
każdą rozpacz w nadzieję,
uzdrów wszystko, co wokół nas jest chore, na wzór Twego boskiego serca, przez zasługi Twojej najdroższej krwi i przez Twoje cierpienie na krzyżu za nas grzeszników.
Amen.
Arek - 19 września 2011 - Poniedziałek
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Zwracam się z prośbą o pomoc dla znajomej.
Dziewczyna ma problemy mieszkaniowe, mieszka na stancji i wypowiedziano jej termin, chcą by się wyniosła. W pracy nie ma umowy na stałe. W imię Pana Jezusa, proszę uprosić Boga, by pomógł mojej znajomej znaleźć odpowiedniego męża, ułożyć szczęśliwie życie, by dziewczyna przestała się tułać po ludziach, znajdując ciepło domowego, rodzinnego życia.
Jej rodzice mieszkają 100km od Szczecina, nie są w stanie jej pomóc.
Ona nawet nie wie, że proszę w jej imieniu o pomoc.
Pozdrawiam.
Bóg zapłać!
Barbara z Warszawy - 18 września 2011 - Poniedziałek
Uprzejmie proszę o modlitwę za Kingę, Edytę, Krzysztofa, Bartosza, Filipa, którzy są nękani przez dusze pokutujące, oddzielone od Miłosierdzia Bożego, w intencji o uwolnienie od klątwy grzechów pokoleniowych.
Maria - 17 września 2011 - Sobota
Proszę o dalszą modlitwę o pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnej sprawy, o błogosławieństwo Boże i światło Ducha św. oraz w intencji Bogu wiadomej z prośbą o przebaczenie i miłosierdzie, oczyszczenie, o potrzebne Łaski.
Bóg zapłać!
E.S. - 16 września 2011 - Piątek
Proszę Ojców Paulinów o modlitwę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji zdrowia dla córki Anny oraz łaskę wiary dla niej i jej męża Jarosława.
Bóg zapłać!
Agnieszka z Gdańska - 16 września 2011 - Piątek
Proszę o łaskę zaprzestania picia alkoholu i palenia papierosów dla Mirka.
Dziękuję.
D. - 14 września 2011 - Środa
Bardzo proszę o modlitwę o dar macierzyństwa.
Elżbieta - 14 września 2011 - Środa
Maryjo miej Nas w swej opiece.
Dziękuję Ci, Matko ukochana, za wszystko, za moje dzieciaczki, za męża, za rodziców, za siostrę. Błagam, chroń Nas - szczególnie moje dzieci - Mateusza i Martynkę, męża Marcina, rodziców, siostrę Justynkę i jej narzeczonego Maćka.
Dziękuję, proszę i pamiętaj o Nas.
AGNIESZKA Z Holandii - 13 września 2011 - Wtorek
Panie, wzmocnij moją wiarę i daj wiarę Jeffreyowi, przyjdź do niego. Pomóż Ani. Miej w opiece moich rodziców. Wesprzyj potrzebujących i cierpiących.
Wyzwól mnie z choroby, która mnie nęka, naucz mnie w końcu cieszyć się życiem.
Kocham Cię, Panie, i nie opuszczaj mnie, choć nie godnam...
Grażyna - 12 września 2011 - Poniedziałek
W związku ze zbliżającym się terminem porodu, błagam o szczęśliwy jego przebieg i rozwiązanie.
Błagam Cię, Mateczko, by komplikacje, które się pojawiły, zostały w cudowny sposób oddalone, a dziecko, które noszę w swym łonie narodziło się zdrowe.
Marta - 12 września 2011 - Poniedziałek
Proszę o modlitwę za Wiesława: o uzdrowienie z choroby nowotworowej i o Boże wsparcie dla rodziny.
Agnieszka - Gdańsk - 12 września 2011 - Poniedziałek
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia umierającej Ewy, mamy miesięcznego Antoniego.
A. - 12 września 2011 - Poniedziałek
Błagam o modlitwę o łaskę świętości dla mnie i dar trzeźwości dla rodziny.
Niech Jezus wam za to błogosławi.
K. - 11 września 2011 - Niedziela
Błagam o modlitwę w intencji uczucia które połączyło mnie i Pawła. Niech odrodzi się w nim na nowo i niech zatęskni i wróci. Tak bardzo go kocham i wierzę, że tak będzie.
Arek - 10 września 2011 - Sobota
Szczęść Boże!
Jak byłem w Rzymie u Jana Pawła II, modliłem się w intencji ludzi, którzy mi pomagają, m.in. w Waszych, moi drodzy i jeszcze w kilku innych miejscach. Intencje wrzuciłem do skrzynki, bo pod sam grób ojca św. Jana Pawła II nie wpuszczano. Byłem też w grotach watykańskich u mojego drugiego ulubionego papieża - Jana Pawła I. Byłem też u św. Ottona w Bambergu, w Madonna Della Korona, u św. Franciszka w Asyżu, u św. Antoniego w Padwie.
Nic nie czułem, żadnych uniesień, tylko spokój przez całą pielgrzymkę. Jedzenie wspaniałe, hotele fajne.
Niech wam Jan Paweł II wyprasza potrzebne łaski, a ja nigdy się nie wypłacę, siostry, za Waszą pomoc.
Grażyna z Poznania - 10 września 2011 - Sobota
Proszę o modlitwę za Andrzeja, który ma raka i bardzo silne bóle, oraz jest załamany psychicznie, aby Jezus, jedyny lekarz go dźwignął, a jeżeli jest taka wola Boża, dał łaskę uzdrowienia, albo pogodzenie z chorobą. Proszę o siły i cierpliwość dla żony i całej rodziny, oraz umocnienie w wierze i ufności.
Jadwiga - 10 września 2011 - Sobota
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z guzów w piersi.
Maria z Warszawy - 10 września 2011 - Sobota
Maryjo, Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę o dalsze wsparcie i orędownictwo w bardzo trudnej sprawie życiowej, z prośbą o błogosławieństwo i światło Ducha św. oraz w intencji Bogu wiadomej, z prośbą o przebaczenie, miłosierdzie i potrzebne Łaski.
Bóg zapłać!
Justyna Ociepa - Czerwona Wola - 9 września 2011 - Piątek
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Darka, by miłosierny Pan dał mu łaskę uwolnienia z nałogu palenia papierosów i picia alkoholu, by mąż zrozumiał swoje postępowanie i się zmienił, by docenił, że ma kochającą żonę, synka, by w naszym małżeństwie wrócił spokój, miłość,szacunek i zrozumienie. Jesteśmy dopiero dwa lata po ślubie, a w naszym małżeństwie jest ciągle bałagan przez nałogi męża. Proszę, Jezu, ulecz mojego męża, spraw, by on rzucił te nałogi bezpowrotnie. Ja wiem, że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych.
Proszę o wsparcie mnie w modlitwie w intencji mojego uzależnionego męża i naszego małżeństwa.
Bóg zapłać!
K. - 8 września 2011 - Czwartek
Błagam o modlitwę w mojej intencji. Zaczynam uzależniać się od pornografii. Nie potrafię tego przezwyciężyć. Zaczynam od środka umierać. Błagam, pomóżcie!
Stanisław - 8 września 2011 - Czwartek
Proszę o modlitwę za STANISŁAWA I JOANNĘ o potrzebne łaski.
MARYJO, PROSZĘ, WEŹ NAS POD PŁASZCZ SWOJEJ OPIEKI I PROWADŹ NAS DO JEZUSA.
Aga - 7 września 2011 - Środa
Matko, cierpię, pomóż! Nie mam już siły.
Jola - 6 września 2011 - Wtorek
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Ryszarda z rodziną.
Bóg zapłać.
Elżbieta - 5 września 2011 - Poniedziałek
Maryjo Ukochana, modlę się do Ciebie w dzień i w nocy - brakuje mi już słów. Tyle przeciwności losu...
Też jesteś Matką - pomóż mi, proszę...
Maryjo, daj mi siłę, pomóż, wspieraj, dodaj otuchy...
Oświeć mojego syna - Mateusza - wskaż mu właściwą drogę...
Uzdrów Martynkę- nie pozwól, abym musiała przejść na leki...
Wesprzyj moje małżeństwo - pozwól mi się nim cieszyć, tak jak kiedyś...
Daj Nam zdrowie, wiarę i nadzieję...
Spraw, abyśmy zawsze i wszędzie byli zdrowi i bezpieczni. We właściwym miejscy, z właściwymi ludźmi. odwrócenie we właściwą stronę. Aby nigdy nie zabrakło nam, miłości, szacunku i zdrowia. Abyśmy mogli dziękować Ci za Twe dary.
Maryjo...
Dziękuję - Elżbieta
B.R. - 5 września 2011 - Poniedziałek
Gorąco proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia małżeństwa Marcina i Ilony ich rodziny i domu, a także o miłość i dobre relacje w naszej rodzinie.
Bóg zapłać!
Estera Scieszka - 5 września 2011 - Poniedziałek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę: o zgodne z wolą Bozą zakończenie sprawy z Martinem.
Dziękuję.
Bóg zapłać!
Joanna i Tomasz Skowyrscy z Płocka - 4 września 2011 - Niedziela
Maryjo, Najlepsza Matko, pokornie prosimy wybłagaj nam u miłosiernego Boga łaskę uzdrowienia dla naszego nienarodzonego dziecka, dobre wyniki badań.
A. - 2 września 2011 - Piątek
Błagam o modlitwę za moją rodzinę, bo demony ją dręczą...
BÓG ZAPŁAĆ!
E.S. - 2 września 2011 - Piątek
Dziękuję, Ukochana Mateńko, za wszystko.
I proszę miej Nas wciąż pod swoją opieką - Mateusza, Martynkę, Teresę, Wisława, Justynkę, Macieja, Marcina i Elżbietę.
Piotr - 31 sierpnia 2011 - Środa
Witam serdecznie i proszę o modlitwę o zwycięstwo Jezusa w relacji Joli i Piotra i o opiekę Maryi nad tą relacją.
Bóg zapłać i niech Pan Jezus hojnie Braciom błogosławi!
A.A. - 31 sierpnia 2011 - Środa
Matko Najświętsza, proszę Cię w intencjach Tobie i Twojemu Synowi znanych. Udzielcie mi i mojej Rodzinie pomocy w tych sprawach, pokażcie drogę, którą mam podążać.
Bóg zapłać!
E.E. - 31 sierpnia 2011 - Środa
Mateńko,
pomoż mi, daj siły i wreszcie niech zdobędę pieniądze.
Prosi Twoja czcicielka
E.E. - 29 sierpnia 2011 - Poniedziałek
Matko!
Ratuj i pomóż mi, daj mi siłę, żeby znieść ten dzisiejszy dzień i następne kolejne dni, ratuj i niech dam sobie radę ze wszystkimi moimi problemami, a dziewczyny niech przemyślą coś sobie.
Prosi Twoja czcicielka
Ania z Wrocławia - 28 sierpnia 2011 - Niedziela
Matko Boża, proszę Cię o zdrowie dla mojej całej rodziny.
Matko Boża, proszę, pomóż mi rozwiązać wszystkie moje problemy, żebym dostała dobrą, stałą pracę, którą tak długo już szukam.
Matko Boża, proszę, dopomóż mi w życiu uczuciowym, sprowadź na moją drogę męża, dobrego, kochającego i zaradnego. Proszę Cię, żebym wreszcie miała własną, piękną rodzinę, dzieci.
Dziękuję za wszystkie łaski i dary.
Natalia z Gdyni - 28 sierpnia 2011 - Niedziela
Najukochańsza Mateczko, błagam Cię o znalezienie dobrego kochającego męża.
Ty wiesz, jak jest mi ciężko będąc samemu.
G. - 27 sierpnia 2011 - Sobota
Proszę o uzdrowienie z szumu usznego i tętniaka mózgu, a także żebym nie bał się z tym żyć i przepraszam za wszystkie grzechy.
Bóg zapłać!
Danuta - 26 sierpnia 2011 - Piątek
Proszę o modlitwę w intencji otrzymania łaski nawrócenia dla mojego męża Adama i synów oraz o dobrą pracę dla mnie.
Bóg zapłać!
Barbara - 26 sierpnia 2011 - Piątek
Proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej kochanej Mamy Bożeny oraz szczęśliwe poczęcie dziecka.
E.E. - 26 sierpnia 2011 - Piątek
Mateńko!
Błagam, pomóż mojej rodzinie i mnie bo ja nie mam już siły, daj łaski o które Cię bardzo błagam każdego dnia, niech siła i wiara zwycięży, niech sprzedam wózek.
Twoja czcicielka
Dorota - 25 sierpnia 2011 - Czwartek
Proszę o modlitwę za mnie, o pomoc w trudnej sytuacji w pracy, aby mnie nie zwolnili, o siłę w wytrwaniu, o Boże błogosławieństwo na każdy dzień.
E.E. - 25 sierpnia 2011 - Czwartek
Matko Boska!
Błagam, ratuj mnie i pomóż w tym ciężkim dniu jak dziś i dni, które nadchodzą. Ześlij mi pomoc i daj siły w pracy chałupniczej, błagam, miej litość nade mną, niech się skończą moje wszystkie problemy i najważniejsze, żebym miała pieniądze i pomóż mi w sprzedaży wózka i daj mi szczęście w lotku i dużej wygranej, bo to tylko mi może pomóc w obecnej sytuacji, bo ja już nie mam siły i mam już wszystkiego dość.
Błaga Cię Twoja czcicielka.
Dorota - 23 sierpnia 2011 - Wtorek
Bardzo proszę o modlitwę za mojego Ojca Bronisława (z Krakowa) m.in. o łaskę dobrej spowiedzi i wieczne zbawienie dla niego. Tato jest chory na nowotwór (zaawansowany z przerzutami) i jest osobą wierzącą niepraktykującą.
Bóg zapłać!
Maria z Warszawy - 23 sierpnia 2011 - Wtorek
Proszę o dalszą modlitwę o pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnej sprawy, z prośbą o błogosławieństwo i światło Ducha Św. oraz w intencji Bogu wiadomej z prośbą o miłosierdzie, przebaczenie i potrzebne łaski.
Bóg zapłać!
Karolina - 22 sierpnia 2011 - Poniedziałek
Serdecznie proszę o pomoc i modlitwę. Od 3 miesięcy modlę się do Św. Rity i Judy Tadeusza, patronów do spraw trudnych i beznadziejnych. Paweł sprawił, że zakochałam się w nim po ciężkim zranieniu. Wzbudził moje zaufanie i oddałam mu wszystko, a on wycofał się i nagle zmienił.
Proszę o modlitwę, aby uczucie, które nas połączyło, odżyło w nim na nowo i aby Paweł, który był dobry, wrócił.
Dorota - 22 sierpnia 2011 - Poniedziałek
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. O. Pio błagam, umocnij Dawida łaską wiary i obdarz darami Ducha Św.
Elżbieta - 22 sierpnia 2011 - Poniedziałek
Mateńko Ukochana, dziękuję za wszystko, miej Nas nadal w opiece, strzeż i chroń
Mateusza
Martynkę
Marcina
Teresę
Wiesława
Justynkę
Macieja
i mnie
Anna i Barbara z Kielc - 19 sierpnia 2011 - Piątek
Kochana Mateczko, za wstawiennictwem Twego umiłowanego Syna, błogosławionego Jana Pawła II błagamy z całego serca, pomóż nam w tej trudnej dla nas sprawie. Poprowadź dobrych najemców do naszego sklepu, daj nam nadzieję na lepsze jutro. Módl się za nami o poprawę losu.
Błagamy Ciebie, najdroższa.
Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę wstawienniczą!
Anna i Marcin - rodzice i Juleczka - starsza siostra z Bolesławia - 19 sierpnia 2011 - Piątek
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej maleńkiej przedwcześnie urodzonej córeczki Amelki. Urodziła się w 32 tyg. Ciąży, przeszła już trzy bardzo poważne operacje i kiedy wychodziła już na prostą dopadła ją straszna choroba - sepsa, ta najgorsza odmiana posocznicy. Moja maleńka córeczka walczy, ale ma co raz mniej sił, a ja coraz mniej nadziei. Kiedy wchodzę do szpitala, to boję się do niej wejść, bo boję się nawet na nią spojrzeć, boję się, że ją stracę i to jest straszne.
Dobry Boże, Kochany Panie Jezu, Najukochańsza Matko, pomóżcie ten kolejny raz! To dzieciątko tyle przeszło, ocaliliście go już trzy razy, pomóżcie i teraz. Błagam! Wiem, nie jestem godna, aby o to prosić, ale pokornie padam na kolana i błagam sercem matki, która odchodzi od zmysłów.
Błaga Was cała rodzina.
Za modlitwę pokornie dziękuję.
BÓG ZAPŁAĆ!
Michał - 19 sierpnia 2011 - Piątek
Proszę Maryję opiekunkę rodzin i małżeństw oraz Trójcę Przenajświętszą, za wstawiennictwem Świętej Joanny Beretty Molla, o cud uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała z Wrocławia, które jest w głębokim kryzysie. Aby Agnieszka chciała pozostać w związku małżeńskim i otworzyła się na nowo.
Dorota - 17 sierpnia 2011 - Środa
Matko Boża przez wstawiennictwo bł. ks. J. Popiełuszko błogosław mojej mamie w zdrowiu, otocz bezpieczeństwem i obdarz bożymi łaskami.
E.E. - 16 sierpnia 2011 - Wtorek
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Módl się za mnie i moją rodzinę, pomóż mi w tych ciężkich dniach. Niech się stanie cud dla mnie, bo ja już nie daję rady z moimi problemami dnia codziennego życia. Dłużej już nie dam rady tego wszystkiego ciągnąć. Ciągły brak pieniędzy, problemy ogromne ze zdrowiem.
Matko, myślę o najgorszym, bo tak już nie dam rady, bo skąd na to wszystko mam wziąć, to tylko najlepsze wyjście i chcę to zrobić, odejść i zostawić to wszystko, nie ma mi kto pomóc, nie mam już sensu życia, tylko cud pomocy, ale przecież cuda się nie zdarzają. Wszystko mnie przerosło.
Matko, pomóż mi, ratuj mnie, wiem, że to tylko mój wybór i moja wina. Tak chcę żyć, ale muszę odejść. Tyle osób prosiłam o pomoc, ale bezskutecznie i nawet prosiłam o pomoc księży, ale też bezskutecznie, zostałam sama sobie. No, ale trzeba się z losem pogodzić.
Dziękuję Ci, Matko, za wszystko!
Prosi Twoja czcicielka o pomoc!
Elżbieta - 15 sierpnia 2011 - Poniedziałek
Dziękuję Mateńko Ukochana za wszystko i proszę, miej Nas wszystkich w swojej opiece - chroń Mateusza, Martynkę, Marcina, Teresę, Wiesława, Justynkę i Macieja od niepowodzeń.
Opiekuj się Nami, spraw, żebyśmy zawsze i wszędzie byli zdrowi i bezpieczni w odpowiednim miejscu i z odpowiednimi ludźmi odwróceni w odpowiednią stronę.
Tomek z Grodziska - 12 sierpnia 2011 - Piątek
Bardzo proszę o modlitwę za Ilonę, aby PAN otworzył jej zimne serce i wsparł mnie po jej stracie prowadząc do Sakramentu Małżeństwa.
Elżbieta - 11 sierpnia 2011 - Czwartek
Dziękuję Ukochana Maryjo za wszystko
Proszę, abyś nadal opiekowała się mną i moją rodziną - Mateuszem, Martynką i Marcinem.
Agnieszka, Katowice - 11 sierpnia 2011 - Czwartek
Proszę o modlitwę za moje zdrowie. Aby Bóg zechciał mnie wyleczyć z moich chorób. Aby nie opuszczał mnie, gdy proszę, żeby przy mnie był.
Dorota - 9 sierpnia 2011 - Wtorek
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Edyty Stein, błogosław moim sprawom zawodowo-finansowym, aby wszystko dobrze się potoczyło.
H.K. - 9 sierpnia 2011 - Wtorek
Matuchno Kochana, błagam o wyproszenie łaski zdrowia dla mojego męża, aby został zakwalifikowany na kolejną jodoterapię w Gliwicach. Modlę się za wszystkich pątników podążających do Ciebie, Matuchno, z naszymi prośbami i podziękowaniami.
Ty najlepiej wiesz, co jest w moim sercu, o co prosi i dziękuje Twoja czcicielka !!!
Smutni - 9 sierpnia 2011 - Wtorek
Mateczko, błagam z całego serca, pomóż nam w tej trudnej dla nas sprawie. Wiesz jak los nas skrzywdził. Ty jedyna zostałaś nam. Nie wiemy jak mamy dalej żyć, co począć. Proszę Ciebie, zlituj się nad nami, daj nam nadzieję na lepsze jutro. Módl się za nami o poprawę.
Błagam Ciebie, najdroższa.
Rodzina - 8 sierpnia 2011 - Poniedziałek
Mateczko, błagam Ciebie, pomóż, abyśmy wybrnęli z kłopotów i problemów w jakich tkwimy, módl się za nami. Proszę Ciebie, najdroższa, zostałaś nam tylko Ty. Błagamy, abyś nam pomogła z człowiekiem, który się okazał oszustem, aby zrozumiał co zrobił, żeby się w końcu opamiętał, zaczął myśleć racjonalnie. Módl się za niego, przywróć mu rozum. Mateczko, módl się za nami o znalezienie dobrej pracy i aby wszystkie troski zniknęły.
Błagam, litości!
Boże dopomóż nam, módl się za nami!
A. - 8 sierpnia 2011 - Poniedziałek
Mateńko- proszę wspieraj mnie i moją Rodzinę...
Maria z Warszawy - 8 sierpnia 2011 - Poniedziałek
Proszę o dalszą modlitwę w trudnej sprawie życiowej, z prośbą o błogosławieństwo i Dary Ducha Św. oraz w intencji Bogu wiadomej, z prośbą o przebaczenie, miłosierdzie i potrzebne Łaski.
Bóg zapłać za modlitwę!
PM - 8 sierpnia 2011 - Poniedziałek
Proszę o modlitwę w intencji Teresy i Czesława. O uwolnienie ze zniewolenia zła, odnalezienie celu w życiu, aby jego droga, stała się drogą nawrócenia w wiadomej sprawie.
Ty, Boże, już wiesz co trzeba, zdrowia i Bożego błogosławieństwa dla całej ich rodziny.
Monika z Warszawy - 5 sierpnia 2011 - Piątek
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię o łaskę nawrócenia Pawła, uwolnienia go z alkoholizmu. Ulecz nasze relacje, przemień jego serce i otocz swoją dobrocią.
Proszę Cię też o opiekę nad Bartoszem i Hanią.
Tobie polecam i oddaję, Mateczko, wszystkie swoje smutki, rozterki, radości.
Arek - 3 sierpnia 2011 - Środa
Szczęść Boże.
Proszę o pomoc, szczególną modlitwę w intencji pani Basi Żuchowicz, u której lekarze zdiagnozowali raka.
Bóg zapłać!
Beata - 3 sierpnia 2011 - Środa
Matko Boża, proszę o zdrowie dla mojego Taty Włodzimierza, proszę o siłę dla Niego, o to, żeby mógł siedzieć, żeby odzyskał władzę w nogach i mógł chodzić, żeby udało się powstrzymać chorobę.
Proszę o siłę i wiarę dla całej rodziny.
Dorota - 2 sierpnia 2011 - Wtorek
Matko Boża, przez wstawiennictwo Sł. Bożego kard. A. Hlonda błogosław mojemu bratu w codzienności.
Elżbieta - 2 sierpnia 2011 - Wtorek
Bardzo, bardzo dziękuję Ci Ukochana Maryjo za wszystko.
Chroń nas Maryjo.
Mateusza, Martynkę, Marcina, Justynę, Macieja, Teresę, Wiesława i mnie.
Pomóż mi, matko kochana, przejść bezboleśnie przez to co się ostatnio dzieje.
Pomóż mi!
Elżbieta - 2 sierpnia 2011 - Wtorek
Dziękuję Mateńko Ukochana za wszystko.
Ochraniaj moje dzieci.
Rodziców.
Siostrę i jej narzeczonego.
Mnie i mojego męża.
Moją Anię i jej synka.
SŁAWEK z rodziną z Koronowa - 29 lipca 2011 - Piątek
Prosimy Cię, Matko Nieustającej Pomocy, o wstawiennictwo u Twego Syna dla mojej mamy Haliny, o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby nowotworowej.
Prosimy również o uwolnienie dla całej rodziny od złych mocy, aby w rodzinie zapanowała miłość i pokój. A zwłaszcza dla mojego taty, który przez swoje postępowanie (alkoholizm, agresja) skrzywdził swoją żonę, dzieci, rodzinę.
Barbara - 28 lipca 2011 - Czwartek
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej kochanej Mamy Bożeny z choroby nowotworowej.
A.A. - 28 lipca 2011 - Czwartek
Matko Najświętsza, Ty najlepiej wiesz za co Ci dziękuję i o co proszę... wspieraj nas nieustannie i pomagaj...
Bóg zapłać!
Jola - 27 lipca 2011 - Środa
Ukochana Matko, proszę o łaskę nawrócenia dla mojej córki Katarzyny i pracę dla mnie.
Elżbieta - 27 lipca 2011 - Środa
Dziękuję Mateńko Ukochana za wszystko. Za dzieciaki, za męża, za rodziców, siostrę.
Błagam o opiekę przez cały czas. O ochronę. O opiekuńcze skrzydła. O pomoc.
Dziękuję.
Iwona z Kołobrzegu - 22 lipca 2011 - Piątek
Matko Boża Nieustającej Pomocy, wejrzyj łaskawie na moją Mamę - Renatę, która całe życie jest Ci wierna w modlitwie różańcowej, wyproś dla niej łaskę uzdrowienia z raka żołądka.
Mateńko, jeśli moja prośba jest zgodna z wolą Twego Syna, uratuj ją.
Prosi córka Iwona.
Bóg zapłać za modlitwę.
Barbara z Radomia - 22 lipca 2011 - Piątek
Proszę Cię, Matko Nieustającej Pomocy, o wstawiennictwo u Twojego Syna, aby mój syn Kamil powrócił do Boga. Aby został uzdrowiony z uzależnień od marihuany, kradzieży, picia alkoholu, częstych bójek. Proszę o nawrócenie Patrycji, brata Zbyszka oraz uzdrowienie go z choroby alkoholowej.
Proszę też o potrzebne łaski dla rodziny.
Niech Bóg będzie uwielbiony!
P.G. - 21 lipca 2011 - Czwartek
Proszę o modlitwę o uzdrowienie Wandy i Ryśka i za wszystkimi chorymi.
Justyna - 21 lipca 2011 - Czwartek
Pani Jasnogórska, z całego serca proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojego małżeństwa. Uratuj, proszę, nasz związek i spraw, aby mąż wrócił do domu, żeby kariera i pieniądze, które go zaślepiły przestały być ważniejsze od rodziny.
Panienko Przenajświętsza, daj nam szanse odbudować naszą miłość, miej w opiece nas i naszą córkę oraz całą rodzinę.
Bóg zapłać!
Maria - 21 lipca 2011 - Czwartek
Proszę o modlitwę o pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnej sprawy życiowej, z prośbą o błogosławieństwo i Dary Ducha Św. oraz w intencji znanej Bogu z prośbą o przebaczenie, miłosierdzie i światło Ducha Św.
Bóg zapłać!
Katarzyna - 20 lipca 2011 - Środa
Proszę o modlitwę o uratowanie, ocalenie mojego małżeństwa, które jest w głębokim kryzysie i zagrożone rozwodem. Proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Wojciecha i powrót męża do domu.
Proszę, aby dobry Bóg dał nam szanse na powrót do siebie i odbudowanie szczęścia. Abyśmy na nowo rozpalili w naszych sercach gorące uczucie wzajemnej miłości.
Bóg zapłać!
Sylwia i Darek - 20 lipca 2011 - Środa
Bardzo proszę o modlitwę za nasze małżeństwo, aby mąż wrócił do mnie, niech jego serce odnajdzie miłość do mnie. O siłę, wiarę i mądrość jak mam odzyskać męża. Panie, spraw cud przemiany małżeńskiej, nie dopuść do rozwodu, tak bardzo się tego boję.
Dziękuję.
Anna z Poznania - 17 lipca 2011 - Niedziela
Proszę o modlitwę za zmarłego męża Mirosława, o nawrócenie Barbary, oraz wszelkie błogosławieństwo dla Zofii.
Bóg zapłać!
Agata z Londynu - 15 lipca 2011 - Piątek
Proszę o łaskę nawrócenia mojego męża, porzucenia nałogu picia, otwarcie jego serca na miłość Bożą. Błagam również o uzdrowienie naszego małżeństwa po zdradzie, aby mąż nas nie opuścił, rozpalił w sobie na nowo miłość do mnie i do dzieci, aby jego kochanka otrzymała miłość od osoby wolnej, nie będącej w związku sakramentalnym.
Błagam o to, aby Bóg wyciągnął go z amoku w jakim się znajduje i ukazał mu prawdziwą miłość, miłość do Boga.
Maria z Warszawy - 14 lipca 2011 - Czwartek
Proszę o dalszą modlitwę o pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnej sprawy, o błogosławieństwo Boże i Dar Ducha Św. oraz w sprawie Bogu wiadomej z prośbą o przebaczenie i miłosierdzie Boże.
H.K. - 13 lipca 2011 - Środa
Matuchno Kochana, wyproś u Pana Naszego łaskę zdrowia dla mojego męża, o dar macierzyństwa dla mojej starszej córki, a dla młodszej o kochającego partnera życiowego, dla mnie o szczęśliwy przebieg jutrzejszej operacji, o dar Ducha Świętego dla całej rodziny.
Prosi i dziękuje Twoja czcicielka!!!
E.M. - 13 lipca 2011 - Środa
Najświętsza Matko, proszę Cię o wstawiennictwo u Twojego syna, aby Paweł, osoba którą pokochałam, zatęsknił za mną i zaufał uczuciu, które nas połączyło. Został bardzo zraniony przez swoją byłą narzeczoną, dlatego bardzo się boi zaufać i ucieka.
Proszę, niech zaufa mi i wróci do mnie.
Tak bardzo tego pragnę i gorącą się o to modlę.
Dorota - 13 lipca 2011 - Środa
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Józefa, błogosław intencjom mego serca.
M. - 12 lipca 2011 - Wtorek
Panno Święta, proszę Cię o wstawiennictwo u Twojego Syna o zgodę w naszej rodzinie. Proszę, spraw, abym potrafiła nie myśleć o tym co mówił mój mąż, a skupić się na pracy i codzienności, oddal te zranienia.
Beata - 11 lipca 2011 - Poniedziałek
Błagam o modlitwę w niżej napisanej intencji.
Boże, błagam o uratowanie mojego małżeństwa, opamiętanie i nawrócenie mojego męża Ireneusza, aby zostawił kochankę. Boże, już tyle czasu modlę się wraz z synkiem o uratowanie mojej rodziny. Czy prosimy o wiele? Chciałabym, aby moje dziecko nie musiało wybierać między mną a mężem i jego kochanką. Boże, Ty wszystko możesz, dla Ciebie nigdy nie jest za późno.
Błagam uratuj moje małżeństwo, nie dopuść do rozwodu!
A.A. - 9 lipca 2011 - Sobota
Najświętsza Panienko, proszę Cię za wstawiennictwem Twojego Syna o uleczenie z choroby Tatusia oraz o zdrowie dla wszystkich bliskich mi osób i siłę dla nich. Pomyślny przebieg operacji Mamusi i Dar Macierzyństwa dla Mojej Siostry.
Bóg zapłać!
Jan - 6 lipca 2011 - Środa
Proszę o opiekę Maryi i Św. Józefa nad całą rodziną. Niech Bóg nam błogosławi w pracy i nauce. O szczególne łaski Ducha Świętego proszę dla Jana, Michała i Nataszy.
Proszę Trójcę Przenajświętszą o spokojne i radosne chwile w czasie urlopu. Dla moich bliskich zmarłych proszę o miłosierdzie i łaskę zbawienia.
Pozdrawiam.
Jolanta z Bielsko-Białej - 6 lipca 2011 - Środa
Przez najdroższą krew Jezusa, Jego święte rany i cierpienie za nas oraz wstawiennictwo Niepokalanej Maryi, proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa i rodziny, nawrócenie i skruchę serca dla męża Marka oraz o wszelkie potrzebne nam łaski.
Niech się stanie.
Amen.
Maria - 6 lipca 2011 - Środa
Proszę o modlitwę o rozwiązanie trudnej sprawy życiowej przez Krew Chrystusa i Jego Rany ofiarowane za nas na Krzyżu, o błogosławieństwo Boże i światło Ducha Św.
Bóg zapłać!
Elżbieta - 6 lipca 2011 - Środa
Mateńko Słodka, dziękuję Ci z całego serca za opiekę nad moją rodzinką. Za wyniki Mateusza, męża, no i za Martynkę, bez względu na to jak długo jeszcze będzie taka roztrzepana jak jest.
Chroń Nas, opiekuj się Nami w dzień i w nocy. Nigdy o nas nie zapominaj.
Błagam, spraw, żebyśmy zawsze i wszędzie byli zdrowi, bezpieczni, w odpowiednim czasie z odpowiednimi ludźmi i odwróceni we właściwą stronę.
Jolanta i Klaudia z Bielsko-Białej - 5 lipca 2011 - Wtorek
Prosimy o modlitwę w intencji bardzo dla nas ważnej - o wzbudzenie miłości prawdziwej i miłosierdzia w sercu naszego męża i taty Marka, jego powrót do domu.
Ufamy w moc modlitwy wstawienniczej.
B.R. - 5 lipca 2011 - Wtorek
Bardzo proszę o modlitwę w intencji przemiany serca i uzdrowienie małżeństwa Marcina i Ilony oraz o uwolnienie od nałogów naszej rodziny.
Dorota - 5 lipca 2011 - Wtorek
Matko Boża, przez wstawiennictwo bł. ks. J. Popiełuszko błogosław mojej mamie w zdrowiu, otocz bezpieczeństwem, obdarz bożymi łaskami.
Jolanta - 4 lipca 2011 - Poniedziałek
Proszę o światło Ducha Świętego dla mnie i mojego męża Marka, byśmy odbudowali nasze małżeństwo i rodzinę w miłości prawdziwej.
Janina z rodziną - 2 lipca 2011 - Sobota
Prośba o wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy o szczęśliwą operację w dniu 4 lipca w Bydgoszczy i szybki powrót do zdrowia siostrzenicy Kasi z Torunia.
Ciocia.
Ł. - 2 lipca 2011 - Sobota
Miłosierny Jezu, przez przyczynę Twej Niepokalanej Matki, racz przyjąć wynagrodzenie za moje grzechy.
Duchu Święty, Boże, zmiłuj się.
Rodzina - 30 czerwca 2011 - Czwartek
Proszę Cię, Mateczko, uproś nam łaski u Pana Boga, aby nasze życie zmieniło się na lepsze, aby człowiek, który pożyczył od nas pewną kwotę, oddał nam, a nie zwodził nas.
Błagam Ciebie o pomoc!
E.E. - 29 czerwca 2011 - Środa
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Matko, błagam, pomóż mi, bo bardzo, jak nigdy jeszcze dotąd, bardzo potrzebuję Twojej pomocy, ochrony i pomocy w trudnych sprawach. Już mam wszystkiego dość, wszystkie sprawy mnie przerosły, już nie mam siły, a tak bardzo potrzebuję pomocy ze wszystkich stron. Chcę zakończyć swoje życie, bo nikt nie chce mi pomóc, a ja już nie mam siły dłużej tego już ciągnąć. Jestem wykończona krytyką mojej osoby i brakiem najbardziej pieniędzy. Zżera mnie bezsilność, tak bardzo bym chciała, żeby ktoś mi pomógł, a tu nic z nikąd.
Mateńko, zlituj się nade mną i pomóż mi, błagam Cię, pomóż też mojemu mężowi i moim córkom, bo wszyscy już jesteśmy bardzo zmęczeniu obecną sytuacją rodzinną, a tak bardzo bym chciała żyć i pozałatwiać wszystkie sprawy, też i te trudne. Chcę normalnie żyć, a tu codziennie ból i cierpienie, i ciągłe choroby, i na dodatek ciągły brak na wszystko pieniędzy.
Matko, ratuj nas!
Beata z powiatu brodnickiego - 29 czerwca 2011 - Środa
Bardzo proszę o uzdrowienie mojego brata alkoholika. Matko Boża, otocz go opieką oraz całą jego rodzinę. Pokieruj nimi, aby nie doszło do nieszczęścia.
A. - 28 czerwca 2011 - Wtorek
Matko Boża, patronko nasza, prosimy Ciebie dziś, abyś prosiła za nami Twojego Syna Jezusa Miłosiernego, aby zechciał wysłuchać nasze prośby przez Twoją przyczynę do niego kierowane, za naszą rodzinę i w naszych intencjach o przemianę naszego życia na dobre, o dobrą teraźniejszość i przyszłość, aby nasza rodzina w zdrowiu z bożym błogosławieństwem szczęśliwie i dobrze się rozwijała.
Proszę o obfitość łask bożych dla każdego z nas i Twoją nam pomoc i Twoją nad nami opiekę zawsze.
Dorota - 27 czerwca 2011 - Poniedziałek
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Joanny Molla, błagam, błogosław intencjom mego serca.
Arek - 24 czerwca 2011 - Piątek
Szczęść Boże!
Proszę o pomoc, o modlitwę, by dobry Bóg okazał mi swą łaskę w zmianie pracy. Bardzo chciałbym jeździć jako kierowca autem osobowym, a tylko Bóg Ojciec może mi pomóc.
Pozdrawiam.
Bóg zapłać!
Elżbieta - 24 czerwca 2011 - Piątek
Matko Ukochana, błagam, miej nas w swojej opiece.
Dziękuję za wyniki syna. Mam nadzieję, że kolejne okażą się równie dobre.
Wierzę, że dzięki Twojej opiece terapia córci przyniesie efekty i we wrześniu Martynka pójdzie już do szkoły jako nowa dziewczynka.
Proszę, opiekuj się nami Mateuszem i Martysią, moimi rodzicami, siostrą Justynką, mężem Marcinem i mną.
Dziękuję za wszystko!
Zosia - 22 czerwca 2011 - Środa
Panie Boże, pobłogosław mi w pracy. Jest mi bardzo ciężko. Pomóż mi, abym wytrwała.
Tomasz - 22 czerwca 2011 - Środa
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Proszę o modlitwę w intencji mojej żony Beaty, o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia.
Bóg zapłać!
Aneta - 21 czerwca 2011 - Wtorek
Mateczko, proszę Cię o modlitwę za naszą rodzinę szczęśliwą, aby wytrwała w zdrowiu, błagam Ciebie, pomóż znaleźć nam pracę, która jest bardzo ważna. Chroń nas od złych ludzi i nieszczęść. Proszę Ciebie z całego serca - zmień nasze życie na lepsze, pomóż nam wyjść z kłopotów i problemów, które nas otaczają od dawna. Błagamy, módl się za nami do wszystkich świętych, wyproś nam łaski potrzebne.
Boże, dopomóż nam!
Ty jesteś jedyną nadzieją naszą na lepsze życie!
K.B. z Cieszyna - 21 czerwca 2011 - Wtorek
Proszę o modlitwę w intencji uproszenia łaski pomocy wyjścia z trudnej sytuacji finansowej naszej rodziny, o szybkie znalezienie dobrej pracy dla brata, o pomoc w rozwiązaniu problemów, które tkwią głęboko w moim sercu i tylko Jezus i Maryja o nich wiedzą, a także pomoc w znalezieniu dobrego kandydata na męża (jeżeli jest taka wola Boża). Jednocześnie chcę podziękować Bogu za dotychczasową pomoc i wsparcie okazywane mi przez innych ludzi.
Matko Boża, wysłuchaj mnie, Jezu mimo bólu i cierpienia ufam Tobie!
Bóg zapłać!
Michał z Wieliczki - 20 czerwca 2011 - Poniedziałek
Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyjścia mojej rodziny z beznadziejnej sytuacji finansowej. Narastające zobowiązania finansowe są większe od moich możliwości i mimo ciągłej walki o dodatkowe dochody sytuacja się pogłębia. Chciałbym przebłagać u Pana moje błędne decyzje sprzed 2 lat, gdy założenie działalności gospodarczej miało zapewnić spokojne życie, a tylko wpędziło w problemy i długi.
Bardzo proszę o modlitwę, abym mógł znaleźć rozwiązanie tej trudnej sytuacji.
Bóg zapłać!
Elżbieta - 20 czerwca 2011 - Poniedziałek
Dziękuję, Maryjo Ukochana, za wszystko, za każdy dzień, za moje dzieci, za rodziców, męża, siostrę, ale proszę nadal o opiekę. Proszę, żeby z Martynką wszystko się ułożyło we wrześniu. Proszę, aby moja jutrzejsza wizyta z Mateuszem u lekarza była tylko formalnością.
Proszę o zdrowie rodziców, męża, siostry i moje.
Dziękuję za wszystko, Mateńko Droga.
Aldona - 20 czerwca 2011 - Poniedziałek
Święty Ojcze Pio, Święta Faustyno, Matko Boża Miłosierdzia i Panie Jezu, bardzo proszę o pomoc i opiekę nad naszą rodziną na zawsze, bardzo proszę również o pomoc mi w czasie rozmowy w pewnej sprawie zawodowej, abym nadal pracowała, robiła to dobrze, pomyślnie i aby pracodawcy tak to odbierali, doceniali, aby współpraca dobrze nam się układała i aby wynik tej rozmowy był dla mnie i dla nas -naszej rodziny - na zawsze pomyślny. Proszę.
Ty, Święta Faustyno, możesz wszystko wyprosić u Jezusa i chcesz nam przecież pomagać i porządkować nasze życie, nasze sprawy.
Proszę o wiele potrzebnych nam spraw, Ty je wszystkie znasz, pomóż nam, prosimy, o Twoje nad nami miłosierdzi, opatrzność bożą nad nami i dobre zdrowie dla dzieci i nam mądrość, światło i Dary Ducha Świętego, dobre wychowanie, rozwój, życie, wykształcenie dla naszych dzieci i zgodę, jedność, szacunek, dobre owoce życia, potrzebne nam łaski.
Proszę również pomagaj nam, Matko Boża Miłosierdzia, stawać się lepszymi miłosiernymi.
Proszę o opiekę i opatrzność, miłosierdzie i błogosławieństwo dobrego Boga.
Proszę o poprawę naszej sytuacji finansowej, aby było lepiej.
Jezu ufamy Tobie, Jezu zajmij się tym, proszę!
Twoja czcicielka
Ewa R. Trójmiasto - 18 czerwca 2011 - Sobota
Szczęść Boże,
proszę o modlitwę za mnie i bliskie mi osoby o wszelkie potrzebne łaski dla żywych i radość wieczną dla zmarłych. Proszę o umiejętność radzenia sobie w każdej trudnej sytuacji, o dobre wakacje dla mnie i moich uczniów, o ich żywą więź z Chrystusem.
Zatroskana babcia - 12 czerwca 2011 - Niedziela
Proszę o modlitwę w intencji:
- mojej 6-letniej wnusi Zosi, która jest wcześniakiem i cierpi. Ma słabe napięcie mięśniowe, zespół nadpobudliwości psychoruchowej i zarażona została w szpitalu bakterią coli, która umieściła się w pęcherzu,
- wnusia Antosia, który też jest wcześniakiem, ma problemy z oczami i spłaszczoną główkę,
- oraz 3-letniego synka mojego znajomego, który miał przeszczep wątroby.
Bóg zapłać za modlitwę wstawienniczą.
Mama z Mazowsza - 8 czerwca 2011 - Środa
Proszę ojców o modlitwę za nas o zachowanie nas w zdrowiu, aby Bóg bezpiecznie i dobrymi drogami prowadził nas w życiu, o zgodę, jedność, szacunek, dobry przykład dla dzieci i dobre wychowanie dla naszych dzieci, o opiekę Matki Bożej nad nami, dary Ducha Świętego, pomoc w nauce i w pracy, abyśmy robili zawsze coś dobrego i o boże błogosławieństwo dla naszej rodziny.
Kasia G. - 8 czerwca 2011 - Środa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji moich Rodziców. Tato 7 miesięcy temu miał mikroudar, co spowodowało znaczne niedotlenienie mózgu. To spowodowało w nim zmiany emocjonalne; zagubiło się trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość. Tata podejrzewa Mamę o zdradę, mimo iż nie ma żadnych dowodów. Wiem, że Mamie nawet przez myśl to nie przeszło. Wiem, że tego nie zrobiła. Tata jest po przeszczepie nerki - mama cały czas się nim opiekowała, jeździła 500 km do niego do szpitala. Tacie nie pomaga żadne tłumaczenie, żadne wyjaśnienie. Obydwoje są na skraju wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Ponadto, przez to co się dzieje, moja najmłodsza siostra, będąca w liceum, zawaliła semestr i musi powtarzać klasę. Ja mieszkam 160 km od Rodziców. Nie jestem w stanie na codzień być z nimi. Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie ich relacji, myśli Taty.
Bóg zapłać!
Narzeczona z W-wy - 7 czerwca 2011 - Wtorek
Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, o uzdrowienie życiowych ran, oraz o potrzebne łaski dla mojego narzeczonego, byśmy mogli wypełnić Bożą misję w naszym życiu. Proszę o uzdrowienie relacji z naszymi rodzinami, o czystość oraz o pracę. Proszę o dar wiary dla taty oraz brata, którzy nie widzą dla siebie nadziei. O potrzebne łaski i błogosławieństwa dla Tomka, Andrzeja, Wojtka i Pawła.
Serdecznie dziękuję i również pamiętam w modlitwie.
Weronika z Katowic - 7 czerwca 2011 - Wtorek
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo Błogosławionego Jana Pawła II na najbliższe dni egzystencji. Potrzebuję duchowego wsparcia zwłaszcza w powrocie do pracy i rozwiązywania problemów finansowych.
Bóg zapłać!
G. - 6 czerwca 2011 - Poniedziałek
Proszę przez ręce Maryi o wszelkie potrzebne łaski Ducha Świętego dla Nataszy i Michała. Jezu, bądź zawsze z Nimi i kieruj w trudnych chwilach.
Pozdrawiam.
Zofia - 6 czerwca 2011 - Poniedziałek
Panienko Jasnogórska, weź pod opiekę i pobłogosław mojej córce Alicji i jej synkowi Oskarowi.
Zofia - 6 czerwca 2011 - Poniedziałek
Panienko Jasnogórska, opiekuj się moją całą rodziną, pomóż nam w trudnościach życiowych oraz opiekuj się moimi zmarłymi rodzicami Kazimierzem i Alicją Wilkanowicz.
Elżbieta - 3 czerwca 2011 - Piątek
Błagam Cię, Mateńko Ukochana, chroń moją rodzinę, szczególnie Mateusza i Martynkę. Spraw żeby wyniki syna były w porządku, a czerwcowe badanie żeby nie wykazało nic złego. Otaczaj też opieką moją córeńkę i spraw, żeby ADHd okazało się tylko moim podejrzeniem.
Arek - 3 czerwca 2011 - Piątek
Szczęść Boże!
Proszę o pomoc. Nie chodziłem na Msze Św., nie modliłem się, miałem pretensje do Boga.

Nastąpił atak złego, a ja się nie broniłem.
Proszę o pomoc.
Bóg zapłać.
Dorota - 1 czerwca 2011 - Środa
Matko Boża błagam wyproś Dawidowi dary Ducha Św., aby wniosły w jego życie i postępowanie piękne i obfite owoce.
Iwona - 28 maja 2011 - Sobota
Kochani Ojcowie ! proszę o modlitwę: "O naprawę życia" mojego syna Jacka, a zwłaszcza o zawarcie małżeńskiego związku sakramentalnego.
Kasia - 27 maja 2011 - Piątek
Matko Boża Nieustającej Pomocy! Przez Twoje wstawiennictwo, proszę o łaskę rodzicielstwa dla Agnieszki, a dla jej męża o łaskę macierzyństwa.
Elżbieta - 26 maja 2011 - Czwartek
Maryjo Ukochana, Matko Przenajświętsza, opiekuj się nami, strzeż nas, chroń w szczególności moje dzieci - Mateusza i Martynkę, błagam, spraw żeby wyniki syna były w porządku, a córcia żeby wreszcie się uspokoiła.
Dziękuję za wszystko!
Izabela z Łodzi - 26 maja 2011 - Czwartek
Proszę o modlitwę w intencji zejścia się pary - Izabeli i Grzegorza - jeśli to podoba się Bogu - i o błogosławieństwo dla nich.
Dorota - 23 maja 2011 - Poniedziałek
Matko Boża, dziękuję Tobie za Twoją matczyną dobroć i czułość.
Wojciech - 22 maja 2011 - Niedziela
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Księdza Adama, młodego kapłana z Archidiecezji Gdańskiej, u którego zdiagnozowano chorobę nowotworową.
Bóg zapłać!
Arek - 22 maja 2011 - Niedziela
Szczęść Boże!
Proszę o pomoc. Moja serdeczna znajoma po 70-ce, pani Basia Ż. ma raka macicy, czeka ją operacja, pan Janusz K. na początku lipca ma operację na sercu, będą mu wypalać jakąś ranę albo mrozić.
Proszę o pomoc i wsparcie.
Pozdrawiam. Bóg zapłać!
S.H. - 22 maja 2011 - Niedziela
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego byłego chłopaka, aby się nawrócił, aby internet stał się dla niego obcy, żeby zrozumiał jaką naprawdę dla niego byłam i aby wrócił.
Dziękuję za modlitwę.
Celina - 21 maja 2011 - Sobota
Matko Nieustającej Pomocy, pokieruj moim życiem.
Pozwól mi odnaleźć szczęście, radość, miłość. Przywróć mi zdrowie. Pomóż mi, Matko, w trudnych chwilach. Proszę o pomoc i wsparcie we wiadomych Ci, Matko, sprawach.
Elżbieta - 20 maja 2011 - Czwartek
Maryjo Ukochana, ochraniaj moje dzieci. Proszę, spraw, żeby Mateusz miał dobre wyniki badań. Żeby cały i zdrowy pojechał i wrócił do nas. Proszę o zdrowie Martynki i Marcina.
Opiekuj się nami Matko nasza Ukochana.
Dziękuję za wszystko.
Agnieszka, Bydgoszcz - 18 maja 2011 - Środa
Błagam o modlitwę, aby miłość mojego życia - Mariusz jak najszybciej do mnie wrócił. Żeby moja miłość w całej sile wlała się w jego serce, umysł i duszę. Żeby przestał wątpić, żeby wybaczył chwile zwątpienia, dał szansę na lepsze jutro, żeby uwierzył w siłę naszej miłości, żebyśmy razem zbudowali wspólną drogę i szli nią razem do końca życia. Żebyśmy mieli w końcu upragnioną Zosię, żeby nasza miłość stawała się coraz silniejsza i piękniejsza, pokonywała przeciwności losu i zbliżała nas ku sobie. Żeby wszyscy dookoła zrozumieli jak wielkim darem ona jest.
Błagam z całego serca i duszy!
Nie mamy nic poza tą miłością i sobą.
E.E. - 18 maja 2011 - Środa
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Mateńko, dziękuję za wszystkie prośby, błagam, niech nadejdzie pomoc i wsparcie finansowe. Daj mi siły do tej pracy chałupniczej, niech ludzie, którzy mi pomogli, poczekają jeszcze i będą wyrozumiali. Niech poradzę sobie z problemami finansowymi.
Mateńko, błagam, miej w opiece moją rodzinę. Niech będzie miłość, wzajemne zrozumienie, niech mój mąż przestanie się nade mną znęcać psychicznie swoimi różnymi gadkami i niech mnie już nie męczy. Niech mi da żyć.
Matko, kocham Cię i pomóż mi w tych trudnych chwilach.
Opiekuj się mną.
M. z Lublina - 17 maja 2011 - Wtorek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od złych duchów i o dary Ducha Świętego dla Magdaleny.
Bóg zapłać.
Dorota - 17 maja 2011 - Wtorek
Matko Boża, przez wstawiennictwo bł. ks. J. Popiełuszko opiekuj się zdrowiem i bezpieczeństwem mojej mamy.
M.N. - 16 maja 2011 - Poniedziałek
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o ochronę Przenajświętszej Krwi Chrystusa, Boże Miłosierdzie, przebłaganie za grzechy całej rodziny, nawrócenie, uzdrowienie i wylanie darów Ducha Świętego, potrzebne łaski i wypełnienie woli Bożej w życiu.
Bardzo dziękuję.
O.G. - 15 maja 2011 - Niedziela
Błagam o gotowość Mariusza do małżeństwa ze mną, byśmy stworzyli szczęśliwą rodzinę.
Błagam o zdrowie i siłę dla Babci i Mamy, o nawrócenie mojego Taty i uwolnienie z alkoholizmu.
Proszę o znalezienie odpowiedniej współlokatorki.
Elżbieta - 13 maja 2011 - Piątek
Maryjo Ukochana, dziękuję za wszystko.
Błagam, chroń moje dzieciaczki - Mateusza i Martynkę. Proszę, mateńko litościwa, opiekuj się nimi.
Proszę spraw, żeby dolegliwość mojego męża Marcina nie okazała się groźna.
A.A. - 13 maja 2011 - Piątek
Najświętsza Panienko, proszę Cię za wstawiennictwem Twojego Syna o pomyślny przebieg terapii i uleczenie z choroby Tatusia oraz o siłę dla naszej całej Rodziny.
Bóg zapłać.
Córka Marta - 11 maja 2011 - Środa
Kochana Matko,
Proszę przez wstawiennictwo Błogosławionego Ojca Świętego o uzdrowienie mojej mamy Zofii z Zamościa. Proszę pomóż Jej zwycięsko przetrwać chemioterapię, daj jej siłę i nadzieję w to, że będzie zdrowa.
Monika - 10 maja 2011 - Wtorek
Proszę bardzo o modlitwę w intencji uzdrowienia moich relacji z Pawłem, o łaskę uwolnienia Pawła z choroby alkoholowej, oraz w intencji jego nawrócenia.
Dorota - 9 maja 2011 - Poniedziałek
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. O. Pio błagam, sprowadź Dawida na drogę Boga.
Mirka - 9 maja 2011 - Poniedziałek
Najdroższa Mateczko!
Proszę Cię, za wstawiennictwem Błogosławionego Ojca Świętego, o zdrowie dla mojego taty, który dzisiaj był operowany. Dziękuję za otrzymane łaski z prośbą o dalsze wstawiennictwo z okazji 8 urodzin syna Michała.
Dziękuję, że czuwasz nade mną.
Agnieszka - 9 maja 2011 - Poniedziałek
Chciałam bardzo podziękować za dobro, które otrzymałam za wstawiennictwem Matki Najświętszej. Proszę o dalszą opiekę i rozwianie moich wątpliwości.
Arek - 7 maja 2011 - Sobota
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Z serca proszę o modlitwy w intencji mojego dziadka Stanisława Bmby urodzonego. dnia 26.05.1923, zmarłego 04.05.1993 oraz za mojego kolegę śp. Andrzeja Stasiaka, który zmarł kilka dni temu, a wczoraj 6.05.2011był pogrzeb. Andrzej jest z mojego rocznika 1976.
Miesiąc maj jest miesiącem Maryjnym, więc błagam i proszę o modlitwy do Matki Bożej, by wzięła pod opiekę mojego dziadka i kolegę, i wyprosiła dla nich Boże Miłosierdzie.
Wiem że mogę liczyć na pomoc.
Pozdrawiam.
Bóg zapłać.
Elżbieta - 4 maja 2011 - Środa
Proszę, ukochana Mateńko, o zdrowie dla Julci - córeczki koleżanki, walczącej z podstępną chorobą od zeszłego roku. Maryjo, nie pozwól, żeby tej małej i uroczej dziewczynce coś się stało!
Proszę.
Elżbieta - 4 maja 2011 - Środa
Dziękuję, Maryjo Ukochana, za wszystko. Za ostatnie święta, wczorajszy i dzisiejszy dzień. Dziękuję za wszystkie dary, jakie ja i moja rodzina otrzymaliśmy. Proszę Cię tylko o to. żebyś nigdy Nas nie opuszczała. Proszę, żebyś pilnowała mojej Martynki i Mateusza. Proszę, żeby wyniki syna były w porządku i żeby w tym roku już nie chorował. Proszę też, żeby córka trochę się zmieniła - wyciszyła i uspokoiła.
Proszę o zdrowie dla rodziców Teresy i Wiesława. Proszę o ochronę siostry Justyny i jej narzeczonego Macieja - pozwól żeby im się w końcu udało.
Agnieszka - 4 maja 2011 - Środa
Bardzo proszę o modlitwę w następujących intencjach:
- o zdrowie dla 1,5 rocznej Mai,
- o zdrowie dla mnie,
- o nawrócenie mojego Ojca i Siostry.
Weronika z Katowic - 3 maja 2011 - Wtorek
Szczęść Boże !
Proszę o modlitwę do Matki Bożej w trudnym okresie egzystencji, ponadto potrzebuję wsparcia w powrocie do pracy. Jestem farmaceutą i szukam apteki.
Bóg zapłać!
Czcicielka - 30 kwietnia 2011 - Sobota
Matko Nieustającej Pomocy, proszę o dar rozeznania woli Pana Boga jeżeli chodzi o kierunek rozwoju firmy, abym zrobiła to zgodnie z tym, co powiedziałaś "UCZYŃCIE WSZYSTKO, CO MÓJ SYN WAM POWIE". Kochana Mateńko, proszę Cię również o pomoc w porozumieniu moim z synem. Dziękuję CI za wszystko, co dla nas robisz, ukochana MATEŃKO.
Twoja czcicielka.
Arek - 28 kwietnia 2011 - Czwartek
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Proszę o modlitwy i duchowe wsparcie dla mojej babci Gertrudy Schab, by dobry Bóg uzdrowił moją babcię ze wszystkich chorób i dolegliwości. Moja babcia jest po 80-tce, bardzo cierpi. Kiedyś pracowała w drukarni, gdzie było duże stężenie ołowiu. Po kilkunastu latach przeszła na rentę, bo zdrowie przestało jej dopisywać. Jest po zawale serca, niedawno miała koronografię gdzie niechcąco lekarz uszkodził jej żyłkę. Boli ją noga i biodro. Czasami ma wszystkiego dosyć. Strasznie przeżyła śmierć swego syna - mojego taty Jerzego w nowy rok 2003 roku, o mało nie umarła i też znalazła się w szpitalu. Jest strasznie schorowana, bolą ją stawy, kręgosłup, ma powykoślawiane palce u rąk.
Proszę o pomoc dla mojej babci.
Pozdrawiam. Bóg zapłać.
Elżbieta - 27 kwietnia 2011 - Środa
Dziękuję Maryjo za wszystko.
Ochraniaj, błagam, Martynkę i Mateusza.
Katarzyna Roszkowska - 26 kwietnia 2011 - Wtorek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w następujących intencjach:
- proszę o uzdrowienie z raka Krzysztofa i zdrowie dla Kasi, Rysi, Gosi,
- proszę o nawrócenie dla Andrzeja, aby "nie podeptał" sakramentu małżeństwa - chce rozwodu z żoną i założyć nową rodzinę, oraz nawrócenie jego matki Wiesławy, która cały czas go do tego zachęca, złożyła razem z synem nawet kłamliwe zeznanie w Sądzie wobec jego żony, obwiniając ją o fanatyzm religijny,
- proszę o wsparcie modlitwą II Krucjaty w intencji małżeństw i rodzin w miesiącu maju - przystąpiło do niej 80 rodzin.
Dziękuję! Z Panem Bogiem!
A.B. - 26 kwietnia 2011 - Wtorek
Matko Nieustającej Pomocy, pokieruj moim życiem, abym dobrą drogę wybrała.
Pozwól mi odnaleźć szczęście....
Ola - 21 kwietnia 2011 - Czwartek
Matko Boża, dziękuję za otrzymane łaski, proszę o całkowity powrót do zdrowia dla mojego męża oraz aby nie było nawrotów choroby i przerzutów.
Matko Boża proszę o zdrowie, potrzebne łaski dla mojego syna, aby zdał pomyślnie tegoroczne egzaminy maturalne i zawodowe.
Bóg zapłać!
E.E. - 21 kwietnia 2011 - Czwartek
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Dziękuję Ci za opiekę nad moją osobą, za pomoc mi w trudnych chwilach. Błagam Cię, MATKO, niech będzie szybko pomoc od osób, od których czekam na pomoc i niech pozałatwiam wszystkie sprawy pozytywnie. Niech dostanę pracę chałupniczą, żebym mogła dorobić jakieś pieniądze i żebym dziś załatwiła pozytywnie te sprawy, które mam do załatwienia. Matko, dziękuję i błagam o pomoc i opiekę, opiekuj się i pomóż mojemu mężowi w bólu i cierpieniu, dodaj mu sił, pomóż też moim córkom i moim rodzicom.
Twoja czcicielka
Arek - 21 kwietnia 2011 - Czwartek
Życzę zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza obfitymi łaskami i spełnia marzenia dotyczące życia osobistego, również poprzez beatyfikację Jana Pawła II. Jja dziękuję za pomoc jaką otrzymuję, modlitwy, duchowe wsparcie.
Pozdrawiam i niech Bóg błogosławi za pomoc jaką otrzymuję i miłość serc.
Bóg zapłać!
E.E. - 19 kwietnia 2011 - Wtorek
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Dziękuję Ci za opiekę nad moją osobą, za pomoc w trudnych chwilach. Błagam Cię, MATKO, niech nadejdzie szybko pomoc od osób, od których czekam na pomoc i niech pozałatwiam wszystkie sprawy pozytywnie, niech dostanę pracę chałupniczą, żebym mogła dorobić jakieś pieniądze i żebym dziś załatwiła pozytywnie te sprawy, które mam do załatwienia. Mąż niech zmieni swoje poglądy i pomoże swoim córkom.
Matko, dziękuję i błagam o pomoc i opiekę.
Matko, daj mi siły, bo ja już nie daję sobie rady, niech mi ktoś pomoże.
Matko, błagam, pomóż mi.
Twoja czcicielka
Jolanta - 19 kwietnia 2011 - Wtorek
Proszę o modlitwy w intencji mojej sprawy spadkowej, która została zawieszona po śmierci matki mojego Męża. Nie mam już siły, los zbyt dotkliwie mnie doświadcza. Moc problemów i długów po śmierci Męża, które narastają w obłędnym tempie. Ponadto bezwzględna, pełna tupetu walka Jego rodziny o spadek po Nim.
Dorota - 18 kwietnia 2011 - Poniedziałek
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Ekspedyta wyproś, proszę, u Boga błogosławieństwo w tych ważnych dla mnie intencjach, w których odprawiam nowennę.
Elżbieta - 18 kwietnia 2011 - Poniedziałek
Kochana Maryjo, bardzo dziękuję za wszystko :) Błagam Cię o opiekę nad moimi dziećmi nad Mateuszem i Martynką, ochraniaj moje skarby, chroń, opiekuj się nimi nie zostawiaj Nas.
Kochająca matka - 18 kwietnia 2011 - Poniedziałek
Błagam o modlitwę w intencji mojego syna Adama, aby wyszedł z alkoholizmu i uwolnił się od narkotyków.
Bóg zapłać.
Katarzyna Roszkowska - 15 kwietnia 2011 - Piątek
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę w następujących intencjach:
1. Nawrócenia Andrzeja i jego matki Wiesławy, którzy znęcają się psychicznie nad żoną Andrzeja - Kasią , pragną jej odebrać dzieci, przeprowadzić rozwód i ją, poważnie chorą, porzucić.
2. O uratowanie Agnieszki, która leży w stanie ciężkim w szpitalu, wczoraj popełniła kolejną próbę samobójczą oraz o nawrócenie Jej rodziców: Ali i Wiesława.
3. O uratowanie życia Asi - obrzęk mózgu, będzie miała robioną trepanację czaszki.
Dziękuję!
Z Panem Bogiem!
E.E. - 15 kwietnia 2011 - Piątek
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Dziękuję ci za opiekę nad moją osobą, za pomoc mi w trudnych chwilach.
Błagam Cię, MATKO, niech nadejdzie szybko pomoc od osób, od których czekam na pomoc i niech pozałatwiam wszystkie sprawy pozytywnie, niech dostanę pracę chałupniczą żebym mogła dorobić jakieś pieniądze i żebym dziś załatwiła pozytywnie te sprawy, które mam do załatwienia. Niech też mąż dostanie zapomogę dziś.
Matko, dziękuję i błagam o pomoc i opiekę.
Twoja czcicielka.
Katarzyna Roszkowska - 13 kwietnia 2011 - Środa
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z raka Krzysztofa, łaskę nawrócenia Wiesławy i Andrzeja, cud przemiany małżeństwa Kasi i Andrzeja, uratowania tego małżeństwa przed rozwodem.
Z Panem Bogiem!
Jan - 12 kwietnia 2011 - Wtorek
Proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo w pracy i nauce dla całej rodziny. Niech Maryja strzeż nas przed nieszczęściami duszy i ciała. Proszę przez pośrednictwo Maryi o łaski Ducha Świętego w ważnej dla nas sprawie.
Pozdrawiam.
Piotr z Torunia - 12 kwietnia 2011 - Wtorek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę, abym nie spóźniał się więcej na niedzielne Eucharystie, aby moi rodzice nie lekceważyli zdrowia i abym związał się z wierzącą i praktykujacą bezdzietną panną wyznania rzymsko-katolickiego, albo z Torunia albo z Bydgoszczy albo z Włocławka, a także o i inne potrzebne łaski.
Ilona - 11 kwietnia 2011 - Poniedziałek
Bardzo proszę o modliwę za mojego syna Wojtka, aby jego serce otworzyło się na działanie Ducha Świętego i aby odwrócił się od zła. Proszę o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej mojej rodziny oraz o dobrą pracę dla mnie.
Bóg zapłać!
Dorota - 11 kwietnia 2011 - Poniedziałek
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Joanny Molla, błagam, błogosław mi w tych intencjach, które zanoszę do Boga poprzez Jej wstawiennictwo.
A.A. - 5 kwietnia 2011 - Wtorek
Matko Najświętsza, proszę Cię o dar uzdrowienia dla Tatusia...
Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę...
Miej nas w swojej opiece...
Bóg zapłać!
Arek - 3 kwietnia 2011 - Niedziela
Ojcze, kocham Cię serdecznie, ratuj dusze!
Ojcze, kocham Cię czule, ratuj dusze!
Ojcze, kocham Cię delikatnie, ratuj dusze!
Ojcze, kocham Cię jak Twoje dziecko, ratuj dusze!
Ojcze, kocham Cię żarliwie, ratuj dusze!
Ojcze ,kocham Cię płomiennie, ratuj dusze!
Ojcze, kocham Cię niewypowiedzianie, ratuj dusze!
Ojcze, kocham Cię bezgranicznie, ratuj dusze!
Ojcze, kocham Cię nade wszystko, ratuj dusze!
Ojcze ,kocham Cię bez miary, ratuj dusze!
Ojcze ,kocham Cię niewymownie, ratuj dusze!
Ojcze, kocham Cię ponad miarę, ratuj dusze!
Ojcze, kocham Cię bez końca, ratuj dusze!
Ojcze, wysławiam Cię, kocham Cię, dziękuję Ci, ratuj dusze!
Ojcze, chciałbym Cię kochać, jak Cię kochają wszyscy Aniołowie i Święci, ratuj dusze!
Ojcze ,chciałbym Cię kochać, jak kochał Cię na ziemi Święty Józef i jak Cię teraz kocha w Niebie, ratuj dusze!
Ojcze, chciałbym Cię kochać jak kochała Cię na ziemi Maryja i jak Cię teraz kocha w Niebie, ratuj dusze!
Ojcze, chciałbym Cię kochać jak Cię kocha Twój Syn i Duch Święty, ratuj dusze!

Módlmy się:
Ojcze, przez Niepokalane serce Maryi, dla ratowania tych wszystkich dusz, które są w niebezpieczeństwie wiecznego potępienia, ofiaruję Ci ostatnie krople Krwi, które Twój Boski Syn, ostatkiem sił Swej Miłości wylał, i ofiaruję Ci Je nieskończoną ilość razy.
Amen
Niech nas błogosławi Bóg Ojciec i Syn i Duch Święty.
Amen
Ze Swoim Ukochanym Dziecięciem, niech nas błogosławi Dziewica Maryja.
Amen
Syn Paweł z Torunia - 31 marca 2011 - Czwartek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę wstawienniczą o uzdrowienie mojego Taty Jerzego z choroby nowotworowej.
Bóg zapłać!
E.E. - 31 marca 2011 - Czwartek
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Pomóż mi, Matko, w tych trudnych chwilach, pomóż mojemu mężowi, żeby powstrzymywał swoje zachowanie i zaprzestał tych akcji, które ostatnio miały miejsce, bo jak tak będzie dalej, to go muszę zamknąć w zakładzie psychiatrycznym, żeby zapobiec z jego zachowania katastrofy.
Proszę o pomoc i wsparcie we wiadomych Ci, Matko, sprawach.
Twoja czcicielka Cię błaga.
Barbara - 31 marca 2011 - Czwartek
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mojej kochanej Mamy !!!
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej Kochanej Mamy Bożeny - wczoraj okazało się, że ma przerzuty nowotworu do głowy.
Proszę o pomoc w modlitwach.
Agnieszka z Żyrardowa - 30 marca 2011 - Środa
Bardzo proszę o uzdrowienie mojej chrzestnej córki 1,5 rocznej Mai i opiekę nad jej zbolałymi i zrozpaczonymi Rodzicami.
Elżbieta - 30 marca 2011 - Środa
Matko Moja Ukochana, módl się za nami!
Proszę, opiekuj się nami. Mateuszem, Martynką, Marcinem, rodzicami, Justynką, Maciejem.
Dziękuję za wszystko.
Z.Ch. - 30 marca 2011 - Środa
Proszę o modlitwy za dusze Jana, Tadeusza, Józefy, Bolesława, Włodka, Jurka, Marka, Mirka, Justyny, Natalii, Kingi, Basi, Barbary, Felicji, Franciszka, Marty, Urszuli, Sylwii, Leszka, Czesława, Darjany, Alicji, Feliksa, Gerarda, Gertrudy, Bronka, Bronisławę, Władysława, żeby BÓG OJCIEC WYBACZYŁ im grzechy i ZAPROWADZIŁ DO KROLESTWA NIEBIESKIEGO.
O OPIEKĘ BOŻĄ dla Wandy, Bożeny, Anny, Oliwii, Zenka, Olka, Andrzeja, Eweliny, Marty, Pauliny, Huberta, Marii, o zdrowie i w WIADOMEJ BOGU OJCU SPRAWIE.
A.P. - 27 marca 2011 - Niedziela
Proszę o modlitwę za całkowite wyleczenie mojej żony z raka i o wsparcie i błogosławieństwo w moim przedsięwzięciu całkowitej spłaty zadłużenia. Proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozwiązania wszystkich spraw jakie narosły niezałatwione w okresie choroby mojej żony. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszej ojczyzny Polski, aby Polacy porozumieli się i wspólnie zaczęli pracować nad rozwojem kraju i likwidacją biedy. Aby każdy z nas miał co jeść i miał pracę.
E.E. - 27 marca 2011 - Niedziela
Matko!
Błagam Cię. Skróć moje cierpienia, zabierz mnie do siebie, bo ja mam już dość mojego męża, jego zachowania, moich córek, ich narzekań, i tych problemów dnia codziennego, a w szczególności braku pieniędzy, żeby ze wszystkim dać sobie radę. Już nie mam siły tłumaczyć, każdego chronić i bronić, ciągle tylko wysłuchuję, A zachowanie mojego męża mnie przeraza i się go boję coraz bardziej z dnia na dzień. To co mówi, to tylko zamknąć go w zakładzie dla ludzi umysłowo chorych. Już, nie tak dawno, chciał mnie zabić nożem. Teraz znowu te rożne gadki. Nie wiem co mam zrobić. No i te pieniądze do oddania szwagrowi. Matko, pomocy, co ja mam, biedna, z tymi problemami zrobić? Nie chce mi się nic, nie mam siły i nie chce mi się juz żyć. Wiem, że ludzie mają też problemy, ale jakoś to normalnie rozwiązują, a u mnie to tylko ciągle ja za wszystko obrywam. Mam już tego dość. Wyjście dla mnie to dużo pieniędzy i problemy rozwiązane. To jedyne lekarstwo dla mojej rodziny i mojego męża.
Twoja czcicielka.
Wiem, Matko, że mi pomagasz.
Ola - 26 marca 2011 - Sobota
Za wstawiennictwem św. Rity proszę Cię, Ojcze, postaw na mojej drodze dobrego męża.
Arek - 26 marca 2011 - Sobota
Szczęść Boże!
Proszę o pomoc. W imię Pana Jezusa proszę o modlitwy w intencji Agnieszki, młodej nauczycielki ze świetlicy, leżącej w szpitali na wirusowe zapalenie opon mózgowych. Ma 2 małych dzieci, nie ma stałej pracy, a w tym roku kończy się jej praca, bo była tylko na zastępstwie. Jest uczuciowa, a przy tym bardzo sympatyczna i grzeczna.
A druga sprawa z jaką się zwracam, to w imię Pana Jezusa proszę o modlitwy i pomoc dla mnie, by Pan Bóg pomógł mi, bym przystąpił do sakramentu bierzmowania, pomógł mi znaleźć pracę jako kierowca, spotkać odpowiednią dziewczynę i ułożyć sobie życie, by wzrosła we mnie wiara nadzieja i miłość, by Bóg uzdrowił mnie ze wszystkich chorób i dolegliwości, bo moje życie jest pogmatwane, podczas kryzysu ulegam różnym pokusom, schodzę z drogi, która prowadzi do Boga. Jestem człowiekiem tchórzliwym, a chciałbym by moje życie się zmieniło, bym nie ulegał pokusom szatańskim, które mnie nękają i którym niestety ulegam. W tym roku pod koniec sierpnia wybieram się na grób Ojca Świętego Jana Pawła II, którego ciało po beatyfikacji spocznie w Bazylice Świętego Piotra.
Tylko Bóg może mi pomóc, rozwiązać moje problemy. W imię Jezusa Chrystusa, wszystkie intencje składam Bogu Ojcu Miłosiernemu, poprzez ręce czcigodne wszystkim chętnym ludziom dobrej woli.
Pozdrawiam.
BÓG ZAPŁAĆ.
Dorota - 25 marca 2011 - Piątek
Matko Boża przez wstawiennictwo św. Józefa błagam dopomóż mi w tych intencjach znanych tylko Tobie.
Monika - 25 marca 2011 - Piątek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Pawła i o uzdrowienie go z choroby alkoholowej. Aby nie prowadził rozwiązłego trybu życia, żeby Maryja pełna Miłości i Dobroci skruszyła jego zatwardziałe, obojętne serce, oczyściła je z nienawiści, lęku, złości, a on zechciał się do mnie odezwać i potrafił mnie pokochać na nowo zdrową miłością.
Aby nadszedł taki czas, że zechce uklęknąć ze mną, modląc się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
Serdeczne dziękuję za każdą pamięć i modlitwę w tej intencji.
Beata z Pionek - 23 marca 2011 - Środa
Szczęść Boże,
bardzo gorąco proszę o modlitwęe o łaskę zdrowia dla mojej Mamy Reginy.
Beata z Warszawy - 23 marca 2011 - Środa
Proszę o łaskę pracy, o siły do jej szukania, podjęcia i dobrego wykonywania.
Proszę, o Matko, o oddalenie lęku i bezradności.
Córka - 22 marca 2011 - Wtorek
Proszę o Modlitwę, Błogosławieństwo i Opatrzność Bożą oraz poprawę zdrowia dla Kazimierza J., aby przezwyciężył dolegliwości raka, nabrał sił, by terapia zaczęła działać i wrócił do formy.
Wojtek - 22 marca 2011 - Wtorek
Proszę o modlitwę za moją żonę Jolantę, która żyje w ciężkim grzechu, o uwolnienie od złego ducha, skruchę i przebaczenie w sercu, pojednanie z Bogiem, a także o uzdrowienie naszego małżeństwa, które jest zagrożone rozpadem.
Agnieszka - 21 marca 2011 - Poniedziałek
Matko Nieustającej Pomocy! Błagam Cię o łaskę poczęcia i urodzenia zdrowego, upragnionego potomstwa oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
Bóg zapłać!
Elżbieta - 21 marca 2011 - Poniedziałek
Proszę Cię, Mateńko najdroższa, o opiekę nad Mateuszem, Martynką i moim mężem Marcinem. Nad Teresą, Wiesławem i siostrą Justyną, oraz nad jej narzeczonym Maciejem.
Dziękuje za wszystko.
E.E. - 20 marca 2011 - Niedziela
Matko Boża Nieustającej Pomocy,
Mateńko, błagam Cię, pomóż mi w tej trudnej sytuacji rozwiązać wszystkie moje problemy. Niech dam sobie radę w finansach i niech bliskie mi osoby pomogą, a nie dołują do kresu wytrzymałości. Daj mi siłę znosić te wszystkie przykrości, które codziennie otrzymuję, i które nie są moją zasługą. Cierpię niesłusznie, ale nie chcę wyjawiać prawdy, tylko biorę wszystko na swoje ramiona.
Matko, pomóż mi!
Ratuj i daj mi siły!
Twoja czcicielka.
Ryszard - 19 marca 2011 - Sobota
Matko Boża Nieustającej Pomocy
- proszę Cię o opiekę nad rodziną Katarzyny,
- proszę Cię o opiekę nad Janiną.
Maria - 14 marca 2011 - Poniedziałek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę za moich oskarżycieli. Niech Pan oczyści ich serca. Panie, oddal ich ode mnie.
Arek - 14 marca 2011 - Poniedziałek
Szczęść Boże. Proszę o pomoc dla pana Janusza K., który ma kłopoty z sercem. Jego serce bije czterdzieści kilka razy na minutę, jak wejdzie trochę wyżej, to ma zadyszkę. Idzie do szpitala.
Pan Janusz pracował kiedyś z moim śp. tatą. Traktował mego ojca jak przyjaciela, a był jego szefem. To się rzadko zdarza. Dbał o mego ojca zwłaszcza, gdy była zima, a mój ojciec nie mógł włączyć silnika w aucie, bo rozliczał się z paliwa i kilometrów. Wtedy pan Janusz zawsze szedł do miejsca, w którym miała odbyć się narada i prosił panie, by zrobiły memu tacie ciepłą herbatę i by mógł ogrzać się w ciepłym pomieszczeniu i przeczekać do końca narady. Kto teraz tak dba o swoich pracowników. Nigdy mu tego nie zapomnę, bo jako szef okazał się człowiekiem. A teraz sam potrzebuje pomocy.
Bóg zapłać.
Anna - 12 marca 2011 - Sobota
Prośba o modlitwę w intencji pomocy ofiarom kataklizmu w Japonii.
E.E. - 12 marca 2011 - Sobota
Matko Boża Nieustającej Pomocy,
Matko, błagam, pomóż mi pozałatwiać wszystkie sprawy, które załatwiam, niech będą załatwione pozytywnie, żebym mogła wreszcie choć ociupinę mieć spokoju, żyć przez chwilę bez stresu i obawy o następny dzień, niech mój mąż lepiej się trochę czuje, niech ustąpią bóle głowy, a ja nich załatwię prace chałupniczą i niech córce załatwię pracę. Niech ludzie, którzy zaoferowali swoją pomoc, niech załatwią tę pracę pozytywnie.
Błaga Twoja czcicielka.
E.E. - 12 marca 2011 - Sobota
Matko Boża Nieustającej Pomocy,
Dziękuję za opiekę i pomoc mi w trudnych sprawach i kocham cię, Matko, i niech moje modlitwy zostaną wysłuchane. Pomóż też mojej starszej sąsiadce. Daj jej siły i pomóż jej w problemach. To dobra kobieta, zasługuje na wszystko co najlepsze.
Twoja czcicielka.
A.A. - 11 marca 2011 - Piątek
Proszę o modlitwę :
- za tatę Jerzego o uzdrowienie,
- za Danutę, Elę, p. Kazię, ks. Mariana, ks. Waldka, Beatę, p. Jolę, Rysia i jego tatę, Pawła, Gosię,
- w intencji dzieł ewangelizacyjnych, jakie podejmujemy ze wspólnotą,
- za mnie, Roberta i nasze rodziny, o ochronę i Boże prowadzenie na czas działania,
- za Monikę z myślami samobójczymi,
- w intencji mojej pracy magisterskiej o Boże prowadzenie dla mnie i mojej p. Promotor.
A.K. - 9 marca 2011 - Środa
Matko Najświętsza, dziękuję Ci bardzo za pomyślny przebieg terapii... Za iskierkę nadziei. Wspieraj i chroń nas nieustannie...
Bóg zapłać!
Teresa - 9 marca 2011Środa
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię, o dobrą pracę dla mnie i mego męża i o zdrowie, żeby ją wykonywać, abyśmy szczęśliwie wyszli z problemów finansowych.
E.E. - 9 marca 2011 - Środa
Matko Boża Nieustającej Pomocy,
Matko, błagam, pomóż mi pozałatwiać wszystkie sprawy, które załatwiam, niech będą załatwione pozytywnie, żebym mogła wreszcie choć ociupinę mieć spokoju, żyć przez chwilę bez stresu i obawy o następny dzień, niech mój mąż lepiej się trochę czuje, niech ustąpią bóle głowy, a ja nich załatwię prace chałupniczą i niech córce załatwię pracę. Niech ludzie, którzy zaoferowali swoją pomoc, niech załatwią tę pracę pozytywnie.
Błaga Twoja czcicielka.
E.E. - 8 marca 2011 - Wtorek
Matko Boża Nieustającej Pomocy,
Dziękuję za opiekę i pomoc mi w trudnych sprawach i kocham cię, Matko, i niech moje modlitwy zostaną wysłuchane. Pomóż też mojej starszej sąsiadce. Daj jej siły i pomóż jej w problemach. To dobra kobieta, zasługuje na wszystko co najlepsze.
Twoja czcicielka.
A. - 7 marca 2011 - Poniedziałek
Proszę o modlitwę za mnie, o spokój duszy i uwolnienie od złego ducha i jego złych myśli.
S. - 4 marca 2011 - Piątek
Proszę o modlitwę w intencji poczęcia dziecka i zdrowie dla męża.
Andrzej - 2 marca 2011 - Środa
Proszę o modlitwę o uzdrowienie Moniki z Sandomierza w jej nawrocie choroby nowotworowej.
Dorota - 1 marca 2011 - Wtorek
Matko Boża, przez wstawiennictwo Sł. Bożego kard. A. Hlonda błogosław mojemu bratu w jego codzienności.
Elżbieta - 1 marca 2011 - Wtorek
Dziękuję, Ukochana Maryjo, za wszystko.
Proszę Cię również bardzo, abyś strzegła moją małą rodzinę - Martynkę, Mateusza, Marcina, rodziców, siostrę. I mnie.
Dziękuję za wszystko
E.E. - 1 marca 2011 - Wtorek
Matko Boża Nieustającej Pomocy,
Błagam, pomóż mi dziś, daj siły i niech stanie się cud, abym miała pieniądze na opłaty i załatwiła pracę córce.
Błaga Twoja czcicielka
G. - 26 lutego 2011 - Sobota
Panie Boże,
zwracam się do ciebie o łaskę zdrowia dla mojego męża. Ty wiesz, jak bardzo cierpi. Proszę, ulecz go, nie zabieraj go nam, a mnie daj siłę do pokonywania razem z nim jego choroby i podtrzymywania go.
Zwracam się do Ciebie, Boże, z gorącą prośbą o łaskę nawrócenia dla mojego syna Tomasza i uwolnienie go z nałogów.
Monika - 25 lutego 2011 - Piątek
BOŻE, proszę Cię, za wstawiennictwem wszystkich świętych, o uzdrowienie sytuacji w moim domu, o nawrócenie dla męża, o pracę dla mnie, o miłość i zdrowie dla moich dzieci, o zakończenie aborcji na świecie i odcięcie od funduszy organizacji proaborcyjnych.
AMEN.
Anna - 24 lutego 2011 - Czwartek
Dziękuję za wysłuchanie mych próśb i otrzymane łaski. Proszę o wzmacnianie mej wiary, abym wytrwała w postanowieniach i polecam się dalszej opiece. Proszę też o modlitwę w intencji uproszenia łaski zdrowia dla Gosi Dorosz-Bystrzak, Madzi Bystrzak i Czesławy Cisak.
Daria - 23 lutego 2011 - Środa
Proszę Cię, Boże miłosierny, o błogosławieństwo dla mnie i mojego męża, o potrzebne łaski, potomstwo i dobrych pracowników. Dziękuję Ci za smutki i radości. Otaczaj także opieką moich rodziców. Miej litość dla mojego zmarłego brata Dawida.
Teresa - 23 lutego 2011 - Środa
Boże, proszę Cię o rozwiązanie trudnej sytuacji i o Boże błogosławieństwo i nieskończoną dobroć Bożą dla zmarłego syna Dawida.
E.E. - 21 lutego 2011 - Poniedziałek
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Błagam, pomóż mi, Mateńko, w tych trudnych chwilach dnia codziennego, niech córka otrzyma staż, a ja pozałatwiam wszystkie sprawy pomyślnie i szybko. Matko, daj mi siły i wspieraj mnie, bo ja już nie daję rady i nie mam już siły.
Błaga Twoja czcicielka.
H.K. - 20 lutego 2011 - Niedziela
Matuchno Kochana, dziękuję za szczęśliwy przebieg jodoterapii, za iskierkę nadziei na dalsze leczenie, za lekarzy z CO-Gliwice, za wszystkich, którzy się modlą o łaskę zdrowia mojego męża.
Bóg zapłać!
Twoja czcicielka!!
P. - 20 lutego 2011 - Niedziela
Proszę o modlitwę za rząd w Polsce i we wszystkich narodach, aby szerzyła się cywilizacja życia oraz proszę za wieczny odpoczynek dla Marcina i Huberta.
Arek - 19 lutego 2011 - Sobota
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwy w dniach:
2 marca w urodziny mojej babci Gertrudy,
6 marca w urodziny mojego zmarłego taty Jerzego,
8 marca w ósmą rocznicę śmierci mojego wujka Piotra.
Pozdrawiam. Bóg zapłać!
Leszek - 18 lutego 2011 - Piątek
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię o żonę czystą, dobrą, wierną, szlachetną, pełną spokoju i radości, abyśmy razem mogli iść przez życie w dobrym i złym, abyśmy ufali bezgranicznie Bogu i sobie nawzajem i aby nic nie było w stanie nas rozłączyć.
Ania - 18 lutego 2011 - Piątek
Matko Boża, proszę o wstawiennictwo i pomoc w pokonaniu choroby.
Boże zmiłuj się nade mną.
Boże wysłuchaj mnie.
Boże uzdrów mnie.
W. D., Kraków - 18 lutego 2011 - Piątek
O Kochany Jezu, Proszę Cię o uzdrowienie mojego małżeństwa z wszystkiego co złe. By Moje relacje z mężem zmieniły się na dobre. By nasze małżeństwo narodziło się na nowo. Jezu, błagam, przemień nasze serca. Proszę, spraw by i Mój Mąż chciał tak samo jak ja żyć według Twych prawd, byśmy nauczyli się nawzajem miłować i szanować. Jezu błagam pomóż bo ja już nie daję rady.
Bardzo proszę Ojców Paulinów o modlitwę.
Bóg zapłać!
Anna - 18 lutego 2011 - Piątek
Proszę o modlitwę w intencji uproszenia łaski zdrowia dla ks. Prałata Jerzego Kunca, ks. Andrzeja Molenda, o. Lesława.
Anna - 18 lutego 2011 - Piątek
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla ks. Prałata Jerzego Kunca, ks. Andrzeja Molenda, o. Lesława
Agnieszka - 18 lutego 2011 - Piątek
Szczęść Boże !
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz Sługi Bożego Jana Pawła II o łaskę uzdrowienia taty Wawrzyńca z choroby nowotworowej.
Prosi córka.
Iwona z Krakowa - 17 lutego 2011 - Czwartek
Proszę o modlitwę w intencji związku Iwony i Bolka.
Bóg zapłać!
Anna - 16 lutego 2011 - Środa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla ks. Darka Rębiś.
Anna - 16 lutego 2011 - Środa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla ks. Radka Belling.
E.E. - 16 lutego 2011 - Środa
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Błagam, pomóż mi dziś, daj siły i niech stanie się cud, abym miała pieniądze na opłaty i załatwiła pracę córce.
Błaga Twoja czcicielka.
Dorota - 14 lutego 2011 - Poniedziałek
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Rafała Kalinowskiego, umocnij Dawida w jego dobrych, szlachetnych postanowieniach.
Arek - 14 lutego 2011 - Poniedziałek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwy w intencji księdza Ignacego Pawlusa, który swą posługę pełni w Rosji. Znowu, biedny, wylądował w szpitalu. Leży w nim od czwartku.
Pozdrawiam i Bóg zapłać.
E.E. - 14 lutego 2011 - Poniedziałek
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Matko, błagam, pomóż mi pozałatwiać wszystkie sprawy, które załatwiam. Niech będą załatwione pozytywnie, żebym mogła wreszcie choć ociupinę mieć spokoju, żyć przez chwilę bez stresu i obawy o następny dzień. Niech mój mąż się trochę lepiej czuje, niech ustąpią bóle głowy, a ja nich załatwię prace chałupniczą i niech córce załatwię pracę. Niech ludzie, którzy zaoferowali swoją pomoc, załatwią tę pracę.
Błaga Twoja czcicielka.
Ela - 14 lutego 2011 - Poniedziałek
Dziękuję za opiekę i pomoc mi w trudnych sprawach. Kocham Cię, Matko, i niech moje modlitwy zostaną wysłuchane. Pomóż też mojej starszej sąsiadce, daj jej siły i pomóż jej w problemach. To dobra kobieta. Zasługuje na wszystko co najlepsze.
Twoja czcicielka
Anna - 13 lutego 2011 - Niedziela
Najświętsza Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o łaskę wyzdrowienia i o opiekę duchową.
Anna - 13 lutego 2011 - Niedziela
Proszę o modlitwę za duszę mojej śp. Mamy w rocznicę urodzin .
E.E. - 12 lutego 2011 - Sobota
Matko Boża Nieustającej Pomocy,
Mateńko, błagam, daj siłym pomagaj i wspieraj, niech będą wreszcie pozytywnie pozałatwiane sprawy, które już są w trakcie załatwiania. Proszę o spokojny dzisiejszy dzień, radość i wyrozumiałość w mojej rodzinie. Niech sobie załatwię pracę dodatkowę. Niech mojemu mężowi ustąpią choć troszkę problemy zdrowotne, niech bóle choć minimalnie ustąpią, niech nie mam dziś i jutro żadnej niepożądanej wizyty.
Błaga Twoja czcicielka.
Elżbieta - 10 lutego 2011 - Czwartek
Maryjo, Ukochana Mateńko, dziękuję Ci za wszystko, za moje dzieci, za rodziców, za męża. Za każdy dzień, który był i który nadejdzie. Maryjo Ukochana, błagam Cię, nie opuszczaj Nas. Ochraniaj i opiekuj się nami. Miej w opiece Mateusza i Martynkę. Daj Nam swoją opiekę i siłę. Bądź z Nami. Każdego dnia i nocy. Zawsze i wszędzie.
Piotr z Torunia - 9 lutego 2011 - Środa
Szczęść Boże!
Matko Boża, proszę Cię o wyproszenie łask, które zanoszę w modlitwach indywidualnie i o odwagę w wierze dla mnie, i abym spotkał się w najbliższych dniach indywidualnie z Martą z Bydgoszczy.
Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski w ciągu mojego życia.
Przemek z Kielc, 35lat - 8 lutego 2011 - Wtorek
Szczęść Boże!
Zwracam się z prośbą o modlitwę do Matki Boskiej oraz mego patrona Św. Tadeusza Judy o pomoc w rozwiązaniu moich problemów finansowych oraz z prośbą o opiekę nade mną i moją rodziną.
Niech każdy dzień umacnia we mnie ufność, wiarę w dobroć Pana Boga oraz Matki Boskiej.
Pozdrawiam oraz Bóg zapłać!!
Dorota - 8 lutego 2011 - Wtorek
Matko Boża przez wstawiennictwo św. Joanny Molla wyproś błogosławieństwo u Boga w tych intencjach, w których się modlę.
Marta - 8 lutego 2011 - Wtorek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę, aby Pan pobłogosławił nas łaską macierzyństwa.
E.E. - 8 lutego 2011 - Wtorek
Matko Boża Nieustającej Pomocy,
Mateńko, pomóż mi, daj mi siły znieść te wszystkie przykrości, które otrzymuję każdego dnia, bo ja już mam zamiar skończyć. Już nie mam siły, nie gniewaj się, ale ja już się poddaję nie chcę już pocieszać , łatwić i słuchać. Mam tego dość.
Matko pomóż mi, bo ja zwariuję. Tak potrzebuję ciepłych słów, a nie obijania i słuchania krytyki, tak potrzebny mi cud finansowy, żeby wszystkich uszczęśliwić.
Matko, ratuj! Błagam, pomóż mi!
Ewelina - 7 lutego 2011 - Poniedziałek
Proszę... błagam o modlitwę w intencji mojego jeszcze nienarodzonego synka.. - jestem w piątym miesiącu ciąży i lekarz wykrył u mojego chłopczyka wadę w jego maleńkiej główce. Proszę o zdrowie dla niego i wszelkie potrzebne łaski, a także o szczęśliwe przyjście na świat.
Arek - 7 lutego 2011 - Poniedziałek
Szczęć Boże!
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem więtych i dusz czyćcowych bym mógł jak najszybciej zacząć nową pracę jako kierowca, być uzdrowiony z moich chorób i dolegliwoci, poznać odpowiednią dziewczynę i ułożyć szczęliwie życie, o umocnienie daru wiary, nadziei i miłoci, pojechać na pielgrzymkę organizowaną przez księdza Krzysztofa do Włoch, dla bliskich zmarłych wyjednać dar życia w niebie, a dla żyjących krewnych nawrócenie.
Bóg zapłać.
Zofia - 7 lutego 2011 - Poniedziałek
Panienko Jasnogórska pomórz mi w poszukaniu pracy i daj mi zdrowie, uproś laskę u swojego syna dla moich zmarłych rodziców Kazimierza i Alicji Wilkanowicz.
Z.L. - 7 lutego 2011 - Poniedziałek
Panienko Jasnogórska opiekuj się moją rodzina Alicją i Oskarem Hinc pobłogosław i oddal choroby.
G.H. - 4 lutego 2011 - Piątek
Proszę o modlitwę za mojego męża o łaskę zdrowia dla niego, uzdrowienie z ciężkiej choroby, proszę Cię o opiekę nad nim, ulecz go Panie Boże.
Dziękuję za dotychczasową opiekę nad rodziną.
Anna - 4 lutego 2011 - Piątek
Proszę o modlitwę do Najświętszej Matki Bożej Nieustającej Pomocy o uproszenie dla mnie łaski wyzwolenia z traumy, której ostatnio doświadczyłam. Abym znalazła wyjście z ciążącego bólu i mogła dalej z tym żyć.
Gosia - 3 lutego 2011 - Czwartek
Proszę o modlitwę w intencji mojego pojednania się z ważną dla mnie osobą.
Zatroskana Matka - 3 lutego 2011 - Czwartek
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji Roberta i jego rodziny. Żeby Bóg pomógł mu w tych trudnych dla niego dniach związanych z możliwością utraty tak długo wyczekiwanej i otrzymanej uczciwie pracy. By jego wiara w uczciwość ludzką nie została zachwiana. A praca, która dała mu wiarę w siebie i siłę do ponoszenia trudów życia była doceniona i stała. Matko Boża Nieustającej Pomocy, błagam Cię, pomóż memu dziecku i jego rodzinie dzisiaj i daj łaski, o które Cię proszę. Bądź przy nim.
Dziękuję za łaski, które otrzymałam.
H.K. - 3 lutego 2011 - Czwartek
Matuchno Kochana błagam o wyproszenie łask zdrowia dla mojego męża, aby został zakwalifikowany na jodoterapię jutro w Gliwicach, żeby zniósł ją bez komplikacji. Prosze ołaski dla lekarzy, którzy obięli go opieką.
Błaga Twoja czcicielka!!!
I. - 1 lutego 2011 - Wtorek
Ukochana Matko, dziękuję za łaski, którymi obdarzasz mnie oraz moją Rodzinę i proszę Cię o dalszą opiekę nad nami. Proszę Cię o uzdrowienie jednej z najbliższych mi osób oraz o siły dla całej Rodziny.
Bóg zapłać.
R. - 31 stycznia 2011 - Poniedziałek
U osoby bliskiej mojemu sercu zachorowała babcia. Ona bardzo to przeżywa. Proszę o modlitwę, by Beatka ze Szczecina, jak i jej rodzina, miała siły na zaistniałą sytuację oraz o zdrowie dla jej babci, która w Piątek idzie do szpitala i jej ukochanego dziadka.
B.R. - 29 stycznia 2011 - Sobota
Matko Boża, proszę Cię o światło Ducha Św. o pomyślne zakończenie mojej sprawy, która odbędzie się 1 lutego, o wstawiennictwo do Syna o uzdrowienie Asi z choroby jelit i uzdrowienie serca mojej byłej przełożonej oraz o uzdrowienie chorej atmosfery w mojej pracy.
Jezu Ufam Tobie!
Zofia - 29 stycznia 2011 - Sobota
Z serca proszę o modlitwę za Tadeusza z Gorzowa, który poddany zostanie bardzo niebezpiecznej operacji dużego tętniaka w brzuchu (6x6 cm). Nie może mieć operacji na otwartym brzuchu, bo 30 lat temu przeszedł, bardzo poważną interwencję chirurgiczną głowy i był cudownie uratowany - pękł tętniak w mózgu. W związku z tym narkozy by nie przeżył. Będą mu poprzez pachwiny próbowali wprowadzić w to miejsce rureczkę, by połączyć żyły wewnątrz tego tętniaka na znieczuleniu przeponowym.
Bóg zapłać!
Prosi siostra Zofia z rodziną i przyjaciele.
Barbara Mrzygłód - 28 stycznia 2011 - Piątek
Szczęść Boże,
z całego serca proszę o modlitwę za naszą rodzinę - abym mogła karmić moją nowonarodzoną córeczkę i o rozwiązanie naszych poważnych problemów materialnych.
Jednocześnie chcę serdecznie podziękować za dotychczasowe modlitwy, których owocem jest nasza mała córeczka Agnieszka.
Bóg zapłać!
Elżbieta - 28 stycznia 2011 - Piątek
Dziekuję, Mateńko ukochana, za wszystko i błagam o opiekę na moimi dziećmi - Mateuszem i Martynką.
Arek - 25 stycznia 2011 - Wtorek
Szczęść Boże!
Zwracam się z serdeczną prośbą o modlitwę za mnie do Pana Boga, bym zaczął rychło nową pracę.
Pozdrawiam. Bóg zapłać.
Marta z Bielska - 24 stycznia 2011 - Poniedziałek
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Pani Asi, o mądrość dla lekarzy w kwestii zdiagnozowania choroby, i dla niej o Boży pokój i uzdrowienie z postępującej choroby kręgosłupa, kończyn w wyniku której z dnia na dzień staje się słabsza, zniedołężniała i zależna od innych.
Proszę Cię, Matko Boża Nieustającej Pomocy, o zdrowie dla niej..........
E.E. - 23 stycznia 2011 - Niedziela
Matko Boża Nieustającej Pomocy,
Błagam Cię, chroń i strzeż, pomagaj i wspieraj, błagam, pomóż jutro mojemu mężowi, niech jego choroba ustępuje, a mojej córce daj sił do opieki nad nim, a nam daj siłę w rozwiązywaniu trudnych problemów.
Twoja czcicielka.
I.R. - 23 stycznia 2011 - Niedziela
Bardzo proszę o modlitwę i wstawiennictwo za nasze małżeństwo Iwony i Marcina, które przeżywa głęboki kryzys. Najświętsza Panienko, zmiłuj się nad nami i pomóż nam w tych trudnych chwilach, abyśmy powrócili do siebie, na nowo mocno i wzajemnie się pokochali, abyśmy w miłości, szczęściu i wierności dożyli razem końca naszych dni.
Bóg zapłać.
A. - 23 stycznia 2011 - Niedziela
Mateczko Nieustającej Pomocy oddal ode mnie te problemy..... cierpienie psychiczne, pozwól zapomnieć.
Proszę pomóż zacząć wszystko od nowa. Jesteś jedynym moim wybawieniem, w Tobie moja jedyna nadzieja.
I proszę, wybacz mi, że zwątpiłam i odwróciłam się od Ciebie, błagam, wybacz...
Teresa - 23 stycznia 2011 - Niedziela
Proszę o modlitwę w intencji, o pomoc w znalezieniu stałej pracy dla mnie i o zdrowie, żeby ją wykonywać.
Bóg zapłać za modlitwę.
Dorota - 23 stycznia 2011 - Niedziela
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Józefa, wyproś u Boga błogosławieństwo w tych intencjach, w których odprawiam nowennę.
Kasia z Warszawy - 22 stycznia 2011 - Sobota
Prośba o modlitwę o łaskę zdrowia i ustąpienie ataków astmy, oraz o miłość i szczęście dla mnie i mojego narzeczonego oraz naszych rodzin, oraz podziękowanie za wszystkie dotąd otrzymane łaski.
I. - 22 stycznia 2011 - Sobota
Tyle jest zła w świecie, pokutujmy!
Proszę więc o Modlitwę przebłagalną za grzechy aborcji.
M.S. - 22 stycznia 2011 - Sobota
Proszę o modlitwę w intencji Piotra i mojej. Żeby Bóg pomógł nam dobudować relację z Nim i między nami. żebyśmy otrzymali łaskę przebaczenia sobie krzywd i naprawienia związku.
Brat - 21 stycznia 2011 - Piątek
Podziękowanie za szczęśliwą operację oraz prośba o szybki powrót do zdrowia w intencji Heleny, prosi brat.
Barbara - 21 stycznia 2011 - Piątek
Proszę o dalszą modlitwę za moją Kochaną Mamę Bożenę, która choruje na raka płuca.
Proszę o łaskę uzdrowienia dla niej.
Proszę również o zdrowie i spokój dla całej mojej Rodziny oraz najbliższych.
Iwona z Kozienic - 19 stycznia 2011 - Środa
Najświętsza Panienko, proszę o modlitwę za nasze małżeństwo Iwony i Marcina, które po 17 latach przeżywa głęboki kryzys. Spraw aby mój mąż wrócił do mnie, abyśmy umieli ze sobą rozmawiać, odbudować nasze szczęście, wiarę, abyśmy na nowo rozpalili w naszych sercach gorące wzajemne uczucie miłości. Kocham swojego męża całym sercem i nie wyobrażam sobie dalszego życia.
W Tobie Najświętsza Panienko moja wielka nadzieja.
Bogusław z Warszawy - 17 stycznia 2011 - Poniedziałek
Maryjo, tak głośno krzyczę do Ciebie, tak bardzo Cię błagam!
Pozwoliłaś bym kochał żonę i dzieci, pozwoliłaś by mój świat stał się Twoim pięknem. Wiem, że przez to co stało się kiedyś w moim życiu, popsułem moje małżeństwo. Wiem, że gdybym był człowiekiem głębszej wiary, było by inaczej. Proszę Cię, daj mi szansę, napełnij mnie łaską ogromnej miłości. Błagam, by w moim życiu zaistniał znowu ten promyk słońca. Zabierz Maryjo ten lęk, ten ból, te łzy. Błagam Cię, usłysz moje wołanie. Ty dobrze wiesz, jak bardzo tego pragnę, jak bardzo tego potrzebuję. W Tobie jest moja jedyna nadzieja, wiem, że możesz wszystko, dlatego błagam Cię każdego dnia by powróciło tamto życie.
Zabierz ode mnie ten lęk. Spraw to moja Matko.
Błagam!
E.E. - 16 stycznia 2011 - Niedziela
Matko Boża Nieustającej Pomocy,
błagam Cię, chroń i strzeż, pomóż mi dzisiaj i daj łaski, o które Cię proszę. Błagam, pomóż mojej rodzinie i niech będzie chwila spokoju w tym tygodniu, niech otrzymam łaski, o które proszę każdego dnia i szczęśliwy jutrzejszy dzień, żebym dała radę w nowej pracy. Pomagaj i wspieraj. Dziękuję za łaski, które otrzymałam, za tę dodatkową pracę, niech szybko sprzedam wózek i żebym szybko dokonała wpłat, które już nie mogą czekać, żebym dała sobie radę z problemami dnia codziennego i braku pieniędzy. I daj siłę znieść te wszystkie przykrości, które otrzymuję niesłusznie, ale ich wyjaśniać nie będę. Matko, daj mi siłę, bo ja już dłużej tak nie dam rady. Niech mi ktoś pomoże, wesprze duchowo i się za mnie dużo modli.
Błaga Twoja czcicielka.
Ewa z Jasła - 16 stycznia 2011 - Niedziela
Proszę o modlitwę w intencji mojej kuzynki Magdy, która od kilku lat bezskutecznie stara się o dziecko.
Bóg zapłać.
Małżonkowie - 16 stycznia 2011 - Niedziela
Matko Boża, prosimy o wstawiennictwo w naszej intencji. Bardzo pragniemy mieć dzieci. Prosimy, wypraszaj łaski nam potrzebne. Spraw, proszę, abym zaszła w ciążę i szczęśliwie urodziła zdrowe dziecko.
Mateczko, oddal od nas wszelkie problemy i kłopoty.
Maryjo, prosimy o zdrowie pokój i Bożą opiekę.
Arek - 15 stycznia 2011 - Sobota
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Proszę serdecznie o modlitwy w intencji księdza Ignacego Pawlusa. Miałem szczęście wysłuchać rekolekcji, które głosił ksiądz Ignacy, byłem pod wrażeniem entuzjazmu i siły z jaką ten kapłan głosił rekolekcje. Kiedyś przeszedł wylew, miał długą rehabilitację, teraz też leżał w szpitalu i nadal w parafii musi też wyleżeć chorobę, która go zaatakowała.
Proszę serdecznie o modlitwy za tego kapłana, który swoje życie i posługę związał z Rosją.
Pozdrawiam i Bóg zapłać za pomoc!
M. - 14 stycznia 2011 - Piątek
Matko Boska, proszę Cię, módl się za mną i wyprowadź mnie z tych zakrętów na dobrą drogę.
Brat - 14 stycznia 2011 - Piątek
O szczęliwy przebieg operacji w intencji Heleny.
Prosi brat.
Elżbieta - 14 stycznia 2011 - Piątek
Maryjo Ukochana,
daj nam siłę, wiarę, wytrzymałość,
pomóż unieść życie
nie opuszczaj
nigdy
Opiekuj się Mateuszem i Martynką, chroń moje dzieci męża, rodziców, siostrę z narzeczonym, teściów.
Daj Nam, Mateńko, siły.
Dziękują za wszystko
Matka - 12 stycznia 2011 - Środa
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię o uzdrowienie małżeństwa Marcina i Ilony oraz ich dzieci.
Proszę także o miłość i dobre relacje w rodzinie.
Matko Boża, dziękuję za to, że zawsze z nami jesteś.
Kocham Cię, Matuchno.
Andrzej - 11 stycznia 2011 - Wtorek
Najukochańsza Maryjo, Św. Rito i Św. Judo Tadeuszu! Dziękuję Wam tak bardzo za tyle łask, które otrzymałem, w tym szczególnie za rozwiązanie dwóch tak trudnych spraw.
I jeszcze raz tak bardzo błagam o pomoc w sprawie mojego zdrowia, by w badaniach nie wyszło nic poważnego i by choroba i ból ustąpiły. Proszę także o opiekę i pomoc w całym swoim życiu prywatnym i zawodowym, bo czasami brakuje mi już sił i nadziei. Wierzę mocno, że mnie nie zostawicie, że mi pomożecie, że poprosicie Boga o spełnienie moich błagań. Wierzę i dziękuję !
Dorota - 11 stycznia 2011 - Wtorek
Matko Boża, przez wstawiennictwo Sługi Bożego kard. A. Hlonda miej w opiece mojego brata.
Elżbieta - 10 stycznia 2011 - Poniedziałek
Maryjo Ukochana,
módl się za Nami, opiekuj się Nami, szczególnie moimi dziećmi Martynką i Mateuszem, miej ich w opiece, zawsze i wszędzie.
Dziekuję za wszystko, Mateńko najdroższa.
Arek - 8 stycznia 2011 - Sobota
Szczęść Boże!
Kochane siostry proszę o modlitwy w dniach:
11 stycznia - dzień urodzin mojej koleżanki Aleksandry
18 stycznia - dzień urodzin mojej babci Kazimiery
21 stycznia - dzień urodzin mojej mamy Wiesławy.
Pozdrawiam.
Bóg zapłać.
E.E. - 8 stycznia 2011 - Sobota
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
Matko, błagam Cię, daj łaski, o które Cię proszę, błagam o spokój w dniu dzisiejszym i pomoc mi w sprawie tylko Ci wiadomej. Uczyń cud, tak pragnę spokoju, tak żebym mogła żyć normalnie, a nie w ciągłym stresie, błagam, pomóż mi, zlituj się nade mną, bo ja już tak dłużej nie wytrzymam.
Błaga Twoja czcicielka.
S. - 6 stycznia 2011 - Czwartek
Najświętsza Pani Jasnogórska, proszę o modlitwę wstawienniczą za Adama. Daj mu siłę do przetrwania problemów zawodowych i naszych osobistych, także tych, które nas rozdzieliły. Aby nasza miłość i wiara dawały nam nadzieję, że będziemy znowu razem.
Mateczko Przenajświętsza, spraw, abyśmy mogli znów razem stanąć przed Tobą na Jasnej Górze.
Błogosław całej mojej rodzinie, abyśmy żyli w zdrowiu i zgodzie.
A.A. - 4 stycznia 2011 - Wtorek
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za łaski, którymi nas obdarzasz... Proszę Cię o zdrowie dla mojej całej Rodziny, w szczególności za Tatusia, który cierpi z powodu choroby nowotworowej.
Błagam Cię o uzdrowienie...
Twoja Czcicielka
E.E. - 4 stycznia 2011 - Wtorek
Matko Boża Nieustającej Pomocy,
błagam Cię, chroń i strzeż, pomóż mi dziś i daj łaski, o które Cię proszę. Błagam, pomóż mojej rodzinie i mnie. Niech będzie chwila spokoju w tym tygodniu, a ja niech załatwię jakąś dodatkową pracę, o którą się staram i niech nam ktoś pomoże.
Błagam Cię, pomóż mojej rodzinie.
Błaga Twoja czcicielka.
Dorota - 3 stycznia 2011 - Poniedziałek
Matko Boża, wyproś u Dzieciątka Jezus, aby ten rok obfitował w boże cuda i błogosławieństwa w moim życiu.
Kasia - 3 stycznia 2011 - Poniedziałek
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity w intencji swojej i ukochanego Jacka o potrzebne łaski dla nas, by Maryja, Matka pięknej miłości, miała nas w swojej opiece i skłoniła nasze serca ku sobie, by ten, ku któremu kieruję swoje uczucia również mnie nimi obdarzył, byśmy założyli rodzinę. Proszę, by moja miłość do niego była wiecznie żywa, trwała, oddana, dobra i cierpliwa, by wszystko przetrzymała i by spodobała się Panu.
Bóg zapłać!
E.J. - 3 stycznia 2011 - Poniedziałek
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej mózgu dla naszego Taty oraz o siłę i niewyczerpaną miłość dla Mamy, która się Nim opiekuje.
Bóg zapłać!
Iwona - 1 stycznia 2011 - Sobota
Kochani Ojcowie!
Proszę o modlitwę: o "naprawę życia" mojego syna Jacka i męża Mirosława.
Z serca dziękuję - Bóg zapłać!
A na Nowy 2011 rok życzę błogosławieństwa Bożego i wszelkiego dobra na każdy dzień.
Modlitwa
Za duże w czyśćcu cierpiące
Matko Boża Jasnogórska, Można Opiekunko naszych drogich zmarłych, wyprowadź łaskawie z czyśćca dusze moich bliskich i tych wszystkich, o których winienem pamiętać w swoich modlitwach, a zwłaszcza… (wymień te dusze).
Przychyl im jak najrychlej nieba, obdarz chwałą błogosławionych, a mnie dopomagaj tak żyć, abym mógł spotkać się z nimi i cieszyć się ich i swoim szczęściem już zawsze. Amen.
(z Modlitewnika Jasnogórskiego)
Gdzie wysłać modlitwę?
Własną modlitwę, która ma ukazać się na tej stronie, prosimy przesłać na adres e-mail: e-mail:
e-mail: modlitwy@torun.paulini.pl
Jak podpisać modlitwę?
- Modlitwy prosimy podpisywać swoim imieniem.
- Mile widziane jest podanie miejscowości, z której pochodzi osoba prosząca o modlitwę, jeżeli nie pochodzi z Torunia.
- Można podpisać modlitwę inicjałami.
- Podawanie nazwiska nie jest wymagane.
- W przypadku obawy o identyfikację, prosimy podać proste określenie np.: "Rodzice", "Bezrobotny" itp.
Zobacz też
Ogłoszenia duszpasterskie | Budowa kościoła i klasztoru | O Zakonie Paulinów | O Obrazie NMPCz | | Skrzynka modlitewna
Adres parafii:
   Parafia Rzymskokatolicka 
   p.w. N.M.P. Częstochowskiej
   ul. Konstytucji 3 Maja 3c, 87-100 TORUŃ
Klasztor: (56) 659 93 44
Faks: (56) 659 93 44
Biuro Parafialne: (56) 659 98 85
   czynne od poniedziałku do piątku:
   16.30 - 17.30
Email (OO.Paulini): zakon@torun.paulini.pl
stat4u
2012 © Parafia p.w. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Toruniu