Parafia
Rok 2007
Modlitwa
Modlitwa

Wybierz rok z modlitwami:

| 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |


Rodzice - 31 grudnia 2007
Mateczko Najświętsza, nasze serca są przepełnione żalem i smutkiem po stracie naszego syna. Prosimy Cię Mateczko daj nam dużo siły, wytrwałości i wiary w niesieniu tego krzyża, a dla naszego syna uproś łaskę szczęścia i życia wiecznego.
Prosimy Cię mateczko nie opuszczaj nas.
Ewa - 30 grudnia 2007
Medycyna już chyba nie działa. Ona jest bardzo wierząca. Jest w ciężkim stanie. Nagle ujawnił się rozległy rak. Ma męża i czworo dzieci. Proszę o modlitwę. Wierzę, że może ona zdziałać cuda.
Bardzo proszę.
Mika - 29 grudnia 2007
Kochana Matuchno, proszę Cię o trzeźwość dla mojego męża, a dla mnie i syna o siłę w wytrwałości w spokoju i miłości. Proszę Cię Mateczko o Wiarę - silną wiarę, która pozwala przetrwać każdą próbę, naucz mnie pokory.
Błogosław wszystkim, którzy najbardziej tego potrzebują.
Mika - 29 grudnia 2007
Dziękuję Ci Matuchno, za wszystkie łaski które otrzymuję od Twego Syna, za Miłość i opiekę w trudnych dla mnie chwilach. Dziekuję za czuwanie przed Twoim Cudownym Wizerunkiem na Jasnej Górze i każdą chwilę, którą tam dałaś mi Mateczko przeżyć patrząc na Twe oblicze.
Monika - 28 grudnia 2007
Kilka dni temu prosiłam o łaskę uzdrowienia i oszczędzenie cierpień dla mojej Babci. Dziś moja Babcia umarła i poszła do Domu Pana. Proszę o modlitwę za jej Duszę, aby odnalazła upragniony spokój i zbawienie.
Bóg zapłać.
Oskarek - 28 grudnia 2007
Mateczko Najświętsza dziękuję Ci bardzo, że moja kochana babcia Zosia wróciła szczęśliwie z Francji. Proszę Cię o błogosławieństwo dla mojej mamusi Alicji, babci Zosi. Opiekuj się naszym domkiem. Błogosław ojcu Janowi, który uczy nas religii. Proszę Cię bardzo poproś Pana Jezusa o zdrowie dla mnie, - abym przestał się jąkać.
Prosi Ciebie - Oskarek Hinc
Alicja - 28 grudnia 2007
Panienko Jasnogorska opiekuj się moimi zmarłymi dziadkami - Kazimierzem i Alicją Wilamanowicz. Błogosław nasz dom. Proszę Ciebie Panienko Jasnogorska o zdrowie dla mojego synka Oskara Hinc.
Rodzice - 28 grudnia 2007
Panienko Jasnogórska prosimy Cię o łaskę szczęścia i zbawienia wiecznego dla naszego syna. Nam daj dużo siły i wiary w cierpieniu i bólu po jego stracie.
Prosimy Cię Matuchno nie opuszczj nas.
Anna z Krosna - 27 grudnia 2007
Maryjo! Bardzo Cię proszę o cudowne uzdrowienie mojej ciężko chorej mamy z nowotworu! Proszę o cud!! Nie zabieraj mi jej jeszcze! Błagam!
Zrozpaczona matka - 27 grudnia 2007
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego syna. Syn jest alkoholikiem, a ja nie mam siły już patrzeć jak On pomału umiera. Mateńko uproś trzeźwość dla syna, a dla mnie siłę, żebym mogła dalej nieść swój krzyż.
Szczęść Boże.
Sylwia z Sanoka - 26 grudnia 2007
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia ciężko chorego Jakuba.
Joanna - 26 grudnia 2007
Proszę o modlitwę w intencji mojej babci, która umiera dziś w nocy w wieku 94 lat. Proszę Cię Matko Najświętsza o lekką śmierć dla Niej i życie wieczne.
Monika - 26 grudnia 2007
Proszę o łaski dla mojej ciężko chorej babci. Oszczędź jej Panie Boże cierpień.
Proszę o łaski dla mojej siostry. Pokaż jej Panie Boże właściwą drogę i spraw, aby odnalazła spokój.
Proszę o łaski dla mojej całej rodziny.
Asia z Płońska - 25 grudnia 2007
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i za całą moją rodzinę, o którą martwię się. Jestem od czerwca młodą meżatką i oczekujemy z mężem dziecka. Proszę o modlitwę też w intencji nas i dzidziusia.
Rodzice - 23 grudnia 2007
Matko Najświętsza otocz nas swoją opieką i utul nasze serca przepełnione bólem po stracie naszego syna, który zmarł tragicznie. Uproś u Twojego jedynego Syna łaskę życia i szczęścia wiecznego dla naszego synka, za którym tak bardzo tęsknimy. Matuchno nie opuszczaj nas.
Iwona - 20 grudnia 2007
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej i Artka, proszę o jego uzdrowienie z depresji i zrozumienie uczuć. Dla mnie o łaskę wytrwania, albo znak, czy powinnam stać przy nim, choć nie jesteśmy małżeństwem, a on sprawia mi tak wiele bólu.
N. - 20 grudnia 2007
Szczęść Boże.... bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego byłego chłopaka i mnie.... proszę Cię Boże żeby do mnie wrócił, wlej w Jego serce miłość do mnie, tak bardzo Go Kocham, proszę daj Nam jeszcze jedną szansę, nie potrafię bez Niego żyć i niech On mnie też pokocha, Ty wszystko możesz...... proszę Cię o cud........ proszę......
Rodzice - 19 grudnia 2007
Mateńko kochana uproś dla naszego kochanego synka, który zmarł tragicznie łaskę szczęścia wiecznego i wiecznego zbawienia. Nam daj dużo siły i wiary w cierpieniu i żalu po jego stracie. W Tobie cała nasza nadzieja.
Hala - 19 grudnia 2007
Matuchno Kochana dziękuję za szczęśliwy przebieg operacji mojej córki i proszę, aby wracała do zdrowia. Dziękuję za duchowe przeżycie w czuwaniu nocnym na Jasnej Górze oraz szczęśliwy powrót. Proszę Cię Matuchno ulżyj w cierpieniu memu teściowi. Miej w opiece całą moją rodzinę. Twoja czcicielka.
Oskarek - 18 grudnia 2007
Panienko Jasnogórska opiekuj się moją Babcią Zofią Lewandowską, która pojechała do Francji. Uczyń, aby szczęśliwie powróciła na Święta Bożego Narodzenia do domku - bardzo Ciebie o to prosi Oskarek Hinc. Mateczko Nająwiętsza weź pod opiekę moją mamusię Alicję i pobłogosław nasz dom. Opiekuj się moją prababcią Alicją Wilmanowicz i pradziedkiem Kazimierzem Wilmanowiczem, którzy już poszli do Ciebie.
Twój Oskarek.
Ala - 18 grudnia 2007
Mateńko Kochana uproś Twego Ukochanego Syna o zdrowie dla mojego taty. W Tobie cała moja nadzieja.
Monika z Białej k/ Wielunia - 17 grudnia 2007
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia Magdy i Tomka, którzy są poszkodowanymi w wypadku samochodowym.
Uzdrowienie chorych módl się za nami!
Andrzej - 17 grudnia 2007
Proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty i jej dzieci.
Boże, Ty wszystko możesz, spraw niech zaczną żyć według Twych przykazań.
N. - 11 grudnia 2007
Mateńko kochana uproś dla mnie łaskę, abym dostała na stałe pracę w urzędzie gminy. Otocz opieką burmistrza tej gminy i natchnij go myślą by mnie zatrudnił. Proszę Cię mateńko wysłuchaj mnie.
Rafał - 10 grudnia 2007
Wszechmogący Miłosierny Wieczny Boże błagam o łaskę uzdrowienia.
Hala - 10 grudnia 2007
Matko Kochana miej w opiece moją córkę, która będzie w tym tygodniu operowana. Daj jej siłę i wiarę, że będzie cieszyła się z podjętej decyzji. Ulżyj Matuchno w cierpiniach memu teściowi.
Twoja czcicielka.
Wacław - 9 grudnia 2007
Proszę o modlitwę za moje sprawy związane finansami, za szczęśliwy finał rozprawy w sądzie; za szczęśliwe zawarcie związku małżeńskiego, oraz żebym był wierny swemu przeznaczeniu.
Monika - 8 grudnia 2007
Proszę o nawrócenie męża na drogę trzeźwości, o siłę i wytrwałość dla mnie, o poprawę sytuacji materialnej, o spokój w rodzinie. N.M.P. zmiłuj się nade mną.
M. - 5 grudnia 2007
Matko Najświętsza uproś u Twego Syna łaskę dla Benedykty i Marii, aby otoczone opieką pokonały chorobę. Prosimy też o siłę i ufność dla nich i dla całej rodziny.
Bóg zapłać.
Magdalena - 5 grudnia 2007
Bardzo usilnie proszę o modlitwę w intencji chorej Kasi Kowalowskiej. To nastoletnia córka mojej koleżanki z pracy. Ciężzko zachorowała na jakąś nie zdiagnozowaną chorobę o podłożu psychicznym. Jest bardzo źle, a rodzice są w stanie skrajnego załamania i wyczerpania. Za modlitwę "Bóg zapłać".
Tylko Dobry Pan może zaradzić !!!
N. - 4 grudnia 2007
Matko Najświętsza błagam Cię otocz mnie swoją opieką i uproś dla mnie łaskę, o którą Cię pokornie proszę. Uproś matko u swego syna pracę dla mnie w urzędzie, w którym odbywam przygotowanie zawodowe.
Błagam matko nie opuszczaj mnie!
Agnieszka - 3 grudnia 2007
Kochana Mateńko, proszę Cię gorąco o zdrowie dla mnie i dobre wyniki czekających mnie badań.
Żona dawcy - 2 grudnia 2007
Mateńko Jasnogórska proszę o opiekę nad rodzinami osób po przeszczepach organów oraz nad tymi zmarłymi, którzy ofiarowali innym ludziom cząsteczkę siebie, a nas rodziny dawców nadal otulaj swoimi ramionami.
Grażyna - 1 grudnia 2007
Mateczko Łaskawa usłysz błaganie moje, wypros Łaskę Miłosierdzia u Syna Swego dla wszystkich dusz czyśćcowych, dla wszystkich grzeszników i dla kazdego z nas: Anny, Henryka, Marina, Leszka, Andrzeja, Stanisława, Jerzego, Edwarda, Magdaleny, Bartosza, Wioletki, Karoliny, Grażyny, Zofii, Teresy, Stanisława, Jadwigi, Wandy.
Amen.
Maria - 29 listopada 2007
O zdrowie dla lekarza Pawła i p. Meli o pozytywne załatwienie jej spraw.
Oskarek - 28 listopada 2007
Panienko Jasnogórska opiekuj się moją Babcią Zofią Lewandowską, która pojechała do Francji. Uczyń, aby nie spotkało ją tam jakieą nieszczęącie i aby szczęąliwie powróciła na Święta Bożego Narodzenia do domku - bardzo Ciebie prosi Oskarek Hinc.
Mateczko Nająwiętsza weź pod opiekę moją mamusię Alicję i pobłogosław nasz dom.
Hala - 27 listopada 2007
Matuchno kochana miej w opiece mego teścia, który jest bardzo chory, ulżyj mu w cierpieniu.
Dziękuję za otrzymane łaski.
N. - 26 listopada 2007
Matko Najświętsza ponownie Cię proszę, wstaw się za mną u Swego syna, abym została zatrudniona na stałe w urzędzie, w którym odbywam przyuczenie do zawodu. Matuchno nie opuszczaj mnie!
Monika - 25 listopada 2007
Proszę o nawrócenie męża na drogę trzeźwości, o siłę i wytrwałość dla mnie, o poprawę sytuacji materialnej, o spokój w rodzinie.
N.M.P.zmiłuj się nade mną.
G. - 22 listopada 2007
Proszę o modlitwę za ks. Jana o siłę dla niego, o cud, bo on jest bardzo dobrym Kapłanem, a jest bardzo chory.
Pozdrawiam.
Iwona - 22 listopada 2007
Matko Boża proszę cię zlituj się nad moim przyjacielem i uproś mu łaskę zdrowia. On już tak długo cierpi.
Proszę daj mi mądrość i siłę, abym wiedziała jak mogę go przyprowadzić do Ciebie i do Boga.
Piotr - 21 listopada 2007
Jasnogórska Panienko proszę Cię o zdrowie dla Marianny, oraz jeżeli będzie konieczna operacja to o szczęśliwy przebieg i szybki powrót do zdrowia.
N. - 21 listopada 2007
Matko Najświętsza proszę Cię natchnij człowieka, od którego zależy przyjęcia mnie do pracy mądrością, wrażliwością i słusznością w to, jak bardzo potrzebna jest mi ta praca. Spraw, by pomyślnie rozpatrzył moją prośbę o pracę. Błogosław mu i otaczaj go opieką, by mógł pomagać takim ludziom jak ja. Proszę Cię matuchno wysłuchaj mej prośby.
Agnieszka - 21 listopada 2007
Najukochańsza Matko, dziękuję Ci za ten promyk nadziei i błagam o dalsze Twoje wstawiennictwo w mojej intencji.
N. - 20 listopada 2007
Najwspanialsza matuchno uproś łaskę dla mnie, abym dostała na stałe upragnioną pracę w urzędzie, w którym odbywam przygotowanie zawodowe. Błagam Cię matuchno, wstaw się za mną.
Wioletta - 18 listopada 2007
Najukochańsza Mateńko weź w opiekę mnie i moją rodzinę. Proszę o szczęśliwy poród i zdrowe dziecko. Daj zdrowie mojej starszej córce i mamie. Dopomóż, aby w moim życiu i domu zapanował spokój. Proszę Cię o nawrócenie dla mojego męża, odzyskanie sił do życia, uwolnienie się z nałogu.
Błagam dopomóż.
Mika - 18 listopada 2007
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę za moją mamę, o siłę i pokorę w postępującej chorobie, o błogosławieństwo dla mojej córki i jej męża - daj im siłę i prowadź ich oraz pokieruj moim synem, proszę o modlitwę za mnie w tym trudnym czasie o siłę - SYNU DAWIDA ULITUJ SIĘ NADE MNą GRZESZNIKEM - Proszę o łaskę Wiary.
Bóg zapłać!
Alicja - 16 listopada 2007
Matko Nieustającej pomocy weź pod opiekę moich zmarłych dziadków - Alicję i Kazimierza Wilanowicz.
Oskarek - 16 listopada 2007
Mateczko Najświętsza weź pod opiekę moją mamusię Alicję i pobłogosław nasz dom - prosi Ciebie Oskarek Hinc.
Oskarek - 16 listopada 2007
Panienko Jasnogórska opiekuj się moją Babcią Zofią Lewandowską, która pojechała do Francji. Uczyń, aby nie spotkało ją tam jakieś nieszczęście i aby szczęśliwie powróciła na Święta Bożego Narodzenia do domku - bardzo Ciebie prosi Oskarek Hinc.
Urszula - 15 listopada 2007
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę za Żanetę i Marcina, którzy żyją ze sobą 5 lat bez ślubu. O łaskę wiary, nawrócenia i aby Duch Święty przemieniał ten związek.
Dziękuję za modlitwy.
Aga - 14 listopada 2007
Bardzo proszę o modlitwę w intencji, którą noszę w sercu. Matko Boska błagam o Twoją pomoc w mojej sprawie i o promyk nadziei.
Alicja - 13 listopada 2007
Panienko Jasnogórska opiekuj się moimi zmarłymi dziadkami Alicją i Kazimierzem Wilmanowicz z Torunia oraz moją zmarłą bratanicą Emilią Lewandowską z Otwocka.
Zofia - 13 listopada 2007
Mateczko Nieustajacej Pomocy opiekuj się moją rodziną. Błogosław w życiu mojemu wnukowi Oskarowi-Tadeuszowi Hincowi - pomóż mu w nauce, uczyń aby przestał się jąkać. Pobłogoslaw moim dzieciom mojej córce - Alicji Lewandowskiej-Hinc, oraz mojemu synowi Janowi Tadeuszowi Lewandowskiemu z Otwocka i jego całej rodzinie. Weź pod opiekę moją zmarłą wnuczkę Emilię Marię Lewndowską z Otwocka. Opiekuj się również moimi rodzicami śp.Alicją oraz Kazimierzem Wilamanowicz z Torunia.
Oskarek - 13 listopada 2007
Mateczko Najświętsza opiekuj się moją kochaną Babcią Zofią Lewandowską, która pojechała do Francji, moją mamusią Alicją oraz całą naszą rodziną. Przyjmij do nieba moją kuzyneczkę śp. Emilkę Marię Lewandowską z Otwocka. Błogosław w życiu naszemu ojcu Janowi, który ma z nami religię w klasie pierwszej "c". Bardzo Ciebie o to prosi Oskarek Hinc z Torunia.
Maria - 13 listopada 2007
O łaskę wiary i dary Ducha św. dla moich dzieci i ich bliskich.
N. - 12 listopada 2007
Błagam o maleńki promyk radości w życiu. Nie daję rady dźwigać wszystkich krzyży, które Bóg mi włożył na ramiona. Nie mam już siły walczyć z przeciwnościami losu, pośród bólu, łez, cierpienia. Proszę o pomoc w intencjach, które noszę w sercu.
Dominika - 9 listopada 2007
Błagam o modlitwę za mnie w mojej szczególnej intencji. Panie mój, błagam ulituj się nade mną i uwolnij mnie od tego co tak bardzo mnie niszczy i odsuwa od Ciebie. Czasem już nie mam sił, aby żyć. Proszę również miej mnie w Swej opiece i moją mamę. Proszę Boże udziel mi tych łask przez Najświętszą Ranę Ramienia Jezusa. Matko Nieustającej pomocy módl się w naszych intencjach.
Dziękuję.
Izabela - 9 listopada 2007
Matko Nieustającej Pomocy tak bardzo proszę Cię o łaskę nawrócenia dla Marcina, pomóż mu pokochać mnie i naszego synka prawdziwą miłością i otwórz jego serce na naszą miłość, pomóż nam uzdrowić nasze relacje. Proszę Cię o łaskę powrotu Marcina i o łaskę małżeństwa dla nas, żebysmy mogli razem jako mąż i żona wychowywać naszego syna w miłości.
Hala - 9 listopada 2007
Matuchno Kochana uproś u swego syna łaskę dla mojego brata Zdzisława, aby otrząsnął się z tego marazmu, w którym zmarnował połowę swojego życia. O opiekę dla Inez, która odwróciła sie od całej rodziny. Dziękuję za otrzymane łaski. Twoja czcicielka.
Filip - 7 listopada 2007
Szczęść Boże
Może to trochę nietypowe... ale zwracam się z prośbą o... konkretną modlitwę.
W piątek 9 listopada zdaję egzamin magisterski. Tak się złożyło, że o godzinie 12... dlatego też proszę o odmówienie w mojej intencji właśnie w ten piątek modlitwy Regina Celi.
Będę wielce zobowiązany.
W końcu bez Boga nic się wielkiego nie zrobi...
....a On sam wie co robi wyznaczając porę i... godzinę.
Z Bogiem
Kasia - 7 listopada 2007
O nawrócenie Grzegorza o pokój, radość i miłość w Jego sercu. I o wolę Boga co do nas. Jeżeli nie jest to chłopak dla mnie, proszę Boga o pomoc w znalezieniu właściwego. O pokój w moim sercu i o znalezienie pracy.
Szczęść Boże.
Agnieszka - 7 listopada 2007
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej i Jacka, abyśmy znowu byli razem i zaczęli wszystko od nowa, aby otworzył swoje serce i oczy na moją osobę. Matko Boska Nieustąjacej Pomocy błagam Cię o wiarę i nadzieję.
Iwona - 7 listopada 2007
Proszę o modlitwę, abym miała wielką wiarę w to, że moje prośby będą wysłuchane.
Iwona - 6 listopada 2007
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej i Artka. Proszę o wiarę i zrozumienie czy to, że się modlę, aby on do mnie wrócił jest dobre również dla niego. On odszedł, bo twierdzi, że tak bardzo bał się i boi być ze mną, że przestał mnie kochać. Uproś mi Matko łaskę jego miłości i powrotu do mnie, abyśmy mogli założyć szczęśliwą kochającą się rodzinę. Spraw też, abym miała mocną wiarę w jego powrót i aby moje uczucie nie wygasło z powodu czekania, tęsknoty i żalu. Dla Artka proszę o zrozumienie własnego serca, o powrót do Boga i zdrowie fizyczne i psychiczne.
Bóg zapłać.
Alicja - 5 listopada 2007
Panienko Jasnogórska opiekuj się moimi zmarłymi dziadkami Alicją i Kazimierzem Wilmanowicz z Torunia oraz moją zmarłą bratanicą Emilią Lewandowską z Otwocka.
Iwona - 4 listopada 2007
Matko Nieustającej Pomocy proszę Cię o uzdrowienie Piotra. O łaskę wiary i siły do walki z chorobą, o szczęśliwy przebieg operacji i o uzdrowienie. Aby Pan Bóg wysłuchał nasze i jego modlitwy i pozwolił mu cieszyć się życiem ziemskim.
Bóg zapłać.
M. - 4 listopada 2007
O wszelkie dary Ducha Świętego, przebaczenie grzechów, zdrowie i błogosławieństwo w pracy, nauce i w czasie wypoczynku dla MOJEJ UKOCHANEJ NATASZY oraz całej rodziny. O Bożą opiekę nad wszystkimi kierowcami z firmy. Chroń nas Panie przed błędami, lekkomyślnością, niebezpieczeństwem duszy i ciała; przed kradzieżą i złą wolą ludzi. Proszę w pewnej intencji. O miłosierdzie Boże dla zmarłych z rodziny.
Alicja - 3 listopada 2007
Panienko Nieustającej Pomocy proszę o opiekę nad moim synkiem Oskarem Hinc, /aby przestał się jąkać / oraz proszę o opiekę nad całą naszą rodziną.
Oskarek - 3 listopada 2007
Boziuchno - moja kochana babcia Zofia Lewandowska jedzie do Francji na kilka tygodni. Bardzo proszę Ciebie o błogosławieństwo dla niej. Bardzo Ciebie proszę, opiekuj się tam moją babcią, aby nie spotkało ją tam żadne nieszczęście. Prosi Ciebie o to kochajacy Ciebie bardzo Oskarek Hinc.
Józek - 2 listopada 2007
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Proszę cię o modlitwę za mnie i moją ukochaną żonę abyśmy znów byli razem i zaczęli wszystko od nowa, aby Miłosierny Bóg z Miłosiernym Jezusem dał nam jeszcze jedną szansę na stworzenie kochającego się małżeństwa i żebyśmy mogli razem wychowywać naszego synka.
Dziękuję za modlitwy.
Renata - 1 listopada 2007
Mateńko, proszę pomóż mi dotrzeć do serca Andrzeja. Proszę o pełen wzajemnej miłości, zaufania i szacunku związek.
Anna - 29 października 2007
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od złego ducha Ani z Katowic, która w 1993 r. korzystała z usług bioenergoterapeutów, jest zniewolona od 15 lat psychicznie i fizycznie, teraz jest 35-letnią kobietą.
Dziękuję, Bóg zapłać.
Agnieszka - 29 października 2007
Matko Boska Nieustającej Pomocy!
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i mojego ukochanego abyśmy znowu mogli być razem i zacząć wszystko od nowa, aby Miłosierny Pan Bóg dał nam jeszcze jedną szansę na stworzenie udanego związku.
Urszula - 25 października 2007
Proszę o modlitwę za Agnieszkę i Pawła, aby ponownie mogli zacząć się spotykać i spróbować wszystko od nowa.
O wzajemne ubogacanie się w dobrym, przemianę i kroczenie razem drogą do Jezusa.
Dziękuję za modlitwy.
Agnieszka - 21 października 2007
Proszę o modlitwę w intencji mojego kolegi Przemka, aby potrafił sprostać potyczkom z szatanem i całkowicie zaufał Bogu.
Małgorzata - 20 października 2007
Proszę o modlitwę o dar otwarcia się na ludzi, umiejętność nawiązywania bliskich relacji, dar przyjaźni, miłości. Zbudowałam mury wokół siebie i swojego serca i nie potrafię ich teraz zburzyć. Czuję się bezradna i proszę o modlitwę.
Marta - 18 października 2007
Błagam o modlitwę w intencji mojego wyzdrowienia z bulimii, która rujnuje mi życie i niestety oddala od Boga. O zdrowie dla moich ciężko chorych dziadków, o szczęście dla moich rodziców i brata, a w szczególności o szczęście dla mojej mamy, która dźwiga te wszystkie nieszczęścia.
Dorota - 14 października 2007
Proszę o szczęśliwą podróż i zdrowie dla mojego męża Stasia, który dzisiaj właśnie wyjeżdża do Francji. Panie proszę o siłę duchową i nadzieję, by przetrwać tę tymczasową rozłąkę. Proszę także o uzdrowienie duchowe dla mojej rodziny.
Amen.
Maria - 11 października 2007
Proszę w intencji moich dzieci i ich bliskich oraz znajomych o wytrwanie w wierze, o mądrość i czystość w myślach, słowach i uczynkach.
Agnieszka - 11 października 2007
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej i Marcina, abyśmy na nowo się odnaleźli, odkryli miłość do siebie i stworzyli szczęśliwy i udany związek na fundamencie miłości.
Artur - 9 października 2007
Proszę o modlitwę w intencji zachowania czystości i rozwiązania problemów zawodowych.
Sylwia - 8 października 2007
Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę za Anię i jej nienarodzone dziecko.
Bóg zapłać.
Adrianna - 4 października 2007
Panienko Jasnogórska, proszę o modlitwę w intencji mojego nienarodzonego dziecka oraz o zdrowy i szczęśliwy przebieg ciąży.
Maria - 2 października 2007
Proszę o modlitwę o lepsze relacje z dorastającą Moniką, o wiarę i czystość dla niej i jej chłopaka.
Zrozpaczona - 1 października 2007
Proszę o modlitwę o powrót miłości ukochanej osoby. Pogubiłam się i zniszczyłam nasz związek i chyba całe życie będę ciągnąć za sobą ten ból... Proszę, aby nie doszło do jego małżeństwa z osobą, z którą jest obecnie związany, jeśli to miłość do mnie była tą największą (a była ogromna), jeśli rzeczywiście my byliśmy sobie najbliżsi psychicznie i duchowo, a on zobojętniał lub zostało to stłumione pod wpływem urazu, strachu, innych złych czynników, wpływu otoczenia, ludzi, złych lub nietrwałych zmian w sobie... Brakuje mi już wiary, więc błagam o modlitwę tych, którzy mają jej więcej...
Jakub - 27 września 2007
Drodzy Ojcowie Paulini - proszę o uwzględnienie w nowennie do Matki Bożej i Waszej modlitwie brewiarzowej następującej intencji:
Maryjo proszę Cię o uproszenie u Jezusa rozwiązania pewnej trudnej sprawy, która jest Panu Bogu i Tobie znana.
Dziękuję.
Magdalena - 27 września 2007
Proszę o modlitwę za Tomka, aby nie tłumił swojej osobowości i być może prawdziwej miłości, nie działał i nie podejmował decyzji pod wpływem zobojętnienia, wygodnictwa, urazów czy innych złych przesłanek. Jeśli prawda została stłumiona, niech wypłynie na powierzchnię nim będzie za późno. Proszę o światło dla niego i ochronę przed nieodwracalnymi błędami i niespełnieniem, o ratunek dla naszej miłości i jej powrót, jeśli nie byłoby to złe dla niego.
Marlena - 26 września 2007
Matko Boża Najświętsza proszę Cię o wstawiennictwo do Boga w mych intencjach. Proszę Cię o upragnione zdrowie i prawdziwą rodzinę dla mnie i dla mej córki, o spokojne życie i prawdziwy dom.
Dorota - 21 września 2007
Mateńko Święta błagam Cię z całego serca, nie opuszczaj nas w trudnym dla nas okresie. Proszę, pomóż nam się zrozumieć, szanować i pokochać na nowo. Tak bardzo pragnę szczęścia dla mojej rodziny. Nie możemy się porozumieć z mężem, a przecież czekamy na ukochane potomstwo. Panienko Jasnogórska proszę o zdrowie dla naszego nienarodzonego jeszcze dzieciątka. Pomóż nam wyjść z grzechu, na nowo zaufać Bogu i sobie....
Piotr - 18 września 2007
Matko Boska Częstochowska proszę Cię o dary Ducha Św., abym podjął właściwą decyzję oraz o rozeznanie powołania.
Maria - 18 września 2007
Gorąco proszę w intecji Moniki, aby wybrała drogę życiową zgodną z wolą Bożą, o przymnożenie wiary i czystość dla niej.
Ula - 17 września 2007
Z całego serca proszę o modlitwę w intencji mojej i mojego męża Jana, abyśmy byli jednością, obdarzali się miłością i wzajemnym zaufaniem, abyśmy zawsze potrafili ze sobą szczerze rozmawiać oraz w intencji tego, abyśmy wreszcie mogli mieć nasz własny dom.
Szczęść Boże.
Justyna - 15 września 2007
Panienko Jasnogórska, proszę o modlitwę za mnie, abym potrafiła panować nad swoimi emocjami, za Ukochanego, aby zrozumiał moje uczucia i powody moich łez, za nasz związek, aby poprowadził nas do ołtarza i połączył na całe życie. Dziękuję Ci Boże za wszystko, czego ostatnio dokonałeś w moim życiu, proszę utrzymuj mnie i podtrzymuj moje kroki zawsze i wszędzie, tak żebym nie upadła.
S. Teresa - 15 września 2007
Matko Boża Częstochowska, proszę wypraszaj mi u Twego Syna łaskę nawrócenia i łaskę dobrej spowiedzi oraz prawdziwego żalu za moje grzechy.
Marcin - 12 września 2007
Prosimy o modlitwę do miłosierdzia Bożego za dusze w czyśćcu cierpiące o potomstwo dla nas - dopada nas beznadzieja i o zdrowie dla Babci Zosi (miażdzyca mózgu) i Sabiny, o zdrowie dla mojej córki Dominiki, o Śp Ciocię Sabinę, która zmarła 2go września. O pracę dla mnie zgodną z wolą bożą.
Zofia - 09 września 2007
Panienko Nieustającej pomocy proszę Cię o błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, syna Jana Lewandowskiego z Otwocka z rodziną, córki Alicji Hinc z rodziną. Bardzo Ciebie proszę o pomoc dla mojego wnuczka Oskara, aby przestał się jąkać. Opiekuj się moimi zmarłymi rodzicami Kazimierzem i Alicją Wilmanowicz z Torunia.
Oskarek - 09 września 2007
Panienko Jasnogórska opiekuj się moją osobą w szkole, pomóż mi w nauce, uczyń abym się przestał jąkać. Opiekuj się moją babcią Zosią, którą bardzo kocham, moją mamusią Alicją, która jest moim serduszkiem, moją Panią wychowawczynią oraz ojcem Janem który prowadzi w naszej klasie religię.
Prosi Ciebie Oskarek Hinc z klasy I "c" ze Szkoły nr.28 w Toruniu.
Andżelika - 07 września 2007
Proszę o modlitwę, za mnie i za byłego chlopaka, aby Bóg połączył nas na nowo, bym nie cierpiała i wystrzegała się złych myśli.
Gosia - 06 września 2007
Proszę o modlitwę, abym miała siłę nie upadać cały czas przy tych samych problemach. Moje życie jest bez sensu.
Jacek i Tetyana - 04 września 2007
Bardzo gorąco proszę o modlitwę o szczęśliwy i owocny przebieg na Ukrainie pobytu mojej Małżonki, zakup i przewóz obrazów z bursztynu, bezpłatną dostawę, zwolnienie z cła i Vat-u, tańszy zakup, szybką sprzedaż w Polsce... O dynamiczny rozwój mojej firmy. O zakup mieszkania, samochodu. O szczęśliwą wycieczkę do Francji.
Boże błogosław zwiększeniu dochodów i redukcji kosztów...
Prosimy cię...
M. - 29 sierpnia 2007
Proszę o modlitwę o ochronę przed życiowymi błędami dla Tomka, zwłaszcza nieodwracalnymi, o światło Ducha Świętego; rozwagę, odwagę, świadomość, przewidywanie konsekwencji swoich działań.
Proszę o to, aby nie podejmował decyzji pochopnie, czy też pod wpływem nietrwałych zmian i uczuć, może zaślepienia nimi, presji, ucieczki przed czymś, wypierania czegoś z siebie, wygodnictwa, zobojętnienia wobec tego, co było kiedyś dla niego istotą... Aby dał sobie więcej czasu na tak poważny krok, który zamierza podjąć.
Niech dokładnie, w wolności serca i umysłu przemyśli to, co zamierza zrobić, rozważając wszystkie za i przeciw - i aby nie popełnił błędu, nie skazał się na zniewolenie i niespełnienie. Niech prawda wybije się na powierzchnię, jeśli została stłumiona.
Proszę, aby świat nie niszczył jego wyjątkowej osobowości, wrażliwośći, głębi. Oby zrozumiał, że te dary to najcenniejsze, co ma...
Bóg zapłać.
Maria - 27 sierpnia 2007
Proszę o modlitwę w intencji młodego małżeństwa Daniela i Agnieszki, aby przez całe życie byli zgodni i jednomyślni, o przymnożenie im wiary oraz w intencji Moniki, Jarka, Dawida i Marcina.
P. - 26 sierpnia 2007
Proszę o modlitwę za mojego chorego ojca, chorą narzeczoną mojego brata i za całą moją rodzinę o pokój w sercach i nawrócenie.
N. - 26 sierpnia 2007
Matko Boża. Proszę Cię o siłę do uwolnienia się z grzechów. Proszę Cię o moc bym ocalił w sobie to, dzięki czemu czuję się człowiekiem, proszę Cię o siłę do pracy i do nauki, proszę o cierpliwość, bym nie ranił tych, ktorych kocham. Powierzam Ci Matko moją niekochaną miłość, aby w Twoich rękach żyła lub umarła. Dziękuję Ci matko za wszystko, za tyle łask, którymi mnie obdarzasz. Proszę, pozwól mi je doceniać.
Zofia - 24 sierpnia 2007
Panienko Jasnogórska opiekuj się całą moją rodziną. Moimi wnukami Oskarem, Gabrielem i Kamilem, oraz moimi dziećmi Janem-Tadeuszem oraz Alicją-Marią. Weź pod swoją opiekę moich zmarłych rodzicow Alicję i Kazimierza Wilamnowicza z Torunia, oraz moją zmarłą wnuczkę Emilkę-Marię Lewandowską z Otwocka.
Oskarek - 24 sierpnia 2007
Panienko Nieustającej Pomocy. Zbliża się rok szkolny. Rozpocznę naukę w klasie 1-ej. Proszę Ciebie opiekuj się mną w Szkole. Chcę być dobrym uczniem i człowiekiem. Pomóż mi w tym wszystkim.
Prosi Ciebie o to wszstko - Oskarek Hinc z Torunia.
Alicja - 24 sierpnia 2007
Panienko Jasnogórska opiekuj się moim synkiem Oskarem Hinc, aby dobry Bóg obdarzył go zdrowiem, a jednocześnie dziękuję Ci za dotychczasową opiekę nad nim.
Panienko Jasnogórska otaczaj go swoją opieką w Szkole Podstaw. nr 28 w Toruniu w klasie 1 c.
Adam - 21 sierpnia 2007
Proszę o modlitwę za mnie i dziewczynę, która jest mi bliska, a ja jestem bliski Jej. Jeśli taka jest Wola Boża, abyśmy byli razem, niech tak się stanie. Proszę Cię Jezu, pozwól nam być razem, jeśli tego chcesz, pobłogosław to, co jest między nami, ale bądź Wola Twoja.
Jezu ufam Tobie.
Bartołomiej - 15 sierpnia 2007
Bardzo proszę o modlitwę za mojego dobrego kolegę Adama i jego przyjaciółki Sylwii, aby się nawrócili i pozwolili działać Duchowi Świętemu.
Mamusiu Jasnogórska! Ty wiesz, że otaczam Cię wielką Czcią, proszę, módl się za nimi!
Katarzyna - 15 sierpnia 2007
O łaskę pocieszenia po bolesnym doświadczeniu życiowym, aby prawdziwa Miłość zwyciężyła w moich relacjach z osobą, która mnie głęboko zraniła. O rozwiązanie trudnej sytuacji rodzinnej.
Mama - 15 sierpnia 2007
Proszę o dalszą modlitwę w intencji mojego 21-letniego Syna.
Syn mój utrzymuje kontakty ze znacznie starszymi od niego ludźmi, którzy zajmują się Reiki. Pouczyli go jak ma żyć, a nawet jak okłamywać rodziców. W rezultacie Syn mój rzuca kolejne uczelnie, kolejne prace. Teraz już nawet z nami nie mieszka. Wyprowadził się kilkaset kilometrów od naszego domu i próbuje żyć na własną rękę. Nasz kontakt to tylko czasami rozmowy przez GG. Czuję, że Go tracimy. Staraliśmy się z mężem wychować go na prawego człowieka. Teraz moja nadzieja, że wróci na dobrą drogę jest tylko w Panu Bogu. Najświętsza Panienko błagam o pomoc.
Bóg zapłać.
Marta - 9 sierpnia 2007
Boże, zawitaj, proszę, w domu mojego brata Staszka i napełnij serce jego żony Duchem Świętym.
Dziękuję.
Zofia - 6 sierpnia 2007
Panienko Jasnogórska opiekuj się moimi zmarłymi rodzicami Kazimierzem i Alicją Wilmanowicz z Torunia.
Alicja - 3 sierpnia 2007
Panienko Jasnogórska weź pod swoją opiekę mojego synka Oskara Hinc. Od września rozpoczyna on naukę w Szkole Podst. nr 28 w Toruniu w klasie 1-ej. Opiekuj się nim i pomóż, aby był on człowiekiem religijnym i wartościowym.
Bóg zapłać.
Magdalena - 2 sierpnia 2007
Proszę o modlitwę:
- w intencji Tomka, o światło Ducha Świętego we wszystkim, co robi i o ochronę przed życiowymi błędami,
- o jeszcze jedną szansę na naszą wspólną drogę, o poruszenie jego serca, które z własnej winy straciłam. O to, aby nie wydarzyło się nic, co taką szansę na zawsze przekreśli,
- o przyjaźń między nami, jeżeli powrót będzie już niemożliwy...
Bóg zapłać za każde westchnienie w tych intencjach.
Gosia - 2 sierpnia 2007
Koleżanki i koledzy z pracy:
Bardzo dziękujemy za modlitwę w intencji Piotra i jego rodziny. Piotr jest już po przeszczepie wątroby, ale jest w śpiączce, a jego żona i córeczka już są w domu. Prosimy o dalszą modlitwę w intencji całej rodziny.
Bóg zapłać.
Mama - 1 sierpnia 2007
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna, aby przestał się zajmować Reiki i zaczął żyć w duchu chrześcijańskim.
Bóg zapłać.
Rodzice - 28 lipca 2007
Matko Boska Nieustającej Pomocy, wyproś u Boga łaski dla Doroty i Tomka, którzy 01 września zawierają związek małżeński. Duchu Święty ześlij swoje dary na nową rodzinę, którą zakładają, daj im zdrowie i siłę na nową drogę życia i otocz ich na zawsze swoją opieką.
Bóg zapłać.
Gosia - 27 lipca 2007
Koleżanki i koledzy z pracy:
Prosimy o modlitwę za ciężko chorego Piotra i jego rodzinę Dorotkę i Paulinę. Od tygodnia walczą o życie po zatruciu muchomorem sromotnikowym. Prosimy też o modlitwę za najbliższą rodzinę chorych, żeby umieli sobie poradzić z najgorszym. Bóg zapłać.
Gosia - 22 lipca 2007
Proszę o modlitwę, by moja choroba sm nie postępowała, abym mogła chodzić i nie miała problemów z odżywianiem i bulimią.
Monika - 18 lipca 2007
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej córeczki Wiktorii, która teraz leży w szpitalu i walczy o samodzielnie życie i zdrowie. Święta Matko pomóż jej, uzdrów ją.
Bóg zapłać.
H. - 17 lipca 2007
Bardzo proszę o modlitwę o wyjście z depresji.
Anna - 16 lipca 2007
Błagam o modlitwę!!!
W intencji o łaskę Przyjaźni z Piotrem z Łomży.
Anna - 15 lipca 2007
Proszę o dobre przeżycie sierpniowych rekolekcji trzeciego stopnia oazy warszawsko-praskiej w Przemyślu dla jej uczestników, oraz o Boże błogosławieństwo dla animatorów. Także o dobre przygotowanie tych rekolekcji przez moderatorkę i o braterską wspólnotę z Księdzem Moderatorem.
Proszę też o uwolnienie Ani z mocy złego ducha i o objawienie Bożej wszechmocy na egzorcyzmach 23 lipca, a także o szczególną opiekę Maryi nad osobami modlącymi się w tej intencji.
Marta i Monika - 14 lipca 2007
Proszę Cię Matko Przenajświętsza za naszego ojca i męża, aby nawrócił się na drogę trzeźwości, żeby przestał się awanturować i niszczyć naszą rodzinę ... Żeby zrozumiał, że życie nie kończy się na butelce, że są inne wartości... Błagamy Cię... Zmiłuj się nad nami...
Magdalena - 13 lipca 2007
Proszę gorąco o modlitwę, aby ukochana osoba, z którą moje drogi się rozeszły (z mojej winy), dobrze odebrała moją próbę nawiązania kontaktu, przeczytała list, zrozumiała go i dobrze zareagowała na niego...
Proszę o nasz powrót do siebie, a jeśli to się okaże niemożliwe, to o choćby o przyjaźń.
Błagam, też by Bóg nie wysłuchiwał mojej dawnej nierozsądnej modlitwy, której skutki są ponad siły i niszczą mi życie, jestem na to za słaba - proszę, by to się odwróciło, przestało dziać.
Bóg zapłać.
Krzysztof - 12 lipca 2007
Proszę o modlitwę o zdrowie i dary Ducha Św. dla Piotra i jego żony Swietłany.
Przemek i Gosia - 12 lipca 2007
Prosimy Cię Matuchno o potomstwo w naszej rodzinie.
Arkadiusz - 11 lipca 2007
Proszę Cię Matko Przenajświętsza za moją najukochańszą żonę Ninę, aby się nawróciła na drogę, którą wskazuje nam PAN BÓG, o szybki powrót i abym umiał okazać Jej miłość jakiej oczekuje. Niech się dzieje wola PANA.
Karolina - 09 lipca 2007
Proszę o modlitwę za osobę bliską mojemu sercu, Pawła. Życie bywa bezlitosne i tylko Bóg daje siłę. Boże pozwól mu uwierzyć w Twoją moc i opatrzność, a nie będzie samotny. My ludzie czasem zapominamy, że Bóg nas kocha. Pozwól mu doświadczyć Twej miłości!!!
Anna - 09 lipca 2007
O Maryjo, Tyś jest Róży Kwiat, Do Ciebie wołam, proś Boga za nami, Niech uzdrowi nas!
Najukochańsza z Matek, pośredniczko nasza u Boga, zlituj się nade mną w chorobie i trudnych życiowych sprawach. Proszę pomóż rozwiązać nękające mnie problemy i daruj zdrowie duszy i ciała, na chwałę Pana Boga.
Marcin - 06 lipca 2007
Proszę o modlitwę za moją ciężko chorą Babcię Zofię. Jest w szpitalu ma paraliż, zanik pamięci (87 lata). Proszę też o modlitwę o potomstwo dla nas.
Iwona - 06 lipca 2007
Bardzo proszę o modlitwę za Artkiem. Proszę, aby zrozumiał, że tylko Bóg jest największą wartością w życiu i On mu przyniesie radość i szczęście. Proszę o nawrócenie dla niego i całkowite uleczenie psychiki.
Daria - 05 lipca 2007
Proszę o modlitwę o to, by moj ukochany wrócił do mnie, bo bez Niego moje życie nie ma sensu. Proszę o siłę, bym na codzień mogła sobie ze wszystkim poradzić.
Adam - 04 lipca 2007
Szczęść Boże, mam na imię Adam i cierpię od 3 lat z powodu, jak to lekarz określił, nerwicy lękowej, oraz lekkich stanów depresyjnych. Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za mnie, bym mógł uwolnić się od tej przykrej dla mnie przypadłości. Oraz o łaskę wiary, by Pan Bóg pomógł mi przez to przejść.
Witek - 04 lipca 2007
Proszę o odprawienie mszy św w mojej intencji przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej. Jestem po wypadku samochodowym i poruszam się na wózku inwalidzkim. Mam uszkodzony rdzeń kręgowy na odc. C6-C7.
Joanna - 03 lipca 2007
Proszę o dobrego męża, dar miłości, małżeństwa i założenia rodziny.
Bóg zapłać.
Oskarek - 01 lipca 2007
Boziuchno przyjmij do Swojego Królestwa Niebieskiego moją 9-cio dniową kuzyneczkę Emilkę Lewandowską z Otwocka. Opiekuj się jej rodzicami ciocią Olą i wujkiem Januszem. O to prosi Ciebie Twój Oskarek z Torunia z tej naszej pięknej Parafii.
Zofia - 01 lipca 2007
Panienko Jasnogórska zaopiekuj się moją zmarłą 9-cio dniową wnuczką Emilką Lewandowską z Otwocka.
najsmutniejsza - 29 czerwca 2007
Proszę o modlitwy, by zmarły Mąż doświadczył miłosiernej miłości Jezusa na progu wieczności oraz bym załatwiła pomyślnie wszystkie sprawy.
Jadwiga - 29 czerwca 2007
Proszę o modlitwę w intencji rozpoznania powołania.
N. - 27 czerwca 2007
O Boże błogosławieństwo dla całej rodziny i firmy. O zdrowie dla wszystkich bliskich i dary Ducha Świętego dla nas. O wysłuchanie naszych próśb, które zanoszę przez ręce Maryi, Matki Nieustającej Pomocy. O miłosierdzie i przebaczenie grzechów dla całej rodziny. O życie wieczne dla Jana, Elżbiety i Kazimierza.
Michał - 25 czerwca 2007
Szczęść Boże!!!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy i cioci. Aby wyzdrowiały i pomagały nam w codziennym życiu!!! Również proszę o modlitwę w intencji przeżycia tych wakacji przeze mnie razem z Bogiem i Maryją.
Z Bogiem - Michał !!!
Zofia - 25 czerwca 2007
Panienko Jasnogórska opiekuj się moimi zmarłymi rodzicami Alicją i Kazimierzem Wilmanowicz z Torunia.
Oskarek - 25 czerwca 2007
Mateczko Najświętsza - mam taką wielką prośbę do Ciebie. U mojego wujka Janusza z Otwocka urodziła się dziewczyneczka - moja kuzyneczka. Lekarze cały czas walczą o jej życie. Proszę Ciebie Panienko Jasnogórska nie zabieraj nam jej, tylko Ty możesz ją uzdrowić.
Prosi Ciebie o to Oskarek H.
Alicja - 25 czerwca 2007
Panienko Jasnogórka weź pod swoją opiekę dzieciatko narodzone w 8-mym miesiącu w rodzinie mojego syna Jana-Tadeusza i Aleksandy Lewandowskiej z Otwocka. Panienko uproś swojego syna o siły i przetrwanie w tych trudnych chwilach dla rodziców tego dzieciątka. Bardzo Ciebie o to wszyscy z rodziny prosimy.
Ani - 21 czerwca 2007
Maryjo Ukochana Matko!.
Okaż swą łaskę mojej mamie Alinie, dopomóż jej w trudnych chwilach na obczyźnie, pozwól, aby choć raz w życiu coś się jej powiodło.
Magdalena - 17 czerwca 2007
Proszę wciąż o modlitwę o powrót do mnie Tomasza, chcę mieć nadzieję, że nasze drogi mogą się jeszcze połączyć... Jeśli jednak nie jest to Wolą Bożą, proszę chociaż o odbudowanie przyjaźni, kontaktu między nami, o to aby Bóg pozwolił mi choć w takim wymiarze odzyskać tę najbliższą osobę, jaka kiedykolwie obok mnie stała i jedyną, która rozumiała.
Alicja - 17 czerwca 2007
Proszę o modlitwę za mnie i mojego byłego chłopaka Roberta. Proszę o to, aby do mnie wrócił i postarał się mnie pokochać. Bo życie bez niego pozbawione jest sensu.
Szczęść Boże.
Danuta - 16 czerwca 2007
Pokornie proszę o gorącą modlitwę o powrót do zdrowia mojego męża. Proszę też o wstawienie się poprzez Ukochanego Papieża z mojej Ojczyzny do Najświętszej Maryi o czuwanie nad moją rodziną i opiekę nad moimi bliskimi. Gorąco proszę również o modlitwy dziękczynne do Najjaśniejszej, za to, że była i jest ze mną w tych trudnych chwilach, za to, iz odczułam Jej dobroć, gdy wydawało mi się, że nie ma żadnej nadziei... Moja wdzięczność i chwała dla Królowej Wszechświata nie mają granic, a czcić Ją będę do końca swoich dni. Modlę się do niej, ale odczuwam niedosyt, więc proszę przyłączyć się do mnie w tych szczerych modlitwach.
Alicja - 13 czerwca 2007
Matuchno Najświętsza weź w opiekę moją córkę Alicję oraz jej synka Oskara, błogosław naszej całej rodzinie.
Alicja - 13 czerwca 2007
Panienko Jasnogórska weź pod opiekę mojego syna Jana - Tadeusza, moją synową Aleksandrę i wnuków Gabriela i Kamila (z Otwocka), błogosław im w życiu codziennym oraz weź pod opiekę dziecko, które w ich rodzinie narodzi się w lipcu, bardzo Ciebie o to proszę.
Anna - 12 czerwca 2007
Panie Boże! Za wstawiennictwem Matki Bożej wznoszę do Ciebie błagalnie ręce i z głębi serca proszę o łaskę powrotu do zdrowia. Nie odmawiaj Boże mej pokornej prośbie, ale ją łaskawie wysłuchaj, wdzięcznym sercem wielbić Cię będę!!
Ania - 11 czerwca 2007
Szczęść Boże proszę o modlitwę w intencji mojego męża Rajmka, który chce wziąć rozwód. Proszę o modlitwę o nawrócenie męża, o nową miłość żeby zagościła w jego sercu, o wiarę, nadzieję i o odpowiedzialność za mnie i za dziecko, za naszą rodzinę. Bardzo kocham swego męża, który zszedł na złą drogę. Proszę o modlitwę, żeby Duch Święty odwiódł go od złego zamysłu, żeby jego myślenie skierował na drogę zgody, porozumienia i zaufania, żeby jego serce otworzyło się na moją miłość, na rodzinę, żeby mąż przygarnął nas do siebie, jak kiedyś, żebyśmy znów byli rodziną. Boże uzdrów nasze małżeństwo.
Bóg zapłać.
Alicja - 11 czerwca 2007
Matko Boska Nieustającej Pomocy proszę opiekuj się moim domem. Proszę, aby moja córka Alicja otrzymała pracę. Proszę Cię bardzo opiekuj się moją rodziną podczas wakacji. Matko Boska opiekuj się również moim synem Janem i jego całą rodziną w Otwocku.
Bóg zapłać.
Wioletta - 7 czerwca 2007
Matko Boska Nieustającej Pomocy! Błagam Cię o spokój w domu, zaprzestania sięgania po alkohol przez mojego męża oraz zapewnienie córce spokoju do nauki.
Urszula - 7 czerwca 2007
Proszę o modlitwę za Renatę, która dowiedziała się, że ma nowotwór tarczycy i czeka na operację. O pomyślny przebieg operacji i łaskę powrotu do zdrowia. O siły do dźwigania krzyża dla Niej i jej bliskich.
Dziękuję za modlitwy.
Alicja - 6 czerwca 2007
Bardzo proszę o modlitwę za mojego synka Oskara Hinc, aby dobry Bóg obdarzył go zdrowiem, a jednocześnie dziękuję Ci Boże za dotychczasową opiekę nad nim.
Bardzo proszę również o modlitwę za śp. Alojzego i Aleksandrę Fiedler z Łodzi, aby dobry Bóg przyjął ich do swojego Królestwa.
Bóg zapłać.
Iwona - 5 czerwca 2007
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i mojego byłego chłopaka Artka. Proszę o to, aby wróciła jego miłość do mnie, a jeśli nie jest to wolą Boga to proszę o ukojenie mojego bólu. Proszę również o jego całkowite uzdrowienie i spokój duszy.
Bóg zapłać.
Małgosia - 4 czerwca 2007
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i za moją córkę Julię. Obie mamy 28 czerwca operację. Jest szansa, że Julia przestanie tak bardzo chorować, a ja poczuję się choć trochę lepiej.
Bóg zapłać.
V. - 2 czerwca 2007
Proszę o modlitwę w intencji całej rodziny.
Alicja - 1 czerwca 2007
Bardzo proszę o modlitwę w intencji moich zmarłych dziadków ś.p. Kazimierza i Alicję Wilmanowicz z Torunia, aby dobry Bóg przyjął ich do swojego Królestwa.
Bóg zapłać.
Halina - 30 maja 2007
Bardzo proszę o modlitwę w intencji ciężko chorej mamy mojej przyjaciółki. Wierzę, że stanie się cud i ona wyzdrowieje, modlę się o to codziennie. Błagam módlcie się ze mną.
M. - 28 maja 2007
Prośba o zdrowie, wszelkie łaski potrzebne na dalszą drogę życia, światło Ducha Świętego na czas poszukiwania pracy dla Macieja.
Magdalena - 21 maja 2007
Szczęść Boże.
Proszę gorąco o modlitwę o odbudowanie mojego związku z Tomaszem, niech też nie stanie się nic, co taką możliwość by na zawsze przekreśliło. A jeśli powrót tego, co było, jest już niemożliwy, to proszę chociaż o normalny kontakt, o możliwość rozmowy, a także o wyjaśnienie tego, co niezrozumiałe i niszczące i czego ciężar jest ponad siły.
Proszę też o uzdrowienie dla mnie z choroby psychicznej, przede wszystkim o zdolność sprawnego myślenia, radzenia sobie z wewnętrznym bólem, napięciem i emocjami, które mnie przerastają.
Bóg zapłać.
Ania - 21 maja 2007
Błagam o modlitwę w intencji mego męża, o oświecenie go Duchem Swiętym, wyjście z nałogu alkoholizmu i ratowanie naszego małżeństwa.
Bóg zapłać.
Michał - 20 maja 2007
Proszę o modlitwę o szybki powrót do zdrowia wujka Zdzisława.
Bóg zapłać.
Monika - 16 maja 2007
Proszę o modlitwę w intencji Moniki o udaną rehabilitację, powrót do zdrowia po wypadku.
Bóg zapłać.
Kama - 14 maja 2007
Bardzo proszę o modlitwę w imieniu Marty i Konrada oraz o to, by Marta pojechała na Kurs Jan.... Panie Jezu proszę pomóż im. Boże mój, pozwól mi i Pawłowi być razem. Ja już sobie sama nie potrafię z tym poradzić, chroń nas Panie przed zakusami złego. Boże Pomóż. Proszę o uzdrowienie emocji....
Agnieszka - 14 maja 2007
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i za Krzysztofa, abyśmy znowu byli razem, aby nasz związek na nowo się odrodził i abyśmy stworzyli trwały i szczęśliwy związek na fundamencie MIŁOŚCI. Aby to rozstanie było początkiem naszej miłości między nami.
PROSZĘ O CUD.
Maria - 13 maja 2007
Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji Stanisława i Zofii, o uzdrowienie wewnętrzne, są oni pod wpływem złego ducha, który uniemożliwia im powrót do Boga i nawrócenie do Boga.
Bardzo Proszę o natychmiastową modlitwę w ich intencji.
Mariola - 11 maja 2007
Kochany Boze!
Proszę w intencji mojego chrześniaka Karola, aby godnie przyjął sakrament Bierzmowania i aby właściwie się do niego przygotował.
N. - 8 maja 2007
Proszę o gorącą modlitwę w intencji ratowania mojego małżeństwa. Mamy dwójkę cudownych dzieci (9 i 3 lata), które potrzebują mamy i taty. Żona zaraz po pierwszej komunii synka zapowiedziała rozwód. Matko Boska Nieustającej Pomocy za Twym wstawiennictwem błagam Cię o pomoc i cud.
Marcin - 8 maja 2007
Bardzo proszę o modlitwę do Miłosierdzia Możego przez przyczynę Matki Bozej: o stałą pracę dla mnie zgodną z wolą bożą, dzięki której będę mógł utrzymać rodzinę, o błogosławieństwo, abyśmy mogli mieć więcej potomstwa. Mamy jedną córeczkę Dominikę i składamy dziękczynienie za to, że będzie mogła uczęszczać do przedszkola sióstr służebniczek w Łodzi.
M.N. - 4 maja 2007
Kochany Boże, proszę z całego serca, aby mój syn zdał ważne egzaminy.
Anna - 7 maja 2007
Szczęść Boże!
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Maryi Matki Nieustającej pomocy o łaskę powrotu do zdrowia dla Anny.
Maryjo błagam pozwól jej cieszyć się życiem w zdrowiu!
Przepraszam za wszystko czym obraziłam w życiu Boga i Ciebie Maryjo!
Bóg zapłać za modlitwę.
Barbara - 6 maja 2007
Panie Boże bardzo Cię proszę o pomoc dla Benedykta w trudnej sytuacji życiowej w jakiej się teraz znajduje. Powierzam Ci dalsze losy naszej znajomości. Ty wiesz dlaczego postawiłeś tego człowieka na mojej drodze, pozwól i mnie poznać Twoją wolę w tej sprawie. Pomóż nam wyjaśnić nieporozumienia i obdarz darem przyjaźni i pięknej, wzajemnej miłości, jeżeli taka Twoja wola. Dziękuję też za wszelkie dobro jakiego od Ciebie doświadczyłam w całym moim życiu.
Wioletta - 4 maja 2007
Matko Boska Nieustającej Pomocy błagam cię o nawrócenie męża Władysława, o zaprzestanie picia alkoholu przez niego, znęcania się nade mną i córką. Daj mi siłę znaleźć cichy kąt z dala od przemocy i alkoholu.
Edyta - 4 maja 2007
Bardzo proszę o modlitwę za wstawiennictwem Maryji Bożej Rodzicielki i Jana Pawła II o zdrowie dla mojego chorego na raka trzustki ojca. Proszę też o łaski przebaczenia dla mojego ojca, który przez wiele lat nie chodził do kościoła i deklarował się jako niewierzący. Niech Pan Bóg miłosierny zlituje się nad nim i da mu szansę naprawienia swoich win.
Jan - 3 maja 2007
Panie podźwignij nas w swoim miłosierdziu, przebacz nam nasze grzechy, daj zdrowie duszy i ciała. Niech Duch Święty prowadzi nas każdego dnia i Swoimi darami obdziela w czasie pracy, nauki i wypoczynku. Za wstawiennictwem modlitw Wszystkich Świętych, Aniołów, Dusz Czyśćcowych wraz z Najświętszą Maryją Panną, proszę o wysłuchanie w Imię Pana Jezusa następującej intencji: "Niech św. Krzysztof będzie z nami w czasie naszych podróży."
Proszę również o życie wieczne dla mojego Taty. Niech Pan Bóg pośle przed Wszystkimi Osobami, które będą modliły się w w/w intencjach swoich Aniołów, aby strzegli Ich na wszystkich drogach życia.
AMEN
Jadwiga - 2 maja 2007
Proszę o modlitwę w intencji rozeznania powołania.
Monika - 27 kwietnia 2007
Proszę o modlitwę w intencji Karola. O łaskę uwolnienia i uzdrowienia dla niego. Aby Pan Jezus uzdrowił go, jego męskie serce i to, co uzdrowić należy. Aby przyprowadził go do zdroju Swojego Miłosierdzia i w pełni go w swoim Miłosierdziu zanurzył i obmył.
Ilona - 26 kwietnia 2007
Błagam o modlitwę wstawienniczą w intencji mojego 19-to letniego syna - o jego nawrócenie, wyjście z nałogów (alkohol, narkotyki), otwarcie serca na działanie Boga, a odwrócenie się od zła.
Z całego serca Bóg zapłać!
Rafał z Wrześni - 26 kwietnia 2007
Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą do Miłosiernego Boga o łaskę powrotu do zdrowia.
Szczęść Boże.
Sylwia - 24 kwietnia 2007
Szczęść Boże.
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Krzysztofa, żeby znalazł pracę w rodzinnym mieście i wrócił do mnie i abyśmy pomyślnie rozwiązali problemy małżeńskie.
Magdalena - 21 kwietnia 2007
Szczęść Boże.
Proszę o modlitwę, aby możliwe było jeszcze odbudowanie moich relacji z Tomkiem. Żeby nie wydarzyło się nic, co na zawsze przekreśli możliwość powrotu. Proszę o jakieś warunki, w których mogłoby dojść w nim do jakiegoś poruszenia serca, o odnowienie miłości, o to, aby mi prawdziwie wybaczył dawną krzywdę i abym ja nadal potrafiła kochać i wybaczyć. Niech nadmiar słów, które padły z mojej strony,a które stawiają mnie w upokarzającej sytuacji, nie zniszczą we mnie uczuć i nie zablokują możliwości naprawienia czegoś, a w nim niech nie zniszczą do mnie szacunku.
Proszę także o światło Ducha Świętego dla Tomka, o umiejętność stawania dzięki niemu w prawdzie i odwagę pójścia za nią, o ochronę przed błędami, zwłaszcza nieodwracalnymi, które mogą zaważyć na całym życiu.
Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Agnieszka - 17 kwietnia 2007
Proszę o modlitwę wstawienniczą za nawrócenie mojego męża Radka. Boże, spraw, żeby zrozumiał, żeby uwierzył w Ciebie. Niech wybaczy sobie i mnie popełnione błędy i wróci do mnie i do naszego synka. Proszę również o siły i wytrwałość dla mnie, bym się nie poddała i nie zwątpiła.
Alicja - 16 kwietnia 2007
Bardzo proszę o modliwtwę za wstawienictwem Maryji Matki Bożej Niustającej Pomocy o łaski dla mojego syna Łukasza oraz o szczęśliwe zakończenie pewnej sprawy.
O zdrowie i dalsze łaski Boże dla mojej rodziny.
PROSZĘ.
Iwona - 15 kwietnia 2007
Bardzo proszę o modlitwę w intencji ukojenia bólu po śmierci naszego nienarodzonego dziecka, o nadzieję, zaufanie do Boga i pokój wewnętrzny.
Grażyna - 15 kwietnia 2007
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Maryi Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Jana Pawła II:
- o łaskę dobrej pracy zgodnej z wolą Bożą, która pozwoli na utrzymanie mojej rodzinki,
- o łaskę dobrego męża i ojca dla mego synka i miłość dobrą i piękną, taką która może zaistnieć tylko z woli Boga,
- o łaskę zdrowia dla mamy i rodzeństwa i potrzebne łaski i dary Ducha św.,
- o szybką beatyfikację największego z wielkich mi współczesnych Jana Pawła II.
Gosia - 13 kwietnia 2007
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Maryji Bożej Rodzicielki i Jana Pawła II o zdrowie dla Pawełka, Łukaszka, małej Ester i naszego synka Karolka, a Także o uzdrowienie z raka mamy naszego kolegii.
Katarzyna - 13 kwietnia 2007
Szczęść Boże.
Bardzo proszę o modlitwę za mojego synka Piotrusia, który urodził się w 29 tygodniu ciąży z wagą 1050g. Proszę o jego zdrowie, prawidłowy rozwój i potrzebne łaski.
Monika - 10 kwietnia 2007
Bardzo proszę o modlitwę za moją córeczkę, która urodziła się w 29 tygodniu z wagą 600 gram i teraz walczy o życie i zdrowie. Proszę, żeby była zdrowa, żeby wszystkie złe rzeczy, które już do tej pory jej się przytrafiły, żeby się cofnęły, żeby nie pozostawiły po sobie żadnego śladu.
PROSZĘ.
Jan - 7 kwietnia 2007
Proszę o serdeczną modlitwę w intencji mojej i osoby, ktorą niedawno poznałem, żeby nam się w życiu ułożyło i żeby Bóg wkrótce powołał nas do sakramentu małżeństwa.
Dorota - 7 kwietnia 2007
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Matki Najświętszej o ratunek i uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej mamy Elżbiety. O Maryjo spraw, aby kości mojej mamy zostały uzdrowione, aby złamania nóg i ręki się zrosły. Królowo Nieba i Ziemi ratuj mi mamę, nie zabieraj mi jej!
Błagam...
Justyna - 7 kwietnia 2007
Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę za mnie. Zbłądziłam w swoim życiu wiele razy, zraniłam wielu ludzi. Zraniłam człowieka, który na to nie zasługiwał. Który mnie kochał. Tak bardzo się tego wstydzę... i nie wiem jak powrócić na właściwą drogę. Bardzo proszę o modlitwę o mój powrót na właściwą ścieżkę życia.
Marcin - 6 kwietnia 2007
Bardzo proszę o modlitwę do Miłosierdzia Bożego
- o stałą pracę dla mnie zgodną z wolą bożą, dzięki której będę mógł utrzymać rodzinę, abyśmy mieli z czego żyć. Mamy jedną córeczkę Dominikę również ją polecam i moją Żonę,
- o błogosławieństwo i opiekę Mamy Bożej za Babcię Helenę Marczak oraz dusze w czyśćcu cierpiące,
- o rychłą beatyfikację kan. sł. J.P.II,
- za Elę - zdanie egz. i Tomka Głowackich o błogosławieństwo boże dla ich rodziny i potomstwo,
- za mnie niegodnego z racji zbliżających się moich urodzin (30 marca) oraz dziękczynienie za wszystkie otrzymane łaski dla mojej rodziny i potomstwo,
- za nasze Babcie i Dziadków z Argentyny, O. Arka Karmelity Bosego o opiekę Mamy Bożej i błogosławieństwo boże,
- za wszystkie ofiary wojen kataklizmów, wypadków, zamachów, ludzi chorych, bezdomnych, bez pracy, chorych, w więzieniu,
- o łaskę nawrócenia dla Anety i Piotrka i całą ich rodzinę,
- za wszystkich z naszego pokrewieństwa rodzinnego o dar pojednania z Miłosiernym Ojcem,
- o boże wychowanie dzieci z naszego pokrewieństwa rodzinnego,
- za naszą wspólnotę domowego kościoła,
- za wszystkich zmarłych z naszego pokrewieństwa rodzinnego Ciocię Sabinę, Babcię Zosię, o wypełnienie się woli bożej co do nich,
- za wszystkich, którzy się za nas modlą, do których wysyłamy nasze intencje, którzy przysyłają do nas swoje intencje z prośbą o modlitwę, w tych intencjach i dziękczynienie za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla wszystkich.
Z góry dziękuję, ze swej strony obiecuję modlitwę za tych, którzy się za nas modlą.
Ania - 5 kwietnia 2007
Dobry Boże, proszę Cię o zdrowie duszy i ciała dla mnie i mojej rodziny oraz rodziców. Niech wiara, nadzieja i miłość będą zawsze w nas.
Anna - 5 kwietnia 2007
Proszę za pośrednictwem Matki Bożej o dar miłości do drugiego człowieka, aby dobry Bóg postawił na drodze życiowej mojej siostry dobrego mężczyznę, z którym założyłaby szczęśliwą, kochającą się rodzinę.
Magdalena - 3 kwietnia 2007
Szczęść Boże.
Proszę o modlitwę o powrót do mnie ukochanej osoby, o to, aby Ktoś, kogo straciłam (z własnej winy i w zasadzie też woli w tamtym momencie życia - co było strasznym błędem) potrafił pójść za miłością do mnie, jeśli jeszcze ją czuje, albo aby Bóg odnowił to uczucie, dał nam jeszcze jedną szansę. Proszę o odbudowanie naszej relacji, o przywrócenie tego, co było czymś wielkim.
Dla niego, Tomka, proszę o Boże wsparcie, opiekę, ochronę przed złem, zagrożeniami, a także o światło Ducha Świętego we wszystkim, co robi, aby nie popełnił nieodwracalnych błędów.
Proszę też, aby Tomek odzyskał swoją tożsamość, duchowość i wrażliwość, te wspaniałe dary, które zatraca pod wpływem świata, ludzi, walki o byt, ucieczki przed emocjami i problemami. Aby Bóg nauczył go żyć tak, by mógł sobie poradzić nie tracąc przy tym siebie, dał warunki to umożliwiające i postawił na jego drodze odpowiednich ludzi w pracy - bo to praca jest głównym czynnikiem tego zniszczenia.
Bóg zapłać za każdą modlitwę i myśl.
Syn - 2 kwietnia 2007
Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojego ciężko chorego taty, aby wyzdrowiał i opiekował się mną i moim młodszym rodzeństwem.
Bóg zapłać!
Kamil - 27 marca 2007
Proszę o modlitwę w mojej intencji, o łaskę czystości, i o otwartość siebie w relacjach z ludźmi...
Bóg zapłać!
Maciej - 26 marca 2007
Szczęść Boże,
W dniu Święta Zwiastowania NMP proszę o modlitwę w intencji ciężko chorych: Ewy i Danuty z prośbą o potrzebne łaski. Bądź wola Twoja Panie Boże.
Bóg zapłać.
Teresa - 26 marca 2007
Proszę o modlitwę za duszę mojego brata, który zmarł dzisiaj nad ranem.
Katarzyna - 24 marca 2007
O prawdziwą, wierną, bardzo silną miłość oraz jedność serca, duszy i ciała dla mojej rodziny.
Monika - 20 marca 2007
Proszę o modlitwę w intencji udanej operacji nogi (po wypadku) oraz powrót do zdrowia.
Jestem nauczycielką w-f, skończyłam wymarzone studia i wykonuję zawód który kocham. Niestety w listopadzie uległam wypadkowi, przeszłam już jedną operację kolana, za 3 dni, w piątek 23 marca czeka mnie druga operacja, a potem dalsza kilkumiesięczna rehabilitacja. Proszę o modlitwę w mojej intencji.
BÓG ZAPŁAĆ.
Michał - 14 marca 2007
Pozdrawiam serdecznie !!!
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej mamy, aby wyzdrowiała i pomagała mi w codziennym życiu. Zwracam się również o wstawiennictwo do Matki Najświętszej o właściwe rozpoznanie mojego powołania i o spokój mojej duszy.
POZDRAWIAM :-)
Mirek - 14 marca 2007
Bardzo proszę o modlitwę za mnie za wstawiennictwem Matki Bożej. Proszę o łaskę odnalezienia się w życiu, pomoc w nauce i szczególnie o łaskę znalezienia dobrej żony, której oddam swoje serce.
gigi - 12 marca 2007
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i za mojego byłego chłopaka, który mnie zostawił. Żeby Bóg pozwolił nam być jeszcze razem, żeby Bóg zechciał napełnić jego serce miłością. Bardzo Go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego.
Janko - 11 marca 2007
Panie podźwignij nas w swoim miłosierdziu, przebacz nam nasze grzechy, daj zdrowie duszy i ciała. Niech Duch Święty prowadzi nas każdego dnia i swoimi darami obdziela w czasie pracy, nauki i wypoczynku. Za wstawiennictwem modlitw Wszystkich Świętych, Aniołów, Dusz Czyśćcowych wraz z Najświętszą Maryją Panną, proszę o wysłuchanie w Imię Pana Jezusa następującej intencji: (...). Proszę również o życie wieczne dla mojego Taty. Niech Pan Bóg pośle przed Wszystkimi Osobami, które będą modliły się w w/w intencjach swoich Aniołów, aby strzegli Ich na wszystkich drogach życia.
AMEN
Lucyna - 10 marca 2007
Proszę o gorącą modlitwę za Artura, który jest nałogowym alkoholikiem. Zniszczył siebie i rodziców, nie chce się poddać leczeniu. Jesteśmy bezradni patrząc jak jest coraz gorzej. Modlimy się i ufamy. Proszę nas wspomóc.
Dziękuję.
Adam - 7 marca 2007
Proszę o modlitwę w mojej intencji, abym napisał tę pracę inż i się obronił. Panie daj mi siłę, abym mógł pokonać trudności, przeciwności. Z Tobą mogę wszystko. Nie moja lecz Twoja wola niech się stanie.
Anna - 6 marca 2007
Proszę o modlitwę do MBNP w intencji nawrócenia męża, uwolnienia go z nałogów, różnych zawikłań życiowych, nieczystości, zakłamania i egoizmu. Żeby mąż zrozumiał, że powinien się leczyć.
Dziękuję.
Kamila - 2 marca 2007
Ojcze proszę Cię za mnie i za Pawła, ochraniaj nas od ataków złego, pozwól nam być razem i prawdziwie kochać Ciebie i siebie nawzajem.
Janko - 28 lutego 2007
O Boże błogosławieństwo dla Małgosi w dniu Jej urodzin. O szczęśliwą podróż, w Bogu wiadomej intencji oraz za zmarłego Tatę o życie wieczne dla Niego.
C. - 25 lutego 2007
W imię Jezusa Chrystusa proszę o wysłuchanie mojej intencji...
Sławomir - 16 lutego 2007
Proszę o modlitwę za mnie, o błogosławieństwo Matki Bożej na czekającej mnie jeszcze drodze. Proszę także o modlitwę za moich braci, Tomka i Mateusza, aby się nawrócili.
Mariola - 15 lutego 2007
Panie, dopomóż mi się zmienić, aby moje emocje nigdy mną nie rządziły, abym zawsze potrafiła wybaczać i abym była bardziej cierpliwą. Proszę również o wskazanie mi mojej drogi życiowej tej, ktorą obrałeś dla mnie przed narodzeniem. Dziękuję Ci Boże za wysłuchanie mojej prośby, ponieważ wierzę, że nigdy mnie nie opuścisz w moich kłopotach.
Katarzyna - 13 lutego 2007
Intencja do Nowenny do MBNP, aby prawdziwa miłość zwyciężyła wszystko co złe w mojej rodzinie i wszystko co nie pozwala nam być razem.
Jadwiga - 7 lutego 2007
Maryjo Pani Częstochowska, Matko Nieustającej Pomocy, Tobie polecam naszą zranioną rodzinę, troski i doświadczenia, spraw, abyśmy przemienili nasze serca, ulecz zranienia.
Matko, Krolowo Rodzin módl się za nami do Jezusa, prowadź nas Matko do Boga...
Jezusie Synu Dawida ulituj sie nade mną grzesznicą.
Bóg zapłać za każdą chwilę modlitwy.
Wdzięczna Jadwiga.
Marek - 5 lutego 2007
Proszę o modlitwę w intencji Marka za wstawienictwem św. Judy Tadeusza i M.B. Nieustającej Pomocy o szczęśliwe zdanie egzaminu z socjologii.
Szczęść Boże.
Aneta - 25 stycznia 2007
Bardzo proszę o modlitwę za Macieja, o nawrócenie dla niego i potrzebne łaski i dary Ducha Świętego, a dla mnie o rozeznanie i odnalezienie powołania, co by się wypełniła wola Boża w naszym życiu.
Bóg zapłać.
Urszula - 25 stycznia 2007
Proszę o modlitwę za Renatę z Piotrkowa, aby Jezus przemienił jej serce, uzdrowił z agresywności, kłamstwa, przymnożył jej wiary i uwolnił od picia alkoholu i palenia papierosów. Aby potrafiła stanąć w prawdzie.
Dziękuję za modlitwy.
Jerzy - 24 stycznia 2007
Proszę o modlitwę w intencji mojego 19-letniego syna Artura. Wierzył w Boga, chodził do Kościoła. Opętało go towarzystwo, w którym się znalazł. Nie ma szacunku ani dla Boga, ani dla nas Rodziców i młodszego brata. Jest ojcem dziecka, ale nie uznał go. Jest arogancki i agresywny. W moim domu są łzy, rozgoryczenie i rozpacz. Matko Boska Częstochowska w Tobie nasza nadzieja. Proszę Cię! Spraw, żeby się opamiętał, wrócił do Boga i do nas. Uzdrów go, a nam daj siłę w walce ze złem.
Bóg zapłać!
Jan - 22 stycznia 2007
+ Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojego małżeństwa i mojej rodziny, które przeżywa kryzys. O oczyszczenie i przemianę naszych serc, umocnienie miłości i powrót żony i matki Grażyny do męża i rodziny. O siły do życia dla mnie i dzieci. O nawrócenie dla żony Grażyny. Błagam o modlitwę, by Dobry Bóg nie dopuścił do rozpadu mojej rodziny.
Bóg zapłać :)
Ojciec i mąż Jan z synami.
Monika - 18 stycznia 2007
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Heleny, aby mimo ciężkiego życia z moim ojcem alkoholikiem (umarł 8 lat temu), pozbyła się nienawiści i potrafiła na nowo zaufać Bogu i cieszyć się życiem.
Proszę także o modlitwę dla mnie, abym odnalazła swoje powołanie, swój cel w życiu zgodny z tym, czego pragnie Bóg.
Bóg zapłać!
Kasia - 15 stycznia 2007
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które przeżywa kryzys i mojego męża, który odszedł do innej kobiety. O oczyszczenie i przemianę naszych serc, o uzdrowienie naszego małżeństwa, o umocnienie miłości i powrót męża do rodziny. O siły do życia dla mnie i dzieci. O nawrócenie dla Grzegorza. Błagam o modlitwę, by Dobry Bóg nie dopuścił do rozpadu mojej rodziny.
Bóg zapłać!
Sylwia - 10 stycznia 2007
Szczęść Boże,
proszę o modlitwę za odrodzenie mojego małżeństwa, za uzdrowienie i odmianę naszych serc - mojego i męża Radka, aby Pan Bóg udzielił nam swoich łask i aby Jego wola wypełniła się w naszej małej rodzinie.
Janko - 10 stycznia 2007
Za wstawiennictwem Wszystkich Świętych, Wszystkich Chórów Anielskich, dusz czyśćcowych i Niepokalanej Maryi, proszę tylko o spełnienie jednej prośby... w Imię Jezusa Chrystusa. Amen.
Modlitwa
Do Matki Pięknej Miłości
Matko Boga, oto przychodzę do Ciebie, tym razem jednak nie po to, aby Cię prosić czy złożyć jakiś dar, lecz po to wyłącznie, by na Ciebie spojrzeć i z radością przypomnieć, żem Twoim dzieckiem, a Tyś Matką moją.
Przychodzę, by przez chwilę być z Tobą, Matko moja, i nic nie mówiąc, śpiewać Ci z serca przepełnionego miłością, żeś Matką Pięknej Miłości, żeś Panną Niepokalaną, żeś Matką Łaski Bożej, żeś najdoskonalszym stworzeniem, jakie wyszło z rąk Stwórcy.
Z pełni serca dziękuję Ci, Matko Boża, za to, że codziennie czekasz na mnie; za to, że jesteś, że istniejesz, po prostu; za to, ze jesteś Maryją.
Matko Jezusa Chrystusa - bądź pozdrowiona!
(Paul Claudel - z Modlitewnika Jasnogórskiego)
Gdzie wysłać modlitwę?
Własną modlitwę, która ma ukazać się na tej stronie, prosimy przesłać na adres e-mail:
e-mail: modlitwy@torun.paulini.pl
Jak podpisać modlitwę?
- Modlitwy prosimy podpisywać swoim imieniem.
- Mile widziane jest podanie miejscowości, z której pochodzi osoba prosząca o modlitwę, jeżeli nie pochodzi z Torunia.
- Można podpisać modlitwę inicjałami.
- Podawanie nazwiska nie jest wymagane.
- W przypadku obawy o identyfikację, prosimy podać proste określenie np.: "Rodzice", "Bezrobotny" itp.
Zobacz też
Ogłoszenia duszpasterskie | Budowa kościoła i klasztoru | O Zakonie Paulinów | O Obrazie NMPCz | | Skrzynka modlitewna
Adres parafii:
   Parafia Rzymskokatolicka 
   p.w. N.M.P. Częstochowskiej
   ul. Konstytucji 3 Maja 3c, 87-100 TORUŃ
Klasztor: (56) 659 93 44
Faks: (56) 659 93 44
Biuro Parafialne: (56) 659 98 85
   czynne od poniedziałku do piątku:
   16.30 - 17.30
Email (OO.Paulini): zakon@torun.paulini.pl
stat4u
2012 © Parafia p.w. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Toruniu