Parafia
Rok 2008
Modlitwa
Modlitwa

Wybierz rok z modlitwami:

| 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |


R. - 31 grudnia 2008
Kochana Matko, proszę Cię o zdrowie, znalezienie pracy i najbliższej mi osoby. Jesteś najdoskonalszą wstawienniczką u Pana Boga. Chciałbym znać właściwą drogę. Przebacz moje winy i pomóż.
M. - 30 grudnia 2008
Pokornie proszę o modlitwę w intencji kobiety, która przyczyniła się do rozpadu mojego związku, aby Pan obdarzył ją wszelkimi łaskami, jakie potrzebuje jej serce, a także wzruszył głos sumienia, aby zrozumiała, że nie można budować szczęścia na czyichś łzach... Proszę także o modlitwę w intencji osoby którą kocham, aby w sercu jego odrodziła się miłość i tęsknota do mnie i żeby wskrzesiła się w nim wrażliwość, moralność i hierarchia wartości, która uleciała... Proszę o duchowe wsparcie w mojej intencji, aby Pan dał nam siły i zechciał łaskawie połączyć nasze drogi w jedną i pozwolił być razem... Proszę o to, abyśmy mogli być znowu razem.
H. - 30 grudnia 2008
Matuchno Kochana, dziękuję za szczęśliwie przeżyty rok, za zdrowie, za zgodę, za podtrzymywanie wiary w rodzinie, za wszystko co się zdarzyło w roku 2008. Miej nas w swojej opiece.
Twoja czcicielka.
Ryszard - 29 grudnia 2008
Matko Boża, dziękuję Ci za wszystkie łaski otrzymane w tym roku. Proszę Cię o łaski i błogosławieństwo na następny rok dla całej mojej rodziny.
E.S. - 29 grudnia 2008
Ukochana Matko Niebieska, dziękuję Ci z całego serca za Twe dary i proszę o dalszą opiekę i ochronę dla całej mojej ukochanej rodziny, a szczególnie dla dzieci.
B. - 29 grudnia 2008
Matuchno Kochana, proszę Cię gorąco, otocz opieką moją rodzinę. Błogosław mojej córce w życiu i pracy. Daj jej dużo zdrowia i szczęścia, aby w przyszłości założyła rodzinę i była szczęśliwa. Błogosław jej w podróży w tym tygodniu, aby szczęśliwie wróciła zdrowa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Matuchno Kochana, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 29 grudnia 2008
Panienko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Aby Bóg Wszechmogący, który powołał go w tak młodym wieku, pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, rodzicom, daj dużo wiary, siły i wytrwałości w cierpieniu po jego stracie. Utul nasze serca przepełnione bólem i tęsknotą za nim. Panienko, jesteś naszą nadzieją i siłą, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczj nas.
Ewa - 28 grudnia 2008
Proszę o modlitwę za mojego brata Adama, żeby Pan Bóg dodał mu siły, dzięki której przezwycięży ciężką chorobę i dalej wraz z rodziną będzie cieszył się życiem, danym od Pana Boga.
Bóg zapłać - siostra Ewa.
Małgosia - 27 grudnia 2008
Matko Boża, dziękuję Ci za opiekę i błogosławieństwo, za wszelkie łaski, które otrzymałam, przepraszam za grzechy. Proszę Cię o błogosławieństwo i zdrowie na następny rok i całe życie moje i moich bliskich. Proszę o dobrego i mądrego męża oraz łaskę założenia szczęśliwej rodziny. Proszę, pomóż mi w pracy w tak trudnym dla mnie okresie. Matko, weź wszystkie moje sprawy w swoje ręce, Matko Tobie je ofiaruję, Matko pokieruj mną.
O Maryjo bez grzechu poczęta Módl się za nami!
Z. - 27 grudnia 2008
Matko Boska Częstochowska, wstaw się u swego Syna za moich synów, aby dobry Bóg dotknął ich mocą Ducha Świętego, aby zapomnieli o wzajemnych urazach i pogodzili się. Dodaj im odwagi do podjęcia decyzji do zgody, pomóż odsunąć na bok dumę i wyciągnąć do siebie braterską dłoń. Pomóż im odnajdywać i poznawać Boga i wzrastać w NIM.
Dorota - 27 grudnia 2008
Matko Boża, zakończ szczęśliwie ten rok. Błagam, módl się, by nowy 2009 obfitował w boże łaski, pokój i szczęście.
J. - 27 grudnia 2008
Proszę o modlitwy: o zdanie sesji, o zdrowie dla całej rodziny. W intencji Apostolatu Młodzi dla Życia. W intencji Ojca duchowego - O.Wojciecha W. W intencji Misjonarza Krzysztofa Stankowskiego, mojego przyjaciela, oraz o nawrócenie Radosława.
Pozdrawiam.
B-A - 22 grudnia 2008
Matuchno Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodzny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu i pracy, aby wszystkie sprawy osobiste i zawodowe załatwiła pomyślnie; była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Matuchno otocz nas swoją opieką, badź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 22 grudnia 2008
Mateczko Nieustającej Pomocy prosimy Cię gorąco uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Aby Bóg Wszachmogący, który powołał go tak wcześnie, pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Dla nas, rodziców, daj Mateczko dużo wiary, siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
S. - 22 grudnia 2008
Matko Boża, błagam Cię o nawrócenie mojej żony Ewy na drogę matki, żony i rodziny. Proszę o to całym sercem udziel nam tej łaski, abyśmy żyli tak, jak Pan Bóg przykazał i żyli w jednej rodzinie po chrześcijańsku. Błagam, Matuchno, ratuj naszą rodzinę. Błagam, Matuchno, wysłuchaj nas!!!
H. - 21 grudnia 2008
Matuchno Kochana, dziękuję za przecudowne spotkanie na czuwaniu przed Twoim Wizerunkiem z siostrami, braćmi oraz opiekunami o. Mariuszem i o. Marcinem. Miej nas wszystkich w swojej opiece.
Twoja czcicielka.
Krystyna z Pionek - 19 grudnia 2008
Proszę o modlitwę o uzdrowienie duchowe mojej rodziny, uwolnienie od wszelkich wpływów złego ducha i przekleństw. Proszę o dar dobrej wymowy dla syna Mateusza, o pokój w jego sercu, o dobry wybór drogi życia, zgodnej z wolą Pana Boga.
Marlena - 18 grudnia 2008
Maryjo - Najkochańsza Matko nasza!!!
Proszę Cię o czuwanie nad mym życiem, o kierowanie mną, bym nie popełniła żadnego błędu, bym ufała tym, którzy naprawdę na to zasługują, bym oderwała się od ludzi którzy chcą mnie jedynie wykorzystać, bym potrafiła odróżnić dobro od zła i potrafiła zerwać ze złem, daj mi proszę Matuchno siłę i mądrość, rozsądek, proszę Cię. Jeśli Karol nie jest godny zaufania, proszę otwórz mi oczy i pomóż mi to zakończyć. Błagam Cię Matko. Jeśli jednak jest inaczej, błagam Cię by dostrzegł we mnie osobę jaką naprawdę jestem i jaką chcę być. Proszę Cię Matko, by w mym życiu zapanował w końcu spokój i proszę o skupienie nad magisterką. Kieruj mym losem, by ułożyło się wszystko pozytywnie, bez szkód dla mnie i Emi.
Amen.
T. - 15 grudnia 2008
Proszę Cię, Najświętsza Panienko o nawrócenie mego męża i zgodę w rodzinie! Błagam Cię Maryjo!
Twoja córka.
Rodzice - 14 grudnia 2008
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię o wstawiennictwo u Twojego syna Jezusa, uproś łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna, który tak wcześnie odszedł od nas do wieczności; aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Bądź z nami Matuchno każdego dnia, otocz nas swoją opieką, otrzyj łzy i nie opuszczaj nas.
B-A - 14 grudnia 2008
Mateczko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. TY znasz nasze zmartwienia, cierpienia i ból. Otocz nas Mateczką swoją opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Błogosław mojej córce w pracy i życiu, aby była zdrowa i szczęśliwa. Wszystkie problemy jakie napotka w swoim życiu mogła rozwiązać wraz z Twoją pomocą.
Bóg zapłać.
H. - 13 grudnia 2008
Najukochańsza Matko, nie mogę już się doczekać czuwania przed Twoim Świętym Wizerunkiem, aby Ci osobiście podziękować za otrzymane łaski. Proszę, miej w opiece moją całą rodzinę, zwłaszcza mojego brata, który nadużywa alkoholu i traci z nami kontakt.
Twoja czcicielka.
Dorota - 13 grudnia 2008
Matko Boża, proszę wspieraj mnie w intencjach, w których modlę się do św. O. Pio.
Agnieszka - 11 grudnia 2008
Bardzo proszę o modlitwy o uzdrowienienie duchowe, emocjonalne mojej rodziny - mnie, rodziców, uwolnienie od wszelkich wpływow złego ducha i klątw. Nawrócenie rodziców - Irmina, Mirosław.
Bardzo proszę o polecenie Matce Najswiętszej osoby Jacka oraz innych, o modlitwy wynagradzające Miłosierdziu Bożemu za wszystkie krzywdy wyrządzone rodzinie i mnie.
Proszę o modlitwy o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego, polecenie mnie sercu Maryji bym mogła w pełni, odważnie, świadomie, zgodnie z wolą Boga iść tam, gdzie On chce bym się udała w życiu. Modlitwy o przebaczenie dla moich win.
Proszę o modlitwy za Beatę, Jarka ich małą córeczkę Olę - o zdrowie i potrzebne łaski, opiekę Matki Najświętszej.
Proszę o modlitwy za o.Beniamina, Jana, Juliana, Roberta.
G. - 10 grudnia 2008
Zwracamy się z prośbą o modlitwę za Lidię, aby dobry Bóg miał ją w opiece, dodał jej otuchy i siły, aby przezwyciężyła swoje stany lękowe oraz uspokoił jej duszę.
Bóg zapłać.
B. - 10 grudnia 2008
Chciałabym powierzyć modlitwie Magdę i Damiana, aby odkryli w sobie nawzajem bogactwo łaski Chrystusa i otworzyli się na działanie Ducha Świętego. Niech św. Michał Archanioł wstawia się za nimi, a Matka Najświętsza pomaga w pokonywaniu własnych słabości.
E. - 9 grudnia 2008
Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, abyśmy na nowo w swoim życiu znaleźli Boga i naszą kochaną Matkę. Proszę o pomoc i światło Ducha Świętego w rozwiązywaniu naszych problemów finansowych.
T. - 8 grudnia 2008
Proszę o modlitwę!
Mąż chce się rozwodzić, jestem zrozpaczona. Nadzieję pokładam tylko w Bogu. Wierzę w moc modlitwy i oddaję moje życie i życie moich dzieci w ręce Ukochanej Matki, prosząc o opiekę nad nami.
Janina - 7 grudnia 2008
Najukochańsza Matko, proszę o Twoją opiekę dla mego syna, synowej i ich malutkich dzieci. Proszę o potrzebne łaski i błogosławieństwa w egzaminach syna. By uwierzył, że Bóg nad nim i jego rodziną czuwa.
Terenia - 7 grudnia 2008
Ukochana Matko, proszę Ciebie o dobrego męża, dar macierzyństwa, zmianę pracy na spokojniejszą.
Jakub - 4 grudnia 2008
Zwracam się z gorącą prośbą o modlitwę o oczyszczenie, odrodzenie mojego związku z Zofią. Proszę, aby zaistniałą pustkę i dystans wypełniła miłość, jedność, harmonia, zrozumienie i radość. Proszę o wstawiennictwo, jeżeli taka jest wola Boga, aby w pełni otworzył nasze serca na siebie i pomógł w zbudowaniu wspólnego domu i rodziny. Proszę również o przemianę dla Zofii, aby otworzyła się na mądrość i prawdę Bożą. Proszę, aby zobaczyła prawdę o sobie, aby Bóg uwolnił ją od uzależnienia od alkoholu i wieloletniego uwikłania w bardzo trudną sytuację.
Bardzo dziękuję.
Marlena - 3 grudnia 2008
Najkochańsza Ma Matko Święta!!!
Proszę Cię Matuchno o siłę, bym miała siłę walczyć z przeciwnosciami losu, bym napisała pracę magisterską i to z pozytywnym wynikiem, proszę Cię o pomoc, bez Twego wsparcia nie jestem w stanie podążać dalej, nie mam sił, proszę Cię Matuchno o pomoc. Proszę nie dopuść do mej krzywdy, by ludzie którzy są naprawdę źli, zrozumieli że jestem bezbronna i że naprawdę powodują, iż me siły wyczerpują się calkowicie. Błagam nie pozwól mnie już więcej krzywdzić, proszę by moje relacje z córką się jeszcze bardziej poprawiły i dziekuję, iż nastąpiła już poprawa. Dziekuję, że zrozumiałam że ona cierpi i że ona nie zasługuje na takie życie, że zasługuje na prawdziwą miłość. Proszę Cię, Matuchno, wspieraj mnie i córkę w każdej chwili, by w momencie swych smutnych chwil kierowała swe prośby do Boga i miała pewność, że Ojciec nad nią czuwa. Proszę Cię także o wsparcie dla jej ojca, o to by odnalazł właściwą drogę i by już więcej nas nie krzywdził. Proszę o to, bym potrafiła rozpoznać, kto tak naprawdę mnie kocha, a kto chce tylko mnie wykorzystać, me dobro i naiwność. Proszę, bym wyzbyła się tej cechy. Matuchno, wspieraj mnie dniem i nocą. Daj mi siłę i moc w pokonywaniu trudności. A jeśli osoba, która zadała mi tyle bólu i cierpienia naprawdę mnie kocha i naprawdę nie kłamie, proszę by wrociła, by zrozumiała, że możemy stworzyć prawdziwą kochającą się rodzinę. Proszę, Cie o to Matuchno,jesli natomiast zostalam przez nia oszukana błagam Cie by mi się udało wymazać ją z moich wspomnień i myśli. Błagam Cię Matko. Ufam i wierzę, iż zawsze jesteś przy mnie.
Amen.
E.S. - 3 grudnia 2008
Dobra Matko Niebieska, proszę Cię, otocz Zosię swoją Miłością i poprowadź ją do swojego Syna, aby już nigdy nie musiała cierpieć.
Elżbieta - 3 grudnia 2008
Ukochana Maryjo, za wszystko dziękuję i proszę o zdrowie i bezpieczeństwo dla całej mojej rodziny, a szczególnie dla dzieci.
Krystyna - 3 grudnia 2008
Szczęść Boże!
Bardzo proszę Was Bracia i Siostry o pomoc w modlitwie w intencji uwolnienia i uzdrowienia Macieja z Poznania. Maciej od wielu lat cierpi na depresję. Jest bardzo nieszczęśliwy i zagubiony. Proszę również o wszelkie łaski i błogosławieństwo dla mojej córki Beaty.
Bardzo dziekuję za modlitwę i wstawiennictwo u najukochańszej Matki Boskiej.
T. - 2 grudnia 2008
Najukochańsza Matko! Proszę, wstawiaj się u Ojca w niebie za moje małżeństwo. Proszę o potrzebne łaski i błogosławieństwa dla Sabiny, Sławka i dla mnie samej. Proszę o pojednanie w małżeństwie, miłość i zrozumienie.
B. - 2 grudnia 2008
Panienko Jasnogórska, zawierzam moją rodzinę Twojej opiece. Błogosław mojej córce i pracy, i w życiu osobistym; daj jej dużo zdrowia i wytrwałości w tym co robi. Wspieraj ją, aby wszystkie trudności, jakie napotka w swoim życiu, mogła rozwiązać wraz z Twoją pomocą. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Nie opuszczaj nas Panienko, otocz nas swoją opieką, błogosław nam i bądź z nami każdego dnia.
Rodzice - 2 grudnia 2008
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco o wstawiennictwo u Twojego syna, Jezusa Chrystusa. Uproś u niego łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna, którego Bóg tak wcześnie powołał do siebie. Nam rodzicom daj dużo siły i wiary w tych ciężkich chwilach pełnych smutku i cierpienia. Utul, Mateczko, nasze serca przepełnione bólem, otocz nas swoją matczyną opieką i nie opuszczaj nas.
Siostra - 30 listopada 2008
Bardzo proszę o modlitwę w intencji bardzo bliskiej mi osoby. Mój Przyjaciel ma raka płuca, którego nie można zoperować. Pozostaje chemio- lub radioterapia. Jest mi bardzo ciężko, tak bardzo bym chciała, żeby Bóg pomógł Mu wygrać z chorobą, ponieważ nie chcę go stracić... Podporą są mi słowa: Ani ucho nie słyszało, ani oko nie widziało, żeby jakiś bóg, poza naszym Bogiem, czynił tyle dla tego, co w nim pokłada ufność. Dlatego ufam, że nie tylko wysłucha mojej modlitwy, ale i będzie działał i spełni moją żarliwą prośbę. Jeszcze raz serdecznie proszę o modlitwę, bo gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Jego imię, tam On jest pośród nich.
Małgosia - 30 listopada 2008
Matko Boża Częstochowska! Proszę o zdrowie duszy i ciała dla mnie, mojej rodziny, przyjaciół. Szczególnie proszę w intencji Anieli o udaną operację.
Bog zapłać za otrzymane łaski!
T. - 30 listopada 2008
Proszę cię, Maryjo, aby w mojej rodzinie zwyciężyła Miłość! Aby mój mąż pogodził się z moim bratem i zapanował rodzinny Pokój! Błagam Cię Maryjo.
Twoja córka.
Wacław - 28 listopada 2008
Proszę o pojednanie z Bogiem przez Spowiedź i zwalczenie nałogów. O szczęśliwe dokończenie książki ewangelizacyjnej pisanej dla Pana Boga.
H. - 28 listopada 2008
Proszę o modlitwę w intencji mojego narzeczonego Mateusza. O łaskę wiary w Boga dla niego. O pokój w sercu po ciężkich doświadczeniach związanych z chorobą i śmiercią jego mamy. O dojrzałość i odpowiedzialność w podejmowaniu życiowych wyborów oraz o uwolnienie go od trudnych nawyków.
Szczęść Boże.
Madzia - 26 listopada 2008
Szczęść Boże!
Proszę was, drodzy Ojcowie i Bracia, o modlitwę w mojej intencji. Mam na imię Magda, mam 23 lata i jestem ciężko i nieuleczalne chora!!!!!!!!!!! Poruszam się na wózku inwalidzkim. Nie umiem sobie poradzić z cierpieniem!!!!!!! Błagam Was. Pomóżcie mi! Nie zostawiajcie mnie samej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boję się!!!!!!
J. - 24 listopada 2008
Matko Boża Nieustającej Pomocy, dziękuję Ci za otrzymane łaski i za Twoją Matczyną opiekę. Jednocześnie proszę, daj mi szczególnie teraz odczuć Twoją bliską obecność, wspieraj mnie i dodawaj sił, abym szczęśliwie urodziła dzieciątko, na które czekamy. Miej nas w swojej opiece.
Małgosia - 24 listopada 2008
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w mojej intencji: dziękczynnej za wszelkie łaski oraz proszę w intencji chorej Anieli o zdrowie dla niej i szczęśliwy przebieg operacji. Bog zapłać za modlitwę!
B. - 24 listopada 2008
Matuchno Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo. Zawierzam moją rodzinę Twojej matczynej opiece. Błogosław mojej córce w pracy i w życiu, aby wszystkie problemy, jakie napotka w życiu załatwiła wraz z Twoją pomocą; aby spotkała na swojej drodze dobrego człowieka, który zapewni jej bezpieczeństwo i opiekę. Proszę Cię gorąco nie opuszczaj jej i ochroń przed złymi decyzjami. Proszę Cię, Matuchno, o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Bądź z nami kazdego dnia, otocz nas swoją opieką i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 24 listopada 2008
Mateczko Boska Częstochowska, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle, pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, Mateczko daj dużo wiary, siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych bólu, smutku i cierpienia w niesieniu tego krzyża. Mateczko, Ty jesteś naszą wiarą i nadzieją, lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
H. - 23 listopada 2008
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, za wspaniałe córki, z których jesteśmy dumni. Miej Matuchno ich w opiece, aby dążyły do wybranych celów i nie zbłądziły. Proszę o zdrowie dla calej rodziny, wyproś u Syna Swego łaskę dla mojego brata, który nadużywa alkoholu. Dziękuję.
Twoja czcicielka.
Agnieszka - 23 listopada 2008
Bardzo proszę o modlitwę w intencji ciężko chorej i mającej w poniedziałek w Częstochowie trudną operację Siostry Zakonnej Anny, o Boże błogosławieństwo i zdrowie, o mądrość oraz światło Ducha Św. dla lekarzy na czas operacji.
Prosi Agnieszka.
Dorota - 22 listopada 2008
Matko Boża, wspieraj mnie przed Bogiem w sprawie tak ważnej, w której modlę się wraz ze św. Ritą.
Marlena - 22 listopada 2008
Najkochańsza ma Matko, proszę Cię o pomoc, bym mogła żyć na nowo, by to, co mnie spotkało, było dla mnie jakąś nauczką, bym była bardziej ostrożna, bym nie ufała nigdy już tak, jak zaufałam i proszę Cię by to, co się stało miało jakiś cel, bym nie cierpiała już, by me dziecko nie cierpiało przeze mnie, bym postępowała tak, by moja córka była szczęśliwa. Proszę Cię Matko, pomóż mi żyć tak, by nasze stosunki z Emilką się poprawiły. Proszę cię, Maryjo, pomóż mi się odrodzić na nowo, odnaleźć sens życia, szczęście, cel. Proszę, bym zrozumiała, iż najważniejszą jest Emilka, bym nie biegała za swym szczęściem, ale bym była szczęśliwa i bym nauczyła się cieszyć tym, co mam - bym w końcu to doceniła. Proszę Cię, bym mogła stworzyć Emilce prawdziwy dom, prawdziwą rodzinę i bym się w końcu przebudziła z tej rozpaczy. Proszę, Matko, spraw bym czuła się kochana, bym nie czuła się samotna. Matko, czuwaj nade mną i nad moją córką - by ona poprawiła się w szkole i w nauce, i byśmy wzmocniły nasze stosunki. Matko, proszę Cię, bądź zawsze przy nas.
Amen.
Ela - 21 listopada 2008
Pokornie proszę o modlitwę w intencji ratowania małżeństwa mojej córki - Kasi, o taką przemianę serc małżonków, by umieli wybaczyć sobie nawzajem i zbudowali wspólnie, z miłością, swój związek, 16 lat po ślubie.
Ewelina - 21 listopada 2008
Kochana Matko Boża, proszę Cię o życie wieczne dla mojej kochanej babci Marysi w jej rocznicę urodzin, aby mogła się z Tobą radować u naszego Ojca w niebie. Proszę także o potrzebne łaski dla wszystkich zmarłych z naszych rodzin.
Bogusław - 20 listopada 2008
Proszę o modlitwę w intencji mojego rozpadającego się małżeństwa. Boże, tylko Ty możesz nas uratować. Oddaję nas w Twoje ręce. Nie zawiedziesz nas.
Ewelina - 19 listopada 2008
Kochana Matko Boża, proszę Cię o potrzebne łaski dla mojego małżeństwa, abyśmy z mężem oboje stali się lepszymi ludźmi. Byśmy z powrotem weszli na drogę żywej wiary i całkowitego zaufania Tobie i Twojemu Synowi, abyśmy potrafili codziennie uklęknać do wspólnej modlitwy i byli otwarci na Twoje działnie. Naucz nas na nowo stać się Twoimi dziećmi, abyśmy całkowicie powierzyli się Tobie, a nie próbowali robić wszystko po swojemu. Proszę o rozwiązanie naszych problemów zgodnie z wolą bożą.
T. - 18 listopada 2008
Najukochańsza Matko, proszę o Twoją opiekę dla mnie i moich dzieci. Proszę o potrzebne łaski dla mojego męża i potrzebne błogosławieństwa.
E. - 18 listopada 2008
Bardzo proszę o potrzebne łaski dla mojego męża Piotrka, aby stał się lepszym człowiekiem, aby znalazł pracę, która pomoże nam wyjść z trudnej sytuacji finansowej, w jakiej się znaleźliśmy. Proszę o potrzebne łaski dla siebie samej, o łaskę żywej wiary i trwania przy Bogu i najukochańszej Matce Bożej, abym też stała się lepszym człowiekiem i lepszą żoną.
B. - 18 listopada 2008
Matuchno Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski prosząc o dalsze błogosławieństwo. Zawierzam moją rodzinę Twojej matczynej opiece. Błogosław mojej córce w pracy i życiu, aby wszystkie problemy i sprawy trudne załatwiła pozytywnie wraz z Twoją pomocą; aby spotkała na swojej drodze dobrego człowieka, który zapewni jej bezpieczeństwo i opiekę. Proszę Cię gorąco nie opuszczaj jej i ochroń przed złymi decyzjami; o szczęśliwą podróż męża i córki i szczęśliwy powrót. Matuchno proszę Cię o zdrowie dla męża i dla mnie; o łaskę wiary miłości i wzajemnego zrozumienia. Bądź z nami kazdego dnia, otocz nas swoją opieką i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 18 listopada 2008
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam Mateczko daj dużo wiary, wytrwałości i siły w tych trudnych chwilach pełnych bólu, smutku i cierpienia. Mateczko, Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
MSL - 17 listopada 2008
Bardzo proszę o modlitwę o pomoc w krytycznej sytuacji finansowej, w jakiej znalazła się moja rodzina. Jesteśmy w rozpaczy.
Marlena - 17 listopada 2008
Maryjo kochana, proszę o czuwanie nad mym życiem - niech dzieje się wola Boga - jeśli Karol jest osobą, która zapewni dobro, proszę, by wszystko wróciło do normy, by zrozumiał, że popełnił wielki błąd. Jeśli jednak jest to człowiek, który przyniesie w mym życiu łzy, proszę bym zakończyła to bezboleśnie. Proszę, Maryjo, czuwaj nad mym życiem i błagam, pomóż mi oderwać się z tej otchłani rozpaczy, depresji, bym mogła żyć spokojnie i zapewnić swej córce dobre życie i dzieciństwo. Matko Najmilsza, wierzę że czuwasz i nie pozwolisz nas skrzywdzić.
Robert - 16 listopada 2008
Matko Boża, proszę zanieś do Boga prośbę, aby obdarzył nasze małżeństwo długo oczekiwanym dzieckiem. Umacniaj nas i kieruj naszym życiem.
Agnieszka - 16 listopada 2008
Bardzo proszę o modlitwę w intencji:
I. Za ciężko chorego KS.Czesława leżącego w szpitalu już od miesiąca, mającego niski poziom krwinek czerwonych. Prawdopodobnie trzeba się modlić, aby nie stwierdzili u niego białaczki. KS.Czesław choruje w ogóle na malarię, którą się zaraził na misjach w Afryce, głosząc słowo Boże, trzeba więc wytrwałej modlitwy za KS. Czesława. Rodzina bardzo to wszystko przeżywa i modli się.
II. Za jego siostrę Ewę, która z powodu ciężkiej choroby musiała przerwać studia.
III. Za Pana Piotra o szczęśliwą operację, która odbędzie się teraz w poniedziałek oraz mądrość dla lekarzy.
Prosi rodzina Agnieszki z neo oraz KS.Czesława.
Dorota - 15 listopada 2008
Matko Boża, za wstawiennictwem św. Rafała Kalinowskiego zanieś do Boga moje błagania w pewnej sprawie, w której dnia 18, 19 i 20 listopada zostaną odprawione 3 Msze Św. Spraw, by Pan uczynił cud, którego tak bardzo potrzebuję.
N. - 11 listopada 2008
Mateczko Najukochańsza, proszę o potrzebne łaski dla małżeństwa, miłość wzajemną, zrozumienie. Proszę, Matko Najukochańsza, wyproś u Ojca w niebie potrzebne łaski dla naszej rodziny.
M.L. - 11 listopada 2008
Pokornie proszę o modlitwę w intencji pomyślnego rozwiązania bardzo trudnej sytuacji finansowej i rozpaczy, w której znalazła się moja rodzina.
B. - 10 listopada 2008
Pani Jasnogórska, zawierzam moją rodzinę Twojej Matczynej opiece; błogosław mojej córce w życiu osobistym i zawodowym, oświeć jej umysł i pomóż jej zaliczyć egzamin w tym tygodniu. Daj jej dużo zdrowia i dopomóż, aby wszystkie problemy i trudności, jakie napotka w swoim życiu mogła załatwić wraz z Twoją pomocą. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Błogosław Pani Jasnogórska, otocz opieką moich rodziców i bądź z nami każdego dnia.
Rodzice - 10 listopada 2008
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco, utul nasze serca przepełnione bólem, smutkiem i tęsknotą po śmierci naszego synka, którego Bóg tak nagle powołał do siebie. Dla naszego synka, prosimy gorąco, uproś Mateczko łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego. Ty jesteś lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez, ulżeniem bólów nadzieją zbawienia, dlatego prosimy Cię gorąco nie opuszczaj nas Mateczko w tych trudnych chwilach, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
H. - 8 listopada 2008
Matuchno Kochana, dziękuję po stokroć za wysłuchanie moich próśb o pomyślną diagnozę lekarzy, wszystko jest na dobrej drodze, być może operacja nie będzie potrzebna. Miej w opiece mojego brata, do którego nic nie dociera i upaja się alkoholem, a cała rodzina cierpi. Dziękuję.
Twoja czcicielka.
Jakub - 7 listopada 2008
Zwracam się z gorącą prośbą o modlitwę o oczyszczenie, odrodzenie mojego związku z Zofią. Proszę, aby zaistniałą pustkę i dystans wypełniła miłość, jedność, harmonia, zrozumienie. Proszę o wstawiennictwo, jeżeli taka jest wola Boga, aby w pełni otworzył nasze serca na siebie i pomógł w zbudowaniu wspólnego domu. Proszę rownież o przemianę dla Zofii, aby otworzyła się na mądrość i prawdę Bożą, aby Bóg uwolnił ją od skłonności do alkoholu.
Marcin - 7 listopada 2008
Zwracam się z gorącą prośbą.
Przez przyczynę ojca Pio proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące i o potomstwo dla nas i pracę zgodną z wolą Boża Bożą. Proszę o tzw. modlitwę do skutku. Ze swej stony również obiecuje modlitwę.
Jolanta - 7 listopada 2008
Proszę o modlitwy w intencji pomyślnego przebiegu mojej kolejnej sprawy spadkowej w dniu 19 listopada, o zeznania na moją korzyść, o przychylne mi wyceny majątku. Proszę o Światło Ducha Świętego dla mojego adwokata, by dobrze poprowadził tę sprawę i o przychylność sędzi. Proszę, bym wygrała i na zawsze uwolniła się od rodziny Męża, która walczy kłamstwem, bezczelnością i tupetem. Pragnę, by zrozumieli, jak bardzo zostałam skrzywdzona żyjąc u boku człowieka, który trwonił wszystko, zostawiając mi mnóstwo problemów i długów.
Agnieszka - 5 listopada 2008
O zdrowie i wszelkie łaski w skończeniu szkoły oraz w zdaniu wszystkich sprawdzianów. Za nauczycieli w tej szkole, o zrozumienie wszystkich moich trudnych zmagań. Za Magdę i jej rodzinę, o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski. Za O. Marcina w dniu imienin oraz ks. Sławka w dniu imienin.
Prosi Agnieszka.
B. - 3 listopada 2008
Matko Nieustającej Pomocy, dziękuję za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu; w pracy, aby mogła wszystkie problemy i sprawy trudne załatwić wraz z Twoją pomocą; aby spotkała na swojej drodze dobrego człowieka, u boku którego mogła być szczęśliwa; o zdrowie i szczęście dla niej. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
Rodzice - 3 listopada 2008
Matuchno Nieustającej Pomocy prosimy Cię gorąco o wstawiennictwo u Twojego syna Jezusa, uproś łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna, który tak wcześnie odszedł od nas do wieczności; aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, rodzicom, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku i cierpienia. Bądź z nami Matuchno każdego dnia i otocz nas swoją opieką.
Oskar - 2 listopada 2008
Panienko Częstochowska, dziękuję Ci za wszystkie łaski, a szczególnie za łaskę uzdrowienia mnie z wielkiego jąkania i proszę o dalszą opiekę nade mną.
Oskar Hinc.
Zofia - 2 listopada 2008
Matko Nieustającej Pomocy, opiekuj się moimi dziećmi - córką Alicją Lewandowską Hinc oraz jej synkiem Oskarem. Proszę weź ich pod szczególną opiekę do czasu mojego przyjazdu, aby nie czuli wielkiej samotności w Święta Bożego Narodzenia.
Twoja czcicielka.
Oskar - 2 listopada 2008
Panienko Jasnogórska, opiekuj się moją mamusią Alicją Lewandowską-Hinc, moją Babcią Zosią Lewandowską, która pojechała do Niemiec. Opiekuj się moimi nie żyjącymi pradziadkami Alicją i Kazimierzem Wilmanowicz.
O to prosi Cię Oskar Hinc.
M. - 2 listopada 2008
Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę w mojej intencji dziękczynno-błagalnej: Matko Boża bardzo dziękuję za wszelkie łaski, przepraszam, że tylko jednym słowem. Matko, Ty wiesz wszystko, dopomóż w tym trudnym czasie dla mnie i bądź ze mną zawsze.
Bog zapłać!
H. - 1 listopada 2008
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, jakie wyprosiłaś u Syna Swego, że to, co czasami wydawało mi się niemożliwe, stało się możliwe. Tym razem proszę, Matuchno Kochana, o to, aby diagnoza lekarza była pozytywna, żeby moja córka uniknęła trzeciej skomplikowanej operacji.
Dziekuję. Twoja czcicielka.
Dorota - 31 października 2008
Matko Boża spraw, by nowy miesiąc listopad obfitował w boże łaski, miłość i pokój. Pamiętaj szczególnie o wszystkich zmarłych. Tobie zawierzam wszystkie moje sprawy.
L. - 30 października 2008
Kochana Matko Nieustającej Pomocy, wyproś mi, proszę, potrzebne łaski. Spraw, proszę, pomyślne rozwiązanie moich spraw związanych z pracą. Czuwaj, proszę, nade mną każdego dnia.
A. - 30 października 2008
Mateczko Jasnogórska, proszę o łaskę nawrócenia dla bliskiej mi osoby, by mogła wreszcie zacząć kochać szczerze Boga. Proszę wszystkich o modlitwę wstawieniczą w intencji tej osoby, by wyzwoliła się z grzesznego życia, gdyż ostatnią moją ucieczką w tej intencji jest modlitwa.
Z całego serca Matuchno dziękuje Ci za wszystko, co od Ciebie otrzymałam.
Rodzice - 27 października 2008
Jasnogórska Pani, do Ciebie zwracamy się pełni bólu i cierpienia prosząc o szczęście i zbawienie wieczne dla naszego kochanego syna, którego Bóg tak wcześnie powołał do wieczności. Ty Panienko jesteś lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez, nadzieją zbawienia, dlatego, prosimy Cię, nie opuszczaj nas w tych trudnych chwilach, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
B. - 27 października 2008
Mateczko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną. Błogosław mojej córce w pracy i życiu osobistym, aby wszystkie problemy i trudności, jakie napotka w życiu, mogła rozwiązać wraz z Twoja pomocą; była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i błogosław nam.
Ania - 20 października 2008
Zwracam się z wielką prośbą o modlitwę w intencjach niżej wskazanych. Osoby, o które proszę bez wsparcia modlitewnego są bliskie załamania i depresji i tylko Jedyny Bóg może pomóc:
1. O zdrowie i pogodzenie się z wolą Bożą dla Heleny /rak kości - ostatnie stadium, wielki ból, cierpienie/.
2. O nawrócenie Ewy i o siły w walce z chorobą /jest to szwagierka Heleny, która się Heleną cały czas opiekowała, a teraz sama jest ciężko chora i Ewa mimo, iż jest dla mnie osobą obcą podała mi pomocną dłoń.
3. Błagam też Boga Najwyższego o opiekę nad dwiema młodymi dziewczętami Agnieszką i Patrycją, którym nauka sprawia wiele kłopotów nie z lenistwa tylko z powodu dysleksji, niezrozumienie tego prolemu u wielu osób powoduje, iż osoby te są odrzucone i bardzo cierpią w ukryciu.
4. Błagam Mojego Boga Najwyższego także o łaskę dla mojej córki, która tak jak Patrycja i Agnieszka jest dyslektykiem, aby umiała pokonać trudności szkolne i nigdy nie zwątpiła w Boga Najwyższego.
5. Błagam Pana o łaskę dla tych dziewcząt, by skończyły szkołę średnią i jeśli dobry Bóg pomoże, by pozwolił im zdać maturę, a Ewie i Helenie dodał sił w walce z chorobą i by Ewa pojednała sie z Panem.
Błagam Cię, Boże łaskawy, przyjm moje błagania.
Beata - 20 października 2008
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję Ci za otrzymane łaski. Proszę Cię, uproś u Syna Twego pokój serca, radość, odwagę i zdrowie dla mnie.
H. - 20 października 2008
Matuchno Kochana dziękuję za otrzymane łaski, którymi codziennie jestem obdarowana. Proszę Cię Matuchno miej w opiece mojego brata, który jest bezrobotny, aby otrzymał pracę, o którą się stara. Proszę wyproś u Syna Swego dla moich córek życiowych partnerów, a dla mnie i męża zdrowia.
Dziękuję. Twoja czcicielka.
Rodzice - 20 października 2008
Mateczko Nieustajacej Pomocy, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Aby Bóg Wszechmogacy, który powołał go, dał mu szczęście wiekuiste w niebie. Nam, Mateczko, daj dużo wiary, wytrwałości i siły w tych trudnych chwilach pełnych bólu, smutku i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Bądź z nami Mateczko każdego dnia, otocz nas swoją opieką i nie opuszczaj nas.
B-A - 20 października 2008
Panienko Jasnogórska dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w pracy i życiu osobistym, aby dobrze ułożyło jej się w życiu, była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Bądź z nami każdego dnia, otocz nas matczyną opieką i nie opuszczaj nas.
N. - 19 października 2008
Mateczko najukochańsza ,28 pażdziernika jest nasza rocznica ślubu, niestety nie jesteśmy razem, mąż odszedł. Proszę o potrzebne błogosławieństwa dla naszego małżeństwa.
M. - 15 października 2008
Najkochańsza Matuchno moja, prowadź mnie przez życie i nie opuszczaj. Wybacz za grzechy.
Kocham Cię.
T. - 13 października 2008
Proszę, Matko Przenajświętsza, byś wyprosiła u Ojca w niebie potrzebne łaski dla naszego małżeństwa. Potrzebne błogosławieństwa dla mojego męża Sławka i jego powrót do rodziny.
B. - 13 października 2008
Matko Nieustającej Pomocy, dziękuję za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu i w pracy; aby pomyślne załatwiła swoje sprawy osobiste i zawodowe; spotkała dobrego człowieku, z którym mogłaby stworzyć rodzinę i być szczęśliwą. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i badź z nami każdego dnia.
Rodzice - 13 października 2008
Mateczko Nieustającej Pomocy prosimy Cię o wstawiennictwo u Twojego syna Jezusa. Uproś u niego łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna, który tak wcześnie odszedł od nas do wieczności; aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj dużo siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Bądź z nami Matuchno każdego dnia i otocz nas swoją opieką.
A. - 8 października 2008
Matko Nieustajacej Pomocy, opiekuj się naszą całą rodziną. Opiekuj się moimi zmarłymi dziadkami Alicją i Kazimierzem Wilmanowicz.
Z. - 8 października 2008
Dziękuję Ci Panienko Jasnogórska za uleczenie mojego wnuka Oskara Hinc z wielkiego jąkania. Proszę opiekuj się nim cały czas, opiekuj się naszą całą rodziną.
Oskar - 8 października 2008
Dziękujuę Ci Matko Najświętsza, że pomogłaś mi w mojej chorobie jąkania. Teraz już się nie jąkam i jestem bardzo szczęśliwy.
Jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję. Dziękuję Ci też za naszego Ojca Marcina, który nas uczy religii.
Twój Oskar Hinc.
Jola - 7 października 2008
Matko Boża Nieustającej Pomocy, miej mnie w swojej opiece, pomóż mi umocnić moją wiarę, uwolnij mnie od lęków, grzechów przeszłości, dodaj mi sił, wskaż mi drogę, w Tobie moja nadzieja.
M. - 7 października 2008
Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego wcześniaka Jabuba oraz, też chorej, jego matki.
Elżbieta - 6 października 2008
DZIĘKUJĘ MATUCHNO UKOCHANA ZA WSZYSTKICH I WSZYSTKO.
B-A - 6 października 2008
Matuchno Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski, opiekę i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, daj jej dużo zdrowia i dopomóż pomyślnie załatwić sprawy osobiste i zawodowe; aby w przyszłości założyła rodzinę i była szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wzajemnwgo zrozumienia. Matuchno nie opuszczaj nas, otocz nas swoją matczyną opieką i błogosław nam.
Rodzice - 6 października 2008
Mateczko Jasnogórska, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Aby Bóg Wszechmogący, który powołał go tak wcześnie, pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Dla nas rodziców daj Mateczko dużo wiary, siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
M. - 5 października 2008
Matuchno moja kochana!!!!
Błagam Cię, proszę, o wstawiennictwo za mnie do Boga, o pomoc - proszę o zesłanie na mnie sił, bym dała radę podołać temu wszystkiemu, temu cierpieniu, którego teraz doświadczam z powodu odejścia osoby, którą tak kochałam, której zaufałam, której wierzyłam. Błagam Cię Matko, jeśli to lepsze dla mnie, że odszedł, niech tak się stanie. Jeśli jednak to miał być ten, proszę Cię Matuchno by zrozumiał, że chciałam dobrze...... Matko, błagam pomóż, błagam nie chcę przeżywać tego co kiedyś, proszę Cię Matko, bym znalazła ukojenie mego cierpienia, by znalazł się ktoś, kto mi pomoże. Proszę, dodaj mi sił do opieki i wychowania Emilki, do nauki, do pracy magisterskiej, zajmowania się domem i błagam Cię Matuchno, bym wyszła w końcu z choroby. Proszę, Matko moja, pomoż mi, ufam i wierzę, że patrzysz na mnie z góry i czuwasz. Proszę pomoż!
Jolanta - 4 października 2008
Proszę o modlitwy w intencji pomyślnego przebiegu mojej kolejnej sprawy spadkowej w dniu 20 października. Proszę o Światło Ducha Świętego i o zdrowie dla mojego adwokata. Proszę, by był on obecny na tej sprawie do końca. Proszę, by wszyscy świadkowie wrogów, powołani na sprawę, mówili prawdę. Proszę, bym wygrała tę sprawę i by udało mi się spłacić długi mojego Męża, które mi zostawił i zadośćuczynić tych, których skrzywdził za życia. Proszę również, by Bóg obdarzył Go Swoim Miłosierdziem i utulił jak własnego Syna. A dla mnie proszę, bym umiała Mu przebaczyć to, że zrujnował moje życie.
Piotr - 3 października 2008
Proszę serdecznie o Modlitwę wstawienniczą, o uzdrowienie relacji małżeńskich Piotra i Ani, o powrót Ani do domu. By Dobry Bóg nauczył nas dialogu, a Matka Najświętsza otuliła nas swoim płaszczem, byśmy mogli w pokoju wychowywać swoją córeczkę. O uzdrowienie przeszłości żony Anny, by pozbyła się lęków, bardziej zaufała Bogu. O ducha prawdy, szczerości, zrozumienia i rozwagi. Matko Najświętsza Ty wiesz co to cierpienie, wstawiaj się za moją rodziną.
H. - 3 października 2008
Matuchna Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, dziękuję, że udało mi się zorganizować spotkanie mojego brata z jego córką, której nie widział 23-lata i wzajemnie sobie wybaczyli, dziękuję, że moja młodsza córka otrzymała pracę i dobrze się w niej realizuje. Proszę cię wyproś u Syna o zdrowie dla niej, aby noga jej się prawidłowo zrosła i aby nie była operowana po raz trzeci, a starsza, aby zdecydowała się na macierzyństwo. Proszę o łaski dla calej mojej rodziny i przyjaciół.
Twoja czcicielka.
Agnieszka - 3 października 2008
Proszę serdecznie o modlitwę w intencji uwolnienia od lęków.
P. - 2 października 2008
O zdrowie i potrzebne łaski dla o.Sebastiana.
M. - 30 września 2008
Mateczko Najświętsza, proszę uzdrów mnie z ciężkiej choroby, pomóż rozwiązać trudne sprawy, błogosław moim dzieciom, wnukom, miej w opiece moją mamę, nawróć mojego zięcia i męża. Proszę Cię również, ukochana Matko, o zdrowie dla Agnieszki i o pomoc w walce z nałogiem dla Piotra.
Basia - 29 września 2008
Maryjo. Tak bardzo Cię proszę o pracę dla Maćka. Aby on chciał pracować, aby się odnalazł, aby się obudził, przestał bać. Proszę zaprowadź go do takiej osoby, która da mu szansę i pomoże, która w niego uwierzy i wyprowadzi go na prostą. Tak bardzo boję się o nasze przyszłe małżeństwo. Boję się, że on nie chce pracować i że nigdzie sobie nie poradzi. Matko - błagam Cię, pomóż nam.
Elżbieta - 29 września 2008
Maryjo ukochana, dziekuję po tysiąckroć i więcej za wszystkie Twoje łaski. Błagam o zdrowie dla moich dzieci, męża i opiekę nad całą moją rodziną...
Rodzice - 29 września 2008
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię o wstawiennictwo u Twojego syna Jezusa, uproś łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna, który tak wcześnie odszedł od nas do wieczności; aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj dużo siły, wiary w tych trudnych chwilach pełnych smutku i cierpienia. Bądź z nami Matuchno każdego dnia i otocz nas swoją opieką.
B-A - 29 września 2008
Mateczko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. TY znasz nasze zmartwienia, cierpienia i ból. Otocz nas Mateczko swoją opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Dorota - 28 września 2008
Matko Boża, Tobie zawierzam ten nowy miesiąc październik. Spraw, by obfitował w boże cuda, pokój, radość, nadzieję oraz opiekę, i szczególną pomoc Aniołów i Archaniołów.
Anna z Kielc - 28 września 2008
Proszę Ojców o modlitwę za mnie. Cierpię na bardzo silne bóle głowy i ciężką depresję. Choroba wyniszczyła mój organizm. Nie wstaję z łóżka od 5 miesięcy. Mam 53 lata i dwóch wspaniałych i dobrych synów i chciałabym odzyskać siły, by móc im pomagać, ale z dnia na dzień tracę siły i chęć do życia. Ciągle myślę o śmierci. Proszę o modlitwę wstawienniczą za moją duszę. Jedynie w Bogu moja nadzieja.
Dziękuję serdecznie. Szczęść Boże.
Piotr - 26 września 2008
Błagam o modlitwę wstawienniczą.
Za moje małżeństwo, odbudowę relacji z żoną, oraz za żonę, która przeżywa poważny kryzys, lęki a także za córeczkę, która jest ofiarą rozrywanych więzi rodzinnych. Do Matki Najświętszej, by ogarnęła nas swym płaszczem i starła głowę szatanowi, który miesza nasze relacje poprzez kłamstwa, nerwy, intrygi i wchodzenie w nasze życie osób trzecich, krewnych.
Piotr
żona Anna
córeczka Joanna
E. - 26 września 2008
Panie Jezu i Matko Boża proszę o potrzebne łaski dla mojego męża Piotrka, który wszedł na złą drogą alkoholizmu. Miej go w Swojej opiece, kiedy będzie chylił się ku upadkowi w szpony sztana. Daj mu na nowo odnaleźć sens życia i łaskę żywej wiary, aby na nowo uwierzył w Ciebie i w to, że może być jeszcze dobrym człowiekiem.
Szczęść Boże.
Piotr - 24 września 2008
Szczęść Boże
Chciałbym prosić o modlitwę w intencji tego, abym ja i moja była dziewczyna byli święci oraz tego, abym był wspaniałym i świętym chłopakiem, a następnie mężem, a następnie ojcem oraz aby - jeśli taka jest wola boża - abym znowu był w związku z Karoliną.
Pozdrawiam.
H. - 22 września 2008
Proszę Jezusa Miłosiernego o cud uzdrowienia duszy i ciała córki Beaty. Maryję, Matkę Nieustającej Pomocy, proszę o opiekę i potrzebne łaski dla Ani.
Rodzice - 22 września 2008
Matuchno Jasnogórska, prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna, który tak wcześnie odszedł od nas. Niech Bóg Wszechmogący pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam Matuchno daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych dla nas chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. TY jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas Matuchno swoją opieką, bądź z nami każdego dnia, otrzyj łzy i nie opuszczaj nas.
B-A - 22 września 2008
Panienko Jasnogórska, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Weź w opiekę moją córkę, błogosław jej w pracy i życiu; daj jej dużo zdrowia i pomóż pomyślnie załatwić sprawy osobiste i zawodowe. Otocz opieką mojego męża i mnie; daj nam dużo zdrowia i łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
B. - 21 września 2008
Matko Najświętsza, proszę Cię o wsparcie w dwóch dla mnie ważnych sprawach. Ty jedyna dobrze wiesz jakich...
Dziękuję za otrzymane łaski.
H. - 21 września 2008
Moja Najukochańsza Matko, dziękuję po stokroć za wszystkie otrzymane łaski. Jutro idę na badania TK. Proszę nieustannie, aby wyniki wyszły pozytywne. Wspieraj Matuchno w rozsądnych pomysłach moich córek.
Dziękuję. Twoja czcicielka.
A. - 20 września 2008
Bardzo proszę o modlitwę o dalszą naukę i rozwój w pracy - możliwość nauki zabiegów operacyjnych (jestem lekarzem), o zdrowie dla moich pacjentów.
Mama - 15 września 2008
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego syna.
Matko Boża, proszę, weź w opiekę Karola, ulecz go z nadpobudliwości i obdarz darami Ducha Świętego. Spraw, żeby w szkole wszystko dobrze się układało i daj mu siłę i ochotę do pokonania własnych słabości.
B-A - 15 września 2008
Kochana Mateczko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Błogosław i otocz opieką moją córkę; daj jej dużo zdrowia i pomóż, aby pomyślnie załatwiła swoje sprawy osobiste i zawodowe. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Mateczko otocz nas swoją opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 15 września 2008
Panienko Nieustającej Pomocy, Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran, dlatego prosimy Cię gorąco uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj Panienko dużo wiary, siły i wytrwałóści w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Nie opuszczaj nas Panienko; otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
Agnieszka i Adam - 11 września 2008
Matko Jasnogórska, proszę Cię o pomoc w przekonaniu moich rodziców do naszej miłości. My już straciliśmy nadzieję na to, że zrozumieją, że się kochamy, szanujemy i chcemy ze sobą być na dobre i na złe. Prosimy Cię, daj im łaskę Ducha Świętego, a nam dopomoż w coraz wytrwalszym budowniu naszego uczucia. Daj im Mamuniu zdrowie. Nie opuszczaj nas.
Amen.
Piotr - 10 września 2008
Proszę o modlitwę w intencji o światło Ducha Świętego, zachowanie od rozpaczy i zwątpienia.
Uleczenie przeszłości, odczytanie Woli Bożej i Jej wypełnianie.
Bóg zapłać.
B-A - 9 września 2008
Matuchno Jasnogórska, dziękuję Ci otrzymane łaski i prosząc o dalsze błogosławieństwo zawierzam moją rodzinę Twojej matczynej opiece. Błogosław mojej córce w pracy i życiu, aby wszystkie problemy i sprawy trudne załatwiła pozytywnie wraz z twoją pomocą; aby spotkała na swojej drodze dobrego człowieka, który zapewni jej bezpieczeństwo i opiekę. Proszę Cię gorąco nie opuszczaj jej i ochroń przed złymi decyzjami. Matuchno, proszę Cię o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary miłości i wzajemnego zrozumienia. Bądź z nami kazdego dnia, otocz nas swoją opieką i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 9 września 2008
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle, pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, Mateczko, daj dużo wiary, wytrwałości i siły w tych trudnych chwilach pełnych bólu, smutku i cierpienia w niesieniu tego krzyża. Mateczko, ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
M. - 8 września 2008
Najkochańsza Matko kochana!! Ty znasz me prośby i błagania. Proszę, ulituj się nade mną i ulżyj mi w cierpieniu.
Amen.
Kuba - 7 września 2008
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o łaskę miłości dla Oli i Kuby, aby miłosierny Bóg połączył nasze serca miłością dojrzałą, odpowiedzialną, która sprosta wszelkim przeciwnościom losu i trwać będzie przez wszystkie dni aż do skończenia świata. Po ludzku nie ma już żadnej nadziei, jednak dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Jezu ufam Ci! Jezu kocham Cię! Niech się spełni wola Twoja Panie!
Dziękuję, Bóg zapłać.
H. - 7 września 2008
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, które nieustannie czuję. Każdego dnia wspieraj moje córki w podejmowanych decyzjach. Starszą, aby podjęła decyzję macierzyństwa, a młodszej, aby ten partner był na dobre i na złe. Mnie i mężowi daj zdrowia na następne lata życia.
Dziękuję. Twoja czcicielka.
Sylwia - 6 września 2008
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty - alkoholika, aby zapragnął poddać się leczeniu odwykowemu. Proszę również za moją mamusię, która choruje na depresję, i za ich rozpadające się małżeństwo, aby Dobry Bóg na nowo napełnił ich wzajemną miłością. Proszę również o modlitwę za Wiolę i Piotra, których małżeństwo ulega rozpadowi. I za nas, aby Pan obdarzył nas upragnionym dzieciątkiem, i aby uzdrawiał mnie z bolesnych wspomnień i leczył moje poranione serce.
Amen.
A. - 3 września 2008
Panienko Jasnogórska, dziekuję Ci za dotąd otrzymane łaski, opiekę i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mnie i dla Tomka. Otocz mnie i mojego ukochanego opieką, abyśmy przetrwali ten trudny czas nieporozumień i byli ze sobą w zdrowiu, szczęściu i wierności i wzajemnym zrozumieniu do końca życia. Mateczko błagam o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa, aby stało się fundamentem dla naszego związku, naszej miłości. Bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Bóg zapłać.
Elżbieta - 2 września 2008
Dziękuję.
B. - 1 września 2008
Matko Przenajświętsza, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Błogosław mojej córce w życiu i pracy, aby była zdrowa, szczęśliwa i zdała pomyślnie egzamin w czwartek; by pomyślnie załatwiła swoje sprawy osobiste i zawodowe. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wytrałości. Mateczko kochana otocz nas matczyną opieką, badź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 1 września 2008
Panienko Jasnogórska prosimy Cię gorąco uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj Panienko dużo wiary, siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Bądź z nami każdego dnia, otocz nas swoją opieką i nie opuszczaj nas.
Dorota - 31 sierpnia 2008
Matko Boża, Tobie zawierzam ten miesiąc wrzesień, spraw, by obfitował w boże cuda i łaski w moim życiu. Otocz mnie i moje sprawy opieką aniołów.
Kasia - 30 sierpnia 2008
Panie Jezu, proszę Cię o wybaczenie. O nic więcej.
Piotr - 28 sierpnia 2008
Panie Jezu chciałbym serdecznie prosić za Gosię o potrzebne łaski, by doświadczyła Twojej opieki i miłości. Ty jesteś Bogiem działającym cuda.
Iwona - 27 sierpnia 2008
Maryjo, Najświętsza Pani proszę o dar założenia rodziny.
M. - 27 sierpnia 2008
Najkochańsza Maryjo!! Matko moja!! Błagam, wysłuchaj mych próśb, o które Cię proszę!! Błagam, nie dopuść do naszego nieszczęścia, proszę czuwaj nad Emi i mną, proszę niech losy się toczą według woli bożej, proszę by Bóg zesłał dla nas odpowiedniego opiekuna, który zatroszczy się o mnie i o Emilkę i będzie prawdziwie kochał, nie będzie zawistny i nie będzie zazdrosny, będzie szanował i dbał o nas. Proszę Cię Maryjo o zdanie wszystkich zaliczeń i o napisanie magisterki i o dobre oceny dla Emi.
Amen.
O. - 27 sierpnia 2008
Najkochańsza Matko Boska!!! Błagam, nie opuszczaj mnie. Proszę o szczęście, zdrowie i prawdziwą rodzinę, o Twe spojrzenie na nas - na mnie i Emilkę, i o to, byś zesłała nad nami opiekuna. By Emilka godnie chodziła do szkoły i uczyła się, a ja wykonywała dobrze swoje wszystkie obowiązki i bym nie była sama i byśmy wzajemnie się miłowali ja, Emi i nasz opiekun. Bez kłótni z zaufaniem.
Amen.
Agnieszka - 26 sierpnia 2008
Bogu Niech Będą Dzięki, za szczęśliwe rozwiązanie i narodziny naszej córeczki Lilii Anny. Prosimy o dalsze błogosławieństwa.
B. - 25 sierpnia 2008
Matko Nieustającej Pomocy, dziękuję za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu; w pracy, aby miała mniej stresów; aby spotkała na swojej drodze dobrego człowieka, u boku którego mogła być szczęśliwa; o zdrowie i pomyślne załatwienie swoich spraw osobistych i zawodowych. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i badź z nami każdego dnia.
Rodzice - 25 sierpnia 2008
Panienko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco, o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle, pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam Panienko daj dużo wiary, wytrwałości i siły w tych trudnych chwilach pełnych bólu, smutku i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą; lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas Panienko, otocz nas matczyną opieką i bądź z nami każdego dnia.
M. - 24 sierpnia 2008
Proszę Cię Panie Jezu, miej w opiece mojego wujka Grzegorza, daj mu siłę w walce z chorobą, by wyszedł z walki zwycięsko. Matko Nieustającej Pomocy, proszę Cię o zdrowie dla mojego wujka, który cierpi na nowotwór złośliwy. Panie, daj zdrówko mojemu wujkowi. Prosi Cię o to Cała Rodzina.
Amen.
H. - 24 sierpnia 2008
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, za to, że udało mi się zorganizować spotkanie mojego brata ze swoją córką po 23 latach. I aby on nabrał więcej pewności siebie, bo ma dla kogo żyć.
Dziękuję. Twoja czcicielka.
G. - 20 sierpnia 2008
Ukochana Matko! Proszę Cię, abyś pomogła mi w mojej trudnej drodze do kapłaństwa, którego tak pragnę. Wyproś mi o matko dar mądrości u twego syna. Dziękuje Ci za łaski, które dotychczas otrzymywałem. Proszę o zdrowie dla mojej całej rodziny. Proszę w intencjach chorych i cierpiących by przyjmowali swoje cierpienie z pokorą serca i miłością do Pana.
J.P. - 20 sierpnia 2008
Dziękuję Ci, Panie, za wspaniałego męża i dzieci. Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojej rodziny, o uwolnienie od przekleństw i krzyków i wszelkich nieprawości. O łaskę wiary, miłości i wytrwałości. Byśmy odnaleźli wspólną drogę do Pana. Szczególnie proszę o łaski dla mojego Jana.
MARYJO, OTACZAJ NAS SWOJĄ OPIEKĄ.
L. - 20 sierpnia 2008
Kochana Matko Nieustającej Pomocy, obdarz mnie łaską uzdrowienia z choroby i miej mnie w swej opiece w każdej chwili mojego życia.
Krzysztof Ciszewski - 19 sierpnia 2008
Proszę o modlitwę o owoc ewangelizacji, przeprowadzanych we wrześniu przez Diakonię Ruchu Światło-Życie, na terenie diecezji sosnowieckiej.
Bóg zapłać!
H. - 19 sierpnia 2008
Matuchno Kochana po stokroć dziękuję za otrzymane łaski, miej w opiece moje córki, aby mądrze kierowały swoim życiem, aby były zdrowe, by spelniały się w swojej pracy zawodowej, nigdy nie odwróciły się od Boga i Ciebie Matuchno.
Twoja czcicielka.
Rodzice - 18 sierpnia 2008
Mateczko Nieustającej Pomocy uproś u Twojego jedynego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle, pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam Mateczko daj dużo siły, wytrwałości i wiary w tych trudnych chwilach pełnych smutku, cierpienia i bólu. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą; lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas matczyną opieką w tych trudnych dla nas chwilach, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
B-A - 18 sierpnia 2008
Panienko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski, opiekę i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, daj jej dużo zdrowia i dopomóż pomyślnie załatwić sprawy osobiste i zawodowe; aby w przyszłości załóżyła rodzinę i była szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wzajemnwgo zrozumienia. Panienko nie opuszczaj nas, otocz nas swoją opieką i badź z nami każdego dnia.
Teresa - 18 sierpnia 2008
Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z prośbą o dar zdrowia dla mojego bardzo chorego i cierpiącego od wielu lat brata Krzysztofa.
Bóg zapłać!
Rafał - 17 sierpnia 2008
Maryjo, Matko Boża Częstochowska, proszę Cię bardzo o łaskę odzyskania zdrowia.
E. - 17 sierpnia 2008
Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa. Żona twierdzi, że już mnie nie kocha i chce sobie ułożyć życie z kimś innym. Jesteśmy 9 lat po ślubie, mamy 2 dzieci. Nie wiem co w nią wstąpiło. Bardzo ufam Bogu i Matce Najświętszej. Tylko Miłosierny Pan może nas uratować. Błagam o modlitwę.
Bóg zapłać.
K. - 17 sierpnia 2008
Boże, uwolnij mnie od Złego, przekleństw rzucanych przez przeciwnika widzialnego i niewdzialnego, i konsekwencji grzechów rodzinnych i własnych.
A. - 16 sierpnia 2008
Panienko Jasnogórska, dziekuję Ci za dotąd otrzymane łaski, opiekę i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mnie i dla Tomka. Otocz mnie i mojego ukochanego opieką, abyśmy przetrwali ten trudny czas nieporozumień i byli ze sobą w zdrowiu, szczęściu i wierności, i wzajemnym zrozumieniu do końca życia. Mateczko, błagam o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa, aby stało się fundamentem dla naszego związku, naszej miłości. Bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Bóg zapłać.
Dorota - 16 sierpnia 2008
Matko Boża, za wstawiennictwem św. Maksymiliana Kolbego daj mi łaskę silnej wiary, która z Bogiem w sercu w modlitwie, niemożliwe czyni możliwym.
E. - 16 sierpnia 2008
Matko Najświętsza, proszę Cię o nawrócenie dla Iwony oraz o wyzwolenie z nałogu nieczystości dla Krzysztofa. Ufam Tobie Maryjo.
L. - 13 sierpnia 2008
Bardzo gorąco proszę o modlitwę w moich intencjach. Matko Nieustającej Pomocy bądź dla mnie wsparciem w czasie pracy, aby nie zabrakło mi cierpliwości. Wstawiaj się w intencji mojego związku, aby się umacniał i rozwijał. Spraw, aby między mną a moim ukochanym panowała trwała i silna miłość, zgoda, zaufanie i wzajemne zrozumienie. Dziękuję za opiekę każdego dnia.
A. - 11 sierpnia 2008
Panienko Jasnogórska, dziekuję Ci za dotąd otrzymane łaski, opiekę i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mnie i dla Tomka. Otocz mnie i mojego ukochanego opieką, abyśmy przetrwali ten trudny czas nieporozumień i byli ze sobą w zdrowiu, szczęściu i wierności i wzajemnym zrozumieniu do końca życia. Mateczko błagam o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa, aby stało się fundamentem dla naszego związku, naszej miłości. Bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Bóg zapłać.
Rodzice - 11 sierpnia 2008
Matuchno Nieustającej Pomocy, Ty jesteś przewodniczką na naszej drodze życiowej, mocą i nadzieją zbawienia, lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez dlatego zwracamy się do Ciebie z naszymi prośbami; uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka; aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Nie opuszczaj nas Matuchno, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
B-A - 11 sierpnia 2008
Jasnogórska Panienko, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę; błogosław jej w życiu i dopomóż pomyślnie załatwić wszystkie sprawy zawodowe i osobiste; daj jej dużo zdrowia i błogosław w podróży wakacyjnej, aby szczęśliwie wróciła zdrowa. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Nie opuszczaj nas Panienko, bądź z nami każdego dnia i otocz nas matczyną opieką.
J. - 10 sierpnia 2008
Matko Nieustającej Pomocy, dziękuję Ci za Twoje serce pełne łaski, za bezgraniczną miłość i proszę o dalszą opiekę i pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw dla mojej rodziny, a szczególnie dla moich synów Bartołomieja i Tomasza, którzy weszli w dorosłe życie. Proszę Cię, daj im siłę i swoją pomocną dłoń w trudnych chwilach.
Prosi matka.
H. - 10 sierpnia 2008
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, tak bardzo proszę miej w opiece moje córki. Zwłaszcza młodszą, aby nie załamywała się po rozstaniu ze swoim chłopakiem, i spotkała na swojej drodze odpowiedniego towarzysza życia na dobre i złe. Daj siłę i zdrowie wszystkim pątnikom, którzy zmierzają do Twego Tronu.
Twoja czcicielka.
A. - 8 sierpnia 2008
Matko Najświętsza, proszę Cię o pomoc.... Pomóż mi, abym umiała trafnie pokierować swoim życiem. Bardzo tego teraz potrzebuję...
Mirka - 7 sierpnia 2008
Serdeczne dzięki Matuchno kochana za łaskę i zdrowie, o które prosiłam przy grobie Ojca Świętego dla naszego przyjaciela Pawła, który pomyślnie przeszedł przeszczep i wrócił do domu do syna i żony.
Serdeczne Bóg zapłać.
Małgorzata - 7 sierpnia 2008
Proszę o wsparcie modlitewne, abym w wierze mogła przetrwać ataki złego ducha i w intencji przyszłego spotkania dotyczącego tej sprawy.
Dziękuję.
Marta - 6 sierpnia 2008
Kochany Ojcze Niebieski ofiaruję Ci uwielbienia, hołdy i ofiary. Błagam Cię, racz ofiarować łaskę zdrowia dla Zbigniewa.
D. - 6 sierpnia 2008
Proszę Cię Matko Boża o dobrą pracę i żeby nie zabrakło mi sił i cierpliwości w pracy.
M. - 6 sierpnia 2008
Proszę o łaski dla mojej siostry, aby odnalazła światło w swoim życiu.
N. - 6 sierpnia 2008
Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia Stanisławy G. (nowotwór ucha środkowego z przerzutami na węzły chłonne). W tym roku po raz pierwszy od 25 lat nie może pielgrzymować na Jasną Górę. Jest ona młodą dziewczyną. Proszę Cię, Najdroższa Matko, UZDRÓW JĄ. CAŁA NADZIEJA W TOBIE. Proszę także za Krzysztofa, aby Bóg rozwiązał pozytywnie jego bardzo trudną sprawę.
K. - 5 sierpnia 2008
Proszę o modlitwę w intencji Kamila.
L. - 5 sierpnia 2008
Prosze o modlitwę w intencji rodziny Romy.
H. - 4 sierpnia 2008
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, które otrzymuję na każdym kroku. Miej w opiece moją całą rodzinę, moją znajomą, która czeka na operację, a teraz również za pielgrzymów, którzy wyruszyli do Ciebie, a ja będę modlić się za nich.
Twoja czcicielka.
M. - 4 sierpnia 2008
Pokornie proszę o duchowe wsparcie w intencji odrodzenia się mojego związku z ukochaną osobą, aby Pani Jasnogórska, która wszystko rozumie, pomogła odnaleźć nam do siebie drogę oraz obdarzyła wzajemną miłością i zrozumieniem.
Bóg zapłać za modlitwę.
Rodzice - 4 sierpnia 2008
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Aby Bóg Wszechmogacy, który powołał go w tak młodym wieku dał mu szczęście wiekuiste w niebie. Nam Mateczko daj dużo wiary, wytrwałości i siły w tych trudnych chwilach pełnych cierpienia i smutku. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Bądź z nami Mateczko każdego dnia i nie opuszczaj nas.
B-A - 4 sierpnia 2008
Panienko Jasnogórska dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w pracy i życiu osobistym, aby dobrze ułożyło jej się w życiu, była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Bądź z nami każdego dnia, otocz nas matczyną opieką i nie opuszczaj nas.
L. - 3 sierpnia 2008
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Piotra. By miał o dwagę przystąpić do Sakramentu Pokuty.
Dorota - 3 sierpnia 2008
Matko Boża Anielska, spraw by ten nowy miesiśc sierpień, obfitował w radość, pokój i boże cuda w moim życiu.
N. - 1 sierpnia 2008
Panienko Jasnogórska, dziekuję Ci za dotąd otrzymane łaski, opiekę i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mnie i dla Tomka. Otocz mnie i mojego ukochanego opieką, abyśmy przetrwali ten trudny czas nieporozumień i byli ze sobą w zdrowiu, szczęściu i wierności i wzajemnym zrozumieniu do końca życia. Mateczko, błagam o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa, aby stało się fundamentem dla naszego związku, naszej miłości. Bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Bóg zapłać.
Tomek - 29 lipca 2008
Szczęść Boże,
Serdecznie proszę o modlitwę w intencji lekarzy, aby Duch Święty pomógł im umiejętnie zoperować ciocię Beatę, oraz o zachowanie jej przy życiu, jeśli taka wola Boga.
(operacja jutro, 30...)
Pozdrawiam,
Tomek Sroczyński
Mirka, Ola i Karolina - 28 lipca 2008
Matko Nieustającej Pomocy. W pierwszą rocznicę śmierci naszego ukochanego ojca i męża Andrzeja prosimy Cię o wstawiennictwo, aby Bóg Wszechmogący przyjął Andrzeja do swojego domu i pozwolił mu cieszyć się szczęściem wiecznym.
Prosimy również o modlitwę za Piotra, któremu Andrzej ofiarował cząsteczkę siebie, aby żył w zdrowiu i szczęściu i aby mógł się cieszyć swoją żoną Dorotą i córką Pauliną.
Serdeczne Bóg zapłać!
A. - 28 lipca 2008
Panienko Jasnogórska, dziękuję Ci za dotąd otrzymane łaski, opiekę i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mnie i dla Tomka. Otocz mnie i mojego ukochanego opieką, abyśmy przetrwali ten trudny czas nieporozumień i byli ze sobą w zdrowiu, szczęściu i wierności i wzajemnym zrozumieniu do końca życia. Mateczko błagam o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa, aby stało się fundamentem dla naszego związku, naszej miłości. Bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Bóg zapłać.
O. - 28 lipca 2008
Proszę o modlitwę o to, bym w końcu wyszła z choroby dotyczącej zaburzenia łaknienia, bym wyzbyła sie złych nawyków i bulimii, o to bym żyła jak na człowieka przystało i nie przypisywała tak wielkiej roli jedzeniu. Proszę też o wybłaganie u Pana by me życie się nie zmieniało, by Karol był przy nas, by Emilka miała prawdziwą rodzinę, by pokochała go jak ojca, a on by pokochał ją jak córkę. By nasza miłość się rozwijała i nigdy nie zwiędła, by był zawsze przy nas i by doceniał. Proszę też o przebaczenie za grzechy.
B-A - 28 lipca 2008
Matuchno Jasnogórska, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu i pracy, aby wszystkie sprawy osobiste i zawodowe załatwiła pomyślnie; była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Matuchno otocz nas swoją opieką, badź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 28 lipca 2008
Panienko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco uproś u Twojego jedynego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna. Aby Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle, pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, rodzicom, daj Panienko dużo wiary, siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. TY jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas Panienko, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
N. - 27 lipca 2008
Kochany Panie Boże, Święta Matko, w 2-gą rocznicę naszego ślubu dziękuję za wszelkie łaski, które otrzymaliśmy. Dziękuję za łaskę Miłości. Proszę, aby nas nie opuszczała.
Bóg zapłać!
N. - 27 lipca 2008
Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszej ukochanej Babci Jadwigi, która odeszła od nas pół roku temu.
Bóg zapłać!
Agnieszka - 27 lipca 2008
Bogu Niech Bedą Dzieki za naszą córeczkę, ktora ma się urodzić w połowie sierpnia. Pokornie proszę o modlitwę za szczęśliwe rozwiązanie i żeby nasza Córeczka urodziła się silna i zdrowa. Proszę o modlitwę za szczęśliwy poród. Również proszę pokornie o błogosławieństwo dla naszych rodzin i bliskich.
Bóg zapłać!
N. - 26 lipca 2008
Proszę o modlitwę o uproszenie łaski nieba dla dziadka śp. Andrzeja i Józefa.
N. - 24 lipca 2008
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mężczyzn z mojej rodziny, a w szczególności mojego Brata, mojego Taty, mojego Syna i mojego Męża. Niech Najświętsza Panienka czuwa nad Nimi. Niech mój Brat i Tata wyzdrowieją. Niech mój Syn i Mąż znajdą właściwą Bożą drogę życiową.
Serdeczne Bóg zapłać.
Ewa. - 24 lipca 2008
W Rocznicę Śmierci Mojej Babci Genowefy oraz Mojego Wujka Andrzeja - proszę o modlitwę w Ich intencji. Bóg zapłać. Wnuczka i siostrzenica.
L. - 23 lipca 2008
Matko Nieustającej Pomocy, pomóż Piotrowi "wyprostować" swoje życie. Aby miał siły zerwać destrukcyjny związek, by po kilkunastu latach przystąpił do Spowiedzi Świętej. Tylko w Tobie nadzieja.
E.S. - 22 lipca 2008
Matko Maryjo ukochana!
Dziękuję Ci za wszystkie Twoje dary i błagam, ukochana królowo przenajświętsza, opiekuj się moją rodzina. Błagam, czuwaj nad moimi dziećmi, niechaj dobre anioły będą z nimi na zawsze.
Rodzice - 21 lipca 2008
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego Syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Aby Bóg Wszachmogący, który powołał go tak wcześnie pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Dla nas, rodziców, daj Mateczko dużo wiary, siły i wytrwałóści w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką, utul nasze serca przepełnione bólem i tęsknotą i bądź z nami każdego dnia.
B-A - 21 lipca 2008
Panienko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski, opiekę i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, daj jej dużo zdrowia i dopomóż pomyślnie załatwić sprawy osobiste i zawodowe; aby w przyszłości założyła rodzinę i była szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wzajemnwgo zrozumienia. Panienko, nie opuszczaj nas, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
N. - 21 lipca 2008
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, którymi nieustannie mnie obdarzasz i moją całą rodzinę. Proszę Cię, miej nadal w opiece moje córki, aby były zdrowe, a młodsza, żeby dostała pracę, o którą się stara i jutro staje na rozmowę kwalifikacyjną.
Dziękuję, Twoja czcicielka.
M. - 14 lipca 2008
Najświętsza Maryjo, Matko moja!!!
Błagam Cię o ulitowanie się nade mną. Proszę o pomoc. Ześlij na mnie opiekę aniołów, bym od tej pory zerwała z chorobą, która mi towarzyszy w życiu od dwóch lat. Błagam Cię Matko, uczyń coś, bym nigdy już tego nie zrobiła, chcę żyć normalnie i jeść normalnie. Matko, proszę Cię o wstawiennictwo. Błagam, ześlij na mnie cud, bym zerwała z bulimią, bym dostrzegła piękno w życiu codziennym, zapominając o jedzeniu i chorobie. Proszę Cię także o to, by w moim życiu istniał ktoś, kto naprawdę, mnie pokocha i się zaopiekuje mną i córką. Matko najmilsza, kieruj mym życiem, jeśli ma to być Karol, niech będzie, jeśli jednak nie jest mi pisany, błagam Cię bym jakoś to przeżyła, by nasze rozstanie nie doprowadziło mnie do całkowitego upadku. Maryjo, Krolowo Polski, błagam Cię o litość. Proszę o Twą pomoc Pani. Czuwaj nade mną, nam mym życiem, nad tym co czynię...
Amen. Jezu ufam Tobie!
B-A - 14 lipca 2008
Matuchno Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu i pracy, aby wszystkie sprawy osobiste i zawodowe załatwiła pomyślnie; była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Matuchno, otocz nas swoją opieką, badź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 14 lipca 2008
Matuchno Nieustającej Pomocy, Ty jestes naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez, dlatego zwracamy się do Ciebie z naszymi prośbami, uproś u Twojego Syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna; aby Bóg Wszechmogący, który powołał go w tak młodym wieku, pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Dla nas, rodziców, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych bólu, smutku i cierpienia. Nie opuszczaj nas Matuchno, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
N. - 11 lipca 2008
Proszę o modlitwę za Agnieszkę i Pawła, aby ponownie mogli się spotykać i zacząć wszystko od nowa. O odbudowanie wzajemnej relacji, wzajemne ubogacanie się w dobrym, przemianę serc i kroczenie razem drogą do Jezusa.
Dziękuję za modlitwy.
Urszula - 11 lipca 2008
Proszę o modlitwę za Ryszarda, który jedzie 17-tego na kolonie do Bułgarii jako wychowawca. O dobrą relację z młodzieżą i szczęśliwe spędzenie tego czasu oraz aby bezpiecznie zajechali i wrócili.
Jolanta - 9 lipca 2008
Proszę o modlitwy w intencji pomyślnego przebiegu mojej sprawy spadkowej w dniu 21 lipca. Proszę, by wszyscy świadkowie powołani na sprawę zeznawali na moją korzyść. Proszę, by mojemu adwokatowi udało się wygrać tę sprawę i bym dała radę spłacić długi mojego Męża i wynagrodzić tych, których skrzywdził za życia. Proszę również, by Bóg przyjął Go do Swego Królestwa i otoczył ojcowską opieką.
Rodzice - 7 lipca 2008
Panienko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka; aby Bóg Wszechmogący, który powołal go tak nagle, pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj dużo siły, wiary, wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku i cierpienia. Panienko Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Utul nasze serca pełne bólu i cierpienia, bądź z nami każdego dnia, otocz nas swoją opieką i nie opuszczaj nas.
B-A - 7 lipca 2008
Panienko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze łaski dla mojej rodziny. Błogosław mojej córce w życiu i spraw, aby pomyślnie załatwiła swoje sprawy zawodowe i osobiste; aby szczęśliwe wróciła z podróży, była zdrowa. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Otocz nas, Panienko, swoją opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
N. - 6 lipca 2008
Matuchno Kochana, wdzięczna za Twoją dobroć, którą na co dzień nieustannie odczuwam, proszę o wstawiennictwo i wyproszenie dla mojej córki łask Bożych o zdrowie, aby jutrzejsza kontrola u lekarza była pozytywna i aby dostała pracę, żeby poczuła się dowartościowana.
Dziękuję, Twoja czcicielka.
Sylwia - 4 lipca 2008
Panie Jezu, przez Niepokalane Serce Maryi proszę Cię za moich rodziców. O łaskę uwolnienia z alkoholizmu dla mojego taty, proszę Cię, skrusz jego serce. Proszę Cię również za moją mamusię, ulecz ją z depresji, napełnij nadzieją i obdarz ją łaską zdrowia. Proszę Cię też, aby nie odebrano jej renty, która jest dla niej jedynym źródłem utrzymania. I błagam Cię, ratuj małżeństwo moich rodziców.
Amen.
M. - 3 lipca 2008
Najdroższa ma Matko!!! Dziękuję za otrzymane łaski, za czujność nad mym i Emilki życiem, za zesłanie do mego życia tak wspaniałego daru, jakim jest Karol. Za wszystko co mam. Proszę Cię, Matko, bym tego wszystkiego nie utraciła - by Karol, stale był przy mnie, a moja córeczka była zdrowa i szczęśliwa. Jednocześnie, doceniając to wszystko co mam, chciałabym Cię, Matko, prosić o wyjście z choroby, o zerwanie ze złymi nawykami i o cierpliwość w życiu. Chciałabym także prosić Cię o nawrócenie Mariusza i wyjście z choroby alkoholowej. Spraw Matko, by stało się coś w jego życiu by otrząsnął się z tego, w czym obecnie grzęźnie.
Amen.
Monika - 1 lipca 2008
Proszę o łaski dla mojej siostry.
Agnieszka - 30 czerwca 2008
Proszę o modlitwę o dobrą pracę dla Agnieszki i Dagmary. Proszę o błogosławieństwo boże, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Jana, Dagmary i Agnieszki... z ufnością.
Rodzice - 30 czerwca 2008
Matuchno Nieustającej Pomocy, Ty jesteś przewodniczką na naszej drodze życiowej, mocą i nadzieją zbawienia, lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez, dlatego zwracamy się do Ciebie z naszymi prośbami; uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka; aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Nie opuszczaj nas Matuchno, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
B-A - 30 czerwca 2008
Jasnogórska Panienko, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę; błogosław jej w życiu i dopomóż pomyślnie załatwić wszystkie sprawy zawodowe i osobiste; daj jej dużo zdrowia i błogosław w podróży służbowej, aby szczęśliwie wróciła zdrowa. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Nie opuszczaj nas Panienko, bądź z nami każdego dnia i otocz nas matczyną opieką.
Dorota - 28 czerwca 2008
Matko Boża, Tobie zawierzam ten miesiąc lipiec, spraw by obfitował w boże łaski, szczęście, pokój i dobro.
H. - 25 czerwca 2008
Matuchno Kochana, tydzień temu prosiłam o pomyślny pobyt w szpitalu i pozytywną diagnozę. Wszystkie badania przeszłam. Diagnoza na razie pozytywna. Dziękuję, Dziękuję.
Twoja czcicielka.
M. - 25 czerwca 2008
Proszę o łaski na czekającym mnie dziś egzaminie.
Zdzisława i Jolanta z rodzinami - 23 czerwca 2008
Proszę o wsparcie modlitewne o zdrowie i wszelkie łaski oraz wysłuchanie naszych próśb, które nosimy w sercu. Mateńko ulżyj w cierpieniu, pobłogosław i prowadź.
W. - 23 czerwca 2008
Panienko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco uproś u Twojego jedynego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna. Aby Bóg Wszechmogący który powołał go tak nagle pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj Panienko dużo wiary, siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. TY jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas Panienko, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
B-A - 23 czerwca 2008
Panienko Jasnogórska, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Weź w opiekę moją córkę, błogosław jej w pracy i życiu; daj jej dużo zdrowia i pomóż pomyślnie załatwić sprawy osobiste i zawodowe. Otocz opieką mojego męża i mnie; daj nam dużo zdrowia i łaskę wiary, miłości, wytrwałości i wzajemnego zrozumienia. Bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Elżbieta - 23 czerwca 2008
Ukochana Panienko Przenajświętsza, uzdrów moją ukochaną babunię! Dobry Boże! Daj nam się jeszcze cieszyć jej mądrością, dobrocią i miłością.
Dorota - 23 czerwca 2008
Matko Boża, Tobie zawierzam problemy, które noszę w sercu. Proszę, nie opuszczaj mnie.
Joanna - 21 czerwca 2008
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej i mojej rodziny. Cztery i pół roku temu wykryto u mnie raka płuc. Przeszłam operację i chemioterapię i przez cały ten czas było dobrze. Teraz tomografia wykazała guz 3 cm. Przedwczoraj miałam biopsję, wyniki mają być w przyszłym tygodniu. Lekarze podejrzewają wznowę.
Mam 36 lat; męża i synka, który we wrześniu idzie do szkoły.
A. - 18 czerwca 2008
Proszę Cię, Matko, o dar poczęcia i urodzenia zdrowego i żywego dzieciątka. Proszę również o zdrowie i życie dla mnie i mojego męża Marcina, abyśmy mogli to dzieciątko wychować i byśmy mogli jeszcze wiele dobrago zdziałać na ziemi.
Beata - 18 czerwca 2008
Badzo proszę o modlitwę w intencji Aldony, Waldka i ich nowonarodzonego synka Piotrusia, który urodził się w 27 tyg. ciąży z wagą 860 g. Proszę o zdrowie dla Aldonki, Piotrusia i wszelkie łaski dla tej młodziutkiej rodziny.
Serdeczne Bóg Zapłać.
H. - 17 czerwca 2008
Matuchno Kochana, proszę o szczęśliwy przebieg mojego pobytu w szpitalu, abym otrzymała pomyślną diagnozę i daj mi siły w przebiegu wszystkich badań. Oddaję w opiekę całą moją rodzinę.
Twoja czcicielka.
Wacław - 17 czerwca 2008
Proszę o modlitwę za Wacława i wszystkie jego życiowo ważne sprawy.
B. - 17 czerwca 2008
Matko Najświętsza, proszę Cię o pomoc w jednej, jedynej sprawie... Ty wiesz jakiej... Nic inne teraz nie jest dla mnie ważne...
PROSZĘ O WSTAWIENNICTWO...
A. - 16 czerwca 2008
Proszę o modlitwę o znalezienie pracy dla Jerzego.
Bóg zapłać.
Gośka - 16 czerwca 2008
Proszę o modlitwę za Roberta i za mnie, aby Duch Święty wskazał nam drogę i rozwiązanie tej trudnej i bolesnej sytuacji, by napełnił nas swoim światłem i mocą, byśmy umieli rozpoznać wolę Bożą względem nas i dobrze ją pełnili. Proszę też o modlitwę za mnie w intencji znalezienia dobrej pracy.
Serdecznie Bóg zapłać.
Rodzice - 16 czerwca 2008
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna, który tak wcześnie odszedł od nas. Niech Bóg Wszechmogący pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam Matuchno daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych dla nas chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. TY jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas Matuchno swoją opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
B-A - 16 czerwca 2008
Kochana Mateczko Jasnogórska, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Błogosław i otocz opieką moją córkę; daj jej dużo zdrowia i pomóż, aby pomyślnie załatwiła swoje sprawy osobiste i zawodowe. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości; o wzajemne zrozumienie. Mateczko bądź z nami każdego dnia, otocz nas swoją opieką i nie opuszczaj nas.
Grzegorz - 14 czerwca 2008
Szczęść Boże,
Jestem pielgrzymem grupy 14. Mój profesor muzyki, Tadeusz, zachorował na raka (nerki, płuca). To on nauczył mnie grać na instrumencie, ale także zwrócił mi uwagę na istnienie Boga.
Proszę o modlitwę o zdrowie dla niego oraz o siły potrzebne do przyjęcia woli Boga.
M. - 14 czerwca 2008
Matko Boża! Proszę o łaski dla mojej siostry, aby miała szansę zacząć wreszcie normalnie żyć. Proszę także o łaski dla całej mojej rodziny, aby w tej trudnej sytuacji była silna w wierze i nie ustawała w modlitwie.
Beata - 12 czerwca 2008
Matko Nieustającej Pomocy, pomóż mi znaleźć pracę. Szukam jej już od 2 lat, niestety, z miernym skutkiem. Otocz opieką moją rodzinę - moich synów i mojego męża.
Daniel - 11 czerwca 2008
Jasnogórska Pani, pomóż mi i moim bliskim. Błogosław nam i strzeż od złego. Miej w opiece szczególnie moją mamę. Nie zostawiaj nas w potrzebie. Dziękuję Ci, że jesteś nam Matką Pocieszenia.
Tomek - 11 czerwca 2008
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
Dziękuję za ofiarowaną uprzednio modlitwę, jednak i teraz zwracam się z serdeczną prośbą o nią...
W intencji dziękczynnej za darowanie życia Beacie, oraz prośba o kolejne niezbędne łaski dla niej i lekarzy, którzy będą operowali ją po raz kolejny, przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej.
Dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam.
L. - 9 czerwca 2008
Kochana Matko, dziękuję gorąco za wysłuchanie moich modlitw w intencji przedłużenia mi umowy o pracę. Otaczaj mnie, proszę, nadal swą opieką zarówno w pracy, jak i poza nią. Proszę nadal serdecznie o modlitwę w moich intencjach, a szczególnie w specjalnej intencji przedstawionej Pani Jasnogórskiej.
Rodzice - 9 czerwca 2008
Panienko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj Panienko dużo wiary, siły i wytrwałóści w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Bądź z nami Panienko każdego dnia, otocz nas swoją opieką i nie opuszczaj nas.
B-A - 9 czerwca 2008
Panienko Jasnogórska, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę; daj jej dużo zdrowia i pomóż, aby zdała egzamin i pomyśnie załatwiła swoje sprawy osobiste. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, wytrwałości i miłości; o wzajemne zrozumienie. Panienko opiekuj się moją rodziną, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Sylwia - 7 czerwca 2008
Panie Jezu, przez Niepokalane Serce Maryi, proszę Cię, uświęcaj nasze małżeństwo, przymnażaj nam wiary, nadziei i miłości. Proszę Cię również obdarz nas upragnionym dzieciątkiem i spraw, aby mi przedłużono umowę w pracy. Błagam Cię, Jezu, o łaskę nawrócenia dla moich rodziców i rodzeństwa oraz teściów. I proszę Cię o wszelkie potrzebne łaski dla moich pacjentów, szczególnie łaskę zdrowia. I o powrót do Boga dla Joli, i wszystkich, którzy odwrócili się od Ciebie Jezu.
Amen.
M. - 6 czerwca 2008
Panie Boże, daj Kasi siłę, aby nie załamała się i miała siłę walczyć o lepsze jutro, które, mam nadzieję, pozwolisz jej kiedyś ujrzeć.
Marcin - 5 czerwca 2008
Maryjo, proszę, bym zaliczył ten roku szkolny. Wspieraj rodziców, Michała, Sebastiana i Gerarda. Proszę o zgodę i wzajemną miłość.
A. - 4 czerwca 2008
Matko Najświętsza, proszę Cię o pomoc w jednej jedynej sprawie... Ty wiesz jakiej... nic innego teraz nie jest dla mnie ważne...
PROSZĘ O WSTAWIENNICTWO...
T. - 4 czerwca 2008
Matko Nasza, proszę o łaski dla mojej rodziny, aby zwyciężyła Miłość!
Błagam Cię Maryjo!
Rodzice - 3 czerwca 2008
Panienko Nieustającej Pomocy, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle, pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, Panienko, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Panienko kochana, ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez. Nie opuszczaj nas Panienko, bądź z nami każdego dnia i otocz nas swoją opieką.
B-A - 3 czerwca 2008
Mateczko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Błogosław mojej córce, aby pomyślnie załatwiła swoje sprawy osobiste i zawodowe; była zdrowa szczęśliwa; otocz ją, Mateczko, swoją opieką. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości; o wzajemne zrozumienie. Miej w opiece moją rodzinę, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
H. - 3 czerwca 2008
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, proszę Cię o pozytywną diagnozę na temat mojej choroby, abym ją jutro otrzymała z ust lekarzy.
Twoja czcicielka.
Matka - 2 czerwca 2008
Matko Nasza, proszę Cię o nieustającą opiekę nad moją Olą, o siłę w znoszeniu choroby i o dobrych ludzi na jej drodze życia.
M. - 2 czerwca 2008
Proszę o łaski dla mojej rodziny, abyśmy mogli zacząć spokojnie i normalnie żyć.
M. - 2 czerwca 2008
Proszę o łaski dla mojej siostry, aby mogła uregulować swoje sprawy i zacząć spokojne życie.
Tomek S. - 2 czerwca 2008
Szczęść Boże,
Serdecznie proszę o modlitwę...
O wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej i potrzebne łaski dla Beaty i lekarzy oraz pomyślny przebieg operacji.
Pozdrawiam
Dorota - 1 czerwca 2008
Matko, proszę Cię spraw, by miesiąc czerwiec obfitował w miłość Serca Jezusowego, radość i pokój.
P. - 31 maja 2008
Matko Pomocy Nieustającej, proszę o wstawiennictwo u Boga Ojca, abym ja i moja rodzina byli zdrowi.
Monika - 30 maja 2008
Maryjo, Królowo Polski
Proszę o łaski i wstawiennictwo dla mojej Rodziny, zwłaszcza dla mojej siostry, aby znalazła właściwą drogę w zyciu i rodziców, aby zaznali spokoju. Proszę także o łaski dla mnie, abym miała siły, aby iść przez życie i nigdy się nie poddawać i załamywać.
Bóg zapłać
Jolanta - 27 maja 2008
Zwracam się z gorącą prośbą o modlitwy w intencji pomyślnego przebiegu mojej sprawy spadkowej w dniu 6 czerwca. Tak bardzo boję się i denerwuję. Proszę, by moi świadkowie stawili się i dobrze zeznawali na moją korzyść oraz, by świadkowie moich przeciwników byli mi przychylni. Proszę o mądrość dla mojego adwokata. Proszę o opamiętanie dla siostry mojego Męża, by przestała mnie tak bardzo nienawidzić i rządzić się na grobie mojego Męża oraz o to, bym wreszcie mogła się od niej uwolnić. Proszę o siły dla mnie, bym dała radę uporać się ze wszystkimi problemami i długami, które Mąż mi zostawił. Nie daję rady żyć pośród łez, cierpienia i rozpaczy.
H. - 27 maja 2008
Matuchno Kochana, miej w opiece moje córki, aby były zdrowe a młodsza, żeby znalazła dobrą pracę, by mogła się w niej realizować zgodnie z wykształceniem,czuwaj nad moim bratem, który nadużywa alkoholu.
Dziękuję. Twoja czcicielka.
Basia - 26 maja 2008
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z depresji.
Bóg zapłać.
Dorota - 26 maja 2008
Matko Boża, Tobie zawierzam miesiąc czerwiec. Spraw, by obfitował w radość i boże łaski, które płyną z Serca Jezusa.
Rodzice - 26 maja 2008
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego synka. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, Mateczko, daj dużo wiary, wytrwałości i siły w tych trudnych chwilach pełnych cierpienia, smutku i bólu. Mateczko, ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
B-A - 26 maja 2008
Przenajświętsza Panienko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę; błogosłoaw jej w pracy i życiu; aby była zdrowa, szczęśliwa i pomyślnie załatwiła swoje sprawy zawodowe i osobiste. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, wytrwałości i miłóści. Panienko Kochana, bądź z nami każdego dnia, otocz nas matczyną opieką i nie opuszczaj nas.
Lidia - 25 maja 2008
Proszę o modlitwę w intencji dzisiejszych solenizantów: Piotra i Kamila.
Rodzice - 20 maja 2008
Panienko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla maszego kochanego synka. Aby Bóg Wszechmogący, który powołał go tak wcześnie pozwolił mu radować się szczęściem wiecznym w niebie. Nam rodzicom daj Panienko dużo wiary, siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku cierpienia i bólu. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych łez. Otocz nas swoja opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
W. - 20 maja 2008
Matuchno Jasnogórska, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Błogosław mojej córce w pracy i życiu osobistym; daj jej dużo zdrowia i dopomóż aby pomyślnie załatwiłą swojej sprawy osobiste i zawodowe. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości. Kochana Matuchno otocz nas swoją opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Elżbieta - 20 maja 2008
Panienko ukochana, przenajświętsza uzdrów Halinkę!!! Jeszcze tyle ma do zrobienia...
Sylwia - 19 maja 2008
Panie Jezu, przez Niepokalane Serce Maryi Dziewicy proszę Cię o wszelkie potrzebne łaski dla Jacka i Grzesia.
Amen.
Daniel - 19 maja 2008
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia. Abym uzyskał pomoc w moich problemach. O zwycięstwo nad złem, przeciwnościami losu i ludźmi zawistnymi.
H. - 19 maja 2008
Matuchno Kochana dziękuję za szczęśliwy powrót i za doznania, jakie przeżywaliśmy przed wizerunkiem Matki Boskiej Ostrobramskiej.
Twoja czcicielka.
M. - 18 maja 2008
Proszę bardzo gorąco o pomoc modlitwą w intencji zmiany pracy, znalezienia przeze mnie nowej pracy w tym roku. Abym od września pracowała już w nowym, szczęśliwym miejscu. Pracy, która dawałaby mi radość, satysfakcję. Szukam jej już bardzo długo. Obecna praca niesie ze sobą tylko dla mnie zmartwienia i łzy. Ciągle mam nieprzyjemności i kłopoty. Już brakuje mi sił. Oby obecne kłopoty w tej pracy omijały mnie, a radość i nowa praca zawitały do mojego życia i zmieniły je na lepsze, szczęśliwsze. Proszę o modlitwę.
Szczęść Boże.
Paweł - 18 maja 2008
Najjaśniejsza Panno Jasnogórska, wyproś u Twego Syna łaskę zdrowia dla mnie i dla mojej rodziny. Aby okazało się, że nie dolega mi żadna ciężka choroba.
Twój wielbiciel.
I. - 18 maja 2008
Matko Najświętsza, Ty wiesz co mnie boli i w czym potrzebuję pomocy...
Proszę Cię o wsparcie...
Lidia - 18 maja 2008
Proszę o modlitwę w intencji rozpoznania zamysłu Bożego.
K. - 17 maja 2008
Proszę o modlitwę za kl. Kamila, aby wypełnił swoim życiem wolę Bożą.
Dorota - 16 maja 2008
Matko Boża, spraw, by miesiąc maj obfitował w radość i miłość oraz boże łaski.
Anna - 15 maja 2008
Proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, Matko Jasnogórska proszę Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę ocalenia naszego małżeństwa, proszę, niech prostuje się ścieżka mojego męża do nas.
N. - 15 maja 2008
Proszę Cię Mateńko, otwórz bramy Królestwa Niebieskiego dla moich Rodziców i Męża, bez których tak mi ciężko. Pragnę, by chociaż Oni zaznali prawdziwego szczęścia, bo ja już nigdy nie zaznam radości ani w tym życiu, ani w przyszłym.
Elżbieta - 15 maja 2008
Ukochana Maryjo dziękuję Ci za wszystkie dary w imieniu moim i całej rodziny.
Miej Nas w swojej Boskiej opiece zawsze i wszędzie. Dziękuję.
A. - 15 maja 2008
O Przenajświętsza Panienko Jasnogórska proszę Cię o pomoc w tych trudnych chwilach życia naszej rodziny. Uchroń męża Mariusza przed utratą pracy, spraw by pani dyrektor cofnęła swą decyzję, by głód nie zajrzał w oczy dzieciom. Jeśli się tak stanie, to proszę o Pani o siłę i wsparcie dla męża by nie załamał się i znalazł pracę w swoim zawodzie, którą przez ostatnie lata wykonywał z oddaniem serca.
Nie pozwól na to, by człowiek stracił wiarę w drugiego człowieka i jego dobre intencje.
Proszę Cię Panienko o jeszcze jeden cud, spraw, aby języczek Darii rozwiązał się, by wypowiedziała tak od dawna wyczekiwane słowa - "mamo, tato, kocham was".
U stóp Twych składam swe prośby i proszę Cię o Pani Jasnogórska o błogosławieństwo boże dla całej mojej rodziny, by Twój Ukochany Syn, a nasz Pan Jezus Chrystus miał nas w swojej opiece.
Oskar - 14 maja 2008
Panienko Jasnogórska, opiekuj się moją Babcią Zofią Lewandowską z Torunia. Opiekuj się również moją kochaną mamusią Alicją Lewandowską Hinc. Dziękuję Ci panienko za to, że prawie wcale już się nie jąkam, proszę, aby było coraz lepiej. Opiekuj się naszym Ojcem Janem, który uczy nas religii. Bądź zawsze w naszym domku.
Prosi Ciebie o to Twój wielbiciel Oskarek Hinc.
Zofia - 14 maja 2008
Matko Najświętsza, opiekuj się moimi zmarłymi rodzicami Alicją i Kazimierzem Wilmanowiczem z Torunia. Błogosław moim dzieciom Alicji Lewandowskiej Hinc z Torunia oraz Janowi Lewandowskiemu z Otwocka. Dziękuję za opiekę nad moim wnukiem Oskarem Tadeuszem Hincem, błogosław mu w dalszym jego życiu.
Alicja - 14 maja 2008
Panienko Jasnogórska, błogosław w życiu i opiekuj się moją mamą Zofią Lewandowską. Opiekuj się moimi zmarłymi dziadkami Alicją i Kazimierzem Wilmanowiczem z Torunia. Dziękuję za opiekę nad moim synkiem Oskarem Tadeuszem Hinc.
Rodzice - 13 maja 2008
Mateczko Jasnogórska, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna. Niech Bóg Wszechmogący pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, Mateczko, daj dużo wiary, siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas matczyną opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
B-A - 13 maja 2008
Panienko Nieustającej Pomocy, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Miej w opiece moją córkę, błogosław jej w pracy i życiu osobistym; daj jej dużo zdrowia, aby szczęśliwie wróciła z podróży i pomyśnie załatwiła swojej sprawy. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, wytrwałości i miłości. Bądź z nami Mateczko każdego dnia, otocz nas matczyną opieką i nie opuszczaj nas.
M. - 11 maja 2008
Droga Najkochańsza Matko!!!
Proszę Cie o pomoc. Błagam Cię Maryjo, by Karol zrozumiał jak bardzo go potrzebuję i by został przy mnie, chcę z nim być już do końca mego życia. Matko Najdroższa, błagam nie dopuść bym została sama, potrzebuję wsparcia i pomocy. Najmiłosierniejsza Matko, błagam, by w końcu me życie się wyciszyło i ułożyło szczęśliwie. Błagam, bym w końcu zaliczyła wszystkie przedmioty, by w domu zapanował spokój i harmonia, bym wyszła z choroby.
Pomocy Matko.
Dorota - 11 maja 2008
Matko Boża, Tobie zawierzam pewne sprawy mojego serca, proszę, ulżyj mi w cierpieniu.
H. - 10 maja 2008
Matuchno Kochana, dziękuję Ci za otrzymane łaski. Miej w opiece całą moją rodzinę, oraz całą grupę wycieczkową, z którą i ja zmierzam do Matki Boskiej Ostrobramskiej i proszę o szczęśliwy powrót.
Twoja czcicielka.
Magdalena - 7 maja 2008
Mateczko Najkochańsza, uproś, proszę, u swego Jedynego Syna łaskę macierzyństwa.
Rodzice - 6 maja 2008
Mateczko Nieustającej Pomocy, uproś u Twojego jedynego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle, pozwoli mu radować się szczaęściem wiekuistym w niebie. Nam Mateczko daj dużo siły, wytrwałości i wiary w tych trudnych chwilach pełnych smutku, cierpienia i bólu. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą; lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas matczyną opieką w tych trudnych dla nas chwilach, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
B-A - 6 maja 2008
Panienko Jasnogórska, dziękuję za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Błogosław mojej córce w pracy; w życiu, aby zdała pomyślnie egzamin w czwartek; aby szczęśliwie wróciła z podróży i wypoczynku, na który wybiera się w piątek; była zdrowa i szczęśliwa. Otocz ją Panienko swoją opieką i nie opuszczaj jej. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości. Bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
P. - 4 maja 2008
Matko Boża, proszę Cię wspieraj mnie i bądź przy mnie w czasie egazminów 6 i 8 maja, abym pomyślnie je zdał.
Dorota - 3 maja 2008
Matko Boża,Tobie zawierzam pewne sprawy, w których odprawiam nowennę ku czci św. Józefa. Proszę, wysłuchaj moich błagań.
M.J. - 3 maja 2008
Najkochańsza Matko Moja, Królowo Polski, Matko Nieustającej Pomocy!!!!
Błagam Cię Matko o pomoc, o to by moje życie się nie załamało po odejściu Karola. Spraw Najświętsza Matuchno, by wszystko ułożyło się dobrze w mym życiu, bym pogodziła się z losem. Błagam Cię Matko, ulżyj mi w cierpieniu, które teraz doświadczam, błagam Cię, bym nie odeszła od zmysłów i proszę jeśli Karol jest faktycznie mi pisany - niech zrozumie jak bardzo mnie krzywdzi i by dojrzał do tego, by żyć jak prawdziwy partner - przede wszystkim wierny - by mnie już nie ranił. Matko, jeśli jednak Karol naprawdę odejdzie - błagam Cię bym nie cierpiała już więcej. Nie chcę przeżywać tego jeszcze raz. Błagam Cię Moja Matuchno o pomoc - nie opuszczaj mnie proszę, o wstawiennictwo u Boga. Cały też czas czekam na uzdrowienie. Błagam Cię wysłuchaj mych próśb, które pozostawiłam na kartce przy figurce w Licheniu.
Matuchno pomocy!!!
W. - 2 maja 2008
O wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, mądrość i odwagę dla Andrzeja w wiernym wypełnianiu woli Bożej.
M. - 1 maja 2008
Proszę o modlitwę w intencji człowieka, który utracił swoją ścieżkę życia, aby Maryja wyprosiła dla niego łaski: prawdziwej wiary w Boga i miłości do drugiej osoby, której do końca nie poznał. Niech ta modlitwa przerwie więzy zła i wskaże prawidłową drogę,którą ma iść... a ja wyjdę mu na spotkanie i będę kroczyć razem z nim.
Maryjo, Matko pięknej Miłości - módl się za nami.
Dorota - 2 maja 2008
Matko Boża, pobłogosław ten miesiąc maj, spraw by obfitował w radość i boże łaski.
Urszula - 30 kwietnia 2008
Proszę o modlitwę za Agnieszkę i Pawła, aby ponownie mogli się spotykać i zacząć wszystko od nowa. O odbudowanie wzajemnej relacji, wzajemne ubogacanie się w dobrym, przemianę serc i kroczenie razem drogą do Jezusa.
Dziękuję za modlitwy.
Urszula - 30 kwietnia 2008
Proszę o modlitwę w intencji Ryszarda, który jest 2 lata przed emeryturą, pracuje w szkole i Dyrektor chce go zwolnić. Ma na utrzymaniu niepracującą żonę i córkę na studiach.
Dziękuję za modlitwę.
W. - 30 kwietnia 2008
Matko najświętsza, proszę Cię wymódl łaskę uzdrowienia dla mojej kochanej żony Liliany. Tak bardzo cierpi z powodu ostrej niewydolności nerek.
Sławek. - 30 kwietnia 2008
Matko Boża, proszę Cię o nieustanną opiekę nad moją rodziną. Czuwaj, abyśmy podążali drogą zbawienia, strzeż i broń od nieprzyjaciół i innych złych wydarzeń. Wspomagaj i przemnieniaj nas na Twoje dzieci. Powierzam Tobie także wszystkie nasze problemy, sprawy, lęki, dobro i zło, które jest w nas. I proszę Cię, Maryjo, wyzwalaj nas ze zła i pomagaj mnożyć dobro.
Matko, prosi Cię Sławek z rodzną i za rodzinę.
Amen.
Hala - 28 kwietnia 2008
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski. Proszę daj mi siły w zwalczaniu mojej choroby. Miej w opiece moją całą rodzinę, przyjaciół.
Twoja czcicielka.
Rodzice - 28 kwietnia 2008
Panienko Jasnogórska, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna. Aby Bóg Wszechmogący, który powołał go w tak młodym wieku, pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam, Panienko, daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku, bólu i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą; lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez. Bądź z nami każdego dnia, otocz nas matczyną opieką i nie opuszczaj nas.
B-A - 28 kwietnia 2008
Matko Nieustającej Pomocy, dziękuję za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu; w pracy, aby miała mniej stresów; aby spotkała na swojej drodze dobrego człowieka, u boku którego mogła być szczęśliwa; o zdrowie i szczęśliwą podróż, w którą się wybiera w maju. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, miłości i wytrwałości. Nie opuszczaj nas Mateczko, otocz nas swoją opieką i bądź z nami każdego dnia.
L. - 27 kwietnia 2008
Proszę gorąco o modlitwę w moich intencjach, które ofiarowałam Kochanej Matce. Proszę o łaskę pracy, o przedłużenie mi umowy na okres próbny. Proszę również o łaskę miłości i małżeństwa. Błogosław mi Matko.
Bartek - 26 kwietnia 2008
W czwartek znaleziono w Wiśle ciało zaginionej dwa miesiące temu Zofii Gajdy - cioci Kasi. Prosimy o modlitwę za jej duszę i za jej bliskich.
Dorota - 25 kwietnia 2008
Matko Boża, zakończ szczęśliwie ten miesiąc i spraw, by miesiąc maj obfitował w moim życiu w radość, zdrowie i boże łaski.
J. - 23 kwietnia 2008
Matko Nieustającej Pomocy, proszę Ciebie o pomoc w tych trudnych chwilach, które teraz przeżywam. Proszę ulżyj mi w cierpieniu i wskaż dalszą drogę, gdyż nie wiem, co robić. Czuję się zagubiona, gdyż człowiek, którego darzyłam uczuciem, skrzywdził mnie i upokorzył. Czuję wściekłość, a jednocześnie nadal darzę uczuciem. Wskaż mi Panienko właściwą drogę. Modlę się także o Pawła, który tak ze mnie zadrwił i zranił, pewnie teraz czuje ból i cierpi. Ulżyj Mu Panienko Nieustającej Pomocy w tym cierpieniu, bo i mnie boli to, że On cierpi. Czy można Panienko uleczyć tę miłość? Pokieruj naszymi decyzjami, abyśmy w trudnym momencie spotkania podjęli najlepszą...
Niech Twoja wola się stanie...
B. - 23 kwietnia 2008
Kochana Matko. Proszę Cię o zdrowie dla mojej Mamusi...
Jolanta - 22 kwietnia 2008
Błagam o modlitwy w intencji pogodzenia się ze śmiercią wszystkich, których kochałam. Nie potrafię żyć, gdy serce rozdarte na strzępy tak bardzo krwawi. Zostałam samiuteńka na świecie, nie mam ochoty dalej żyć, bo nie mam dla kogo i po co. Moje życie straciło sens !!!
Proszę o pomyślne rozwiązanie moich problemów i o maleńki promyczek szczęścia w życiu, bo nigdy dla mnie nie świeciło słonko. Tak bardzo ciężko mi, moje życie to istna gehenna, nie daję rady, ratunku !!!
Rodzice - 22 kwietnia 2008
Panienko Nieustajacej POmocy, prosimy Cię gorąco, o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam Panienko daj dużo wiary, wytrwałości i siły w tych trudnych chwilach pełnych bólu, smutku i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą; lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas Panienko, otocz nas matczyną opieką i bądź z nami każdego dnia.
B-A - 22 kwietnia 2008
Panienko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Błogosław mojej córce w pracy i życiu osobistym, aby spotkała na swojej drodze dobrego człowieka u boku którego mogła być szczęśliwa; o zdrowie dla niej i mniej stresów związanych z jej pracy. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, wytrwałości i miłości. Bądź z nami każdego dnia, otocz nas matczyną opieką i nie opuszczaj nas.
Dorota - 21 kwietnia 2008
Matko Boża, pobłogosław ten nadchodzący miesiąc maj, by obfitował w bożą radość i łaski.
M. - 21 kwietnia 2008
Boże, Ojcze niebieski, który kierujesz losami każdego człowieka, pokieruj i moim życiem tak, bym znalazła dobrego męża, z którym mogłabym godnie spełniać zadania, dla których małżeństwo ustanowiłeś. Utwierdź duszę mą w cnocie, bym nie szukała męża na śliskich drogach światowych, ale bym wyprosiła go sobie w szczerej modlitwie i zasłużyła na niego przez życie uczciwe i czyste. Polecam Ci wszystkich samotnych.
Rodzina K. - 19 kwietnia 2008
Panie i Boże nasz, Królu nieba i ziemi,
Ty powierzyłeś kapłanom Najświętszy Sakrament
I skarb swojego Stworzenia
Oddając w ich ręce Władzę nad samym sobą.
Ześlij Twojemu ludowi świętych kapłanów,
Aby mu byli podporą w trudnościach,
Braćmi w potrzebach,
Aby Ciebie słowem, czynem, miłością
Wprowadzali w serca ludzkie
I trudy codziennego życia.
Księdzu Proboszczowi, który od nas odchodzi,
pomóż i pobłogosław na nowej wędrówce
ku Twej chwale Panie.
Elżbieta - 16 kwietnia 2008
Maryjo Ukochana, pomóż mi zrozumieć mojego męża i pomóż jemu zrozumieć mnie. Proszę Cię pomóż Nam się odnaleźć dopóki nie jest jeszcze za późno...
Iwona - 16 kwietnia 2008
Ukochana Matko Nieustającej Pomocy, Zgięta w pół, zalękniona z bólu... proszę o modlitwę. Aby Pan Jezus pokazał mi Drogę, jak mam dalej żyć. Aby dał mi Życie. Aby obdarował mnie tym, czego potrzebuje moje serce.
Rodzice - 15 kwietnia 2008
Panienko Jasnogórska, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego kochanego syna. Aby Bóg Wszechmogący, który powołał go w tak młodym wieku, pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam Panienko daj dużo wiary, siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Otocz nas swoją opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
B-A - 15 kwietnia 2008
Mateczko Nieustającej Pomocy, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w pracy i życiu, aby była zdrowa i szczęśliwa; dobrze wykonywała swoją pracę i miała mniej stresów z nią związanych; aby dobrze ułożyło jej się w życiu osobistym. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie; o łaskę wiary, wytrwałości i miłości. Otocz nas matczyną opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Zofia - 15 kwietnia 2008
Panienko Nieustającej Pomocy, opiekuj się moimi rodzicami Alicją Wilmanowicz i Kazimierzem Wilmanowiczem.
N. - 15 kwietnia 2008
Bardzo proszę o pomyślny przebieg moich spraw spadkowych i uwolnienie na zawsze od rodziny zmarłego Męża. Nie daję rady dźwigać te wszystkie krzyże, które Bóg mi włożył na ramiona. Błagam o ratunek. Czuję się jak Hiob, któremu Bóg zabrał wszystko. Zabrał wszystkich, których kochałam, teraz każe dzielić się majątkiem z obcymi mi ludźmi, którzy ranili mnie przez całe życie.
J. - 14 kwietnia 2008
Dziękuję za wszystkie dary i łaski, które otrzymałem przez całe życie: zdrowie, ukończone studia, dobrą pracę, małżeństwo, córeczkę, szczęśliwy powrót do zdrowia mojej mamy po operacji. Dziękuję Ci Panie za każdy dzień, dziękuję za to, że otworzyłeś mi oczy na to co najważniejsze. Bardzo błądziłem i grzeszyłem, swoje życie oparłem na kłamstwie, kombinowaniu, rozpuście, przez co cierpiała i cierpi teraz cała moja rodzina: mama, żona, córeczka, siostra, wszyscy cierpią. Wiele razy próbowałeś wyrwać mnie z tego grzechu, ale ja nie słuchałem tylko brnąłem w zaparte, myślałem, że jestem wielki i wszystko mogę, byłem taki pyszny i pewny siebie. Byłem tak bardzo daleko od Ciebie Panie - żałuję i wstyd mi wszystkich moich złości, grzechów, bólu, który zadałem Tobie Panie i wszystkim ludziom. Proszę Cię wybacz mi, odpuść mi moje winy, przebacz mi moje bardzo grzeszne życie. Tak bardzo pragnę żyć zgodnie z Twoimi przykazaniami, z Twoją wolą Panie. Przytul mnie mocno i nie pozwól odchodzić od Ciebie. Wskaż mi drogę bo jeszcze tak bardzo błądzę i grzeszę, pomóż mi naprawić nasze rodzinne życie, naprawić wszystkie błędy i kłamstwa, odzyskać zaufanie, odzyskać to, co straciłem. Błagam zlituj sie nade mną, zlituj się nad nami Boże.
Moja Żona i mama są tak daleko od siebie, a wszystko przeze mnie, błagam Cię pojednaj je, zbliż je do siebie, wlej w nie miłość wzajemną i dobroć, zaufanie, pomoc, troskę. Otwórz im oczy i serca, złagódź gniew i porywczość mojej żony, wlej w nią miłość i upodobanie do miejsca, które jest mi tak bliskie. Proszę Cie pomóż mi Je pojednać i zblizyć do siebie.
Przez swoją pewność siebie, głupotę i pychę straciłem dorobek życia mojej mamy, swój i żony. Boże Miłosierny zlituj się nade mną i pozwól odzyskać tyle lat ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Otocz opieką nasze życie, chowaj nas w zdrowiu i miłości. Błogosław każdy nasz krok, abyśmy wszystko czynili na Twoją chwałę. Pobłogosław nas Panie.
Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łask, o które proszę, pomóż mi usunąć te przeszkody.
Przeszłość naszą, o Panie, polecam Twemu Miłosierdziu. Teraźniejszość naszą polecam Twojej Miłości. A naszą przyszłość oddaję w ręce Twojej Opatrzności.
Zlituj się nad nami Boże.
H. - 14 kwietnia 2008
Matuchno, dziękuję za otrzymane łaski, proszę o skuteczną diagnozę lekarza o chorobie, która mi ostatnio doskwiera, abym nareszcie mogła normalnie funkcjonować. Zdrowie dla całej rodziny.
Twoja czcicielka.
W. - 13 kwietnia 2008
Bardzo proszę o modlitwę: o wyzdrowienie i Boże błogosławieństwo dla 9-letniej Kamilki.
Dorota - 12 kwietnia 2008
Matko Boża, Tobie zawierzam moją pracę, pozwól mi poczuć się w niej dobrze, zabierz ode mnie nerwicę i lęk, który towarzyszy mi każdego dnia.
L. - 8 kwietnia 2008
Kochana Matko, dziękuję serdecznie za otrzymane łaski. Proszę o dalszą opiekę i Twe wstawiennictwo. Dziękuję za otrzymaną pracę - proszę o to, bym dobrze i sumiennie wykonywała swoje obowiązki oraz żeby przedłużono mi umowę o pracę. Proszę również o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny.
Bóg zapłać.
I. - 9 kwietnia 2008
Bardzo Ukochana Matko, proszę Cię o zdrowie dla mojej Mamusi i aby tak często się nie smuciła, a także o zdrowie dla całej rodziny...
Bogusława - 8 kwietnia 2008
Gorąco proszę o modlitwę dla Agnieszki o wyzdrowienie, spokój ducha i pomyślność na dalsze lata życia, błogosławieństwo w pracy i życiu osobistym oraz większą wiarę w siebie. Proszę też o modlitwę w intencji Dagmary, o pomyślne zdanie tegorocznej matury, dostanie się na studia, zdrowie, życiową mądrość w podejmowaniu decyzji i odnalezienie szczęścia na dalsze lata życia.
B. - 8 kwietnia 2008
Proszę o modlitwę o zdrowie dla całej mojej rodziny, o dobrą pracę, o pomyślność dla córki, by zdała dobrze egzamin gimnazjalny, uwierzyła w siebie i dokonała dobrych wyborów.
Matko Przenajświętsza bądź z nami codziennie.
Dorota - 8 kwietnia 2008
Matko, Tobie w opiekę oddaję moją mamę i proszę o zdrowie dla niej.
Rodzice - 8 kwietnia 2008
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wieczego dla naszego synka. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle, pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam Matuchno daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tym smutku, cierpieniu i tęsknocie za nim. Matuchno jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez. Otocz nas matczyną opieką; badź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
B-A - 8 kwietnia 2008
Matko Przenajświętsza, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Błogosław mojej córce w życiu i pracy, aby była zdrowa, szczęśliwa i zdała pomyślnie egzamin w czwartek; by dobrze wykonywała swoją pracę i miała coraz mniej stresów z nią związanych; aby dobrze ułożyło się jej w życiu osobistym. Proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża; o łaskę wiary, miłości i wytrałości. Mateczko kochana, otocz nas matczyną opieką, badź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Anna - 7 kwietnia 2008
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, uzdrowienie relacji, o wsparcie siłą i światłem, uwolnienie od pokus i słabości, uchronienie przed błędami; proszę o łaskę miłości, dar dobrej rady i mądrości, nadzieję na lepsze jutro.
Bóg zapłać.
M. - 7 kwietnia 2008
Bardzo proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego dla Karola na jutrzejszym teście kompetencyjnym i dobre wyniki w szkole.
Bóg zapłać.
H. - 5 kwietnia 2008
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane łaski, które codziennie od Ciebie otrzymuję. Proszę o opiekę nad moją rodziną, o zdrowie dla córek, które jest im bardzo potrzebne.
Twoja czcicielka.
Elżbieta - 4 kwietnia 2008
Panienko ukochana dzięki za Twe dary i łaski. Proszę z całego serca, abyś miała w swojej opiece moje dzieciaczki Mateuszka i Martynkę i mojego ukochanego męża Marcinka. Abyś strzegła naszego małego stadka i pozwoliła nam chwalić imię Pana do końca naszych dni.
Monika - 3 kwietnia 2008
Mateńko Nasza Nieustającej Pomocy oddaję w Twe opiekuńcze dłonie naszego malutkiego Antosia z błaganiem o wstawiennictwo za nim. Mateńko. Wyproś Mu tak bardzo potrzebną łaskę zdrowia, dobrego rozwoju i sił, a Jego Rodziców wspieraj matczyną opieką, aby nie brakło im wiary, nadziei i miłości.
Rodzice - 2 kwietnia 2008
Mateczko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Aby Bóg Wszechmogacy,który powołał go w tak młodym wieku dał mu szczęście wiekuiste w niebie. Nam Mateczko daj dużo wiary, wytrwałości i siły w tych trudnych chwilach pełnych cierpienia i smutku. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Bądź z nami Mateczko każdego dnia i nie opuszczaj nas.
B-A - 2 kwietnia 2008
Panienko Jasnogórska, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Otocz opieka moją córkę, błogosław jej w pracy i życiu osobistym, aby dobrze ułożyło jej się w życiu, była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Bądź z nami każdego dnia, otocz nas matczyną opieką i nie opuszczaj nas.
E. - 1 kwietnia 2008
Matko Przenajświętsza. Dziękuję za wszystkie dary, którymi łaskawie obdarzyłaś mnie i bliskie mi osoby. Proszę o łaskę dla mojej kochanej siostry, aby wreszcie ułożyła sobie życie, dla mojej Haliny i Iwonki, aby znalazły wreszcie to czego szukają.
M. - 31 marca 2008
Maryjo Królowo Polski. Proszę o łaski i wstawiennictwo dla całej mojej rodziny, zwłaszcza siostry, aby odnalazła właściwą drogę w życiu i odnalazła spokój, którego tak jej brakuje. Pozwól jej wprowadzić ład i harmonię w jej zycie.
R. - 29 marca 2008
Mateńko proszę dalej wspieraj i umacniaj naszą z Andrzejem relację. Abyśmy byli dla siebie wzajemnie wsparciem. O pełen wzajemnej miłości i ufności związek między nami proszę Cię Pani.
M. - 29 marca 2008
Proszę o modlitwę za Michała, który trwa w poczuciu bezsensu życia, miota się pomiędzy życiem a śmiercią. Błagam o łaskę uzdrowienia jego duszy, uwolnienie z nałogu alkoholizmu i uzdrowienie jego seksualności. Proszę o łaskę nawrócenia dla niego, aby Pan napełnił jego życie pokojem i pomógł mu wyjść z ciemności. Proszę o łaskę dobrej miłości, aby uczucie spokoju i bezpieczeństwa wreszcie zagościło w jego sercu, aby wszelkie niepokoje i zadry z przeszłości zostały uleczone, któż jak Bóg.
G-A - 29 marca 2008
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, łaskę miłości, uzdrowienie relacji, podpowiedzi, znaki, które pozwolą trwać w oczekiwaniu i nie rezygnować..., pomoc i wsparcie w rozwiązaniu trudnych spraw sądowych. Proszę o dar rady i mądrości...
Dziękuję.
Ewelina i Piotrek - 29 marca 2008
Maryjo, proszę Cię o rozwiązanie wszystkich naszych problemów, abyśmy mogli zacząć wszystko od nowa. Proszę o łaskę żywej wiary, której nam teraz brakuje.
Dorota - 28 marca 2008
Matko Pięknej Miłości, wspieraj mnie w Duchowej Adopcji, której się podjęłam, ocal to dziecko a mnie wspomóż w tej pewnej sprawie, która skłoniła mnie do modlitwy za to dziecko i jego rodziców. Spraw by modlitwy zostały wysłuchane.
Krystyna - 26 marca 2008
Witam,
bardzo serdecznie proszę o modlitwę w intencji miłości, nawrócenia i dobrej spowiedzi,
dziekuję i pozdrawiam
Agnieszka - 25 marca 2008
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej i Szymona o potrzebne dla nas łaski i o uzdrowienie naszego związku.
Rodzice - 25 marca 2008
Panienko Jasnogórska, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego synka. Aby Bóg Wszechmogący, który powołał go tak nagle, dał mu szczęście wiekuiste w niebie. Nam rodzicom daj, Panienko, dużo wiary, siły i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku i cierpienia. Ty jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas Panienko, bądź znami każdego dnia.
B-A - 25 marca 2008
Matuchno Kochana, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla naszej rodziny. Otocz opieką i błogosław mojej córce w pracy i życiu osobistym, aby była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Otocz nas matczyną opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Dorota - 23 marca 2008
Matko, Tobie zawierzam sprawę, w której modlę się do św. Katarzyny Szwedzkiej, spraw, by moja modlitwa została wysłuchana przez Boga.
MK - 23 marca 2008
Proszę o modlitwę za kl. Kamila o rozeznanie powołania i wytrwanie na obranej drodze życia.
Marek - 18 marca 2008
Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia się i powrotu do rodzinnego domu zaginionego 3 marca 2008 roku w Toruniu 26-cio letniego Tomasza Fiedziuszko - syna, brata i przyjaciela.
Bóg zapłać!
M. - 19 marca 2008
Najukochańsza Matko Boska, dziękuję Ci za wszystko, co do tej pory otrzymałam, dziękuję ci za pomoc, którą mi zesłałaś z nieba w osobie Karola. Spraw matuchno kochana, by to szczęście trwało wiecznie, by Karol był faktycznie tą osobą prawdziwą, kochającą, dbającą o moje i Emilki dobro. Proszę Cię także o wstawiennictwo do Boga o moje uzdrowienie - fizyczne i psychiczne - matuchno najmiłosierniejsza potrzebuję pomocy. Błagam Cię Matko o wsparcie, o pomoc, chcę wyjść z tej choroby, chcę mieć zdrowy, prosty kręgosłup. Proszę, niech ktoś stanie na mej drodze życiowej i pomoże mi z tym. Błagam Cię też Matko bym wyszła z choroby psychicznej. Proszę Cię także o to, bym w końcu mogła Emi dać ciepło prawdziwej rodziny, by Emi zaakceptowała Karola, by Karol pokochał ją jak swoją córkę, bym rozsądnie postępowała, czuwaj Matko najmilsza, bym nie zapominała o nauce, bym miała cierpliwość i siły do czytania i przygotowywania materiałów do magisterki. Błagam cię także o opiekę nad Mariuszem i o to by od niego odszedł szatan, by stało się w jego życiu coś, by w końcu się nawrócił i docenił życie.
Amen.
Elżbieta - 18 marca 2008
Dobra Panienko przenajświętsza!
Dziękuję za wszystkie dary i proszę po raz kolejny o pomoc. Proszę o zdrowie i siły dla mojej koleżanki p. Halinki. Proszę o pomoc w rozwiązaniu jej problemów.
Rodzice - 18 marca 2008
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go w tak młodym wieku, da mu szczęście wiekuiste w niebie. Nam Matuchno daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych trudnych chwilach pełnych smutku i cierpienia. Matuchno jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Utul nasze serca przepełnione bólem i tęsknotą za nim. Bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
B-A - 18 marca 2008
Panienko Kochana dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę gorąco o dalsze błogosławieństwo dla mojej rodziny. Błogosław mojej córce, aby w przyszłości była dobrą matką i żoną. Aby dobrze wykonywała swoją pracę, była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Panienko kochana, otocz nas matczyną opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
D. - 16 marca 2008
Matko Boża proszę zakończ tę przykrą sprawę z moim ojcem i jego matką, błagam, nie pozwól by niszczyli nasze życie w taki sposób. Matko zakończ tę okrutną niesprawiedliwość, bo tylko Ty możesz to wszystko zakończyć sprawiedliwie.
Czcicielka.
D. - 16 marca 2008
Serdecznie proszę o modlitwę wstawienniczą o powrót do zdrowia dla mnie i mojego męża oraz o uwolnienie od nałogów dla Jacka i Tomka.
Bóg zapłać.
H. - 16 marca 2008
Matuchno Kochana, dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną, za pomyślną diagnozę lekarzy nad stanem mojego zdrowia. Za moje córki, aby kierowały się mądrością. Matuchno oświeć mojego brata, który wpadł w nałóg alkoholowy i nie pozwala sobie pomóc.
Dziękuję. Twoja Czcicielka.
Grażyna - 16 marca 2008
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji naszego przeżywającego kryzys małżeństwa, o uratowanie przed końcem do jakiego zdaje się zmierzać, o łaskę miłości, uzdrowienie relacji, chęć naprawy i powrotu, o mądrość i dobrą radę.
Proszę i dziękuję.
Aneta i Paweł - 15 marca 2008
Serdecznie proszę o modlitwę w intencji potomstwa, którego tak bardzo pragniemy.
Boże daj nam łaskę zostania rodzicami.
A. - 14 marca 2008
Za Iwonę - o uzdrowienie z depresji i powrót sił do opieki nad małym dzieckiem...
Bóg zapłać...
N. - 13 marca 2008
Serdecznie proszę o modlitwę wstawienniczą o powrót do zdrowia dla mnie i mojego męża oraz o uwolnienie od nałogów dla Jacka i Tomka.
Bóg zapłać.
Elżbieta - 12 marca 2008
Kochana panienko przenajświętsza!
Dziękuję ci za wszystkie dary, które otrzymałam ja i moi bliscy. Proszę cię o zdrowie i bezpieczeństwo dla mnie i moich ukochanych dzieci, męża, rodziców, rodzeństwa i dla całej naszej rodziny.
Proszę też, aby moja siostra uporała się wreszcie ze swoimi problemami.
H. - 11 marca 2008
Bardzo proszę o modlitwę o wyjście z depresji.
Rodzice - 10 marca 2008
Panienko Jasnogorska prosimy Cię gorąco uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Aby Bóg Wszechmogacy, który powołał go tak nagle, dał mu wiekuiste szczęście w niebie. Nam Panienko daj dużo siły, wytrwałości i wiary w tych trudnych chwilach pełnych smutku i cierpienia. Utul nasze serca pełne bólu i tęsknoty za nim. Panienko jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
B-A - 10 marca 2008
Matuchno Kochana, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej córki, aby była zdrowa i zdała pomyśnie egzamin w tym tygodniu. Aby dobrze wykonywała swoją pracę i miała coraz mniej stresów z nią zwiazanych. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Kochana Matuchno, otocz nas matczyną opieką, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
M. - 9 marca 2008
Maryjo Królowo Polski, proszę o łaski i wstawiennictwo dla całej mojej rodziny, zwłaszcza siostry, aby odnalazła właściwą drogę w życiu i odnalazła spokój, którego tak jej brakuje oraz dla moich rodziców którzy włożyli duży trud w wychowanie swoich dzieci, a teraz bardzo cierpią z powodu ich problemów.
K. - 9 marca 2008
Matko Święta pragnę prosić Cię o zdrowie dla Moich Rodziców, siostry oraz moje, a w szczególności o zdrowie Mojej Mamy i o cierpliwość dla Niej.
H. - 8 marca 2008
Bardzo proszę o modlitwę o wyjście z depresji.
Edward - 8 marca 2008
Matko Najświętsza, Matko Nieustającej Pomocy, Tobie powierzam moją żonę Elżunię, która ma mieć pilną operację trzustki. Proszę o udaną operację i szybki powrót do zdrowia. Ufny w Twoje wstawiennictwo, już dzisiaj dziękuję za udaną operację i jej szybki powrót do zdrowia.
Matko Nieustającej Pomocy módl się za nami.
Dorota - 7 marca 2008
Matko Boża Tobie zawierzam pewne sprawy, w których odprawiam nowennę ku czci św. Józefa. Proszę poprzyj przed tronem Boga Jego modlitwę, aby moje prośby zostały wysłuchane.
Zatroskana mama - 6 marca 2008
Bardzo proszę o modliwę w intencji dk. Pawła. Proszę o zdrowie, wytrwanie w powołaniu, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w czasie praktyk przygotowujących do święceń prezbiteratu. Niech w radości i szczęściu oczekuje na święcenia.
Matce Pięknej Miłości zawierzam wszystkie problemy całej rodziny.
H. - 6 marca 2008
Matuchno dziękuję za otrzymane łaski w szczęśliwym przebiegu operacji córki, która się wczoraj odbyła i oby jak najszybciej wróciła do zdrowia. Proszę o wstawiennictwo do Syna Twego, abym przestała się zamartwiać nad stanem swojego zdrowia. Ty wiesz najlepiej, co teraz mnie trapi.
Twoja czcicielka.
H. - 4 marca 2008
Matuchno Kochana, miej w opiece moją córkę, która w tym tygodniu przejdzie operację w klinice, o pmyślny jej przebieg, o światło ducha i zdrowie dla lekarzy, którzy będą ją operować. Dziękuję za otrzymane łaski.
Twoja czcicielka.
B-A - 4 marca 2008
Mateczko Kochana, dziekuję Ci za otrzymane łaski i proszę o dalsze błogosławieństwo dla mojej córki, aby w przyszłości była zdrową, szczęśliwą matką i żoną. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Kochana Mateczko, bądź z nami każdego dnia, otocz nas matczyną opieką i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 4 marca 2008
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię gorąco, uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Niech Bóg Wszechmogący, który powołał go w tak młodym wieku, da mu szczęście wiekuiste w niebie. Nam rodzicom daj dużo wiary, wytrwałości i siły w tych trudnych dla nas chwilach pełnych smutku i cierpienia. Matuchno jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran, badź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
G. - 4 marca 2008
Dziękuje Ci Panie za obecność w moim życiu tak bardzo ostatnio krzepiącą i namacalną. Pragnę też prosić Cię dziś Boże o to byśmy (Robert i ja) umieli podjąć właściwą decyzję, zgodną z Twoją wolą w tym niezwykle trudnym dla nas czasie.
Małgorzata - 3 marca 2008
O Matko Nieustającej Pomocy, błagam Cię, wstaw się u Boga za moją chorą na raka wątroby mamę. Opiekunko i orędowniczko nasza ocal ją za przyczyną Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę bezsilna, ale pełna wiary i ufności.
M. - 2 marca 2008
Mateńko kochana, dziękuję za wszystkie łaski jakimi mnie obdarzasz i proszę o następne a szczególnie o łaskę pracy, której bardzo potrzebuję. Otocz mnie i mojego synka matczyną opieką.
D. - 2 marca 2008
Najukochańsza Matko Nieustającej pomocy, błagam Cię, spraw, aby chłopak, który mnie zostawił zechciał do mnie wrócić, aby dał nam jeszcze jedną szansę, aby pozwolił bym go kochała i przy nim trwała. Z całego serca Matko Jasnogórska błagam Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie. Ufam Ci, Kocham Cię i wierzę gorąco, że mi pomożesz.
Bardzo proszę o modlitwę.
Wiesław - 2 marca 2008
Proszę o modlitwę o poprawę wady głównej i dobre wypełnianie swojego przeznaczenia.
Dorota - 29 lutego 2008
Matko Boża, pobłogosław pewne moje przedsięwzięcie, spraw by moje kontakty z klientami przebiegały pomyślnie. Wspieraj mnie w pewnej sprawie, którą noszę w sercu, proszę pokaż, że jest jeszcze nadzieja.
Piotrek - 28 lutego 2008
Mam ogromną prośbę o modlitwę za moją wspólnotę, w której jestem (Oaza - Warszawa - Święty Tomasz ap.). Proszę o modlitwę w intecji wszystkich członków wspólnoty, o Ducha Bożego dla nich oraz o Ducha modlitwy, abyśmy umieli się za siebie modlić wzajemnie.
Z góry przesyłam serdeczne Bóg zapłać!
Paweł z Bełchatowa - 28 lutego 2008
Pani Jasnogórska, proszę Cię o łaskę odwrócenia łysienia androgenowego, którym zostałem naznaczony w tak młodym wieku. Najświętsza Maryjo Panno, Ty widzisz jak ja cierpię psychicznie z tego powodu. Wyjednaj mi tę łaskę u swojego syna.
Matko Częstochowska, módl się za mną!
J. - 28 lutego 2008
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki, aby dobry Bóg pocieszył ją w smutku, którego doznała od ukochanego chłopca. Proszę Maryję, aby uprosiła u Boga łaskę postawienia na jej drodze dobrego i wiernego przyjaciela.
G. - 27 lutego 2008
Panienko Jasnogórska bardzo dziękujemy za opiekę nad Benedyktą. Prosimy niech Duch Święty nadal nad nią czuwa, a Ty Najdroższa Mateńko prowadź ją dalej drogą do zdrowia.
Bóg zapłać.
Marcin - 26 lutego 2008
Proszę o modlitwę w intencji Wioletty o siły, dar przebaczenia i nadziei na dalsze życie.
H. - 26 lutego 2008
Najukochańsza Matko dziękuję Ci za otrzymane łaski, ale również proszę o szczęśliwy przebieg operacji mojej córki, która odbędzie się na następny tydzień, aby jej pobyt w klinice był krótki.
Twoja czcicielka.
Rodzice - 25 lutego 2008
Panienko Jasnogórska prosimy Cię gorąco uproś u Twojego jedynego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Aby Bóg Wszechmogący, który powołał go do siebie, dał mu wiekuiste szczęście w niebie. Nam rodzicom daj dużo siły, wiary i wytrwałości w tych chwilach pełnych smutku i cierpienia. Utul nasze serca przepełnione bólem i tęsknotą za nim. Panienko jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
B-A - 25 lutego 2008
Kochana Mateczko dziękuję Ci za otrzymane łaski. Proszę Cię goraco opiekuj się moją rodziną, błogosław mojej córce w życiu i w pracy, aby była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
E. - 25 lutego 2008
Błagam Cię NAJDROŻSZA MATKO BOŻA o łaskę uzdrowienia oraz o łaskę macierzyństwa dla mnie, której tak bardzo pragnę. Proszę Cię również Matko Nieustającej Pomocy o zdrowie dla mojego męża oraz całej rodziny. Błagam Cię również o to, aby badanie, które wkrótce będę robiła wyszło dobrze.
A. - 24 lutego 2008
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o szybki powrót naszego dziecka do domu, o szczęśliwe zakończenie się doświadczeń, które dotknęły naszą rodzinę, o łaskę przebaczenia dla wszystkich, którzy przyczynili się do skrzywdzenia naszej rodziny, o nadzieję i wiarę, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
S. - 24 lutego 2008
Często czujemy się zbyt słabi, abyśmy mogli samotnie stawić czoła problemom, które nas spotykają. Dlatego proszę o potrzebne łaski dla mojej córki Agnieszki i jej rodziny, aby odzyskali swoje ciężko zarobione pieniądze. Niech Duch Święty ich nie opuszcza, a Ty Mateńko wraz ze swoim Synem prowadź ich do szybkiego i szczęśliwego rozwiązania ważnej dla nich sprawy.
Zmiłuj się Panie, bo jesteśmy grzeszni!.
S. - 24 lutego 2008
Nasza Kochana Mateńko, mam nadzieję w miłosiedziu Pana prosząc o potrzebne łaski dla Krystyny i Janusza oraz ich dzieci w trudnych dla nich chwilach. Niech Duch Święty ich nie opuszcza, a Ty Mateńko wraz ze swoim Synem prowadź ich do szybkiego i szczęśliwego rozwiązania ważnej dla nich sprawy.
Zmiłuj się Panie, bo jesteśmy grzeszni!.
D. - 23 lutego 2008
Matko Boża, Tobie zawierzam pewną intencję, w której odprawiam triduum ku czci św. Rity, proszę wspomóż tą świętą, aby moja modlitwa poruszyła Boże Serce.
Dziękuję za łaski, które otrzymałam.
Wacek - 22 lutego 2008
Proszę o wyleczenie ciężkiego przeziębienia i o osoby w czasie tej dolegliwości. I za to, abym wypełniał przenaczenie dane mi od Boga.
M. - 20 lutego 2008
Chryste, dziś oddałem krew do analizy, na oba typy żółtaczki, wierzę, że dajesz mi tylko kolejną przestrogę i że chcesz bym wrócił do Ciebie! Ja też tego pragnę!
Proszę obdarz mnie radością, pokojem i miłością, w tej niepewności w oczekiwaniu na wyniki.
Abym nie był chory Panie.
Proszę Cię o zdrowie Panie...
Proszę Was wszystkich o modlitwę.
Bartek Banasik - 19 lutego 2008
W piątek po południu, ok. godz. 16.00, najprawdopodobniej w Krakowie, zaginęła ciocia Kasi - Zofia Gajda (lat ok. 48). Do tej pory nie ma żadnej wiadomości gdzie jest i w jakim jest stanie. Przeszukano szpitale, kostnice - nigdzie żadnej wiadomości o niej.
Błagamy o gorliwą modlitwę - indywidualną i wspólnotową w tej intencji. By się odnalazła cała i zdrowa, i o siły dla jej rodziny.
Basia - 19 lutego 2008
Panienko Jasnogórska proszę Cię gorąco o opiekę nad moją rodziną. Błogosław mojej córce w życiu i pracy. Daj jej dużo zdrowia i szczęścia, aby w przyszłości dobrze ułożyło się jej w życiu. Była szczęśliwą matką i żoną. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie.
Panienko nie opuszczaj nas, bądź z nami każdego dnia.
Rodzice - 19 lutego 2008
Panienko Nieustającej Pomocy prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego synka. Niech Bóg Wszechmogacy, który powołał go w tak młodym wieku pozwoli mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom, daj Panienko dużo siły, wiary i wytrwałości w tym ogromnym smutku i bólu. Panienko jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran, ukojeniem łez. Otocz nas opieką w tych trudnych chwilach, utul nasze serca przepełnione smutkiem i tęsknotą za nim.
Bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Małgosia - 19 lutego 2008
Matko Boska Nieustającej pomocy proszę Cię o zdrowie dla Mojego Taty, dla Mamy i całej Rodziny. O zdrowie dla dzieci, o zgodne życie z Mężem i Rodziną. O większą wiarę z mojej strony i siłę modlitwy.
Mariusz z Łodzi - 17 lutego 2008
Witam,
Chciałem prosić Boga o pomyślny wynik badań, które będę miał w środę (20.02). Badania dotyczą obecności wirusa HBS, czyli na żółtaczkę. Mam podwyższone wskaźniki i bardzo się niepokoję.
Prośmy Boga, aby nie dotknęła mnie choroba.
Będę wdzięczny za modlitwę.
V. - 17 lutego 2008
Proszę o modlitwę w intencji całej rodziny o potrzebne łaski: o łaskę świadomego macierzyństwa, o światło i pomoc w nauce, o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.
Dorota - 16 lutego 2008
Matko Boża, proszę o łaskę wymarzonej pracy zgodnej z moimi talentami i wykształceniem, która pozwoli mi na kontynuację dalszej nauki.
Magdalena - 15 lutego 2008
Dziękuję Ci Przenajświętsza Matko za Twoją Cudowną Miłość i wszelkie dobro, które stało się udziałem moim i moich najbliższych. Z całego serca proszę o zdrowie dla mojej najukochańszej Mamusi. Spraw, aby była w pełni sił.
Odkąd moja córeczka skończyła 4 miesiące samodzielnie Ją wychowuję. Teraz ma 3,5 roku i jest wspaniałą dziewczynką. Dziękuję, że moje wcześniejsze modlitwy zostały wysłuchane i w bardzo trudnym czasie nie załamałam się.
Proszę Cię Maryjo opiekuj się moimi wspaniałymi rodzicami, moją córką i moim bratem. Daj mi siłę, abym wychowała córkę zgodnie z zasadami Kościoła Katolickiego. Spraw, abyśmy spotkały człowieka, który pokocha nas szczerą i bezinteresowną miłością. Tobie ufam Maryjo i Tobie powierzam swoje prośby. Strzeż nas od chorób i nieszczęść.
Bóg zapłać za modlitwę.
N. - 15 lutego 2008
Matko Nieustającej Pomocy, weź w opiekę moją całą rodzinę, a przede wszystkim moich synów, żeby nie oddalili sie od Boga, żeby znaleźli sens w życiu, o szczęśliwe ukończenie studiów, dobrą pracę i zdrowie. Opiekuj się nami Mateńko nieustannie.
Dziękuję za dotychczasowe łaski.
Basia - 11 lutego 2008
Matuchno Kochana, proszę Cię gorąco weź pod opiekę moją rodzinę. Błogosław mojej córce w życiu i pracy. Daj jej dużo zdrowia i szczęścia, aby w przyszłości założyła rodzinę i była szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Matuchno Kochana, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 11 lutego 2008
Matuchno Najukochańsza, prosimy Cię goraco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Aby Bóg Wszechmogący, pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj dużo wiary, siły i wytrwałości w cierpieniu i żalu po jego stracie. Utul nasze serca przepełnione bólem i tesknotą za nim. Matuchno Kochana jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran. Nie opuszczaj nas Matuchno, bądź z nami każdego dnia.
Bożena i Albin - 10 lutego 2008
Błagam o modlitwę w intencji o powrót mojego męża do domu, o uzdrowienie z hazardu i oderwanie od kobiety, która pieniędzmi utwierdza go w uzależnieniu i niszczy małżeństwo z 26-letnim stażem. Błagam, niech mój mąż przestanie krzywdzić mnie moralnie i finansowo. Proszę o nieustanną modlitwę, bo zostałam sama w modlitwie, ponieważ rodzina i znajomi nie rozumieją mnie, a nawet nasze córki przez tę sytuację odeszły od kościoła, co też mnie bardzo martwi.
Bóg zapłać. Szczęść Boże.
S. - 10 lutego 2008
Nasza Kochana Mateńko proszę o potrzebne łaski dla mojej córki Agnieszki i jej męża Grzegorza oraz ich dzieci, aby odzyskali swoje ciężko zarobione pieniądze. Niech Duch Święty ich nie opuszcza, a Ty Mateńko wraz ze swoim synem prowadź ich do szczęśliwego rozwiązania sprawy.
Zmiłuj się Panie, bo jesteśmy grzeszni!
S. - 10 lutego 2008
Nasza Kochana Mateńko, proszę o potrzebne łaski dla Krystyny i Janusza oraz ich dzieci w trudnych dla nich chwilach. Niech Duch Święty ich nie opuszcza, a Ty Mateńko wraz ze swoim synem prowadź ich do szybkiego i szczęśliwego rozwiazania ważnej dla nich sprawy.
Zmiłuj się Panie, bo jesteśmy grzeszni!
D. - 10 lutego 2008
Matko Boża, Tobie zawierzam pewną intencję, w której odprawiam nowennę, ku czci św. Walentego. Oby moja nadzieja nie została zawiedziona. Racz Matko Pięknej Miłości poprzeć tę prośbę, przed Tronem Boga.
Agnieszka - 8 lutego 2008
Proszę o modlitwę za duszę mojej ukochanej mamy Janiny Opalskiej.
Jest mi bardzo trudno pogodzić się z jej odejściem.
Bóg zapłać.
Syn - 8 lutego 2008
Matko Boża Nieustającej Pomocy, gorąco proszę, wybłagaj u Boga pomyślny wynik operacji mojego Ojca - aby żył i mógł zobaczyć wnuka, który jest w drodze.
Marta - 7 lutego 2008
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia związku Marty i Michała, o nawrócenie dla Michała i siły dla Marty.
Bóg zapłać!
Anetta - 6 lutego 2008
Szczęść Boże.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia mojej małej córeczki chorej na padaczkę. Matko Boża, błagam, daj szansę mojemu maleństwu na zdrowe dzieciństwo, szczęśliwe i godne życie.
Z całego serca dziękuję za modlitwy.
Z. - 6 lutego 2008
Matko Nieustającej Pomocy, Ty wysłuchujesz modlitwy wszystkich, którzy proszą o pomoc, ja błagam pokornie o cud uzdrowienia dla córeczki Martynki. Matko moja daj siłę, abym mogła przezwyciężyć tę chorobę, obdarz mnie silną wiarą, abym mogła pokorniej modlić się o to, czego tak bardzo potrzebuję, abym była godna otrzymać łaskę, o którą Cię proszę w tej modlitwie.
O łaskawa i LITOŚCIWA Matko usłysz moje błagania i wysłuchaj mnie.
H. - 5 lutego 2008
Matuchno Kochana, ja chcę Ci dzisiaj bardzo podziękować. To Ty rozjaśniłaś umysły ludzi, aby zmienili decyzję w sprawie, która była bardzo krzywdząca dla mnie.
Dziękuję.
Twoja czcicielka.
I. - 5 lutego 2008
Matko Boża proszę Cię spraw, żeby Artek nadal mnie kochał, aby jego odejście było chwilowe i wynikało tylko ze strachu, a nie z braku miłości. Naucz nas kochać się miłośćią piękną i czystą. Spraw, abyśmy umieli dać sobie szcęście. Uzdrów nasze serca i dusze.
Błagam Cię Matko Najukochańsza.
Basia - 4 lutego 2008
Panienko Jasnogórska weź pod opiekę moją rodzinę. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w pracy i w życiu, aby była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Panienko Jasnogórska bądź z nami każdego dnia i nie opuszczj nas.
Rodzice - 4 lutego 2008
Matuchno Nieustającej Pomocy, prosimy Cię goraco, uproś u Twojego jedynego Syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Aby Bóg Wszechmogący, który powołał go w tak młodym wieku, dał mu wiekuiste szczęście w niebie. Daj nam rodzicom dużo wiary, siły i wytrwałości w tych trudnych dla nas chwilach. Utul nasze serca przepełnione bólem, smutkiem i tęsknotą za nim. Matuchno jesteś naszą nadzieją i siłą. Miej nas w swej opiece i nie opuszczaj nas.
S. - 3 lutego 2008
Nasza Kochana Mateńko, nigdy nie zostawiłaś mnie samej w trudnej sytuacji, dlatego też proszę o potrzebne łaski dla Krystyny i Janusza oraz ich dzieci w trudnych dla nich chwilach. Niech Duch Święty ich nie opuszcza, a Ty Mateńko wraz ze swoim Synem prowadź ich do szybkiego i szczęśliwego rozwiązania ważnej dla nich sprawy.
Bogu niech będą dzięki.
S. - 2 lutego 2008
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię z całego serca uzdrów moja mamę z ciężkiej choroby nowotworu. Bardzo Cię o to proszę. Błagam o uzdrowienie mojej mamy Grażynki. Dziękuję Ci za to z całego serca.
Urszula - 2 lutego 2008
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę za Agnieszkę, aby mogła zdać egzaminy z fizyki i informatyki 4 i 5 lutego (pierwszy egzamin z fizyki nie zaliczyła). Aby Duch Święty oświecił jej umysł i pomógł jej to zdać.
Dziekuję za modlitwy.
Anna - 1 lutego 2008
Szczęść Boże.
Zwracam się z wielką prośbą o modlitwę w intencji mojej trudnej sytuacji finansowej, w jakiej się teraz znalazłam. Samotnie wychowuję córeczkę i brakuje mi na czynsz, raty kredytu, opłaty. Jestem załamana, modlę się, ale coraz częściej tracę nadzieję i tylko dziecko powstrzymuje mnie przed samobójstwem, jest mi bardzo ciężko.
Dlatego błagam Wszystkich o modlitwę w intencji rozwiązania mojej trudnej sytuacji finansowej i jak najszybszego zdobycia pieniędzy na spłatę moich długów.
Błagam pomóżcie mi.
D. - 1 lutego 2008
Matko Boża, tak bardzo Cię proszę, pobłogosław moje starania o pracę, aby zakończyły się pomyślnie, nie pozwól się załamywać, ale daj nadzieję na lepsze jutro.
Artur - 31 stycznia 2008
Prośba o modlitwę.
O pomyślne rozwiązanie spraw życiowo-zawodowych.
Szczęść Boże.
H. - 30 stycznia 2008
Bardzo proszę o modlitwę o wyjście z depresji.
Iwona - 30 stycznia 2008
Matko Łaskawa, proszę Cię uproś dla mnie i mojego chłopaka łaskę miłości i szczęścia. Spraw, aby jego miłość wróciła i abyśmy mogli założyć dojrzałą, szanujacą się i kochajacą rodzinę. Ulecz nasze serca i dusze. A jeśli wola Boga jest inna, proszę abyśmy oboje odnaleźli szczęście.
B. - 29 stycznia 2008
Maryjo, proszę błogosław poczynaniom syna Michała. Niech dobry Bóg obdarzy go łaskami Ducha Świętego i prowadzi swoimi drogami.
Krystyna - 28 stycznia 2008
O Matko Nieustającej Pomocy! Błagam Cię o szczęśliwe rozwiązanie bez komplikacji dla mojej córki Katarzyny i o zdrowe maleństwo. Proszę, aby przyszły zięć pokochał to swoje dzieciątko i żeby razem mogli je wychowywać. Proszę Cię także o pomoc dla niej w sesji egzaminacyjnej, aby szczęśliwie przez nią przebrnęła zdając wszystkie egzaminy i oby mogła dalej studiować.
D. - 27 stycznia 2008
Proszę o modlitwę za moje złamane i krwawiące serce, za moją nieodwzajemnioną miłość. Za mojego byłego chłopaka, aby Bóg zechciał połączyć nasze drogi i serca. Abym mogła spędzić resztę życia z moim ukochanym, który mnie zostawił. Matko Boża Błagam Cię i proszę z całego serca spraw, żeby chciał ze mną być, żeby do mnie wrócił. Błagam.
H. - 27 stycznia 2008
Matuchno Kochana dziękuję za otrzymane Łaski, proszę wyproś u swego Syna opiekę nad moim bratem, który nie może wyjść z nałogu. Proszę miej czujność nad moją sprawą. Daj zdrowie moim dzieciom, aby nadal dążyły do obranych celów.
Twoja czcicielka.
Basia - 27 stycznia 2008
Panienko Nieustającej Pomocy otocz opieką moją rodzinę. Błogosław mojej córce w życiu i pracy, która związana jest z podróżami. Daj jej dużo zdrowia i szczęścia, aby w przyszłości dobrze ułożyło jej się w życiu. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Proszę Cię Panienko badź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Rodzice - 27 stycznia 2008
Panienko Jasnogórska prosimy Cię gorąco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Aby Bóg Wszechmogący pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj dużo wiary, wytrwałości i siły w cierpieniu i żalu po jego stracie. Utul nasze serca przepełnione bólem i tęsknotą za nim. Panienko jesteś naszą nadzieją i siłą, lekarstwem dla naszych ran, miej nas w swej opiece i nie opuszczaj nas.
Dorota - 27 stycznia 2008
Przez wstawiennictwo Matki Pięknej Miłości, Bogu zawierzam pewną bardzo ważną sprawę, za którą się modlę w nowennie ku czci św. Judy Tadeusza, patrona spraw beznadziejnych, prosząc by wymodlił mi tę łaskę, choć wiem, że proszę o nadzieję wbrew nadziei, ale dla Boga wszystko jest możliwe.
Niech moja nadzieja nie zostanie zawiedziona.
S. - 27 stycznia 2008
Pan moim światłem i moim zbawieniem, dlatego też proszę o potrzebne łaski dla Krystyny i Janusza oraz ich dzieci w trudnych dla nich chwilach. Niech Duch Święty ich nie opuszcza, a Ty Mateńko wraz ze swoim Synem prowadź ich do szybkiego i szczęśliwego rozwiązania ważnej dla nich sprawy.
Bogu niech będą dzięki.
S. - 27 stycznia 2008
Nasza Kochana Mateńko, nigdy nie zostawiłaś mnie samej w trudnej sytuacji, dlatego też proszę o potrzebne łaski dla mojej córki Agnieszki i jej męża Grzegorza oraz ich dzieci, aby odzyskali swoje ciężko zapracowane pieniądze. Niech Duch Święty ich nie opuszcza, a Ty Mateńko wraz ze swoim Synem prowadź ich do szczęśliwego rozwiązania sprawy.
Bogu niech będą dzięki.
Urszula - 26 stycznia 2008
Nasza najlepsza Matko, tyle razy prosiłam Cię w różnych intencjach, a Ty mnie nigdy nie zwiodłaś, proszę Cię o trwałe nawrócenie dla Tadeusza i zerwanie z nałogiem. Proszę zachowaj jego rodzinę jako trwałą.
L. - 25 stycznia 2008
Nasza Ukochana Matko Nieustającej Pomocy, pomóż mi uporzadkować moje życie. Proszę Cię Matko Pięknej Miłości o błogosławieństwo mojego związku, który przechodzi rozłakę. Wlej proszę Matuchno w serca: moje i Marka źródło miłości prawdziwej, szczęśliwej i twałej, szacunek wzajemny i ciepło. Pozwól nam odzyskać na nowo traconą nadzieję oraz kochające serca. Daj nam, proszę, siły do przetrwania ciężkich chwil oraz nadzieję, że nie wszystko jeszcze stracone. Pani Jasnogórska ocal Swą mocą nasze uczucie. Tylko Ty jesteś w stanie to uczynić - błogosław nam.
Ania - 24 stycznia 2008
Najdroższa Matko, uproś Syna o potrzebne łaski. Jezu błagam o Twą opiekę, wsparcie, o prawdę, o uwolnienie od wszelkiego zła dla mnie i dla Lalita. Panie uwolnij go od nałogów i kłamstw, aby pozwolił sobie pomóc. Sprowadź go na dobrą drogę, otwórz jego serce na dobro, a mi dodaj sił abym wytrwała w tej, jakże trudnej dla mnie sytuacji, w walce o jego życie.
Panie, tylko Ty wiesz jak mi jest strasznie ciężko ... już nie daję rady, błagam bądź ze mną w każdej chwili mojego życia.
M. - 24 stycznia 2008
Mateńko Najkochańsza - błagam Cię na kolanach o urodzenie zdrowego dzieciątka, które noszę w sobie. Błagam o pomyśny przebieg ciąży. Błagam, abym z Jackiem stworzyła szczęśliwą rodzinę, w której miłość będzie potęgowała się z każdym dniem. Bardzo Cię proszę odsuń ode mnie złe myśli w czasie ciąży.
KOCHAM CIĘ.
Maria - 22 stycznia 2008
Proszę o modlitwę o prawidłowy przebieg operacji kręgosłupa i prawidłową rehabilitację dla Mirosławy oraz o życie zgodne z przykazaniami Bożymi przez Marcina i Marcina.
Rodzice - 21 stycznia 2008
Mateczko Nieustającej Pomocy utul nasze serca przepełnione smutkiem i bólem po stracie naszego syna. Daj nam dużo wiary, siły i wytrwałości w niesieniu tego krzyża. Dla naszego syna prosimy Cię Mateczko o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego. Aby Bóg Wszechmogący, który powołał go, pozwolił mu radować się szczęsściem wiekuistym w niebie. Mateczko jesteś naszą siłą i nadzieją, lekarstwem dla naszych ran, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Basia - 21 stycznia 2008
Panienko Jasnogórska weź pod opiekę moją rodzinę. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu i pracy, aby była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Proszę Cię Panienko nie opuszczaj nas, bądź z nami każdego dnia.
Kazimiera - 20 stycznia 2008
Nasza Kochana Mateńko nigdy nie zostawiłaś mnie samej w trudnej sytuacji, dlatego też proszę o potrzebne łaski dla Krystyny i Janusza oraz ich dzieci w trudnych dla nich chwilach. Niech Duch Święty ich nie opuszcza, a Ty Mateńko wraz ze swoim Synem prowadź ich do szybkiego i szczęśliwego rozwiązania ważnej dla nich sprawy.
Bogu niech będą dzięki.
Kazimiera - 20 stycznia 2008
Panienko Najświętsza błagam za Twoim pośrednictwem o łaski dla mojej córki Agnieszki, aby odzyskała swoje pieniądze oraz otrzymała potrzebne łaski dla siebie, dzieci i męża.
Bogu niech będą dzięki.
Agnieszka - 19 stycznia 2008
Bogu Niech będą dzięki za naszego dzidziusia, który ma się urodzić w sierpniu. Proszę o opiekę nad ciążą i o szczęśliwy poród i żeby nasz Maluszek przyszedł na świat silny i zdrowy. Również proszę pokornie o błogosławieństwa Boże dla naszych rodzin.
Agnieszka - 19 stycznia 2008
Prosimy o modlitwę za naszą ukochaną Babcię Jadwigę, która odeszła w dniu dzisiejszym (19 stycznia).
Bogu Niech będą dzięki.
Agnieszka - 19 stycznia 2008
Matuchno Kochana, dziękuję za otrzymane Łaski, Ty wiesz najlepiej co tym razem leży mi na sercu, aby sprawa, o która walczę, skończyła się pomyślnie. Miej w opiece moje córki, zwłaszcza młodszą, aby po przebytej operacji wracała do zdrowia.
Dziękuję.
Twoja czcicielka.
Elżbieta - 19 stycznia 2008
Błagam o BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, nieustanną opiekę MATKI PRZENAJŚWIĘTSZEJ i Św. JÓZEFA, o łaskę zdrowia i pomyślne wyniki badań lekarskich dla moich wnuczek Oleńki i Aluni, dla męża, córki, zięcia i teścia. Wzdycham też za wszystkimi chorymi i cierpiącymi. W sposób szczególny błagam o pomyślnie przeprowadzony zabieg, który w najbliższych dniach czeka moja wnuczkę Oleńkę i o jej szybki powrót do zdrowia. Goraco dziękuję PANU BOGU za łaskę 5 lat życia po operacji usunięcia nerki dla mojego męża i proszę dla niego o kolejne lata życia w zdrowiu i szczęściu. Błagam, aby moich ukochanych najbliższych nie dotykały żadne choroby, a szczególnie te straszne, nieuleczalne. Proszę goraco o BOŻĄ zgodę i miłość w małżeństwie mojej córki, o przemianę naszych serc na lepsze, o łaskę Królestwa Niebieskiego dla dusz naszych zmarłych rodziców i dla wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących.
Bóg zapłać.
Olimpia - 18 stycznia 2008
Matko Boża Tobie zawierzam moje starania o pracę, aby zakończyły się sukcesem. Proszę pomóż mi znaleźć dobre zatrudnienie, gdzie będę mogła rozwijać swoje talenty. Proszę Cię Matko Pięknej Miłości pobłogosław moje relacje z Maćkiem, spraw by stały się serdeczne, pełne szacunku i ciepła. Jeśli jest wola Boga, abyśmy mogli być razem, proszę Matko pozwól odzyskać nadzieję, porusz serce Maćka i jego sumienie. Pozwól zapomnieć przykrości i nieporozumienia. Proszę Cię Matko nie pozwól się poddać, ocal to uczucie. Spraw by moja ufność i nadzieja nie zostały zawiedzione.
Matko błogosław nam.
Renata - 18 stycznia 2008
Mateńko Kochana, proszę pomóż, aby mój mąż znalazł pracę, aby się nie załamywał. Postaw na naszej drodze pomocnych ludzi o dobrych sercach.
Mateńko odsuń do nas biedę.
B. - 17 stycznia 2008
Błagam o modlitwę w intencji - o powrót mojego męża do domu, o uzdrowienie z hazardu i oderwanie od kobiety, która pieniędzmi utwierdza go w uzależnieniu i niszczy nasze małżeństwo z 26-letnim stażem.
Mateńko Nieustajacej Pomocy błagam o pomoc w tej trudnej sprawie, po ludzku nie do rozwiazania.
Agnieszka - 17 stycznia 2008
Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę o zdrowe dziecko i szczęśliwe rozwiazanie, które ma nastąpić na dniach.
Bóg zapłać.
G. - 17 stycznia 2008
Dziękujemy za modlitwę w intencji Benedykty. Operacja przeszła pomyślnie. Prosimy Cię Panienko Jasnogórska o dalszą opiekę nad chorą, aby szczęśliwie wróciła do zdrowia.
Lidia - 16 stycznia 2008
Proszę goraco o modlitwę w mojej intencji. Abym otrzymała pracę, o która się staram oraz aby mój związek przetrwał rozłakę.
Bóg zapłać.
Rodzice - 16 stycznia 2008
Panienko Nieustającej Pomocy, prosimy Cię goraco o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Aby Bóg Wszechmogący, który powołał go w tak młodym wieku pozwolił mu radować się szczęściem wiekuistym w niebie. Nam rodzicom daj dużo wiary, siły i wytrwałości w cierpieniu po jego stracie. Utul nasze serca przepełnione bólem i tęsknotą za nim. Panienko jesteś naszą nadzieją i siłą, bądź z nami każdego dnia i nie opuszczj nas.
Basia - 16 stycznia 2008
Mateczko kochana weź pod opiekę moją rodzinę. Błogosław mojej córce w pracy i życiu, aby była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Mateczko kochana bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Kasia - 15 stycznia 2008
Panienko Jasnogórska proszę Cię o łaskę zbawienia dla mojej babci, która niedawno od nas odeszła. Proszę też o opiekę nad moją całą rodziną, której jest teraz bardzo trudno, z mojego powodu. I proszę o wstawiennictwo za mną, żeby udało mi się rozwiązać moje problemy i znaleźć właściwą drogę w życiu.
G. - 14 stycznia 2008
Zwracamy się z prośbą o modlitwę o zdrowie i opiekę Matki Boskiej nad chorą Benedyktą. W środę 16.01.2008 r. czeka ją ciężka operacja, aby wstawiennictwo Maryi przyniosło cierpiącej ulgę i pociechę.
Bóg zapłać.
Kazimiera - 13 stycznia 2008
Kochana Mateńko, za Twoim pośrednictwem błagam o potrzebne łaski dla Krystyny i Janusza oraz ich dzieci w trudnych dla nich chwilach. Niech Dobry Bóg ich nie opuszcza i prowadzi do szybkiego i pomyślnego zakończenia ważnej dla nich sprawy.
Bogu niech będą dzięki.
Lidia - 11 stycznia 2008
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia Piotra.
Rodzice - 11 stycznia 2008
Panienko Jasnogórska prosimy Cię bardzo uproś u Twojego syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Dla nas rodziców daj dużo siły, wytrwałości i wiary w cierpieniu po jego stracie. Utul nasze serca przepełnione bólem i tęsknotą za nim. Panienko Jasnogorska nie opuszczaj nas, bądź z nami każdego dnia.
Basia - 11 stycznia 2008
Panienko Nieustającej Pomocy weż pod opiekę moją rodzinę. Otocz opieką moją córkę, błogosław jej w życiu i w podróżach, które są związane z jej pracą. Daj jej dużo zdrowia i szczęścia, aby w przyszłości była dobrą matką i żoną. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Panienko nie opuszczaj nas, bądź z nami każdego dnia.
Damian - 10 stycznia 2008
Przepraszam za wszystko, Ojcze.
Rafał - 8 stycznia 2008
Boże w Trójcy Świętej Jedyny, Boże Wszechmogący, Boże Miłosierny błagam o łaskę uzdrowienia.
Rodzice - 7 stycznia 2008
Panienko Jasnogórska weź w opiekę naszego zmarłego syna. Uproś dla niego u swojego Syna łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego. Nam rodzicom daj dużo siły, wytrwałości i wiary w niesieniu tego krzyża. Prosimy Cię Panienko nie opuszczaj nas.
Basia - 7 stycznia 2008
Panienko Nieustającej Pomocy, proszę Cię bardzo weź pod opiekę moją całą rodzinę. Błogosław mojej córce, aby spotkała na swej drodze dobrego człowieka, założyła rodzinę, była zdrowa i szczęśliwa. Proszę o zdrowie dla mojego męża i dla mnie. Bądź z nami każdego dnia i nie opuszczaj nas.
Kazimiera - 6 stycznia 2008
Nasza Kochana Mateńko! Nigdy nie zostawiłaś mnie samej w trudnej sytuacji, dlatego też proszę o potrzebne łaski dla Krystyny i Janusza oraz ich dzieci w trudnych dla nich chwilach. Niech Duch Święty ich nie opuszcza, a Ty Mateńko wraz ze swoim Synem prowadź ich do szczęśliwego rozwiązania ważnej dla nich sprawy.
Bogu niech będą dzięki.
Zdzisława - 5 stycznia 2008
Proszę o dar zdrowia dla mnie i moich bliskich. Mateńko pobłogosław nam i prowadź.

Wiesław - 5 stycznia 2008
Matuchno kochana utul nasze serca przepełnione bólem i tęsknotą po stracie naszego syna. Otocz nas swoją opieką i daj dużo siły w niesieniu tego krzyża. Dla naszego syna prosimy cię Matuchno o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego. W Tobie cała nadzieja i siła. Prosimy Cię Matuchno miej nas w swojej opiece i nie opuszczj nas.
Jan - 5 stycznia 2008
Kochana Matko Nieustającej Pomocy proszę Cię, abym znalazł dobrą, uczciwą, kochajacą mnie żonę.
Niepełnosprawny Jan.
Oskar - 5 stycznia 2008
Panienko Jasnogórska opiekuj się moimi zmarłymi pradziadkami - Alicją i Kazimierzem Wilmanowiczem, oraz moją zmarłą kuzyneczką Emilką - Maria Lewandowska z Otwocka. Błogosław mojej Babci Zofii Lewandowskiej oraz mojej mamusi Alicji Lewandowskiej-Hinc.
Bardzo proszę Ciebie również o moje zdrowie.
Prosi Ciebie Oskarek Hinc.
Zofia - 5 stycznia 2008
Panienko Nieustającej Pomocy, proszę Ciebie bardzo weź pod opiekę moją całą rodzinę. Błogosław mojej córce Alicji-Marii oraz jej synkowi Oskarowi. Weź pod swoją opiekę mojego syna Jana-Tadeusza oraz jego całą rodzinę z Otwocka.
Alicja - 5 stycznia 2008
Panienko Jasnogórska opiekuj się moją mamą Zofią Lewandowską, weź pod opiekę moją całą rodzinę, a szczególnie mojego synka Oskara.
Dziękuję Ci za łaski, którymi nas obdarzasz.
Hala - 4 stycznia 2008
Matuchno Kochana dziękuję Ci za spokojne, bez cierpień poprowadzenie mojego teścia przed oblicze Pana. Dziękuję za spokojne rodzinne spędzenie Świąt. Ty wiesz Matuchno co przeżywam teraz - pomóż mi w pozytywnym załatwieniu sprawy.
Twoja czcicielka.
Justyna - 3 stycznia 2008
Krysia jest młodą mamą i umiera na raka. Gorąco proszę o modlitwę w intencji jej zdrowia i przedłużenia jej życia oraz żeby chciała pojednania z Panem Bogiem.
Szczęść Boże.
Piotr - 2 stycznia 2008
Szczęść Boże.
Proszę o modlitwę w następującej intencji: o dobrą żonę, która chce budować swoje życie na Chrystusie.
Pozdrawiam i życzę pokoju Bożego w 2008 roku!
M. - 1 stycznia 2008
W intencji Marcina i jego bliskich o dary Ducha Św. oraz aby dobrze przygotował się do małżeństwa, a narzeczeństwo przeżył z narzeczoną w czystości.
Przyjaciele - 1 stycznia 2008
Nasza Kochana Mateńko! Nigdy nie zostawiłaś mnie samą w trudnej sytuacji, dlatego też proszę o potrzebne łaski dla naszych znajomych i ich dzieci w trudnych dla nich chwilach. Niech Duch Św. ich nie opuszcza, a Ty Mateńko prowadź ich do szczęśliwego rozwiązania.
Bogu niech będą dzięki.
Iwona - 1 stycznia 2008
Matulu Najdroższa jeśli taka jest wola OJCA NASZEGO PROSZĘ o wstawiennictwo Twoje i opiekę nad moją ciażą i porodem, aby szcześliwie przyszło na świat zdrowe i silne nasze drugie dziecko, dziękuję również za wszystkie łaski i pokornie proszę o wyproszenie dalszego błogosławieństwadla całej rodziny w Nowym Roku.
Bądź z nami każdego dnia.
Modlitwa
O zwycięstwo dobra nad złem
O Matko mojego Narodu!
Dopomóż, ażeby "nie dał się zwyciężyć złu - ale zwyciężał zło dobrem" (Rz 12,21).
Na tym polega współczesna próba dziejów. Nie pierwsza. W każdej z nich doświadczane jest sumienie, doświadczane jest serce i wola: aby nie dać się zwyciężyć złu, ale zło zwyciężać dobrem.
Dziękuję Ci, o Matko, za wszystkich, którzy tak postępują; którzy w swych sumieniach, sercu i woli znajdują siłę, aby wśród doświadczeń i udręk pomnażać i umacniać dobro.
Dziękuję Ci za wszystkich, którzy pozostają wierni swemu sumieniu, którzy - może sami walcząc ze słabościami - umacniają innych.
Dziękuję Ci za wszystkich, którzy świadczą dobro innym, którzy przezwyciężają egoizm i małoduszność, którzy umacniają braterstwo. Za wszystkich, którzy się oczyszczają wewnętrznie - i nawracają.
Dziękuję Ci, Matko, za wszystkich, którzy "nie dają się zwyciężyć złu - ale zło zwyciężają dobrem".
Takiego zwycięstwa nikt nam nie może odebrać!
(Jan Paweł II - z Modlitewnika Jasnogórskiego)
Gdzie wysłać modlitwę?
Własną modlitwę, która ma ukazać się na tej stronie, prosimy przesłać na adres e-mail: e-mail: modlitwy@torun.paulini.pl
Jak podpisać modlitwę?
- Modlitwy prosimy podpisywać swoim imieniem.
- Mile widziane jest podanie miejscowości, z której pochodzi osoba prosząca o modlitwę, jeżeli nie pochodzi z Torunia.
- Można podpisać modlitwę inicjałami.
- Podawanie nazwiska nie jest wymagane.
- W przypadku obawy o identyfikację, prosimy podać proste określenie np.: "Rodzice", "Bezrobotny" itp.
Zobacz też
Ogłoszenia duszpasterskie | Budowa kościoła i klasztoru | O Zakonie Paulinów | O Obrazie NMPCz | | Skrzynka modlitewna
Adres parafii:
   Parafia Rzymskokatolicka 
   p.w. N.M.P. Częstochowskiej
   ul. Konstytucji 3 Maja 3c, 87-100 TORUŃ
Klasztor: (56) 659 93 44
Faks: (56) 659 93 44
Biuro Parafialne: (56) 659 98 85
   czynne od poniedziałku do piątku:
   16.30 - 17.30
Email (OO.Paulini): zakon@torun.paulini.pl
stat4u
2012 © Parafia p.w. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Toruniu