Parafia
Rok 2010
Modlitwa
Modlitwa

Wybierz rok z modlitwami:

| 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |


H.K. - 31 grudnia 2010
Matuchno Kochana, dziękuję za miniony rok, chociaż nie był dla nas łaskawy, ale wierzę, że za Twoim pośrednictwem wyproszę łaskę zdrowia dla mojego męża, który boryka się z chorobą nowotworową, abyśmy mieli dużo sił by go wspierać, żeby został zakwalifikowany do jodoterapii w Gliwicach.
Dziękuje Twoja czcicielka!!!
Szczęśliwego Nowego Roku 2011 dla wszystkich ojców posługujących.
E.E. - 30 grudnia 2010
Matko Boża Nieustającej Pomocy,
błagam Cię, Matko, pomóż mi w tych trudnych dniach, pomóż przetrwać, daj mi siłę, chroń i strzeż, daj łaski, o które proszę każdego dnia, przecież nie mogę się poddać, niech otrzymam pomoc, o którą proszę.
Błagam Cię zlituj się nade mną.
Twoja czcicielka
Kasia - 27 grudnia 2010
Bardzo proszę o modlitwę o pozytywne rozwiązanie bardzo ważnej, związanej z moim małżeństwem, sprawy.
Dorota - 27 grudnia 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo Sługi Bożego kard. A. Hlonda wyproś u Boga zdrowie i opiekę dla mojego brata i Marty.
Maria Magdalena - 26 grudnia 2010
Proszę o modlitwę o mojej intencji, aby jak najszybciej zakończyły się oskarżenia mojej osoby i pokój zagościł w moim sercu.
Maryjo, Matko Jezusa Chrystusa i Matko nasza, Pocieszycielko nasza, wstaw się za mną w swojego Syna. Niech łaska Jego rozjaśni dni życia mego.
Panie, nie umiem dziękować, ale przyjmij moje milczenie...
Matka - 21 grudnia 2010
Proszę o modlitwę o ochronę dla córki Karoliny przed grożącymi jej niebezpieczeństwami.
Dorota - 20 grudnia 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Joanny Molla dopomóż mi w tych ważnych dla mnie intencjach, które zawierzam Jej wstawiennictwu.
Sylwia - 20 grudnia 2010
Matko Najświętsza, proszę Cię o opiekę i błogosławieństwo szczególnie w tym ważnym dla nas dniu. Daj nam siłę i spokój, abyśmy potrafili przyjąć wolę Boga.
Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski i za to, że zawsze jesteś przy mnie.
Arek ze Szczecina - 19 grudnia 2010
Kochani, życzę wam zdrowych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2011.
Życzę zdrowia, szczęścia, pogody ducha, opieki Boga i Matki Bożej.
Za trud, pomoc, za miłość, wsparcie, zrozumienie, za serce, za bezustanną pomoc dla mnie. Nie wiem, czy tym samym potrafię się kiedyś odwdzięczyć.
Z wyrazami szacunku Arek ze Szczecina.
Bóg zapłać.
H.K. - 19 grudnia 2010
Matuchno Kochana, dziękuję Ci, że było mi dane przeżyć wspaniałe nocne czuwanie, przed Twym obliczem z grupą o.Mariusza.
Dziękuje Twoja czcicielka!!
Elżbieta - 17 grudnia 2010
Matko, Maryjo ukochana, miej w opiece moje dzieci - Mateusza i Martynkę. Daj im siły w przedzieraniu się przez życie, zdrowie i swoją opiekę. Zawsze i wszędzie. Mateńko najdroższa, opiekuj się moimi rodzicami - Teresą i Wiesławem. Wspieraj ich i ochraniaj. Daj siłę mojemu mężowi Marcinowi, oraz zapał na nowy rok. Wspieraj moją siostrę Justynkę i jej narzeczonego Macieja.
Dziekuję Ci, Mateńko, że byłaś z nami przez cały ten czas. Nie opuszczaj Nas nigdy. Chroń, trzymaj za rękę. Daj siłę i wiarę w lepsze dni.
Przemek Karczmarek, Lipków - 16 grudnia 2010
Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia osiemnastoletniego Mateusza.
T.J. - 16 grudnia 2010
Proszę o modlitwę w intencji mego męża Jacka, o Światło Ducha Świętego dla niego, aby zerwał wszelkie kontakty z ludźmi, które są zagrożeniem dla naszej rodziny.
Grażyna z Poznania - 12 grudnia 2010
Zwracam się z błagalną prośbą za moją przyjaciółką Kasią, która ma w czwartek operację guza na jajniku. Modlę się o pomyślną operację, za lekarza, który wykonywać ją będzie, oraz za dobry wynik operacji, aby guz nie okazał się rakiem złośliwym. Modlę się również, aby jej mąż i jego matka zaprzestali krzywdzić ją fizycznie i psychicznie. Boże, postaw na jej drodze prawych, wierzących prawników, aby nie dali wiary obrzydliwym kłamstwom męża, teściowej, aby zaprzestali manipulować dziećmi, które chcą jej odebrać, pozbawiając praw rodzicielskich, mówiąc, że jest fanatyczką religijną i przynależy do sekty. Sekta wg nich to Szkoła Nowej Ewangelizacji, a fanatyzm, to silna, niezłomna wiara Kasi. Mąż i teściowa to osoby niewierzące, nienawidzące praktyk religijnych i Kościoła.
Modlę się o ich nawrócenie.
Marek - 12 grudnia 2010
Szczęść Boże.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia moich oczu ponieważ mam nieuleczalną wadę wzroku.
Z serca gorące: Bóg zapłać.
Dorota - 12 grudnia 2010
Matko Boża przez wstawiennictwo św. Mikołaja uczyń cud w tych dwóch intencjach, w których odprawiam nowennę.
N.N. - 12 grudnia 2010
Proszę o modlitwe za zmarłych: z rodziny Sobieskich, Woźniaków, za Mariana, Halinę, Leona, Marię, Janinę, Felka, Przemka, Zygmunta, Stanisława, Michalinę, Kazimierza, Natalię, Elizę, za wszystkich księży, siostry, misjonarzy, za ofiary poległe w Smoleńsku, Grenoble, i we wszystkich katastrofach, oraz poleconymi Bogu.
Bóg zapłać.
Katarzyna - 12 grudnia 2010
Matko Nieustającej Pomocy, błagam wstawiaj się do Boga za mną, aby obdarzył mnie swoim miłosierdziem i wysłuchał moje błagania o łaskę, której tak bardzo potrzebuję i pragnę.
Elżbieta - 10 grudnia 2010
Matko, Maryjo Ukochana, miej w opiecę Julię Saję, pozwól tej małej i słodkiej dziewczynce znowu cieszyć się zdrowiem i życiem.
Elżbieta - 10 grudnia 2010
Matko, Maryjo Ukochana, opiekuj się Mateuszem i Martynką, Marcinem, Teresą i Wiesławem.
Przynieś wreszcie upragniony spokój Justynie i Maciejowi.
Dziekuję Ukochana Mateńko za wszystko.
Piotr z Torunia - 9 grudnia 2010
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę o łaski dla Darii z Torunia i Agnieszki - wdowy spod Bydgoszczy, o zdrowie dla rodziców.
Matka - 7 grudnia 2010
Drodzy Ojcowie - proszę o modlitwę w intencji syna Huberta o pomyślne zdanie egzaminu praktycznego i uzyskanie przez niego prawa jazdy oraz o znalezienie stałej pracy na utrzymanie rodziny.
Prosi Matka D.M.
T.R. - 6 grudnia 2010
Proszę o modlitwę w intencji p. Małgorzaty Szemis, zmagającej się z chorobą nowotworową trzustki, by Pan obdarzył ją siłami do dźwigania tego krzyza i ją umacniał w cierpieniu, a jeśli taka jest Jego wola, to proszę o uzdrowienie.
Elżbieta - 6 grudnia 2010
Matko, Maryjo ukochana,
miej nas w swojej opiece,
miej nas w swojej pieczy,
dbaj o moje dzieci,
o Mateusza i Martynkę,
o rodziców,
męża Marcina,
o siostrę Justynę.
Maria z Inowrocławia - 6 grudnia 2010
O pracę dla Moniki Lewandowskiej oraz o potrzebne łaski dla niej i jej męża.
Dorota - 5 grudnia 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. O. Pio wyproś Dawidowi łaskę nawrócenia i pokory.
Czcicielka - 4 grudnia 2010
Bardzo proszę o modlitwę za duszę mojej kochanej mamy, która odeszła w minioną niedzielę. Proszę o siły dla całej naszej rodziny, która pozostaje w głębokiej żałobie.
Kasia - 3 grudnia 2010
Bardzo proszę o modlitwę o pozytywne rozwiązanie bardzo ważnej dla mnie sprawy związanej z moim przyszłym małżeństwem.
Beata i Artur - 2 grudnia 2010
Szczęść Boże!
Przede wszystkim chciałam podziękować za modlitwę, o którą jakiś czas temu prosiłam w intencji mojego męża - i którą Pan Bóg wysłuchał.
Bóg zapłać !
Dziś wraz z mężem - pragniemy prosić o modlitwę w intencji naszych sąsiadów - małżeństwa Agnieszki i Zbyszka oraz ich córek, aby Pan Bóg odnowił sakrament małżeństwa i obdarzył ich wzajemnym szacunkiem, przebaczeniem i miłością, wlewając w serca pokój oraz przymnażając wiary i nadziei oraz za kolegę Wacława, aby Pan wyprostował Jego ścieżki - bo po ludzku to niemożliwe.
Piotr z Torunia - 2 grudnia 2010
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę o szczęśliwe małżeństwo dla Agnieszki obecnie Ścisło, pochodzącej ze Sicienka, a mieszkającej obecnie we Wrocławiu. Niech Bóg uczyni ich chrześcijańską rodziną, gdyż są ze sobą szczęśliwi.
Sebastian z Kiełczewa - 1 grudnia 2010
Matko Boża, proszę Cię, miej w Swojej opiece Moją rodzinę i w szystkich, których wspominam w codziennej modlitwie. Wypraszaj u swego Syna potrzebne łaski wedle jego woli. A jeśli, dobra Matko, i ja jestem godzien Twej opieki, to błagam o codzienną opatrzność Twoją.
Dorota - 28 listopada 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Józefa uczyń cud w tych tak ważnych dla mnie intencjach znanych Tobie.
Piotr z Torunia - 28 listopada 2010
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica!
Proszę o modlitwę za zmarłych: dziadka Bernarda, babcię Reginę, wujka Heńka, wujka Kazika, pani Małgorzaty Andruszkiewicz z ośrodka dla niewidomych i słabo widzących imienia L.Brailla z Bydgoszczy, Ryszarda Lipińskiego, pana Waldka Matusiaka, pana Jana Ułanowskiego, dziadka Stanisława i babcię Agatę, ofiary katastrofy spod Smoleńska, a także w obronie życia poczętego, o wszelkie łaski dla mnie w moim miejscu pracy, o łaski dla Ani Tymm z Drezdenka, Marty Zibert z Bydgoszczy, Mariny ze wspólnoty Saruel, abym nie zmarnował swojego wykształcenia magisterskiego, aby niewidomi w Polsce mieli pracę, w intencji rodziców, w intencji Darii z Torunia, abym mógł związać się z którąś z wymienionych tu wierzących dziewczyn. Proszę w tych intencjach o modlitwę do Matki Bożej, Świętego Józefa, Świętego Andrzeja Apostoła, Świętej Anny, Świętej Marty, Świętych patronów osób niewidomych, Apostołów Piotra i Pawła i sługi Bożego JanaPawła II.
E.E. - 28 listopada 2010
Matko Boża Nieustającej Pomocy! Błagam Cię, opiekuj się moją rodziną, daj pomoc i wysłuchaj mych próśb, ześlij pomoc, opiekuj się w tych najbliższych dniach. Podpowiedz mi, co mam zrobić.
Twoja czcicielka.
A.K. - 24 listopada 2010
Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej mamy: o zdrowie i dobrą pracę dla niej.
Bóg zapłać.
Elbieta - 24 listopada 2010
Maryjo Ukochana, miej nas w swojej opiece.
Strzeż nas, opiekuj się moimi dziećmi. Błagam, pozwól im przeżyć w spokoju życie, bez agresji, wojen i tragedii.
Dorota - 23 listopada 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Józefa, dopomóż mi w moich sprawach zawodowo-finansowych, aby wszystko pomyślnie się ułożyło.
H.K. - 23 listopada 2010
Matuchno Kochana, błagam o wstawiennictwo u Syna Twego, aby mój mąż miał siły w walce z chorobą, aby zniósł dzielnie i bez powikłań jodoterapię, której będzie poddany 26.11. Matuchno, miej go w swojej opiece!
Prosi i dziękuje - Twoja czcicielka!!
Ola - 18 listopada 2010
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji.
Mam 20 lat, historia mojej rodziny jest bardzo skomplikowana i trudna. Od 2 lat nie mieszkam w domu, praktycznie nie mam kontaktu ani z rodzicami, ani z bratem. A niezwykle mi go brakuje. Tylko, że normalnego, zdrowego... Każda próba jego nawiązania kończy się wielkim bólem i porażką. Pan Bóg stawia na mojej drodze wielu naprawdę świętych ludzi - ojca duchowego, wspólnotę, przyjaciół, a nierzadko obcych ludzi, którzy mi pomagają cały czas. Staram się z całych sił stanąć na równe nogi i uczę się tej dojrzałości chrześcijańskiej i emocjonalnej. Mimo to, ciągle mam duży problem z nawiązywaniem trwałych relacji damsko - męskich. W ciągu 3lat miałam trzech chłopców, ale z żadnym z nich nie byłam w stanie związać się dłużej niż pół roku. Ostatnią taką relację zakończyłam miesiąc temu... Niestety kolega bardzo cierpi, a ja wiem, że to na pewno nie jest osoba, z którą chciałabym wiązać przyszłość. Teraz pojawiła się kolejna osoba (a wcale jej nie szukałam!), której się podobam z wzajemnością. I jest to pierwszy chłopak, do którego nie mam od początku żadnych "zastrzeżeń" związanych z charakterem i wyglądem.
Jest we mnie ogromne pragnienie stworzenia kiedyś szczęśliwej rodziny katolickiej, jak i nawiązanie trwałej relacji. Nie chcę już ranić ani być raniona. Nie chcę uciekać kiedy pojawią się jakieś problemy. Nie chcę bać się swoich zranień i przekleństwa rodziców. Proszę o modlitwę w intencji tej sytuacji i o światło Ducha Świętego, o dar miłości, męstwa i wierności. Abyśmy potrafili razem z Pawłem przejść z delikatnością trudną sytuację we wspólnocie (mój poprzedni chłopak - przyjaciel, oraz była dziewczyna Pawła są w tej samej wspólnocie co my) i patrzeć z odwagą w przyszłość. Błagam Boga o stałą i wierną relację!
Dziękuję za modlitwę.
Jolanta - 17 listopada 2010
Proszę o modlitwy w intencji pomyślnego dla mnie przebiegu sprawy apelacyjnej w dniu 22 listopada i rozwiązanie wszystkich moich problemów, których tak wiele spadło na moje barki po śmierci moich bliskich.
A.A. - 16 listopada 2010
Matko Najświętsza, proszę Cię o siły dla Tatusia i całej rodziny w walce z chorobą...
Wyproś u Swojego Syna łaskę uzdrowienia...
Asia z Poznania - 16 listopada 2010
Z całego serca proszę o modlitwy wstawiennicze za moją siostrę Ewę w intencji uzdrowienia jej z choroby alkocholowej. Z całego serca proszę o siłę dla niej. O pokój i harmonię w rodzinie.
Dziękuję całym sercem.
Z.Ch. - 16 listopada 2010
Proszę o modlitwy za dusze Kingi, Basi, Barbary, Urszuli, Józefy, Marii, Damiany, Kunegundy, Bolesława, Tadeusza, Franciszka, Mirka, Czesława, Jerzego, Sławka, Gerarda, Gerci, za dusze z rodziny Schumann, Hoppe, Chrząstowskich, Mełnickich, Kowalskich, Zapalskich, Kotowicz, Gibowskich, Felendzer, Rożnowskich i Cieślak, żeby BOG OJCIEC WYBACZYŁ im grzechy i ZAPROWADZIŁ do KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO.
Dorota - 16 listopada 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo bł. ks. J. Popiełuszko błogosław mojej mamie w zdrowiu, i w codziennym życiu.
Elżbieta - 16 listopada 2010
Matko Maryjo Ukochana, pomóż mi. Pomóż mojej rodzinie. Opiekuj się moimi dziećmi Martynką i Mateuszem. Oddal zabieg Mateusza na zawsze. Chroń moje dzieciaki i nas wszystkich. Niech moja siostra Justyna szczęśliwie połączy się ze swoim narzeczonym Maciejem. Miej w opiece moich rodziców.
Maciek z Piastowa - 15 listopada 2010
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji chorej mamy koleżanki z pracy, o uzdrowienie z choroby oraz o wiarę dla Jej całej rodziny.
Agnieszka - 12 listopada 2010
Szczęść Boże!
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!
Dziękuję za modlitwę, jest bardzo skuteczna, wiele problemów, o których pisałam w intencjach, jest już rozwiązanych! Ale jest jeszcze jedna moja prośba o wzmożoną modlitwę za bardzo ciężko chorą Jadwigę, która jest moją matką chrzestną. Z największą ufnością w miłosierdzie Boga proszę o modlitwę w intencji zdrowia Jadwigi. Chociaż po ludzku jest to już niemożliwe, to dla Boga jest możliwe.
Bóg zapłać!
Maria - 10 listopada 2010
Proszę o modlitwę o wiarę i naprawienie relacji w małżeństwie Marcina i Moniki, Daniela i Agnieszki.
A. - 9 listopada 2010
Proszę o modlitwy w intencji trzeźwości Rafała, o jego nawrócenienie i przemienienie.
Dorota - 8 listopada 2010
Matko Boża, wymódl wieczny odpoczynek zmarłym z mojej rodziny, rodziny Dawida, a także tym duszom, które polecam w swoich wypominkach.
Matka - 8 listopada 2010
Szczęść Boże!
Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy o stałą pracę w życiu opartym na fundamencie wiary na co dzień dla nowo poślubionych małżonków Kasi i Huberta oraz o szczęśliwe narodzenie ich dziecka prosi matka.
Teresa z Opoczna - 7 listopada 2010
Proszę Mateńkę o modlitwę w intencji mojej rodziny męża, trójki dzieci z ich rodzinami, jak również pokornie błagam o moje zdrowie oraz o wzajemną miłość w rodzinie.
Proszę o Miłosierdzie Boże dla zmarłych Rodziców moich i męża, za dziadków, za znajomych, za przyjaciół, którzy odeszli do Pana.
Modli się zawsze i prosi o modlitwę Teresa z Opoczna.
Elżbieta z Jeleniej Góry - 7 listopada 2010
Kochana Matuchno!
Dziekuję Ci za wszystkie otrzymane łaski i proszę Cię o łaskę uzdrowienia uwolnienia, pojednania dla moich dzieci Gosi i Tomka. O uleczenie języka od brzydkich słów męża Józefa, o pokój serca i łaskę zdrowia. Jeśli jest taka wola Boża.
Twoja czcicielka.
H.K. - 7 listopada 2010
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, proszę, wspieraj mojego męża w walce z chorobą, aby nabierał siły przed następną jodoterapią w CO Gliwicach, o zdrowie dla lekarzy prowadzących.
Dziękuje Twoja czcicielka.
M.D. - 5 listopada 2010
Maryjo,
wyproś łaski dla Moniki. Pomóż jej w tym trudnym dla niej czasie. Daj pomyślnie zakończyć sprawy związane z kredytem. Niech ten czas będzie czasem obfitowania w Twojej miłości. Panie Jezu, daj jej poczuć Twoją obecność i troskę. Wspieraj ją i spraw, żeby nigdy nie czuła się osamotniona.
Jagoda z Torunia - 2 listopada 2010
Proszę o modlitwę w intencji x.Jacka, który walczy z krzyżem swojej choroby nowotorowej, o siły w walce z chorobą. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Kuby oraz w intencji siedmioletniego Tomka, który walczy z nowotworem, a lekarze nie dają mu szans, o siły w walce z chorobą dla niego i całej Jego Rodziny.
Bog zapłać.
Tomek - 2 listopada 2010
Szczęść Boże,
bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy. Szukam już bardzo długo i bardzo cierpię. Jest mi bardzo trudno. Mam 28 lat i wykształcenie wyższe - prawo.
Pozdrawiam.
E.E. - 2 listopada 2010
Matko Boska Nieustającej Pomocy,
Błagam Cię, pomóż mi w tych trudnych chwilach, pomóż mi pozałatwiać pozytywnie wszystkie rozpoczęte sprawy, daj mi siłę i pomóż mi przetrwać ten krytyczny miesiąc, niech nadejdzie pomoc obiecana, niech wreszcie dostanę tę pracę chałupniczą, osoba, która obiecała mi pomóc, niech się do mnie odezwie. Żyję ciągle nadzieją, że coś się poprawi w moim zyciu, nie poddaję się bo wiem, że Ty jesteś ze mną zawsze - chronisz mnie, pomagasz mi i wspierasz mnie. Ja to wiem i czuję, przecież ja chcę też dobrze, i chcę i pomagam innym, nie w takim wymiarze na jaki oczekują, ale jakim tylko mogę, a to i tak dużo jest z mojej strony.
Mateńko, pomóż mi pozałatwiać te wszystkie trudne, rozpoczęte sprawy, pomóż mi, daj łaski, o które proszę, żebym mogła trochę odsapnąć, bo u mnie obecnie problem goni problem, pomóż mi, jutro niech wszystko pozałatwiam bezproblemowo i ze zrozumieniem.
Błaga Cię Twoja czcicielka.
M. z Torunia - 2 listopada 2010
Boże, pełen miłosierdzia, który mieszkasz na wysokoś ciach, znajdź odpoczynek pod skrzydłami Twojej dobroci, dla duszy mojego tatusia Mariana, który odszedł bardzo cicho i szybko...
Daj też pokój serca mamie.
Dorota - 1 listopada 2010
Matko Boża, obdarz łaską zdrowia moją mamę i moje rodzeństwo.
Kasia - 31 października 2010
Bardzo proszę o modlitwę, za wstawiennictwem Matki Bożej, o pozytywne rozwiązanie pewnej bardzo ważnej sprawy.
Bożena z Lądka Zdroju - 28 października 2010
Serdecznie proszę o modlitwę w intencji moich dzieci, rodziców, siostry z rodziną i wszystkich krewnych, bliskich, sąsiadów i znajomych. Proszę, aby Dobry Bóg dopomógł nam, abyśmy przestali grzeszyć i zaczęli żyć pełniąc Jego Wolę. Proszę gorąco o zdrowie duszy i ciała dla nas oraz o łaskę ucziwej pracy i nauki. Proszę również o łaskę wzajemnego wybaczania i szacunku. Niech dobry Bóg wybaczy grzechy nam i naszym zmarłym, szczególnie tym najbliższym i najbardziej potrzebującym modlitwy.
Elżbieta - 28 października 2010
Matko, Maryjo ukochana.
Miej w opiece moje dzieci Martynkę i Mateusza, otocz je swoją miłością, pilnuj też mojego męża Marcinka, rodziców i siostrę Justynę.
E.E. - 27 października 2010
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Błagam, pomóż mi w tych wszystkich trudnych sprawach, niech je pozałatwiam i żebym mogła wreszcie zacząć normalnie żyć, żebym załatwiła pieniądze i pracę chałupniczą, i miej mnie w swej opiece, pomóż mi, daj siłę, Matko, ratuj mnie pomóż mi wyjść z tej pętli finansowej, niech mój mąż choć troszkę lepiej się poczuje, żebym mogła jak najwięcej mu pomóc.
Prosi i błaga Twoja czcicielka.
Barbara z Torunia - 26 października 2010
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mojej kochanej Mamy !!!
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mojej kochanej Mamy !!!
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mojej kochanej Mamy !!!
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mojej kochanej Mamy !!!
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mojej kochanej Mamy !!!
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mojej kochanej Mamy !!!
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mojej kochanej Mamy !!!
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mojej kochanej Mamy !!!
E.E. - 26 października 2010
Mateńko, pomóż mi, rozpętała się burza, w mojej rodzinie nie ma spraw w ludzki sposób rozwiązywanych, prawdą się nic nie osiągnie. Pomóż mi, daj siły, bo ja już nie radzę sobie z niczym, tak potrzebuję Twej pomocy i opieki, Ty zawsze mi pomagałaś i teraz mnie nie opuszczaj, przecież wiesz, jaka jest prawda i jaka moja sytuacja i rzeczywistość.
Twoja czcicielka
Dorota - 25 października 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo bł. ks. J. Popiełuszko, obdarz moją mamę łaską zdrowia.
B.R. - 25 października 2010
Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca dla Karoliny, o powrót syna do kościoła oraz o uwolnienie naszej rodziny od nałogów.
Izka - 24 października 2010
Kochana Mamusiu, proszę Cię o uzdrowienie dla Tatusia z ciężkiej choroby, o pozytywne leczenie oraz o siłę dla całej Rodziny w walce z chorobą. Dziękuję Ci za Nią i proszę - wspieraj nas nieustannie...
E.E. - 23 października 2010
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Chroń i strzeż, pomagaj i wspieraj. Matko, nich ten pracodawca da tę pracę, żeby było można zarobić i ratować się w spłatach. Matko, zlituj się nad nami, tak bardzo chcę wyjść z tego dołka. Mogę pracować dzień i noc, aby tylko dostać pracę.
Monika - 22 października 2010
Z całego serca proszę o modlitwę w intencji Macieja,aby nasza Matenka Nieustającej Pomocy odmieniła jego serce na miłość do mnie i Dominiczka,aby wrócił do mnie i mojego synka tak bardzo go kochamy,błagam o wsparcie w modlitwie.
Zrozpaczona ale pełna wiary w Bożą pomoc prosi Monika.
E.E. - 22 października 2010
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Błagam, pomóż mi i mojej siostrze w trudnej sprawie, uchroń nas od wojny rodzinnej i rodzinnego kataklizmu. Moja siostra dała mi pieniądze bez wiedzy szwagra, żeby mi pomóc, a teraz szwagier chce iść do banku i wybrać jutro pieniądze, a tam jest pusto i nie wiemy, co mamy teraz zrobić. Z banku pożyczki nie możemy wziąć, pożyczyć też nie ma od kogo i jest kataklizm. Pomóż, nie wiemy, co mamy teraz zrobić, będzie wrzeszczał na siostrę i co ona ma mu powiedzieć. Ona nie chce mu powiedzieć, że mi dała te pieniądze, bo wie, że każe mi je oddać, a ja też nie mam 5 tysięcy, żeby jutro oddać do godziny 9 rano. Matko, doradź co mamy zrobić, co mu powiedzieć, że na co wydała te pieniądze. Mateńko, podsuń nam jakiś pomysł, siostra w szoku, ja w drugim i nie wiem, co jej doradzić, co ma powiedzieć.
Mateńko, ratuj nas jutro.
Twoja czcicielka.
Elżbieta - 21 października 2010
Ukochana Matko, Maryjo Przenajświętsza.
Miej nas w swojej opiece.
Chroń moje dzieci Martynkę i Mateusza.
Opiekuj się mężem Marcinem, rodzicami, teściami i siostrą Justyną.
Asia Sawicka - 20 października 2010
Bardzo proszę o modlitwę za moją córeczkę Patrycję, która urodziła się 13.10.2010. Urodziłam ją w 30 tygodniu ciąży ponieważ miałam zatrucie ciążowe, niestety lekarze nie mogli czekać. Moja malutka przeszła 18 października operację - pękło jej jelitko i doszło do zakażenia organizmu. Jest w stanie bardzo ciężkim na Intensywnej Terapii w Zabrzu. Jest teraz noc, jestem po tabletkach uspokajających, a ja płaczę i odchodzę od zmysłów, została mi tylko wiara i nadzieja, że ona z tego wyjdzie.
Pokornie proszę pomódlcie się za nią. Wierzę, że modlitwa pomoże jej wytrwać te trudne chwile i wyzdrowieć, a w przyszłości nam, rodzicom, cieszyć się patrząc jak dorasta.
Bóg Zapłać!
Wszelkie maile proszę wysyłać na adres asia_asd@op.pl.
Magda - 18 października 2010
Maryjo, zabierz reiki i wszelkie energie. Ja bardzo cierpię. Proszę, zabierz teraz, aby nigdy więcej nie wróciły. Ty wszystko możesz.
Dziękuję.
E.P. - 17 października 2010
Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus!
Pragnę prosić o modlitwę za mojego kuzyna Łukasza o uwolnienie od uzależnienia od narkotyków, o uwolenienie od prób samobójczych, nawrócenie oraz otwarte serce dla niego i całej jego rodziny na uzdrawiającą moc Miłości Bożej.
Przyjdź Duchu Święty!
H.K. - 17 października 2010
Matuchno Kochana dziękuję za wyproszone łaski, za szczęśliwy przebieg radioterapii, którą przechodził mój mąż, za nadzieję na dalsze leczenie!!
Dziękuje Twoja czcicielka.
K.P. - 16 października 2010
Panie Jezu, proszę Cię o dobrego i kochanego męża.
brat Adrian - 15 października 2010
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata, który jest chory na autyzm i ogólne zaburzenie psychiczne, określane jako wyjątkowy przypadek w Polsce. Rodzice odchodzą od wiary i upadają fizycznie i psychcznie, ponieważ brat jest bardzo agresywny, a żaden ośrodek nie chce go przyjąć.
K.K. - 14 października 2010
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę o dobre wspólne życie dla Agusi i Krzysia i łaskę pojednania między nimi.
Arek - 14 października 2010
Szczęść Boże!
Przed chwilą się dowiedziałem, że mojej znajomej Pani Marii Hajdul w nocy zmarła mama. Bardzo serdecznie proszę o wsparcie modlitewne dla Pani Marii, która jest po 70-ce i choruje na serce, i jej mamy, by trafiła do nieba.
Bóg zapłać.
Mąż - 12 października 2010
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę za moją żonę Katarzynę, jest słaba i nie ma siły i odwagi do zerwania z życiem w grzechu, w którym tkwi.
H.K. - 11 października 2010
Matuchno Kochana, miej w opiece mojego męża, który jest bardzo chory, który obecnie poddawany jest radioterapii. Aby miał siły i nie poddawał się. Dziękuję za dotychczasowe łaski.
Twoja czcicielka!!!
G.M. - 11 października 2010
Błagam o intensywną modlitwę o cud Bożego Miłosierdzia przez Maryję Matkę Miłosierdzia, aby nie doszło do konsekwencji mojego złego czynu. W piątek powinna się sprawa roztrzygnąć. Gdy Pan Bóg przebaczy grzech i nie dopuści do pewnych konsekwencji, myślę, że przez moje życie i mój wpływ na innych, może odebrać wiele chwały.
Skruszony grzesznik, żebrzący o zmiłowanie!
K.K. - 11 października 2010
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę o dobre wspólne życie dla Agusi i Krzysia i łaskę pojednania między nimi.
Arek - 11 października 2010
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwy w intencji mojej mamy Wiesławy, by dobry Bóg nawrócił moją mamę i udzielił Jej łaski zdrowia.
Bóg zapłać.
A.A. - 10 października 2010
Kochana Matko, błagam Cię o uzdrowienie Tatusia, o pozytywne wyniki leczenia, które teraz ponownie zaczyna, o siłę w walce z chorobą dla Niego oraz Całej Rodziny...
Bóg Zapłać!
Andrzej B. z Lindesnes - 10 października 2010
Proszę o modlitwę o powrót mojej rodziny na łono Kościoła Katolickiego. O powrót Bogumiły, Kazimierza, moich rodziców. I mojego rodzeństwa i ich rodzin, czyli Anety i Artura. O siły i zdrowie dla mnie. O odnalezienie swojego powołania lub znalezienie miłości, jeżeli takie mam powołanie.
Szczęść Boże!
Paweł - 10 października 2010
Gorąco proszę o Modlitwę o uzdrowienie Genowefy i o nawrócenie naszego Rządu, aby wzrastała Cywilizacja Miłości w Polsce i we świecie.
A. - 10 października 2010
BŁAGAM O MODLITWĘ.
Agata - 10 października 2010
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa i żeby mój mąż Krzysztof wrócił do domu.
Agnieszka - 9 października 2010
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!
Proszę o gorącą modlitwę w intencjach:
- o uleczenie z ciężkiej choroby dla Wandy i Henryka
- o uleczenie z nałogu palenia papierosów i powrót do zdrowia dla Piotra i Anny
- o pomoc w uzyskaniu opału na zimę, leków i pracę dla Anny i Piotra
- o uleczenie z nałogu alkoholizmu, pomoc w wychowywaniu syna i nawrócenie dla Edyty
- o uleczenie z ciężkiej choroby dla Jadwigi
- o nawrócenie z buddyzmu i powrót do kościoła katolickiego dla Darka
- o spowiedź św. po wielu latach dla Macieja
- o znalezienie uczciwego najemcy nieruchomości dla Teresy
- o dobrą pracę i dobrego męża dla Elżbiety
- o dobrą żonę dla Piotra i dobrego męża dla Bożeny
- o pomoc przy tworzeniu parafii w Kiełpinie
- o błogosławieństwo Boże dla Agnieszki i Macieja
Bóg zapłać!Szczęść Boże!
Mariola - 8 października 2010
Proszę o modlitwę wstawienniczą o przerwanie łańcucha chorób: migrenowych bólów głowy, zawrotów głowy z powodu błędnika, zaburzeń hormonalnych występujących u mnie. Proszę rownież Boga o stałą pracę dla męża i dla mnie, jak i o pokój w naszych rodzinach oraz o Boże Miłosierdzie dla naszych rodzin.
Bóg zapłać za modlitwę!
K.P. - 7 października 2010
Błagam o szturm do nieba, by Matka Boża uchroniła Filipka od złej decyzji, zwłaszcza 9 października br. o godzinie 12.
Bogda - 7 października 2010
Proszę o modlitwę w intencji otrzymania łaski silnej wiary. Matko, wyproś to u Syna swego. Ty wiesz jak jestem słaba. Pozwól odczuć Swoją opiekę.
N.N. - 6 października 2010
Proszę Cię, Matko Najukochańsza, weź w opiekę mego syna Tomasza, pomóż mu znaleźć dobrą pracę, daj mocną wiarę.
Teresa - 6 października 2010
Matko Majświętsza, dziekuję za otrzymane Łaski. Proszę o Twoje matczyne wstawiennictwo do Boga i Jezusa Miłosiernego w sprawach, które nas dręczą. Oddaję pod Twoją opiekę Rodziców, męża, dzieci, naszą Rodzinę i wszystkich ludzi cierpiących. Proszę również o Błogosławieństwo w pracy.
Twoja czcicielka.
Elżbieta - 6 października 2010
Matko Maryjo Ukochana,
błagam, daj siłę mojej siostrze Justynie,
błagam, niech zakończy się już jej cierpienie.
Proszę najdroższa Matko pomóż jej. Natchnij wiarą, otuchą.
Błagam. Maryjo, najdroższa, wspieraj też moich rodziców.
G.G. - 5 października 2010
JEZU, proszę, obdarz swoimi łaskami moją rodzinę, uwolnij MARKA od porywczości i obdarz go łaską wiary. Uwolnij mnie z depresji i pomóż mi znaleźć pracę. Uzdrów oczy małej AMELKI.
BOŻE, tylko TY potrafisz reaktywować RADIO JÓZEF, proszę Cię o to bardzo.
Michalina - 5 października 2010
Proszę o zdrowie i nowe wolontariuszki oraz wolontariuszy dla wspólnoty Wiaro-światlanej.
ul.Ogrodowa, Chrzanów, woj.małopolskie
Mika - 4 października 2010
Proszę o modlitwę wstawienniczą za ród Mikuśkiewiczów i cały świat!
Kasia - 4 października 2010
Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej mamy, o spełnienie pragnień mojego serca dotyczących Mariusza, o to, bym mogła studiować logopedię i o pracę dla mnie.
Magda - 3 października 2010
Proszę o modlitwę za mnie w intencji wybrania dobrej drogi życiowej i znalezienie męża.
Elżbieta - 1 października 2010
Dziękuję, ukochana Mateńko, za wszystko.
Dziękuję i proszę o nieustającą ochronę dla mojej rodziny. Błagam o opiekę na Mateuszem i Martynką. Nad mężem Marcinem. Opiekuj się też moimi rodzicami Teresą i Wiesławem i siostrą Justyną. Błagam nie opuszczaj nas nigdy. Nie zostawiaj nas samych.
H.K. - 28 września 2010
Matuchno Kochana! Proszę, wyproś łaskę zdrowia dla mojego męża, który bardzo cierpi, o siłę w dalszym leczeniu, żeby wyniki badań były pozytywne. Dziękuję za wszystkie łaski.
Twoja czcicielka!
Dorota - 28 września 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Tereski od Dzieciątka Jezus wyproś u Boga cud w tej intencji, w której odprawiam nowennę.
A.A. - 28 września 2010
Matko Najświętsza, proszę Cię o uzdrowienie mojego Tatusia, o siły dla niego w walce z chorobą, o pozytywne wyniki badań oraz o zdrowie dla Całej naszej Rodziny...
Bóg Zapłać!
Elżbieta - 27 września 2010
Ukochana Mateńko, miej nas w swojej opiece.
Pilnuj, Matko kochana, moich dzieciaczków, proszę Strzeż ich dzień i w nocy.
Chroń Martynkę i Mateusza.
Teresa - 25 września 2010
Proszę o modlitwę w intencji mego męża Jacka, o uzdrowienie go z wszelkich zniewoleń i nałogów, które przeszkadzają mu być dobrym ojcem i mężem.
Bóg zapłać za modlitwę.
Ania - 25 września 2010
Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie mojego chrześniaka Bartosza z alkoholizmu i narkomanii oraz o uzdrowienie jego relacji rodzinnych.
K. - 17 września 2010
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia małżeństwa Katarzyny i Arkadiusza. Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię o wstawiennictwo w otrzymaniu łaski powrotu męża do Boga i rodziny.
W. - 16 września 2010
Proszę o pomoc, o pracowników, o oparcie.
Terenia - 16 września 2010
Matko Boża, proszę o dobrego męża, dar macierzyństwa.
Marta z Bielska - 15 września 2010
Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry. O jej powrót do domu Ojca, nawrócenie i życie w Bożym Duchu. A także o pomoc przy zakupie mieszkania, zdobyciu kredytu. Wspieraj ją, Boże, nieustannie we wszystkich życiowych decyzjach. Daj jej mądrość i odwagę. Niech poczuje, że nie jest sama.
L. - 14 września 2010
Błagam o modlitwę za uratowanie małżeństwa Beaty i Leszka, które przechodzi poważny kryzys, o jego uzdrowienie, przebaczenie, odrodzenie miłości i potrzebne łaski. Proszę o cud przemiany. O opamiętanie męża i powrót do dzieci i żony. Abyśmy odnaleźli drogę powrotną do siebie, aby miłość, wierność, zaufanie i szczere rozmowy były codziennością. Oddaję siebie i moją rodzinę w ręce Najwyższego Pana Naszego.
Bóg zapłać z całego serca za modlitwę.
Beata - 13 września 2010
Bardzo potrzebuję modlitwy, tyle zła w moim życiu, jestem na dnie finansowym, moralnym. Mam koszmarne długi i nie mam jak ich spłacić, mężczyzna, którego kocham, nie chce mnie. Robię złe rzeczy i wołam do Boga o pomoc. Chcę wyjść ze zła, ale kłopoty powodują, że trwam w tym. Proszę o modlitwę w mojej intencji o rozwiązanie problemów finansowych i za Grzegorza, i moją miłość do niego, i wszystko co mam w głębi serca.
Dorota - 13 września 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo Św. Józefa umocnij Dawida w jego dobrych postanowieniach, spraw, aby kierował się w swoim życiu, i w naszym związku, szlachetnymi wartościami.
S.K. - 13 września 2010
Proszę o modlitwę, by wspólny wyjazd Ewy z ludźmi z sekty na Mazury nie doszedł do skutku. O jej powrót do rodziny, do Kościoła, o oddalenie od niej Andrzeja.
Iwona - 13 września 2010
Kochani Ojcowie!
Proszę o modlitwę dziękczynną za odebrane łaski z prośbą o dalsze, a zwłaszcza o światło Ducha Świętego dla lekarzy podczas operacji mojej mamy.
A.A. - 12 września 2010
Matko Najświętsza uproś u Swojego Syna uzdrowienie jednej z najbliższych mi osób, o siłę w walce z chorobą dla niej i dla całej rodziny.
Bóg zapłać...
Łukasz - 11 września 2010
Bardzo proszę o modlitwę w sprawie pomyślnego zdania egzaminów.
Bóg Wam zapłać dobrzy Bracia i Ojcowie za modlitwę.
Maciej z Wałbrzycha - 11 września 2010
Matko Boska, Ty wiesz o co Cię błagam i czego pragnę, ale w tej chwili proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej koleżanki Kamili, jej matki i dziadka.
Błagam, wysłuchaj mnie.
Elżbieta - 10 września 2010
Matko Kochana, Maryjo Najdroższa!
Błagam, uzdrów Tomka z Warszawy, dzieciątko po przeszczepie, zatrute grzybami.
Elżbieta - 10 września 2010
Matko Najdroższa, Ukochana, Jedyna!
Miej w swojej opiece moje dzieci Mateusza i Martynę.
Chroń ich zawsze i wszędzie. Nie opuszczaj przenigdy.
Beata - 9 września 2010
Bardzo proszę o modlitwę, a nawet szturm modlitewny, żebym znalazła dobrą, mądrą pracę na lata. Żebym podejęła decyzję w łasce darów Ducha Świętego. Żebym dzięki temu wyszła z depresji i zaczęła nowe, bardziej świadome życie.
Bóg zapłać za pomoc i wsparcie.
Joanna z okolic Kalisza - 8 września 2010
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Bardzo proszę o modlitwę
Za mojego męża, Arkadiusza, który zginął w 2009 roku w wypadku samochodowym. Tak bardzo go potrzebowałam, zostałam sama z córkami. Tak często brakowało sił. Ale mam cudowne dzieci. Teraz studiują i pracują w Anglii. Powierzam Bogu opiekę nad nimi. Takie życie, dzieci muszą same zadbać o dalszą edukację, ja sama nie dałabym rady je wykształcić. Jestem z nich dumna, są kochane i troskliwe, tak bardzo nie chciały mnie zostawić, ale cóż ja mogę im dać oprócz miłości, życie jest jakie jest. Boże mój, proszę o miłość, tak długo jestem sama. Panie, czy taka wola Twoja...
Panie, samotność jest straszna. Tak bardzo pragnę kochać i być kochaną.
Tak bardzo pragnę ciepłego rodzinnego i bezpiecznego domu przy boku kochanego mężczyzny.
Tak bardzo jestem samotna, choć nie mogę tego zdradzić moim dzieciom, niech im tam będzie lepiej. Panie, wspieraj je.
Praca, którą wykonuję, przecież muszę spłacić długi...
Panie, dopomóż, by praca, którą wykonujemy dawała także poczucie spełnienia i satysfakcję. Pracuję w finansach, nie dlatego że to lubię, muszę przecież spłacić kredyty, bez których nie wychowałabym dzieci, nie mogłyby się uczyć. Panie, dopomóż mi unormować wszystkie zobowiązania. Tak brakuje mi zdrowia, bezpieczeństwa, miłości, bezpieczeństwa. Tak bardzo pragnę stabilizacji i spokoju.
Panie, pomóż, wyprostuj moje ścieżki.
Magda i Bartek z Poznania - 8 września 2010
Chcielibyśmy prosić o modlitwę o zdrowie dla urodzonego w zeszły piątek Jasia, jeszcze przebywa z mamą w szpitalu ponieważ ma infekcję dróg moczowych.
Bóg zapłać i jeszcze raz prosimy o modlitwę o zdrowie dla dziecka.
Rodzice.
Tomek z Krakowa - 6 września 2010
Bardzo proszę o modlitwę, o zdrowie dla mojej mamy, żony, oraz o natchnienie, wytrwałość i pokonanie problemów z pracą magisterską.
Bóg zapłać.
Sławek - 6 września 2010
Proszę o modlitwę wstawienniczą o przerwanie łańcucha chorób oczu, nóg i innych występujących w mojej rodzinie. O uzdrowienie i Miłosierdzie dla mnie i mojej rodziny prosi Sławek.
Bóg zapłać za modlitwę!
Sylwia - 3 września 2010
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej MAMY.
Ola - 1 września 2010
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej mamy, która obecnie przechodzi bardzo ciężką depresję, aby Pan Bóg się nią zaopiekował.
Bóg zapłać!
S.K. - 31 sierpnia 2010
Proszę o modlitwę o ochronę przed wszelkim złem, przed grożącym nam niebezpieczeństwem, o uwolnienie córki Ewy z sekty, o oddalenie od niej żonatego Andrzeja, o ujawnienie prawdy o nim, o zakończenie ich kontaktów, o bezpieczny powrót córki do Kościoła i rodziny, o pojednanie, miłość i pokój w rodzinie, o zdrowie, o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i Światło Ducha Świętego w tej trudnej sytuacji, o pomyślne zakończenie trudnej sprawy spadkowej.
Artur, Skarżysko - 30 sierpnia 2010
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny. Poprzez wasze wstawiennictwo modlitewne proszę o spokój, szczęście, miłość i radość w mojej rodzinie, a szczególnie, aby dobry Bóg wspomagał moją mamę w codziennych obowiązkach.
Ewa - 30 sierpnia 2010
Matko Boska, zlituj sie nad Alexandrem, który jest chory na raka. Matko Kochana, wstaw sie do Pana Jezusa o wyleczenie Alexandra. Nie odmawiaj mi tej prośby, daj mi wiarę i nadzieję i uzyskaj dla Alexandra tę łaskę uzdrowienia.
Dziękuję Matko, Boziu Kochana.
Ela - 29 sierpnia 2010
Proszę, za wstawiennictwem Matki Bożej Jasnogórskiej, o łaskę nawrócenia, dary Ducha Świętego oraz cud miłości osoby, którą noszę w swoim sercu.
Dorota - 29 sierpnia 2010
Matko Boża, spraw, aby miesiąc wrzesień obfitował w Boże cuda i łaski w moim życiu.
Grażyna - 29 sierpnia 2010
Maryjo, ratuj mnie, błagam, ratuj, ratuj, ratuj. Już nie mam sił żyć, zostałam zniszczona i jeżeli Ty mi nie pomożesz, Matko, zginę z nędzy i rozpaczy.
Grażyna - 26 sierpnia 2010
Maryjo, modlę się do Ciebie za moją siostrę, aby umiała wykazywać się kompromisem. Wiem, że przed nią trudny okres, dlatego proszę, wlej w jej serce pokój i otwartość na wspólne zamieszkanie z moim synem z rodziną. Niech sercami ich kieruje wspólne dobro, miłość, wyrozumiałość. Maryjo, wyślij Anioły, aby czuwały i pomagały. Bardzo się o nich troszczę, błagam, pomóż mi Matko i wlej w moje serce pokój. Oddaję moje cierpienie i błagam o błogosławieństwo Boże i Twoją Maryjo nieustanną pomoc.
Twoja wierna córka.
Barbara - 25 sierpnia 2010
Zwracam się z prośbą o modlitwę za moją ukochaną Mamę Bożenę, która jest chora - ma porażenie struny głosowej, miała robione RTG klatki piersiowej i jest podejrzenie guza płuca. 31.08.2010 idzie na badania lekarskie do szpitala (bronchoskopię i jak będzie potrzeba tomograf komputerowy).
Bardzo się o nią martwię i proszę o modlitwę o Jej uzdrowienie.
Bardzo Ją kocham i chciałabym, aby była z Nami jak najdłużej - zdrowa i szczęśliwa.
Bardzo dziękuję.
H.K. - 25 sierpnia 2010
Matuchno Kochana ,dziękuję Ci za wyproszone łaski, za Twą opiekę nad moją rodziną, za to, że mój mąż nabiera siły po radioterapii. I wierzę, że z Twą pomocą następną zniesie bez powikłań.
Twoja czcicielka.
A.A. - 22 sierpnia 2010
Ukochana Matko, proszę Cię o uproszenie u Twego Syna łaski uzdrowienia dla mojego Tatusia; Dziękuję Ci za Moją Rodzinę i proszę Cię o zdrowie i siły w walce z chorobą...
Wspieraj i chroń nas nieustannie...
Joanna - 20 sierpnia 2010
Od dłuższego czasu mam ciągle problemy z zębami i dziąsłami. Dbam o nie, często odwiedzam stomatologów, wydałam dużo pieniędzy, a jednak pojawiają się kolejne problemy. Proszę o modlitwę, aby Dobry Bóg uzdrowił je i wzmocnił.
Dorota - 17 sierpnia 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo Św. Józefa umocnij mój związek z Dawidem mocą pięknej miłości.
Lidia - 16 sierpnia 2010
Proszę modlitwę w intencji mojego męża Jana, o wyrwanie go z mocy zła i powrót do Chrystusa i rodziny, oraz o ocalenie naszego małżeństwa przed złem rozbicia i rozwodu.
Zatroskana żona Lidia.
H.K. - 15 sierpnia 2010
Matuchno Kochana dziękuje za wstawiennictwo u Syna Swego, za to, że rozpoczęto jodoterapię, miej mojego męża w swojej opiece, aby dzielnie znosił i nabierał siły do dalszego leczenia. Błogosławieństwo dla lekarzy z CO-Gliwice.
Dziękuje i prosi Twoja czcicielka.
Ilona z Wołomina - 14 sierpnia 2010
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Roberta, który jest w ciężkim stanie w szpitalu w Ostravie [ma obrzęk mózgu i jest w śpiączce farmakologicznej]. Czekają na niego małe dzieci i żona. Wypadek zdarzył sie dwa dni temu w okolicy jego domu. Jechali z synkiem na rowerach i prawdopodobnie uderzył w niego samochód. Zabrali go śmigłowcem do szpitala. Teraz lekarze walczą o jego życie. Jego żona, choć też jest lekarzem, nie może mu pomóc. Ma 37 lat, a tu takie doświadczenie. Wszystko ma sens, dlatego w modlitwie, ciszy, cierpliwości czekamy.
Proszę o modlitwę.
Bóg zapłać.
Grażyna - 11 sierpnia 2010
Maryjo, błagam Cię, czuwaj wraz ze świętymi Aniołami podczas spisywania umów sprzedaży mieszkania syna Krzysztofa. Proszę, czuwaj, żeby nabywcy okazali się uczciwi i nie próbowali oszukać syna. Proszę, aby wszystko odbyło się rzetelnie i uczciwie i aby syn, jak i kupujący byli wzajemnie zadowoleni. Pomoż w znalezieniu uczciwych kupców na mieszkanie teściów i aby ten problem zakończył się jak najszybciej i uczciwie.
Matko, tylko w Tobie pokładam ufność i całą moją nadzieję.
Czcicielka Grażyna.
A.A. - 10 sierpnia 2010
Matko Najświętsza, uproś u swojego Syna łaskę uzdrowienia dla Mojego Tatusia, spraw, aby wreszcie sprawy potoczyły się po naszej myśli... Wspieraj naszą rodzinę nieustannie...
Bóg zapłać.
Dorota - 10 sierpnia 2010
Matko Boża przez wstawiennictwo św. Rity wyproś moc darów Ducha Św. dla Dawida, aby wniosły w jego serce i duszę, jego życie, postępowanie, w podejmowane decyzje piękne i obfite owoce, a w nasz związek cuda i moc miłości.
Agnieszka - 9 sierpnia 2010
Kochani Ojcowie,
proszę o modlitwę za moje adoptowane córki Adę i Nikolę, dla których od niedwna staram się stworzyć szczęśliwy dom. Wiele osób mówi mi, że to szaleństwo i że jestem niezwykle odważna, że jako osoba samotna zdecydowałam się na adopcję dzieci, na dodatek tak dużych i z takimi doświadczeniami (13 lat i 3 lata). Ja jednak wiem, że to odpowiedź Boga na moje prośby o wskazanie mi mojej drogi do Niego. Proszę o modlitwę, za wstawiennictwem Matki Bożej, o potrzebne siły i mądrość.
Mariusz - 9 sierpnia 2010
O uzdrowienie psychiczne, nie mam już siły dalej brnąć przez życie. Wydaje mi się, że straciłem pamięć po chorobie, tak jakby urwał mi się film. To strasznie ciężkie uczucie. Boże, proszę, daj mi taką pamięć jak przed chorobą.
C.C.M. - 9 sierpnia 2010
Ukochana Matko, proszę, uratuj moje małżeństwo. Odmień serce mojej żony, pomóż nam abyśmy potrafili sobie wzajemnie wybaczyć, pojednać się i ponownie pokochać. Matko, pomóż nam wyjednać u Twojego Syna łaskę, abyśmy mogli jeszcze stworzyć szczęśliwą i kochającą się rodzinę, pomóż nam uniknąć grożącego nam rozwodu.
Z serca za wszystko dziękuję.
Bogda - 9 sierpnia 2010
Szczęść Boże,
Matko Nieustającej Pomocy, proszę Cię z całego serca o pomoc w znalezieniu pracy.
E.S. - 4 sierpnia 2010
Matko Przenajświętsza, otocz mnie i moją rodzinę swoją opieką, szczególnie moje dzieci Mateusza i Martynkę, męża Marcina, rodziców Teresę i Wiesława, siostrę Justynę.
Elżbieta - 4 sierpnia 2010
Maryjo Ukochana Błagam Cię, chroń Moją siostrę Justynę, otocz ją swoją łaską, pomóż jej uporać się ze wszystkim, pozwól jej odnaleźć szczęście i spokój, daj jej wreszcie radość i upragnioną miłość.
Błagam Cię, Maryjo Ukochana.
Dorota - 3 sierpnia 2010
Matko Boża, wysłuchaj moich modlitw w tej intencji, w której odprawiam nowennę ku czci św. Rity.
Mama i Babcia - 3 sierpnia 2010
Proszę o modlitwę w intencji wnuczka Maksymilianka. Maryjo, pomóż temu dziecku w rozwoju fizycznym i psychicznym, gdyż jest opóźnione. Spraw, żeby było szczęśliwe. Proszę również o rozwiaząnie trudnej sytuacji dla syna Bartłomieja. Proszę Cię, Matko, spraw, żeby odalił się od złej kobiety.
Prosi mama i babcia.
matka chrzestna - 3 sierpnia 2010
Proszę o modlitwę w intencji rozpadającego się małżeństwa mojego syna chrzestnego Pawła.
Bóg zapłać.
Bolek - 1 sierpnia 2010
Proszę o modlitwę za Joasię, która pobłądziła i wraca na drogę Pana, a dziś odkryła 2 cm guz na piersi. By potrafiła zaufać Bogu i poddać się Jego Miłości.
Dziękuję za modlitwę.
K.M. - 1 sierpnia 2010
Proszę o włączenie do modlitwy moich intencji:
- o miłość i zgodę, wzajemnie przebaczenie i pogodzenie Ojca z córką i synem,
- o przemianę postępowania i zdrowie dla JÓZEFA,
- o zdrowie, dar rodzicielstwa dla córki Kasi i Janusza oraz o potrzebne łaski
- o przemianę postepowania, zdrowie i potrzebne łaski dla syna PIOTRA, pomoc dla niego w pisaniu pracy magisterskiej i błogosławieństwo w życiu,
- o zdrowie dla Krystyny.
Kasia - 31 lipca 2010
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i Mariusza, aby nasze serca wypełniała prawdziwa wzajemna miłość, byśmy umieli podjąć decyzję o wspólnym życiu.
Iwona - 30 lipca 2010
Kochani Ojcowie!
Proszę o modlitwę dziękczynną za odebrane łaski z prośbą o dalsze, a zwłaszcza o opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej i światło Ducha Świętego dla mnie i całej rodziny.
Elżbieta - 29 lipca 2010
Matko Moja Ukochana!
Dziękuję Ci za wszystko. Chroń moje dzieci Mateusza i Martynkę, miej ich zawsze i wszędzie pod swoimi opiekuńczymi skrzydłami, opiekuj się również moją siostrą Justyną - pozwól jej nareszcie odpocząć. Wspieraj moich rodziców i mojego męża Marcina - otocz go swą opieką w pracy i poza nią.
H.K. - 27 lipca 2010
Matuchno Kochana, błagam, wyproś łaskę dla mojego męża, który bardzo cierpi z powodu choroby nowotworowej. Miej w opiece lekarzy, którzy jutro będą przeprowadzać zabieg i aby nabrał siły do dalszego leczenia.
Dziękuje Twoja czcicielka,
A.R. - 27 lipca 2010
Proszę o modlitwę za Anię i Roberta, których Narzeczeństwo się rozpada.
Bogusław z Warszawy - 26 lipca 2010
Maryjo, Matko Nieustającej Pomocy, klękam przed Tobą i proszę o łaskę wiary. Błagam Cię Matuchno, wyproś u swojego Syna, Jesusa Chrystusa, aby uleczył mnie z ciągłego lęku, z paraliżującej depresji.
Bóg zapłać!
Arek - 25 lipca 2010
Szczęść Boże.
W godzinę Miłosierdzia Bożego proszę o modlitwy w podanych intencjach, by Ojciec Niebieski pomógł mi bym jak najszybciej zmienił pracę, poznał dziewczynę, miłość mojego życia i uzdrowił mnie z chorób i dolegliwości na duszy i ciele.
Pozdrawiam.
Bóg zapłać.
Marzena - 25 lipca 2010
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej kochanej ciężko chorej babci.
Bóg zapłać.
A. - 25 lipca 2010
Matko Boża, jakąś pracę uproś mi u Dobrego Boga...
Matka - 24 lipca 2010
Błagam o modlitwę za mojego syna Tomasza, o wyleczenie go z nałogu lekomani.
R. - 24 lipca 2010
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i za moją ukochaną Annę. By Bóg napełnił nasze serca miłością i pozwolił zacząć jeszcze raz z czystymi kartami. Boże, proszę złącz znów nasze drogi.
A.A. - 24 lipca 2010
Matko Najświętsza, uproś u Twojego Syna łaskę uzdrowienia dla Mojego Tatusia oraz siłę i zdrowie dla całej Rodziny.
Bóg zapłać.
Hanka - 23 lipca 2010
Matko Nieustającej Pomocy!
Błagam najgoręcej o wybaczenie, że często zapominam o codziennej modlitwie! Ale w sercu mam Cię Pani i wszystkich Moich Patronów! Boże Mój! Niech Tomasz zrozumie, że przez swoją straszną chorobę bardzo mnie rani i krzywdzi. Niech opuści go egoizm! Proszę też - jeżeli mogę - o zdrowie dla Moich Synów i dla mnie.
Bóg zapłać. Amen. Dziękuję.
E.E. - 22 lipca 2010
Matko Boska Nieustającej Pomocy,
Proszę Cię o pomoc każdego dnia, chroń i strzeż, pomagaj i wspieraj, daj mi siłę pokonać te wszystkie problemy dnia każdego, pomóż w załatwieniu wszystkich problemów finansowych, a mężowi daj siłę w pokonywaniu choroby, córkom zrealizowania planów i zdrowia.
Prosi Twoja czcicielka.
W. - 22 lipca 2010
Matko Boża, proszę Cię o szczęśliwy przebieg operacji mojego Taty, który ma raka kości. Spraw, abyśmy mogli cieszyć się Jego powrotem do zdrowia i jak najdłuższym życiem. Bądź z moją rodziną i nie opuszczaj nas.
Elżbieta - 21 lipca 2010
Bardzo, bardzo dziękuję Ci, Ukochana Maryjo, za wszystko.
Dorota - 21 lipca 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo Św. Józefa wspomóż mnie w sprawach zawodowo-finansowych.
Eva Filip - 20 lipca 2010
Proszę o modlitwy za Alexandra, chorego na raka skóry. Żeby Matka Boska zlitowała się nad nim i dała mu sił do walczenia z tą chorobą.
Matko Boska, Kochana Boziu, wstaw się do swojego Syna, Pan Jezusa, żeby pomógł Saszy się wyleczyć z tej choroby i aby powrocił do zdrowia.
Nic mi nie zostało. Ty jesteś moją jedyną nadzieją. Nie opuszczaj mnie, zlituj się i wyproś Twojego Syna o tę prosbę.
Amen.
Bóg Zapłać!
Mira - 19 lipca 2010
Z całego serca dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę o modlitwę za mnie, grzesznika. Mateńko, nie opuszczaj mnie, spraw bym mogła naprawić zło, które uczyniłam. Pomóż mi się podnieść i wskaż drogę, którą Bóg mi przeznaczył, a będę ze wszystkich swoich sił starać się już z niej nie schodzić. Naucz mnie dostrzegać to, co ważne, naucz mnie po prostu żyć właściwie. Proszę o modlitwę za wszystkich, którzy tego potrzebują, a pogubili się w życiu tak jak ja, za ludzi chorych, starych - odrzuconych, za cały świat by zło zniknęło, a ciemność rozświetlił Boży blask.
Elżbieta z rodziną - 19 lipca 2010
Maryjo, Opiekuj się Nami.
Zawsze i wszędzie.
Renata - 19 lipca 2010
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o spełnienie obietnicy i zmianę naszego życia na lepsze.
Boże, uratuj nas, błagam!
Łukasz - 18 lipca 2010
Szczęść Boże,
chciałem prosić o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy. Czytałem kiedyś o cudzie uzdrowienia chłopaka chorego na sepsę, dzięki modlitwie oo.Paulinów.
Z nadzieją, że Matka Boża wysłucha tej modlitwy, bardzo proszę Ojców o modlitwę w tej właśnie intencji.
Z góry dziękuję.
Natalia z Inowrocławia - 15 lipca 2010
Proszę o lepszą pracę dla mojego męża Adama.
B.R. - 14 lipca 2010
Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca dla syna Tomasza i męża Bonifacego oraz o dary Ducha Św. dla całej rodziny.
Bóg zapłać.
B.R. - 14 lipca 2010
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o uzdrowienie małżeństwa Ilony i Marcina oraz o dary Ducha Św. dla ich rodziny. Proszę także o przemianę serca dla Karoliny i o dobre relacje w rodzinie. Dziękuję, Matko Boża, za otrzymane łaski w naszej rodzinie.
Ewa - Montreal, Canada - 13 lipca 2010
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Chciałabym bardzo poprosić o modlitwę za osobę najblizszą mojemu sercu, Alexandra Minina, który choruje na raka skóry i ma już przerzut.
Żeby Matka Boska wstawiła się za niego do swojego Syna. I żeby Pan Bóg okazał mu łaskę i dał mu powrót do zdrowia.
Błg zapłać.
Dorota - 13 lipca 2010
Matko Boża proszę módl się o mój powrót do zdrowia.
M.J. - 11 lipca 2010
Chciałem prosić o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia wewnętrznego: zabranie chorych emocji, wyleczenie seksualności, miłość do siebie i akceptację siebie, abym nie popadał w rozpacz i histerię, ale zawsze ufał Bogu, również o wolność w relacjach z dziewczynami.
N. - 10 lipca 2010
Z całego serca prosimy w nadchodzącym czasie o modlitwę za naszego Lunia, który jest po operacji raka płuc i czekają go bardzo ważne badania kontrolne.
Wierzymy, że Dobry Bóg jest obecny przy nim i przy nas wszystkich, otacza troską i miłością naszego Synka i czuwa nad naszą rodziną, również w tych najtrudniejszych momentach, gdy brakuje sił, nadziei, gdy czasem wydaje się, że nie zniesiemy już więcej bólu. Chcemy dziękować Panu za dotychczasową pomoc, za wszystkie te lata wspólnie spędzone (szczególnie, że 8 lipca nasz Chłopczyk obchodził Urodziny), za c z a s, który nam ofiarował rękoma Lekarzy.
Prosimy, Panie, czuwaj i ochraniaj naszą Rodzinę i chroń wszystkich nas od złego. W szczególny sposób otocz opieką Lunia, zachowaj go w zdrowiu, dodawaj sił, daj mu łaskę trwałej i pełnej remisji. Wszystkim nam dużo sił i wiary potrzebnych każdego dnia, do walki z chorobą, a przede wszystkim do życia - dobrego życia - każdego dnia.
Prosimy także o łaskę i mądrość, przewodnictwo Ducha Świętego dla Lekarzy, którzy się naszym Synkiem opiekują i których stawiasz na naszej drodze.
s. Joanna - 10 lipca 2010
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus...
Bardzo serdecznie pragnę podziękować za zanoszoną do Boga modlitwę w intencji Jakuba. Kuba miał już operację... Czekamy na wyniki biopsji, wierzymy, że wszystko będzie dobrze, wszak w Bogu cała nasza nadzieja. Dziękując za pamięć modlitewną o Kubie i Jego rodzinie, dalej proszę otaczajcie Kubę swoją modlitwą, wszak to jest najważniejsze, a resztę dokona sam Bóg. Rodzina Kuby bardzo serdecznie dziękuje wszystkim za dar modlitwy i ten dar ofiaruje wszystkim, którzy w ostatnich miesiącach, a zwłaszcza w ostatnich dniach otaczali i wspierali Jakuba swoją modlitwą.
Pozdrawiam. s. Joanna
A.A. - 8 lipca 2010
Matko Najświętsza, proszę Cię o pomoc tylko w jednej intencji...
Bóg Zapłać...
Mateusz - 8 lipca 2010
Proszę o uzdrowienie wewnętrzne, o to, żebym stał się człowiekiem dojrzałym emocjonalnie i pewnym siebie.
Olga - 6 lipca 2010
Mateńko Najdroższa. Proszę Cię o uzdrowienie mojego małżeństwa z grzechu zdrady. Wyproś łaskę nawrócenia dla mojego męża Tomka, oczyszczenie jego duszy z grzechów i jego powrót do domu od kobiety do której odszedł.
H.K. - 6 lipca 2010
Matuchno Kochana, błagam, wyproś łaskę u swego syna i ulżyj w cierpieniach mego męża, który jest bardzo chory. Miej w opiece lekarzy, których spotyka na swojej drodze. A nam daj nadzieję i wytrwałość, abyśmy mogli go wspierać.
Dziękuję.
Twoja czcicielka.
Dorota - 5 lipca 2010
Matko Boża szkaplerzna, wymódl dla Dawida dary Ducha Św., aby przyniosły błogosławione i obfite owoce w jego życiu i postępowaniu oraz w naszym związku.
E. - 5 lipca 2010
Matko Nieustającej Pomocy, 12lat temu 27 czerwca, w Twoje święto, brałam ślub. Dziś, przez moje zaniedbania, nasze małżeństwo się rozpadło. Proszę Cię, Mateczko, pomóż nam. skrusz serce mojego męża, aby mi wybaczył, wrócił do domu i na drogę małżeństwa.
Proszę o modlitwę o połączenie naszego małżeństwa.
Anna - 4 lipca 2010
Matko Boska Nieustającej Pomocy, wspomóż mojego brata, który zaczął właśnie pić. Błagam Cię, pomóż mojemu bratu, chroń go, aby mu się nic nie stało, został sam i to jeszcze poza domem. Proszę Cię, wskaż nam sposób, co mamy zrobić, aby jemu pomóc. Modli się za niego cała rodzina.
Matko nie opuszczaj nas, wysłuchaj nas, wspomóż nas. Błagamy Cię ze łzami w oczach, z nadzieją w sercu, błagamy Cię niestannie, wysłuchaj nas.
Elżbieta Kostrzyn - 2 lipca 2010
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę o łaskę nawrócenia dla Mariusza i potrzebne nam łaski dla uzdrowienia naszej rodziny.
A.A. - 30 czerwca 2010
Matko Najświętsza, uproś u swojego syna zdrowie dla mojego Tatusia. Jedyne o co Cię teraz proszę to właśnie to...
Bóg Zapłać!
Dorota - 28 czerwca 2010
Matko Boża, spraw, aby miesiąc lipiec obfitował w boże łaski i cuda w moim życiu.
Rafał z Warszawy - 26 czerwca 2010
Proszę o modlitwę za osobę, która podarowała mi nowe życie.
12.06.2008 roku minęły dwa lata od przeszczepu nerki, który odbył się w Katowicach. Każdego dnia dziękuję tej osobie za największy dar miłości do bliźniego.
Wieczy odpoczynek racz dać jej Panie!
J.K. - 24 czerwca 2010
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy i mojego syneczka o łaskę zdrowia dla Nich. Bardzo proszę też o modlitwę w intencji mojego zagrożonego małżeństwa i w intencji mojego męża o łaskę przemiany w Jego sercu i nawrócenia, aby nie uległ pokusie i odnalazł drogę powrotną do domu i aby nasze relacje zostały uzdrowione.
Arek - 24 czerwca 2010
szczęść Boże!
Proszę pomodlić się do Pana Boga w moich intencjach, by Ojciec Niebieski uzdrowił mnie z moich chorób i dolegliwości, bym jak najszybciej zmienił pracę, spotkał odpowiednią dziewczynę, miłość mojego życia i ułożył sobie życie. Bo tylko Bóg Wszechmogący może mi pomóc.
Może macie patronkę, czy patrona, może znaliście osobiście jakąś osobę świętą, która mogłaby wspomóc i uprosić Boga by spełnił moje prośby.
Pozdrawiam serdecznie siostrę życząc wszelkiego dobra i wielu łask.
Bóg zapłać.
Monika - 23 czerwca 2010
Za wstawiennictwem ks. Jerzego, proszę o zgodę i jedność w mojej rodzinie. Boże, daj mi swego Ducha, radość, miłość, uzdrowienie dla mojego małżeństwa, nawrócenie i przemianę serca dla męża.
Elżbieta - 23 czerwca 2010
Ukochana Maryjo, miej nas zawsze w swojej opiece, a szczególnie mojego dorastającego syna Mateusza, aby myślenie zawsze było pierwsze, dopiero później działanie.
Chroń również moją maleńką córeńkę Martynkę i spraw, żeby jej szalona osobowość stopniowo łagodniała. Pozwól i mnie normalnie żyć. Pozwól nie myśleć aż tyle.
Ukochana Matko, daj nam siłę wiarę i czas, abyśmy zdążyli nacieszyć się naszymi dziećmi i być może kiedyś wnukami.
Opiekuj się moim mężem Marcinem, Rodzicami, siostrą Justyną i jej narzeczonym Maciejem. Pomóż teściowej powrócić do normalności.
Dorota - 22 czerwca 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Józefa wspomóż mnie u Boga w tych ważnych intencjach, w których odprawiam nowennę.
Piotr Piekarz - 22 czerwca 2010
szczęść Boże,
Proszę o gorącą codzienną modlitwę w następującej intencji:
W intencji pewnych osób oraz wynikłej w związku z tymi osobami niespodziewanej, nagłej sytuacji komplikującej dotychczasowe ich życie. O Miłosierdzie Boże i pomoc w rozwiązaniu tej sytuacji zagrażającej rodzinie. O przebaczenie popełnionych w życiu grzechów oraz zachowanie od skutków grzechów, o uratowanie rodziny, Boże Miłosierdzie i Błogosławieństwo w dalszym życiu.
Jezu Ufam Tobie!
Gosia - 21 czerwca 2010
Matko Nasza Najlepsza! Proszę wyproś łaski potrzebne dla mojej rodziny. Niezgoda, kłótnie i brak pracy powodują, że moja rodzina zapomina o tym, że jesteśmy dziećmi Bożymi. Proszę pomóż kazdemu z osobna, abyśmy byli widocznymi wyznawcami Pana Jezusa.
Pomóż Maryjo!
Maria z Międzychodu - 19 czerwca 2010
Bardzo gorąco proszę o modlitwę za zatwardziałego grzesznika - ateistę Henryka, aby Pan Bóg okazał mu swoje Miłosierdzie i dał mu łaskę nawrócenia.
Z Panem Bogiem.
Zatroskana matka - 18 czerwca 2010
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mego syna. By praca, o którą się stara, stała się realna. By mógł się odnaleźć w obecnej rzeczywistości i cieszyć się każdym nadchodzącym dniem, a jego zmarwienia i troski o byt rodziny, spokój i szacunek otoczenia, zakończyły się po jego myśli.
Proszę o błogosłowienstwo dla niego i jego dzieci.
Agata - 18 czerwca 2010
Błagam o pomoc, bym odnalazła się w nowej i bardzo trudnej dla mnie sytuacji... bym potrafiła zawierzyć się całkowicie Bogu, by On mnie prowadził. Proszę, bym wreszcie potrafiła kochać... i odnalazła dobrego męża. Proszę też za Łukasza, o pocieszenie dla niego i o łaskę nawrócenia... niech dobry Bóg weźmie w swoje ręce nasze życie, byśmy się nie pogubili. Niech Bóg pobłogosławi naszą relację.
Bardzo o to proszę...
Dorota - 15 czerwca 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo Jana Pawła II proś Boga, aby przymnożył mi i Dawidowi wiary w moc modlitwy.
Kasia - 15 czerwca 2010
Bardzo proszę o modlitwę o spełnienie pragnień mojego serca dotyczące małżeństwa i rodziny, o zdrowie dla mojej mamy i o pracę dla mnie.
Anna - 15 czerwca 2010
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia bardzo złych relacji międzyludzkich - rodzinnych i sąsiedzkich. sami nie możemy sobie poradzić. Maryjo chroń nas proszę. Pomóż mi, proszę, pokonać moje lęki i obawy.
Iwona - 15 czerwca 2010
Kochani Ojcowie!
Proszę o modlitwę za mojego syna, o powrót do zdrowia, a w razie operacji o światło Ducha Św. dla lekarzy.
Beata - Jelenia Góra - 14 czerwca 2010
Proszę Przenajświętszą Matkę o wstawiennictwo za mną u Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Zachorowałam na raka piersi, mam 30 lat, wspaniałego męża, cudownego syna, przeukochaną mamę i świetną rodzinę, która modli się za mnie codziennie. Proszę o uzdrowienie z tej okropnej choroby, która budzi we mnie lęk, że nie będzie mi dane wychować syna. Błagam więc o wsparcie w modlitwie i wstawiennictwo za mną i wysłuchanie mego błagania.
serdeczne Bóg Zapłać.
Elżbieta - 14 czerwca 2010
Ukochana Maryjo
Matko Przenajświętsza...
Módl się za nami
Miej Nas w opiece
Chroń Nas
szczegółną troską otocz moje dzieci Martynkę i Mateusza, męża Marcina, Rodziców, siostrę Justynę i jej narzeczonego Macieja.
Aneta, UK - 14 czerwca 2010
Najukochańsza Maryjo! Proszę o łaskę wiary oraz uwolnienie z nałogu dla mojego męża. Umacniaj w wierze moje dzieci, opiekuj się nimi, proszę. Mateńko, czuwaj nad naszą Rodziną i dopomóż mi w realizacji przedsięwzięcia, które chcę podjąć.
Agata z Kędzierzyna - 14 czerwca 2010
Proszę o rozeznanie w trudnej sprawie oraz o delikatność i światło Ducha Świętego w czasie ciężkiej rozmowy, o wypełnienie Woli Bożej i otwarcie się na Miłość.
Dziękuję.
Paulina z Warszawy - 13 czerwca 2010
Niepokalane serce Maryi i Najświętsze serce Jezusa, przez wstawiennictwo św. Rity błagam Cię pokornie o łaskę miłości, abyśmy znów stali się sobie bliscy z Peterem, aby połączyła nas wspaniała i nierozerwalna więź, aby nie było już między nami kłamstwa i zdrady. Najświętsza Panienko, błagam, aby nasze relacje się odrodziły i abyśmy znowu byli razem.
Amen
Iwona (zach-pom.) - 12 czerwca 2010
szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z choroby mojego brata ks.Adama i potrzebne łaski na każdy dzień dla Niego i najbliższych. Matko Boża Nieustającej Pomocy otaczaj mojego brata płaszczem swojej opieki, błagam, Matko, uzdrów mojego brata, aby mógł wypełniać swoją ukochaną posługę kapłańską w pełni sił i zdrowiu.
Bóg zapłać.
A.J. - 11 czerwca 2010
Ogromnie proszę o modlitwę za koleżankę, której wczoraj zmarł 2-tygodniowy synek. Nadal jest w bólu fizycznym po skomplikowanym cesarskim cięciu, a jej dzidziuś już odszedł do Pana. Mały miał problemy z płucami, cały swój ziemski czas spędził w inkubatorze pod aparaturą podtrzymującą go przy życiu i nie zdążył nawet zostać przytulony przez swoją mamę.
Arek - 10 czerwca 2010
szczęść Boże.
Proszę gorąco o pomoc dla mojej mamy Wiesławy. Ma kłopoty z zębami, miała wymienione mosty, jak wróci do domu będzie miała usunięte zęby bo się chwieją. Ma kłopoty z sercem, przy takiej pogodzie jak dzisiaj, źle się czuje, jest niskociśnieniowcem, nie domyka jej się zastawka. Proszę też o modlitwy by się nawróciła.
Proszę o pomoc.
Bóg zapłać.
Łukasz - 9 czerwca 2010
Proszę o modlitwę w intencji o dar uzdrowienia z choroby, wolność, uwolnienie z grzechu, o miłość.
Paweł Dziwiński z Brzegu Dolnego - 7 czerwca 2010
Mamo, która wypraszasz tak wiele łask, proszę wyproś u swego syna uzdrowienie mojej 17-letniej dziewczyny, której śmiertelna choroba odbiera wszelkie marzenia.
A.A. - 7 czerwca 2010
Matko Boża, proszę Cię o wstawiennictwo w dwóch sprawach, które noszę w sercu...
A. - 7 czerwca 2010
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica.
Proszę o pomoc dla mojej Pani Dyrektor Lidii Tymoszyńskiej i jej męża Wacława. Oboje mają kłopoty zdrowotne, a Pan Wacław ma białaczkę i nie ma dla niego miejsca w szpitalu.
H.K. - 7 czerwca 2010
Matuchno Kochana, błagam, wyproś u syna Twego łaskę dla mojej całej rodziny. Miej w opiece mojego męża, który jest po zabiegu i oczekuje na ostateczne wyniki. Daj siłę i wiarę powodzianom.
Prosi Twoja czcicielka.
Ola - 5 czerwca 2010
Ogromnie proszę o modlitwę za 1-tygodniowego synka koleżanki, który od urodzenia jest sztucznie podtrzymywany przy życiu, ponieważ ma problem z płuckami - aby Pan Bóg dodał małemu i jego rodzinie sił i pozwolił małemu przeżyć.
Iwona - 3 czerwca 2010
Kochani Ojcowie!
Proszę ponownie o modlitwę za mojego syna i męża, aby w dniu Bożego Ciała, Duch Święty pomógł uporządkować im życie, sprowadził ich na drogę wiary i otwarł im drogę do miłości Miłosierdzia Bożego, a ukochana Matka Boska Częstochowska wsparła tę intencję swoim cudownym wstawiennictwem.
A. ze skierniewic - 2 czerwca 2010
Matko Boża Nieustającej Pomocy, błagam Cie o łaske nawrócenia męża Mariusza i łaskę uzdrowienia naszego małżeństwa zagrożonego rozpadem.
Elżbieta - 2 czerwca 2010
Ukochana Maryjo Najdroższa, chroń nas, chroń moje dzieci: Mateusza i Martynkę, mojego męża Marcina, rodziców, siostrę Justynę i jej narzeczonego Macieja.
Dorota - 1 czerwca 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo ks. Jerzego Popiełuszko uzdrów moją mamę z choroby, która nie pozwala jej normalnie funkcjonować.
Elżbieta z Kostrzynia - 31 maja 2010
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę o łaskę nawrócenia dla męża Mariusza i uzdrowienia naszej rodziny.
Tomasz - 30 maja 2010
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię o łaskę uzdrowienia z choroby, spraw, Matko, abym znalazł dobrą pracę, poznał dobrych i wspaniałych ludzi. Pobłogosław, Matko Najświętsza, moje życie, otocz mnie opieką. Matko Pięknej Miłości, pobłogosław moich rodziców, daj im potrzebne łaski, otocz opieką moje rodzeństwo i ich rodziny. spraw, aby ich życie było bardziej radosne i szczęśliwe.
Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami.
Róża z Wołowa - 30 maja 2010
szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Filipa, aby dobry Pan dodał mu sił i mądrości w podjęciu bardzo ważnej decyzji życiowej, aby nasza miłość przetrwała ten bardzo trudny czas, żebyśmy mogli nadal być razem i cieszyć się wspólnym szczęściem na chwałę Boga.
Bóg zapłać za modlitwę.
Matka z Bydgoszczy - 29 maja 2010
Matko Boża, przez przez wstawiennictwo Jana Pawła II, sw. O. Pio proszę najgoręcej jak mogę, o wyrwanie mojej córki Partycji ze szponów choroby - anoreksji. Wróć nam ją całą i zdrową, błagam Ciebie Maryjo. Dla Boga nie ma nic niemożliwego, wierzę, że stać się to może za moją gorliwą modlitwą - daj mi siły do niej.
Zrozpaczona Matka z Bydgoszczy
Monika - 29 maja 2010
Boże, tak mi smutno. Ty tylko wiesz, jak to uzdrowić. Proszę, obdarz nawróceniem mojego męża, jednością małżeństwa i uzdrowieniem naszej rodziny. Obdarz łaskami moją Panią psycholog, pomagaj jej.
E.E. - 28 maja 2010
MBNP, pomóż mi, bo ja coraz częściej myślę o jednej rzeczy. Mam już wszystkiego dość, nie radzę sobie już ze wszystkim, przerosły mnie już wszystkie problemy. To już jest koniec, nikt nie ma już nade mną żadnej litości.
Twoja czcicielka.
Teresa - 27 maja 2010
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Kasi Marek o zdrowie, aby guzy w głowie i kręgosłupie zniknęły, a ja żebym nigdy nie zwątpiła w moc modlitwy...
JEZU UFAM TOBIE...
Urszula - 27 maja 2010
Proszę Cię, Dobra Mamo, wyrwij z uzależnienia mojego syna i ocal męża. Wyproś łaskę miłości w rodzinie, odbudowania relacji, odrodzenia naszej rozbitej rodziny. Ocal nasze dusze i ciała.
Kie - 26 maja 2010
szczęść Boże!
Dziękuję Ci NMP za Twoją pomoc i prosiłbym o modlitwę za to, abym był zdrowy z całą rodziną i jest to prośba o modlitwę na przebłaganie moich grzechów i żebym mimo mego statusu majątkowego, który zamierzam uzyskać, dzięki Tobie mógł wniebowstąpić.
J.K. - 25 maja 2010
Mateńko, proszę o pomoc w intencjach Tobie wiadomych, które zanoszę w codziennej modlitwie. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski i z ufnością modlę się codziennie i będę modliła nadal. Jest mi coraz trudniej, Mateńko, Ty Wiesz co mnie trapi, sytuacja, w której się znalazłam, tak po ludzku wydaje się beznadziejna, bez wyjścia. Proszę, Mateńko, bądź przy mnie, otocz opieką mnie i moją rodzinę. Proszę o zdrowie i siły dla moich najbliższych.
Ufam Tobie.
Ave Maria.
H.K. - 24 maja 2010
Matuchno Kochana, dziękuję za szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia mojej bratowej. Matuchno, wyproś łaskę dla mojego męża, miej w opiece lekarzy, którzy jutro będą przeprowadzać operację i oby nie potwierdziły się podejrzenia z opisu rezonansu!!
Ojcu Krzysztofowi wiele łask Bożych z okazji 25-lecia kapłaństwa.
Prosi i dziękuje Twoja czcicielka!
A.A. - 24 maja 2010
Matko Boska, proszę Cię o pomyślny przebieg operacji... bądź z nami cały czas...
Arek - 23 maja 2010
szczęść Boże!
Błagam o pomoc, modlitwy w mojej intencji, bym mógł zostać uzdrowiony ze wszystkich chorób i dolegliwości, zmienić jak najszybciej pracę, poznać dziewczynę, miłość mojego życia i się z nią ożenić.
Pozdrawiam.
Bóg zapłać.
Dorota - 23 maja 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Rity umocnij w sercu Dawida te dobre postanowienia.
T.s. - 22 maja 2010
Bardzo proszę o modlitwę i post w intencji podziękowania za otrzymaną łaskę uzdrowienia na ciele. Post w intencji otrzymania łaski pragnienia Pana Boga dla Gabrieli oraz o błogosławieństwo dla całej jej rodziny. Proszę również o modlitwę w intencji Ewy we wszystkich jej intencjach, również o umartwienie w intencji jej męża.
Z Panem Bogiem!!!
Iwona - 20 maja 2010
Kochani Ojcowie!
Pozwolę sobie ponownie poprosić o modlitwę za mojego syna i męża, aby w dniu Zesłania Ducha Świętego, Jego światło i moc pomogło uporządkować im życie, a za przyczyną i wstawiennictwem Najświętszej Panienki sprowadziło na nich utraconą łaskę wiary i otwarło im drogę do miłości Miłosierdzia Bożego.
H.K. - 19 maja 2010
Matuchno Kochana, wyproś u swego syna łaskę i szczęśliwy przebieg operacji dla mojej bratowej, która odbędzie się jutro. Miej w opiece całą jej rodzinę!
Dziękuję. Twoja czcicielka.
Dorota - 18 maja 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. O.Pio, przybliż Dawida do Boga.
Barbara i Jacek - 17 maja 2010
Błagamy o modlitwę za nasze zagrożone, nienarodzone dziecko. Dwoje poprzednich zmarło przed narodzeniem.
Bóg zapłać.
E.E. - 17 maja 2010
MATKO BOsKA Nieustającej Pomocy!
Daj łaski, o które codziennie proszę, mnie siłę do pokonywania trudów życia codziennego, bo ja już nie mam siły, pomóż mojemu mężowi w jego chorobach, daj mu siłę znosić cierpienie i ból. Pomóż rozwiązać problemy finansowe i pozałatwiać pozytwnie sprawy już zaczęte.
Twoja czcicielka.
Elżbieta - 17 maja 2010
Maryjo Przenajświętsza, daj siłę moim teściom, aby wytrwali w swych postanowieniach.
Zwłaszcza Irenka.
Elżbieta - 17 maja 2010
Maryjo Ukochana, miej w opiece całą moją rodzinę.
Zwłaszcza Mateusza, Martynkę i Marcinka.
Chroń też moich rodziców, siostrę Justynę i Jej narzeczonego Macieja.
Jola - 16 maja 2010
Proszę o modlitwę, o dobrego męża albo za rozpoznanie drogi, jaką Pan dla mnie wybrał.
Dziekuję.
H.K. - 14 maja 2010
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi nas obdarzasz. Błagam, wyproś u syna Twego o szczęśliwy przebieg operacji mojego męża. Żeby odbyła się w dniu zaplanowanym i oby nie potwierdziły się podejrzenia nowotworowe.
Dziękuję. Twoja czcicielka!
Zosia - 12 maja 2010
Proszę o modlitwę za mojego męża Piotra o uzdrowienie duchowe z choroby alkoholowej oraz za córkę Justynę o przymnożenie wiary i uzdrowienie duchowe.
A.A. - 11 maja 2010
Matko Najświętsza, proszę Cię w znanej dla Ciebie intencji.
Bóg zapłać.
Janina - 11 maja 2010
Dziękujemy Ci, MATKO NIEUsTAJĄCEJ POMOCY, za szczęśliwy powrót córki Katarzyny z synem Alexsandrem z Majorki. Prosimy o dalszą opiekę nad naszymi rodzinami.
s. - 10 maja 2010
Mateczko Najświętsza, dziękuję za opiekę nade mną, za modlitwę wstawienniczą w intencjach, które Tobie powierzyłam. Dziękuję za łaski, jakich doświadczam, a w szczególności za zdrowie i szansę na pracę, którą mam nadzieję niedługo podejmę.
Katarzyna - 9 maja 2010
Bardzo proszę o modlitwę w pewnej b. ważnej intencji.
Agnieszka - 9 maja 2010
Proszę o modlitwę, aby Bóg otworzył serce Andrzeja na uczucie jakim go darzę, aby rozwiał jego wątpliwości i nie pozwolił nam się rozstać. Proszę o modlitwę, aby Bóg otoczył opieką nasz związek i żebyśmy wkrótce wzięli ślub.
J.B. - 9 maja 2010
szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji Łukasza o odrodzenie się w nim uczucia miłości do Joanny i o szczęśliwy związek dla nich obojga.
Bóg zapłać za okazaną modlitwę!
M.W. - 9 maja 2010
Proszę o Boże Błogosławieństwo dla mojego syna, aby obrał dobrą szkołę. Pragnę by Najświętsza Panienka otaczała go swoją opieką.
Dorota - 3 maja 2010
Matko Boża, pobłogosław ten miesiąc maj, aby obfitował w boże cuda, łaski i miłość.
Ula - 3 maja 2010
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mego męża Bogdana z nałogów i o pracę dla mnie.
Iwona - 29 kwietnia 2010
Kochani Ojcowie, proście Miłosiernego Jezusa Chrystusa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy o uzdrowienie i uporządkowanie życia mojego syna i męża, którzy zagubili się na ścieżkach życia i bez Jego miłości nie wyjdą z tego labiryntu grzechu.
Ufam Jezu Twojej miłości, dobroci i mądrości.
Damian - 29 kwietnia 2010
Błagam o modlitwę w intencji narzeczonych Kasi i Damiana z prośbą o większą wzajemną miłość, zaufanie, zrozumienie, Boże błogosławieństwo na każdy dzień i o wzajemne wytrwanie w trudnych chwilach.
Bardzo dziękuję za otoczenie mnie i mojej narzeczonej modlitwą.
Ola - 27 kwietnia 2010
Proszę o modlitwę za duszę zmarłego pana Adama oraz w intencji uzdrowienia mojego bardzo chorego ojca Jerzego.
Bóg zapłać.
H.K. - 27 kwietnia 2010
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi nas obdarzasz. Proszę, wyproś u syna swego, aby nie potwierdziła się diagnoza z badań rezonansu. Miej nas w swojej opiece, daj nam siły w dalszym życiu.
Prosi Twoja czcicielka.
A.A. - 26 kwietnia 2010
Matko Najświętsza, Ty wiesz o co Cię pragnę prosić, tylko tej jednej rzeczy chcę... dopomóż mi.... proszę...
Ufam.
Ryszard - 26 kwietnia 2010
Proszę Cię, Mateńko Kochana, o szczęśliwą podróż z Majorki córki Katarzyny z synem Alexsandrem, oraz o opiekę nad całą naszą rodziną.
Bóg zapłać!
Dorota - 25 kwietnia 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Rity uczyń cud miłości w moim związku z Dawidem.
Arek - 22 kwietnia 2010
szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w mojej intencji. Mam chore ścięgna Achillesa. Jestem po 2 komisjach zusowskich, które odmówiły mi świadczenia rehabilitacyjnego, ale może da sie przebłagac Ojca, by pomógł mi. iem, że i tak sie stanie wola boża.
Pozdrawiam i Bóg zapłać!
syn Krzysztof z Rodziną - 21 kwietnia 2010
Proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia mojej Drogiej mamy Krystyny, która obecnie pzrebywa w szpitalu po przebytym udarze mózgu. Matko Boża, całą rodziną prosimy Cię, abyś pomogła jej dojść do zdrowia i sprawności.
Teresa - 21 kwietnia 2010
Proszę o modlitwę w intencji mego męża Jacka, o uzdrowienie go ze wszelkich zniewoleń i nałogów, które przeszkadzają mu być dobrym ojcem i mężem.
Bóg zapłać za modlitwę
Elżbieta - 21 kwietnia 2010
Mateńko Umiłowana,
Chroń nas dalej. Opiekuj się nami. Nigdy nie opuszczaj. strzeż moje dzieci - Mateusza i Martynę. Chroń męża Marcina. Pilnuj mojej siostry Justyny i jej Macieja. Otocz swą łaską moich rodziców, teściów i całą naszą rodzinę. Błagam, bądź z Nami zawsze i wszędzie.
Daniel - 20 kwietnia 2010
Proszę o modlitwę za osobę po udarze mózgu o dar zdrowia i siłę na przezwyciężenie choroby. Aby odzyskała przytomność i powracała do zdrowia. O dobrą opiekę medyczną. Aby dane jej było pokonać chorobę z łaską Boga i pomocą lekarzy.
Rodzina Cichorackich - 20 kwietnia 2010
Pragniemy przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy prosić o modlitwę w intencji Iwony (lat 51), która choruje na nowotwór złośliwy żołądka rozsiany po całym organizmie. Na początku Wielkiego Postu rozpoczęło się leczenie, które dziś już nie przynosi żadnych rezultatów. Lekarze uśmierzają jej ból, nie dając już żadnej nadziei, szacują, że pozostało jej kilka tygodni życia. My jednak nie wątpiąc w Boże Miłosierdzie modlimy się o cud uzdrowienia, by mogła żyć i zajmować się swoim niepełnosprawnym synem. I choć jest pogodzona z wolą Pana Boga, to ogromnie martwi się o los swoich dzieci i męża.
Prosimy o modlitwę.
Dorota - 10 kwietnia 2010
Matko Boża, błogosław mojej mamie w zdrowiu i w codziennym życiu.
Rodzina - 10 kwietnia 2010
Mateczko najdroższa, prosimy, wstaw się za nami u syna Twego modlitwą za naszą rodzinę o zdrowie, miłość, szczęśliwe dalsze życie. Proszę Cię z całego serca o pomoc w wiadomej Tobie sprawie. Pomóż nam wyjść z tych problemów, pokonać kłopoty, aby wszystko zakończyło się dobrze. Błagamy Ciebie. Modlimy się do Ciebie i Wszystkich swiętych o pomoc.
A.A. - 10 kwietnia 2010
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za moją Rodzinę i proszę Cię o zdrowie dla niej, a w szczególności dla Rodziców i o łaskę macierzyństwa dla Mojej siostry. Miej w opiece także nasz cały Naród, a zmarłym tragicznie dopomóż o łaskę życia wiecznego.
Małgorzata - 10 kwietnia 2010
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie pracy, której bezskutecznie szukam od dłuższego czasu, proszę o siły i cierpliwość i wiarę, że Bóg wie czego mi potrzeba, proszę o światło Ducha Św. w tej sprawie.
H.K. - 13 kwietnia 2010
Matuchno kochana, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, wyproś u syna Twego łaskę dla rodzin, którzy stracili swoich bliskich w katastrofie samolotowej.
Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie!
Twoja czcicielka.
NN - 10 kwietnia 2010
Matko Boża Częstochowska!
Miej w opiece Naród cały, który po tragedii pod smoleńskiem, znowu został mocno doświadczony. Pozwól, aby ze zła, które sie wydarzyło, wyrosło dobro dla Narodu. Aby ta cienka granica pomiędzy życiem i śmiercią, uświadomiła nam, że dobra tego świata nie są sprawą najważniejszą dla człowieka, że martwe ze swej natury dobra rodzą tylko śmierć, a życie wieczne może nam ofiarować tylko Jezus Chrystus.
Dorota - 10 kwietnia 2010
Matko Boża przez wstawiennictwo św. O. Pio sprowadź Dawida na drogę Pana Boga.
B.R. - 10 kwietnia 2010
Matko Boża dziękuję za to że codziennie jesteś z naszą rodziną. Wyproś u Twojego syna Jezusa łaskę nawrócenia dla syna Marcina oraz opiekę Aniołów dla wnuków.
Ula - 9 kwietnia 2010
W intencji Teresy we wszystkich, znanych Bogu, jej sprawach, o wszelkie potrzebne łaski, siłę, nadzieję, wiarę, światło Ducha Św. i miłość o opiekę i błogosławieństwo dla niej na każdy dzień jej życia.
U. - 9 kwietnia 2010
W bardzo szczególny sposób polecam Bogu w modlitwach Krzysztofa(32), znanego i miłego Bogu. Proszę o wytrwałość dla niego na drodze, którą idzie, o wiarę żywą, nadzieję i miłość. Żeby dobry Bóg opiekował się nim, troszczył, udzielał sił i wszelkich potrzebnych łask Ducha Św. i postawił na jego drodze bezinteresownych, kompetentnych i rozumiejących ludzi. Proszę o błogosławieństwo dla niego, o wytrwanie w dobrym, Bóg wie o co chodzi, bo go zna. Należy się jemu ta pomoc, bo bardzo się stara i wiele w życiu już przeszedł.
smutna - 7 kwietnia 2010
Mateczko najdroższa, proszę o modlitwę w naszej intencji, aby troski i niepewność dnia codziennego znikły, błagam Cię, pomóż nam w wiadomej Tobie sprawie, tak bardzo módl się za nami, aby wszystko zakończyło się pomyślnie i jak najszybciej. Boże, dopomóż, już tracę siły, nie wiem, jak dalej to życie się będzie ciągło, najgorsza to niepewność. Matko, wołam do Ciebie o pomoc, błagam z całego serca, zlituj się nad nami. Czemu to nasze życie ciągle jest pod gorę i trudne. Boże, dopomóż, błagam, módl się za nami.
Dziękuję.
O. - 6 kwietnia 2010
Polecam się modlitwie o łaskę wewnętrznego uzdrowienia i zaufanie Jezusowi.
Arek - 6 kwietnia 2010
szczęść Boże!
Proszę o pomoc. Proszę o modlitwę w mojej intencji do Pana Boga, bym z Jego łaski mógł zmienić pracę. Mam problemy ze ścięgnami Achillesa, stawami i kręgosłupem i jeszcze inne choroby, ciężko teraz o pracę, a dla Pana Boga nie ma żadnych przeszkód. Chciałbym pracować jako kierowca, jeździć autem osobowym w niedużej firmie lub w jakiejś rodzinie.
Pozdrawiam.
Bóg zapłać!
Dorota - 6 kwietnia 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Faustyny Kowalskiej i bł. ks.M. sopoćko wyproś moc miłosierdzia dla Dawida, aby powrócił na drogę Boga.
Monika - 2 kwietnia 2010
BOŻE, PROsZĘ CIĘ we wszystkich intencjach mojego serca, sandry, Bogdany, Iwonki, słuchaczy i pracowników NAsZEGO RADIA, o uzdrowienie małżeństw Marka i Artka, o nawrócenie dla Marka i Artka, o uwolnienie Iwonki i Moniki od lęków i depresji. BOŻE, sPRAW, by ludzie mieli odwagę wybierać życie i aby wszystkie nienarodzone dzieci mogły się narodzić.
Rodzina - 2 kwietnia 2010
Mateczko, nadchodzą święta Wielkiej Nocy, a w moim sercu jest smutek, żal, ból, a w oczach łzy. Mam kochanego męża i rodzinę, z czego jestem szczęśliwa, ale życie, jakie mamy, jest ciągle pod górę. Brak pracy, perspektyw, ciągle problemy - jak z jednych wyjdziemy, to następne się pojawiają. Błagamy o pomoc, aby te wszystkie troski się skonczyły, życie stało się inne. Chroń nas od złego i nieszczęść. Módl się za nas, aby w końcu na naszych twarzach zaistniał uśmiech szczery. Od serca - Bóg zapłać :( :(
Błagam o modlitwę!
T.s. - 1 kwietnia 2010
Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w moich intencjach o krucjatę do Nieba!!!
BŁAGAM!!!
H.K. - 1 kwietnia 2010
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi nas obdarzasz. Proszę, wyproś u syna swego zdrowie dla naszych ojców. Podziękowania za przecudowne przeżycie rekolekcji Wielkopostnych. Proszę o modlitwę, aby mój mąż wrócił do zdrowia i dalsze łaski dla całej rodziny.
Twoja czcicielka
E.N. - 29 marca 2010
Proszę o modlitwę o dar macierzyństwa dla naszego małżeństwa i wszystkie potrzebne łaski dla nas i naszych rodzin.
Ela i Jacek - 28 marca 2010
Jesteśmy małżeństwem od prawie ośmiu lat. Bardzo pragniemy potomstwa, ale z jakiejś przyczyny nie udaje się nam począć dziecka. Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św.Pawła - patrona zgromadzenia, bardzo prosimy o modlitwę w naszej intencji, abyśmy mogli być rodzicami tak gorąco oczekiwanych przez nas dzieci.
A.A. - 28 marca 2010
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za otrzymane łaski, proszę Cię, wspieraj nas nieustannie i chroń. Daj całej Mojej Rodzinie zdrowie - ulecz nas z dotychczasowych bóli i przypadłości... proszę Cię także o dar macierzyństwa dla Mojej siostry...
Bóg zapłać.
Ania i Dominik - 27 marca 2010
Jesteśmy dwojgiem studentów. W przyszłym roku chcemy zawrzeć sakrament małżeństwa. Napotykamy na swojej drodze wiele trudności, problemy rodzinne, nade wszystko finansowe, w tym celu jedziemy do pracy za granicę na 2 miesiące. Mamy problemy ze znalezieniem mieszkania, nie możemy liczyć na wsparcie rodzin. W tym roku bronimy prac licencjackich i chcemy dostać się na studia magisterskie, co także wiąże się z kosztami. Oboje jesteśmy w oazie, w lipcu prowadzimy rekolekcje, w maju zaś mamy rekolekcje narzeczeńskie.
Prosimy o modlitwę o pomyślne rozwiązanie tych wszystkich trudnych spraw!
Również polecamy w modlitwie!
E.N. - 25 marca 2010
Matko Nieustającej Pomocy - proszę bardzo o dar macierzyństwa, abyśmy oboje z mężem doświadczyli radości daru potomstwa. Proszę też bardzo o pomoc w znalezieniu pracy i rozwiązanie naszych problemów.
Bóg zapłać.
B. - 25 marca 2010
Proszę o modlitwę wstawienniczą stanowiącą ochronę mojej osoby. Wszystko wskazuje, że mam trzy osoby opętane w domu - męża Edwarda (który rzucił krzyż z Chrystusem przez pokój i roztrzaskał oraz bluźni Chrystusowi), córkę Beatę (19 lat), i syna (18 lat). W domu jest jak w piekle i to od wielu lat. Jednak dopiero w czasie rekolekcji REO, modlitwie wstawienniczej i adoracjach Chrystusa po Mszach sw, o uzdrowienie przejrzałam i to Zło się zademonstrowało z całym ogromem. 20.03. mąż obudził mnie w środku nocy, powiedział, że pójdzie do kuchni, weźmie nóż i mnie zabije. Modliłam się jak poszedł. szczęśliwie po drodze się rozmyślił, żyję cała i zdrowa.
Bóg zapłać.
Arek - 24 marca 2010
szczęść Boże!
Miałem pozrywane włókna w ścięgnach Achillesa i 11 lutego ortopeda wstrzyknął mi czynniki wzrostu, by te włókna mi się pozrastały. Potrzebuję dalej rehabilitacji, by te ścięgna wyleczyć. Nie wiem co uzna komisja lekarska, a ja w tej chwili nie nadaję się do pracy, jeszcze boli mnie kręgosłup bo mam zwyrodnienie.
Błagam o pomoc modlitwy w mojej intencji.
Pozdrawiam.
Bóg zapłać.
sylwia - 24 marca 2010
Proszę Cię Mateczko o dar macierzyństwa - tak bardzo mi tego potrzeba.
Proszę Cię o wskazanie drogi dla mojego taty - wyprowadzenia go z alkoholizmu.
Agnieszka - 23 marca 2010
Proszę serdecznie o modlitwę w bardzo ważnej sprawie, od której zależy bardzo dużo - nie dotyczy ona spraw materialnych. Niech Ojcowie wstawią się za mną i za tą osobą, która będzie uczestniczyła w tej sprawie o światło i potrzebne dary Ducha Świętego, by wszystko się udało.
Beata z Olą - 23 marca 2010
Mateczko Nieustającej Pomocy, bardzo proszę Cię o wstawienie się u swego syna i wyproszenie łaski uzdrowienia mojego Jarka. Wiesz, że bardzo go kocham, że potrzebny jest nie tylko mi, ale i naszej córeczce Oli.
Błagam o pomoc i proszę o wybaczenie.
Agnieszka - 23 marca 2010
Bardzo Was proszę o modlitwy o uwolnienie mnie od złego ducha, przekleństw i uzdrowienie serca. Bardzo proszę o wstawienie się za moimi przodkami, by Miłosierny Bóg przebaczył całej rodzinie popełnione winy, bym mogła w spokoju serca modlić się za siebie i innych, pracować i założyć szczęśliwą rodzinę, by Bóg pogłogosławił nas dziećmi i nowym zyciem.
Bóg zapłać.
Arek - 23 marca 2010
szczęść Boże!
Proszę ojców paulinów o pomoc i modlitwy w intencji wiecznej miłości, by Pan Bóg połączył serce sylwii i moje. Byśmy mogli ułożyć sobie życie pod bacznym okiem Najświętszej Maryi Panny i jej matczynej opieki.
Pozdrawiam.
Bóg zapłać.
B.K. - 23 marca 2010
sw. Rito i sw. Józefie proszę Was o wstawiennictwo w intencji uzdrowienia mojego małżęństwa, żeby mój mąż się do mnie zbliżył, o wzajemny szacunek, troskę, pomoc, dialog i zrozumienie oraz żeby mąż nie pił alkoholu.
A-a - 23 marca 2010
Błagam o stałą modlitwę w pewnej bardzo smutnej i trudnej dla mnie sprawie, Bogu wiadomej. O głębokie światło, gorącą miłość i płynące z tego dla mnie skutki w czynach, słowach i dotrzymanych, złożonych niegdyś, obietnicach pewnej osoby.
Boże zlituj się nade mną, proszę przez Twą Mękę.
s. - 22 marca 2010
Mateczko Kochana, proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojego zdrowia i całej rodziny, pomyślnych wyników moich badań oraz znalezienia pracy. Pomóż mi Pani Jsnogórska, abym miała siłę przezwyciężyć wszystkie trudności na mojej drodze. Proszę Cię o opiekę nad A. Daj mu siłę i wytrwałość w tych ciężkich chwilach.
A. - 22 marca 2010
Droga Matko Nieustającej Pomocy, proszę Cię o pozytywne rozwiązanie problemów w pracy dla Barbary oraz proszę Cię, pomóż jej dobrze przygotować sie do sakramentu małżeństwa. Miej ją w swojej opiece.
Katarzyna - 21 marca 2010
Bardzo proszę o modlitwę w pewnej intencji.
C. i H. - 21 marca 2010
Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za nasze małżeństwo, które jest w głębokim kryzysie, wręcz na krawędzi rozpadu, aby dobry BÓG wzniecił w nas miłość i ugasił nienawiść. Abyśmy pozostali z sobą razem, aż do śmierci, obdarzając się szacunkiem, miłością i zaufaniem.
Błagam Was, módlcie się za nas, proszę.
Dziękuję serdecznie za każde wsparcie waszą modlitwą.
Niech dobry BÓG się zmiłuje nad nami.
Dorota - 21 marca 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo sł. Bożego ks. J. Popiełuszko błogosław mojej mamie w zdrowiu, w codziennym życiu.
Arek - 20 marca 2010
szczęść Boże!
Proszę o pomoc, modlitwy. Dokucza mi szatan, robi wszystko bym cudzołożył w myślach, bym był wulgarny, denerwował się i grzeszył.
Pozdrawiam
Monika - 19 marca 2010
Boże, za szczególnym wstawiennictwem Świętego Józefa, oświeć światłem Ducha Świętego amerykańskich senatorów i Kongresmenów, by w głosowaniu w ciagu najblizszych 72 godzin odrzucili proaborcyjną ustawę reformujacą system zdrowotny. Boże, proszę o przyjęcie reformy zdrowotnej w UsA w kształcie broniącym życie i o to, aby wszystkie dzieci nienarodzone mogły się urodzić.
Iwona - 17 marca 2010
Proszę o modlitwę w intencji otrzymania daru potomstwa.
D.W. - 16 marca 2010
Witam!
Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie mojej rodziny i uleczenie jej - szególnie mojej mamy i cioci oraz babci. W przeszłości były poranione i teraz ich relacje są bardzo trudne, pełne żalu, bólu i nieakceptacji. Boże, ratuj moją rodzinę i pomóż, szczególnie mojej mamie, żeby potrafiła wybaczyć mojemu ojcu, który odszedł i by zaakceptowała znajomego swojej siostry.
Jezu ufam Tobie!
Elżbieta - 16 marca 2010
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia wewnętrznego i rozeznania drogi powołania.
Bóg zapłać!
Olimpia - 16 marca 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Józefa, proszę, pomóż mi rozwiązać moje problemy finansowe.
A.B. - 15 marca 2010
Szczęść Boże,
z całego serca proszę o gorącą modlitwę w intencji ciężko chorej Róży, wspaniałej młodej dziewczyny, pełnej życia i planów na przyszłość. Róża NowakNie znam Jej osobiście, przed kilkoma dniami przeczytałem o Niej na stronie www.rozanowak.pl i historia ta poruszyła mnie do łez. Bardzo wierzę, że wszystko skończy się szczęśliwie, bo przecież dla Pana nie ma nic niemożliwego.
Bóg zapłać!
H.K. - 15 marca 2010
Kochana Mateńko Ty, która zawsze wysłuchasz i wspomożesz, proszę Cię o pomoc w intencji Tobie dobrze znanej.
Dziękuję za wszystko.
Twoja czcicielka.
Piotr - 12 marca 2010
szczęść Boże!
Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą o znalezienie dobrej pracy i wyjście z kłopotów finansowych.
Z Panem Bogiem.
I.W. - 9 marca 2010
Proszę o modlitwę wstawienniczą za zdrowie moich najbliższych oraz pomyślne rozwiązanie problemów w naszej firmie. Proszę też o opiekę i ochronę syna, który jest sportowcem.
Iwona - 9 marca 2010
Miłosierny Jezu, za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy uzdrów i uporządkuj życie mojego syna i męża, którzy zagubili się na ścieżkach życia i bez Twojej miłości nie wyjdą z tego labiryntu grzechu.
Ufam Twojej miłości, dobroci i mądrości.
NN - 9 marca 2010
O Maryjo, Matko Boga i Matko nasza, wyproś mi postawę gorliwości oraz umiejętność dobrej komunikacji międzyludzkiej. Dzięki czemu mogłabym lepiej rozumieć ludzi i siebie. Maryjo, napełnij mnie ufnością do Boga. spraw, abym umiała przezwyciężać wszystkie przeszkody, jakie napotkam w swoim życiu.
P. - 8 marca 2010
Matko Boża, zawierzam i oddaję siebie i moją rodzinę: żonę Iwonę i nasze dzieci szymona, Justynę, Joannę, Łukasza i Pawła Tobie, Maryjo, Twojemu Niepokalanemu sercu. Święta Dziewico prowadź i doprowadź nas do Miłosiernego Boga. Amen
B.R. - 8 marca 2010
Matko Boża Nieustającej Pomocy, gorąco proszę wyproś u syna swego łaskę nawrócenia i powrót do kościoła dla syna Marcina, a także przemianę serca dla Ilony, Karoliny i stanisława oraz o dobre relacje w rodzinie.
A.K. - 7 marca 2010
Proszę o modlitwę w intencji dobrego przebiegu operacji mojego Taty, a jeśli taka jest Wola Boża do uzdrowienia przed ingerencją chirurgiczną.
Bóg zapłać.
Dorota - 7 marca 2010
Matko Boża, błogosław mojej mamie w zdrowiu i w codziennym życiu.
sł. Boży Ks. J. Popiełuszko, módl się za nami.
H.K. - 6 marca 2010
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi nas obdarzasz. Proszę, wyproś u syna swego błogosławieństwo dla mojej całej rodziny, o zdrowie dla mojego męża, który bardzo cierpi.
Twoja czcicielka.
Magda - 2 marca 2010
Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwej operacji mojej babci.
Bóg zapłać!
Kasia - 2 marca 2010
Bardzo proszę o modlitwę o pozytywne wyjaśnienie pewnej b. ważnej dla mnie sprawy, o spełnienie pragnień mego serca, by moje serce i serce Mariusza wypełniała prawdziwa, wzajemna miłość, a także o szczęśliwe rozwiązanie dla Magdy i o życie wieczne dla Mamy Mariusza i Mojego Taty.
W. - 2 marca 2010
Proszę o pomoc w wierności Panu Bogu i w sprawie osobistej. O poprawę sytuacji materialnej.
M. - 1 marca 2010
Kochana Mamo, proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojego męża Adriana. Pomóż mu wydostać się z otchłani smutku i beznadziei. Proszę Cię o opiekę i zdrowie dla całej rodziny. Dziękuje za wszelkie otrzymane łaski.
Konrad - 1 marca 2010
Moi Kochani!
Bardzo Was proszę o modlitwę do naszego najukochańszego Pana Boga, by uzdrowił moją cudwną "sympatię" Renatkę Cysek z mukowiscydozy.
Ta dziewczyna ma dopiero 27 lat, całe życie przed sobą (być może ze mną), a zmaga się z tak ciężką chorobą.
Jedynym lekarstwem jest dla niej Pan Jezus i tylko On może ją uzdrowić. Tylko On ma taką moc!!! Dlatego proszę Was, zjednoczmy się w modlitwie w tej intencji, by, jeśli jest to zgodne z Wolą Naszego Pana Boga, Renatka została uzdrowiona.
W Imię Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela. Amen
Dziekuję i pozdrawiam.
E. - 1 marca 2010
Boże, proszę o bardzo dobrego męża i rozwiązanie wszelkich problemów.
Bóg zapłać.
Krzysztof - 28 lutego 2010
Matko Najświętsza, w Twoje ręce składam moje życie, Twojej opiece polecam całą moją rodzinę. Najświętsza Panienko, uproś mi u Twojego syna łaski, której tak bardzo potrzebujemy i o którą codziennie proszę.
Dorota - 28 lutego 2010
Matko Boża, pobłogosław ten miesiąc marzec, aby obfitował w Boże łaski i szczególną pomoc św. Józefa, zwłaszcza w moim życiu.
Katarzyna - 28 lutego 2010
szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę o szczęśliwą operację i zdrowie dla mojej mamy Krystyny. Jutro idzie do szpitala, a we wtorek będzie miała operację guza mózgu.
Bóg zapłać.
Barbara - 27 lutego 2010
Bardzo proszę o modlitwę za Adama, który przygotowuje się do matury.
Powierzam, Maryjo, Tobie przygotowania i wynik egzaminu, a także gorąco Cię proszę, by w swoją dorosłość wkraczał z Jezusem i Jego zawsze się trzymał. Opiekuj się nim Maryjo. Proszę Cię również, Mateńko, za Przemka, o dobre rozeznanie drogi życiowej i uzdrowienie wewnętrzne.
M. - 26 lutego 2010
Za mojego brata szymona, który kończy pisać doktorat za granicą. Po jego napisaniu chce iść do seminarium. Teraz jest wiele trudności i niepowodzeń, co do tej naukowej pracy. Proszę o wsparcie i prowadzenie Boże, by wszystko było tak, jak chce Pan.
Bóg zapłać, z modlitwą.
NN - 26 lutego 2010
Kochana Matko Nieustającej Pomocy, proszę wstaw się za mną. Daj, proszę, mi i Markowi, którego bardzo kocham, łaskę prawdziwej miłości. Pomóż, proszę, pokonać nam wszelkie trudności i odnaleźć znów drogę do siebie.
spraw, proszę, by do mnie wrócił.
Daj nam dobre myśli, wiarę i nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży.
Wspieraj mnie w pracy, abym swoje obowiązki wykonywała sumiennie.
Pomóż mi znów odnaleźć sens mojego życia.
Bóg zapłać za modlitwę.
A.A. - 24 lutego 2010
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za moją Rodzinę i proszę Cię o zdrowie dla niej; a także pomóż nam w intencjach, które nosimy w sercach...
Basia z Gdańska - 23 lutego 2010
Bardzo proszę o modlitwę w sprawie mojego zdrowia duszy i ciała, a także o pomoc Bożą na dalsze życie.
s. Joanna - 23 lutego 2010
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus...
Przyszła mi dzisiaj do głowy myśl, aby i tą "drogą" prosić innych o modlitwę w intencji Kuby jest studentem i ma guza mózgu. Modlimy się o cud dla niego, bo w tej chwili wszystko jest w ręku Boga. Ufamy, że miłosierny Bóg naszego wołania wysłucha.
Z Bogiem. Z darem modlitwy - s. Joanna Włodarczyk
E.E. - 23 lutego 2010
Matko Boża Nieustającej Pomocy!
MATEŃKO, POMÓŻ MOJEMU MĘŻOWI, NIECH BÓLE GŁOWY MU UsTĄPIĄ. POMÓŻ MU, TO JEsT DOBRY CZŁOWIEK. Mateńko, daj mu siłę, niech się nie poddaje, chroń i strzeż, opiekuj się nim codziennie, a mnie daj siły. Pomóż w problemach dnia codziennego, niech pomogą ludzie, którzy obiecali swą pomoc. Pomóż wyjść z tej pętli finansowej. Wszystko obraca się wokół pieniędzy. Niech lekarka, z którą współpracuję, mu pomoże i niech da taki lek, żeby te bóle głowy choć troszkę ustąpiły, a ja żebym miała pieniądze na leki i leczenie męża. Tak bardzo chcę mu pomóc, Matko, chcę żeby żył, niech się nie poddaje, bo ja nie mogę już słuchać od niego słów, że odchodzi.
Matko! Ratuj i pomóż.
Izabela - 22 lutego 2010
IzabelaMatko Boża! Otaczaj wszystkich ludzi dobrej woli swoją opieką, wszystkie siostry i braci. Dziękuję Ci za to, że nas kochasz i słuchasz.

M.W. - 22 lutego 2010
Najświętsza Panienko, otocz mnie swoim płaszczem. Dziękuję w wiadomej dla Ciebie sprawie.
Alicja Duda - 18 lutego 2010
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji dni obrony życia. Rozpoczynamy przygotowania i są przeróżne przeszkody i ataki. Pragniemy włączyć w te dni wszystkich mieszkańców suwałk, głównie młodzież szkolną i akademicką.
M. - 18 lutego 2010
Proszę o modlitwę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla Kamila.
Bóg zapłać!
Dorota - 18 lutego 2010
Matko Boża, przez wstawiennictwo św. Rity proszę uczyń cud miłości, w tej ważnej intencji, w której dnia 25 lutego zostanie odprawiona Msza sw.
Piotrek z Gdańska - 17 lutego 2010
Ukochani Ojcowie, proszę Was o modlitwę w następującej intencji:
Najukochańsza Matko Nieustającej Pomocy, błagam Cię o uratowanie mojego małżeństwa z Kasią. Błagam, abyśmy znów byli razem i z nadzieją i wzajemną miłością patrzyli we wspólną przyszłość.
Twój oddany czciciel - Piotrek.
Z całego serca dziękuje i ze łzami dziękuję za modlitwę.
Alicja Duda - 18 lutego 2010
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji dni obrony życia. Rozpoczynamy przygotowania i są przeróżne przeszkody i ataki. Pragniemy włączyć w te dni wszystkich mieszkańców suwałk, głównie młodzież szkolną i akademicką.
Katarzyna W. - 17 lutego 2010
szczęść Boże!
Matko Boża Nieustającej Pomocy, ratuj rodzinę mojej córki, jej samej, wnuków przed mężem i ojcem pijakiem, i jego samego. Modlę się nieustannie w tej intencji i błagam, ratuj! Za wszystkie otrzymane łaski dziękuję z całego serca.
Bóg zapłać.
Rodzina - 16 lutego 2010
Dziekuję Ci, Matko, za pomoc i modlitwę w naszym imieniu, a zarazem proszę o wstawiennictwo u Twojego syna. Módl się za nami o zdrowie dla rodziny, o znalezienie pracy, na której bardzo nam zależy, aby życie nasze odmieniło się na lepsze i spełniły się nasze skromne marzenia. Matuchno, chroń nas od złych ludzi i nieszczęść. Móodl się za nami. Błagam Cię o pomoc.
Dziękuję, najdroższa.
T.P. - 16 lutego 2010
Witam,
Proszę o modlitwę za moją osobę. Dobry Boże, wydobądź mnie z beznadziei, w której się znajduję od blisko dwóch lat, ratuj mnie Panie, a wy miejcie mnie w pamięci, gdy stajecie przed Bogiem.
Pozdrawiam, Tomasz.
D. - 16 lutego 2010
szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Dariusza.
Bóg zapłać!
Iwona - 16 lutego 2010
Kochani Ojcowie !
Wraz z rozpoczynającym się postem, który przygotowuje nas na Zmartwychwstanie Pana, okresie, który pomaga wzmocnić naszą wiarę, oczyszcza nasze życie z wszelkiego zła (tego uświadomionego i nieznanego), proszę o szczególną modlitwę w intencji:
O "naprawę życia" mojego syna Jacka i męża Mirosława.
Z serca dziękuję - Bóg zapłać!
Z.Ł. - 15 lutego 2010
Bardzo proszę o modlitwę w intencji syna Tomasza o szczęśliwe zakończenie wszystkich jego problemów zawodowych.
A.W. - 15 lutego 2010
Proszę o modlitwę w intencji szybkiego powrotu do zdrowia mojego brata Wojtka. Za udzielone modlitewne wsparcie - z całego serca Bóg zapłać!
M.s. - 12 lutego 2010
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Uprzejmie prosimy o dar pomyślnego wyniku operacji i trwały powrót do zdrowia dla Rudolfa skoczykłody.
Proszą żona i syn.
Karol - 11 lutego 2010
Kochana Matko, proszę o wstawiennictwo u Twego Boskiego syna w intencji o pomyślne zdanie matury 2010 i dobry wybór dalszej drogi życiowej.
Matko Boża, spraw by miesiąc maj był dla mnie miesiącem szczęśliwym, pełen obfitych łask Bożych, darów Ducha Świętego i Twojej opieki...
E.E. - 10 lutego 2010
Matko Nieustającej Pomocy!
Pomagaj i wspieraj, daj łaski, o które proszę każdego dnia, daj siły i pomóż przetrwać trudne chwile. Matko pomóż mi wyjść na prostą drogę, z tej pętli, i ludzie, którzy obiecali swoją pomoc, niech dotrzymają słowa. Pomóż mojemu mężowi, niech jego bóle głowy choć na jakiś czas ustąpią.
Błaga Twoja czcicielka.
Andrzej - 10 lutego 2010
Bardzo proszę o modlitwę w następującej intencji:
Najukochańsza Maryjo, Mamusiu, sw. Rito i sw. Judo Tadeuszu !!! Ubłagajcie mi u Twego syna zakończenie tego strasznego doświadczenia Bogu wiadomego. Jestem człowiekiem nędznym i niegodnym tej łaski i nie mogę nawet powołać się przed Bogiem na jakąkolwiek swoją zasługę. Tak bardzo się boję czasami, że już nie daję sobie rady i tracę wiarę, że będzie dobrze. Wstawcie się za mną, błagam! Proszę o to nie przez wzgląd na siebie, ale na swoich najbliższych, którzy niczemu nie zawinili. Jeśli inne są plany Boskie, to uproście Boga by zamienił mi to doświadczenie na cięższe, ale wtedy, gdy to już nie dotknie moich bliskich. Wierzę i wiem, że Bóg jest wszechmocny i jeśli zechce, to znajdę wyjście nawet z sytuacji niemożliwej. Obiecuję, że wychowam tak mojego syna, żeby kochał Boga najmocniej, jak to tylko możliwe. I będę się starał żyć tak, by kochać i służyć wszystkim ludziom, których będę spotykał w swym życiu. Przepraszam za moje grzechy i tak bardzo błagam Cię o wysłuchanie, ratunek i wstawiennictwo, błagam...
Dorota - 8 lutego 2010
Matko Boża, spraw by Dobry Bóg, przez wstawiennictwo św. Walentego, umocnił mój związek z Dawidem.
M.s. - 8 lutego 2010
Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie dla mojej rodziny i proszę o pomoc w rozwikłaniu moich problemów, z którymi nie mogę sobie poradzić...... Jest mi ta modlitwa bardzo potrzebna.
Ewa - 7 lutego 2010
Matko Najświętsza, w Twoje ręce składam całe moje życie, Twojej opiece polecam moją rodzinę, Ciebie proszę o łaskę. A jeżeli zdarzy się to, czego się boję, tak bardzo pomóż mi to przetrwać.
M.W. - 5 lutego 2010
Proszę o modlitwę, o znalezienie godnej i uczciwej pracy. Najświętszą Panienkę proszę o Boże Błogosławieństwo dla mojej rodziny.
Żona - 4 lutego 2010
Proszę Cię, Mateczko, o pomoc w trudnych sprawach, wiadomych Tobie, o zdrowie dla całej rodziny. Modlę się codziennie, abyś wysłuchała mojego wołania o pomoc. Matko, zlituj się nad nami.
Bóg zapłać.
Renata - 4 lutego 2010
Matko Nieustającej Pomocy, pomóż mi, proszę, rozwiązać moje kłopoty. Proszę Cię również o potrzebne łaski dla wszystkich, którzy stanęli na mojej drodze.
sławek - 3 lutego 2010
Proszę o modlitwę, aby mój ukochany Bóg pomógł mi rozwiązać pewien bardzo ważny problem jemu wiadomy.
Pozdrawiam i dziękuje za modlitwę.
Teresa - 3 lutego 2010
Proszę o modlitwę w intencji mego męża Jacka, o uzdrowienie go z wszelkich zniewoleń i nałogów, które przeszkadzają mu być dobrym ojcem i mężem.
Bóg zapłać za modlitwę.
H.K. - 2 lutego 2010
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi nas obdarzasz. Proszę wyproś u syna swego zdrowie dla mojej całej rodziny, o macierzyństwo moich córek, o nawrócenie brata z alkoholizmu i aby dostał pracę.
Twoja czcicielka.
A.A. - 1 lutego 2010
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za otrzymane łaski. Proszę Cię o zdrowie dla Mojej Rodziny oraz dla mnie. Jest ono mi teraz bardzo potrzebne.
Bóg Zapłać!
R. - 1 lutego 2010
Gorąco proszę o łaskę nawrócenia z nałogu pijaństwa dla brata Krzysztofa i łaskę zdrowia i siły dla kochanych rodziców Jadwigi i Władysława.
Iwona - 31 stycznia 2010
O Ukochana Matko Boża, Pani Nasza Częstochowska, Królowo Polska! Proszę za Twoim wstawiennictwem syna Twojego o "uporządkowanie" życia mojego syna i mojego męża.
Jezu ufam Tobie.
M. - 30 stycznia 2010
Droga Mateńko Jasnogórska, proszę Cię o łaskę zdrowia dla ks. Mariusza Czosnyka.
A.W. - 29 stycznia 2010
Matko Boża Nieustającej Pomocy, dziękuję Ci za Maję.
Proszę o nawrócenie dla naszej rodziny.
A.K. - 28 stycznia 2010
Bardzo proszę o modlitwę o prawdziwą, pełną konsekrację dla Marysi, Zbigniewa i Agaty, i o wszelkie potrzebne łaski przy tym i inne, pomyślne rozwiązanie wszystkich spraw.
Bóg zapłać
Ania - 28 stycznia 2010
Proszę z całego serca o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamusi Marii. Proszę o siłę i wiarę dla Niej i całej naszej rodziny.
K. - 28 stycznia 2010
Proszę o modlitwę w intencji zdania egzaminu z chemii fizycznej.
Bóg zapłać.
Dorota - 28 stycznia 2010
Matko Boża, dziękuję Bogu przez Twoje wstawiennictwo za wszystkie łaski, które otrzymałam.
Agnieszka - 27 stycznia 2010
Proszę o modlitwę za moją Mamę, o jej zdrowie. Jest ciężko chora - ma białaczkę i niewydolność nerek. Bardzo się o Nią boję.
Rodzice - 27 stycznia 2010
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco uproś u Twojego jedynego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Aby Bóg Wszechmogący, który powołał go w tak młodym wieku, dał mu wiekuiste szczęście w niebie. Daj nam, rodzicom, dużo wiary, siły i wytrwałości w tych trudnych dla nas chwilach. Utul nasze serca przepełnione bólem, smutkiem i tęsknotą za nim. Matuchno, jesteś naszą nadzieją i siłą. Miej nas w swej opiece i nie opuszczaj nas.
Basia - 26 stycznia 2010
Panienko Jasnogórska, weź pod opiekę moją rodzinę. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w pracy i w życiu osobistym, aby była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Panienko Jasnogórsk, błogosław nam każdego dnia i nie opuszczj nas.
Alina - 26 stycznia 2010
Matko Boża Nieustającej Pomocy, powierzam Ci moje serce, uzdrów je i spraw bym pokochała gorącą miłością Jezusa i bym umiała kochać czystą miłością ludzi. Tobie, Matko, powierzam moją Rodzinę, znajomych, wspólnotę i kapłanów. Twoje niegodne dziecko. Wysłuchaj mnie, Matko, nadziejo nasza.
B.R. - 26 stycznia 2010
Matko Boża, tak gorąco proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia i uwolnienie od złych duchów dla syna Marcina oraz o przemianę serca dla Ilony, Karoliny i stanisława. Dziękuję za już otrzymane łaski.
E.E. - 26 stycznia 2010
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę cię pomagaj i wspieraj mnie każdego dnia i ześlij łaski, o które proszę każdego dnia, niech moje prośby się zrealizują, nie zsyłaj mi więcej krzyży, bo nie jestem w stanie nic już udźwignąć. Pomagaj i wspieraj, chroń i strzeż, daj pracę i środki na opłatę tych rat i poprawę zdrowia dla męża. Matko, Ty wiesz i pomóż mi, bo ja mam myśli bardzo złe i jestem gotowa na wszystko.
Twoja czcicielka.
B.K. - 25 stycznia 2010
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o jego uzdrowienie, abyśmy się do siebie zbliżyli o zgodę, miłość i żeby mąż nie pił alkoholu.
K.B. - 24 stycznia 2010
Droga Matko Boża Najłaskawsza! Proszę o łaskę spotkania męża. Ciężko mi się żyje samej.
Dziękuję za wszystko.
Dorota - 22 stycznia 2010
Matko Boża, wspieraj mnie u Boga w tych intencjach, w których modlę się wraz ze św. Joanną Molla.
B.K. - 22 stycznia 2010
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o pokorę, żeby się nie obrażał, nie był taki zawzięty, nie pił alkoholu i kochał mnie, i szanował. Żebyśmy się do siebie zbliżyli oraz o zdrowie dla nas i córeczek.
Iza - 22 stycznia 2010
szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę za moją rodzinę, moje małżeństwo, o to, abym pozbyła się lęków z dzieciństwa, ale przede wszystkim proszę o ubłaganie dobrego Boga o poprawę mojego zdrowia i o pojawienie się kolejnych dzieci w moim małżeństwie. Proszę też o błogosławieństwo Boże dla mojego syna Kubusia.
Maria - 22 stycznia 2010
Błagam o modlitwę o pomoc dla mojego męża Andrzeja, który cierpi na depresje i ma ogromne kłopoty zawodowe. Błagam Cię, Boże pomóż mu, bo on sam upadnie...
Błagam. Bóg zapłać!
Ewa - 20 stycznia 2010
Proszę w intencji mojego ukochanego taty - Jerzego, którego ziemskie życie przerosło, które sobie odebrał. O przebaczenie dla Niego i Bożą opiekę oraz ulgę w cierpieniu dla mamy.
Ola - 20 stycznia 2010
Prosimy o modlitwę o zdrowie Taty, który ma złe wyniki, aby okazały się nie tak groźne, jak wyglądają.
Dziękuję.
Bóg zapłać.
Katarzyna - 19 stycznia 2010
Cudowna Matko, usłysz moje wołanie! Tobie zawierzam stefana cierpiącego na nowotwór, uproś, aby Miłosierny Jezus uzdrowił go z jego choroby i obdarzył łaską wiary i nawrócenia.
Basia - 19 stycznia 2010
Mateczko kochana, weź pod opiekę moją rodzinę. Błogosław mojej córce w pracy i życiu, aby była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Mateczko kochana, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 19 stycznia 2010
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna, który tak wcześnie odszedł od nas. Niech Bóg Wszechmogący pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, Matuchno, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych dla nas chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. TY jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas, Matuchno, swoją opieką i nie opuszczaj nas.
Jan - 17 stycznia 2010
Proszę przez wstawiennictwo Maryi o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski dla całej rodziny. Niech Pan strzeże nas przed złem, wypadkami i kradzieżą. Proszę także w intencjach, które zna Bóg, aby zostały wysłuchane. Z pozdrowieniami i wdzięczny za modlitwę Jan.
A. - 15 stycznia 2010
szczęść Boże. Proszę w intencji Urszuli o światło Ducha Św., o opiekę dla niej, o potrzebne łaski i o kompetentnych, właściwych, wrażliwych na drugiego człowieka, lekarzy, którzy z Bożą pomocą pomogą dojść do przyczyny jej problemu zdrowotnego, oraz ustalić właściwy program leczenia. Proszę Boga, za przyczyną Matki Bożej, o kierownictwo w tej sprawie. Polecam także sprawy Magdy, Panu Bogu wiadome, z prośbą o dobre rozwiązanie problemów zgodnie z Bożym kierunkiem, o kompetentnych ludzi i potrzebne łaski dla wszystkich proszę, również i dla Magdy, oraz o opiekę Bożą dla niej. Polecam Panu Bogu wszystkie sprawy rodzinne Urszuli i Magdy i ich bliskich, prosząc o Boże rozwiązanie wiadomych spraw.
Bóg zapłać.
Dorota - 15 stycznia 2010
Matko Boża, opiekuj się moim rodzeństwem i bliskimi mi osobami.
J.K. - 15 stycznia 2010
szczęść Boże!
Bardzo prosze o modlitwę w intencji Magdaleny - o życie w łasce uświęcającej, o Boże miłosierdzie dla Niej.
Dziękuję.
siostra.
Elżbieta z rodziną - 14 stycznia 2010
Mateńko Ukochana!
Dzięki Ci składam za Twe dary... Za prośby wysłuchane, za skrzydła opiekuńcze...
Pozostaw nas nadal pod swą opieką.
M.D. - 11 stycznia 2010
O szczęśliwy przebieg operacji i dar uzdrowienia dla Marcina.
Bóg zapłać.
Dorota - 9 stycznia 2010
Matko Boża, wspieraj mnie u Boga w tej ważnej intencji, w której modlę się wraz ze św. Ritą.
s.K. - 8 stycznia 2010
Matko Najświętsza, proszę Cię o pomoc i o błogosławieństwo dla naszego maleństwa. Niech rośnie dzięki Twej opiece i wstawiennictwu u naszego Ojca. Proszę, daj nam siłę i cierpliwość na przetrwanie tych cieżkich dni.
Ty wiesz, że tylko do Ciebie możemy się zwrócić... nikt inny nie jest w stanie nam pomóc.
H.K. - 7 stycznia 2010
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi codziennie nas obdarzasz. Proszę, wyproś u syna swego dla mojej całej rodziny, moich znajomych, to czego każdy pragnie, a przede wszystkim zdrowia.
Twoja czcicielka.
B.s. - 6 stycznia 2010
szczęść Boże,
Matko Nieustającej Pomocy - proszę Cię z całego serca o dalszą opiekę w moim życiu.... aby 2010 rok był dla mnie dobrym czasem.... abym znalazła pracę i mogła godnie żyć..... abym na swojej drodze życia spotkała człowieka, którego pokocham i który mnie pokocha.... i weź w opiekę całą moją rodzinę...
BÓG ZAPŁAĆ.....
Grażyna - 5 stycznia 2010
Mateńko, Matko moja, proszę Cię na progu Nowego Roku, uproś u Boga, aby rok ten był rokiem łaski dla mojej rodziny, a Miłością pokonywane było zło w rodzinie i tam, gdzie będzie Dane nam być i z Kim obcować. Pomoż nam, Maryjo, rozpoznać wolę Boga względem postępu z rozporządzeniem naszego rodzinnego domu i z Bożym błogosławieństwem rozpoczęcie realizacji zamierzeń naszych dzieci i nas. Proszę, Maryjo, nie opuszczaj nas. Uproś łaskę życia wiecznego i spokoju duszy śp. brata Zdzisława.
Iwona - 5 stycznia 2010
O Ukochana Matuchno Boża, Pani Nasza, proszę za Twoim wstawiennictwem do syna Twojego o "uporzadkowanie" życia mojego syna i mojego męża.
A.A. - 4 stycznia 2010
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za moją Rodzinę i proszę Cię o dalszą opiekę nad Nią oraz o zdrowie dla mnie i całej Rodziny.
Bóg zapłać.
A. - 3 stycznia 2010
Bardzo proszę o modlitwę, aby Reginę, Zosię i moich bliskich zapisano i przyjęto do Legionu Maryi.
szczęść Boże na Nowy Rok 2010.
L. - 2 stycznia 2010
Kochana Matko Nieustającej Pomocy, proszę wstaw się za mną. Daj proszę mi i Markowi, którego bardzo kocham, łaskę prawdziwej miłości. Pomóż, proszę, pokonać nam wszelkie trudności i odnaleźć znów drogę do siebie.
spraw, proszę, by do mnie wrócił.
Daj nam dobre myśli, wiarę i nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży.
Wspieraj mnie w pracy, abym swoje obowiązki wykonywała sumiennie.
Pomóż mi znów odnaleźć sens mojego życia.
Bóg zapłać za modlitwę.
Rodzice - 2 stycznia 2010
Panienko Nieustającej Pomocy, weź w opiekę naszego zmarłego syna. Uproś dla niego u swojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego. Nam, rodzicom, daj dużo siły, wytrwałości i wiary w niesieniu tego krzyża. Prosimy Cię, Panienko, nie opuszczaj nas.
B-a - 2 stycznia 2010
Panienko Nieustającej Pomocy, proszę Cię bardzo, weź pod opiekę moją całą rodzinę. Błogosław mojej córce w pracy i codziennym życiu, aby spotkała dobrego człowieka, założyła rodzinę, była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Bądź z nami każdego dnia i błogosław nam.
Z.Ł. - 1 stycznia 2010
Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Tomka, pobłądził w życiu, szuka nowej pracy, musi się leczyć, daj mu Matko Nieustającej Pomocy siłę i wytrwanie, daj mu łaskę powrotu do normalnego życia.
Anna - 1 stycznia 2010
Boże, proszę o zdrowie dla mnie i całej rodziny. Jeżeli nie ucieknę przed najgorszym, proszę o siłę. Nie chcę się bać.
Modlitwa
O pomoc w odnowie życia
Maryjo, Matko jednocząca z Bogiem, ukształtuj mój rozum i wolę tak, aby Bóg był kimś najważniejszym w moim życiu, moją radością i pełnią szczęścia.
Spraw, aby moja codzienna modlitwa była rozmową miłości z Twoim Synem. Aby uczestnictwo we Mszy Świętej rzeczywiście włączyło moje życie w zbawczą Ofiarę Chrystusa. Aby słowa Pana: "Syn Człowieczy nie przyszedł, aby Mu służono, lecz aby służyć i dać życie na okup za wieli" stały się zasadą mojego postępowania zawsze i wszędzie.
Naucz mnie, Maryjo, nie myśleć o tym, co wygodne i przyjemne tylko dla mnie, ale co dobre i pożyteczne dla mojej rodziny.
Pomóż mi być uczciwym i rzetelnym w pracy nauce.
Wyzwól mnie ze wszystkich złych przyzwyczajeń, którymi zatruwam życie moim bliźnim (alkoholizm, nikotynizm, winy przeciw szóstemu przykazaniu, sprzeciw wobec poczętego życia, pycha, zarozumiałość, zazdrość).
Matko, Ty wiesz, jak bardzo męczy mnie moja słabość i egoizm. Weź mnie w swoje ręce, by każdy dzień mojego życia promieniował prawdą, miłością i dobrem. Amen.
(z Modlitewnika Jasnogórskiego)
Gdzie wysłać modlitwę?
Własną modlitwę, która ma ukazać się na tej stronie, prosimy przesłać na adres e-mail: e-mail: modlitwy@torun.paulini.pl
Jak podpisać modlitwę?
- Modlitwy prosimy podpisywać swoim imieniem.
- Mile widziane jest podanie miejscowości, z której pochodzi osoba prosząca o modlitwę, jeżeli nie pochodzi z Torunia.
- Można podpisać modlitwę inicjałami.
- Podawanie nazwiska nie jest wymagane.
- W przypadku obawy o identyfikację, prosimy podać proste określenie np.: "Rodzice", "Bezrobotny" itp.
Zobacz też
Ogłoszenia duszpasterskie | Budowa kościoła i klasztoru | O Zakonie Paulinów | O Obrazie NMPCz | | Skrzynka modlitewna
Adres parafii:
   Parafia Rzymskokatolicka 
   p.w. N.M.P. Częstochowskiej
   ul. Konstytucji 3 Maja 3c, 87-100 TORUŃ
Klasztor: (56) 659 93 44
Faks: (56) 659 93 44
Biuro Parafialne: (56) 659 98 85
   czynne od poniedziałku do piątku:
   16.30 - 17.30
Email (OO.Paulini): zakon@torun.paulini.pl
stat4u
2012 © Parafia p.w. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Toruniu