Parafia
Rok 2009
Modlitwa
Modlitwa

Wybierz rok z modlitwami:

| 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |


M. - 31 grudnia 2009
Proszę o modlitwę za właśnie zmarłego Adama Nowickiego, o radość w niebie, a dla jego rodziny o pocieszenie.
Małgosia - 30 grudnia 2009
Serdecznie proszę o modlitwę o znalezienie pracy, zdrowie i spokój w rodzinie.
O. - 30 grudnia 2009
Matko Nieustającej Pomocy, proszę Cię, pomóż mi wyjść z tej cięzkiej i rujnującej dla mnie sytuacji. Wspomóż mnie Matko, czuwaj nade mną, nie dopuść do mej krzywdy i bólu. Matko Najświętsza proszę o pomoc w życiu codziennym, przy wychowaniu córeczki i pisaniu pracy magisterskiej, a także uwolnieniu się z otoczenia osób mi nieżyczliwych. Proszę Cię, Matko, o pomoc.
Amen
E.P. - 29 grudnia 2009
Proszę o modlitwy w intencji o pełne zdrowie dla Patrycji chorej na nowotwór złośliwy i niedowidzenie, aby za wstawiennictwem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy leczenie dobiegło już końca bez zabiegów operacyjnych, bez przerzutów i nawrotów choroby.
Ula - 29 grudnia 2009
Polecam wszystkie sprawy moje i mojej rodziny, również doczesne i materialne. Polecam synów Mateusza i Kamila, prosząc o błogosławieństwo, prowadzenie i Bożą opiekę dla nich na każdy dzień ich i naszego życia. Polecam swoich rodziców, teściów oraz wszystkie ich sprawy, Bogu znane i wiadome. Polecam także swoich Przyjaciół wiadomych Bogu, również zmarłych i wszystkie bliskie mi osoby. Polecam mojego brata i bratowe, oraz dzieci chrzestne.
Ula - 29 grudnia 2009
Polecam w modlitwie Panu Bogu Wszystkie sprawy Magdy, zwłaszcza ostatnią, ważną dla niej życiową sprawę, oraz samą Magdę i wszystkich zainteresowanych. Proszę o Boży obrót i Boże rozwiązanie danej sprawy w sposób dobry dla obojgu zainteresowanych, o światło Ducha Św. oraz potrzebne łaski w sprawie Bogu wiadomej.
Ula - 29 grudnia 2009
W intencji Radka, Kasi i rodziny, którą założyli, o ich wszystkie dzieci. Proszę o błogosławieństwo dla nich, mądrość rodzicielską, o miłość prawdziwą, wiarę i nadzieję oraz o potrzebne siły. Proszę o Bożą opiekę i troskę, także w sprawach doczesnych i materialnych, o zadawalającą i dobrze płatną pracę dla Radka i wszystkie potrzebne łaski w tym kierunku. Proszę też o łaskę znalezienia odrębnego mieszkania i o uregulowanie spraw Radka, Panu Bogu wiadomych, o pomoc i światło Ducha Św. dla niego, a dla Kasi o łaskę wiary i nadziei oraz modlitwy, żeby mniej narzekała, a więcej ufała i modliła się powierzając wszystkie troski Bogu w modlitwie.
Ula - 29 grudnia 2009
Szczęść Boże.
Pragnę prosić o modlitwę w intencji Mileny. O opiekę Bożą nad nią i jej dzieckiem, o odnalezienie właściwej drogi życiowej, o wiarę, głęboką nadzieję i miłość, o siłę, a także o miłość mężczyzny, którego Bóg dla niej postawi na drodze życia, żeby takiego spotkała i ułożyła sobie z nim szczęśliwe życie, o błogosławieństwo i o wszystkie łaski i dary potrzebne do wychowania córeczki, z prawdziwą miłością. Proszę też o dar modlitwy dla Mileny i prawdziwych Przyjaciół.
Elżbieta - 29 grudnia 2009
Matko Boska Ukochana, miej w opiece moją rodzinę. Błogosław Nam w przyszłym roku. Uzdrów moje dzieci Mateusza i Martynę. Błagam, niech wyniki badań okażą się dla nas dobrą wiadomością. Miej w opiece Marcina, mojego męża - niech stresy i praca nie przysłonią mu całego życia. Proszę również o opiekę nad Rodzicami, aby w sile i zdrowiu byli z Nami jeszcze długie lata. Proszę również, Mateńko, otocz szczególną troską moją siostrę Justynę - niech zabłyśnie na jej drodze nareszcie światełko.
K. - 28 grudnia 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy, proszę Cię o uzdrowienie z nerwicy, o akceptację własnej osoby dla Agnieszki. Proszę Cię o wskazanie drogi mojej żonie.
H.K. - 28 grudnia 2009
Matuchno Kochana, dziękuję Ci za szczęśliwe przeżycie Świąt Bożego Narodzenia, za wszystkie łaski wyproszone u Twego Syna. Proszę o zdrowie dla całej rodziny i o modlitwę za koleżankę, która choruje na nowotwór.
Dziękuje Twoja czcicielka
A.D.S. - 27 grudnia 2009
Maryjo, polecam Twojej modlitwie przed Bogiem moją pracę, nie radzę sobie w niej ostatnio, mam tylu wrogów, którzy się ujawniają nagle masowo. Proszę, wymódl mi u Boga, by te osoby przestały nastawać na mnie, byśmy żyli w zgodzie i jedności. Proszę szczególnie o spokój i dobro od Piotra i Juliusza. Proszę, wymódl mi przyjęcie projektu, który będę składać na koniec stycznia. Proszę byś przyjęła intencję 3 i 4 Nowenny Pompejańskiej. Proszę o Błogosławieństwo w mojej pracy.
Iwona - 27 grudnia 2009
Proszę o modlitwę w sprawie znalezienia dodatkowej pracy i jednocześnie uwolnienia się od trudnej sytuacji finansowej.
P. - 26 grudnia 2009
Proszę o modlitwę za związek Magdy i Piotra, o umocnienie ich miłości. O dojrzałość dla Piotra i odpowiedzialność, aby Nowo Narodzona Dziecina wlała w Jego serce Miłość. Amen.
E.E. - 23 grudnia 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy, błagam Cię, spełnij te prośby, o które Cię proszę codziennie, spełnij moje marzenie, miej w opiece moją rodzinę, niech mój mąż się nie poddaje i niech ubędzie mu tych chorób, niech bóle głowy mu ustąpią i nich pomogą nam osoby, u których proszę o pomoc, niech zdobędę pieniądze na opłaty w bankach. Uczyń cud, żebym załatwiła pieniądze do 1.01.2010. Mateńko, daj mi siły w tych ciężkich dla mnie chwilach, już tak jestem zmęczona, niech załatwię sobie dodatkową pracę. Zlituj się nade mną i nie zsyłaj więcej mi krzyży.
Twoja czcicielka.
Basia - 21 grudnia 2009
Matuchno Kochana, proszę Cię gorąco, weź pod opiekę moją rodzinę. Błogasław mojej córce w życiu i pracy. Daj jej dużo zdrowia i szczęścia, aby w przyszłości założyła rodzinę i była szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Matuchno Kochana, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 21 grudnia 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco o wstawiennictwo u Twojego syna - Jezusa Chrystusa. Uproś u niego łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna, którego Bóg tak wcześnie powołał do siebie. Nam, rodzicom, daj dużo siły i wiary w tych ciężkich chwilach pełnych smutku i cierpienia. Utul Mateczko nasze serca przepełnione bólem, otocz nas swoją matczyną opieką i nie opuszczaj nas.
Dorota - 20 grudnia 2009
Matko Boża, wspieraj mnie u Boga w tych ważnych osobistych sprawach, które powierzam św. Józefowi.
Paweł - 17 grudnia 2009
Dziękuję za wszystkie łaski, opiekę w najcięższych chwilach i proszę o wsparcie w walce ze swoimi słabościami, proszę o wytrwałość w wierze i łaskę odczytania i zrozumienia woli Bożej.
Ewa - 15 grudnia 2009
Proszę o modlitwę za nasze małżeństwo, aby przetrwało trudny okres i odrodziło wzajemną miłość.
A.B. - 15 grudnia 2009
Bardzo proszę o modlitwę za Krzyśka, w intencji zalezienia pracy i doświadczenia Bożej Miłości w Jezusie.
Elżbieta - 15 grudnia 2009
Otaczaj moje dzieci, Ukochana Maryjo, opieką.
Pomóż Nam...
B-a - 15 grudnia 2009
Matuchno Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Błogosław mojej córce w pracy i życiu osobistym; daj jej dużo zdrowia, aby w przyszłości była szczęśliwą żoną i matką. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości. Kochana Matuchno, otocz nas swoją opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 15 grudnia 2009
Matko Najświętsza, otocz nas swoją opieką i utul nasze serca przepełnione bólem po stracie naszego syna, który odszedł tak nagle. Uproś u Twojego jedynego syna łaskę życia i szczęścia wiecznego dla naszego synka, za którym tak bardzo tęsknimy. Matuchno, nie opuszczaj nas. W Tobie cała nadzieja i siła, kochana Matuchno.
H.K. - 14 grudnia 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za cudowne przeżycia przed Twoim Cudownym Wizerunkiem w noc czuwania z braćmi i siostrami. Wyproś łaskę u Syna swego za ojców posługujących w parafii, szczególnie za o. Tomasza, a o. Mariuszowi zdrowia i cierpliwości w rehabilitacji, którą również przechodzi moja córka.
Twoja czcicielka.
E.E. - 14 grudnia 2009
Mateńko Nieustajacej Pomocy, spełnij prośby, o które Cię proszę codziennie, chroń i strzeż moją rodzinę, daj łaski, pomóż w trudnych chwilach obecnego życia, niech wszystkie sprawy urzędowe się zrealizują i niech otworzą się serca osób, których proszę o pomoc.
Twoja czcicielka.
N. - 14 grudnia 2009
Drodzy Bracia!!!
Zwracam się z prośbą o modlitwy w intencji pomyślnego zakończenia moich spraw sądowych. Już trzeci rok walczę z rodziną Męża, a szczerze mówiąc wolałabym nie dożyć ogłoszenia wyroku. Ten ogrom problemów, które Mąż mi zostawił po Swojej śmierci, długi, wydatki, które ponoszę po Jego śmierci, przerastają mnie. Czuję się skatowana w tym życiu i nieraz błagałam Boga o śmierć. Każda sprawa wykańcza mnie, te spotkania z rodziną Męża to koszmar, którego nie daję rady przejść. Nie ma dnia, żeby coś nie wydarzyło się i są to niestety zawsze przykre rzeczy. Czasem zaczynam wątpić w Boże Miłosierdzie, bo ja Go na pewno nigdy w życiu nie zaznałam. Nie wiem, czy dam radę uporać się z tym wszystkim, z tą perspektywą spłacania do końca życia długów Męża i spłacania Jego rodziny.
Proszę o Światło Ducha św. dla Elżbiety - sędzi, Jerzego - mojego adwokata, Izabelli - biegłej od wycen. Mam kolejną sprawę 16 grudnia. Nie wiem, jak ją przeżyję.
Pozdrawiam Was serdecznie.
Szczęść Boże.
M.K. - 13 grudnia 2009
Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża o nawrócenie, uwolnienie z nałogu oglądania telewizji, otwarcie się na Boga i ludzi oraz o mądrość w wychowywaniu naszych dzieci.
Dorota - 13 grudnia 2009
Matko Boża wspieraj mnie u Boga wraz ze św. Charbelem z Libanu w tych intencjach, które zawierzam w nowennie.
Izabella - 11 grudnia 2009
Szczęść Boże +!
Drodzy bracia, jeżeli jest taka możliwość to serdecznie proszę o chwilę modlitwy w moich intencjach. Jestem pedagogiem specjalnym w gimnazjum integracyjnym, pracuję z trudną młodzieżą, która swoim zachowaniem sprawia mi duże problemy. Z głębi serca proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego, pokój dobroć i miłość w sercu Jana, Sebastiana, Jakuba, Michała, Krzyśka, Armana, Bartka, Mikołaja, Aleksandra, Piotrka i całą klasę IIC z wychowawczyniami, abyśmy miały siłę i odwagę prowadzić naszą młodzież każdego dnia przez życie.
Proszę także o łaskę - CUD NAWRÓCENIA dla Jakuba L. i Tadeusza D. - o światło Ducha Świętego dla nich, uporządkowanie seksualności, emocji i moralności oraz o łaskę prawdziwej miłości i szacunku w ich sercach. Oby serce Jakuba Bóg napełnił chęcią do założenia katolickiej rodziny w czystości przed- i małżeńskiej.
Proszę też o światło Ducha Świętego dla Grażyny i Michała w zakładaniu własnej działalności gospodarczej, aby Bóg napełnił ich serca i dusze sprawiedliwością a Dzieciątko Jezus wspierało ich w życiu codziennym. Proszę o błogosławieństwo Matki Bożej dla Nastazji, Izabelli, Anny, Marii, Marcina z rodziną oraz wszystkich wymienionych osób. Serdeczne Bóg zapłać za każdą modlitwę. Będę pamiętać również w mojej.
Z pokojem i wiarą w sercu
Izabella
M. - 9 grudnia 2009
Proszę o modlitwę o uwolnienie z homoseksualizmu.
Anna - 9 grudnia 2009
Najukochańsza Matko Boska, błagam Cię o łaskę zdrowia i ulgi w cierpieniu, wyproś u swojego Syna łaskę uzdrowienia z choroby mojego ciała i duszy. Chrystus Miłosierny zlituj się nade mną.
Pozostaję z nadzieją.
Elżbieta - 9 grudnia 2009
Maryjo Ukochana, proszę Cię, pomóż mojej siostrze - Justynie. Pomóż jej odnaleźć się. Pomóż jej odnaleźć spokój i spełnienie.
Elżbieta z rodziną - 9 grudnia 2009
Matko Przenajświętsza, zmiłuj się na nami, otaczaj opieką, chroń, błogosław...
Dziękuję.
B. - 8 grudnia 2009
Matko Boża, dziękuję Ci za opiekę i błogosławieństwo, za wszelkie łaski, które otrzymałam. Proszę o łaskę zdrowia, abym szczęśliwie mogła wychować moje dzieci.
Teresa - 8 grudnia 2009
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które przechodzi kryzys, abyśmy mogli zacząć od nowa wspólną drogę i być wzorem dla naszych dzieci.
Bóg zapłać za modlitwę.
B. - 8 grudnia 2009
Matuchno Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo. Zawierzam moją rodzinę Twojej matczynej opiece. Błogosław mojej córce w pracy i życiu, aby wszystkie problemy, jakie napotka w życiu załatwiła wraz z Twoją pomocą; aby spotkała na swojej drodze dobrego człowieka, który zapewni jej bezpieczeństwo i opiekę. Proszę Cię gorąco, nie opuszczaj jej i ochroń przed złymi decyzjami. Proszę Cię, Matuchno, o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary miłości i wzajemnego zrozumienia. Bądź z nami kazdego dnia, otocz nas swoją opieką i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 8 grudnia 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco, utul nasze serca przepełnione bólem, smutkiem i tęsknotą po śmierci naszego synka, którego Bóg tak nagle powołał do siebie. Dla naszego synka, prosimy gorąco, uproś Mateczko łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego. Ty jesteś lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez, ulżeniem bólów, nadzieją zbawienia. Dlatego prosimy Cię gorąco, nie opuszczaj nas, Mateczko, w tych trudnych chwilach otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
Dorota - 7 grudnia 2009
Matko Boża, wspieraj mnie u Boga w tej ważnej sprawie, w której odprawiam nowennę ku czci św. Rity.
M.B. - 7 grudnia 2009
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Joasi i Marcina - by udało im się pokonać kryzys w ich młodym małżeństwie i stworzyć rodzinę.
H.K. - 6 grudnia 2009
Dziękuję, Matuchno, za udaną operację mojej córki. Proszę o siły dla niej, aby przezwyciężyła ból podczas rehabilitacji i doszła do sprawności. Za lekarzy którzy ją operowali.
Dziękuje Twoja czcicielka.
Elżbieta z rodziną - 3 grudnia 2009
Meteńko Ukochana. Chroń nas. Strzeż od zła. Opiekuj się nami. Codziennie.
Elżbieta z rodziną - 3 grudnia 2009
Mateńko Ukochana, strzeż Nas od zła wszelkiego. Nie pozwól moim dzieciom zejść z dobrej drogi, pomóż mojemu mężowi w pracy. Chroń nas i opiekuj się nami. Dziękuję za wczoraj. I za każdy dzień.
H.K. - 2 grudnia 2009
Matuchno Kochana, dziękuję Ci za otrzymane łaski, którymi nas co dziennie obdarzasz. Miej w opiece całą moją rodzinę, a szczególnie Izabelę, która oczekuje na zabieg, aby wszystko się powiodło.
Prosi Twoja czcicielka.
Iwona - 1 grudnia 2009
Drodzy Ojcowie !
Proszę o Miłosierdzie Boże za wstawiennictwem Matki Boskiej Częstochowskiej, Królowej Polski, o zawarcie związku sakramentalnego mojego syna i wzmocnienie jego wiary oraz proszę o wyzwolenie mojego męża z grzechu cudzołóstwa( żyje w konkubinacie), wyzwolenia go z nałogu alkoholizmu oraz powrót do domu, jeżeli taka jest wola Jezusa Chrystusa Miłosiernego, a dla siebie proszę o światło Ducha Świętego. Dziękuję za odebrane łaski i proszę jeszcze o siłę i zdrowie dla całej rodziny.
Bóg zapłać za modlitwę.
A.A. - 1 grudnia 2009
Matko Najświętsza, proszę Cię o siłę, abym mogła to wszystko przejść pomyślnie... aby wszystko się udało... a także o zdrowie dla Moich Rodziców i Siostry.
Bóg Zapłać!
Rodzice - 30 listopada 2009
Panienko Jasnogórska, nasze serca są przepełnione żalem i smutkiem po stracie naszego syna. Prosimy cię, Panienko, daj nam dużo siły, wytrwałości i wiary w niesieniu tego krzyża, a dla naszego syna uproś łaskę szczęścia i życia wiecznego. Prosimy Cię, Panienko, wysłuchaj naszych próśb, utul nasze serce i nie opuszczaj nas.
B-A - 30 listopada 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny; miej w opiece moją córkę, błogosław jej w życiu codziennym, aby była zdrowa, a w przyszłości była szczęśliwą matką i żoną. Proszę o zdrowie dla męża i dla mnie; o łaskę wiary i wzajemnego zrozumienia.
Mateczko nie opuszczaj nas i bądź z nami każdego dnia.
Hanna - 28 listopada 2009
Maryjo Kochana, proszę Cię o nawrócenie bliskiej mi osoby, o przemianę jego serca. Proszę również byśmy byli znów razem. Maryjo ulituj sie nade mną.
A. - 28 listopada 2009
Dziękuję Tobie, Maryjo, że nigdy mnie nie opuszczasz i zawsze wspierasz mnie, wielkiego grzesznika. Proszę Ciebie, Maryjo, abym pełnił tylko Świętą Wolę Bożą i proszę Ciebie o nawrócenie mojej rodziny.
TOTUS TUUS MARYJO...TOTUS TUUS...
Waldemar Łopatkiewicz z Wąbrzeźna - 27 listopada 2009
Maryjo,
dziękuję za tę propozycję pracy, którą dzisiaj otrzymałem i, proszę, wymódl dla mnie potrzebne mi w tej pracy łaski i zdolności. Proszę o powodzenie Joanny w jej zamierzeniu założenia własnej działalności gospodarczej. Proszę także w pozostałych naszych potrzebach.
Opiekunko Rodzin, Królowo Polski, módl się za nami.
M. - 27 listopada 2009
Proszę o modlitwę za moich synów, żeby Najświętsza Panienka obdarzyła ich swoją opieką i wyszli z nałogu, żeby mogli cieszyć się życiem w zdrowiu.
C.P. - 27 listopada 2009
Bardzo proszę o modlitwę za mojego 29 letniego brata - Tomka, aby jego choroba ustąpiła i aby mógł dalej cieszyć się zdrowiem i życiem.
E. - 26 listopada 2009
Mateńko!
Pomóż mi i wysłuchaj mych próśb, chroń i strzeż mojego męża, ulżyj mu w bólach głowy, niech leki mu pomogą, a mi daj cierpliwość i pomóż mi w problemach finansowych, uratuj moją rodzinę. Daj pomoc, o którą codziennie Cię proszę, niech bank da mi pożyczkę.
Zawsze w Ciebie, Matko, wierzę pomimo tylu krzyży, które mam w swoim życiu.
Twoja czcicielka.
M. - 24 listopada 2009
Proszę o modlitwę w intencji taty Uli, aby znalazł pracę, o dobrego męża dla Uli.
Dorota - 23 listopada 2009
Przez wstawiennictwo św. O. Pio, Matko Boża wyciągnij Dawida z bagna grzechu i sprowadź go na drogę Boga. Niech w mojej miłości odnajdzie siłę.
B.K. - 23 listopada 2009
Ukochana Maryjo, dziękuje za wyłuchanie mojej prośby, proszę Cię o dalszą opiekę nad moją rodziną przybliżaj nas do siebie, abyśmy się kochali coraz bardziej, o dary Ducha Świętego dla mojego męża, aby mnie kochał szanował i pomagał, i nie pił alkoholu.
Mariusz - 23 listopada 2009
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy i o łaskę Nieba dla śp Andrzeja i Józefa.
Prosi Mariusz.
Szczęść Boże.
Teresa - 23 listopada 2009
Proszę o modlitwę, w intencji mojego męża Jacka, o łaskę nawrócenia go na drogę przykazań Bożych i silną wolę w pokonywaniu wszelkich pokus, które zagrażają naszemu małżeństwu.
Ola - 23 listopada 2009
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojego Taty. Jest przed badaniami, które mają wykluczyć, czy nie dolega mu coś poważnego. Proszę też o modlitwę za całą naszą rodzinę.
Bóg zapłać.
P. - 21 listopada 2009
Proszę o modlitwę w intencji pomocy w wyjściu z ciężkiej sytuacji finansowej mojej rodziny.
A.A. - 20 listopada 2009
O rozwiązanie pewnych trudnych spraw, wiesz jakich... Abym mógł ułożyć sobie życie z ukochaną osobą, którą, Matko, znasz.
Konrad - 18 listopada 2009
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
Moi drodzy, ja mam taką trochę nietypową, ale bardzo ważną dla mnie prośbę o modlitwę. Otóż moja ukochana dziewczyna Agnieszka zostawiła mnie i odeszła do innego chłopaka. Chociaż od tego czasu minął juz rok, to nadaj ją kocham i chcę spędzić z nią resztę życia. Proszę, pomódlcie się, aby Pan Jezus Chrystus połączył nas na nowo i związała już na zawsze węzłem małżeńskim i obdarzył czystą i wierną miłością już na zawsze. Aby pobłogosławił nasz związek dziećmi i aby zawsze w naszych sercach na pierwszym miejscu był On Sam, później my nawzajem dla siebie i wszyscy inni.
Mam 28 lat i kilka lat temu zostałem doświadczony rakiem jamy ustnej, wskutek czego straciłem połowę języka. Myślę, że to jest główny powód, z którym moja dziewczyna, choć bardzo chciała, to nie umiała sobie tak do końca poradzić. Wszystko jednak jest możliwe dla tych, którzy wierzą i dlatego proszę Was o modlitwę.
Z góry dziękuję i pozdrawiam Was bardzo serdecznie
Włodek - 18 listopada 2009
Najświętsza Pani Nieustającej Pomocy, proszę Cię o łaskę zdrowia.
A.D.S. - 17 listopada 2009
Bardzo proszę o modlitwę ze wstawiennictwem św. Antoniego o pozytywne załatwienie sprawy z pewną firmą bez uszczerbku dla mojej opini, jednocześnie proszę o modlitwę za moją mamę Basię oraz za mnie, by Bóg w swoim miłosierdziu ochronił nas przez zarażeniem się wirusem, który jest groźny dla życia. Proszę także, by Bóg udzielił nam swojego Błogosławieństwa oraz, by nim obdarzył ks. Andrzeja i ochraniał go także przed chorbami.
Bóg zapłać.
B.K. - 17 listopada 2009
Proszę o Dary Ducha Świętego dla mojego męża, o to, aby się do mnie zbliżył, kochał, szanował pomagał mi, żeby przeprosił moich rodziców za swoje zachowanie i o zdrowie dla nas i córeczek.
Elżbieta - 17 listopada 2009
Dziękuję Przeukochana Maryjo za wszystko, za moje dzieci, za męża, rodziców, siostrę. Za wszystko. Dziekuję i proszę o dalszą opiekę.
Rodzice - 16 listopada 2009
Mateczko Jasnogórska, Ty znasz nasz smutek i ból po stracie naszego syna, prosimy Cię, uproś dla niego łaskę szczęścia i życia wiecznego, a nam daj dużo siły, wiary i wytrwałości w niesieniu tego krzyża; utul nasze serca przepełnione bólem, otrzyj łzy. Mateczko, w Tobie cała nadzieja i siła. Nie opuszczaj nas.
B-a - 16 listopada 2009
Panienko Jasnogórska, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w pracy i codziennym życiu; proszę o zdrowie dla naszej rodziny i wzajemne zrozumienie. Panienko, bądź z nami każdego dnia i błogosław nam.
B.R. - 13 listopada 2009
Gorąco proszę o modlitwę o przemianę serca dla Marcina, Ilony i Karoliny. A także o powrót do kościoła i stałą pracę dla Marcina. Proszę o modlitwę o uwolnienie od nałogów osób Bogu wiadomych.
Bóg zapłać.
Elżbieta - 12 listopada 2009
Ukochana Maryjo, pomóż mojej siostrze - Justynie. Pomóż jej odnaleźć siebie, swoją drogę. Pomóż jej odnaleźć swoje życie.
Elżbieta z Rodziną - 12 listopada 2009
Dziękuję, Mateńko Ukochana, za wszystko.
Miej Nas zawsze w swej opiece.
Chroń nas.
Strzeż.
Opiekuj się Nami.
Zawsze i wszędzie.
O. - 11 listopada 2009
Najdroższa Matko, proszę Cie o kierowanie mym życiem, bym potrafiła znieść ból i cierpienie, jakiego doznałam w ciągu ostatnich dni i bym mogła na nowo się narodzić, by moje życie nabrało sensu. Pomóż mi żyć, Matko Boża Nieustającej Pomocy.
Amen.
A. - 11 listopada 2009
Dziękuję Tobie Mamusiu, Najukochańsza Maryjo Niepokalana, za niezliczoną ilość łask jakie mi udzielasz. Błagam Ciebie ja, nicość i proch ziemi, abym jedno tylko czynił... pełnił świętą wolę bożą. Błagam Ciebie, o najpiękniejsza Różo Mistyczna, o nawrócenie mojej rodziny...
Dziękuję Wam za modlitwę.
A.B. - 10 listopada 2009
Proszę o modlitwę za bardzo chorego tatę - o nawrócenie i ulgę w cierpieniu. Proszę także za jednym kapłanem - o świętość jego życia.
Janusz Częstochowski z Kartuz - 10 listopada 2009
Z nadzieją Panu Bogu oddając moją chorą Mamę, która doznała udaru mózgu i stan Jej jest bardzo poważny, całym sercem proszę Was, Kochani, o modlitwę w intencji Mamy.
Nie wiem już co począć I tylko w Bożym Miłosierdziu nadzieja. Zmiłuj się and nami Panie Jezu I obdarz łaska zdrowia Mamusię, która tak bardzo kocham.
Bóg Zapłać.
H.K. - 10 listopada 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi obdarzasz moją całą rodzinę, za dobre i złe chwile. Miej w opiece mojego brata i moją siostrzenicę, którzy cały czas błądzą.
Twoja czcicielka.
B-A - 9 listopada 2009
Matuchno Kochana, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla naszej rodziny. Otocz opieką i błogosław mojej córce w pracy i życiu osobistym, aby była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Otocz nas matczyną opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 9 listopada 2009
Mateczko Najświętsza, nasze serca są przepełnione żalem i smutkiem po stracie naszego syna. Prosimy Cię, Mateczko, daj nam dużo siły, wytrwałości i wiary w niesieniu tego krzyża, a dla naszego syna uproś łaskę szczęścia i życia wiecznego. Prosimy Cię, Mateczko, nie opuszczaj nas.
Paulina - 9 listopada 2009
O zdrowie dla Michała i dla mnie. Żebyśmy byli bardzo bliskimi przyjaciółmi i bardzo kochającym się i szczęśliwym małżeństwem.
Anka S. - 8 listopada 2009
Szczęść Boże.
Proszę o modlitwę w intencji odbudowania miłości i zaufania między mną i mężem Markiem oraz o odbudowanie naszej rodziny. Przenajświętsza Panienko, spraw, aby mąż wrócił do mnie i do synka.
Ela Lachman z Poznania - 5 listopada 2009
Kochani,
moja przyjaciółka Beata Rut jest w 9 tygodniu ciąży, wraz z mężęm bardzo pragną dziecka, to byłaby ich trzecia pociecha. Wczoraj lekarz w czasie wizyty powiedział, że nie widzi na USG bicia serca dziecka. Beatka pojechała właśnie do szpitala, baaaardzo proszę o modlitwę do naszego Pana o cud życia dla moich przyjaciół.
Z Panem Bogiem.
Teresa - 5 listopada 2009
Proszę o modlitwę w intencji, mojego męża Jacka, o Światło Ducha Świętego dla niego jak ma postępować, o uleczenie jego duszy i powrót na drogę przykazań Bożych.
G. - 4 listopada 2009
Żeby w Polsce nie rozpętała się epidemia grypy.
B. - 3 listopada 2009
Matko Nieustającej Pomocy, dziękuję za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu; w pracy, aby mogła wszystkie problemy i sprawy trudne załatwić wraz z Twoją pomocą; aby spotkała na swojej drodze dobrego człowieka u boku którego mogła być szczęśliwa; o zdrowie i szczęście dla niej. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości. Nie opuszczaj nas, Mateczko, otocz nas swoją opieką i badź z nami każdego dnia.
Rodzice - 3 listopada 2009
Jasnogórska Pani, do Ciebie zwracamy się pełni bólu i cierpienia prosząc o szczęście i zbawienie wieczne dla naszego kochanego syna, którego Bóg tak wcześnie powołał do wieczności. Ty Panienko jesteś lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez, nadzieją zbawienia, dlatego prosimy Cię, nie opuszczaj nas w tych trudnych chwilach, otocz nas swoją opieka i bądź z nami każdego dnia.
H.K. - 3 listopada 2009
Kochana Matuchno, dziękuję za szczęśliwy przebieg zabiegu, za czuwanie nad moją rodziną. Miej w opiece mojego brata i siostrzenicę, którzy cały czas błądzą.
Twoja czcicielka.
B.R. - 30 października 2009
Najświętsza Matko Boża. Bardzo dziękuję za pomoc i Twoją opiekę nad naszą rodziną. Gorąco proszę Cię, Maryjo, o przemianę serca dla Bożeny, Marcina i Ilony. Abyś swoją Matczyną opieką objęła naszą rodzinę.
Waldemar Łopatkiewicz z Wąbrzeźna - 28 października 2009
Maryjo Częstochowska, Królowo Polski!
Dziękuję za Macieja piątkową rozmowę kwalifikacyjną, co zaowocowało powierzeniem mu dzisiaj pracy od przyszłego miesiąca. Dziękuję za to bardzo z całą moją rodziną! Proszę, aby sprawdzał się w tej pracy i już nigdy nie był bezrobotny. Maryjo, módl się nadal za nim. Proszę też, żebyś wyprosiła dla mnie pracę, żeby te moje spotkania i nadzieje przekształciły się w konkret. Proszę też w tych pozostałych naszych intencjach, które Tobie codziennie przedstawiam.
Basia i Marian - 28 października 2009
Najświętsza Matko Boża. Bardzo dziękujemy za dotychczasową pomoc i opiekę. Prosimy Cię, w tym trudnym dla nas czasie, o zdrowie, pracę i środki do życia.
Małgorzata - 28 października 2009
Matko Nieustającej Pomocy, proszę o modlitwę w intencji syna Macieja, który jest uzależniony od narkotyków, aby podjął leczenie i cierpliwie w nim wytrwał i wyszedł z nałogu.
Dziękuję za modlitwy.
Justyna i Andrzej - 27 października 2009
Panienko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco o zdrowie dla naszego syna Grzesia - Twoi Czciciele Justyna i Andrzej.
Ewa - 27 października 2009
Najdroższy Ojcze, błagam Ciebie w imieniu Twojego Syna, a naszego Pana, Jezusa Chrystusa, o obdarzenie łaską szybkiego i trwałego powrotu do życia w Tobie, w pokorze, w Prawdzie, w bojaźni Bożej naszego przyjaciela Adasia.
B-a - 26 października 2009
Pani Jasnogórska, zawierzam moją rodzinę Twojej Matczynej opiece; błogosław mojej córce w życiu osobistym i zawodowym. Daj jej dużo zdrowia i dopomóż, aby wszystkie problemy i trudności jakie napotka w swoim życiu mogła załatwić wraz z Twoją pomocą. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Błogosław, Pani Jasnogórska, otocz opieką moją rodzinę i bądź z nami każdego dnia.
Rodzice - 26 października 2009
Jasnogórska Pani, do Ciebie zwracamy się pełni bólu i cierpienia prosząc o szczęście i zbawienie wieczne dla naszego kochanego syna, którego Bóg tak wcześnie powołał do wieczności. Ty Panienko jesteś lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez, nadzieją zbawienia. Dlatego prosimy Cię, nie opuszczaj nas w tych trudnych chwilach, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
E. - 25 października 2009
Proszę o modlitwę za mojego syna Daniela, aby Bóg uwolnił go z opętania.
Dziękuję.
J.W. - 25 października 2009
Panie Jezu, pragnę z całego serca w modlitwie przebłagalno-wynagradzającej przeprosić za grzechy moje, Marii oraz przodków i żyjących z rodzin znanych PANU BOGU. Zmiłuj się nad nami PANIE, bo zgrzeszyliśmy przeciw Tobie i ukaż nam swoje zbawienie.
Bóg zapłać za modlitwę.
J.S. - 25 października 2009
Matko Nieustającej Pomocy, proszę o modlitwę w intencji 8 rocznicy ślubu syna i synowej. Aby odnaleźli siłę, wiarę i wytrwałość w dalszej wspólnej drodze życia. By drobne nieporozumienia nie dominowały i nie zatwardzały serc i nie zacierały dobra i miłości. Proszę o błogosławieństwo i łaski Im i ich dzieciom na każdy nadchodzący dzień.
Mama-babcia.
A.A. - 24 października 2009
Matko Najświętsza, proszę Cię o pozytywne załatwienie sprawy, która jest dla mnie teraz najważniejsza. Ty dobrze wiesz jakiej... oraz o zdrowie dla Moich Rodziców i Siostry.
Bóg zapłać.
A. - 24 października 2009
Proszę o modlitwę, abym zawsze czynił to, co Bogu się podoba... Proszę też o nawrócenie mojej rodziny. Dziękuję Tobie, Maryjo, za niezliczoną ilość łask.
Dziękuję Wam za modlitwę...
H.K. - 24 października 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, które wypraszasz u Syna Swego. W poniedziałek będę miała zabieg. Czuwaj nade mną i moją całą rodziną.
Twoja czcicielka!
Elżbieta z rodziną - 23 października 2009
Dziękuję Maryjo za wszystko. Bądź zawsze przy Nas, ochraniaj, wspieraj, Matko Ukochana.
Jolanta - 23 października 2009
Drodzy Bracia!!!
Proszę o modlitwy w intencji pomyślnego przebiegu mojej kolejnej sprawy sądowej w dn. 4 listopada. Proszę o Światło Ducha Św. dla Jerzego i Elżbiety w mojej sprawie. Bardzo się denerwuję.
Dominik z Bydgoszczy - 22 października 2009
Szczęść Boże!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Ani z Bydgoszczy o uwolnienie z opętania i o uzdrowienie z guzków i torbieli tarczycy, a także jej nadczynności.
Bóg Zapłać.
Z Bogiem.
I.B. - 21 października 2009
Kochana Mateczko, proszę Cię, aby lekarz postawił właściwą diagnozę i bym mogła rozpocząć leczenie, dodaj mi sił w tych trudnych dla mnie chwilach, nie opuszczaj mnie. Proszę Cię także o opiekę nad rodzicami, rodziną siostry Basi i Marzeny. Maryjo, błogosław nam każdego dnia.
B. - 20 października 2009
Proszę o modlitwę za moje dzieci, żeby Najświętsza Panienka obdarzyła ich swoją szczególną opieką, aby synowi nie pogarszała się wada wzroku i żeby mógł cieszyć się życiem w zdrowiu.
Bóg zapłać.
Elżbieta z rodziną - 20 października 2009
Mateńko czuwaj nad moją rodziną. Chroń Nas. Nie dopuszczaj do tego, co stało się ostatnio. Opiekuj się Nami, Ukochana. Wstaw się za Nami u Syna Swego.
Waldemar Łopatkiewicz z Wąbrzeźna - 19 października 2009
Maryjo,
dziękuję za wszystkie Twoje orędownictwa za nami. Dziękuję za, po przebytej operacji, pomyślny, bez komplikacji powrót do zdrowia mojej żony. Dziękuję za zdanie przez Joannę egzaminu dyplomowego na ocenę bardzo dobrą.
Proszę nadal o pracę dla Macieja i dla mnie. I w tych pozostałych intencjach, które codziennie Tobie przedstawiam upraszając Twego wstawiennictwa u Pana Boga naszego.
Królowo Niebieska, Matko Boska Jasnogórska, módl się za nami!
TERESA I JACEK - 19 października 2009
Proszę o modlitwę, w intencji mojego małżeństwa w 17 rocznicę ślubu o dalszą opiekę Matki Bożej, o uzdrowienie go z wszelkich grzechów i umiejętność wybaczenia ran zadanych sobie wzajemnie.
Bóg zapłać za modlitwę.
Rodzice - 19 października 2009
Mateczko Najświętsza, nasze serca są przepełnione żalem i smutkiem po stracie naszego syna. Prosimy Cię, Mateczko, daj nam dużo siły, wytrwałości i wiary w niesieniu tego krzyża a dla naszego syna uproś łaskę szczęścia i życia wiecznego. Prosimy Cię mateczko nie opuszczaj nas.
B. - 19 października 2009
Mateczko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną. Błogosław mojej córce w pracy i życiu osobistym, aby wszystkie problemy i trudności, jakie napotka w życiu mogła rozwiązać wraz z Twoją pomocą; była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Nie opuszczaj nas, Mateczko, otocz nas swoją opieką i błogosław nam.
Kati - 18 października 2009
Serdecznie proszę o pomoc w modlitwie, sama już opadam z sił. Proszę o modlitwę w intencji Rafała, o jego nawrócenie, poznanie Prawdy i uwolnienie od działania złego ducha.
Szczęść Boże, dziękuję.
Ola - 18 października 2009
Witam!
Bardzo, bardzo proszę o modlitwę w intencji pewnego brata zakonnego, który zdziałał bardzo wiele dla Pana Boga wśród ludzi, ale w ostatnich miesiącach się pogubił i chce wystąpić z zakonu - aby Pan odnowił w nim jego powołanie kapłańskie, aby rozjaśnił ciemności jego serca.
Dziękuję.
Alexandra - 18 października 2009
Matko Najświętsza, proszę o wstawiennictwo u Syna Swojego, Jezusa Chrystusa, w intencji siostry mojej Miry, która od roku po operacji kręgosłupa walczy z chorobą nowotworową.
Uzdrowienie chorych módl się za nami.
Alexandra - 18 października 2009
Matko Nieustającej Pomocy, proszę o modlitwę w intencji syna Adama, który od kilku lat walczy z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu.
Pocieszycielko strapionych módl się za nami.
H.K. - 17 października 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za pozytywne wyniki lekarskie, wiem że mogę poddać się zabiegowi, bo Ty będziesz przy mnie. Miej w opiece moją całą rodzinę.
Twoja czcicielka.
I.K. - 15 października 2009
Matko Najświętsza, uproś u Swojego Syna zdrowie dla całej mojej rodziny oraz pozytywne wyniki badań.
Bóg zapłać.
M. - 15 października 2009
Proszę o modlitwę w intencji mnie i mojego narzeczonego o światło Ducha Świętego, opiekę Świętych Patronów, o zgodę mniędzy nami, abyśmy potrafili dobrze wypełnić nasze powołanie.
Teresa - 15 października 2009
Proszę o modlitwę w intencji, Bożeny i Dariusza o ratunek dla tego małżeństwa o uzdrowienie go z wszelkich urazów, ran i odrodzenie wiary w ich rodzinie.
P.H. - 14 października 2009
O zdrowie psychiczne i uspokojnie dla Oli po ostatnio doznanym stresie.
Bóg zapłać!
Dziękuję.
B.S. - 14 października 2009
SZCZĘŚĆ BOŻE!
Matko Nieustającej Pomocy, prosze Cię z całego serca o pomoc w znalezieniu pracy.......
Robert - 14 października 2009
Szczęść Boże!
Prosiłbym o modlitwę w intencji mojego powołania, abym je dobrze odczytał i wiernie wypełniał.
Bóg Zapłać za modlitwę.
Urszula Górska - 12 października 2009
Proszę o modlitwę za mnie, mam spore wole torbielowate na tarczycy i nadczyność. Mam to już wiele lat, ale mówią mi, abym poddała się operacji. Mam taki lęk przed operacją i nie poddaję się jej.
Proszę o modlitwę za mnie, aby Jezus uwolnił mnie od tego lęku i postawił na mojej drodze dobrych lekarzy.
Dziękuję za modlitwy.
Rodzice - 12 października 2009
Najukochańsza Mateczko Ty znasz nasze cierpienie, smutek i łzy po stracie naszego syna. Prosimy Cię, Mateczko, daj nam dużo siły, wiary i wytrwałości w niesieniu tego krzyża; otrzyj łzy, utul nasze bolące serca, a dla naszego syna uproś łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego. W Tobie cała nadzieja i siła, kochana Mateczko. Bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
B-A - 12 października 2009
Panienko Jasnogórska dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w pracy i życiu osobistym, aby dobrze ułożyło jej się w życiu, była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Bądź z nami Jasnogórka Panienko każdego dnia, otocz nas matczyną opieką i nie opuszczaj nas.
A. - 11 października 2009
Dziękuję Tobie, Mamusiu, Najukochańsza Maryjo Niepokalana, za niezliczoną ilość łask jakie mi udzielasz. Błagam Ciebie ja nicość i proch ziemi, abym jedno tylko czynił... pełnił świętą Wolę Bożą. Błagam Ciebie, o najpiękniejsza różo mistyczna, o nawrócenie mojej rodziny...
Dziękuję wam za modlitwę.
Katarzyna z Siedlec - 9 października 2009
Dziękuję Ci Boże, że znalazłam pracę. Módlmy się za wszystkich, którzy stracili pracę i jej szukają. Niech ich poszukiwaniom pracy towarzyszy światło nadziei. Okaż wszystkim poszukującym pracy swoje miłosierdzie. Pomóż im w tym wielkim strapieniu.
Waldemar Łopatkiewicz z Wąbrzeźna - 7 października 2009
Proszę o modlitwę w intencjach mojej rodziny, szczególnie tych, które przedstawiam w codziennych modlitwach:
- Proszę o pomyślny przebieg jutrzejszej rozmowy rekrutacyjnej syna Macieja, żeby otrzymał pracę.
- O pomyślny przebieg egzaminu dyplomowego w dniu 16.10.2009 r. córki Joanny.
- O szybki i bez komplikacji powrót do zdrowia żony Marii po przebytej przez nią przed tygodniem operacji.
- I o pracę dla mnie.
Maryjo, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Maryjo, ja błagam Ciebie, Ty błagaj Pana. Dziękuję za wszystko, co dotąd dla nas wyprosiłaś u Swgo Boskiego Syna.
Z.R. - 6 października 2009
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synusia Pawełka, który tak wcześnie odszedł od nas. Niech Bóg Wszechmogący pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, Matuchno, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych dla nas chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas Matuchno swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
Elżbieta z rodziną - 5 października 2009
Dziekuję, Ukochana Maryjo, za wszystko, za Twe łaski, za opiekę. Nie opuszczaj nas nigdy.
Matka - 5 października 2009
Bardzo proszę o modlitwę w intencji syna Tomka, o zerwanie z alkoholem, o zrozumienie, że źle postępuje, o poprawę jego stosunków w pracy.
Prosi matka.
Basia - 5 października 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię goraco o dalszą opiekę nad moją rodziną. Błogosław mojej córce w życiu i pracy. Daj jej dużo zdrowia i szczęścia, aby w przyszłości założyła rodzinę i była szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Matuchno Kochana, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 5 października 2009
Panienko Jasnogórska, weź w opiekę naszego zmarłego syna. Uproś dla niego u swojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego. Nam, rodzicom, daj dużo siły, wytrwałości i wiary w niesieniu tego krzyża. Prosimy Cię, Panienko, nie opuszczaj nas.
H.K. - 4 października 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi nas obdarzasz, proszę, wyproś u Syna Swego błogosławieństwo nawrócenia dla mojej siostrzenicy i mego brata z dróg złych, którymi podążają, a dla mnie pomyślnego wyniku badań.
Dziękuję.
Twoja czcicielka.
Dorota - 4 października 2009
Matko Boża Różańcowa, błogosław wszelkim sprawom, które zawierzać będę Tobie w modlitwie Różańca Świętego.
Sylwia - 3 października 2009
Szczęść Boże!
Niech Dobry Bóg wynagrodzi za Wasze wsparcie modlitewne!
Stał się cud, po prawie 3-letnich staraniach spodziewamy się upragnionego Dzieciątka. Jestem w 8 tygodniu ciąży :-)
Przez ostatnie kilkanaście dni zmagałam się z przeziębieniem i troszkę boję się o zdrowie naszego Maleństwa, dlatego jeszcze raz proszę o modlitwę w tej intencji, by Dzieciątko zdrowo się rozwijało i szczęśliwie narodziło. Ono jest takie bezbronne... Bardzo Je z Mężem kochamy, a jednocześnie martwimy się o Nie... Wesprzyjcie nas modlitwą, proszę...
Druga sprawa, która nie daje mi spokoju, to moi Rodzice, których małżeństwo się rozpada, Tata jest alkoholikiem, podejrzewam też, że Mama ma romans z innym. Oprócz tego Mama jest trochę uwikłana w New Age. Powiedziała mi dzisiaj, że wywróżyła w kartach tarota, że będę miała Dzieciątko. A ja jej na to, że jest to wymodlony dar od Boga, i że niebezpieczne są takie praktyki, na co ona, że przecież nie ma nic złego w tym, bo to jest niby taka zabawa... Powiem szczerze, że ręce mi opadają na jej ignorancję... Tyle razy mówiłam jej, że to wszystko jest złe (w przeszłości korzystała ona z usług bioenergoterapeuty, chodziła do wróżki, czytała horoskopy), a ona w ogóle nie chce mnie słuchać... Najgorsze w tej chwili jest to, że "wciągnęła" niejako przez te karty tarota nasze Dzieciątko (wróżąc odnośnie tego, czy zostanę matką)...
Obawiam się tych złych wpływów okultystycznych na naszą rodzinę, dlatego bardzo proszę o modlitwę, by te złe praktyki nie miały wpływu na nas, by się ona w końcu opamiętała, zrozumiała, że czyni źle i by Jezus uratował małżeństwo rodziców...
Niech Miłosierny Jezus na zawsze zwycięży w naszej rodzinie! A Najświętsza Panienka niech wyprasza łaskę nawrócenia dla moich najbliższych! Amen.
Bóg zapłać za modlitwę.
A.A. - 3 października 2009
Matko Najświętsza, proszę Cię o pozytywne diagnozy od lekarzy dla mojej Rodziny. Miej nas w Swojej Opiece nieustannie.
Bóg zapłać!
Monika - 2 października 2009
Matuchno Kochana, proszę o nawrócenie, uwolnienie, uzdrowienie na duszy i ciele mojego męża Rafała, proszę o połączenie nas na nowo, byśmy byli Razem. Proszę o spełnienie woli Bożej.
Bóg Zapłać.
Iwona Piątek - 2 października 2009
Z całego serca i duszy pragnę prosić Cię, Najukochańsza Mateczko, o wstawiennictwo i modlitwę z prośbą o dobrą pracę dla mnie i dla Męża.
pozdrawiam
I.B. - 29 września 2009
Panienko Częstochowska, czuwaj nade mną, miej mnie w swojej opiece, dopomóż mi przetrwać trudne chwile związane z chorobą, abym w końcu się dowiedziała, co mi tak naprawdę dolega. Wspieraj mnie, Maryjo, w pokonywaniu dokuczającego bólu. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Maryjo, nie opuszczaj mnie.
Z.L. - 29 września 2009
Panienko Jasnogórska, opiekuj się moją córką Alicją Lewandowską-Hinc oraz jej synkiem Oskarem Hincem. Pomagaj im w każdej chwili.
Z.L. - 29 września 2009
Panienko Jasnogórska, opiekuj się moimi zmarłymi rodzicami Kazimierzem i Alicją Wilmanowicz z Torunia. Przebacz im grzechy i doprowadź do królestwa niebieskiego.
G. - 28 września 2009
Matko Najświętsza, proszę Cię o łaskę zdrowia dla naszej córki Julii.
Bóg zapłać.
Basia - 28 września 2009
Panienko Jasnogórska, weź pod opiekę moją rodzinę. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w pracy i w życiu, aby była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Panienko Jasnogórska, błogosław nam każdego dnia i nie opuszczj nas.
Rodzice - 28 września 2009
Matuchno kochana, utul nasze serca przepełnione bólem i tęsknotą po stracie naszego syna. Otocz nas swoją opieką i daj dużo siły w niesieniu tego krzyża. Dla naszego syna prosimy Cię, Matuchno, o łaskę szcześcia i zbawienia wiecznego. W Tobie cała nadzieja i siła. Prosimy Cię, Matuchno, miej nas w swojej opiece i nie opuszczj nas.
Dorota - 27 września 2009
Matko Boża, spraw, by miesiąc październik obfitował w opiekę i pomoc Aniołów i Archaniołów w moim życiu.
Andrzej - 26 września 2009
Dziękuję Tobie, Maryjo Niepokalanie Poczęta, za otrzymane łaski, których ilość była niezliczona. Proszę Ciebie, abym w każdej sekundzie mego życia pełnił tylko świętą wolę Bożą. Proszę też o nawrócenie mojej rodziny i wyjście z nałogów.
Dziękuję Wam.
Elżbieta - 25 września 2009
Ukochana Maryjo, dziekuję za wszystkie dobrodziejstwa jakimi nas obdarzyłaś, miej nas w swojej opiece. Szczególnie chroń moje dzieci, Mateusza i Martynę.
Błagam Najukochańsza Mateńko nie opuszczaj Nas nigdy.
P.G. - 24 września 2009
Matko Boża Częstochowska, prosimy Cię i błagamy wstaw się za moim bratem Piotrem, obdarz go potrzebnymi łaskami, daj mu siłę w trudnych chwilach w chorobie, aby powrócił do zdrowia. Obdarz go i całą rodzinę wiarą w cud uzdrowienia. Prosi Cię o ratunek cała rodzina - siostra Ewa z rodziną oraz żona Ewa z synem Oliverem i córką Darią. Wstaw się za nim u swojego Syna. Błagamy Cię Matko Boża Częstochowska. Prosimy, błagamy, nie opuszczaj nas. Przytul brata Piotra i całą rodzinę do swojego serca.
I.B. - 23 września 2009
Maryjo, proszę Cię o siłę w pokonaniu dokuczającego mi bólu, dziękuję za dotychczasową opiekę.
Z.R. - 22 września 2009
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synusia Pawełka, który tak wcześnie odszedł od nas. Niech Bóg Wszechmogący pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, Matuchno, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych dla nas chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas Matuchno swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
Sz.Z. - 22 września 2009
Proszę Cię, Maryjo, o to, bym mógł pełnić Wolę Boga. Bym się nie lękał w trudnych sytuacjach, byś mi pomogła przejść przez trudy w moim życiu!
Elżbieta - 22 września 2009
Chroń Nas, Ukochana Maryjo, miej zawsze w opiece moje dzieci, rodzinę, mnie. Nie opuszczaj Nas nigdy.
M. - 22 września 2009
Proszę o modlitwę w intencji mojego chłopaka Kamila o wyzwolenie z niewoli alkoholu.
Urszula - 22 września 2009
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę za Krzysztofa, który chce rzucić palenie, aby Bóg dopomógł mu w tej walce z nałogiem i uwolnił go od niego, umocnienie Jego wiary i przemiany wszystkich złych skłonności oraz o dar czystej miłości do swojej dziewczyny Agnieszki.
Dziękuję za modlitwy.
Rodzice - 21 września 2009
Panienko Jasnogórska, prosimy Cię bardzo, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszegom syna. Dla nas, rodziców, daj dużo siły, wytrwałości i wiary w cierpieniu po jego stracie. Utul nasze serca przepełnione bólem i tęsknotą za nim. Panienko Jasnogórska nie opuszczaj nas, bądź z nami każdego dnia.
B-a - 21 września 2009
Panienko Nieustającej Pomocy, proszę Cię bardzo gorąco, weź pod opiekę moją całą rodzinę. Błogosław mojej córce, aby spotkała na swej drodze dobrego człowieka, założyła rodzinę, była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Sławek - 20 września 2009
Proszę o modlitwę i wsparcie duchowe w moich problemach osobistych, rodzinnych i związanych z pracą. Proszę niech Matka Najświętsza przyjdzie mi i mojej rodzinie a także znajomym z pomocą. Proszę o pomoc Niepokalaną Maryję w rozwiązaniu nawarstwionych problemów, które mnie przerastają. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica.
Amen.
E.E. - 20 września 2009
Mateńko
Błagam Cię, pomóż mi wyjść z tej pętli finansowej, uczyń cud, żebym miała pieniądze na te wszystkie świadczenia i wybacz Mateńko, że okłamałam mojego męża w wiadomej Ci sprawie, ja chcę jak najlepiej, ale ciągle obrywam od życia, już nie mam siły dalej ciągnąć tego bagażu, daj łaski, o które Cię proszę, niech załatwię córkom pracę pomóż mi, niech ludzie od których oczekuję pomocy i załatwienia pozytywnego spraw pomogą mi. Mateńko pomóż mi, nie odrzucaj mnie od siebie, mam żal do moich rodziców, że tak postepują, a tyle razy ich prosiłam o pomoc, ale oni zawsze wiedzieli lepiej niż ja. Ja nie chcę glindzić o wszystkim tak jak moja siostra i na tym w ich oczach dużo tracę. Matko kochaj mnie, przytul mnie do swojego serca, daj siłę i pomoc.
Twoja czcicielka.
A. - 20 września 2009
Dziękuję Tobie, Maryjo, za niezliczoną ilość łask, jakie od Ciebie, Najpiękniejsza z pięknych, Różo Duchowna, Niepokalanie Poczęta otrzymuję. Proszę Ciebie, Maryjo Królowo Polski, abym w każdej sekundzie mego życia pełnił tylko Świętą Wolę Bożą. Proszę też, aby moja rodzina się nawróciła i wyszła z nałogów.
WIELKI GRZESZNIK.
J.Sz. - 18 września 2009
Matko Nieustającej Pomocy, błagam, pomóż 5-letniemu synowi mojego siostrzeńca, który nie mówi.
Bóg zapłać.
Elzbieta - 17 września 2009
Opiekuj się nami Ukochana Maryjo.
Dorota - 15 września 2009
Matko Boża, spraw, by ten miesiąc obfitował w Boże cuda i łaski, i anielską pomoc w naszych sprawach.
Bożena - 15 września 2009
Bardzo gorąco proszę o modlitwę o uwolnienie od złych duchów i przemianę serca dla syna Marcina, synowej Ilonki oraz o Boże Błogosławieństwo dla wnuczek Magdaleny i Michaliny, aby Bóg zamieszkał wraz z nimi.
Wdzięczna Bożena.
Z Bogiem.
B. - 14 września 2009
Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojego syna Marcina i synowej Ilonki oraz wnucząt, o przemianę serca i duszy.
Matuchno ukochana, weź w swoją opiekę tą rodzinę i ratuj przed rozpadem.
I.B. - 14 września 2009
Matko Nieustającej Pomocy, proszę Cię o dalsze wsparcie dla siostry Marzeny, o zdrowie dla niej, o pomyślne rozwiązanie Jej problemów rodzinnych i nawrócenie Jej męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski i proszę o poprawę mojego stanu zdrowia.
Twoja czcicielka.
Basia - 14 września 2009
Panienko Jasnogórska, weź pod opiekę moją rodzinę. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w pracy i w życiu, aby była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Panienko Jasnogórska, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczj nas.
Rodzice - 14 września 2009
Mateczko Najświętsza, nasze serca są przepełnione żalem i smutkiem po stracie naszego syna. Prosimy Cię, Mateczko, daj nam dużo siły, wytrwałości i wiary w niesieniu tego krzyża, a dla naszego syna uproś łaskę szczęścia i życia wiecznego. Prosimy Cię, mateczko, nie opuszczaj nas.
H.K. - 13 września 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za szczęśliwy powrót i mile spędzony czas w gronie znajomych. Proszę, miej w opiece moje córki, które borykają się z problemami zdrowotnymi, wyproś Matuchno u Syna Swego łaskę dla nich.
Dziękuję. Twoja czcicielka.
M.P. - 11 września 2009
Proszę gorąco o modlitwę w intencji szczęśliwego rozwiązania dla Agnieszki, o zdrowie dla Alicji i Mariana Wąsa oraz o wiarę, nawrócenie i o dobre przeżycie narzeczeństwa Marcina i Moniki, którzy za rok pragną zawrzeć sakrament małżeństwa, a także o właściwy wybór drogi życiowej przez Jarka.
Z.R. - 10 września 2009
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synusia Pawełka, który tak wcześnie odszedł od nas. Niech Bóg Wszechmogący pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam Matuchno, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych dla nas chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas, Matuchno, swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
E.E. - 8 września 2009
Mateńko,
Błagam Cię o prośby, daj łaski i wysłuchaj mych próśb. Pomóż mi wyjść z tej pętli problemów finansowych, daj siłę mnie i zdrowie mojemu mężowi, niech pomimo doznanych przykrości się nie poddaje. Mateńko niech moi rodzice otworzą oczy i niech słuchają, co się do nich mówi. Niech oprzytomnieją, że mają dwie córki i 3 wnuczki, że jedna z córek ciągle musi sobie radzić w życiu sama, ale jej już też brakuje sił, tylko tego nie okazuje i też by chciała, żeby ktoś w niej zobaczył człowieka zmęczonego i potrzebującego pomocy i wsparcia finansowego. Coś jej dał od serca, przecież widać, że ona tego potrzebuje. Potrzebne są jej czyny, a nie słowa: "Dasz sobie radę, jakoś to będzie, wszystko się ułoży, niech ci dzieci pomogą". Ale moje dzieci też oczekują ode mnie pomocy i tak sobie jakoś radzą. Mam żal do moich rodziców, że tylko wyrozumiali są dla mojej siostry, a ja to jak koło u wozu i jak coś nie pomyśli moich rodziców, to pretensje do mnie, a ja tak wszystko robiłam żeby byli zadowoleni, ale ta praca to na darmo i bez efektów zadowolenia dla mnie. Tak myślę, jaki ze mnie jest potwór, że tak ze mną postępują moi rodzice. Jest we mnie coraz więcej nienawiści i żalu. Nie rozmawiam z rodzicami i siostrą, bo po co mówić do ścian i tłumaczyć, skoro i tak ja jestem wszystkiemu winna.
Mateńko, i cóż mam począć.
Twoja czcicielka
Agnieszka - 8 września 2009
Proszę o modlitwę wstawienniczą za męża Roberta o jego nawrócenie i potrzebę sakramentu pokuty i pojednania. Pomóżcie proszę. Modlitwa wspólnoty kruszy Bramy niebieskie, pokonuje szatana i otwiera serca ludzkie na Boga.
Piszę do Was z Warszawy, bo akurat otworzyła się Wasza strona. Ufam, że nie ma przypadków, więc stąd moja prośba.
Bóg zapłać za każdą ofiarowaną modlitwę.
Z Panem Bogiem.
Z.Ł. - 7 września 2009
Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Tomka, o pomyślne zakończenie jego kłopotów, powrót do uczciwego życia oraz o zerwanie z uzależnieniami.
Rodzice - 7 września 2009
Panienko Jasnogórska, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego jedynego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Aby Bóg Wszechmogący, który powołał go do siebie, dał mu wiekuiste szczęście w niebie. Nam, rodzicom, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych chwilach pełnych smutku i cierpienia. Utul nasze serca przepełnione bólem i tęsknotą za nim. Panienko, jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Basia - 7 września 2009
Panienko Jasnogórska, proszę Cię gorąco o opiekę nad moją rodziną. Błogosław mojej córce w życiu i pracy. Daj jej dużo zdrowia i szczęścia, aby w przyszłości była szczęśliwą matką i żoną. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Panienko nie opuszczaj nas, błogosław nam każdego dnia.
Piotr - 6 września 2009
Proszę o modlitwę wstawienniczą o szczęśliwy powrót do zdrowia i zachowanie życia dla bardzo chorego Bogusława. Matko Boża Nieustającej Pomocy, wyjednaj u Dobrego Boga potrzebne łaski. Proszę o modlitwę!
Szczęść Boże.
T.J. - 6 września 2009
Proszę o modlitwę w intencji mego męża Jacka; o uzdrowienie jego duszy i wyrwanie go z mocy szatana.
Bóg zapłać za modlitwę.
Aga Kwit - 6 września 2009
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego dziadka Mieczysława o powrót do zdrowia.
B.S. - 6 września 2009
Matko Nieustającej Pomocy, proszę Cię z całego serca o pomoc w znalezieniu pracy i o zdrowie dla mojej rodziny.........
DZIĘKUJĘ.
Ola - 6 września 2009
Drodzy Bracia! Bardzo Was proszę o modlitwę w intencji męża koleżanki, który, jak się okazało, w przeciągu ostatniego miesiąca jest w nałogu alkoholowym, o to, aby zgodził się pójść na terapię. Chłopak pochodzi z alkoholickiej rodziny, ale jego marzeniem zawsze było ułożyć sobie życie inaczej. Niestety, ostatnio wpadł w bardzo długi ciąg i nie chce dać sobie pomóc. Bardzo proszę o modlitwę, bo to młode małżeństwo i jeszcze da się wyjść na prostą.
Małgosia - 4 września 2009
Szczęść Boże!
Za Waszym pośrednictwem pragę podziękować Bogu Wszechmogącemu oraz Matce Bożej za 20 lat pracy. Proszę o dalsze błogosławieństwo i dary Ducha Św.
O Maryjo, bez grzechu poczęta, módl się za nami!
Bog zapłać za pamięć w modlitwie.
H.K. - 4 września 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi obdarzasz moją całą rodzinę. Miej w opiece szczególnie moje córki oraz mojego brata, który nie ma pracy i jest bez środków do życia, i abyśmy wrócili szczęśliwie z podroży, na którą się jutro wybieramy.
Dziękuję.
Twoja czcicielka.
A.A. - 4 września 2009
Matko Najświętsza, proszę Cię o zdrowie dla Moich Rodziców i Siostry, a w szczególności teraz dla Mamusi i o pewną intencję. Ty wiesz na pewno jaką.
Szczęść Boże.
T.J. - 4 września 2009
Proszę o modlitwę w intencji mego męża Jacka: o uzdrowienie wewnętrzne, o odzyskanie radości życia i szczerą spowiedź.
Bóg zapłać za modlitwę.
Ola - 4 września 2009
Proszę o modlitwę za Roberta i jego Rodzinę, o siły i Bożą opiekę.
Proszę również o to samo dla mnie i mojej Rodziny oraz o pogodzenie się rodziców Karoliny.
Bóg zapłać.
Patryk Cz. - 2 września 2009
Szczęść Boże!
Chciałbym prosić o modlitwę w intencji wspólnoty oazowej z mojej parafii... aby wola Boża względem nas się wypełniała... abyśmy wytrzymali wszelki ucisk, itp... aby Bóg był z nami.
Z góry dziękuję...
I.B. - 1 września 2009
Matko Nieustającej Pomocy, pomagaj i wspieraj każdego dnia moją siostrę Marzenę i jej rodzinę, dodaj jej sił w pokonywaniu trudności życia rodzinnego, otocz ją Swoją Matczyną opieką.
Dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę o poprawę mojego stanu zdrowia.
Rodzice - 31 sierpnia 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię o wstawiennictwo u Twojego Syna Jezusa. Uproś u niego łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna, który tak wcześnie odszedł od nas do wieczności; aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj dużo siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia.
Bądź z nami Mateczko każdego dnia.
B-a - 31 sierpnia 2009
Matuchno Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodzny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu i pracy, aby wszystkie sprawy osobiste i zawodowe załatwiła pomyślnie; była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Matuchno otocz nas swoją opieką i nie opuszczaj nas.
E.E. - 28 sierpnia 2009
MATEŃKO
Pomóż z tymi problemami, niech wszystkie wiadome Ci sprawy pozytywnie pozałatwiam, choć sama nie wierzę, że cokolwiek zrobię i uda mi się to pozałatwiać. Ja już nie mam siły. Proszę, pomóż mi, nie opuszczaj mnie w potrzebie.
Twoja czcicielka.
Elżbieta - 27 sierpnia 2009
Maryjo Ukochana, miej w opiece moje małe stadko.
Waldemar Ł. - 26 sierpnia 2009
Błagam Maryję w intencjach mojego małżeństwa i mojej rodziny. W szczególny sposób upraszam o łaskę pracy dla Macieja.
Maryjo, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy.
Maryjo, ja błagam Ciebie, Ty błagaj Pana.
Tomasz S. - 25 sierpnia 2009
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
Serdecznie proszę o modlitwę za moich rodziców, Joannę i Ryszarda, o niezbędne w życiu łaski od Boga, i szczególnie o zdrowie dla mamy Joanny (ma podejrzenie zmian nowotworowych, idzie na badania 2. września), jeśli taka wola Boga.
Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za wszelką pomoc, szczęść Boże.
Rodzice - 25 sierpnia 2009
Panienko Jasnogórska, TY znasz nasz smutek i ból po stracie naszego syna, prosimy Cię, uproś dla niego łaskę szczęścia i życia wiecznego, a nam daj dużo siły, wiary i wytrwałości w niesieniu tego krzyża; utul nasze serca przepełnione bólem, otrzyj łzy. Panienko, w Tobie cała nadzieja i siła, nie opuszczaj nas.
B-a - 25 sierpnia 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny; miej w opiece moją córkę, błogosław jej każdego dnia, aby była zdrowa i w przyszłości była szczęśliwą matką i żoną. Proszę o zdrowie dla męża i dla mnie; o łaskę wiary i wzajemnego zrozumienia. Mateczko nie opuszczaj nas i bądź z nami każdego dnia.
B.B. - 22 sierpnia 2009
Bardzo proszę o modlitwę za mojego narzeczonego, aby przeszedł na katolicyzm; abyśmy zachowali czystość. Za mojego brata i jego dziewczynę, która jest niewierząca. O czystość za nich. Proszę o światło Ducha Świętego i błogosławieństwo w czasie studiów doktoranckich i pracy (jestem nauczycielką). Błagam o modlitwę w intencji ukształtowania mojego charakteru tzn. jestem osobą niezwykle wybuchową, nerwową. Gdy wybucham mówię i 'robię rzeczy', których nie chcę albo potem żałuję. Bardzo źle się z tym czuję. To ma wpływ na całe moje życie. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo jestem nauczycielką, a chcę być dobrą nauczycielką. Bardzo chcę się zmienić. Proszę o modlitwę za mamę - zdrowie dla niej (fizyczne i psychiczne). O nawócenie taty. O błogosławieństwo i wytrwałość w wierze (czasem jest bardzo ciężko) dla mojej rodziny, bliskich i dla mnie.
Bóg Zapłać!.
Agata - 21 sierpnia 2009
Szczęść Boże
Bardzo proszę o modlitwę za duszę zmarłej mamy Ewy, za duszę Piotra i Leszka; o zdrowie i szczęście dla taty Adama; za mnie o silną wiarę, znalezienie prawdziwego szczęścia i miłości; za Ramiego o nawrócenie i silną wiarę dla niego.
Bóg zapłać.
H.K. - 19 sierpnia 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi nas obdarzasz. Błagam, wyproś u Syna Swego łaskę dla mojego brata, aby znalazł pracę, bo w tej chwili jest bez środków do życia i coraz bardziej się załamuje. Dziękuję
Twoja czcicielka.
E.E. - 19 sierpnia 2009
Mateńko!
Daj łaski, o które Cię codziennie proszę. Niech Warszawa załatwi pozytywnie prośbę. Chroń i strzeż, pomagaj i wspieraj mnie w tej trudnej sytuacji pętli finansowej, bo ja już sobie nie radzę i nie mam już siły. Mateńko, tak bardzo bym chciała mieć wszystko na prostej drodze. Pomóż.
Prosi Cię o to Twoja czcicielka.
Matka - 18 sierpnia 2009
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Tomasza, o jego wyleczenie z nałogu narkotykowego i alkoholowego.
Bardzo proszę.
Anna - 18 sierpnia 2009
Proszę o modlitwę w intencji mojego ojca, znajdującego się w stanie ciężkim, oraz w intencji męża o jego nawrócenie i uwolnienie z nałogów.
Dziękuję.
B-a - 16 sierpnia 2009
Panienko Jasnogórska, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w pracy i codziennym życiu; proszę o zdrowie dla nas i wzajemne zrozumienie. Panienko, bądź z nami każdego dnia i błogosław nam.
Sylwia - 13 sierpnia 2009
Najświętsza Panienko... Ty zawsze byłaś ze mną wtedy, kiedy najbardziej Ciebie potrzebowałam... Proszę nie opuszczaj mnie teraz w tak trudnym momencie życiowym. Daj siły, by wierzyć, że to całe cierpienie ma sens..., że tak musiało być, a Bóg ma dla nas inne plany. Proszę Cię o nadzieję i sens zrozumienia tego, co nas spotyka... Dziękuję,że udało się pozostawić pewne rzeczy w tajemnicy..
Rodzice - 12 sierpnia 2009
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synusia Pawełka, który tak wcześnie odszedł od nas. Niech Bóg Wszechmogący pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, Matuchno, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych dla nas chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas Matuchno swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
Kasia - 11 sierpnia 2009
Bardzo proszę o modlitwę za Izę, która cierpi na raka, aby nie odeszła bez pojednania z Bogiem, a jeśli to możliwe, aby Bóg zechciał ją uzdrowić.
Bardzo dziękuję.
Elżbieta - 11 sierpnia 2009
Matuchno Ukochana, miej w opiece moją siostrę.
U. - 11 sierpnia 2009
W intencji Radka: o dobry wybór dalszej drogi życiowej, o wybór kobiety właściwej i dobrej dla niego, danej mu od Pana Boga, tej, z którą będzie się rozumiał i prawdziwie z wzajemnością darzył miłością, z którą będzie dzielił swoje życie w szczęściu, miłości i w zrozumieniu, oraz we wszystkich Jego sprawach, o potrzebne łaski, o kierownictwo duchowe dla Radka, o światło Ducha Św., pogłębienie wiary, nadziei i miłości, o mądrość, także w rodzicielstwie, o pokój wewnętrzny, życie w zgodzie ze sobą i swoim wnętrzem, o dar głębokiej, żywej modlitwy. O przyjaciół w Duchu Świętym, o wsparcie duchowe i Błogosławieństwo Boże, oraz opiekę Bożą na każdą chwilę życia Radka i Jego rodziny.
Dziękuję z głębi mego serca za wysłuchanie modlitw.
E.E. - 11 sierpnia 2009
MATEŃKO!
Pomagaj i wspieraj każdego dnia, niech Warszawa załatwi sprawę pozytywnie, daj siłę.
Lidia - 10 sierpnia 2009
Proszę o rozpoznanie woli Bożej w relacjach z Piotrem. O łaskę miłości i cierpliwości.
M. - 10 sierpnia 2009
Szczęść Boże, proszę o modlitwę za Klaudię, o pomyślne rozwiązanie spraw z przeszłości oraz potrzebne łaski. Mateńko, udziel jej swej łaski.
Ewa - 9 sierpnia 2009
Proszę o modlitwę za moją całą Rodzinę, a przede wszystkim za mojego Brata i Tatę, którzy bardzo potrzebują Opieki Bożej. Proszę też o modlitwę za mnie samą. Niech Pan Bóg doda nam sił, a Najświętsza Panienka niech nas wspiera, broni przed złem i nad nami czuwa.
Bóg zapłać.
Ewa - 9 sierpnia 2009
Proszę o modlitwę - o zdrowie i wytrwałość Grupy Pielgrzymów z Tczewa, którzy udali sie na Jasną Górę, a w szczególności mojej córki Moniki. Niech Pan Bóg doda Jej sił, a Najświętsza Panienka niech nad Nią czuwa.
Bóg zapłać.
E.E. - 8 sierpnia 2009
Mateńko!
Daj mi siły i pomóż mi w moich problemach dnia codziennego, jestem coraz bardziej zrezygnowana z dalszego życia, to już ponad moje siły wszystko mnie przerasta.
Matko, pomóż, daj wsparcie, siłę i wiarę, o spokój w dniu jutrzejszym.
Twoja czcicielka.
Urszula J. - 8 sierpnia 2009
Polecam przez przyczynę Matki Bożej, znaną Panu Bogu sprawę działki i zabudowań mojej cioci Melani i jej brata Józefa, prosząc o pozytywny przebieg danej sprawy zgodny z prawdą, która przedstawia się na naszą korzyść. Niech zwycięży prawda, którą Bóg zna, i niech zostanie unieszkodliwione zło które mąci. Polecam wszystkich należących do ww. sprawy: moich rodziców i rodzinę, sędzich i adwokatów prowadzących, prosząc o pomoc Bożą, wsparcie i o wszystkie potrzebne łaski, oraz światło Ducha Św.
Za wszelkie łaski i opiekę Bożą z głębi serca dziękuję!
H.K. - 6 sierpnia 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za wszystkie łaski, którymi nas obdarzasz, miej w opiece moje córki, aby dawały sobie radę z przypadłościami chorobowymi. Wspieraj naszych pielgrzymów, którzy podążają do Ciebie, Matuchno, za których również się modlę przez uczestnictwo w minipielgrzymce.
Twoja czcicielka.
Arkadiusz - 5 sierpnia 2009
Proszę o modlitwę wstawienniczą o dar łaski zdrowia dla mojego synka Michałka Kłosowskiego.
Dziękuję.
Z.R. - 5 sierpnia 2009
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synusia Pawełka, który tak wcześnie odszedł od nas. Niech Bóg Wszechmogący pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, Matuchno, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych dla nas chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas Matuchno swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
E.S. - 4 sierpnia 2009
Dziekuję i proszę cały czas o to samo Maryjo Ukochana. O zdrowie i opiekę nad moimi skarbami.
E.E. - 4 sierpnia 2009
Mateńko!
Proszę o pomoc. Niech sprawa w Warszawie jak najszybciej zostanie pozytywnie rozpatrzona, niech Prezes okaże się człowiekiem z sercem.
Mateńko, pomóż mi wyjść z tej pętli finansowej na prostą drogę, i wesprzyj mnie w załatwianiu dodatkowej pracy chałupniczej, daj mi siły i osoby, które obiecały mi swoją pomoc, niech bedą konsekwentne w swoim działaniu i skutecznie pomogą. Opiekuj się moją rodziną.
Twoja czcicielka
Dorota - 3 sierpnia 2009
Matko Boża Anielska, spraw by miesiąc sierpień obfitował w boże łaski, opiekę i pomoc Aniołów, i cuda w moim życiu i moich bliskich.
Rodzice - 3 sierpnia 2009
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna, który tak wcześnie odszedł od nas. Niech Bóg Wszechmogący pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam Matuchno, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych dla nas chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. TY jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas Matuchno swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
B-a - 3 sierpnia 2009
Kochana Mateczko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Błogosław i otocz opieką moją córkę; daj jej dużo zdrowia i dopomóż, aby w przyszłości była szczęśliwą matką i żoną. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości; o wzajemne zrozumienie. Mateczko, bądź z nami każdego dnia, błogosław nam i otocz nas swoją opieką.
Ewa - 2 sierpnia 2009
Proszę o modlitwę za mnie, abym sprostała trudowi nowej pracy i aby moje plany zawodowe spełniły się. Niech Pan Bóg doda mi sił, a Najświętsza Panienka niech mnie wspiera i nade mną czuwa.
Bóg zapłać.
Katarzyna - 2 sierpnia 2009
Proszę o modlitwę w intencji tego, abym stała się stabilna finansowo, abym miała dobrą pracę, tak abym stała się niezależna finansowo. Proszę o dobrego męża, zaradnego.
Kamil - 31 lipca 2009
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Ogromnie proszę o modlitwę za mnie w intencji odnalezienia drogi życiowej, abym umiał odczytać do czego Pan Bóg mnie powołuje. Niech dobry Bóg nie pozwoli mi przeoczyć powołania jakie mi daje.
Ogromnie dziękuje za pomoc w modlitwie, jest to dla mnie bardzo ważne.
Z Panem Bogiem.
Grzegorz - 31 lipca 2009
Matko Nieustającej Pomocy!
Proszę w intencji mojej chorej mamy Marii, abyś przywróciła ją do zdrowia, jeśli taka jest wola Boża, lub pomogła przejść jej do Wieczności i wyjednała jej łaskę oglądania oblicza Bożego.
Prosi syn Grzegorz.
P. - 30 lipca 2009
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę Cię, aby dzieci chore na mukowiscydozę mogły przeżyć swoje życie jak najdłużej, a te, które czekają na przeszczep, się go doczekały.
Amen.
T.N. - 30 lipca 2009
Proszę Cię, Przenajświętsza Panienko, o szcześliwą podróż! Błogosław nam i chroń nas od niebezpieczeństw!
Twoja córka.
E.E. - 29 lipca 2009
Mateńko!
Błagam, uczyń cud, niech Warszawa dziś pozytywnie rozpatrzy prośbę i niech szybko prześle te grosze. Mateńko pomóż mi wyjść z tych kłopotów pętli finansowj, daj siłę mojemu meżowi, niech się nie poddaje - wspieraj go i chroń od okropnych pomysłów. A mi daj siłę i pracę chałupniczą.
Twoja czcicielka.
B.S. - 28 lipca 2009
Matko Nieustającej Pomocy - proszę Cię z całego serca o wstawiennictwo u Twego Boskiego Syna, abym znalazła pracę i mogła godnie żyć.....................
DZIĘKUJĘ.
E.S. - 28 lipca 2009
Błagam Ukochana Maryjo o opiekę. Błagam o zdrowie dla moich ukochanych i dla siebie. Błagam o to, żeby moi bliscy byli zawsze bezpieczni. Błagam i dziękuję za to, co dostałam.
P.K. - 27 lipca 2009
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię, aby, jeżeli taka jest wola Twojego Syna, Dawid został moim mężem. Chciałabym założyć z nim kochającą się rodzinę, gdzie Święta Rodzina z Nazaretu będzie nam przewodnikiem. Proszę Cię o miłość odwzajemnioną, piękną i czystą.
B-a - 27 lipca 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny; miej w opiece moją córkę; spraw, aby założyła rodzinę i była szczęśliwą matką i żoną. Pomóż jej rozwiązać wszystkie problemy. Proszę o zdrowie dla męża i dla mnie; o łaskę wiary i wzajemnego zrozumienia. Bądź z nami Mateczko każdego dnia i błogosław nam.
Rodzice - 27 lipca 2009
Panienko Jasnogórska, prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego synka; aby Bóg wszechmogący, który powołał go tak nagle, dał mu szczęście wieczne w niebie. Nam Panienko daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tym cierpieniu i smutku. W Tobie cała nadzieja.
E.E. - 25 lipca 2009
Mateńko Kochana!
Błagam Cię, pomoż mi w tych tudnych chwilach mojego życia, daj łaski, o które proszę codziennie, załatwienie pozytywnie sprawy rozpoczętej w Warszawie, niech dadzą pare groszy. BARDZO PROSZĘ O PRACĘ CHAŁUPNICZĄ, TO SKŁADANIE DŁUGOPISÓW, O WYJŚCIE Z TEJ PĘTLI PROBLEMÓW FINANSOWYCH. NIECH MĄŻ WYGRA W TOTOLOTKA, A PODZIELĘ SIĘ Z OSOBAMI TEŻ POTRZEBUJĄCYMI.
MATEŃKO, ratuj mnie i daj siły w wytrwaniu i pokonaniu tych wszystkich moich problemów.
Błaga Cię Twoja czcicielka.
E.E. - 24 lipca 2009
Proszę o modlitwę za mojego męża i córki niech Mateńka da im łaski i pomoże w trudach życia codziennego i niech załatwią wszystkie swoje sprawy pozytywnie, niech zrealizują swoje obecne marzenia, niech otrzymają od życia troszkę szczęścia, a ja niech załatwię sobie pracę chałupniczą. Niech pewna kobieta da mi numer telefonu do osoby składającej długopisy, niech się zlituje i mi pomoże, chcę wyjść z pętli finansowej. Mateńko, zlituj się nade mną. Potrzebuję pomocy i wsparcia. Sama nie daję już rady i nie mam już siły pokonywać swoich problemów nie mówiąc nic nikomu i nie proszę się nikogo o wsparcie w domu. Wszystko ukrywam i udaję, że jest dobrze. Mateńko, zlituj się nade mną. Niech mój mąż wygra w totolotka i niech skończą się moje niektóre problemy. Niech Warszawa okaże swoją dla nas pomoc.
Błagam Cię!
Twoja czcicielka.
E.E. - 23 lipca 2009
Błagam o pozytywne załatwienie sprawy rozpoczętej w Warszawie, niech pomogą biednym ludziom i nie żałują groszy. Proszę o modlitwę za mojego chorego męża, o siłę i moc w cierpieniu, a dla mnie o pomoc w znalezieniu pracy chałupniczej, żebym mogła wyjść z trudnej pętli i siłę do załatwiania trudnych spraw finansowych i wyjść na prostą drogę.
Zmęczona problemami dnia codziennego.
E.E. - 22 lipca 2009
Mateńko!
Błagam Cię, pomoż mi w trudnej sytuacji finansowej i chorobie męża, niech dostanę pieniądze z W-wy i pracę chałupniczą, niech mój mąż nie myśli o samobójstwie. Ratuj Matko, daj to, o co Cię proszę.
E.E. - 21 lipca 2009
Mateńko, odsuń od mojego męża myśli o wieszaniu się, bo mamy problemy finansowe i doszedł do wniosku że to będzie wyjście z tej trudnej dla nas sytucji. On tylko cały czas o tym myśli i ma już to zakodowane. Mateńko pomóż mu, ratuj go od tego zamysłu i czynu.
Błagam, pomóż nam!
Twoja czcicielka.
E.E. - 21 lipca 2009
Niepokalana MATEŃKO!
Błagam Cię, chroń i pomagaj mojej rodzinie, niech wszyscy zrealizują swoje marzenia, daj łaski i pomóż mi wyjść z trudnej sytuacji finansowej.
Twoja służebnica.
E. - 21 lipca 2009
Proszę o modlitwę w intencji mojego zmarłego taty Jerzego.
E.E. - 20 lipca 2009
Kochana Mateńko!
Pomóż mi załatwić pozytywnie sprawę w Warszawie, niech mają litość i pomogą biednym ludziom, którzy proszą o pomoc.
Daj łaski, o które Cię proszę codziennie, pomoż mi wyjść z pętli problemów finanasowych, niech mój mąż wygra dużą sumę, by spłacić wszystkie długi, miej litość nade mną, bo ja już nie mam siły dłużej sprostać tym moim problemom - finansowym i zdrowotnym mojego męża. Już to jest dla mnie za długo. Pomóż mi znaleźć pracę chałupniczą, żebym mogła dorobić i mieć pieniądze, niech mi ktoś pomoże.
Twoja czcicielka.
Rodzice - 20 lipca 2009
Przenajświętsza Panienko, prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Dla nas, rodziców, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w cierpieniu po jego stracie. Utul nasze serca przepełnione smutkiem, otrzyj łzy i pomóż dźwigać ten krzyż. Ty jesteś Panienko nadzieją i siłą lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas w tych trudnych chwilach.
B-a - 20 lipca 2009
Mateczko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodzny; miej w opiece moją córkę, aby była zdrowa i w przyszłości była szczęśliwą matką i żoną. Proszę o zdrowie dla męża i dla mnie; o łaskę wiary i wzajemnego zrozumienia. Nie opuszczaj nas Mateczko i bądź z nami każdego dnia.
Ona - 17 lipca 2009
Matuchno Najświętsza, kieruj i czuwaj nad mym życiem, proszę. Nie dopuść do złego.
R.D. - 17 lipca 2009
Proszę Cię Matko Nieustającej Pomocy - wyproś mi u Twego Syna Jezusa Chrystusa łaskę uzdrowienia z choroby, którego tak bardzo pragnę, potrzebuję. Matko Nieustającej Pomocy proś Boga za nami.
H.K. - 17 lipca 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi nas obdarzasz. Tak bardzo proszę o wstawiennictwo u Syna Twego, aby mój brat się opamiętał w swoim postępowaniu, aby znalazł pracę i zaczął normalnie żyć.
Twoja czcicielka.
Elżbieta - 17 lipca 2009
Maryjo Ukochana, błagam Cię, abyś zawsze chroniła moje małe stadko.
Ela - 17 lipca 2009
Maryjo Kochana, proszę o łaskę dla mojej siostry.
Magdalena - 14 lipca 2009
O Panno Najświętsza, Niepokalana!...
Niech serce Twoje nas chroni od wszelkiego złego...
Niech łaska Twoja zawsze nam sprzyja...
Uniżenie proszę, pomóż mi naprawić moje małżeństwo, zjednoczyć całą moją rodzinę, błagam, uzdrów moich kochanych rodziców, pomóż mi w trudnych chwilach i zawsze wspieraj...
Wstaw się za nami do Pana Boga naszego i towarzysz nam do końca naszego życia...
Proszę, zlituj się nad nami wszystkimi...
Bóg zapłać!
Ela z rodziną - 14 lipca 2009
Dziekuję Ukochana Maryjo za wszystko.
Kasia - 13 lipca 2009
Bardzo proszę o modlitwę, aby Miłosierny Jezus udzielił łaski wiary, nawrócenia i uzdrowienia moim rodzicom Zbigniewowi i Żegocie oraz 12-letniemu Ardianowi, niech Duch Święty napełni ich serca, uwolni ich od złego i da pokój mojej rodzinie.
B-A - 13 lipca 2009
Przenajświętsza Panienko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę; błogosłoaw jej w pracy i życiu; aby była zdrowa, szczęśliwa a w przyszłości była dobrą żoną i matką. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, wytrwałości i miłości. Panienko Kochana bądź z nami każdego dnia, błogosław nam i otocz nas matczyną opieką.
Rodzice - 13 lipca 2009
Matko Najświętsza, otocz nas swoją opieką i utul nasze serca przepełnione bólem po stracie naszego syna. Uproś u Twojego jedynego syna łaskę szczęścia i życia wiecznego dla naszego synka, za którym tak bardzo tęsknimy. Matuchno nie opuszczaj nas, otrzyj łzy i daj nam dużo siły i wytrwałości w tym cierpieniu.
Krystyna - 9 lipca 2009
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej ks. Mroczkowskiego z Płocka. Błagam o modlitwę w mojej intencji, mam potężne problemy finansowe z własnej głupoty, błagam o światło i pomoc Ducha Św. w wyjściu z tej tragedii i odebranie myśli samobójczych i moje nawrócenie z bezgranicznym oddaniem życia Jezusowi.
Magdalena - 7 lipca 2009
O Święta Maryjo, jedyna nadziejo moja!...
Błagam, zmiłuj się nad wierną sługą swoją...
Spraw, aby wspomagało całą moją rodzinę Twoje święte wstawiennictwo, otocz nas swoją szczególną opieką, pomóż nam, byśmy żyli wedle świętych przykazań i nigdy nie zboczyli z drogi, jaką nam wyznaczył Syn Twój, a Pan nasz - Jezus Chrystus...
Wysłuchaj mnie, Matko Niebieska, broń nas od wszelkiego złego...
Uniżenie proszę, pozwól mi być matką...

Bóg zapłać!
Basia - 6 lipca 2009
Panienko Jasnogórska, weź pod opiekę moją rodzinę. Otocz opieką moją córkę, błogasław jej w życiu i pracy, aby była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Proszę Cię Panienko nie opuszczaj nas, bądź z nami każdego dnia.
Rodzice - 6 lipca 2009
Mateńko kochana, uproś dla naszego kochanego synka, który odszedł tak wcześnie łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego. Nam daj dużo siły i wiary w cierpieniu i żalu po jego stracie. W Tobie cała nasza nadzieja.
B.S. - 6 lipca 2009
Maryjo, Matko Moja Najukochańsza - szukam swego miejsca w życiu, bardzo chcę żyć.....
Jednak ta bezradność, niemożność znalezienia pracy (której szukam już od dłuższego czasu), ucisk, który codziennie odczuwam utrudnia mi normalne życie. Proszę Cię Maryjo, pokieruj moimi krokami tak, abym poszła w kierunku mi przeznaczonym. Aby na mojej twarzy zajaśniał uśmiech, a serce opanował spokój.......
BŁAGAM MARYJO, MATKO NIEUSTAJĄCEJ POMOCY- dopomóż mi w znalezieniu pracy i miej w opiece moją rodzinę .......
Z całego serca DZIĘKUJĘ....
Zatroskana.
Bardzo.
L. - 6 lipca 2009
Kochana Matko Nieustającej Pomocy,
proszę obdarz mnie łaską miłości. Wyproś dla mnie i Marka cud pogodzenia się i powrotu do siebie. Daj nam, proszę, miłość i wzajemne zaufanie. Pozwól być razem do końca naszych dni.
Proszę o modlitwę.
Bóg zapłać.
Dorota - 5 lipca 2009
Matko Boża Szkaplerzna, spraw by miesiąc lipiec obfitował w boże łaski, nadzieję i cuda w moim życiu.
K.K. - 5 lipca 2009
Bardzo serdecznie proszę o modlitwę w intencji Kamila, aby Pan dał mu łaskę nawrócenia, szczerej spowiedzi i siłę, radość na każdy dzień życia oraz dar radzenia sobie z problemami, które przytłaczają go i odbierają chęć do czegokolwiek...
Monika - 5 lipca 2009
Matko Nieustającej Pomocy, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny a szczególnie o łaskę potomstwa. Proszę pomóż mi i obdarz nas zdrowymi dziećmi i spraw, aby nasze próby o potomstwo się powiodły... Tak bardzo Cię proszę...
Mar - 3 lipca 2009
Matko Nieustającej Pomocy, proszę Ciebie o dar nawrócenia dla Oli, która ślepo wierzy w kłamstwa ezoteryki i chce popełnić samobójstwo. Proszę, ratuj ją! Proszę też o łaskę nawrócenia dla Jacka, który odszedł od kościoła z nieznanego powodu i nie chce powrócić. Aby Pan Dobry Pasterz ulitował się nad nim.
Magdalena - 30 czerwca 2009
O Przenajświętsza Maryjo, Matko naszego Pana, Jezusa Chrystusa!
Wejrzyj z niebios dziś łaskawie na moją rodzinę...
Przyjm nasze modlitwy i ofiary...
Wesprzyj nas w każdej potrzebie...
Nie opuszczaj nas nigdy i nie zapominaj o nas...
Proszę uniżenie, pozwól mi być dobrą matką, napraw moje małżeństwo, uzdrów moich rodziców, spełnij moje marzenia...
Maryjo, Królowo nasza, zlituj się nad nami...
Bóg zapłać!
H. - 30 czerwca 2009
Szczęśc Boże.
Bardzo gorąco proszę o modlitwę, aby dobry Bóg obdarzył mnie i moją rodzinę łaską nawrócenia. Bardzo proszę Boga też o zgodę miłość i szacunek w rodzinie. Proszę też, aby Bóg obdarzył łaską potomstwa moich synów. Dla córki proszę o pomyślne zdanie egzaminów na studia i ich ukończenie, a także, aby spotkała na swojej drodze człowieka wartościowego, który razem z nią będzie kroczył drogą przykazań bożych. Polecam też modlitwom siebie, abym znalazla pracę i mogła zarobić na spłatę długów, a także abym mogła pomóc córce w nauce. Proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, jakie noszę w sercu i powierzonych mojej modlitwie.
B-A - 30 czerwca 2009
Panienko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Błogosław mojej córce w pracy i życiu osobistym, aby spotkała na swojej drodze dobrego człowieka, u boku którego mogła być szczęśliwa; o zdrowie dla niej; aby wszystkie sprawy trudne mogła załatwić wraz z Twoją pomocą. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, wytrwałości i miłości. Bądź z nami każdego dnia, otocz nas matczyną opieką i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 30 czerwca 2009
Panienko Jasnogórska, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, rodzicom, daj Panienko dużo wiary, siły i wytrwałóści w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas swoją opieką i błogosław nam.
J.K. - 29 czerwca 2009
Matko Nieustającej Pomocy, weź w opiekę moją rodzinę. Zawierzam Tobie nasze zdrowie i życie, a w szczególności życie mojego syna - Krzysia. Proszę o wsparcie dla niego w układaniu drogi życiowej, szukaniu pracy oraz w pokonywaniu trudności. Otocz nas Swoją opieką i nie opuszczaj nas.
Bóg zapłać za modlitwę.
Monika - 29 czerwca 2009
Zwracam się z gorącą prośbą o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa mojego brata Pawła i bratowej Julii, które jest bardzo poważnie zagrożone rozwodem. Ponieważ jestem osobą wierzącą wiem, że chociażby po ludzku wszystko było stracone, to wierzę, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i że Bóg z największego zła potrafi wyprowadzić największe dobro, dlatego szukam wsparcia duchowego i błagam o modlitwę w intencji nawrócenia obu małżonków, zagojenia wszystkich ran, jakie zadali sobie w tym związku i odbudowania ich małżeństwa, tak, aby jak przysięgali sobie i Bogu przed ołtarzem dotrwali w miłości i wierności małżeńskiej aż do śmierci.
Serdeczne Bóg zapłać.
Bogusława - 26 czerwca 2009
SZCZĘŚĆ BOŻE!
Proszę OO.PAULINÓW o modlitwę w mojej intencji:
Matko Nieustającej Pomocy - DZIĘKUJĘ CI z całego serca za wszystko, co od Ciebie do tej pory otrzymałam i PROSZĘ CIĘ o dalszą opiekę i pomoc w największym smutku, jaki już od dłuższego czasu mnie otacza - w znalezieniu pracy i abym mogła pozostać w moim ojczystym kraju. Proszę, spraw Matko Najświętsza, aby na mojej twarzy znowu zawitał uśmiech, a serce ogarnęła radość i spokój.......
Z całego serca - DZIĘKUJĘ......
Ula - 25 czerwca 2009
Polecam Matce Najświętszej Jarka i Przemysława, w ich wszystkich sprawach, prosząc Bożą Opatrzność o opiekę i prowadzenie w życiu dla nich.
Ela - 24 czerwca 2009
Proszę o zdrowie dla Babci mojej ukochanej przyjaciółki.
E.S. - 24 czerwca 2009
Matko Boska Nieustającej Pomocy, miej w opiece moje małe stadko...
H.K. - 24 czerwca 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, miej w opiece całą moją rodzinę. Szczególnie brata Zdzisława oraz siostrzenicę Inez, którzy cały czas błądzą, nie wyciągając wniosków. Czuwaj nad nimi szczególnie.
Twoja czcicielka.
Magdalena - 23 czerwca 2009
O Maryjo, najlepsza matko nasza!...
Tobie zawierzam swój marny los, swe ciche prośby i błagania...
Ze łzami w oczach wołam do Ciebie: zlituj się nade mną, proszę...
Błagam, wejrzyj łaskawym okiem na moją rodzinę, otocz nas swoją opieką i broń od wszelkiego złego, teraz i później...
Bóg zapłać!
Ula - 23 czerwca 2009
Szczęść Boże.
Pragnę polecić Matce Najświętszej wszystkie sprawy Radka i Kasi oraz ich dzieci, prosząc o błogosławieństwo na każdy dzień, o łaskę żywej wiary, nadziei i miłości, oraz wytrwałości i męstwa w doświdczeniach, a także w wychowywaniu dzieci i ich rozwoju wewnętrznym. Matko Najświętsza, prowadź Radka i Kasię, pomagaj im stawać się mądrymi i prawdziwie kochającymi rodzicami, udzielaj siły i samozaparcia na drodze rodzicielstwa. Postaw na drodze mądrych, kompetentnych i pomocnych ludzi. Proszę o światło Ducha Św. na drodze ich życia. Proszę też, o znalezienie właściwego i samodzielnego mieszkania oraz lepiej płatnej pracy dla Radka.
Jan - 22 czerwca 2009
Proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Noszę w sercu jedną intencję - proszę również o jej omodlenie.
Rodzice - 22 czerwca 2009
Najukochańsza Mateńko, uproś dla naszego kochanego synka, który tak wcześnie odszedł, łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego. Nam daj dużo siły i wiary w cierpieniu, i żalu po jego stracie. W Tobie cała nasza nadzieja.
B-a - 22 czerwca 2009
Matuchno Kochana, proszę Cię gorąco, weź pod opiekę moją rodzinę. Błogosław mojej córce w życiu i pracy. Daj jej dużo zdrowia i szczęścia, aby w przyszłości założyła rodzinę i była szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Matuchno Kochana, bądź z nami każdego dnia i błogosław nam.
Ania - 20 czerwca 2009
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Mam ogromną prośbę o modlitwę. Jestem mężatką od dwóch lat i tydzień po naszym ślubie mój mąż powiedział, że on się pomylił, że wcale nie było Miłości i że tak naprawdę nasze małżeństwo nigdy nie powinno było zaistnieć.
Nie wierzę, że mnie naprawdę nie Kocha, jest troskliwy, opiekuńczy, odpowiedzialny, uważam, że to są pokusy szatana, że uderzył właśnie w nasze małżeństwo. Mój mąż przez wiele lat był odpowiedzialnym za młodzież w jednym z ruchów katolickich, ja jestem z wykształcenia katechetką i wiele osób uważa mnie za przykład do naśladowania. Moim zdaniem, może się mylę, ale nasz rozwód może być dla wszystkich zgorszeniem.
Teraz nasza sytuacja jest taka, że od grudnia mieszkamy osobno i jest to separacja. W połowie lipca mój mąż ma mi dać znać, czy możemy wrócić do siebie, czy powinniśmy się rozwieść. Nie mogę pozwolić na to ostatnie, a teraz właśnie na to wszystko wskazuje.
Kochani bracia, nasze małżeństwo może uratować tylko cud i modlitwa o którą bardzo proszę!!! Dziękuję z góry za wysłuchanie mojej prośby.
Bóg zapłać!!!
Aleksandra - 19 czerwca 2009
Szczęść Boże.
Proszę o modlitwę w intencji 19 dniowej Marysi, która walczy o życie na oddziale intensywnej terapii.
Bóg zapłać!
Elżbieta - 19 czerwca 2009
Chroń nas Maryjo Ukochana.
E.S. - 18 czerwca 2009
Dziekuję, dziekuję, dziekuję Matko Ukochana. Proszę, miej Nas zawsze i wszędzie pod swoimi opiekuńczymi skrzydłami.
Jakub - 17 czerwca 2009
Maryjo, proszę Cię o pomoc dla małej Marceli, która jest chora na nowotwór. Pomóż też całej jej rodzinie w tych trudnych chwilach, a także całej misji Ad Gentes w Düsseldorfie. Pomóż nam nie wątpić w Miłość Boga w tej trudnej sytuacji.
Magdalena - 16 czerwca 2009
O Maryj o,Królowo Niebieska!...
W Tobie, o Pani, moja jedyna nadzieja...
Prawdziwie skruszona, bardzo żałuję swych wszystkich grzechów, Ty to przecież wiesz...
Twej łaski, Twej matczynej dobroci teraz najbardziej potrzebuję...
Błagam, ześlij łaskawie, na mnie swoje zmiłowanie i dopomóż w potrzebie...
Napraw moją rodzinę, moje małżeństwo, poratuj w zdrowiu rodziców moich...
Pozwól mi być dobrą matką...
Bóg zapłać!
Jola - 16 czerwca 2009
Proszę o Światło Ducha Świętego dla Jerzego i Elżbiety w mojej sprawie.
Rodzice - 15 czerwca 2009
Mateczko Jasnogórska, prosimy Cię, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna, aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiecznym w niebie. Nam, rodzicom, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych bólu, smutku i cierpienia. Bądź z nami Mateczko każdego dnia, utul nasze serca i otrzyj łzy.
B. - 15 czerwca 2009
Matko Nieustającej Pomocy, dziękuję za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu i w pracy; aby spotkała dobrego człowieka, z którym mogłaby stworzyć rodzinę i być szczęśliwą. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
A.T. - 14 czerwca 2009
Matko, błagam, uzdrów serduszko mojej kochanej córki.
A.G. - 14 czerwca 2009
Matko Boża Nieustającej Pomocy - gorąco prosimy o łaskę powrotu do zdrowia dla Marka.
Bóg zapłać.
Monika - 13 czerwca 2009
Pola WesołowskaMatko Nieustającej Pomocy, wraz z całą rodziną małej i chorej Poli Wesołowskiej modlę się i proszę o uzdrowienie.
www.polawesolowska.pl

MSL - 10 czerwca 2009
Bardzo gorąco proszę o modlitwę do Najświętszej Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji mojej rodziny. Najpierw choroba, a teraz straciliśmy dom i dorobek naszego życia, bardzo trudno nam żyć. Jesteśmy wyczerpani.
Magdalena - 9 czerwca 2009
O przenajświętsza Matko Boska, uniżenie proszę, nie odwracaj się od wiernej sługi Twojej, wysłuchaj moich cichych modlitw, moich żałosnych próśb i błagań, zmiłuj się nade mną i wskaż właściwą drogę mnie i mojej rodzinie...
Liczę na Ciebie w każdej godzinie, błagam, nie odtrącaj mnie, bądź blisko i nigdy nie zapominaj...
Otocz moich bliskich szczególną opieką swoją, spójrz na nas łaskawym okiem i zmiłuj się nad nami...
Tak bardzo potrzebujemy Twego świętego wstawiennictwa, Twej obecności w naszym życiu...
O Maryjo! Tyś znakiem nadziei, pomóż w mej rozpaczy...
Pozwól mi być matką...
Bóg zapłać!
M.M. - 9 czerwca 2009
Gorąco proszę o modlitwę o łaskę powrotu do zdrowia dla mojego brata Piotra.
Bóg zapłać.
Jarek - 8 czerwca 2009
Bardzo proszę o modlitwę w intencji moich spraw zawodowych, a w szczególności za tę trudną sytuację, w której się znajduję - o to bym nie stracił obecnej pracy i żeby się udało sprawnie znaleźć mi podobną pracę, na takim samym lub podobnym stanowisku i o podobnym przedmiocie moich zainteresowań zawodowych, tak abym mógł się dalej rozwijać i pomnażać talenty dane mi przez Pana.
Z góry Bóg zapłać.
E.S. - 8 czerwca 2009
Dziekuje, dziekuję, dziekuję Matuchno Ukochana za wszystko. Proszę Cię dalej o wsparcie i zdrowie moich ukochanych.
Rodzice - 8 czerwca 2009
Panienko Jasnogórska prosimy Cię o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna. Nam daj dużo siły i wiary w cierpieniu i bólu po jego stracie. Proszę Cię Matuchno nie opuszczj nas.
B. - 8 czerwca 2009
Panienko Nieustającej Pomocy, proszę Cię bardzo gorąco, weź pod opiekę moją całą rodzinę. Błogosław mojej córce w pracy i życiu, aby spotkała na swej drodze dobrego człowieka, założyła rodzinę, była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Bądź z nami każdego dnia, błogosław nam i nie opuszczaj nas.
M. - 7 czerwca 2009
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o dar rodzicielstwa.
Dziękuję.
Krzysztof - 6 czerwca 2009
Laudetur Jesus Christus!
Błagam o modlitwę o powrót do pełni zdrowia, a także w intencji Panu Bogu wiadomej.
Deo gratias!
H.K. - 5 czerwca 2009
Matuchno Kochana, dziękuję Ci za otrzymane łaski, którymi nas obdarzasz, za pozytywną diagnozę lekarzy co do mojego zdrowia. Proszę, wspieraj mojego męża i córki w ich pomysłach i dążeniach do obranego celu, ale żeby nigdy nie zapomnieli o Bogu.
Twoja czcicielka.
Piotrek - 5 czerwca 2009
Błagam o wstawiennictwo i opiekę Matkę Bożą w trudnej i wstydliwej dla mnie sprawie.
Ika - 4 czerwca 2009
Matko Najświętsza, proszę Cię o zdrowie dla moich Rodziców i siostry; bardzo Ci za nich dziękuję.
M. - 4 czerwca 2009
Serdecznie proszę o modlitwę w intencji uwolnienia ze zniewolenia pornografią i nieczystością oraz uwolnienia z nałogu masturbacji.
Bóg zapłać.
Agata - 3 czerwca 2009
Szczęść Boże!
Bardzo mocno proszę o modlitwę za duszę zmarłej mamusi Ewy, o zbawienie dla jej duszy i doprowadzenie jej duszy do nieba; za zdrowie i szczęście dla tatusia Adama; za mnie i Ramiego o szczęśliwą, wspaniałą, wierną, ogromną miłość i błogosławieństwo naszego związku małżeństwem.
Serdeczne "Bóg zapłać" za modlitwę.
Magdalena - 2 czerwca 2009
O Maryjo, źródło wiecznej miłości!
Proszę, zmiłuj się nade mną. Wysłuchaj łaskawie mej modlitwy i otocz moją rodzinę szczególną opieką. Za Twoim świętym wstawiennictwem, dopomóż nam dochować wierności wszystkim przykazaniom i spraw, by nasze dalsze życie toczyło się na chwałę Twoją teraz i na wieki.
Spójrz łaskawym okiem na nas i umocnij w niedoli...
Bóg zapłać!
Artur - 2 czerwca 2009
Bardzo proszę o modlitwę za Joannę - matkę trojga dzieci, o cud uzdrowienia jej z raka i o siłę dla jej całej kochanej rodziny.
Dziękuję. Z Panem Bogiem.
A. - 1 czerwca 2009
Matko, błagam, uzdrów serduszko mojej kochanej córki.
Dorota - 1 czerwca 2009
Panie Jezu, proszę pobłogosław nowy miesiąc, niech Twoje Serce ociepli moje zlodowaciałe boleścią serce. Pobłogosław kolejny rok mego życia, dziękuję za łaski które otrzymałam. Spraw, by w tym nowym etapie mego życia było w nim więcej radości, miłości i cudów.
Rodzice - 1 czerwca 2009
Panienko Jasnogórska, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Aby Bóg Wszechmogacy, który powołał go tak nagle, dał mu wiekuiste szczęście w niebie. Nam, Panienko, daj dużo siły, wytrwałości i wiary w tych trudnych chwilach pełnych smutku i cierpienia. Utul nasze serca pełne bólu i tęsknoty za nim. Panienko jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
B-A - 1 czerwca 2009
Panienko Kochana, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Błogosław mojej córce, aby w przyszłości była dobrą matką i żoną. Aby dobrze wykonywała swoją pracę, była zdrowa i szczęśliwa a trudności jakie napotka w życiu mogła rozwiązać wraz z Twoją pomocą. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Panienko kochana, otocz nas matczyną opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
L. - 29 maja 2009
Kochana Matko Nieustającej Pomocy, proszę wstaw się za mną. Daj proszę mi i Markowi, którego bardzo kocham, łaskę prawdziwej miłości. Pomóż, proszę, pokonać nam wszelkie trudności i odnaleźć znów drogę do siebie.
Spraw, proszę, by do mnie wrócił.
Daj nam dobre myśli, wiarę i nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży.
Wspieraj mnie w pracy, abym swoje obowiązki wykonywała sumiennie.
Pomóż mi znów odnaleźć sens mojego życia.
Bóg zapłać za modlitwę.
Magdalena - 26 maja 2009
Bądź pozdrowiona Maryjo!
Tobie poświęcam wszystko, ciało i duszę moją...
Spraw, proszę, aby moi rodzice otrzymali łaskę uzdrowienia ciała, by mój mąż dojrzał do roli ojca, wydoroślał i spoważniał i abym ja stała się dobrą matką teraz i w przyszłości...
Za Twoim świętym wstawiennictwem proszę o nieustanną opiekę nad całą moją rodziną, nie zapominaj o nas nigdy...
Bóg zapłać!
M.G. - 26 maja 2009
Proszę o modlitwę za 3,5-letniego Adrianka chorego na raka płuc. Proszę Cię Jezu - Ty litowałeś się nad cierpiącymi, proszę przez Twoje Święte Imię, by dobry Ojciec objawił swoją chwałę uzdrawiając to dziecko i dźwigając rodziców z załamania. Proszę Cię Maryjo, wstawiaj się za Twoim dzieckiem. Amen.
Bóg zapłać za modlitę.
M.J. - 25 maja 2009
Najświętsza Maryjo, Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę ulituj się nad Julką i czuwaj przy jej operacji, nie dopuść do tego, by lekarze popełnili jakiś błąd i by decyzja o operacji była słuszna.
Maryjo dopomóż. Błagam.
Sylwia - 23 maja 2009
Szczęść Boże,
proszę o modlitwę za moją Mamę, która zmęczona już nieustanną beznadzieją życia wokół alkoholizmu Taty, poznała jakiegoś mężczyznę i myśli o rozwodzie z Tatą. O opamiętanie dla Niej i odnowienie miłości w małżeństwie rodziców. Sytuacja jest naprawdę ciężka, dlatego proszę o wsparcie modlitewne.
Bóg zapłać.
H.K. - 20 maja 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi nas obdarzasz, dziękuję za przeżycie wspaniałej uroczystości odnowienia 35-lecia ślubu. Serdeczne podziękowania dla o Mariusza, oraz wszystkich ojców posługujących.
Twoja czcicielka.
Magdalena - 19 maja 2009
O, Maryjo, która nikogo nie opuszczasz i nikim nie gardzisz...
Proszę, spójrz łaskawym okiem miłosierdzia swego na mnie, na mojego męża, mych rodziców i uproś u Syna swego, Jezusa Chrystusa odpuszczenie wszystkich grzechów naszych...
Pomóż mi, przygotować się dobrze do roli matki, być najlepszą żoną i córką...
Bym nigdy nie zawiodła Ciebie...
Bóg zapłać!
L. - 19 maja 2009
Kochana Matko Nieustającej Pomocy, proszę wstaw się za mną. Daj proszę mi i Markowi, którego bardzo kocham, łaskę prawdziwej miłości. Pomóż proszę pokonać nam wszelkie trudności i odnaleźć znów drogę do siebie. Spraw proszę by do mnie wrócił. Daj nam dobre myśli, wiarę i nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży.
Wspieraj mnie w pracy, abym swoje obowiązki wykonywała sumiennie.
Pomóż mi znów odnaleźć sens mojego życia.
Bóg zapłać za modlitwę.
Elżbieta z rodziną - 18 maja 2009
DZIĘKUJĘ I BŁAGAM ZAWSZE O TO SAMO.
Rodzice - 18 maja 2009
Mateczko Najświętsza, nasze serca są przepełnione żalem i smutkiem po stracie naszego syna. Prosimy cię Mateczko daj nam dużo siły, wytrwałości i wiary w niesieniu tego krzyża, a dla naszego syna uproś łaskę szczęścia i życia wiecznego. Prosimy Cię, mateczko, nie opuszczaj nas i czuwaj nad nami.
B-a - 18 maja 2009
Jasnogórska Panienko, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę; błogosław jej w życiu i dopomóż, aby spotkała dobrego człowieka i była z nim szczęsliwa; daj jej dużo zdrowia i błogosław w podróży, aby szczęśliwie wróciła zdrowa. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Nie opuszczaj nas Panienko, błogosław nam i otocz nas matczyną opieką.
A. - 17 maja 2009
Proszę o modlitwę za mnie w czasie trudnej choroby, abym wytrwała i przezwyciężyła ją oraz o łaskę szczęśliwego poczęcia zdrowego dziecka.
Dziękuję z całego serca.
Ojciec i synek - 17 maja 2009
Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa mej córki Marzeny. Aby zrozumiała co zrobiła i co chce jeszcze zrobić, aby nie niszczyła tego związku. O odbudowę uczuć rodzicielskich i małżeńskich.
Prosi ojciec i synek.
Dorota - 16 maja 2009
Matko Boża, za wstawiennictwem św. Rity proszę, wysłuchaj moich modlitw w tak bardzo ważnej dla mnie sprawie, w której dnia 20, 21 i 22 maja zostaną odprawione trzy Msze Św.
T.J. - 15 maja 2009
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa; o odrodzenie miłości i zaufania w moim małżeństwie i silną wiarę.
A. - 15 maja 2009
Matko, błagam, uzdrów serduszko mojej kochanej córki.
T.N. - 12 maja 2009
Przenajświętsza Panno Maryjo, proszę Cię o łaskę nawrócenia i zdrowia dla mego męża! Wspieraj nas, Maryjo, w tym trudnym dla nas czasie! Błogosław nam Maryjo!
Twoja córka.
Magdalena - 12 maja 2009
O Maryjo! Rodzicielko łaski i Nadziejo grzeszących...
O Jezu! Pociecho płaczących i Dawco życia...
O Józefie! Podporo rodzin...
Do Was, uciekam się w swojej niedoli...
Za Waszym pośrednictwem proszę, otoczcie całą moją rodzinę nieustanną opieką.
Zachowaj Jezu moich kochanych rodziców w zdrowiu i spraw, aby mój mąż odnalazł się w roli ojca i zapragnął tego dziecka tak mocno, jak ja.
Aby jego serce napełniło się miłością i wiarą, by odnalazł utracony sens życia...
Błagam, dodaj mi sił, bym umiejętnie potrafiła naprawić swoje małżeństwo i nigdy więcej Cię nie zawiodła...
Zachowaj nas od złego, byśmy wszystko, kim jesteśmy i co robimy, czynić mogli na chwałę Twoją, Jezu...
Błagam Jezu, nie opuszczaj mnie już nigdy...
Bóg zapłać.
Rodzice - 11 maja 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco, utul nasze serca przepełnione bólem, smutkiem i tęsknotą po śmierci naszego synka, którego Bóg tak nagle powołał do siebie. Dla naszego synka prosimy gorąco, uproś Mateczko łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego. Ty jesteś lekarstwem dla naszych ran, ulżeniem bólów, nadzieją zbawienia, dlatego prosimy Cię gorąco, nie opuszczaj nas Mateczko w tych trudnych chwilach i otocz nas swoją opieką.
B. - 11 maja 2009
Matuchno Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę Cię o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny; otocz opieką i błogosław mojej córce w pracy i życiu osobistym, aby wszystkie problemy i sprawy trudne mogła rozwiązać wraz z Twoja pomocą. Proszę o zdrowie dla niej i szczęście; proszę o zdrowie dla mnie i męża. Bądź z nami Matuchno każdego dnia i błogosław nam.
L. - 11 maja 2009
Kochana Matko Nieustającej Pomocy, proszę wstaw się za mną. Daj proszę mi i Markowi, którego bardzo kocham, łaskę prawdziwej miłości. Pomóż proszę pokonać nam wszelkie trudności i odnaleźć znów drogę do siebie. Daj nam dobre myśli, wiarę i nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży. Wspieraj mnie w pracy, abym swoje obowiązki wykonywała sumiennie. Pomóż mi znów odnaleźć sens mojego życia.
Bóg zapłać za modlitwę.
H.K. - 10 maja 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi nas codziennie obdarzasz, za to że mój brat uczęszcza na mitingi AA. Miej Matuchno go w szczególnej opiece, opiekuj się moją całą rodziną.
Twoja czcicielka.
Renata - 8 maja 2009
Pokornie proszę o modlitwę za mojego męża, który od pół roku stracił zainteresowanie naszą rodziną. Opętała go młoda dziewczyna za jego przyzwoleniem. Nic nie pomaga, ani krzyk, ani dobre słowo.
Matko Boska, otocz nas swoją opieką.
Łukasz - 8 maja 2009
Proszę Matkę o cud uzdrowienia, abym nie stracił wzroku, abym mógł opiekować się moimi dziećmi.
Michał - 7 maja 2009
Maryjo, Proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny, mamy, taty, brata, dziadków i chorych wujków.
Kocham Cię, Jezu!
M. - 6 maja 2009
Proszę o modlitwę w mojej intencji:
Matko Boża, proszę o pomoc w tej mojej trudnej sytuacji życiowej, Matko weź to w swoje ręce, Matko Tobie to ofiaruję, pokieruj mną, bo ja nie wiem co robić.
O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami!
Bog zapłać.
Rodzice - 5 maja 2009
Panienko Nieustajacej Pomocy, prosimy Cię gorąco, o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle, pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam Panienko daj dużo wiary, wytrwałości i siły w tych trudnych chwilach pełnych bólu, smutku i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą; lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas Panienko, otocz nas matczyną opieką i otrzyj łzy.
B-A - 5 maja 2009
Panienko Jasnogórska dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w pracy i życiu osobistym, aby dobrze ułożyło jej się w życiu, była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Otocz nas Panienko swoją matczyną opieką, błogosław nam i bądź z nami każdego dnia.
Violetta - 5 maja 2009
Mateńko Przenajświętsza, proszę Cię o wspomożenie i wstawiennictwo u Twego Syna i Pana Boga naszego. Pomóż mi uratować nasze małżeństwo od rozpadu, daj mi siłę i wiarę w sens ratowania naszej rodziny.
Módl się za nami Święta Boża Rodzicielko.
Paweł - 3 maja 2009
Matko Najświętsza, proszę o wstawiennictwo u Twego Boskiego Syna w intencji moich egzaminów maturalnych.
Dorota - 2 maja 2009
Matko Boża, pobłogosław ten miesiąc maj, spraw, by obfitował w boże cuda i łaski w moim życiu. Spraw, by był to miesiąc szczęśliwych spotkań i rozwiązań w wielu sprawach, które Tobie zawierzam.
M. - 29 kwietnia 2009
Kochana Matko, proszę Cię o uzdrowienie z choroby nowotworowej Ryszarda, o pomoc dla Niego w chwilach doświadczeń i wiarę w uzdrowienie dla najbliższych.
H.K. - 28 kwietnia 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za 35-lecie pożycia małżeńskiego, za dobre i złe chwile, które umacniały nasz związek i abyśmy dalej mogli cieszyć się sobą i naszą rodziną.
Twoja czcicielka.
Rodzice - 27 kwietnia 2009
Panienko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj Panienko dużo wiary, siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Bądź z nami Panienko każdego dnia, otocz nas swoją opieką i nie opuszczaj nas.
B. - 27 kwietnia 2009
Matuchno Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo. Zawierzam moją rodzinę Twojej matczynej opiece. Błogosław mojej córce w pracy i życiu, aby wszystkie problemy i sprawy trudne załatwiła pozytywnie wraz z Twoją pomocą; aby spotkała na swojej drodze dobrego człowieka, który zapewni jej bezpieczeństwo i opiekę. Proszę Cię gorąco nie opuszczaj jej i ochroń przed złymi decyzjami. Matuchno proszę Cię o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Otocz nas swoją opieką, błogosław nam i bądź z nami każdego dnia.
M. - 25 kwietnia 2009
Proszę o modlitwę w intencji zmarłego Jana.
L. - 25 kwietnia 2009
Kochana Matko Nieustającej Pomocy, proszę wstaw się za mną. Daj proszę mi i Markowi, którego bardzo kocham, łaskę prawdziwej miłości. Pomóż proszę pokonać nam wszelkie trudności i odnaleźć znów drogę do siebie. Daj nam dobre myśli, wiarę i nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży.
Bóg zapłać za modlitwę.
Ika - 24 kwietnia 2009
Matko Najświętsza dziękuję Ci za moją Rodzinę i proszę Cię o zdrowie dla Niej.
Sylwia - 23 kwietnia 2009
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty, który jest alkoholikiem. Zbliża się termin jego przymusowego leczenia odwykowego, na które on się nie zgadza. Nie widzi problemu, nie chce się leczyć, robi się coraz bardziej agresywny w stosunku do mamy, niszczy siebie i rodzinę.
Jezu Miłosierny, tylko w Tobie pokładam nadzieję!
Bóg zapłać za modlitwę!
Artur Rut - 23 kwietnia 2009
Proszę o modlitwę za Rafała który jest alkoholikiem, a obecnie znajduje się w szpitalu. Jego stan jest ciężki.
Niech dobry Bóg wyleje na niego swoją miłości i okaże mu swoją wielką łaskę uzdrowienia duszy i ciała.
Dziękuję.
B. - 21 kwietnia 2009
Mateczko Jasnogórska dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. TY znasz nasze zmartwienia, cierpienia i ból. Otocz nas Mateczką swoją opieką, bądź z nami każdego dnia.
Błogosław mojej córce w pracy i życiu, aby była zdrowa i szczęśliwa. Wszystkie problemy, jakie napotka w swoim życiu mogła rozwiązać wraz z Twoją pomocą. Aby spotkała na swojej drodze dobrego człowieka, założyła rodzinę i była szczęśliwą matką i żoną.
Bóg zapłać.
Rodzice - 21 kwietnia 2009
Mateczko Najświętsza nasze serca są przepełnione żalem i smutkiem po stracie naszego syna.Prosimy cię Mateczko daj nam dużo siły,wytrwałości i wiary w niesieniu tego krzyża a dla naszego syna uproś łaskę szczęścia i życia wiecznego.Nie opuszczaj nas Mateczko utul nasze serca przepełnione bólem.
H.K. - 16 kwietnia 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, za szczęśliwie przeżyte Święta Wielkanocne w rodzinnej atmosferze, wyproś Matuchno u Syna Swego siły dla mojego brata, który rozpoczął leczenie z alkoholizmu, aby w tym wytrwał.
Twoja czcicielka.
Beata - 14 kwietnia 2009
Pokornie proszę o modlitwę za mojego męża, który od 2 miesięcy ma dręczące i natrętne złe myśli, aby Pan obdarzył go Swoim pokojem, zabrał złe myśli i dał radość życia.
Bóg zapłać.
Pati - 14 kwietnia 2009
Matko Boża Nieustającej Pomocy, błagam o łaskę zdrowia dla mojej osoby, zarówno na ciele jak i na duchu, a także o wszelkie łaski dla moich bliskich.
Rodzice - 14 kwietnia 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię o wstawiennictwo u Twojego syna Jezusa. Uproś u niego łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna, który tak wcześnie odszedł od nas do wieczności; aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, rodzicom, daj dużo siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Bądź z nami Matuchno każdego dnia i otocz nas swoją opieką.
B. - 14 kwietnia 2009
Pani Jasnogórska zawierzam moją rodzinę Twojej Matczynej opiece; błogosław mojej córce w życiu osobistym i zawodowym. Daj jej dużo zdrowia i dopomóż, aby wszystkie problemy i trudności, jakie napotka w swoim życiu, mogła załatwić wraz z Twoją pomocą. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Błogosław Pani Jasnogórska, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
Urszula z Olecka - 13 kwietnia 2009
Bardzo proszę o modlitwę w następujących intencji:
Matko Nieustającej Pomocy, pokornie Cię proszę o siłę w niesieniu Krzyża dla mnie i mojego męża Tomka, który wkrótce stanie przed wymiarem sprawiedliwości z powodu nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Prosimy Cię, obdarz Wszelkimi łaskami Rodzinę poszkodowanych i wstaw się za osobami, które zginęły, oby Miłosierny Bóg otworzył dla nich Bramy Niebios. Prosimy Cię, o ile jest to Wolą Twojego Syna, o łagodny wymiar kary dla Mojego Męża, bardzo cierpimy wszyscy. Matko Najświętsza nie opuszczaj nas i przytul Nas do Swojego SERCA.
M. - 10 kwietnia 2009
Matko Najświętsza. Pozwól mi odnaleźć właściwą drogę i wspieraj przy podejmowaniu trudnych decyzji, abym dobrze wybrała i podążała ku światłu. Ześlij Swoje łaski na wszystkich, których kocham, aby odnaleźli spokój, którego teraz tak bardzo im brakuje.
Gośka - 10 kwietnia 2009
Proszę o modlitwę za mnie, żeby sprawy potoczyły się tak, żebym nie musiała popełnić samobójstwa, chcę żyć i pomagać wielu ludziom, ale jestem nękana przez byłą menagerkę - byłego pracodawcę, którego musiałam rok temu zgłosić do inspekcji pracy. Niestety, teraz się mści.
G. - 10 kwietnia 2009
Proszę o modlitwę za Aleksandra, by znalazł sens życia.
Iwona - 6 kwietnia 2009
Matuchno Boża Nieustającej Pomocy, błagam Cię o pomoc i ratunek. Uzdrów moją udręczoną duszę i ciało. O wewnętrzny pokój w moim sercu, miłość do Pana Boga i bliźniego. Proszę cię, Matuchno, o Bożą mądrość, dobry rozum. O łaskę wiary dla mnie i mojej rodziny.
Błagam Cię, Matuchno, o miłość w mojej rodzinie, o łaskę dobrej spowiedzi i nawrócenie do Boga Agnieszki.
Rodzice - 6 kwietnia 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy prosimy Cię gorąco utul nasze serca przepełnione bólem, smutkiem i tęsknotą po śmierci naszego synka, którego Bóg tak nagle powołał do siebie. Dla naszego synka, prosimy gorąco, uproś Mateczko łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego. Ty jesteś lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez, ulżeniem bólów, nadzieją zbawienia, dlatego prosimy Cię gorąco, nie opuszczaj nas, Mateczko, w tych trudnych chwilach otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
B. - 6 kwietnia 2009
Matko Nieustającej Pomocy, dziękuję za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu; w pracy, aby mogła wszystkie problemy i sprawy trudne załatwić wraz z Twoją pomocą; aby spotkała na swojej drodze dobrego człowieka, u boku którego mogła być szczęśliwa; o zdrowie i szczęście dla niej. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i błogosław nam.
H.K. - 1 kwietnia 2009
Matuchna Kochana, dziękuję za otrzymane łaski dla całej rodziny. Wyproś u Syna Swego pomoc dla tych, którzy z mojej rodziny jej potrzebują. Modlimy się o zdrowie o. Krzysztofa, który głosił w naszej parafii Rekolekcje Wielkanocne.
Bóg zapłać! Twoja czcicielka.
Adoratorki KRWI CHRYSTUSA z Grójca - 31 marca 2009
Szczęść Boże!
Bardzo serdecznie proszę o modlitwę za Euzebiusza - o Bożą pomoc i światło Ducha Świętego do rozwiązania trudności w pracy oraz dar przebaczenia wszystkim, którzy Go krzywdzą i niepoważnie traktują.
Bóg zapłać!
Wdzięczna s. Bernadetta
Jola - 31 marca 2009
Maryjo, proszę pomóż mi w intencjach, które głęboko skrywam w sercu. Wiesz, że nie umiem pogodzić się z Wolą Bożą. Los obszedł się ze mną w sposób wyjatkowo okrutny. Pomóż mi odejść z tego świata. Mam dość łez, cierpień, goryczy.
Beata z Poznania - 31 marca 2009
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Oli, o łaskę zdrowia.
Elżbieta - 30 marca 2009
Dziękuję Matko ukochana....
Błagam, nie opuszczaj nas przenigdy.
Rodzice - 30 marca 2009
Matuchno Jasnogórska, prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna, który tak wcześnie odszedł od nas. Niech Bóg Wszechmogący pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam Matuchno daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych dla nas chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. TY jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas Matuchno swoją opieką, otrzyj łzy i nie opuszczaj nas.
B. - 30 marca 2009
Mateczko Jasnogórska dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną. Błogosław mojej córce w pracy i życiu osobistym, aby wszystkie problemy i trudności jakie napotka w życiu mogła rozwiązać wraz z Twoją pomocą; była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Nie opuszczaj nas Mateczko, błogosław nam i otocz nas swoją matczyną opieką.
K. - 29 marca 2009
Panie, błągam Cię, pomóż w moim życiu. Pomóż mi na stuidiach. Błagam Cię, spełnij moje pragnienia i prośby, wiesz jak tego pragnę. Panie, błagam Cię działaj. Wybacz mi wszystko co zawinniłem. Oraz o łaski dla najbliższych, a szczególnie dla Justynki. Błagam Cię wysłuchaj moich próśb i spełnij to, o co Cię proszę. Błagam. Jezu działaj. Błagam.
Jan - 26 marca 2009
Proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny i dla wszystkich z firmy. Proszę o modlitwę w szczególnej, znanej Bogu intencji.
Pozdrawiam.
M. - 25 marca 2009
Z łaski Bożej 6 lat temu się pokochaliśmy i tylko z łaski Bożej możemy być znowu razem... Proszę o modlitwę w intencji odrodzenia się naszego związku, wzajemną miłość i zjednoczenie naszych dróg.
Ks. Piotr - 24 marca 2009
Proszę o modlitwę w int. Leszka z Sejn (diec. Ełcka) o szczęśliwy przebieg operacji oraz szybki powrót do zdrowia. Proszę dla Niego o siły duchowe na czas walki z chorobą kręgosłupa i o to, żeby się nie załamywał. Bogu dziękuję za wielkie jego serce okazane ludziom, wielki szacunek do pracy fizycznej oraz do powszedniego chleba.
Szczęść Boże!
Ks. Piotr Larysz
wikariusz parafii św. Barbary w Chorzowie
B-a - 23 marca 2009
Jasnogórska Panienko, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę; błogosław jej w życiu i dopomóż pomyślnie załatwić wszystkie sprawy zawodowe i osobiste; daj jej dużo zdrowia i szczęścia. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Nie opuszczaj nas Panienko, bądź z nami każdego dnia i otocz nas matczyną opieką.
Rodzice - 23 marca 2009
Matuchno Jasnogórska, Ty jesteś przewodniczką na naszej drodze życiowej, mocą i nadzieją zbawienia, lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez. Dlatego zwracamy się do Ciebie z naszymi prośbami; uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka; aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Nie opuszczaj nas Matuchno, otocz nas swoją opieką i błogosław nam.
Weronika - 22 marca 2009
I. Proszę Cię, Jezu Chryste, o łaskę potrzebnego zdrowia oraz zdania trudnego egzaminu maturalnego, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą.
II. Proszę Cię o potrzebne Łaski dla Kapłanów, Prezbiterów, a tych, którzy potrzebują Twojej mocy Ducha Św., przenikaj i uświęcaj, Jezu, ich pracę duszpasterską i misyjną, a tych, których raczysz powołać, kieruj ich ścieżkami.
III. Proszę Cię, Jezu Chryste, o Łaskę nie bania się pójścia do sakramentu pokuty......
Ania M. z Krakowa - 19 marca 2009
Matuchno Boża, proszę Ciebie gorąco o zdrowie dla brata Andrzeja i odsunięcie ode mnie groźnej diagnozy i konieczności operacji. Proszę, pozwól abyśmy mogli jeszcze żyć w zgodzie i zdrowiu razem. Daj naszym rodzinom i rodzinom naszych dzieci łaski wzajemnego szacunku, zgody i miłości. Tak bardzo Ciebie proszę i ufam Tobie gorąco.
Beata - 18 marca 2009
Proszę o modlitwę o kochanego męża dla mnie, szczęśliwą rodzinę, dzieci, dom. Oraz żebym ja była dobrą żoną i matką.
Matko Boska, proszę, uratuj tę miłość.
Krzysztof - 18 marca 2009
Proszę o modlitwę za mnie i za Magdę, by pomimo beznadziejnej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, my i nasz związek, Bóg połączył nasze ścieżki i pozwolił nam żyć zgodnie z Jego nauką.
Bóg zapłać.
J.Sz. - 17 marca 2009
Matko Nieustającej Pomocy, proszę Cię o wstawiennictwo u Twojego syna Pana Jezusa, aby uprosił łaski dla mojego brata, który walczy z nałogiem alkoholowym. Kochana Mateczko, proszę Cię również, daj siłę i zdrowie dla mojej bratowej i ich dzieci, aby w ich domu nastąpił spokój, radość i miłość.
H.K. - 17 marca 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi nas obdarzasz. Ty najlepiej wiesz, co my potrzebujemy, miej w opiece mojego brata, który chce podjąć leczenie z alkoholizmu, aby był silny w swoim postanowieniu.
Twoja czcicielka.
Maria - 16 marca 2009
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, żebym znalazła pracę i spłaciła długi. Proszę też o modlitwę za moją córkę, o zdrowie dla niej i o pomyślną naukę.
P.M. - 16 marca 2009
Matko Moja, błagam o uzdrowienie duszy i serca mego męża Wiesława, o odrodzenie naszego małżeństwa. Matko, spraw, żeby porzucił kobietę, z którą jest związany i nie wyjechał do niej. Matko, nie opuść mnie.
Jolanta - 16 marca 2009
Po raz kolejny proszę o modlitwy w mojej intencji. 24 marca mam wyceny majątku. Boję się spotkania z rodziną zmarłego Męża. Powołany został biegły sądowy. Czuję się niezręcznie, bo jacyś obcy ludzie będą się szwendać po moim mieszkaniu. Kosztuje mnie ta sprawa mnóstwo nerwów, zdrowia. Proszę o modlitwę w tej mojej sprawie, żebym jakoś przeżyła ten dzień, żeby wycena była dla mnie korzystna. Tak bym chciała, żeby oni nic nie dostali, bo rzucili się na spadek po moim Mężu jak sępy.
Szczęść Boże.
Rodzice - 16 marca 2009
Jasnogórska Pani, do Ciebie zwracamy się pełni bólu i cierpienia prosząc o szczęście i zbawienie wieczne dla naszego kochanego syna, którego Bóg tak wcześnie powołał do wieczności. Ty Panienko jesteś lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez, nadzieją zbawienia, dlatego prosimy Cię - nie opuszczaj nas w tych trudnych chwilach, otocz nas swoją opieka i bądź z nami każdego dnia.
B. - 16 marca 2009
Mateczko Jasnogórska, dziękuję za otrzymane łaski prosząc o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moja córkę; daj jej dużo zdrowia, spraw, aby wszystkie problemy, jakie napotka w swoim życiu, mogła rozwiązać wraz z Twoją pomocą; aby w przyszłości była szczęśliwą matką i żoną. Proszę o zdrowie dla męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Błogosław nam Mateczko w codziennym życiu i nie opuszczaj nas.
E. - 15 marca 2009
Proszę o modlitwę za Aleksandra - jest alkoholikiem ma 29 lat. Dziękuję z góry.
Patrycja - 13 marca 2009
Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia mojej osoby, a także o wszelkie łaski dla mojej rodziny.
Bóg zapłać.
Elżbieta - 12 marca 2009
Dziękuję, dziękuję, dziękuję Matko Przenajświętsza...
Dziękuję, dziękuję...
I nadal proszę o opiekę nad moim małym stadkiem.
Sylwia - 11 marca 2009
Proszę o modlitwę za śp. Stanisława, aby Dobry Bóg przyjął Go do chwały Nieba, i za babcię Halinę, która dostała udaru i leży w szpitalu.
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami!
Paweł Bełchatów - 10 marca 2009
Proszę o łaskę odwrócenia schorzenia, z którym się zmagam. Matko Nieustającej Pomocy Wspomagaj mnie nieustannie.
L. - 9 marca 2009
Proszę o modlitwę w intencji Piotra, o zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji. Proszę, módlcie się, aby Bóg przywrócił mu zdrowie dla dobra jego rodziny i nienarodzonego dziecka.
Bóg zapłać!
T.N. - 9 marca 2009
Proszę Cię, Przenajświętsza Panienko, o zdrowie dla mego taty.
Twoja córka.
B. - 9 marca 2009
Panienko Jasnogórska zawierzam moją rodzinę Twojej matczynej opiece. Błogosław mojej córce w pracy i życiu osobistym i zawodowym; daj jej dużo zdrowia, szczęścia i dopomóż, aby wszystkie decyzje i sprawy trudne mogła rozwiązać wraz z Twoją pomocą. Proszę o zdrowie dla mnie i męża; o łaskę wiary i wzajemnego zrozumienia. Otocz nas Panienko swoją opieką i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 9 marca 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy o wstawiennictwo u Twojego syna Jezusa; uproś u niego łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego synka, który tak wcześnie odszedł od nas do wieczności. Nam, rodzicom, daj Mateczko dużo siły, wiary i wytrwałości w tych ciężkich dla nas chwilach, pełnych bólu i tęsknoty. Utul nasze serca, otrzyj łzy i bądź z nami każdego dnia.
Kasia - 8 marca 2009
Matko Boża Jasnogórska, bardzo Cię proszę, abyś przywróciła mi zdrowie i pomogła w znalezieniu pracy.
Dorota - 6 marca 2009
Matko Boża, spraw by mój wyjazd był szczęśliwy.
Ania i Krzysztof - 3 marca 2009
Szczęść Boże!
Zwracam się z prośbą o modlitwę w następujących intencjach:
1. Za zdanie matury przez moją córkę oraz by znalazła na swojej drodze dobrego męża, oraz by umiała pokonać stojące na jej drodze różne przeciwności.
2. Za Patrycję i jej siostrę Anię - pozostawione same sobie bez wsparcia matki (porzuciła je). Są to już dorosłe dzieci, ale borykające się z wieloma trudnościami.
3. Za Agnieszkę, 24-letnią dziewczynę, mającą wiele trudności do pokonania, która nie potrafi przez swoje dolegliwości nawiązać kontaktu z otoczeniem, jest też przez to otoczenie poniżana, nie wierzy w siebie, jest bardzo zagubiona.
4. Za dwie małe dziewczynki - Oliwię i Wiktorię - mające wielkie trudności w nauce, bez poczucia własnej wartości.
5. Za ciężko chorą EWĘ - rak krtani oraz ŻANETĘ - która nie potrafi poradzić sobie z anoreksją i na dodatek przez tę anoreksję jest ciężko chora, niezdolna do pracy, bez renty bo jej nie przyznano, na utrzymaniu starych rodziców - a ona ma 41 lat.
6. O moją rodzinę byśmy siebie nigdy nie opuścili.
Bardzo dziękuję za okazane wsparcie modlitewne.
Marzena - 3 marca 2009
Proszę Cię, Panie Jezu, poustawiaj wszystko w moim małżeńskim życiu tak, bym odnalazła drogę do Ciebie, a potem do siebie.
Bogusia - 3 marca 2009
Matko Najświętsza, proszę o obfitą pomoc z nieba dla mojej córki Anny podczas porodu i o zdrowe dziecko, które się urodzi.
Proszę, bądź dla nich oparciem na całe ich życie.
Mar - 3 marca 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, za wspaniałe córki. Miej Matuchno ich w opiece. Proszę o zdrowie, o pracę dla młodszej, o macierzyństwo dla starszej oraz opiekę nad moimi siostrzenicami.
Twoja czcicielka.
I.K. - 2 marca 2009
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla naszej rodziny, a w szczególności mojej mamy i dziękuję za otrzymane łaski.
B. - 1 marca 2009
Panienko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski, opiekę i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, daj jej dużo zdrowia i dopomóż pomyślnie załatwić sprawy osobiste i zawodowe; aby w przyszłości założyła rodzinę i była szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Panienko nie opuszczaj nas, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
Rodzice - 1 marca 2009
Matuchno Nieustającej Pomocy, Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez, dlatego zwracamy się do Ciebie z naszymi prośbami, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna; aby Bóg Wszechmogący, który powołał go w tak młodym wieku pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Dla nas, rodziców, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych bólu, smutku i cierpienia. Nie opuszczaj nas Matuchno, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
Dorota - 1 marca 2009
Matko Boża, spraw, by miesiąc marzec obfitował w boże cuda, miłość i pokój serca w moim życiu.
Sylwia - 27 lutego 2009
Jezu Miłosierny, proszę Cię o łaskę Nieba dla ś.p. Grzegorza.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

Elżbieta - 27 lutego 2009
Ukochana Matko, dziękuję Ci za wszystkie dary. Miej w opiece moją "małą" rodzinkę, a w szczególności dzieci.
Dominika - 25 lutego 2009
Proszę o modlitwę w intencji mojej i Marcina. By podjął ostateczną decyzję. Jeśli Bóg pozwoli byśmy byli znow razem.
T.N. - 25 lutego 2009
Przenajświetsza Panienko, proszę Cię, wstaw się u Twego Syna za moją rodziną, aby zwyciężyła Miłość i zapanował Pokój! Proszę Cię, Panienko, o łaskę Wiary dla mego męża!
Twoja córka.
Patrycja - 24 lutego 2009
Matko Najświętsza, proszę o łaskę uzdrowienia dla mnie i wszelkie łaski dla mojej kochanej rodziny.
Bóg zapłać za modlitwę.
S.P. - 23 lutego 2009
SYNIE MÓJ!
Nie chcemy wierzyć, że odeszłeś,
że Twoje serce przestało bić.
Twoja godzina za szybko wybiła,
lecz Boża wola to uczyniła.
Żal nasz bezmierny,
cicha łza się sączy,
umilknie wtedy...
Gdy nas Bóg połączy...

Jesteś już szczęśliwy, ale wierzę, że tam u PANA jest Ci wspaniale, modlę się o spokój Twojej duszy codziennie, jak ci u stóp przyrzekłam odmawiając różaniec.
Ze szczerym współczuciem i bólem syn Adrianek, córeczka Sandrunia, żona Hania, z krwawiącym sercem mama, tata, brat. Jesteś zawsze w śród nas kochany Jarku.
Proszę o modlitwę za duszę Jarosława.
Matuchno miej go w opiece.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a Światłość wiekuista niech mu świeci na wieki, wieków. Amen.
T.C. - 23 lutego 2009
Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża Sławka. Odszedł od rodziny, żony i trójki dzieci. Jestem zrozpaczona, moja nadzieja w Bogu.
B. - 23 lutego 2009
Matko Nieustającej Pomocy, dziękuję za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu i w pracy; aby pomyślnie załatwiła swoje sprawy osobiste i zawodowe; spotkała dobrego człowieka, z którym mogłaby stworzyć rodzinę i być szczęśliwą. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
Rodzice - 23 lutego 2009
Mateczko Jasnogórska, prosimy Cię o wstawiennictwo u Twojego syna Jezusa. Uproś u Niego łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna, który tak wcześnie odszedł od nas do wieczności; aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, rodzicom, daj dużo siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach, pełnych smutku, bólu i cierpienia. Bądź z nami Matuchno każdego dnia i otocz nas swoją opieką.
Ewa - 22 lutego 2009
Przenajświętsza Panienko - miej mnie i moją rodzinę w opiece. Proszę Cię o pomoc w wyborze właściwej decyzji w sprawach zawodowych. Proszę o opiekę nad moimi dziećmi i mężem, moim tatą i bratem.
Bóg zapłać.
Ewa - 21 lutego 2009
Proszę o modlitwę za Moją Ś.P.Mamę Gertrudę w jej 4 rocznicę śmierci oraz za wszystkich zmarłych z mojej rodziny, ze strony Mamy i Taty.
Wieczny odpoczynek niech Im Pan dać raczy, a światłość wiekuista niechaj Im świeci na wieki wieków.
Bóg zapłać.
Paweł z Bełchatowa - 21 lutego 2009
Matko Nieskończenie Dobra, dziękuje Ci za dzisiejszy sukces związany z tak dobrą oceną egzaminu magisterskiego. Wszyscy są zaskoczeni, jednakże wiem, że to Twoja przyczyna. Proszę Cię, udziel mi tej łaski, o którą prośbę od długiego czasu do Ciebie zanoszę - odwróć to moje schorzenie.
Dorota - 21 lutego 2009
Matko Boża, proszę, daj nadzieję wbrew nadziei w bardzo ważnej dla mnie sprawie mego serca.
Arkadiusz Kłosowski - 19 lutego 2009
Proszę o modlitwę wstawienniczą o dar łaski zdrowia dla mojego synka Michała Kłosowskiego.
H.K. - 19 lutego 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za łaski otrzymywane za Twoim pośrednictwem. Ty najlepiej wiesz, co dla nas w danej chwili trzeba wiem, że nieustannie czuwasz nad naszą całą rodziną, za co Ci po stokroć dziękuję. Daj siłę i zdrowie naszym ojcom posługującym w naszej parafii.
Twoja czcicielka.
M.S.L. - 17 lutego 2009
Matko Boża, błagam o pomoc w krytycznej sytucji finansowej. Uchroń mnie od bankructwa.
Marcin - 17 lutego 2009
Najdroższa Mamusiu Boża, proszę zanieś do Boga naszego jedynego, modlitwę za jedność w miłości mojego małżeństwa zagrożonego rozbiciem.
M.J. - 17 lutego 2009
Kochana Mateńko, Pani Częstochowska... pokornie proszę o udzielenie mi pomocy w intencji powrotu Mateusza i wskrzeszenie naszego związku.
Tomasz Z. i Agnieszka S. - 16 lutego 2009
1. Prosimy Matkę Boską Częstochowską o łaskę, aby Izabela i Tomasz zawarli sakramentalny związek małżeński.
2. Prosimy o szybki, zgodny z Wolą Bożą, Wyrok Sądu Biskupiego w Toruniu co do stwierdzenia nieważności małżeństwa Agnieszki i Tomasza Zięciak.
3. Prosimy o dar przebaczenia i siły abym przebaczył wydanie na mnie diagnozy, że jestem chory psychicznie i że tylko na 1 procent zawrę kiedyś związek małżeński z Agnieszką.
4. Z głębi duszy i serca dziękuję Matce Boskiej za łaskę pielgrzymowania na Jasną Górę. Zaledwie około miesiąca po powrocie czekałem na rozwiązanie problemu samotnego życia po nieudanym związku małżeńskim. Dla Matki Boskiej nie ma rzeczy niemożliwych.
A owoce pielgrzymki bez przerwy odkrywamy na nowo.
P.S.
To dobrze że Matka Boska Częstochowska wysłała Rycerzy Jasnogórskich do Torunia, aby bronić wiary tego miasta i wiary jego mieszkańców przed kineskopem i tranzystorem.
Amen
Patrycja - 16 lutego 2009
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla mnie i wszelkie łaski dla mojej rodziny.
Aga - 16 lutego 2009
Matko Przenajświętsza, proszę wyproś u Swego Syna szczere nawrócenie, siłę i łaski do poznania i wypełnienia w życiu Woli Bożej. Otaczaj opieką całą moją rodzinę. Panie Jezu proszę Cię o nawrócenie dla moich znajomych, sąsiadów i pewnych osób z rodziny. Proszę Cię pomóż mi rozwiązać bardzo trudną sytuację, spraw, żeby pewna osoba nie ucierpiała, otocz tę osobę opieką, udziel jej wszelkich łask, siły, uzdrowienia ciała, pocieszenia i pokoju serca. Panie Jezu ulecz wszystkich chorych na duszy i ciele w mojej rodzinie. Proszę Cię o pocieszenie dla cierpiącej Mamy.
Bóg zapłać.
B. - 16 lutego 2009
Matuchno Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę Cię o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny; otocz opieką i błogosław mojej córce w pracy i życiu osobistym, aby wszystkie problemy i sprawy trudne mogła rozwiązać wraz z Twoją pomocą. Proszę o zdrowie dla niej i szczęście; proszę o zdrowie dla mnie i męża. Nie opuszczaj nas Matuchno i błogosław nam.
Rodzice - 16 lutego 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy utul nasze serca przepełnione smutkiem i bólem po stracie naszego syna. Daj nam dużo wiary, siły i wytrwałości w niesieniu tego krzyża. Dla naszego syna prosimy Cię Mateczko o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego. Aby Bóg Wszechmogący, który powołał go do siebie pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Mateczko jesteś naszą siłą i nadzieją, lekarstwem dla naszych ran, bądź z nami każdego dnia i błogosław nam.
F. - 15 lutego 2009
Witam.
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji.
Za moją duszę, za moje serce, za moją samotność. Aby Pan Bóg zechciał postawić na mojej drodze jakiegoś mężczyznę, z którym będę mogła iść przez życie. Aby Bóg zechciał zesłać kogoś kto mnie pokocha, kto obdarzy mnie miłością której tak bardzo teraz potrzebuję.
Mam nadzieję że moja prośba o modlitwę, nie jest głupia. Jeśli tak, to proszę o wybaczenie.
Agnieszka i Magda - 15 lutego 2009
Prosimy o modlitwę w intencji znalezienia dobrego chłopaka, który później będzie naszym mężem, jeśli taka jest wola Boża. Jest to dla nas bardzo ważna intencja, dla której podjęłyśmy post i prosimy o wytrwałość w nim.
Sylwia - 13 lutego 2009
Proszę o modlitwę za Stanisława, który jest chory na raka płuc oraz za Krzysztofa, który jest chory psychicznie.
Niepokalane Serce Maryi módl się za nami.
Elżbieta - 13 lutego 2009
Ukochana Maryjo, Matko Przenajświętsza, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi obdarzyłaś mnie i moich najbliższych. Błagam Cię, miej w opiece moją rodzinę, a w szczególności dzieci najdroższe. I proszę, odpędź ode mnie "moje", abym przestała ranić najbliższych, abym mogła normalnie żyć i dziękować Ci za opiekę...
Dorota - 12 lutego 2009
Matko Boża, proszę, wspieraj mnie w bardzo ważnej sprawie, w której modlę się wraz ze św. Ritą.
D.M. - 9 lutego 2009
Proszę o modlitwę w intencji mojej i Marcina, żeby sytuacja między nami wreszcie się wyjaśniła. O dar rozeznania .Jeśli taka jest Wola Boża, proszę, byśmy założyli rodzinę.
Rodzice - 9 lutego 2009
Mateczko Jasnogórska, Ty wiesz jak ciężko nam żyć po stracie naszego syna, kiedy serce wciąż boli, a tęsknota i smutek są ogromne. Prosimy Cię, Mateczko, utul nasze obolałe serca; daj dużo siły i wytrwałości w niesieniu tego krzyża, a dla naszego synka uproś łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego. Nie opuszczaj nas Mateczko, błogosław nas każdego dnia.
B. - 9 lutego 2009
Matuchno Częstochowska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu i pracy i dopomóż, aby wszystkie trudności, jakie napotka w życiu, mogła rozwiązać wraz z Twoją pomocą; była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Bądź z nami, Matuchno, każdego dnia, otocz nas swoją opieką i błogosław nam.
B.P. - 8 lutego 2009
Matko Boża Nieustającej Pomocy, błągam o powrót mojego męża do domu, o uzdrowienie z hazardu. Mateńko wyrwij mojego meża z cudzołożnego związku. Ratuj mojego męża, dodaj mi sił do tej walki, ratuj nasze małżeństwo z 27-letnim stażem. Tyle zła spadło na mnie, że błagam o cud.
H.K. - 8 lutego 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi codziennie nas obdarzasz. Proszę o wstawiennictwo Twoje Matko, aby wizyta mojej córki w klinice była dla niej pomyślna i aby szczęśliwie minęła im podróż.
Dziękuję. Twoja czcicielka.
J. - 7 lutego 2009
Matko Nieustającej Pomocy, proszę Cię o zdrowie dla mamy Marianny, opiekuj się nią w każdym dniu.
H.J. - 7 lutego 2009
Proszę o modlitwę o wiarę w Boga i dobre decyzje dla Mateusza. Oraz o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu, w obecnej trudnej sytuacji.
Jolanta - 6 lutego 2009
Proszę o modlitwy za moich zmarłych Rodziców Marię i Kazimierza oraz Męża Franciszka, by oczyszczeni najdroższą Krwią Chrystusa zamieszkali w Królestwie Niebieskim, radując się szczęściem wiecznym. Niech Matuchna Najświętsza utuli Ich w Swoich ramionach, a mnie pozwoli pogodzić się z Ich odejściem do wieczności.
Dorota - 6 lutego 2009
Matko Boża zanieś do Boga moją prośbę, którą zanoszę poprzez wstawiennictwo św. Doroty.
Z.L. - 6 lutego 2009
Panienko Jasnogórska, pomoż mi w uzyskaniu dobrze płatnej pracy, abym mogła pomóc rodzinie.
Z.L. - 6 lutego 2009
Matko Nieustającej Pomocy, weż pod opiekę mojego wnuka Oskara i córkę Alicję, błogosław im w życiu.
Z.L. - 6 lutego 2009
Panienko Jasnogórska, opiekuj się moimi zmarłymi rodzicami Alicją i Kazimierzem Wilmanowicz.
Renata i Lech Matuszczak - 5 lutego 2009
Jezu Miłosierny, ulituj się nad moim tatą Władysławem i małym Filipkiem, chorymi na nowotwór. Ty wiesz, jak bardzo pragniemy, aby odzyskali zdrowie. Po ludzku patrząc jest to niemożliwe, jednak Ty wszystko możesz Jezu. Proszę Cię za wstawiennictwem Twojej Matki Maryi - ratuj!
Bądź wola Twoja Panie.
B. - 5 lutego 2009
Najświętsza Mateczko, moje jeszcze nienarodzone dziecko cierpi, więc moje serce krwawi, mimo to gorąco wierzę, że wszystko bedzie dobrze, jeśli otoczysz opieką moje dzieciątko. Daj mu zdrowie oraz nam obojgu siłę, by przezwyciężyć wszystko co złe. Proszę Cię bardzo o to.
Oddajemy się Tobie, jakże kochającej Matce!
G. - 5 lutego 2009
Matko Boża!
Prosimy mniej w opiece naszego kochanego Wiktorka. Dzisiaj po pobycie w szpitalu wraca do domu. Dziękujemy za modlitwę i prosimy o dalsze wstawiennictwo. Niech dobry Bóg wleje w jego serduszko dużo radości i miłości. Nich cała rodzina cieszy się zdrowiem i szczęściem. Bóg zapłać.
Elżbieta Lachman - 4 lutego 2009
Czcigodni Ojcowie,
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża Andrzeja, by odnalazł swoje powołanie zawodowe i mógł utrzymać naszą 6-osobową rodzinkę.
Z Panem Bogiem.
M.M. - 3 lutego 2009
Panienko Jasnogórska dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i pomoc, i bardzo błagam o wstawiennictwo w wiadomej dla Ciebie sprawie.
M.J. - 3 lutego 2009
Najkochańsza Matko !!!
Chciałabym Ci podziękować za wszystko, co otrzymuję każdego dnia. Jestem naprawdę wdzięczna Bogu za to, co mam. Chciałabym prosić, by nikt i nic tego nie zniszczył i by mogło być tylko lepiej, a nie gorzej. Matko, proszę by wszystko szło ku lepszemu życiu, jeśli Karol jest mi pisany, by zrozumiał że ja i Emi mamy także swoje potrzeby, by nigdy o tym nie zapomniał i by dbał o nas tak, jak o swą prawdziwą rodzinę. Proszę, bym nigdy nie cierpiała przez niego, i aby moja córka była szczęśliwa, bym jej nie krzywdziła swym postępowaniem, i bym podejmowała słuszne, mądre decyzje - spraw Matko, by Ojciec odpuścił mi grzechy, za które serdecznie żałuję. Amen. Czuwaj nad nami Nasza Matuchno i proszę o opiekę nad osobami, o które się modlę.
Koleżanka Alicja - 3 lutego 2009
Matko Chrystusa,
Ty wiesz jak cierpi serce widzące ból własnego dziecka.
Uproś siłę, wiarę, moc i nadzieję dla matki, która codziennie na nowo przeżywa wypadek swego dziecka. Niech jej serce choć na chwilę zazna spokoju.
Z. - 3 lutego 2009
Panienko Jasnogórska pomóż mi w poszukaniu pracy.
Z.L. - 3 lutego 2009
Matko Nieustającej Pomocy opiekuj się moimi zmarłymi rodzicami - Kazimierzem i Alicją Wilmanowicz, oraz błogosław mojej całej rodzinie.
B. - 2 lutego 2009
Panienko Nieustającej Pomocy, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Miej w opiece moją córkę, błogosław jej w pracy i życiu osobistym; daj jej dużo zdrowia i dopomóż, aby założyła rodzinę i była szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, wytrwałości i miłości. Bądź z nami Mateczko każdego dnia, otocz nas matczyną opieką i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 2 lutego 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle, pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, Mateczko, daj dużo wiary, wytrwałości i siły w tych trudnych chwilach pełnych cierpienia, smutku i bólu. Mateczko, ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
Dorota - 30 stycznia 2009
Matko Boża, proszę, spraw by ten nowy miesiąc obfitował w moim życiu w boże cuda i łaski. Wspieraj mnie, by moje sprawy pomyślnie się potoczyły.
Adam Matwij /Jarosław/ - 29 stycznia 2009
Szczęść Boże.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej i mojego syna... - obecnie przeżywamy trudne chwile w naszym życiu - pełne zwątpienia - nieraz nie mam już sił, aby udźwignąć to wszystko... Jestem praktykującym katolikiem, ale tak mi ciężko... Boże pomóż. Wierzę, że modlitwa w naszej intencji utwierdzi nas i da nam siłę pokonania trudności i problemów życiowych... Jest rzeczą wspaniałą, że jest takie miejsce w internecie, gdzie można zwrócić się o modlitewną pomoc...
Bóg zapłać...
S.K. - 29 stycznia 2009
Matko Boża, dziekuję Ci za spokój i za to, że z Twoją pomocą od poniedziałku zaczynam nową pracę. Proszę miej mnie w swojej opiece.
Z.L. - 29 stycznia 2009
Panienko Jasnogórska opiekuj się moimi zmarłymi rodzicami Kazimierzem i Alicją Wilmanowicz, oraz błogosław mojej całej rodzinie.
Z.L. - 29 stycznia 2009
Matko Nieustającej Pomocy, proszę, pomóż mi w poszukaniu bezpiecznej pracy, oraz opiekuj się moją całą rodziną.
A.L. - 28 stycznia 2009
Matko Boża Jasnogórska, bardzo Cię proszę o zdrowie dla mojej siostry Janiny, wyproś jej łaskę uzdrowienia nogi.
Ewa - 28 stycznia 2009
Proszę o modlitwę za mojego Ś.P. Wujka Andrzeja w jego 59 rocznicę urodzin oraz za wszystkich zmarłych z mojej rodziny, a w szczególności za moją Mamę Gertrudę i Babcię Genowefę. Wieczny odpoczynek niech im Pan dać raczy, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków.
Bóg zapłać.
Z.L. - 27 stycznia 2009
Panienko Jasnogórska, proszę o pomoc w uzyskaniu pracy. Opiekuj się moją całą rodziną.
H.K. - 27 stycznia 2009
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi codziennie nas obdarzasz, Ty najlepiej wiesz, czego najbardziej pragnę dla naszych córek i dla całej mojej rodziny.
Dziękuję. Twoja czcicielka.
Z. - 27 stycznia 2009
Panienko Jasnogórska, opiekuj się moją całą rodziną. Opiekuj się moimi zmarłymi rodzicami Alicją i Kazimierzem Wilamanowicz. Uproś swojego syna o błogosławieństwo w mojej rodzinie.
T. - 27 stycznia 2009
Proszę o modlitwę o pojednanie w małżeństwie. Pomoc Pana Boga w trudnościach. Panie Boże, pobłogosław i dodaj potrzebnych łask, których tak potrzebuje moja rodzinna.
M.M. - 26 stycznia 2009
Zwracam się z gorącą prośbą o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża.
B-A - 26 stycznia 2009
Panienko Nieustającej Pomocy, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Miej w opiece moją córkę, błogosław jej w pracy i życiu osobistym; daj jej dużo zdrowia, aby pomyślnie załatwiła swoje sprawy. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, wytrwałości i miłości. Bądź z nami Mateczko każdego dnia, otocz nas matczyną opieką i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 26 stycznia 2009
Mateczko Jasnogórska, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego synka, aby Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle, przyjął go do domu swojego w niebie. Nam, rodzicom, daj Mateczko dużo siły i wiary w tych trudnych chwilach, utul nasze serca pełne bólu i cierpienia. Otocz nas Mateczko swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
M. - 26 stycznia 2009
Maryjo Królowo Polski. Proszę o łaski i wstawiennictwo dla całej mojej rodziny, zwłaszcza siostry, aby odnalazła właściwą drogę w życiu i odnalazła spokój, którego tak jej brakuje oraz dla moich rodziców, którzy włożyli duży trud w wychowanie swoich dzieci, a teraz bardzo cierpią z powodu ich problemów. Proszę także o wiele łask dla mnie i opiekę Matki Bożej, abym potrafiła dokonywać właściwych wyborów.
Dorota - 23 stycznia 2009
Matko Boża, za wstawiennictwe św. Rity proszę o nadzieję wbrew nadziei w pewnej sprawie.
H. - 23 stycznia 2009
Prosze o modlitwę o dar łaski nawrócenia mojego męża Grzegorza do Boga, aby porzucił kobietę z którą jest w tej chwili, o pojednanie naszego małżeństwa i powrót męża do domu. Boże! Kocham męża, tęsknię za nim. Powierzam Ci jego i moją miłość. Proszę Cię o jego miłość. Proszę o ocalenie mojego małżeństwa.
T. - 23 stycznia 2009
Panienko Przenajświętsza, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę Cię błogosław naszemu małżeństwu, proszę Cię pomóż nam przejść razem ten trudny okres!
Twoja córka.
Joanna - 21 stycznia 2009
Zwracam się z gorącą prośbą o modlitwę w intencji mojego nienarodzonego Maleństwa - o zdrowy rozwój i szczęśliwe rozwiązanie.
Bóg zapłać!
G. - 21 stycznia 2009
Matko Boża, prosimy Cię o wstawiennictwo u Twojego syna Jezusa za małym Wiktorem, aby dobry Bóg dał mu dużo siły i pomógł szybko przezwyciężyć chorobę. Opiekuj się nim i postaw na jego drodze mądrych i życzliwych lekarzy. Prosimy również kochana Matko opiekuj się rodzicami Wiktora i całą rodziną chłopca. Ulżyj im w cierpieniu i otaczaj ich opieką.
Bóg Zapłać.
A. - 19 stycznia 2009
Matko Boża, proszę Cię o siłę i wytrwałość w szukaniu pracy. Ty zawsze byłaś przy mnie w najważniejszych chwilach mojego życia, dlatego proszę Cię - ześlij mi ducha mądrości na wszystkich rozmowach o pracę, w których uczestniczę. Daj mi również dar wiary i cierpliwości, abyśmy mogli przetrwać ten trudny czas.
Z. - 19 stycznia 2009
Panienko Jasnogórska, opiekuj się moją rodziną i pomóż mi w uzyskaniu pracy.
B. - 19 stycznia 2009
Panienko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski, opiekę i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Opiekuj się moją córkę, daj jej dużo zdrowia i dopomóż pomyślnie załatwić sprawy osobiste i zawodowe; aby w przyszłości założyła rodzinę i była szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mnie i męża; o łaskę wiary, miłości i wzajemnwgo zrozumienia. Panienko nie opuszczaj nas, otocz nas swoją opieką i badź z nami każdego dnia.
Rodzice - 19 stycznia 2009
Mateczko Najświętsza, nasze serca są przepełnione żalem i smutkiem po stracie naszego syna. Prosimy cię, Mateczko, daj nam dużo siły, wytrwałości i wiary w niesieniu tego krzyża, a dla naszego syna uproś łaskę szczęścia i życia wiecznego. Mateczko, nie opuszczaj nas w tych trudnych dla nas chwilach.
H. - 17 stycznia 2009
Najukochańsza Matko, dziękuję za otrzymane łaski, za pozytywną diagnozę w mojej chorobie. Proszę miej w opiece moją rodzinę, zwłaszcza mojego brata, który nadużywa alkoholu, a cała rodzina na to patrzy i nie wie jak mu pomóc.
Twoja czcicielka.
Ewa - 15 stycznia 2009
Proszę o dalszą modlitwę za mojego brata Adama, żeby Najświętsza Panienka obdarzyła go swoją szczególną opieką, aby przezwyciężył chorobę i mógł cieszyć się życiem w zdrowiu. Bóg zapłać.
Siostra Ewa.
Agnieszka - 15 stycznia 2009
Matko Boża, w dniu moich imienin bardzo Cię proszę o wstawiennictwo u Tronu Bożego i wyproszenie mi potrzebnych łask. Proszę również za całą moją rodzinę, miej nas w swojej opiece. Dziękuję za wszystko, co za Twoim wstawiennictwem się dzieje.
A. - 15 stycznia 2009
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię bardzo o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów moich chrześniaków Piotra i Krzysztofa.
Wyproś im światło Ducha Świętego.
M. - 12 stycznia 2009
Maryjo Królowo Polski. Prowadź mnie właściwą drogą.
B-a - 12 stycznia 2009
Panienko Nieustającej Pomocy, proszę Cię gorąco, weź pod opiekę moją całą rodzinę. Błogosław mojej córce w pracy i życiu osobistym, aby spotkała na swej drodze dobrego człowieka, założyła rodzinę, była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Bądź z nami Panienko każdego dnia, błogosław nam i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 12 stycznia 2009
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego Syna łaskę szczęścia i zbawienia wieczego dla naszego synka. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle, pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, Matuchno, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tym smutku, cierpieniu i tęsknocie za nim. Matuchno, jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez. Otocz nas matczyną opieką; bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Dorota - 10 stycznia 2009
Matko Boża, spraw, by Dobry Bóg wysłuchał moich modlitw, w pewnych sprawach, w których odprawiam nowennę ku czci św. Rity, św. Judy Tadeusza i Aniołów Stróżów.
Jolanta - 9 stycznia 2009
Po raz kolejny proszę o modlitwy w intencji mojej kolejnej sprawy spadkowej w dniu 16 stycznia oraz 30 stycznia, o korzystne dla mnie zeznania. Proszę o Światło Ducha Świętego dla mojego adwokata, by wygrał tę sprawę i o przychylność sędzi. Proszę o szczęśliwe dla mnie zakończenie sprawy. Chcę wreszcie uwolnić się od rodziny Męża, która zadała mi wiele bólu, cierpienia. Walczę w imię sprawiedliwości.
J. - 9 stycznia 2009
Szczęść Boże!
Matko Boża, proszę Cię o siłę, wiarę i wytrwałość w szukaniu pracy dla mojego przyjaciela. Wspieraj go w trudnych chwilach w walce z przeciwnościami losu.
Serdeczne Bóg zapłać.
H. - 8 stycznia 2009
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Mateusza. O łaskę Ducha Świętego dla niego w podjęciu właściwych decyzji życiowych i wytrwaniu w nich. A dla mnie i dla niego razem - aby się wypełniała wola Boża w naszym życiu, aby nasze decyzje były zgodne z Jego wolą. Niech dobry Bóg pomoże nam przezwyciężyć obecne problemy.
Sylwia - 7 stycznia 2009
Panie Jezu, przez Niepokalane Serce Maryi proszę Cię o wszelkie potrzebne łaski dla moich rodziców, którzy przeżywają bardzo trudne chwile. Proszę Cię również uzdrawiaj moje zranienia z przeszłości i obdarz mnie i mojego Męża upragnionym Dzieciątkiem. I proszę Cię za Izę, która jest strasznie poraniona przez bolesne doświadczenia z dzieciństwa.
Amen.
Marlena - 7 stycznia 2009
Droga Najkochańsza Matko!!!
Proszę Cię o pomoc - bym skupiła się teraz na tym co naprawde ważne - na magisterce. Proszę Cię Matko - ześlij mi ducha mądrości, ducha rozumu, bym w końcu ocknęła się z tego koszmarnego życia, bym przestała myśleć o tym, co nieistotne, bym w końcu się skupiła na tym, co naprawdę ważne i co mi przyniesie korzyści w przyszłości. Matko, błagam Cię o pomoc, proszę wysłuchaj mnie - Ty wiesz co dla mnie dobre - dlatego błagam - prowadz mnie!!!
M. - 6 stycznia 2009
Szczęść Boże
Proszę o modlitwę w mojej intencji dziękczynno - błagalnej: Matko Boża, bardzo dziękuję za wszelkie łaski, przepraszam, że tylko jednym słowem. Matko, Ty wiesz wszystko dopomóż w tym trudnym czasie dla mnie i bądź ze mną zawsze.
Proszę o zdrowie i szczególne błogosławieństwo dla mojego przyjaciela Adama i mojej mamy.
Bog zapłać!
Rodzice - 6 stycznia 2009
Mateczko Nieustającej Pomocy prosimy Cię o wstawiennictwo u Twojego syna Jezusa. Uproś u niego łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna, który tak wcześnie odszedł od nas do wieczności; aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Bądź z nami Matuchno każdego dnia, utul nasze serca pełne bólu i tęsknoty, otocz nas swoją opieką i nie opuszczaj nas.
B. - 6 stycznia 2009
Matko Nieustającej Pomocy, dziękuję za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieka moją córkę, błogosław jej w życiu i w pracy; aby była zdrowa i pomyślne załatwiła swoje sprawy osobiste i zawodowe; spotkała dobrego człowieku z którym mogłaby stworzyć rodzinę i być szczęśliwą. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i badź z nami każdego dnia.
Znajomi z pracy - 5 stycznia 2009
Kochana Matko,
proszę o wstawiennictwo za małą Julię, za jej szybki powrót do zdrowia, wytrwałość w cierpieniu i całe mnóstwo męstwa i siły, których potrzeba tej małej dziewczynce.
Pan zna możliwości ludzkiej psychiki. Niech wspomoże swoją Łaską rodziców, aby ten trudny czas było im łatwiej pokonać.
Miej w opiece całą tę rodzinę.
Serdeczne Bóg zapłać za modlitewne wsparcie.
Marlena - 5 stycznia 2009
Najkochańsza Matko Moja!!!
Błagam Cie Matko o pomoc - o kierunek w ktorym mam iść, o odnalezienie swej osoby, o to bym w końcu pozbierała się , wzięła się w garść, bym wywiązała się z tego co chcialam zrobić - spelnić misję, by mój wysiłek przyczynił się do dobra, a nie zła - proszę Cię Matuchno, by me usta wypowiadały słowa prowadzące do nawrócenia ludzi, a nie do wciągnięcia mej osoby w zło. Proszę Cię, Matuchno, bym nie popsuła jeszcze bardziej życia mojej koleżance, a także proszę, by ludzie którzy kierują się złem , a spotkały mą osobę, bym potrafiła ich nawrócić. Matuchno, proszę Cię - w tym momencie Ty wiesz że potrzebuję pomocy, odganiam szatana od siebie i wołam o Twą pomoc. Proszę Cię także o siłę w wychowywaniu dziecka i zakończenie nauki. Błagam Cię Matko, wspieraj mnie w każdej chwili, nie opuszczaj, nie dopuść do zła w mym życiu. Dziekuję Ci za wsyztsko. Czuwaj nade mną i dzieckiem mym.
Amen.
Sylwia - 4 stycznia 2009
Panie Jezu, proszę Cię o łaskę Nieba dla ś.p. Magdy.
Amen.
Modlitwa
W cierpieniach
Najlepsza i pełna miłosierdzia niebios Królowo, a moja szczególniejsza Opiekunko i Matko!
Przychodzę do Ciebie w ucisku, który mnie przygniata i proszę, abyś zechciała łaskawie dopomóc mi w tej potrzebie. Nie mam żadnych zasług, owszem, wiem o tym dobrze, jak liczne są moje winy, jak często grzechami swymi na Boży gniew zasłużyłem. Ale Ty, Matko wielkiego miłosierdzia, patrz na moją skruchę i szczerość mego serca. Postanawiam odmienić swe życie, poprawić się i być godnym dzieckiem tak dobrej Matki.
Ty zaś, o Maryjo, Królowo Polski, rzuć na mnie litościwe spojrzenie i uproś u Boga, aby usunął ode mnie ten kielich goryczy, który zatruwa mi życie, jeśli to jest zgodne z Jego wolą. Jeżeli zaś potrzeba dla mojego zbawienia, abym dalej cierpiał, dodaj mi siły do niesienia mego krzyża i do zyskania sobie zasługi na żywot wieczny. Amen.
(z Modlitewnika Jasnogórskiego)
Gdzie wysłać modlitwę?
Własną modlitwę, która ma ukazać się na tej stronie, prosimy przesłać na adres e-mail: e-mail: modlitwy@torun.paulini.pl
Jak podpisać modlitwę?
- Modlitwy prosimy podpisywać swoim imieniem.
- Mile widziane jest podanie miejscowości, z której pochodzi osoba prosząca o modlitwę, jeżeli nie pochodzi z Torunia.
- Można podpisać modlitwę inicjałami.
- Podawanie nazwiska nie jest wymagane.
- W przypadku obawy o identyfikację, prosimy podać proste określenie np.: "Rodzice", "Bezrobotny" itp.
Zobacz też
Ogłoszenia duszpasterskie | Budowa kościoła i klasztoru | O Zakonie Paulinów | O Obrazie NMPCz | | Skrzynka modlitewna
Adres parafii:
   Parafia Rzymskokatolicka 
   p.w. N.M.P. Częstochowskiej
   ul. Konstytucji 3 Maja 3c, 87-100 TORUŃ
Klasztor: (56) 659 93 44
Faks: (56) 659 93 44
Biuro Parafialne: (56) 659 98 85
   czynne od poniedziałku do piątku:
   16.30 - 17.30
Email (OO.Paulini): zakon@torun.paulini.pl
stat4u
2012 © Parafia p.w. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Toruniu